Tygrysie oko na br±zowe w³osy? - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2009-05-14, 17:17   #1
sak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: £ódz
Wiadomo¶ci: 33

Tygrysie oko na br±zowe w³osy?


Czy ktora¶ z was farbowa³a w³osy Safir± firmy wella TYGRYSIE OKO 8/73 na br±zowe w³osy?

http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=378252

Jestem ciekawa efektów. Bardzo bym prosi³a o fotki.
Z góry wielkie dziêki!

P.S czy robi³y¶cie to z dekoloryzacj±, czy bez? (je¶li tak to jaki rozja¶niacz polecacie)?
sak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-05-14, 17:30   #2
xsenia35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 198
Dot.: Tygrysie oko na br±zowe w³osy?

hej.kiedys farbowalam ta farba, bylam b.zadowolona. kolorek super, niepowtarzalny, oryginalny. ale farba gdzies zniknel za sklepow i teraz farbuje lorealem popielaty blond - w sumie podobny
xsenia35 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-05-14, 17:33   #3
sak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: £ódz
Wiadomo¶ci: 33
Dot.: Tygrysie oko na br±zowe w³osy?

Cytat:
Napisane przez xsenia35 Poka¿ wiadomo¶æ
hej.kiedys farbowalam ta farba, bylam b.zadowolona. kolorek super, niepowtarzalny, oryginalny. ale farba gdzies zniknel za sklepow i teraz farbuje lorealem popielaty blond - w sumie podobny
A farbowa³a¶ je na br±zowe w³osy? z dekoloryzacj±? czy jak?
sak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-05-14, 20:11   #4
xsenia35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 198
Dot.: Tygrysie oko na br±zowe w³osy?

moje naturalne w³osy to taki mysi blond, ale od zawsze farbowa³am albo na ciemny blond albo na odcienie rudo¶ci, br±zu. I w³a¶nie na temn kolor nak³ada³am tygrysie oko, i by³o ok, bez dekoloryzacji. Ale nie oceniam dobrze trwa³o¶ci tej farby, po 2 tyg. kolor wyp³ukuje siê a wlosy przestawa³y sie uk³adaæ, by³y taki bez po³ysku. Teraz farbuje lorealem popielaty blond, kolor naprawde podobny eychodzi a farba o niebo lepsza, po miesi±cu w³osy b³yszcz±, dobrze sie uk³adaj±. Mam gdzies zdjecie obecnego koloru , jak znajde to wstawie

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...0&d=1242236725

zdjecie obecne
xsenia35 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-05-14, 20:28   #5
sak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: £ódz
Wiadomo¶ci: 33
Dot.: Tygrysie oko na br±zowe w³osy?

Cytat:
Napisane przez xsenia35 Poka¿ wiadomo¶æ
moje naturalne w³osy to taki mysi blond, ale od zawsze farbowa³am albo na ciemny blond albo na odcienie rudo¶ci, br±zu. I w³a¶nie na temn kolor nak³ada³am tygrysie oko, i by³o ok, bez dekoloryzacji. Ale nie oceniam dobrze trwa³o¶ci tej farby, po 2 tyg. kolor wyp³ukuje siê a wlosy przestawa³y sie uk³adaæ, by³y taki bez po³ysku. Teraz farbuje lorealem popielaty blond, kolor naprawde podobny eychodzi a farba o niebo lepsza, po miesi±cu w³osy b³yszcz±, dobrze sie uk³adaj±. Mam gdzies zdjecie obecnego koloru , jak znajde to wstawie

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...0&d=1242236725

zdjecie obecne
Bardzo ³adny kolor..w³a¶nie chcê taki uzyskaæ taki karmelowy jest ;D
sak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-05-14, 22:00   #6
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 1 820
Dot.: Tygrysie oko na br±zowe w³osy?

fajny ten kolor tygrysie oko ale niestety ten kolor ze zdjêcia xseni nie jest podobny do tego na pudelku Safiry . a ja bym chciala taki jak na pudelku...
Czy kto¶ wie czy ta Safira nie ma ¿adnych odcieni rudo¶ci i czy bardziej jest taka jak na pudelku czy na wklejonym realnym zdjeciu?
QsQs jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-05-15, 07:16   #7
xsenia35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 198
Dot.: Tygrysie oko na br±zowe w³osy?

Cytat:
Napisane przez QsQs Poka¿ wiadomo¶æ
fajny ten kolor tygrysie oko ale niestety ten kolor ze zdjêcia xseni nie jest podobny do tego na pudelku Safiry . a ja bym chciala taki jak na pudelku...
Czy kto¶ wie czy ta Safira nie ma ¿adnych odcieni rudo¶ci i czy bardziej jest taka jak na pudelku czy na wklejonym realnym zdjeciu?


Bo to nie jest kolor safiry tylko popielatego blondu loreala (dziwny ten blond swoja drog±). Kolory sa inne ale podobne. Tygrysim okiem farbowa³am kiedys i by³ taki jak na opakowaniu
xsenia35 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-05-15, 10:51   #8
sak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: £ódz
Wiadomo¶ci: 33
Dot.: Tygrysie oko na br±zowe w³osy?

Cytat:
Napisane przez QsQs Poka¿ wiadomo¶æ
fajny ten kolor tygrysie oko ale niestety ten kolor ze zdjêcia xseni nie jest podobny do tego na pudelku Safiry . a ja bym chciala taki jak na pudelku...
Czy kto¶ wie czy ta Safira nie ma ¿adnych odcieni rudo¶ci i czy bardziej jest taka jak na pudelku czy na wklejonym realnym zdjeciu?
Tak, Safira ma odcienie rudo¶ci:

http://www.wella.pl/consumer/consume...la_odcieni.jsp - tu jest tabela odcieni...

Wydaje mi sie, ¿e np. Z³ocisty cynamon (mniej rudo¶ci) b±dz p³omienny granat (wiêcej) wchodzi³by w grê...
sak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-05-15, 15:07   #9
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 16 988
Dot.: Tygrysie oko na br±zowe w³osy?

http://www.opinie.senior.pl/zdjecia/...-28217-big.jpg to jest podobne i bardzo ³atwo dostepne

ja farbowa³am ni± ¿eby zakryæ ¿ó³tko na g³owie które b±d¼ co b±d¼ ³adnie pokry³o... ale nie wiem jak wyjdzie z br±zem - pewnie trzeba by delikatnie rozjasniæ.

Btw - jakby¶ siê na ni± zdecydowa³a to ostrzegam,¿e wychodzi ciemniejsza ni¿ na opakowaniu i dopiero po 2-3 myciach osiaga kolor z opakowania ale za to identyczny ;D
__________________
...

Prêdzej czy pó¼niej cmentarze s± pe³ne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-05-15, 16:18   #10
bumkyckyc
Raczkowanie
 
Avatar bumkyckyc
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 39
Dot.: Tygrysie oko na br±zowe w³osy?

tez sie zastanawiam, czy nie pofarbowac sie ta farba... , ale boje sie, ze nie pokryje mi mej rudosci 2 cm odrostow i sprany mocno kolor, poza tym od miesiaca rozjasniam dodatkowo rozjasniaczem w spreju Joanna "Reflex cos tam cos.." (nie pamietam pelnej nazwy :P ), ale spodziewalam sie chyba lepszych efektow...
jedna z was napisala, ze pokryl bez problemu braz, ale farbowany?? bo naturalny wiem, ze nawet bardzo ciemny lapie (kolezanka miala), no ale jak to jest z farbowanymi juz wloskami...
bumkyckyc jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-05-17, 18:53   #11
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 3 355
Dot.: Tygrysie oko na br±zowe w³osy?

bumkyckyc i jak kolor wyszed³ Twojej kole¿ance? Jest bardziej rudy, czy taki jak na opakowaniu?

Sama mam naturalnie br±zowe wlosy, nie farbowane i chyba siê skuszê na tê tygrysie oko, ale bojê siê, ze nie zalapie albo bêdzie wpadac w rudy.

Edytowane przez mila17
Czas edycji: 2009-05-17 o 18:55
mila17 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-18, 00:27   #12
sak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: £ódz
Wiadomo¶ci: 33
Dot.: Tygrysie oko na br±zowe w³osy?

Cytat:
Napisane przez mila17 Poka¿ wiadomo¶æ
bumkyckyc i jak kolor wyszed³ Twojej kole¿ance? Jest bardziej rudy, czy taki jak na opakowaniu?

Sama mam naturalnie br±zowe wlosy, nie farbowane i chyba siê skuszê na tê tygrysie oko, ale bojê siê, ze nie zalapie albo bêdzie wpadac w rudy.
to czekam na fotkê
ja siê jednak bojê, bo mam ciemny kolor na g³owie
sak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-05-18, 14:46   #13
bumkyckyc
Raczkowanie
 
Avatar bumkyckyc
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 39
Dot.: Tygrysie oko na br±zowe w³osy?

Cytat:
Napisane przez mila17 Poka¿ wiadomo¶æ
bumkyckyc i jak kolor wyszed³ Twojej kole¿ance? Jest bardziej rudy, czy taki jak na opakowaniu?

Sama mam naturalnie br±zowe wlosy, nie farbowane i chyba siê skuszê na tê tygrysie oko, ale bojê siê, ze nie zalapie albo bêdzie wpadac w rudy.
Mia³a naturalne ciemnobr±zowe w³osy (do tego naturalnie krêcone, ale codziennie prostowane) i farbowa³a pierwszy raz. Jej celem by³ kolor Trzebiatowskiej, jej siê wydawa³o, ze to rudy taki, ale jak dla mnie to by³ fajny blond wpadaj±cy leciutko w taki bardzo jasny rudy. Po kilku miesi±cach przefarbowa³a siê na marchewkowy rudy i wtedy w porównaniu stwierdzi³a, ¿e Tygrysie Oko to raczej odcieñ blondu (mnie siê bardziej podoba³a w tygrysim ni¿ w marchewie, ale to jej w³osy). Skar¿y³a siê te¿, ¿e ta farba strasznie szybko siê zmywa³a :/

Osobi¶cie ja sama te¿ siê skusze prêdzej czy pó¼niej na ten kolor
bumkyckyc jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-05-18, 17:16   #14
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 3 355
Dot.: Tygrysie oko na br±zowe w³osy?

Ooo, to ¶wietnie Ja mam ¶redni br±z, tzn moje w³osy od czubka g³owy po konce maj± ca³kiem inne odcienie, u gory ciemny, pozniej sredni, na dole juz calkiem jasny br±z By³am dzisiaj w drogerii oblukaæ t± farbê i pani powiedziala, ze powinna wyjsc bo utleniac jest 9%

A jak siê zmywal kole¿ance, to na jaki kolor? Bo wlosy sa juz rozjasnione, wiêc przy zmywaniu ciemniej±/jasniej±?

Ja juz sie zdecydowalam, zafarbujê na pewno, tylko strasznie mi wypadaj± wlosy i nie wiem czy chwilkê nie odczekaæ, zeby je troche podreperowaæ, ale moze zafarbuje jeszcze w tym tygodniu jak mnie mocno we¼mie

Zdjêcia oczywi¶cie wklejê

EDIT: farba wdrogerii w ktorej bylam kosztowala 29 z³, a ze potrzebne mi bêd± 2 opakowania (mam d³ugie w³osy) bêdê szuka³a gdzies bardziej przyzwoitej ceny

Edytowane przez mila17
Czas edycji: 2009-05-18 o 17:20
mila17 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-05-19, 18:19   #15
bumkyckyc
Raczkowanie
 
Avatar bumkyckyc
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 39
Dot.: Tygrysie oko na br±zowe w³osy?

Koniecznie wklej zdjêcia !! Nie wiem, jak to jej siê zmywa³o, bo tylko 2 razy j± w tym kolorku widzia³am - potem siê rozjecha³y¶my na studia.
No a pó¼niej siê przefarbowa³a. Pamiêtam tylko, ¿e mówi³a, ¿e siê jej szybko zmywa³a.

Farby Safiry raczej w³osów nie niszcz± - przynajmniej nie spotka³am siê nigdy z tak± opini± A co do ceny, to u mnie w drogeriach wszêdzie s± po ok. 25 z³, a w promocjach po 20 z³, wiêc nie przep³acaj!!
bumkyckyc jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-05-19, 23:05   #16
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 3 355
Dot.: Tygrysie oko na br±zowe w³osy?

oj kusisz, kusisz Juz bym z chêci± j± kupila tylko dalej troche siê zastanawiam, boje siê ze wlosy wyjd± mi za rude i za cieple, bo w takich mi niezbyt. Na opakowaniu kolor jest sliczny, ale jak wyjdzie u mnie- nie mam pojêcia ; )

A moze moglabys za zgod± kolezanki pokazac chociaz fragmencik jej wlosow na jakims zdjeciu?
mila17 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-05-20, 01:16   #17
sak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: £ódz
Wiadomo¶ci: 33
Dot.: Tygrysie oko na br±zowe w³osy?

Cytat:
Napisane przez mila17 Poka¿ wiadomo¶æ
oj kusisz, kusisz Juz bym z chêci± j± kupila tylko dalej troche siê zastanawiam, boje siê ze wlosy wyjd± mi za rude i za cieple, bo w takich mi niezbyt. Na opakowaniu kolor jest sliczny, ale jak wyjdzie u mnie- nie mam pojêcia ; )

A moze moglabys za zgod± kolezanki pokazac chociaz fragmencik jej wlosow na jakims zdjeciu?
te¿ bym zobaczy³a...
sak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-05-20, 18:50   #18
bumkyckyc
Raczkowanie
 
Avatar bumkyckyc
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 39
Dot.: Tygrysie oko na br±zowe w³osy?

sêk w tym, ¿e nie mam chyba jej zdjêæ z tamtego okresu, ale poszperam i wklejê jak bêd±
bumkyckyc jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-05-20, 19:42   #19
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 3 355
Dot.: Tygrysie oko na br±zowe w³osy?

bêdziemy bardzo wdziêczne
mila17 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-22, 14:12   #20
bumkyckyc
Raczkowanie
 
Avatar bumkyckyc
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 39
Dot.: Tygrysie oko na br±zowe w³osy?

no niestety, zdjêæ nie bêdzie przeczesa³am zdjêcia i tylko kolor marchewkowy... nie chcê jej prosiæ, ¿eby mi jakie¶ przes³a³a, bo ma teraz do¶æ powa¿ne problemy ze zdrowiem i takimi duperelami nie chcê jej g³owy zawracaæ

ale mo¿ecie wierzyæ na s³owo, ¿e powinno wszystko dobrze wyj¶æ
u mnie bêdzie lepsze show, je¶li zdecydujê siê po³o¿yæ tê farbê na moje rude
bumkyckyc jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-24, 17:15   #21
marttyna15
Raczkowanie
 
Avatar marttyna15
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 49
Dot.: Tygrysie oko na br±zowe w³osy?

Hej ) Dziewczyny pomózcie..!!
Chcialabym taki kolor wlosow jak na stronie ale nie wiem jaki to jest odcien (
Doradzcie Mi
http://www.zeberka.pl/img_users/1220882803.jpg
marttyna15 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-14, 13:16   #22
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda ¦l±ska
Wiadomo¶ci: 648
GG do ineska1986
Dot.: Tygrysie oko na br±zowe w³osy?

Cytat:
Napisane przez marttyna15 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej ) Dziewczyny pomózcie..!!
Chcialabym taki kolor wlosow jak na stronie ale nie wiem jaki to jest odcien (
Doradzcie Mi
http://www.zeberka.pl/img_users/1220882803.jpg
JA TEZ CHCE COS TAKIEGO NA GLOWE:d:d:d POWIEDZ ZNALAZLAS FARBE CO DAJE ZBLIZONY KOLOR??
__________________
ineska1986 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-14, 15:50   #23
Tyris
Rozeznanie
 
Avatar Tyris
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 684
Dot.: Tygrysie oko na br±zowe w³osy?

heh.. ja mam identyczny kolor na wlosach ...ale tylko na pasemkach.. Przepis? trzeba miec czarne wlosy farbowane garnierem 100% + kilka innyh farb na to nakaldamy rozjasniacz joanny.. i wychodzi dokaldnie taki kolor. A tak serio.. to faktycznie jestem szatynka arbowana na czarno i zamarzyly mi sie pasemka jasne.. Nalozylam rozjasniacz joanny i po dokladnie 25 minutach uchylajac folie odkrylam taki miedziany(ale chlodny) odcien.. Spodobal mi sie wiec splokalam zanim zrobilo sie zoltko. Jestem bardzo zadowolona.. pasma wygaldaja swietnie i nie bledna heh
Tyris jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-26, 20:09   #24
unstar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 1
Cool Dot.: Tygrysie oko na br±zowe w³osy?

rozja¶niacz b.niszczy w³osy ...... moze jednak pokusic sie o znalezienie farby ?? ten kolor jest wprost idealny ,
unstar jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-21, 12:54   #25
doominika184
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Jawor
Wiadomo¶ci: 1
GG do doominika184
Dot.: Tygrysie oko na br±zowe w³osy?

tak rozja¶niacz bardzo niszczy w³osy, tak by³o u mnie.

Mam pytanie jakiej u¿yæ farby ¿eby mi wyszed³ taki kolor w³osów.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1220882803.jpg (139,7 KB, 28 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg catskkkkkkkk.jpg (36,1 KB, 41 za³adowañ)

Edytowane przez doominika184
Czas edycji: 2011-07-21 o 13:00
doominika184 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:51.