Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II) - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-19, 20:58   #511
anka1709
Zakorzenienie
 
Avatar anka1709
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: My own, private Neverland.
Wiadomości: 10 534
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Cytat:
Napisane przez Kora14022 Pokaż wiadomość
Kamień z serca . Aktualnie mam 14 lat i mama się zgodziła, pójdzie ze mną do studia jak nazbieram sobie sama na przekłucie, bo powiedziała, że woli żebym zrobiła pożądnie a nie narobiła sobie kalectwa ; ))
Gratuluję Mamy- bardzo mądrze podchodzi do sprawy.
Rzeczywiście- w profesjonalnych studiach przebijają od 18-go roku życia a gdy się nie ma 18 lat- za zgodą rodziców. Jak pójdziesz z Mamą, to masz problem z głowy.
__________________
"You gave me strength
When I wasn't strong
You gave me hope when all hope is lost
You opened my eyes when I couldn't see
Love was always here waiting for me"

anka1709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 08:05   #512
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Cytat:
Napisane przez anka1709 Pokaż wiadomość
Gratuluję Mamy- bardzo mądrze podchodzi do sprawy.
Rzeczywiście- w profesjonalnych studiach przebijają od 18-go roku życia a gdy się nie ma 18 lat- za zgodą rodziców. Jak pójdziesz z Mamą, to masz problem z głowy.
nie wszedzie, w salonie do ktorego ja chodze nie obsluguja osob nieletnich nawet za zgoda rodzicow.
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 15:13   #513
Zaneczka91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2
Gdzie zrobić kolczyk :)?

Hej. Moglibyście mi pomóc? Chciałabym się dowiedzieć gdzie w Białymstoku mogłabym zrobić kolczyk w języku Z góry dziękuję
Zaneczka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 19:14   #514
Kora14022
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6
GG do Kora14022
Dot.: Gdzie zrobić kolczyk :)?

Cytat:
Napisane przez Zaneczka91 Pokaż wiadomość
Hej. Moglibyście mi pomóc? Chciałabym się dowiedzieć gdzie w Białymstoku mogłabym zrobić kolczyk w języku Z góry dziękuję

Na przykład na Warszawskiej 44 ..
Kora14022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 07:28   #515
Zaneczka91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Dziękuję, kiedyś sobie przekłuwałam u takiej kobiety, ale nie wiem dlaczego nie ma tam już tego zakładu kosmetycznego
Zaneczka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 16:09   #516
Kora14022
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6
GG do Kora14022
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Cytat:
Napisane przez anka1709 Pokaż wiadomość
Gratuluję Mamy- bardzo mądrze podchodzi do sprawy.
Rzeczywiście- w profesjonalnych studiach przebijają od 18-go roku życia a gdy się nie ma 18 lat- za zgodą rodziców. Jak pójdziesz z Mamą, to masz problem z głowy.



Mama nie wiele wiedziała co z tym fantem zrobić, ale ja poniekąd bałam się isć do znajomej, znajomego itd. ... Jednak język to nie ucho i można narobić kalectwa.. Chociaż znajoma robiła u koleżanki i nic jej nie jest ale to tylko fart, mogło się skończyć inaczej.. Lepiej to przemyśleć i nie żałować niż mieć zrobione na odwal.
Pozdrawiam.
Kora14022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 16:33   #517
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

ja zrobiłam sobie cztery dni temu kolczyk, ale z boku, bo nie chciałam na środku wszystko oczywiście w profesjonalnym salonie, mówiłam piercerowi, że nie chce zwykłej sztangi po zagojeniu, a wymianę na kółko z kulką, a on powiedział, że zobaczymy jak przyjdę za dwa tygodnie, bo może to byc niewygodne, haczyc itd... czy któraś z was ma kółko w języku albo zna kogoś? chyba nie jestem pierwszą, która wpadła na ten pomysł :P
confused jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-07, 08:52   #518
Nice Sprite
Raczkowanie
 
Avatar Nice Sprite
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 322
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Witam, mam pytanko, po jakim czasie od przekucia mozna uzywać w jamie ustnej srodkow takich jak zel stomatologiczny do wybielania żebów? Np. biała perła? Mimo nakładek na zęby zel miesza sie ze ślina i napewo dostanie sie do dziurki, jestem miesiac po przekuciu...
Prosze o odpoweidz, pozdrawiam
__________________
...i znów zmierzch...
kolejny dzień dobiega końca...
choćby nie wiem jaki był piękny,
jego miejsce zajmie noc...
Nice Sprite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 18:46   #519
madziulek125
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

witam Panie.
mam pytanko. Przeglądając strony internetowe z kolczykami do języczka natrafiłam na taki kolczyk 'owinięty' w koło języka. strasznie mi się spodobał! normalnie się zakochałam. ;D i zastanawiam się czy jest to może twister/spirala do brody/pępka/wargi... nie wiem dlatego proszę o pomoc co to może być?
w załączniku ta fota, która mnie zauroczyła
a chodzi mi czy to takie kolczyki ?
http://allegro.pl/twister-zakonczony...235777283.html

http://allegro.pl/twister-zakonczony...235776205.html

przepraszam że linki na allegro, ale nie mam czasu szukać innych.

Edytowane przez madziulek125
Czas edycji: 2010-10-12 o 19:11 Powód: źle podane linki
madziulek125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 21:31   #520
Margiel18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Hej dziewczyny 6 dni temu zrobiłam sobie kolczyka w języku i jeszcze mam trochę spuchnięty ale tak minimalnie... Tylko jest mały problem bo mam odbitą górną kulkę w języku ale bardzo mocno (wiem było to już wałkowane 1000 razy) i jak podnoszę górną kulkę do góry tak żeby zobaczyć co tam jest to mam takie jakby wytarte... Coś w stylu ranki ale takiej jak by była zdarta skóra i zaczerwienienie + oczywiscie limfa... Limfa to normalne ale boję się, że zostanie mi ten dołek i ''zdarta skóra'' pod górną kulką w której niestety chowa się praktcznie cała kulka.......... MIałam już kiedyś kolca i też był dołek ale nie taki tylko odciśnięty w tym żółtym\białym nalocie na języku, a teraz to wygląda jakby mi się zatapiała kulka w języku i by była ranka..... ;| POMÓŻCIE PROSZĘĘĘĘĘĘĘ...!
Margiel18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 23:53   #521
anka1709
Zakorzenienie
 
Avatar anka1709
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: My own, private Neverland.
Wiadomości: 10 534
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Hm, czy masz luz, w sensie zapas długości sztangi, czy kulka ściśle przylega do języka? Bo jeśli tak, to sztanga jest za krótka a nie powinna- mnie się po przekłuciu kulka nie odbijała na języku, miałam sporo luzu (sztanga 22mm).

---------- Dopisano o 00:53 ---------- Poprzedni post napisano o 00:52 ----------

Cytat:
Napisane przez madziulek125 Pokaż wiadomość
witam Panie.
mam pytanko. Przeglądając strony internetowe z kolczykami do języczka natrafiłam na taki kolczyk 'owinięty' w koło języka. strasznie mi się spodobał! normalnie się zakochałam. ;D i zastanawiam się czy jest to może twister/spirala do brody/pępka/wargi... nie wiem dlatego proszę o pomoc co to może być?
w załączniku ta fota, która mnie zauroczyła
a chodzi mi czy to takie kolczyki ?
http://allegro.pl/twister-zakonczony...235777283.html

http://allegro.pl/twister-zakonczony...235776205.html

przepraszam że linki na allegro, ale nie mam czasu szukać innych.

Wygląda mi to mega niepraktycznie- będzie się obijało o zęby i niszczyło szkliwo.
__________________
"You gave me strength
When I wasn't strong
You gave me hope when all hope is lost
You opened my eyes when I couldn't see
Love was always here waiting for me"

anka1709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-20, 12:57   #522
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Cytat:
Napisane przez madziulek125 Pokaż wiadomość
witam Panie.
mam pytanko. Przeglądając strony internetowe z kolczykami do języczka natrafiłam na taki kolczyk 'owinięty' w koło języka. strasznie mi się spodobał! normalnie się zakochałam. ;D i zastanawiam się czy jest to może twister/spirala do brody/pępka/wargi... nie wiem dlatego proszę o pomoc co to może być?
w załączniku ta fota, która mnie zauroczyła
a chodzi mi czy to takie kolczyki ?
http://allegro.pl/twister-zakonczony...235777283.html

http://allegro.pl/twister-zakonczony...235776205.html

przepraszam że linki na allegro, ale nie mam czasu szukać innych.
po pierwsze to nie jest kolczyk do języka a do uszu oraz wargi.
po drugie allegro to NIE JEST odpowiednie źródło zaopatrywania się w kolczyki. przejrzyj wildcat i koltat.
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 18:52   #523
Margiel18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

No nie jest scisnięty, mam luz... Po przekłuciu miałam i nadal mam 20mm takze mogłby byc dluzszy... Lipa troche się bojębo cała kulka mi wchodzi w tą dziurkę... ;/
Margiel18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 09:56   #524
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Cytat:
Napisane przez magddusska Pokaż wiadomość
hej wszystkim wczoraj o 14 przekolam jezyk. nic nie bolalo teraz tez nie wgl nie boli czy to jest normalne? co prawda jest bardzo mocno spuchniety i seplenie ale wgl nie boli....
mnie też w ogóle nie bolał, także spoko
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 10:09   #525
EjjSenioritta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 178
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

mnie bolał tylko po przebudzeniu
EjjSenioritta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 10:36   #526
EjjSenioritta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 178
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

ja kupiłam Dentosept do płukania
EjjSenioritta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 20:01   #527
melja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Witam czytelników forum.
Ja mam kolczyka w języku od 12 sierpnia dokładnie pamiętam tą date ,iż wtedy byłam właśnie na obozie sportowym ;p Od podstawowki chciałam mieć kolczyka w języku ,mama się nie zgadzała mówiła,że jak skończe gimnazjum to bd mogła przebijać co chce. Ale ja nie mogłam czekać ,choć kończę już gimnazjum bo jestem w 3 klasie. Będąc na obozie w Gubinie pewnego dnia poszłam na małe zakpy z kumpelami no i dostrzegłyśmy napis "piercing" hm... no to weszłyśmy oblukać teren i popytać za ile zrobią itp... Popytałyśmy i wyszłyśmy ja przystanęłam przed budynkiem i myślałam czy przełamać się w końcu ,czy nie ;d ( też bez zgody mojj mamy ,nie wiedziała o tym ) denerwowałam się co ona mogłaby powiedzieć na to... Tymbardziej,że ona była na wakacjach w Turcji i nie chciałam jej psuć nastroju ;d no ale cóż przełamałam sie i weszłam tam zpowrotem haha ale akcja ;d nie wierzyłam co ja robie ;p kumpele tak samo ;p no dobra chwila zdenerwowania -usiadłam na fotel . Pada pytanie za pytaniem (drzącym głosem) "bedzie bolało?" "bede mogla normalnie jeść i pić?" "bede mogła mówić ?" "ile to sie goi?" "a bardzo boli ?" "a co po przebiciu ? bedzie bolało ? jak długo? " "jak bardzo napuchnie? " itp itd... ;d masakra ;p Pani bardzo sympatyczna kosmetyczka odpowiedziała na wszystko i mówiła,żebym niczym się nie martwiła ,że bedzie wszystko dobrze .. Popytała też mnie np. "czy choruje na serce?" czy ostatnio spozywalam alkohol i czy pale papierosy i zebym nie brała aspiryny a jeść nie mogłam 2 godziny a później nic gorącego i ostrego,pić mogłam nawet było to wskazane (więc od razu po zabiegu poleciałam po zimną wodę ) kazała mi jeść lody i kupić rumianek i szałwie do płukania. Ogólnie przebicie nie bolało ,na prawde nic nie czułam (no może tylko to,ze coś mi przechodzi przez język ) o.- krew -to normalne ,choć nie było jej dużo . A poleciała też dlatego,że sie denerwowałam.
Troszke mi sie zakręciło w głowie , mimo tego stresu byłam zadowolona Później przez ok.5-6 dni było gorzej ... Bolało jak cholera ,nie mogłam jeść .Jadłam tylko płatki na mleku, ryż, kasze , ziemniaki(po wystygnięciu) ,czesciej jadłam papki dla dzieci typu"bobovita" i to jadłam je przez rurke bo nie dało sie inaczej, nie mogłam ruszać językiem, ogólnie takie dziwne uczucie jeść z kolczykiem w języku było... ;d Piłam też dużo jogurtów , gdy przyszło mi jeść jakieś mięso to zachaczałam kolczykiem o zęby i było to straszne uczucie ,trzebabyło żuć a mi było ciężko z kolcem. Aż mnie ciary przechodziły . Miałam opuchnięty przez ok . 7 dni. strasznie sepleniłam przez ten czas ,mieli ze mnie ludzie ubaw ;d później taki jakby zdrętwiały troche i swędział, wypływało mi też trochę ropy.
Płukałam cały czas szałwią i było git Była nawet taka chwila,że chciałam go wyciągnąć bo już nie znosiłam tego bólu i tego,że nie moge jeść normalnie...
Teraz już mam go ponad 3 miesiace i jestem zadowolona
Mamie powiedziałam o kolczyku 9 dni po przebiciu,gdy już przestałam seplenić wysłałam jej eska" mamuś zrobiłam sobie kolczyka w języku"i zapewniałam ją ,że jest wszystko ok ,w dobrych warunkach zrobiłam i wgl... Odpisała mi " a seplenisz? " o.o zdziwiłam sie ;d myslalam,ze zaraz zadzwoni i zacznie wyklinać ;p a tu masz... heh napisałam jej ,że już nie No i było i jest wszystko dobrze
pozdrawiam
melja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 09:47   #528
eaven
Raczkowanie
 
Avatar eaven
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 255
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

melja - lody (zapewne na bazie produktów mlecznych), jogurciki, mleczko z ryżem - brawo, brawo. koncertowo jadłaś rzeczy, których po przekłuciu spożywać nie wolno.
że już nie wspomnę o kosmetyczce
ja swój język przekłułam 31 maja, więc już praktycznie 5 mcy. bolało tylko jak dużo mówiłam, dałam radę bez picia alkoholu, nie palę, więc tu problemu nie było, a do jedzenia z kolczykiem trzeba przywyknąć - na początku ciągle miałam wrażenie, że czegoś nie przełknęłam, ale przeszło szybko.
eaven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 15:17   #529
melja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Cytat:
Napisane przez eaven Pokaż wiadomość
melja - lody (zapewne na bazie produktów mlecznych), jogurciki, mleczko z ryżem - brawo, brawo. koncertowo jadłaś rzeczy, których po przekłuciu spożywać nie wolno.
że już nie wspomnę o kosmetyczce
ja swój język przekłułam 31 maja, więc już praktycznie 5 mcy. bolało tylko jak dużo mówiłam, dałam radę bez picia alkoholu, nie palę, więc tu problemu nie było, a do jedzenia z kolczykiem trzeba przywyknąć - na początku ciągle miałam wrażenie, że czegoś nie przełknęłam, ale przeszło szybko.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


Tak, tylko ,że ta baba powiedziała że nie ma w tym nic złego i że moge jeść produkty mleczne...Na początku nie jadłam bo sie bałam ,wcześniej z resztą czytałam ,że trzeba omijać mleko po przebiciu bo można dostać skazy białkowej,czy coś takiego... Ale jak zezwoliła na to ... To co się bede... W ogóle nie mogłam jeść nic innego praktycznie ,nic sie przecież nie stało i wszystko było dobrze .
melja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-08, 08:51   #530
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Cytat:
Napisane przez magddusska Pokaż wiadomość
boze... wole nawet nie myslec jak "duza" wiedze miala ta Pani... chyba wszystkie dziewczyny z forum zgodza sie ze produkty mleczne sa niedozwolone i przy przekluwaniu Pan/Pani ktora nam przekluwa mowi o tym... szok....
no ja osobiście w ogóle jestem przeciwko przekłuwaniu czegokolwiek u kosmetyczki ... nawet ucha bym sobie u kosmetyczki nie przekłuła, na każdą dziurkę chodzę do piercera
w salonie mam gwarancję że jest sterylnie, u kosmetyczki nie czułabym się bezpiecznie
ale może nie wolno generalizować ....
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 11:05   #531
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

jak masz ochotę w ekspresowym tempie rozwalic sobie szkliwo,naderwać dziurkę i polamac zęby-to noś na zdrowie!
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 14:38   #532
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Cytat:
Napisane przez magddusska Pokaż wiadomość
ale on mi wgl nie dotyka zebow! prosze o dokladne czytanie
czytam dokładnie-fajnie się nim bawi co nie? zabawa długim kolczykiem to głupota
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 17:32   #533
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

wiesz pożyjemy zobaczymy-do pierwszego ukruszonego zęba
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 22:27   #534
anka1709
Zakorzenienie
 
Avatar anka1709
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: My own, private Neverland.
Wiadomości: 10 534
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Skoro wiesz lepiej, niż piercerka, to po co pytasz?
__________________
"You gave me strength
When I wasn't strong
You gave me hope when all hope is lost
You opened my eyes when I couldn't see
Love was always here waiting for me"

anka1709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 22:42   #535
kucmonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Ja też mam kolczyk w języku. Opuchnięcie naszło dopiero po kilku godzinach i trzymało się kilka dni. Jadłam miksowane potrawy przez słomkę, bo bolało... Płukałam jamę ustną Dentoseptem i... zrobiłam sobie kostki lodu z szałwii, które fajnie znieczulały ten nieprzyjemny ból. Zagoiło się szybko i bez problemów.
kucmonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 12:58   #536
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Cytat:
Napisane przez magddusska Pokaż wiadomość
to bardzo dobra ona jest tak patrze chcialam sie dowiedziec czy ogolnie musze wymienic a nie sluchac jakis glupot pisanych przez "zawodowca"
nie obrażaj piercerki, bo w ten sposób kompromitujesz się jeszcze bardziej ... chciałaś się dowiedzieć, dowiedziałaś się, to śmigaj dalej bawić się kolczykiem
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 18:07   #537
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Cytat:
Napisane przez magddusska Pokaż wiadomość
to bardzo dobra ona jest tak patrze chcialam sie dowiedziec czy ogolnie musze wymienic a nie sluchac jakis glupot pisanych przez "zawodowca"
no to ja jako "zawodowiec" napisłam,że trzeba i nawet uzyłam konkretnych argumentów-jak dalej sie będziesz bawić i bagatelizować dobre rady to w realu juz się długo nie pouśmiechasz-więc se śmiej ile wlezie tutaj
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 12:04   #538
ciezarna_zakonnica
Raczkowanie
 
Avatar ciezarna_zakonnica
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 304
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

ech,ludzie to jednak debil, tak czytając
A to jak tak fajnie ci sie nim bawić, to kup sobie jakiś krotki, zainstaluj go w buzi, a ten wyjmij, zakręć kulki i go sobie miętoś w buzi
A poza tym, po to jest nakładany dłuższy kolczyk przy przekłuciu, aby sobie krzywdy nie narobić w czasie gojenia. I wyjmuje sie go po zejściu opuchlizny, zeby sobie z kolei tez nie zrobic krzywdy. Nie ma to jak szczerbata-małolata
Zabawy kolczykiem też mnie niesamowicie śmieszą, a szczegolnie w srodkach komunikacji miejskiej Jedna z drugą, żeby mogła, to by język do szyby przykleiła, żeby chociaż każdy na pewno zobaczył, "że ona to ma".
A jak ci się ten kolczyk tak podoba, to weź odkręć kulki i kup krótszy pręt... a z resztą, po co się produkować, przecież za długi kolczyk jest taki ładny i tak się nim fajnie można bawić, i tak świetnie obija zęby, rysuje szkliwo i osuwa dziąsła, że no nic, tylko się bawić
ciezarna_zakonnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 22:49   #539
ciezarna_zakonnica
Raczkowanie
 
Avatar ciezarna_zakonnica
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 304
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)



i coraz bardziej jestem za tym,że ludzie to debil.
ależ musiałam nagrzeszyć w tym swoim rubaszym życiu, że mnie tacy idioci spotykają.
Swoją drogą, jeśli tak wszystko wiesz, to może zostań piercerką?

...i mów klientom,że za długi kolczyk w jezyku nie obija zebow i super się nim bawić.

A swoją drogą to nie jesteśmy po imieniu, więc sobie generalnie spoufalosci jakichkolwiek nie życzę. I ofiara losu to ty sobie na matkę,brata,siostrę czy chomiczka mów,a na chwilę obecną morda w kubeł i z szacunkiem.
ciezarna_zakonnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 10:28   #540
anka1709
Zakorzenienie
 
Avatar anka1709
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: My own, private Neverland.
Wiadomości: 10 534
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Recepta- nie karmić.
__________________
"You gave me strength
When I wasn't strong
You gave me hope when all hope is lost
You opened my eyes when I couldn't see
Love was always here waiting for me"

anka1709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-23 18:31:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:07.