Tarnowskie Panny Młode - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-28, 13:58   #2821
Dzelkas
Raczkowanie
 
Avatar Dzelkas
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 72
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Poszukuje Autka do slubu - Cabrio Najlepiej dwu osobowe Bmw
Dzelkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 11:17   #2822
martak110
Rozeznanie
 
Avatar martak110
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 303
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Dziewczynki strasznie sie tu nudno i cicho zrobiło hehe .
U mnie s ie troche ruszyło rozdaliśmy dużo zaproszeń jeszcze kilka i bedzie po wszystkim,myśle ze w tym tygodniu to załatwimy.Byliśmy na pierwszym spotkaniu w poradni przedmałżeńskiej drugie za dwa tygodnie,pani bardzo poważnie traktuje swoją "role" nie da sie nic przyspieszyc,chociaż u nas i tak musi skrocic bo byśmy sie do daty ślubu z tymi wykresami nie wyrobili hehe.
Od maja zaczynam wielkie dopinanie wszystkiego na ostatni guzik czyli mj telefon bedzie biedny.Zamierzam dzwonic do wszystkich zainteresowanych czyli kamerzysty,fotografa, orkiestry itd. zeby dograć wszystko.
A jak tam u was?
__________________
Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.
martak110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 13:05   #2823
jonathan00
Raczkowanie
 
Avatar jonathan00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 66
Send a message via Skype™ to jonathan00
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Hey- u mnie też powoli zapinanie wszystkiego na ostatni guzik - w długi weekend jesteśmy umówieni z orkiestrą dać im repertuar, z fotografem na plener -wybraliśmy www.m-foto.pl (Na dzień ślubu mamy innego)
Poza tym ostatnie spotkanie w Poradni rodzinnej - idziemy do Mościc, i jeszcze trzeba połowe kasy zapłacić w domu weselnym, także będzie co robić.
Najgorsze jest to,że wychodzi mi okres w dniu ślubu i próbuje różnych metod na przyspieszenie ale niewiem czy pomogą
Poza tym zastanawiam się kiedy iść na balejaż :/
4 maja mam przymiarke w Madonnie.
Mam pytanko - jaki kolor pończoch kupujecie - cieliste czy białe? I czy na silikon czy na pas?
Ale ten czas szybko leci, mam nadzieję, że wszystko Nam - przyszłym Pannom Młodym - się ładnie ułoży i na dzień ślubu wszystko będzie cudowne heh Pzdr
jonathan00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 13:36   #2824
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

u mnie tez sie ruszylo, dzisiaj idziemy spisac protokol, powoli zaczynamy zapraszac, kurs tancza rozpoczelismy, a czas ucieka przez palce!
ja chyba kupie biale i z silikonem, taki mam plan...
odnosnie okresu, mnie chyba tez wypadnie na slub :/
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 14:26   #2825
kasiooola88
Raczkowanie
 
Avatar kasiooola88
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: okolice Tarnowa
Wiadomości: 125
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

mi okres póki co ma sie skończy w dzień ślubu i ostro ćwicze żeby sie nic nie przesunął bo będzie klapa
Pozostało jeszcze tylko 4 miesiące, a za 2-3 tyg spisujemy protokół...
Wogole piękne słoneczko więc az sie czuje, że wesele bedzie
__________________
Zaręczeni 11.09.2007

..::Nasz Ślub 05.09.2009::..

..::Nasz Synek 26.08.2011 godz: 11:00, 3450 g i 52 cm ::..

kasiooola88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 15:02   #2826
Dzelkas
Raczkowanie
 
Avatar Dzelkas
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 72
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Co do okresu to słyszałam że żeby sie przesunoł to na dwa dni przed zarzwać nospe spróbujcie może pomoże
Dzelkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 16:38   #2827
mloda111
Raczkowanie
 
Avatar mloda111
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 188
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

stres i emocje spowoduje przesuniecie to napewno
__________________
zaczynamy walkę o CUD..
(*)(*)(*)pamiętam
mloda111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-29, 16:53   #2828
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Dziewczyny mam pytanie - czy na pierwsze spotkanie z Księdzem trzeba przynieść pozwolenie na ślub z jednej z parafii ( mojej lub TŻ). Prosze o szybką odpowiedz
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 17:35   #2829
martak110
Rozeznanie
 
Avatar martak110
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 303
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez jonathan00 Pokaż wiadomość
.
Mam pytanko - jaki kolor pończoch kupujecie - cieliste czy białe? I czy na silikon czy na pas?
ja kupilam dwie pary białych tylko ze jedne to kabaretki tak czy tak trzeba dwie a nie mogłam sie zdecydować wiec kupiłam obie hehe. Co do okresu to lubi spłatać figla wiec wszystko możliwe.
My dalej jedzniemy prosić !!
__________________
Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.
martak110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 21:15   #2830
wiwcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: tarnów/kraków/UK
Wiadomości: 96
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

dziewczyny ja do żlubu mam 3 tygodnie i co mam powiedziec, masakra
tyle jeszcze spraw do załatwienia !!! a czas mi leci makabrycznie szybko i zaczynam panikowac ze nie zdaze ... mam tylko nadzieje ze pogoda bedzie taka piekna jak dzisiaj bo boje sie ze jak juz nie pada od 3 tygodniu, to w maju zacznie lac i sie nie skonczy
u mnie zostalo jeszcze spotkac sie z kazdym po kolei, kupic bizuterie, spotkania w poradni (dzien skupienia zaliczony ), spowiedz, makujaz probny itd... dzuo by wymieniac niestety ...
wszystkim zycze powodzenia w kazdym razie i trzeba byc dobrej mysli
dobranoc
__________________
[eucerin][/eucerin]
wiwcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 21:48   #2831
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie - czy na pierwsze spotkanie z Księdzem trzeba przynieść pozwolenie na ślub z jednej z parafii ( mojej lub TŻ). Prosze o szybką odpowiedz
tak, my wlasnie dzisiaj spisywalismy protokol i do wszystkich dokumentow potrzebna byla ta pisemna zgoda...

wiwcia, jak wyglada dzien skupienia?? ile to trwa?? mozesz cos wiecej napisac, bede wdzeczna
__________________

Jestem żoną

Maleństwo

Edytowane przez magdzia33
Czas edycji: 2009-04-29 o 21:49
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-29, 22:53   #2832
wiwcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: tarnów/kraków/UK
Wiadomości: 96
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

my bylismy na dniach skupienia w kosciele misjonarzy, myslelismy ze to trwa bardzo dlugo ale bylo tylko godzinke
trzeba miec ze soba te karteczke od ksiedza do podbicia pieczatki, najpierw jedna babka cos tak mowi pol godziny potem ksiadz pol i koniec
w sumie bylo ok
__________________
[eucerin][/eucerin]
wiwcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 07:33   #2833
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez wiwcia Pokaż wiadomość
my bylismy na dniach skupienia w kosciele misjonarzy, myslelismy ze to trwa bardzo dlugo ale bylo tylko godzinke
trzeba miec ze soba te karteczke od ksiedza do podbicia pieczatki, najpierw jedna babka cos tak mowi pol godziny potem ksiadz pol i koniec
w sumie bylo ok
a gdzie moge sie dowiedziec, kiedy i o ktorej odbywaja sie dni skupienia? patrze na strone internetowa kosciola misjonarzy, ale nic nie widze....
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 07:52   #2834
martak110
Rozeznanie
 
Avatar martak110
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 303
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Ja też sie oszukałam ale trudno znaleść, więc podział jest taki!! :

Dzień Skupienia dla Narzeczonych

II Niedziela Miesiąca 9.00- Parafia NSPJ – (ul Lwowska 102)

III Niedziela Miesiąca 10.00 - Tarnów-Bazylika Katedralna (Sala Katechetyczna)

IV Niedziela Miesiąca 13.30- Parafia Św. Rodziny – Ks. Misjonarze (ul. Krakowska 41)

Kurcze mi to prawie zadna opcja nie pasuje bo w pierwsza niedziele nigdzie nie ma a ja tylko teraz mam wolne,pozniej szkoła i egzaminy,nie ma sie jak wyrwać,a 22 maja mam iśc na drugie spotkanie w kancelarii i pasuje juz miec tez dzień zaliczony.
__________________
Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.
martak110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 08:12   #2835
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez martak110 Pokaż wiadomość
Ja też sie oszukałam ale trudno znaleść, więc podział jest taki!! :

Dzień Skupienia dla Narzeczonych

II Niedziela Miesiąca 9.00- Parafia NSPJ – (ul Lwowska 102)

III Niedziela Miesiąca 10.00 - Tarnów-Bazylika Katedralna (Sala Katechetyczna)

IV Niedziela Miesiąca 13.30- Parafia Św. Rodziny – Ks. Misjonarze (ul. Krakowska 41)

Kurcze mi to prawie zadna opcja nie pasuje bo w pierwsza niedziele nigdzie nie ma a ja tylko teraz mam wolne,pozniej szkoła i egzaminy,nie ma sie jak wyrwać,a 22 maja mam iśc na drugie spotkanie w kancelarii i pasuje juz miec tez dzień zaliczony.
bardzo, bardzo dziekuje
z tego co sie orientuje, to dosyc dlugo trwa ten dzien skupienia w katedrze, tak mi mowila kolezanka, ciekawe jak dlugo trwa na w kosciele na Lwowskiej...
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 08:21   #2836
martak110
Rozeznanie
 
Avatar martak110
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 303
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez magdzia33 Pokaż wiadomość
bardzo, bardzo dziekuje
z tego co sie orientuje, to dosyc dlugo trwa ten dzien skupienia w katedrze, tak mi mowila kolezanka, ciekawe jak dlugo trwa na w kosciele na Lwowskiej...
No podobno tez dość długo ale za to ze jest bardzo przyjemnie i nawet sie nie nudzisz. Najpierw sie idzie na jakies wykłady pozniej na msze sw. a pozniej sie znowu wraca na wykłady. Mi by najbardziej pasowało u Misjonarzy ale tak troche nie bardzo zostawiać to na ostatnią chwile,a z reszta na druga wizyte u ksiedza chyba trzeba miec juz wszystkie dokumenty skompletowane.
__________________
Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.
martak110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 09:01   #2837
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez martak110 Pokaż wiadomość
No podobno tez dość długo ale za to ze jest bardzo przyjemnie i nawet sie nie nudzisz. Najpierw sie idzie na jakies wykłady pozniej na msze sw. a pozniej sie znowu wraca na wykłady. Mi by najbardziej pasowało u Misjonarzy ale tak troche nie bardzo zostawiać to na ostatnią chwile,a z reszta na druga wizyte u ksiedza chyba trzeba miec juz wszystkie dokumenty skompletowane.
tak, na druga wizyte w kancelarii trzeba miec podbita te obiegowke...
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 16:15   #2838
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez martak110 Pokaż wiadomość
ja kupilam dwie pary białych tylko ze jedne to kabaretki tak czy tak trzeba dwie a nie mogłam sie zdecydować wiec kupiłam obie hehe. Co do okresu to lubi spłatać figla wiec wszystko możliwe.
My dalej jedzniemy prosić !!
ja ze wzgledu na kolor sukni ivory ... bede miala prwdopodobnie cielisty kolor ponczoch .. bo biale nie bede mi pasowac chyba
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 09:55   #2839
martak110
Rozeznanie
 
Avatar martak110
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 303
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Mam mały problem. Dostalismy go z TZ w sumie to tak musowo,nie bardzo mamy teraz czas na psiaka jest sliczny i juz odchowany,ale nas nie ma calymi dniami w domu a ja jestem taka ze mi szkoda bedzie psa zostawiac samego w domu. Moja ciotka nam go załatwiła bo stwierdziła ze potrzebujemy pieska ... przywiozła i juz,a nam bylo głupio odmówić wiec wzielismy go ale strasznie nam w tym momencie piesek nie pasuje!
__________________
Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.

Edytowane przez martak110
Czas edycji: 2009-05-02 o 20:37
martak110 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-01, 17:37   #2840
Milva82
Raczkowanie
 
Avatar Milva82
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 33
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Czesc dziewczyny!!

Ja zamówilam swoja wymarzona sukienke i aktualnie sie ona szyje. Bede ja miała do odebrania na początku sierpnia. Niestety zdjęcia nie mogłam zrobic bo w Hermago nie mozna. Moge tylko powiedziec ze w stylu greckim jest ona i w kolorze jasny ecru. Po prostu sie w niej zakochałam i to była miłość od pierwszego wejrzenia
Przed chwila własnie tez zamówiłam zaproszenia na allegro. Cały dzien sie zastanawiałam czy aby na pewno takie bo TŻ zostawił mi w tej kwestii wolną rękę Jak sobie pomysle ze teraz trzeba bedzie je ponad 180 osobom wręczyć osobiscie to mi lekko słabo ale to dopiero pod koniec maja zaczynamy .

zaaaabcia byłam w naszym lokalu ostatnio i jest tak jak Ci pisałam że dekoracje wybierasz sobie i oni Ci dekurują jak chcesz
__________________
Nasz wielki dzień 12.09.2009 r.
Milva82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 18:49   #2841
kasiooola88
Raczkowanie
 
Avatar kasiooola88
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: okolice Tarnowa
Wiadomości: 125
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

A to już zapraszacie? Ja myśle zacząć dopiero w lipcu a mam ślub tydzień przed Tobą ;P wogole zaproszenia już mamy, też zamawiałam na allegro ;-)
__________________
Zaręczeni 11.09.2007

..::Nasz Ślub 05.09.2009::..

..::Nasz Synek 26.08.2011 godz: 11:00, 3450 g i 52 cm ::..

kasiooola88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 18:59   #2842
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez Milva82 Pokaż wiadomość
zaaaabcia byłam w naszym lokalu ostatnio i jest tak jak Ci pisałam że dekoracje wybierasz sobie i oni Ci dekurują jak chcesz
witam
o to super ze dowiedzialas sie na 100%
a jak z ta umowa ? zalatwilas wkoncu? bo wiem ze sie obawialas o to
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 20:43   #2843
Milva82
Raczkowanie
 
Avatar Milva82
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 33
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez kasiooola88 Pokaż wiadomość
A to już zapraszacie? Ja myśle zacząć dopiero w lipcu a mam ślub tydzień przed Tobą ;P wogole zaproszenia już mamy, też zamawiałam na allegro ;-)

Tak bedziemy zapraszać juz od 30 maja bo TŻ chce zaprosić paru kolegów ze swojej uczelni a uczelnie koncza 3omaja wiec wtedy bedzie ostatnia okazaja bo potem bysmy ich musieli szukac po całej Polsce a wiec czerwiec bedzie pod znakiem rozdawania zaproszeń ...zreszta do 1 sierpnia bedziemy prosic o potwierdzenie przyjscia zeby była mozliwość ewentualnie kogos zaprosic jeszcze i lokalowi musimy wstepnie w tym terminie zgłosic ilu bedziemy miec gości.

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
witam
o to super ze dowiedzialas sie na 100%
a jak z ta umowa ? zalatwilas wkoncu? bo wiem ze sie obawialas o to

Tak dowiedziałam sie. Pani mi uprzejmie powiedziała ze u nich nie przewiduje sie w ogóle podpisywania umów ale mam się nie martwić bo na pewno wszystko będzie w porządku i nikt sie do tej pory nie skarżył. Swoja droga faktycznie paru znajomych juz miało tam wesela i nie mieli problemów wiec na razie odpuszczę. Na razie ;P

a tak przy okazji zaaaabcia Wy bedziesz miec porówywalna liczbe gości. Ile butelek szampana planujecie zakupic???
__________________
Nasz wielki dzień 12.09.2009 r.
Milva82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 16:49   #2844
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez Milva82 Pokaż wiadomość


a tak przy okazji zaaaabcia Wy bedziesz miec porówywalna liczbe gości. Ile butelek szampana planujecie zakupic???
wiesz co ze sie nawet jeszcze nad tym nie zastanawialam
hmm nie mam pojecia ile ... zapytac u " Teraz My Panny Mlode 2009 " moze one mi jakos podpowiedza a ile butelek alkoholu macie ?

sorki ze zawracam glowe ... ale nie zapytalas o te sztuczne ognie czy placi sie extra nie?

Dziewczyny czy Wy zamiast kwiatow bedziecie miec cos innego?
bo my chcemy przybory do szkoly ktore pozniej zawieziemy do Domu Dziecka .. i wlasnie tu jest problem nie wiem do ktorego Domu Dziecka dac? wlasnie sprawdzam na necie i pokazuje mi ze sa 3 takie Domy w Tarnowie ... myslicie ze powinnam zadzwonic do kazdego i porownac ktory potrzebuje pomocy najbardziej ? czy podzielic datki na 3 Domy? tylko ze wtedy wyjdzie strasznie malo chyba ... POMOCY !
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014

Edytowane przez zaaaabcia
Czas edycji: 2009-05-02 o 16:54
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 17:29   #2845
kasiooola88
Raczkowanie
 
Avatar kasiooola88
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: okolice Tarnowa
Wiadomości: 125
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Dziewczynki moje Kochane ;-)
Wkrótce wybieramy się z TŻ do mojego proboszcza po zgode na ślub w innej parafii..I mam pytanie, chociaż może juz ktoś kiedyś o tym pisał, ale nie kojarze. Co jesli ksiądz z mojej parafii nie wyrazi zgody na to bym wzięła ślub w innej parafii? Ostatnio w niedziele powiedział na mszy, że takiej zgody nie wyda nikomu., i że dosłownie powiedział tak: "zeby narzeczeni nie zapominali, że wszystko załatwia się w parafii pani młodej" a to by oznaczało, że zbudzy Nasze marzenia o ślubie w Tuchowskim Klasztorze
Do kogo mam się zglosić jeśli się nie zgodzi? Nie chce o tym tak myśleć, ale dziś śniło mi się, że sie własnie nie zgodzil ;(
Czarne myśli mnie jakieś nachodzą, boje się iśc do tego księdza strasznie ;(
Wogole to co ja mam wziąźć do niego ? Porażka co z tym księdzem, zmienili by go już, bo za długo truje tą okolice, a ja akurat sie boje iść, bo wiem, że będzie nieprzyjemny

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
wiesz co ze sie nawet jeszcze nad tym nie zastanawialam
hmm nie mam pojecia ile ... zapytac u " Teraz My Panny Mlode 2009 " moze one mi jakos podpowiedza a ile butelek alkoholu macie ?

sorki ze zawracam glowe ... ale nie zapytalas o te sztuczne ognie czy placi sie extra nie?

Dziewczyny czy Wy zamiast kwiatow bedziecie miec cos innego?
bo my chcemy przybory do szkoly ktore pozniej zawieziemy do Domu Dziecka .. i wlasnie tu jest problem nie wiem do ktorego Domu Dziecka dac? wlasnie sprawdzam na necie i pokazuje mi ze sa 3 takie Domy w Tarnowie ... myslicie ze powinnam zadzwonic do kazdego i porownac ktory potrzebuje pomocy najbardziej ? czy podzielic datki na 3 Domy? tylko ze wtedy wyjdzie strasznie malo chyba ... POMOCY !
Myśle, że sama powinnać wyśledzić, który najbardziej tej pomocy potrzebuje ! Bo jak faktycznie podzielisz na 3 to wyjdzie maluśko, no chyba, że wszyscy coś dadzą, bo wiem, że masz duże wesele
My mamy małe ok.100 osób tylko więc, nie rezygnujemy z kwiatów, nie chcemy robić zamieszania

żabcia wogole jak tam przygotowania ? Kiedy wracasz do kraju cieszyć się ostatnimi chwilami narzeczeństwa i panieństwa ?
__________________
Zaręczeni 11.09.2007

..::Nasz Ślub 05.09.2009::..

..::Nasz Synek 26.08.2011 godz: 11:00, 3450 g i 52 cm ::..

kasiooola88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 17:31   #2846
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez kasiooola88 Pokaż wiadomość
Dziewczynki moje Kochane ;-)
Wkrótce wybieramy się z TŻ do mojego proboszcza po zgode na ślub w innej parafii..I mam pytanie, chociaż może juz ktoś kiedyś o tym pisał, ale nie kojarze. Co jesli ksiądz z mojej parafii nie wyrazi zgody na to bym wzięła ślub w innej parafii? Ostatnio w niedziele powiedział na mszy, że takiej zgody nie wyda nikomu., i że dosłownie powiedział tak: "zeby narzeczeni nie zapominali, że wszystko załatwia się w parafii pani młodej" a to by oznaczało, że zbudzy Nasze marzenia o ślubie w Tuchowskim Klasztorze
Do kogo mam się zglosić jeśli się nie zgodzi? Nie chce o tym tak myśleć, ale dziś śniło mi się, że sie własnie nie zgodzil ;(
Czarne myśli mnie jakieś nachodzą, boje się iśc do tego księdza strasznie ;(
Wogole to co ja mam wziąźć do niego ? Porażka co z tym księdzem, zmienili by go już, bo za długo truje tą okolice, a ja akurat sie boje iść, bo wiem, że będzie nieprzyjemny

hmmm pierwsze slysze , zeby ksiadz proboszcz nie zgodzil sie na to zebys nie mogla wziasc slubu w parafii TZeta ... przeciez to Kosciol i to ... co za roznica? u nas na poczatku mial byc slub w parafii TZeta i moj ksiadz nie zrobil zadnej afery z tego powodu wzialm co mialam wziasc i tyle .. no ale na koncu i tak powrocilam do swojej parafi ... ale to juz z innego powodu
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 17:33   #2847
Milva82
Raczkowanie
 
Avatar Milva82
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 33
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
wiesz co ze sie nawet jeszcze nad tym nie zastanawialam
hmm nie mam pojecia ile ... zapytac u " Teraz My Panny Mlode 2009 " moze one mi jakos podpowiedza a ile butelek alkoholu macie ?

sorki ze zawracam glowe ... ale nie zapytalas o te sztuczne ognie czy placi sie extra nie?
No cóż...szczerze to o te sztuczne ognie nie zapytałam, ale wydaje mi sie z tego co słyszałam że to sie raczej osobno płaci. Jak sie dowiem coś konkretnego to dam Ci znać.

My zakupiliśmy w grudniu zeszłego roku 200 butelek 0,5 Wyborowej. I ciesze sie ze to zrobilismy wcześniej bo wtedy kosztowała 18, 50 zł a teraz 23.99 Do tego chcemy kupic około 20 - 30 butelek winka, ale to u znajomego bo ma winnice wiec mysle ze nie bedzie problemu. W każdym bądz razie został nam jeszcze ten nieszczesny szampan ale to moze faktycznie zapytam na tym innym topicu .
__________________
Nasz wielki dzień 12.09.2009 r.
Milva82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 17:36   #2848
kasiooola88
Raczkowanie
 
Avatar kasiooola88
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: okolice Tarnowa
Wiadomości: 125
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
hmmm pierwsze slysze , zeby ksiadz proboszcz nie zgodzil sie na to zebys nie mogla wziasc slubu w parafii TZeta ... przeciez to Kosciol i to ... co za roznica? u nas na poczatku mial byc slub w parafii TZeta i moj ksiadz nie zrobil zadnej afery z tego powodu wzialm co mialam wziasc i tyle .. no ale na koncu i tak powrocilam do swojej parafi ... ale to juz z innego powodu
Hmmm sęk w tym, że to nie jest parafia, ani moja, ani mojego TŻ, oboje bardzo chcieliśmy właśnie w tym kościele, bo tam tak ślicznie i zawsze chcieliśmy ofiarować swoją Miłość pod opieke Matki Boskiej Tuchowskiej, ale ten ksiądz będąc u mnie w tym roku na kolędzie(całe szczęscie, że wtedy bylam w pracy i mnie w domu nie było) kategorycznie powiedział, że nie wyda mi żadnej zgody na ślub w Tuchowie ! I nie wiem co mam myślec, wiem, że mnie teraz koszmary przez to męczą
__________________
Zaręczeni 11.09.2007

..::Nasz Ślub 05.09.2009::..

..::Nasz Synek 26.08.2011 godz: 11:00, 3450 g i 52 cm ::..

kasiooola88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 17:39   #2849
Milva82
Raczkowanie
 
Avatar Milva82
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 33
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez kasiooola88 Pokaż wiadomość
Dziewczynki moje Kochane ;-)
Wkrótce wybieramy się z TŻ do mojego proboszcza po zgode na ślub w innej parafii..I mam pytanie, chociaż może juz ktoś kiedyś o tym pisał, ale nie kojarze. Co jesli ksiądz z mojej parafii nie wyrazi zgody na to bym wzięła ślub w innej parafii? Ostatnio w niedziele powiedział na mszy, że takiej zgody nie wyda nikomu., i że dosłownie powiedział tak: "zeby narzeczeni nie zapominali, że wszystko załatwia się w parafii pani młodej" a to by oznaczało, że zbudzy Nasze marzenia o ślubie w Tuchowskim Klasztorze
Do kogo mam się zglosić jeśli się nie zgodzi? Nie chce o tym tak myśleć, ale dziś śniło mi się, że sie własnie nie zgodzil ;(
Czarne myśli mnie jakieś nachodzą, boje się iśc do tego księdza strasznie ;(
Wogole to co ja mam wziąźć do niego ? Porażka co z tym księdzem, zmienili by go już, bo za długo truje tą okolice, a ja akurat sie boje iść, bo wiem, że będzie nieprzyjemny

Ja szczerze też nie słyszałam, żeby proboszcz mógł sie nie zgodzić na coś takiego bo można wziąść ślub gdzie sie chce czy to w parafii TŻ, czy w swojej , czy jeszcze innej, więc wydaje mi sie proboszcz nie ma takiej władzy, żeby odmówić wyrażenia zgody bo nie wyobrażam sobie żeby miał na taką decyzję jakies argumenty. Do góry głowa, może nie będzie tak źle.
__________________
Nasz wielki dzień 12.09.2009 r.
Milva82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 17:41   #2850
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez kasiooola88 Pokaż wiadomość

Myśle, że sama powinnać wyśledzić, który najbardziej tej pomocy potrzebuje ! Bo jak faktycznie podzielisz na 3 to wyjdzie maluśko, no chyba, że wszyscy coś dadzą, bo wiem, że masz duże wesele
My mamy małe ok.100 osób tylko więc, nie rezygnujemy z kwiatów, nie chcemy robić zamieszania

żabcia wogole jak tam przygotowania ? Kiedy wracasz do kraju cieszyć się ostatnimi chwilami narzeczeństwa i panieństwa ?
no wlasnie nie moge znalesc stronki kazdego z tych Domow pisza tylko adresy i tyle .. a myslalam ze bedzie napisane co im najbardziej potrzeba no nic zadzwonie w poniedzialek i popytam

a przygotowania ida pelno para
zaproszenia wkoncu sie drukuja
dzisiaj jedziemy zamowic obraczki i sukienke na poprawiny dla mnie
sukienki dla druzek zamowione maja byc 1 czerwca , dla malych druzek tez kupione ja mam pierwsza przymiarke 22 maja tylko jeszcze butow nie mam ehh tylko jeszcze TZeta trzeba bedzie ubrac no i takie male rzeczyz dokupic jak ksiega gosci , bizuteria itp .. ale mam czas , mam nadzieje

a lecimy do PL pod koniec czerwca do polowy sierpnia
juz sie nie moge doczekac a panienka to ja wsumie juz nie jestem bo prawie od 1.5 roku jestesmy po slubie cywilnym

a mi sie ostatnio snil moj slub ... ehhh porazka normalnie nie mielismy obraczek wogole nie bylismy przygotowani i jeszcze jak wyszlam z domu to .... ptak mi nasral na przod sukienki chcialam wyczyscic to jeszcze wieksza plame zrobilam normalnie porazka , pojechalismy do Kosciola a tam nic nie przygotowane nawet ksiedza nie bylo .. wiec wrocilismy do domu i slub mielismy miec za tydzien haha skad sie wogole takie sny biora?
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:12.