Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz? - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Eucerin - podejmij wyzwanie!

Notka

Eucerin - podejmij wyzwanie! Jeśli borykasz się z trądzikiem, bądź masz sukcesy w walce z tą przypadłością, dołącz do nas i koniecznie podziel się z nami swoimi doświadczeniami. Co dwa - trzy dni będzie pojawiać się na forum nowy temat związany z niedoskonałościami skóry.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-09-25, 21:31   #421
MarChwik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 40
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Kati1990 Pokaż wiadomość
To wtedy nie powinnam mieć aż takiego problemu:P, bo jak mam kolejny rzut choroby to mam zawsze biegunkę, a jak akurat czuje się dobrze to wszystko jest normalnie
Ale masz pewną tendencje.. są tam jakieś nieprawidłowości, więc to może generalnie jest z tego, nie chodziło mi o to, że zaparcie - trądzik, biegunka - brak.. bo to by było bezsensu
__________________
Wybrałam elegancką Miss Marine!
MarChwik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 21:32   #422
zapala221
Przyczajenie
 
Avatar zapala221
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Nakło nad Notecią
Wiadomości: 28
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez MarChwik Pokaż wiadomość
Też dzisiaj dostałam Ide zaraz czyścić twarz .. mam nadzieje- z nowymi sprzymierzeńcami w tej trudnej walce ;p A nakładacie ten krem na noc, czy tylko na dzien będziecie używać?
Ja w ciągu dnia-wtedy moja skóra najwięcej wydziela sebum i ma najwiekszy kontakt z zarazkami.Pracuje w aptece wiec czasami ciezko jest mi powstrzymac sie od nie dotykania twarzy-a to czasami grozi jakims kolejnym niepozadanym paskudztwem.. Mam nadzieje,ze krem bedzie moja barierą od złego
__________________
[eucerin][/eucerin]
zapala221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 21:33   #423
Asia9317
Przyczajenie
 
Avatar Asia9317
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 8
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

może lepiej po prostu udac się do specjalisty?
__________________
Asia
Asia9317 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 21:34   #424
Figula94
Zadomowienie
 
Avatar Figula94
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 146
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez MarChwik Pokaż wiadomość
Myśle, że one mogą mieć wpływ na trądzik, ale jeśli masz je często, to pewnie nawet nie zastanawiasz się nad tym, czy jak ich nie ma, to problem z trądzikiem jest mniejszy..
Dokładnie, tak to mniej więcej wygląda. Ale wiem, że głodówka mi służy, dlatego podejrzewam u siebie coś z jedzeniem. Ale jest to głodówka typu jem tylko jedną rzecz cały dzień, a nie nie jem w ogóle.

A o tym wysuszaniu już była mowa w poprzednim temacie i w tym też, powinno się nawilżać, każdą skórę, a jeśli wysuszać to tylko niektóre zmiany (punktowo).
Figula94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 21:34   #425
Sabiiina
Rozeznanie
 
Avatar Sabiiina
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: śląsk!
Wiadomości: 628
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez MarChwik Pokaż wiadomość
Też dzisiaj dostałam Ide zaraz czyścić twarz .. mam nadzieje- z nowymi sprzymierzeńcami w tej trudnej walce ;p A nakładacie ten krem na noc, czy tylko na dzien będziecie używać?
ja właśnie nad tym myślałam, ale chyba ograniczę się do nocnego stosowania. rano przemywam twarz tonikiem i używam kremu nawilżająco-tonującego, to mi wystarczy.

ale oświadczam, że przez te 4 wymagane tygodnie będę używać codziennie i regularnie kremu i zobaczymy czy obiecany efekt będzie widoczny i satysfakcjonujący
__________________
[eucerin][/eucerin]
Sabiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 21:34   #426
pandaania
Raczkowanie
 
Avatar pandaania
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 486
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez kamisia_17 Pokaż wiadomość
Przypomniała mi się jeszcze jedna rzecz, którą kiedyś słyszałam, mianowicie, że skóry tłustej bądź mieszanej nie powinno się wysuszać, tylko nawilżać i wtedy ona sama z siebie przestanie wydzielać tyle sebum, bo wydziela je, bo ją przesuszamy i to takie zamknięte koło... Co o tym myślicie?
Uważam, że to prawda, dlatego skupiam się na dobrym nawilżaniu a nie wysuszaniu skóry,
pandaania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 21:34   #427
MarChwik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 40
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez kamisia_17 Pokaż wiadomość
Przypomniała mi się jeszcze jedna rzecz, którą kiedyś słyszałam, mianowicie, że skóry tłustej bądź mieszanej nie powinno się wysuszać, tylko nawilżać i wtedy ona sama z siebie przestanie wydzielać tyle sebum, bo wydziela je, bo ją przesuszamy i to takie zamknięte koło... Co o tym myślicie?
Ja to stosuje, nawilżam tak zeby moja skóra nie musiała sama produkowac łoju.. ale czy to coś naprawde działa, to ciężko mi stwierdzić wydaje mi się, że tak
__________________
Wybrałam elegancką Miss Marine!
MarChwik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-25, 21:35   #428
wiwcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: tarnów/kraków/UK
Wiadomości: 96
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Dziś dotarła do mnie paczuszka. Ale miła niespodzianka, czułam się jakbym wygrała milion w totka hihi. Dziękuję strasznie się cieszę, że zostałam wylosowana, niepodziewałam się zupełniejuż drugi raz będę miała okazje testować kosmetyki firmy Eucerin, uważam, że są świetne. Miałam kiedyś krem na dzień, super, wchłaniał się błyskawicznie i wyatrczył mi na ponad pół roku. Teraz jestem tymbardziej podekscytowana, ponieważ jest to seria typowo dla mojej skóry. Od lat nastu walczę z niedoskonałościami i chyba już będę do końca życia... Mam nadzieję, że ta seria komsetyków pomoże mi choć troszkę w tej walce... Ale głowa do góry! Nie poddawajmy się w walce o piękną skórę! Dziękuję jeszcze raz za kosmetyki. Są boskie
__________________
[eucerin][/eucerin]
wiwcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 21:35   #429
Kati1990
Raczkowanie
 
Avatar Kati1990
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 176
GG do Kati1990
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez kamisia_17 Pokaż wiadomość
Przypomniała mi się jeszcze jedna rzecz, którą kiedyś słyszałam, mianowicie, że skóry tłustej bądź mieszanej nie powinno się wysuszać, tylko nawilżać i wtedy ona sama z siebie przestanie wydzielać tyle sebum, bo wydziela je, bo ją przesuszamy i to takie zamknięte koło... Co o tym myślicie?

Jest w tym jak najbardziej sensskóra się broni przed przesuszeniem i wydziela sebum. Ja od 4 lat nie mam już tłustej cery tylko normalna czasem suchą, a to wszystko za sprawą tego że przez pół roku systematyczne brałam witaminę PP!!!Na początku jak dermatolog mi ją zapisała to brałam przez jakiś miesiąc nie przyniosła efektu więc ją odstawiłam, ale po jakimś czasie zaczęłam ją brać znowu i tym razem bardzo systematycznie i na prawdę już od 4 lat nie mam problemu z przetłuszczającą się cerą, tylko w trakcie upałów ale kto wtedy się nie świeci;]
__________________
[eucerin][/eucerin]
Kati1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 21:36   #430
danielcia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 33
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez kamisia_17 Pokaż wiadomość
Przypomniała mi się jeszcze jedna rzecz, którą kiedyś słyszałam, mianowicie, że skóry tłustej bądź mieszanej nie powinno się wysuszać, tylko nawilżać i wtedy ona sama z siebie przestanie wydzielać tyle sebum, bo wydziela je, bo ją przesuszamy i to takie zamknięte koło... Co o tym myślicie?
Potwierdzam, często tak bywa, ale nie zawsze bardzo często nasza skóra "broni" się przed nadmiernym wysuszeniem właśnie nadmierną produkcją sebum i tylko odpowiednie nawilżenie skóry może przywrócić jej równowagę. Chociaż preparaty wysuszające punktowo można stosować zawsze za wypryski, bo nie mają aż takiego dużego wpływu na kondycję całej cery
Tak samo przy cerze tłustej lub mieszanej nie należy przesadzać z kremami matującymi, bo tak samo tworzymy błędne koło.
__________________
[eucerin][/eucerin]
danielcia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 21:37   #431
Kati1990
Raczkowanie
 
Avatar Kati1990
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 176
GG do Kati1990
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez MarChwik Pokaż wiadomość
Ale masz pewną tendencje.. są tam jakieś nieprawidłowości, więc to może generalnie jest z tego, nie chodziło mi o to, że zaparcie - trądzik, biegunka - brak.. bo to by było bezsensu
Wiem wiempo prostu sobie zażartowałam;]
__________________
[eucerin][/eucerin]
Kati1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-25, 21:38   #432
palusia20
Przyczajenie
 
Avatar palusia20
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 18
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Ja z trądzikiem borykam się od ok. 7 lat (obecnie mam 20). Przez ten czas próbowałam chyba wszystkiego, co mogłoby mi pomóc w walce z tym uciążliwym schorzeniem. Zauważyłam, że mój trądzik nasila się pod wpływem stresu. Jak tylko mam jakiś ważny egzamin czy spotkanie itp., od razu wyskakują nowe wypryski. Dodatkowo pogarszam sytuację, dotykając i drapiąc krosty (czasem bardzo trudno się powstrzymać...).
__________________

Polecam
palusia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 21:40   #433
MarChwik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 40
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Figula94 Pokaż wiadomość
Dokładnie, tak to mniej więcej wygląda. Ale wiem, że głodówka mi służy, dlatego podejrzewam u siebie coś z jedzeniem. Ale jest to głodówka typu jem tylko jedną rzecz cały dzień, a nie nie jem w ogóle.
To może przetestuj i zobacz, które produkty wgl możesz jeść.. na zasadzie jem cały dzień owsianke i jak będzie ok.. to następnego dnia jem cały dzień coś tam i to np. też jest ok.. to potem te produkty "ok" może będziesz mogła już pomieszać w ciągu dnia.. w sensie żeby zjeść owsianke, a potem to coś tam.. może tylko niektóre produkty to powodują i musisz dowiedziec się jakie ale nie wiem, nie chce źle doradzić
__________________
Wybrałam elegancką Miss Marine!
MarChwik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 21:41   #434
kamisia_17
Rozeznanie
 
Avatar kamisia_17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 555
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez danielcia88 Pokaż wiadomość
Tak samo przy cerze tłustej lub mieszanej nie należy przesadzać z kremami matującymi, bo tak samo tworzymy błędne koło.
No właśnie, a nasz Eucerin niby matujący, ale nawilżający też ma być jednocześnie... Ile czasu mamy w ogóle te kosmetyki stosować, żeby zauważyć różnicę?
__________________
Z chęcią dołączę się do rozbiórki:
Serge Lutens Jeux de Peau 5ml, V&R Flowerbomb EDP, Ange ou Démon Givenchy, Lancome La Vie Est Belle, CK In2U, Armani Diamonds, TM Womanity EDP
kamisia_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 21:42   #435
mala061
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 285
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez palusia20 Pokaż wiadomość
Ja z trądzikiem borykam się od ok. 7 lat (obecnie mam 20). Przez ten czas próbowałam chyba wszystkiego, co mogłoby mi pomóc w walce z tym uciążliwym schorzeniem. Zauważyłam, że mój trądzik nasila się pod wpływem stresu. Jak tylko mam jakiś ważny egzamin czy spotkanie itp., od razu wyskakują nowe wypryski. Dodatkowo pogarszam sytuację, dotykając i drapiąc krosty (czasem bardzo trudno się powstrzymać...).
Bardzo dobrze Cię rozumiem jeśli chodzi o dotykanie drapanie tych wszystkich syfków, ja rok temu miałam tak samo-też nie mogłam się powstrzymać, jednak teraz żałuję , że tak robiłam i z czasem się odzwyczaiłam, teraz cokolwiek się pojawia nawet tego nie dotykam.
mala061 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 21:44   #436
MarChwik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 40
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez kamisia_17 Pokaż wiadomość
No właśnie, a nasz Eucerin niby matujący, ale nawilżający też ma być jednocześnie... Ile czasu mamy w ogóle te kosmetyki stosować, żeby zauważyć różnicę?
Ja to im chyba dam miesiąc, no chyba że od razu coś mnie tak podrażni, że nie będę mogła dalej używać..
__________________
Wybrałam elegancką Miss Marine!
MarChwik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 21:45   #437
jackdaniels666
Raczkowanie
 
Avatar jackdaniels666
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 82
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez kamisia_17 Pokaż wiadomość
No właśnie, a nasz Eucerin niby matujący, ale nawilżający też ma być jednocześnie... Ile czasu mamy w ogóle te kosmetyki stosować, żeby zauważyć różnicę?
podbijam pytanie, jutro odbiorę moje kosmetyki i zacznę testy tylko właśnie, w jakim czasie mamy to robić?
jackdaniels666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 21:46   #438
danielcia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 33
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez kamisia_17 Pokaż wiadomość
No właśnie, a nasz Eucerin niby matujący, ale nawilżający też ma być jednocześnie... Ile czasu mamy w ogóle te kosmetyki stosować, żeby zauważyć różnicę?
Ja też własnie nie do końca rozumiem sformułowanie: "matujący krem nawilżający". Teoretycznie można te 2 rzeczy połączyć, ale matując skórę blokujemy wydzielanie sebum, czyli ją przesuszamy. Do tego dochodzi nawilżenie, więc jesteśmy na zero :P chyba, że wychodzę gdzieś tutaj z błędnego założenia, jak tak, to mnie poprawcie
__________________
[eucerin][/eucerin]
danielcia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 21:47   #439
Sabiiina
Rozeznanie
 
Avatar Sabiiina
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: śląsk!
Wiadomości: 628
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez kamisia_17 Pokaż wiadomość
No właśnie, a nasz Eucerin niby matujący, ale nawilżający też ma być jednocześnie... Ile czasu mamy w ogóle te kosmetyki stosować, żeby zauważyć różnicę?
Na opakowaniu mamy napisane: Skóra (...) staje się gładsza, czystsza i nabiera zdrowego wyglądu już w ciągu 4 tygodni regularnego stosowania.
__________________
[eucerin][/eucerin]
Sabiiina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-25, 21:48   #440
danielcia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 33
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez jackdaniels666 Pokaż wiadomość
podbijam pytanie, jutro odbiorę moje kosmetyki i zacznę testy tylko właśnie, w jakim czasie mamy to robić?
Myślę, że na tego rodzaju kosmetyki, to potrzeba MINIMUM miesiąca testów, żeby ocenić, czy i jak działają. Ale nigdzie nie ma tego jasno określonego, z tego, co widzę...
__________________
[eucerin][/eucerin]
danielcia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 21:49   #441
mala061
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 285
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez danielcia88 Pokaż wiadomość
Ja też własnie nie do końca rozumiem sformułowanie: "matujący krem nawilżający". Teoretycznie można te 2 rzeczy połączyć, ale matując skórę blokujemy wydzielanie sebum, czyli ją przesuszamy. Do tego dochodzi nawilżenie, więc jesteśmy na zero :P chyba, że wychodzę gdzieś tutaj z błędnego założenia, jak tak, to mnie poprawcie
Używałam tego kremu już wcześniej, zdarzyło mi się go raz zakupić, ale nie było widać szczególnej poprawy, choć do najtańszych nie należy, jedyny plus to taki, że faktycznie nadaje się pod makijaż
mala061 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 21:49   #442
jula85
Raczkowanie
 
Avatar jula85
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 170
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Moje problemy z cerą zaczeły się po ciąży. Nauczyłam się składów kosmetyko i wybieram takie które odpowiadają mojej skórze[eucerin][/eucerin]
__________________
fitwoman
jula85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 21:53   #443
Figula94
Zadomowienie
 
Avatar Figula94
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 146
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez MarChwik Pokaż wiadomość
To może przetestuj i zobacz, które produkty wgl możesz jeść.. na zasadzie jem cały dzień owsianke i jak będzie ok.. to następnego dnia jem cały dzień coś tam i to np. też jest ok.. to potem te produkty "ok" może będziesz mogła już pomieszać w ciągu dnia.. w sensie żeby zjeść owsianke, a potem to coś tam.. może tylko niektóre produkty to powodują i musisz dowiedziec się jakie ale nie wiem, nie chce źle doradzić
Już tak po części próbowałam, ale ja mam tak (nie wiem dlaczego), że jak nie jem długo owoców to aż mi słabo jest, dlatego też myślałam, że nawet z cukrem mogę mieć jakieś problemy, ale na ostatnim badaniu był w porządku, niski, ale i tak w porządku. Więc jak na razie sprawdziłam banany i brzoskwinie.

Z tym matującym i nawilżającym to nie do końca tak. Ja na przykład miałam krem nawilżający, nawet nie było napisane, że matuje, a skórę trochę matowił i utrzymywał w ryzach przez długi czas.
Figula94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 21:59   #444
palusia20
Przyczajenie
 
Avatar palusia20
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 18
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez mala061 Pokaż wiadomość
Bardzo dobrze Cię rozumiem jeśli chodzi o dotykanie drapanie tych wszystkich syfków, ja rok temu miałam tak samo-też nie mogłam się powstrzymać, jednak teraz żałuję , że tak robiłam i z czasem się odzwyczaiłam, teraz cokolwiek się pojawia nawet tego nie dotykam.
Czasem właśnie jak mam gorszy dzień, to "wyżywam się na skórze". Wiem, że to chyba jeden z najgorszych sposobów odreagowywania, ale wystarczy, że spojrzałam w lustro . Teraz już naprawdę staram się nie ruszać twarzy, czasem mnie coś korci i wycisnę, ale to już nie tak jak kiedyś. Także jest światełko nadziei, że wkrótce mój problem zniknie na tyle, że będę mogła powiedzieć: "mam cerę o jakiej marzyłam" ....... byłoby super
__________________

Polecam
palusia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 22:00   #445
danielcia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 33
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Figula94 Pokaż wiadomość
Już tak po części próbowałam, ale ja mam tak (nie wiem dlaczego), że jak nie jem długo owoców to aż mi słabo jest, dlatego też myślałam, że nawet z cukrem mogę mieć jakieś problemy, ale na ostatnim badaniu był w porządku, niski, ale i tak w porządku. Więc jak na razie sprawdziłam banany i brzoskwinie.

Z tym matującym i nawilżającym to nie do końca tak. Ja na przykład miałam krem nawilżający, nawet nie było napisane, że matuje, a skórę trochę matowił i utrzymywał w ryzach przez długi czas.
No własnie to już bardziej rozumiem, bo przez swoje nawilżenie sprawiał pewnie, że skóra nie wydzielała tyle sebum i wydawała się bardziej matowa jak to zwykle bywa z dobrze dobranymi kremami nawilżającymi ale tutaj mamy krem z założenia matujący, który zawiera karnitynę...
__________________
[eucerin][/eucerin]
danielcia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 22:04   #446
mala061
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 285
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez palusia20 Pokaż wiadomość
Czasem właśnie jak mam gorszy dzień, to "wyżywam się na skórze". Wiem, że to chyba jeden z najgorszych sposobów odreagowywania, ale wystarczy, że spojrzałam w lustro . Teraz już naprawdę staram się nie ruszać twarzy, czasem mnie coś korci i wycisnę, ale to już nie tak jak kiedyś. Także jest światełko nadziei, że wkrótce mój problem zniknie na tyle, że będę mogła powiedzieć: "mam cerę o jakiej marzyłam" ....... byłoby super
Niestety po takich drapaniach czy wyciskaniu syfków często pozostają blizny czy nawet lekkie wgłębienia, i nie muszą się one pojawiać odrazu. Mogą one zacząć być widoczne w tych miejscach nawet za pół roku, i potem jest dopiero problem.
mala061 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 22:16   #447
ulmich
Rozeznanie
 
Avatar ulmich
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 500
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Z trądzikeim borykam się od 14 lat ,raz jest lepiej raz jest gorzej .
Teraz pojawiły mi się czerowne krosty i zastanawiam się jak objawia się trądzik różowaty ?czy można jakoś rozpoznać rodzaj trądziku?
[eucerin][/eucerin]
ulmich jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 22:16   #448
Altowiolistka99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Dziś i ja otrzymałam paczuszkę z kosmetykami EUCERIN i jestem przeszczęśliwa

Z trądzikiem zmagam się od dwóch a nawet i trzech lat. Ropnie, zaskórniki, grudki, i pozostajace po niektórych wypryskach dziury na twarzy doprowadzają mnie do szału. Pewnie nie mnie jedną

Środek czoła, boki twarzy i broda to istne epicentrum zaskórników .
Moja dotychczasowa walka to jedynie okresowe wyciszenie zmian, by znów przed kolejną miesiączką mieć twarz niczym tykająca bomba

Mam nadzieję , ze oto w mej łazience niczym rycerz w lsniącej zbroi stoi mój wybawiciel - EUCERIN. Idę się "eucerinować " więc - dzis day one
Altowiolistka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 22:20   #449
mala061
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 285
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Altowiolistka99 Pokaż wiadomość
Dziś i ja otrzymałam paczuszkę z kosmetykami EUCERIN i jestem przeszczęśliwa

Z trądzikiem zmagam się od dwóch a nawet i trzech lat. Ropnie, zaskórniki, grudki, i pozostajace po niektórych wypryskach dziury na twarzy doprowadzają mnie do szału. Pewnie nie mnie jedną

Środek czoła, boki twarzy i broda to istne epicentrum zaskórników .
Moja dotychczasowa walka to jedynie okresowe wyciszenie zmian, by znów przed kolejną miesiączką mieć twarz niczym tykająca bomba

Mam nadzieję , ze oto w mej łazience niczym rycerz w lsniącej zbroi stoi mój wybawiciel - EUCERIN. Idę się "eucerinować " więc - dzis day one

A z tymi dziurami już jakoś walczysz? Czy zostawiasz to na potem, jak już bardziej zaleczysz trądzik? Ja często się zastanawiam czy coś wogóle można będzie z nimi zrobić, by nie zostały na całe życie
mala061 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 22:23   #450
Figula94
Zadomowienie
 
Avatar Figula94
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 146
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez palusia20 Pokaż wiadomość
Czasem właśnie jak mam gorszy dzień, to "wyżywam się na skórze". Wiem, że to chyba jeden z najgorszych sposobów odreagowywania, ale wystarczy, że spojrzałam w lustro . Teraz już naprawdę staram się nie ruszać twarzy, czasem mnie coś korci i wycisnę, ale to już nie tak jak kiedyś. Także jest światełko nadziei, że wkrótce mój problem zniknie na tyle, że będę mogła powiedzieć: "mam cerę o jakiej marzyłam" ....... byłoby super
Ja też tak często mam, ale dzisiaj obiecałam sobie, że niczego nie ruszę i mam taką nadzieję, ale ciężko będzie, bo miałam jedną nieprzyjemną przygodę i chętnie bym się powyżywała...

Rodzaj trądziku można rozpoznać, ale ja sama nie wiem, jak i gdzie... Raz mi kosmetyczka powiedziała, że to MOŻE BYĆ trądzik różowaty i uargumentowała to tak (z tego co pamiętam), że mam wągry na linii włosów - to dość dziwne wytłumaczenie dla mnie, albo ja coś źle zrozumiałam.
Figula94 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Eucerin - podejmij wyzwanie!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-29 12:33:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:03.