Tarnowskie Panny Młode - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-09, 21:51   #2401
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

dobry pomysl z tymi znajomymi, zeby zaprosic hurtem, wezmiemy przyklad
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 00:43   #2402
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez anusia28 Pokaż wiadomość
W sobote byłam na próbnym makijażu u p.Małgosi Garstki rewelacja naprawde polecam szukam jeszcze odpowiedniego fryzjera całuski
masz foteczki ?
bardzo chetniej bym ogladnela
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 08:39   #2403
Iskierka0805
Raczkowanie
 
Avatar Iskierka0805
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 57
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Anusia, napisz proszę jak przedstawia się u p.Garstki makijaż cenowo ( próbny i ślubny) i oczywiście fotki jeśli byś miała

My będziemy zapraszać osobiście osoby z Tarnowa i Krakowa ( wiekszość rodziny jest na miejscu), reszcie niestety pocztą. Regułki nie mamy żadnej, najlepiej powiedzieć cos od serca, wtedy jest wszystkim milej
__________________
"... zniewolona emocjonalnie ... "


http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20090808290213.png
Iskierka0805 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 12:01   #2404
AmoTita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 74
GG do AmoTita
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

anusia28 a nie pomyslalas zeby wyprobowac tego fryzjera ktory jest w tym samym budynku co pani Gosia ja wlasnie tez na slub bede malowac sie u pani Gosi i chcialam miec fryzjera gdzies blisko i dlatego musze isc na probna wlasnie tam obok do jolki slyszalam dobre opinie wiec moze warto sprubowac przynajmniej nie trzebaby bylo latac po miesciee
AmoTita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 13:52   #2405
jonathan00
Raczkowanie
 
Avatar jonathan00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 66
Send a message via Skype™ to jonathan00
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Hey- ja bylam na makijazu próbnym u p.Garstki - jak wstałam z fotela i zobaczylam sie w lustrze nie mogłam sie poznac -- wygladałam jak nie ja - niewiem czy to dobrze czy źle :/
Po prostu zrobila mi takie kocie oczy, duzo fioletu na zewnetrznej czesci powieki, ja sie nigdy tak nie malowalam.
Z jednej strony mi sie podobało ale z drugiej na ślubie bym wyglądala jak obca osoba.
Makijaz probny kosztuje 65zl, a ślubny 75zl, troche duzo, niewiem jak gdzies indziej kosztuje, moze to normalna cena
Pzdr
jonathan00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 15:24   #2406
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez magdzia33 Pokaż wiadomość
dobry pomysl z tymi znajomymi, zeby zaprosic hurtem, wezmiemy przyklad
Co kilka głów to nie jedna

Cytat:
Napisane przez jonathan00 Pokaż wiadomość
Hey- ja bylam na makijazu próbnym u p.Garstki - jak wstałam z fotela i zobaczylam sie w lustrze nie mogłam sie poznac -- wygladałam jak nie ja - niewiem czy to dobrze czy źle :/
Po prostu zrobila mi takie kocie oczy, duzo fioletu na zewnetrznej czesci powieki, ja sie nigdy tak nie malowalam.
Z jednej strony mi sie podobało ale z drugiej na ślubie bym wyglądala jak obca osoba.
Makijaz probny kosztuje 65zl, a ślubny 75zl, troche duzo, niewiem jak gdzies indziej kosztuje, moze to normalna cena
Pzdr
A pytała się Ciebie jak widzisz swój makijaż, czy też dałaś jej wolną rękę? Mam zamiar się zapisać na próbny - zobaczymy co z tego wyniknie W ten sam dzień chcę zrobić próbną fryzurę, żeby był komplet. Tylko czasu na to brak
Zauważyłaś może na jakich pracuje kosmetykach?
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 15:30   #2407
anusia28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 10
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

czesc , moj makijaż był wyrazisty, ale ja jestem przywyczajona do mocnego podkreślania oczu. Natomiast usta pociągnięte tylko błyszczykiem.Mojemu TZ też bardzo sie podobał, ale zdjęc nie mam.
Za próbny 65 zł, pozniej 75.
Co do fryzjera to zadzwoniłam do Creative, (gdzies na forum znalazłam pozytywne opinie)ale jszcze nie byłam na próbnej.Ale moze faktycznie zapisze sie do "Jolki"...
anusia28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-10, 16:18   #2408
martak110
Rozeznanie
 
Avatar martak110
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 303
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

A ile ci sie makijaż trzymał? był trwały? Ja byłam na próbnym makijażu u tej mojej kolezanki co wam juz kiedys pisałam i byłam bardzo zadowalona,chociaż właściwy ślubny zażyczyłam sobie mocniejszy , przetrwał fantastycznie do pózna, Ja płaciłam 40 zł. a w dniu ślubu zapłace 50zł.
Jutro mamy odebrać obrączki są śliczne chocaż pan sie pomylił i kamyczki ulokował w niej wzdłuż a nie na skos,ale i tak są ładne
__________________
Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.

Edytowane przez martak110
Czas edycji: 2009-03-10 o 16:53
martak110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 16:33   #2409
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez martak110 Pokaż wiadomość
A ile ci sie makijaż trzymał? był trwały? Ja byłam na próbnym makijażu u tej mojej kolezanki co wam juz kiedys pisałam i byłam bardzo zadowalona,chociaż właściwy ślubny zażyczyłam sobie mocniejszy , przetrwał fantastycznie do pózna.Cena w salonie troche duza 65 zł to troche .... , Ja płaciłam 40 zł. a w dniu ślubu zapłace 50zł.
Jutro mamy odebrać obrączki są śliczne chocaż pan sie pomylił i kamyczki ulokował w niej wzdłuż a nie na skos,ale i tak są ładne
To był ten salon na Wałowej?
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 16:51   #2410
martak110
Rozeznanie
 
Avatar martak110
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 303
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Ona robi w domu u siebie lub dojezdza na życzenie (wtedy chyba 10 zł wiecej)mieszka niedaleko mnie wiec ja poszłam do niej.
__________________
Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.
martak110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 16:55   #2411
wiwcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: tarnów/kraków/UK
Wiadomości: 96
Wink Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

hej ja tez sie zapisałam do salonu Pani Garstki, ale mam takiego pecha ze akurat w dzin mojego slubu ona nie pracuje, ale polecila mi swoja zastepczynie ze tez podobno slicznie maluje ... no zobaczymy wybieram sie w kwietniu na probny , chociaz po ostatnim przezyciu (w salonie pani Rataj dla przypomnienia ) stwierdzilam ze chyba bede sie sama malowac ..... no ale zobacze, jeszcze ostatnia szansa w salonie pani gartski a potem sie juz poddam jak mi sie nie bedzie podobalo... w kadym razie wybieram sie tam tez na paznkokietki i rozne jakies zabiegi upiekszajace

wlasnie a vzy ktoras z Was dziewczynek zauwazyla jakich kosmetykow uzywa ten salon ?? to jest bardzo wazne, jesli sa to tylko takie firmy jak Loreal czy maybelline na pewno nie beda sie trzymac caly dzin i noc a natomiast najlepiej gdyby to bylo cos w stylu Lancome, Clarinsa albo Mac...

kurcze jak na probny makijaz 65 zl troszke duzo ale cos, i tak tyle kasy juz wydajemy na to wszystko heh marny zywot kobitek heheh
pozdrawiam
__________________
[eucerin][/eucerin]
wiwcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-10, 16:58   #2412
ivonka7
Rozeznanie
 
Avatar ivonka7
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 519
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Ja w sobotę byłam u Pani Korczak na makijażu próbnym. Zapłaciłam 30zł. i wyszłam zadowolona, szczegółowo wypytała jak lubię się malować, i jakiego efektu oczekuje. Porozmawiałyśmy wtedy o zaletach i "ułomnościach" mojej cery :P czyli co podkreślić a co ukryć. Mimo że była to próba makijaż robiła bardzo starannie. Wiem że opinie o niej są różne, czy ktoś jeszcze się do niej wybiera lub słyszał jakieś opinie? Pozdrawiam...
ivonka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 17:00   #2413
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

pytanie do tych dziewczyn ktore juz byly na probnym makijazu ...
czy ktoras z was ma moze zdjecice?
bo jestem bardzo ciekawa
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 17:05   #2414
martak110
Rozeznanie
 
Avatar martak110
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 303
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

ja niestety zdjec nie robiłam!! z resztą na takich amatorskich zdjeciach to kiepsko widać zwłaszcza jezeli jest delikatny.
__________________
Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.
martak110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 17:08   #2415
ivonka7
Rozeznanie
 
Avatar ivonka7
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 519
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Przed makijażem miałam ochotę zrobić sobie potem zdjęcia, ale zrezygnowałam: po 1 zdjęcie nie odda tego jak wygląda się w rzeczywistości
a po 2: dla mnie to tylko makijaż, fajnie podkreślone oczy, kości policzkowe itp.
Nie malujemy się żeby wyglądać właśnie jak ktoś inny, tylko aby wydobyć delikatne piękno które jest w nas
buźki
ivonka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 07:58   #2416
Sagniesia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cześć dziewczyny ja biorę ślub w sierpniu i od pewnego czasu przeglądam te stronki i cieszę się że poruszyłyście temat ślubnej fryzury i kosmetyczki bo powiem wam kochane dziewczyny że jestem przerażona jak przeczytalam poprzednie stronki i dowiedzialam się że nie polecacie salonu Pani Anety Rataj a ja jestem tam właśnie zapisana na fryzurę i makijaż ślubny i do tego wpacilam już zaliczkę więc klamka zapadla . A po tym co przeczytałam jestem kompletnie załamana skoro bylo tak żle to jak jak będe wyglądac po wyjściu od niej w dniu swojego ślubu dziewczyny ratunku pomóżcie i doradzcie może slyszałyście jakieś pozytywne opinie o tym salonie, może któras tam już z was była. . Dziewczyny pomocy
Sagniesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 08:26   #2417
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez Sagniesia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny ja biorę ślub w sierpniu i od pewnego czasu przeglądam te stronki i cieszę się że poruszyłyście temat ślubnej fryzury i kosmetyczki bo powiem wam kochane dziewczyny że jestem przerażona jak przeczytalam poprzednie stronki i dowiedzialam się że nie polecacie salonu Pani Anety Rataj a ja jestem tam właśnie zapisana na fryzurę i makijaż ślubny i do tego wpacilam już zaliczkę więc klamka zapadla . A po tym co przeczytałam jestem kompletnie załamana skoro bylo tak żle to jak jak będe wyglądac po wyjściu od niej w dniu swojego ślubu dziewczyny ratunku pomóżcie i doradzcie może slyszałyście jakieś pozytywne opinie o tym salonie, może któras tam już z was była. . Dziewczyny pomocy
a bylas na probnej fryzurze i na probnym makijazu? moze akurat u Ciebie bedzie ok, a kiedy dokladnie slubujesz??
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 09:37   #2418
deniaW
Raczkowanie
 
Avatar deniaW
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 405
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Hej dziewczyny z tego co pamiętam to pani Małgosia używa kosmetyków Clarins.
deniaW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 11:22   #2419
Sagniesia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Ja ślub mam 8 sierpnia . A co do próbnej to byłam u niej i tylko pokazala mi co zrobi na moich włosach i na pierwszy rzut mi się to podobało wiec jako tako próbnej nie planowalam bo z jednej strony szkoda mi kasy teraz wszystko tyle kosztuje . Co do makijażu to zapisalam się żeby wszystko było w jednym salonie , więc próbnego nie miałam. Ale po tych opiniach jeem przerażona. Chciała bym zeby przynajmniej jakaś jedna dziewczyna wyrazila pozytywna opinię o tym salonie . A tak sie cieszylam że kolejna rzecz mam już zalatwioną A teraz co dalej ??????
Sagniesia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-11, 14:09   #2420
martak110
Rozeznanie
 
Avatar martak110
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 303
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Nie panikuj!!!! makijaż to nie włosy,jak ci sie strasznie nie bedzie podobał zawsze mozesz powiedziec ze ma ci to zmyc i zrobic inaczej bez dodatkowych kosztów(takie twopje prawo ) Mniej wiecej wiesz jak ci jest dobrze,w jakich kolorach i wogóle wiec jej to powiesz i juz. Ja niestety musze isc na fryzure próbną bo niby fryzjerka mi powiedziała ze spokojnie mi takie cos wyjdzie co ja chce,ale wole sprawdzic jak bede w tym wyglądać.
__________________
Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.
martak110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 16:14   #2421
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez deniaW Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny z tego co pamiętam to pani Małgosia używa kosmetyków Clarins.
Dzięki za informacje.

Cytat:
Napisane przez Sagniesia Pokaż wiadomość
Ja ślub mam 8 sierpnia . A co do próbnej to byłam u niej i tylko pokazala mi co zrobi na moich włosach i na pierwszy rzut mi się to podobało wiec jako tako próbnej nie planowalam bo z jednej strony szkoda mi kasy teraz wszystko tyle kosztuje . Co do makijażu to zapisalam się żeby wszystko było w jednym salonie , więc próbnego nie miałam. Ale po tych opiniach jeem przerażona. Chciała bym zeby przynajmniej jakaś jedna dziewczyna wyrazila pozytywna opinię o tym salonie . A tak sie cieszylam że kolejna rzecz mam już zalatwioną A teraz co dalej ??????
Wiesz z tym pokazywaniem na włosach to mnie to nie przekonuje. Przecież nie wiadomo jak włosy się będą trzymać "na oko". Ja na pewno idę na próbną po tym jak przed jednym z wesel poszłam do fryzjera po upięcie, które miało wyglądać jakbym sama je zrobiła, a wyszłam z hełmem. Inaczej się tego nazwać nie dało. Nie miałam czasu na kłócenie, sama w domu poprawiałam i ratowałam się wsuwkami, żeby toto uklepać. Nie chcę się dodatkowo w dzień ślubu denerwować, że coś jest nie tak. Makijaż możesz zmyć i zacząć od nowa, ale taki makijaż też trwa, żeby porządnie go zrobić.

Może "odżałuj" te pieniądze i dla świętego spokoju umów się na próbny. Nie masz jakiegoś spędu rodzinnego przed ślubem, żeby wykorzystać?
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 17:31   #2422
wiwcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: tarnów/kraków/UK
Wiadomości: 96
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez Sagniesia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny ja biorę ślub w sierpniu i od pewnego czasu przeglądam te stronki i cieszę się że poruszyłyście temat ślubnej fryzury i kosmetyczki bo powiem wam kochane dziewczyny że jestem przerażona jak przeczytalam poprzednie stronki i dowiedzialam się że nie polecacie salonu Pani Anety Rataj a ja jestem tam właśnie zapisana na fryzurę i makijaż ślubny i do tego wpacilam już zaliczkę więc klamka zapadla . A po tym co przeczytałam jestem kompletnie załamana skoro bylo tak żle to jak jak będe wyglądac po wyjściu od niej w dniu swojego ślubu dziewczyny ratunku pomóżcie i doradzcie może slyszałyście jakieś pozytywne opinie o tym salonie, może któras tam już z was była. . Dziewczyny pomocy

kochana !!!
jak juz pisałam w poprzednich postach to ja wlasnie bylam na probnej fryzurze i majkijazu w Pani Rataj , generalnie jak pisałam katastrofa , tez pokazalam jej na zdjeciu fajna mlodziezowa, lekka upieta fryzurke a wyszło jak mega hełm niczym "predator" wygladalam ))) tak moja siostra stwierdzila
a jesli chodzi o makijaz to nie wiem czy jeszcze nie gorszy niz fryzura, zero profesjonalizmu i zero porzadnych kosmetykow i podejscia do klienta !!!
pani rataj jest bardzo przemadrzala i pewna siebie osoba, a g... o umie , taka prawda, i niestety ceny w salonie tez pozostawiaja duzo do zyczenia !!!!

wiec kochana jesli wplacilas zaliczke moze sprobuj ja odzyskac, a jak nie to idz na probna bo to naprawde duze ryzyko bez probnej, jesli ci sie nie podoba to lepiej stracic to 100 zl czy iles tam niz ryczec w dzien slubu i panikowac, taka mkoja rada oczywiscie zrobisz jak chcesz...
niestety nie slyszalam zadnych pozytywnych opiniii o salonie, wrecz przeciwnie, po mojej wizycie slyszlaam jeszcze kilka negatywnych !!! ciesze sie ze poszlam na probna , chociaz stracilam 150 zl !!!

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Cytat:
Napisane przez deniaW Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny z tego co pamiętam to pani Małgosia używa kosmetyków Clarins.

hej jesli rzeczywiscie Clarins to bardzo dobrze znam te kosmetyki i sa naprawde wysokiej jakosci
__________________
[eucerin][/eucerin]
wiwcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 18:29   #2423
martak110
Rozeznanie
 
Avatar martak110
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 303
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

no właśnie ja stwierdziłam ze moja probną fryzure wykozystam na wesele kolezanki na ktore ide dwa tyg wczesniej idealna okazja zeby sprawdzic co i jak . W takiej sytuacji lepiej pozegnać sie z tymi kilkudziesiecioma złotymi i miec spokojne nerwy w dniu ślubu.
__________________
Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.
martak110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 21:10   #2424
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

no to teraz mi napiszcie, gdzie mam isc do fryzjera na probna?? zaczynam panikowac!!
moze podajcie nazwy zakladow, zbierzemy to w calosc, co?? to nam ulatwi, albo przeslijcie mi na priva a ja w jednej wiadomosci wszystkie nazwy napisze, czy to dobry pomysl, jak myslicie?
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 22:01   #2425
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez magdzia33 Pokaż wiadomość
no to teraz mi napiszcie, gdzie mam isc do fryzjera na probna?? zaczynam panikowac!!
moze podajcie nazwy zakladow, zbierzemy to w calosc, co?? to nam ulatwi, albo przeslijcie mi na priva a ja w jednej wiadomosci wszystkie nazwy napisze, czy to dobry pomysl, jak myslicie?
Pomysł super

To ja zacznę:

Na tak:
AgneseInes czesała próbną fryzurę w Salonie Profesja na Św. Anny ( na przeciwko salonu ślubnego Miss Cheri) u p. Bernatki - kok wyszedł bardzo ładny, zdjęcia są we wcześniejszych postach.

Na nie:
Salon Trendy na początku Targowej - kok który tam widziałam przypominał hełm i był niestaranny.
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 03:04   #2426
Mletfyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 69
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cześć Dziewczynki.
Przyznam się że czytam Was od jakiegoś czasu i pomogłyście mi BARDZO (co prawda ostatnie kilka postów czytałam oględnie ale to już ze względu na porę - jest 4 rano - nie mogę się od Was oderwać) Dzięki Wam dowiedziałam się o kilku ciekawych miejscach m.in.kosmetyczka itp. Jeszcze nie do końca się w tym wszystkim łapię ...
My z moim TZ mamy swój Wielki Dzień 10.10.2009 więc jeszcze trochę czasu. Mamy już załatwioną salę, DJ-a z wodzirejem,fryzjera, fotografa i kamerzystę, motor (trajkę) którym pojedziemy do Kościoła. W sobotę jadę do Krakowa po sukienkę - mam upatrzone miejsce - salon sukien ślubnych Maja, właśnie na Kasztanowej - tam gdzie pisałyście o butach. 3majcie kciuki, bo mam mega stresa . Mam nadzieję że coś wybiorę - słyszałam że babeczka jest konkretna i nprawdę sukienki są ładne no i niedrogie (a u nas budżet stopniał w zastraszającym tempie).
Pozdrawiam Was cieplutko i niedługo napewno Was znów odwiedzę

---------- Dopisano o 04:04 ---------- Poprzedni post napisano o 04:03 ----------

PS. potrzebuję w miarę pilnie namiary na dobrą kosmetyczkę która w niedrogo zrobi tipsy
Byłabym baaaardzo wdzięczna...
Mletfyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 09:13   #2427
Sagniesia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Dziękuję dziewczyny za wszystkie wypowiedzi i słowa otuchy. Macie rację jeśli mi się nie będzie podobało każę jej to zmyć a w najgorszym przypadku wrócę do domu i sama się wymaluję . Co do fryzury to myślę że do końca nie powinno być żle bo ona upinała mi tak próbnie te włosy i mi sie podobało.

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

Ja mam jeszcze takie pytanie ty magdzia 33 ślubujesz w tym samym dniu co ja chyba się nie mylę prawda? I gdzie będziesz robić fryzurę paznokcie i makijaż bo donioslam wrażenie że też chcialaś iść do salonu Pani Anety Rataj?????
Sagniesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 17:28   #2428
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez Mletfyk Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki.
Przyznam się że czytam Was od jakiegoś czasu i pomogłyście mi BARDZO (co prawda ostatnie kilka postów czytałam oględnie ale to już ze względu na porę - jest 4 rano - nie mogę się od Was oderwać) Dzięki Wam dowiedziałam się o kilku ciekawych miejscach m.in.kosmetyczka itp. Jeszcze nie do końca się w tym wszystkim łapię ...
My z moim TZ mamy swój Wielki Dzień 10.10.2009 więc jeszcze trochę czasu. Mamy już załatwioną salę, DJ-a z wodzirejem,fryzjera, fotografa i kamerzystę, motor (trajkę) którym pojedziemy do Kościoła. W sobotę jadę do Krakowa po sukienkę - mam upatrzone miejsce - salon sukien ślubnych Maja, właśnie na Kasztanowej - tam gdzie pisałyście o butach. 3majcie kciuki, bo mam mega stresa . Mam nadzieję że coś wybiorę - słyszałam że babeczka jest konkretna i nprawdę sukienki są ładne no i niedrogie (a u nas budżet stopniał w zastraszającym tempie).
Pozdrawiam Was cieplutko i niedługo napewno Was znów odwiedzę

---------- Dopisano o 04:04 ---------- Poprzedni post napisano o 04:03 ----------

PS. potrzebuję w miarę pilnie namiary na dobrą kosmetyczkę która w niedrogo zrobi tipsy
Byłabym baaaardzo wdzięczna...
Witaj z nami masz taką datę ślubu, że przetrzemy Ci wszystkie szlaki

Co do salonu na Kasztanowej - nie chcę Cię straszyć, ale ja widziałam 3 suknie stamtąd i to było jedno wielkie nieporozumienie. A ile nerwów kosztowało to dziewczyny to już inna bajka. Ja bym się jeszcze zastanowiła, bo w salonie usłyszysz - wszystko będzie ok, tak, tak, a czar pryska jak wpłacisz pieniążki.

Gdzie się wybierasz do fryzjera? I z tym motorem fajny pomysł
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 20:22   #2429
Mletfyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 69
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

iwka28 : Toś mnie teraz wystraszyła z tym salonem na Kasztanowej - a jakie historie słyszałaś? napisz jak możesz!!!!
Fryzjera mam tego samego od ponad 5 lat i niestety nie jest z Tarnowa - to mój dobry kumpel i jest rewelacyjny (żadnemu innemu bym raczej nie zaufała)
Mamy nadzieję że pogoda będzie ładna i że wypali nam z tym motorem a jak nie to i tak chcemy go wykorzystać w inny dzień w plenerze
Liczę na to dziewczynki że przetrzecie mi szlaki, dlatego tak pilnie Was czytam
Mletfyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 21:51   #2430
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez Sagniesia Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny za wszystkie wypowiedzi i słowa otuchy. Macie rację jeśli mi się nie będzie podobało każę jej to zmyć a w najgorszym przypadku wrócę do domu i sama się wymaluję . Co do fryzury to myślę że do końca nie powinno być żle bo ona upinała mi tak próbnie te włosy i mi sie podobało.

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

Ja mam jeszcze takie pytanie ty magdzia 33 ślubujesz w tym samym dniu co ja chyba się nie mylę prawda? I gdzie będziesz robić fryzurę paznokcie i makijaż bo donioslam wrażenie że też chcialaś iść do salonu Pani Anety Rataj?????
mialam tam isc robic sama fryzure, bo maluje mnie sprawdzona kosmetyczka, w tej chwili jestem w kropce, bo nie mam w ogole pojecia, gdzie pojde sie czesac...
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:38.