Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz? - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Eucerin - podejmij wyzwanie!

Notka

Eucerin - podejmij wyzwanie! Jeśli borykasz się z trądzikiem, bądź masz sukcesy w walce z tą przypadłością, dołącz do nas i koniecznie podziel się z nami swoimi doświadczeniami. Co dwa - trzy dni będzie pojawiać się na forum nowy temat związany z niedoskonałościami skóry.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-09-25, 18:19   #301
Marcin_619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 483
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

nie wierze w to że picie dużej ilosci wody ,,nawilży Ci skóre od wew." bajeczka jak owłosienie miedzy palcami przy masturbacji owszem woda nie zaszkodzi a pomoże organizmowi pozbyc się toksyn itp. ale na pewno ni e zastąpi kremu nawilżającego
__________________
[eucerin][/eucerin]
Marcin_619 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 18:21   #302
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Pola3312 Pokaż wiadomość
O jakich paczuszkach mówicie?
Wybrano w konkursie 150 osób które otrzymały nagrodę w postaci kosmetyków Eucerin

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Cytat:
Napisane przez noir_angele Pokaż wiadomość

przybij piątkę, ja też od 5 klasy
Przybijam piątkę
Ja poczekam z używaniem, bo mam troszkę zapasów, a chcę skończyć mój krem na dzień
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 18:21   #303
wiwcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: tarnów/kraków/UK
Wiadomości: 96
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

słyszałam jednak, że w tych czasach kosmetyki mają za zadanie bardziej nam pomóc niż zaszkodzić. Chodzi mi o to, że zawierają substancję, które chronią naszą skórę przed czynnikamin zewnętrznymi takimi jak np. zanieczyszczenia. Zrobiłam kiedyś taki eksperyment, że nie malowałam się przez tydzień i wyskoczyło mi wtedy o wiele więcej nieprzyjemnych niespodzianek niż wtedy, kiedy normlanie się maluję. Wydaje mi się, że do twarzy, na której nie ma podkładu, pudru itd "łatwiej" przyczepiają się bakterie, które nam wchodzą bezpośrednio w skórę i jej szkodzą. Nowoczesne kosmetyki, w tym kolorowe, mają za zadanie temu zapobiec właśnie.
__________________
[eucerin][/eucerin]
wiwcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 18:21   #304
XxPatrychaaaxX
Przyczajenie
 
Avatar XxPatrychaaaxX
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Faktycznie odwrotnie. Ja na jesień i zimę intensywnie walczę. A najgorszy jest nos. I przeokropne wągry. Masz z nimi też problem?
__________________
[eucerin][/eucerin]
XxPatrychaaaxX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 18:21   #305
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Marcin_619 Pokaż wiadomość
nie wierze w to że picie dużej ilosci wody ,,nawilży Ci skóre od wew." bajeczka jak owłosienie miedzy palcami przy masturbacji owszem woda nie zaszkodzi a pomoże organizmowi pozbyc się toksyn itp. ale na pewno ni e zastąpi kremu nawilżającego
A no nie prawda, woda nawadnia orgaznim, a kremy nawilżające nie wszystkie działają w głąb skóry . Potwierdzić Ci to mogą dziewczyny.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 18:22   #306
Pola3312
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 63
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Wybrano w konkursie 150 osób które otrzymały nagrodę w postaci kosmetyków Eucerin

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------



Przybijam piątkę
Ja poczekam z używaniem, bo mam troszkę zapasów, a chcę skończyć mój krem na dzień
Szkoda, że mi się nie poszczęścilo, ale gratuluje dziewczyny!
Pola3312 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 18:22   #307
pandaania
Raczkowanie
 
Avatar pandaania
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 486
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez kabel80 Pokaż wiadomość
ja zawsze czytam skład kosmetyko, staram się kupować te ,które nie zawierają parabenow i silikonu po ktorym odrazu mam wypryski
Również czytam i staram się unikać kosmetyków, które zawierają parabeny i silikony
pandaania jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-25, 18:23   #308
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Pola3312 Pokaż wiadomość
Szkoda, że mi się nie poszczęścilo, ale gratuluje dziewczyny!
A no trzeba się było zgłosić . Teraz i tak walczą o nagrodę główną
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 18:24   #309
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez kabel80 Pokaż wiadomość
ja zawsze czytam skład kosmetyko, staram się kupować te ,które nie zawierają parabenow i silikonu po ktorym odrazu mam wypryski
unikać należy również silnie zapychającej parafiny oraz m.in.:
-kwasów AHA - wysuszają naskórek, powodują stan zapalny
-Benzalkonium Bromide - powodują przejście trądziku zwykłego w trądzik chlorowy i bromkowy trudny do wyleczenia
- Glikol polietylenowy- zatyka pory,
- Quaternium - trądzikotórczy
- Sorbolene - zapycha pory


i wiele innych....
źródło: http://zdrowie-i-uroda.wieszjak.pl/p...osmetykow.html
__________________
Relax... it's coffee time
Nie dyskutuj z głupcem...
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem... pokona doświadczeniem
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 18:25   #310
Marcin_619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 483
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
A no nie prawda, woda nawadnia orgaznim, a kremy nawilżające nie wszystkie działają w głąb skóry . Potwierdzić Ci to mogą dziewczyny.
tak nawadnia co do tego to nie mam wątpliwości ale same picie wody nie zastąpi DOBREGO kremu , próbowałem już chyba wszystkiego i chyba zostało mi czekanie aż minie burza hormonów
__________________
[eucerin][/eucerin]
Marcin_619 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 18:25   #311
Ola Moderatorka
Ekspert
 
Avatar Ola Moderatorka
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 242
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez pandaania Pokaż wiadomość
W pełni się zgadzam. Osoby z trądzikiem i przebarwieniami powinni unikać solarium i słonca jak ognia. Na pierwszy rzut oka faktycznie po solarium skóra wygląda lepiej, ale tak naprawdę powoduje więcej wyprysków. A przebarwienia i blizny potrądzikowe wystawione na słonce trudniej jest zlikwidować.
Zgadzam się z Tobą. Poza tym opalanie się na solarium już dawno wyszło z mody więc lepiej chronić skórę i postawić na naturalność.
Ola Moderatorka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-25, 18:26   #312
pandaania
Raczkowanie
 
Avatar pandaania
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 486
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez wiwcia Pokaż wiadomość
słyszałam jednak, że w tych czasach kosmetyki mają za zadanie bardziej nam pomóc niż zaszkodzić. Chodzi mi o to, że zawierają substancję, które chronią naszą skórę przed czynnikamin zewnętrznymi takimi jak np. zanieczyszczenia. Zrobiłam kiedyś taki eksperyment, że nie malowałam się przez tydzień i wyskoczyło mi wtedy o wiele więcej nieprzyjemnych niespodzianek niż wtedy, kiedy normlanie się maluję. Wydaje mi się, że do twarzy, na której nie ma podkładu, pudru itd "łatwiej" przyczepiają się bakterie, które nam wchodzą bezpośrednio w skórę i jej szkodzą. Nowoczesne kosmetyki, w tym kolorowe, mają za zadanie temu zapobiec właśnie.
Również uważam, że makijaż jest pomocny. Chroni naszą skórę przed bakteriami, słońcem i tymi wszystkim zanieczyszczeniami. Poza tym makijaż poprawia samopoczucie. A na dzisiejszym rynku jest naprawdę duży wybór kosmetyków do makijażu, które pomagają z walką z wypryskami.
pandaania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 18:26   #313
noir_angele
Wtajemniczenie
 
Avatar noir_angele
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: miasto aniołów
Wiadomości: 2 294
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Marybeth Pokaż wiadomość
Solarium na trądzik? W życiu! Nigdy. Never ever.
Już wielokrotnie wypowiadali się specjaliści, że solarium szkodzi i to poważnie. Nie wiadomo, skąd pojawiło się stwierdzenie, że kilka minut na "solarce" pomoże.
Nawet opalać na słońcu się nie wolno. Mi akurat to nie przeszkadza, lubię być blada.
ja uwielbiam być opalona, no i od kilku lat całe wakacje spędzam nad morzem (w pracy na powietrzu), ale na twarzy zawsze musiał być olejek z filtrem, albo kosmetyk, który go zawierał. Starałam się nie malować w tym roku, ale nie raz była potrzeba to nakładałam BB z oriflame, a on miał SPF30
__________________
"kobieta jest skonstruowana tak by chociaż nie mając racji udowodnić, iż ją ma."


noir_angele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 18:27   #314
Marybeth
Rozeznanie
 
Avatar Marybeth
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 549
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez XxPatrychaaaxX Pokaż wiadomość
Faktycznie odwrotnie. Ja na jesień i zimę intensywnie walczę. A najgorszy jest nos. I przeokropne wągry. Masz z nimi też problem?
Tak, tak. Też mam problem z wągrami na nosie. Na brodzie też mam kilka, ale mniej widocznych. Mam nadzieję, że pozbędę się ich kiedy zacznę stosować peeling bardzo mocny z Ziaji. Zamówiłam całkiem niedawno na allegro.
Nawiasem mówiąc, zupełnie nie wiem, co spowodowało u mnie trądzik. Nie miałam go w podstawówce, gimnazjum, dopiero pod koniec liceum.
Marybeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 18:28   #315
Marcin_619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 483
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

hej pomoże mi ktoś kto zna się na składach kosmetyków ? Posiadam krem bepanthen i wszystko ok ale mam wątpliwości czy po użyciu nie zapcha mi porów? skład 1 gram kremu zawiera:
substancję czynną: 50 mg dekspantenolu
substancje pomocnicze: lakton kwasu pantotenowego, fenoksyetanol, amfysol K, alkohol cetylowy, alkohol stearylowy, lanolina, izopropylu mirystynian, glikol propylenowy, woda oczyszczona.
__________________
[eucerin][/eucerin]
Marcin_619 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 18:28   #316
jasmine23
Rozeznanie
 
Avatar jasmine23
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 814
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

U mnie trądzik zaczął się w okresie dojrzewania, ale wraz z nim nie minął. Zgodzę się jednak z tym, że to wiele kosmetyków zapycha moją cerę i odbija się na jej wyglądzie.

Biorę się teraz za dokładne przeglądanie kosmetyczki i czyszczenie pędzelków.
__________________
Mój blog [/CENTER]
jasmine23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 18:28   #317
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Ola Moderatorka Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Tobą. Poza tym opalanie się na solarium już dawno wyszło z mody więc lepiej chronić skórę i postawić na naturalność.

Ja ogólnie jestem blada, w lecie słabo się opalam. Zawsze w lato filtr mam na całym ciele, dzięki temu mam lekką, brązową opaleniznę. I wszystko jest okej . Akceptuję mój kolor skóry i to że nie jestem brązowa jakbym wróciłą z Hiszpanii :P
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 18:29   #318
pandaania
Raczkowanie
 
Avatar pandaania
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 486
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Ola Moderatorka Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Tobą. Poza tym opalanie się na solarium już dawno wyszło z mody więc lepiej chronić skórę i postawić na naturalność.
Poza tym solarium wysusza i przyśpiesza proces starzenia się skóry, na dodatek opalenizna po solarium jest nie ładna.
pandaania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 18:31   #319
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Marybeth Pokaż wiadomość
Tak, tak. Też mam problem z wągrami na nosie. Na brodzie też mam kilka, ale mniej widocznych. Mam nadzieję, że pozbędę się ich kiedy zacznę stosować peeling bardzo mocny z Ziaji. Zamówiłam całkiem niedawno na allegro.
Nawiasem mówiąc, zupełnie nie wiem, co spowodowało u mnie trądzik. Nie miałam go w podstawówce, gimnazjum, dopiero pod koniec liceum.
Na wągry ten peeling powinien Ci super zadziałać. Ja niestety takich nie mogę bo przenosza bakterie i mam wtedy wysyp
Co do trądziku.. To nie śmieli się ze mnie nigdy w szkole ani nic, ani się go nie wstydziłam. Ale wiem że wiele osób jest po prostu wręcz dyskwalifikowanych z społeczeństwa. Uważa się że albo źle jedzą, jakieś słodycze, same fast food, albo nie przestrzegają zasad higieny i dlatego mają trądzik.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-25, 18:32   #320
noir_angele
Wtajemniczenie
 
Avatar noir_angele
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: miasto aniołów
Wiadomości: 2 294
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Wybrano w konkursie 150 osób które otrzymały nagrodę w postaci kosmetyków Eucerin

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------



Przybijam piątkę
Ja poczekam z używaniem, bo mam troszkę zapasów, a chcę skończyć mój krem na dzień
ja zacznę od razu.
mam tyle pootwieranych kosmetyków, które w ogóle mi nie pasują, że masakra. Tak to jest jak się coś kupuje skuszonym promocją, a potem się okazuje, że to nie to.
Poza tym nie znalazłam jeszcze moich ideałów niestety i ciągle szukam
__________________
"kobieta jest skonstruowana tak by chociaż nie mając racji udowodnić, iż ją ma."


noir_angele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 18:32   #321
Marybeth
Rozeznanie
 
Avatar Marybeth
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 549
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez pandaania Pokaż wiadomość
Poza tym solarium wysusza i przyśpiesza proces starzenia się skóry, na dodatek opalenizna po solarium jest nie ładna.
AMEN!
Moja prośba - nie opalajcie się. Wtedy skóra wygląda przeokropnie.
Marybeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 18:33   #322
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez noir_angele Pokaż wiadomość
ja zacznę od razu.
mam tyle pootwieranych kosmetyków, które w ogóle mi nie pasują, że masakra. Tak to jest jak się coś kupuje skuszonym promocją, a potem się okazuje, że to nie to.
Poza tym nie znalazłam jeszcze moich ideałów niestety i ciągle szukam
Ja znalazłam ideał myjący i nawilżający . Jestem bardzo zadowolona. A na wypryski ropne używam pasty do zębów, szybko mi sie wysusza w miarę. Miałan kiedyś preparaty punktowe, ale nie działały.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 18:33   #323
wiwcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: tarnów/kraków/UK
Wiadomości: 96
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez magdalenka4 Pokaż wiadomość
Tak się rozpisałam o swoim ulubionym mydle antybakteryjnym i zapomniałam dodać, że swoją szmatkę muślinową również w nim piorę Bo zazwyczaj zmywam nią mocny makijaż, albo maseczki.

Naszym problemem często jest to, że nie oczyszczamy skóry dokładnie na szyji, w okolicach uszu czy przy linii włosów... Uświadomiła mi to kosmetyczka i od tamtej pory dokładnie oczyszczam te partie, tonizuję i kremuję
Kiedyś smarując twarz kremem omijałam czoło, bo byłam pewna, że od tego przetłuszczają mi się włosy, dlatego na czole zrobiła mi się jedna wielka zmarszczka, staram się naprawić swoje błędy młodości
właśnie dużo słyszałam o tej szmatce. Czy rzeczywiście jest taka super? jak dokładnie działa i gdzie można ją kupić?
__________________
[eucerin][/eucerin]
wiwcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 18:33   #324
Marybeth
Rozeznanie
 
Avatar Marybeth
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 549
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Na wągry ten peeling powinien Ci super zadziałać. Ja niestety takich nie mogę bo przenosza bakterie i mam wtedy wysyp
Ja używam peeling na całą twarz i nie zauważyłam, aby rozniósł mi trądzik. Zresztą, z moimi niespodziankami mam problem jedynie w dolnych partiach twarzy.
Mam nadzieję, że owa Ziaja mi pomoże.
Marybeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 18:34   #325
jasmine23
Rozeznanie
 
Avatar jasmine23
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 814
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez pandaania Pokaż wiadomość
Również uważam, że makijaż jest pomocny. Chroni naszą skórę przed bakteriami, słońcem i tymi wszystkim zanieczyszczeniami. Poza tym makijaż poprawia samopoczucie. A na dzisiejszym rynku jest naprawdę duży wybór kosmetyków do makijażu, które pomagają z walką z wypryskami.
Też sobie nie wyobrażam dnia bez makijażu, zwłaszcza mając tyle "niespodzianek" na twarzy. Możesz podać przykłady takich kosmetyków?

Marzę o chwili kiedy nie będę musiała na twarzy maskować pryszczy, przebarwień i nierównego kolorytu cery.
__________________
Mój blog [/CENTER]
jasmine23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 18:36   #326
wiwcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: tarnów/kraków/UK
Wiadomości: 96
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez wiwcia Pokaż wiadomość
właśnie dużo słyszałam o tej szmatce. Czy rzeczywiście jest taka super? jak dokładnie działa i gdzie można ją kupić?
oj dopiero teraz zauwazyłam ze miałam zły podpis heh.. poprawiłam już
__________________
[eucerin][/eucerin]
wiwcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 18:42   #327
lula84
Raczkowanie
 
Avatar lula84
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 134
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Ola Moderatorka Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Tobą. Poza tym opalanie się na solarium już dawno wyszło z mody więc lepiej chronić skórę i postawić na naturalność.

Też przyznaję rację. Nie wolno w ogóle się opalać, jeśli ma się jakiekolwiek problemy trądzikowe. A już w ogóle stosując leczenie antybiotykami doustnymi, czy przyjmując hormony. Pojawić się mogą okropne przebarwienia, poparzenia a o innych rzeczach wolę nie wspominać. Sama korzystałam kilka lat temu z solarium i to nałogowo, przez co moja skóra postarzała się o 10 lat, była cienka jak papier, strasznie podrażniona, sucha jak wiór. Tragedia. Także unikajmy silnego słońca, stosujmy wysokie filtry.

[eucerin][/eucerin]
lula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 18:45   #328
Kocica84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 320
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez pandaania Pokaż wiadomość
W pełni się zgadzam. Osoby z trądzikiem i przebarwieniami powinni unikać solarium i słonca jak ognia. Na pierwszy rzut oka faktycznie po solarium skóra wygląda lepiej, ale tak naprawdę powoduje więcej wyprysków. A przebarwienia i blizny potrądzikowe wystawione na słonce trudniej jest zlikwidować.
Ja tez tak uważamSolarium nie pomaga a czym częściej sie korzysta tym gorzej bo lepiej być bladym jak ser niż we wieku 30 lat walczyć nie tyle z trądzikiem co z bardzo zniszczoną skórą tu to nawet operacja nie pomożeDwa razy w życiu byłam na solarium i tak sobie spaliłam plecy że od tamtej pory nawet na słońce nie wychodze by sie opalać
Kocica84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 18:46   #329
XxPatrychaaaxX
Przyczajenie
 
Avatar XxPatrychaaaxX
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Nigdy w lato nie leżę plackiem i się nie opalam ponieważ tego nie znoszę. Bardzo szybko łapie mnie opalenizna więc solarkę omijam szerokim łukiem. Jedynie wiosną głównie ze względu na wypryski. I poważnie nie zauważyłam żadnych gwałtownych zmian na twarzy. Mam spokój na około 2 tyg. Później miesiączka i na nowo... Przerwa, wyprysków coraz mniej, przed okresem znowu wysyp. I tak w kółko
__________________
[eucerin][/eucerin]
XxPatrychaaaxX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 18:59   #330
noir_angele
Wtajemniczenie
 
Avatar noir_angele
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: miasto aniołów
Wiadomości: 2 294
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość

Ja ogólnie jestem blada, w lecie słabo się opalam. Zawsze w lato filtr mam na całym ciele, dzięki temu mam lekką, brązową opaleniznę. I wszystko jest okej . Akceptuję mój kolor skóry i to że nie jestem brązowa jakbym wróciłą z Hiszpanii :P
ja też się właśnie tak opalam, bo jestem bladziochem. I ostatnio znajomi do mnie, że się wcale nie opaliłam. A ja się zaczęłam śmiać, że opalona jestem, tylko się nie opalam na czekoladkę i że zawsze na początek SPF20 min. A kumpela, że ona przyśpieszacz cały czas. Ja tak na nią patrzę, że jakbym się tym posmarowała to byłabym czerwona jak rak i nie mogłabym się przez 3 dni ruszać.
Już się do takiego koloru przyzwyczaiłam, chociaż mam problemy z dobraniem podkładu zimą.

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Ja znalazłam ideał myjący i nawilżający . Jestem bardzo zadowolona. A na wypryski ropne używam pasty do zębów, szybko mi sie wysusza w miarę. Miałan kiedyś preparaty punktowe, ale nie działały.
jakie to ideały?
ja bym musiała całą twarz wysmarować pastą :/
wcześniej jak mi wyskakiwały pojedynczo to działała :tak: teraz się boję nakładać
__________________
"kobieta jest skonstruowana tak by chociaż nie mając racji udowodnić, iż ją ma."


noir_angele jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Eucerin - podejmij wyzwanie!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-29 12:33:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:28.