Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze? - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Eucerin - podejmij wyzwanie!

Notka

Eucerin - podejmij wyzwanie! Jeśli borykasz się z trądzikiem, bądź masz sukcesy w walce z tą przypadłością, dołącz do nas i koniecznie podziel się z nami swoimi doświadczeniami. Co dwa - trzy dni będzie pojawiać się na forum nowy temat związany z niedoskonałościami skóry.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-09-27, 18:48   #241
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Cytat:
Napisane przez Figula94 Pokaż wiadomość
Z brakiem czekolady to jeszcze jakoś, ale ten Knoppers co leży w kuchni i na mnie czeka... Nie wiem, co oni do nich dodają, ale uwielbiam je. Chociaż za marcepanowymi Ritterkami też bardzo tęsknię...

Ja pokrzywę właśnie na włosy piłam, ale chyba za krótko, żeby coś pomogła.

A przy łupieżu to trochę jak przy trądziku, każdemu co innego pomaga - słyszałam nawet o przypadkach, że to, co kogoś wyleczyło, u innego sprawiło, że nabawił się łupieżu. W sumie to przy trądziku też się zdarzają takie rzeczy...
Właśnie, np. u niektórych Jantar wywołuje łupież, a u niektórych go leczy.
Ja zjadłam przed chwila pralinkę pistacjową
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 19:11   #242
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

ja pijam sok aloesowy-i skora faktycznie bardziej nawilzona i gladsza
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 19:11   #243
lula84
Raczkowanie
 
Avatar lula84
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 134
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Całościwa kąpiel w szałwii pomaga

[eucerin][/eucerin]
lula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 19:15   #244
heureusement
Rozeznanie
 
Avatar heureusement
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 825
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Cytat:
Napisane przez lula84 Pokaż wiadomość
Całościwa kąpiel w szałwii pomaga
w czym konkretnie pomaga?

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

Cytat:
Napisane przez 1141655 Pokaż wiadomość
ja pijam sok aloesowy-i skora faktycznie bardziej nawilzona i gladsza
drogi taki sok aloesowy?
heureusement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 19:22   #245
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Cytat:
Napisane przez 1141655 Pokaż wiadomość
ja pijam sok aloesowy-i skora faktycznie bardziej nawilzona i gladsza
Ja go mam w kuchni, ale jeszcze mnie do siebie nie przekonał :P
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 19:23   #246
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

U mnie trądzik nasilił się dopiero na studiach.Zawsze miałam skórę z tendencją do świecenia w strefie T, ale w gimnazjum i w liceum moja skóra wyglądała całkiem dobrze, wystarczyła kropka korektora i dało się wyjść do ludzi. Potem przyszedł czas trądziku ropowiczego-robiły mi się guzy na czole i brodzie, ale udało mi się to pokonać metronidazolem w tabletkach.
Myślę,że może mieć to związek z niestabilnymi hormonami i z tym że lubię słodycze.Do tego jestem bardzo nerwowa i praktycznie 24h na dobę się czymś denerwuję. Co ciekawe branie tabletek anty wcale nie spowodowało u mnie jakiejś poprawy,skóra tłuści się dalej a biorę je ponad pół roku.Domyślam się ,że wpływ może mieć jakiś czynnik dziedziczny-siostry mojego taty też mają tłustą skórę ,mimo że mają po 50 lat.
Do tego mam skórę wrażliwą,płytko unaczynioną i alergiczną-wszystko co najgorsze i już czasem nie wiem jak się z nią obchodzić. Pielęgnacja naturalna w ogóle się u mnie nie sprawdziłą.
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 19:26   #247
Sabiiina
Rozeznanie
 
Avatar Sabiiina
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: śląsk!
Wiadomości: 628
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Ufff, przeczytałam was!

Cytat:
Napisane przez mala061 Pokaż wiadomość
Za to moja babcia, co mnie widzi zauważa u mnie kolejnego pryszcza, na okrągło zwraca mi uwagę, że się maluje i ciągle każe mi się smarować tormentiolem.
o, znam to chociaż już nasłuchałam się że to też od makijażu i na nic moje tłumaczenia, że z makijażu to ja tylko krem nawilżacjąco tonujący i tusz na rzęsach nie przetłumaczysz i koniec

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
Trądzik to najczęściej diagnozowana przez dermatologów choroba skóry! Zobacz jakie są 4 główne przyczyny powstawania trądziku.

https://wizaz.pl/Pielegnacja/ABC-pie...wstaje-tradzik

Czy macie takie same doświadczenia odnośnie przyczyn? Czy może zauważyłyście u siebie jeszcze jakieś inne przyczyny?
Mi zazwyczaj wyskakują niespodzianki w okolicy miesiączki, więc to pewnie kwestia hormonów. Mam też takie chwile kiedy moja skóra świeci się jak lampka, a sebum jest zdecydowanie nadprodukowane, aż płakać się chce bo wtedy nic nie pomaga, ale wtedy to musze przeczekać. Kiedyś widziałam jak po kosmetycznych blogach krążyła taka grafika, z zaznaczonymi obszarami twarzy gdzie było wyjaśnione jakie mogą być przyczyny wyprysków np. na policzkach, czole czy brodzie. Bardzo fajna i przydatna sprawa, u mnie nawet się sprawdziło ... Może gdzieś to znajdę to wam pokażę

Widziałam też, że pisałyście o wpływie nabiału; ja również słyszałam, że jego eliminacja z diety dobrze wpływa na skórę. Koleżanka bardzo sobie chwaliła, kiedy odstawiła ser, mleko, jogurty wszelkiego rodzaju i tak dalej. Jednak dla mnie jest to niemozliwe Poza tym nie doświadczam jakiejś szczególnej różnicy przed i po zjedzeniu jogurtów, a jest tak, ze czasem jem codziennie, a potem mam z tydzien albo dwa przerwy. Także pewnie bym coś zauważyła Nie to co ostre potrawy - efekt w postaci wyprysków gwarantowany

Aaaa i jakże mogłam zapomnieć o stresie! To mój główny czynnik wysypujący; kiedy nagromadzi mi się milion spraw to też od razu moja skóra na to reaguje nieładnym wyglądem.
__________________
[eucerin][/eucerin]

Edytowane przez Sabiiina
Czas edycji: 2013-09-27 o 19:28
Sabiiina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-27, 19:32   #248
ogi49
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 9
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Widze ze dziewczyny wymieniły problemy takie jak stan hormonalny,jedzenie czy tez brane leki, moim problemem jest to ze pracuje w pomieszczeniu gdzie strasznie sie kurzy,i to jest głównym tak myślę powodem.Ponieważ za kazdym razem gdy wracam do domu,zmywam pierw makijaż a pozniej tonikiem oczyszczam cała skore buzi oraz dekoldu.. i wacik niestety jest bardzo brudny.Pamiętam jeden przypadek gdzie zapomniałam ze zmeczenia oczyscic twarzy tonikiem.. i niestety na drugi dzien pojawiło juz cos.. Pierw wyszło lekkie uwypuklenie na policzku,nic z tym nie zrobiłam.. ale po paru godzinach niestety nabrało bardziej obfitszych rozmiarów.. Takze myśle ze jeżeli niemamy problemow z hormonami czy tez innymi wczesniej wymienionymi kwestiami.. to problem moze leżec po tej stronie co ja mam.Nawet zwykle przebywanie na dworzu naraża naszą skore na zanieczyszczenia wiec warto pamietac zeby kazdego wieczoru po kapieli oczyscic dokladniee skore buzi oraz dekoldu..

[eucerin][/eucerin]
ogi49 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 19:41   #249
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Cytat:
Napisane przez Sabiiina Pokaż wiadomość
Ufff, przeczytałam was!



o, znam to chociaż już nasłuchałam się że to też od makijażu i na nic moje tłumaczenia, że z makijażu to ja tylko krem nawilżacjąco tonujący i tusz na rzęsach nie przetłumaczysz i koniec



Mi zazwyczaj wyskakują niespodzianki w okolicy miesiączki, więc to pewnie kwestia hormonów. Mam też takie chwile kiedy moja skóra świeci się jak lampka, a sebum jest zdecydowanie nadprodukowane, aż płakać się chce bo wtedy nic nie pomaga, ale wtedy to musze przeczekać. Kiedyś widziałam jak po kosmetycznych blogach krążyła taka grafika, z zaznaczonymi obszarami twarzy gdzie było wyjaśnione jakie mogą być przyczyny wyprysków np. na policzkach, czole czy brodzie. Bardzo fajna i przydatna sprawa, u mnie nawet się sprawdziło ... Może gdzieś to znajdę to wam pokażę

Widziałam też, że pisałyście o wpływie nabiału; ja również słyszałam, że jego eliminacja z diety dobrze wpływa na skórę. Koleżanka bardzo sobie chwaliła, kiedy odstawiła ser, mleko, jogurty wszelkiego rodzaju i tak dalej. Jednak dla mnie jest to niemozliwe Poza tym nie doświadczam jakiejś szczególnej różnicy przed i po zjedzeniu jogurtów, a jest tak, ze czasem jem codziennie, a potem mam z tydzien albo dwa przerwy. Także pewnie bym coś zauważyła Nie to co ostre potrawy - efekt w postaci wyprysków gwarantowany

Aaaa i jakże mogłam zapomnieć o stresie! To mój główny czynnik wysypujący; kiedy nagromadzi mi się milion spraw to też od razu moja skóra na to reaguje nieładnym wyglądem.

U mnie jak nie dosypiam skóra także nie wygląda najlepiej
Ale coś w tym jest,żeby się nie malować- u mnie po nałożeniu podkładu, gdy go zmywałam od razu pojawiala mi się masa ropnych wyprysków.
Obecnie nie używam tego dobrodziejstwa ,tylko puder w kamieniu i korektor i jest lepiej.
Ostatnio pogorszył mi się stan skóry, chyba przez to że przestałam brac kapsułki z wiesiołkiem.
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467

Edytowane przez Claire91
Czas edycji: 2013-09-27 o 19:43
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 19:42   #250
ulmich
Rozeznanie
 
Avatar ulmich
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 500
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Mój trądzik to inna bajka
Zawsze jest ,hormony odpadają
Szukam cały czas przyczyny
Stosowałam jakis czas termentiol i pogorszyło się wyglądałam jak Postrach ulicy wiązów .Ukrywałam się jak mogłam ,za wielkimi szalami ,kominami .Latem chodziłam w kapeluszu słonecznym z wielkim rondem .Dla mnie to wielki problem
ulmich jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 19:47   #251
Sabiiina
Rozeznanie
 
Avatar Sabiiina
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: śląsk!
Wiadomości: 628
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
U mnie jak nie dosypiam skóra także nie wygląda najlepiej
Ale coś w tym jest,żeby się nie malować- u mnie po nałożeniu podkładu, gdy go zmywałam od razu pojawiala mi się masa ropnych wyprysków.
Obecnie nie używam tego dobrodziejstwa ,tylko puder w kamieniui korektor i jest może ciut lepiej.
u mnie to nie kwestia tego kremu - sprawdziłam to już, rzecz jasna fluidów nigdy nie używałam, ciężkich kryjących kremów też nie, bo po prostu tego nie potrzebuję. najbardziej walczyłam z typowym trądzikiem w wieku gimnazjalnym - nie mogę na siebie patrzeć na zdjęciach z tamtego okresu. teraz na szczęscie moja skóra wygląda duuuuużo lepiej, chociaż czasem wyskakują jakieś wysypki, duże wypryski, czy podskórne gule z którymi walczę dłuższy czas. niemniej jednak jak sobie przypomnę 'dawne' czasy to mam świadomosć, że zawsze mogłoby być gorzej

i oczywiście ZAWSZE coś mi powyskakuje kiedy nie zmyję pudru na noc. nie ma szans, żebym rano nie obudziła się z czymś dużym i już bolącym. zdarzyło mi się to wcześniej z 2-3 razy, po imprezowych nocach i obiecałam sobie, że nigdy więcej! teraz choćbym wróciła do domu nie wiem jak zmęczona to zawsze micel i żel do mycia twarzy obowiązkowo i nie ma że boli!
__________________
[eucerin][/eucerin]
Sabiiina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-27, 19:51   #252
ulmich
Rozeznanie
 
Avatar ulmich
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 500
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Czy jest coś co w 100 procentach pomaga?
Tyle rzeczy juz wypróbowałam że ręce opadają,
Ponoć dobrze jest oczyścić organizm z toksyn. Czy któraś to robiła?

ulmich jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 19:53   #253
Figula94
Zadomowienie
 
Avatar Figula94
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 146
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Fakt, środowisko, zanieczyszczone powietrze i takie tam - to też może mieć ogromny wpływ na skórę.

Ja próbowałam oczyszczać organizm, ale myślę, że żeby na pewno to zrobić całkowicie to musiałabym się bardziej postarać.

W ogóle to na jednej stronie przy okazji znalazłam dwóch dermatologów, których interesują też przyczyny choroby, a nie same objawy i naprawdę chciałabym do nich iść, a do jednego nawet miałabym okazje, bo choć ja mieszkam daleko to mój chłopak mieszka w Łodzi i jestem tam kilka razy w roku.
Figula94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 19:57   #254
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Cytat:
Napisane przez Figula94 Pokaż wiadomość
Fakt, środowisko, zanieczyszczone powietrze i takie tam - to też może mieć ogromny wpływ na skórę.

Ja próbowałam oczyszczać organizm, ale myślę, że żeby na pewno to zrobić całkowicie to musiałabym się bardziej postarać.

W ogóle to na jednej stronie przy okazji znalazłam dwóch dermatologów, których interesują też przyczyny choroby, a nie same objawy i naprawdę chciałabym do nich iść, a do jednego nawet miałabym okazje, bo choć ja mieszkam daleko to mój chłopak mieszka w Łodzi i jestem tam kilka razy w roku.
tak jak np. zanieczyszczona klimatyzacja w pomieszczeniach, mi się po tym pojawiają wypryski.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 20:02   #255
pandaania
Raczkowanie
 
Avatar pandaania
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 486
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
U mnie jak nie dosypiam skóra także nie wygląda najlepiej
Ale coś w tym jest,żeby się nie malować- u mnie po nałożeniu podkładu, gdy go zmywałam od razu pojawiala mi się masa ropnych wyprysków.
Obecnie nie używam tego dobrodziejstwa ,tylko puder w kamieniu i korektor i jest lepiej.
Ostatnio pogorszył mi się stan skóry, chyba przez to że przestałam brac kapsułki z wiesiołkiem.
Może po prostu ten podkład Ci nie służy. Poszukaj coś innego, może będzie lepiej
pandaania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 20:04   #256
ulmich
Rozeznanie
 
Avatar ulmich
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 500
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Czytałam o balsamie szostakowskiego ,ponoć działa gojąco i odkażająco .Nie wiem może go kupić?
ulmich jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 20:04   #257
pandaania
Raczkowanie
 
Avatar pandaania
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 486
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Cytat:
Napisane przez ulmich Pokaż wiadomość
Czy jest coś co w 100 procentach pomaga?
Tyle rzeczy juz wypróbowałam że ręce opadają,
Ponoć dobrze jest oczyścić organizm z toksyn. Czy któraś to robiła?

Niby woda z cytryna oczyszcza organizm
pandaania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 20:12   #258
wiwcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: tarnów/kraków/UK
Wiadomości: 96
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

nie wiem czy ten temat był juz poruszany ale może napiszmy jakie są nasze sposoby na walkę ze świeceniem się naszej skóry.. ja mam duży problem z czołem, w ciągu dnia muszę się porawiać kilka razy, żeby się nie świecić jak żarówa używam do tego albo chusteczek matujących, albo zwykłej chusteczki higienicznej czy papierku, czasem przymatuje twarz pudrem.. a rano jak robię makijaż, wcześniej nakładam krem matująco-nawilżający (teraz mam okazję przetestować Eucerin ) a na koniec makijażu utrwalam go specjalnym takim pudrem transparentnym i mocno matującym Kryloan. Jednak problem jest i chyba już zawsze będzie przy tłustej skórze...
__________________
[eucerin][/eucerin]
wiwcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 20:13   #259
mambaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 10
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

mi robią się krostki po podkładzie i nie ma znaczenia jakiej firmy użyję. Rano zrobię makijaż wieczorem jak go zmywam kupa krost na twarzy, ale po Eucerinie tym do mycia twarzy krostek jakby mniej, a z makijażu nie zrezygnowałam, bez niego z domu nie wychodzę
__________________
[eucerin][/eucerin]
mambaz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-27, 20:14   #260
Figula94
Zadomowienie
 
Avatar Figula94
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 146
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Cytat:
Napisane przez pandaania Pokaż wiadomość
Niby woda z cytryna oczyszcza organizm
Jeśli chodzi o oczyszczanie to cytryna ma bardzo dobre właściwości jeśli o to chodzi i warto pić codziennie szklankę wody z cytryną, albo nawet więcej na czczo z rana. Sama woda też oczyszcza, ale z cytryną jeszcze lepiej.

Naprawdę znalazłam dwóch niesamowitych lekarzy w jednym mieście i nie wiem, do którego się wybrać, bo to są lekarze, którzy szukają przyczyny i bardzo się z tego powodu cieszę, a z jednym to nawet można się mailowo kontaktować ciągle.
Figula94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 20:15   #261
mambaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 10
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

a ja słyszałam iż woda z cytryną szczególnie z rana i z ciepłą wodą wpływa dobrze na odchudzanie-lepsza przemiana materii, a moja znajoma piła rozcieńczony ocet jabłkowy, faktycznie chudła, ale jednocześnie nabawiła się anemii
__________________
[eucerin][/eucerin]
mambaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 20:20   #262
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Cytat:
Napisane przez wiwcia Pokaż wiadomość
nie wiem czy ten temat był juz poruszany ale może napiszmy jakie są nasze sposoby na walkę ze świeceniem się naszej skóry.. ja mam duży problem z czołem, w ciągu dnia muszę się porawiać kilka razy, żeby się nie świecić jak żarówa używam do tego albo chusteczek matujących, albo zwykłej chusteczki higienicznej czy papierku, czasem przymatuje twarz pudrem.. a rano jak robię makijaż, wcześniej nakładam krem matująco-nawilżający (teraz mam okazję przetestować Eucerin ) a na koniec makijażu utrwalam go specjalnym takim pudrem transparentnym i mocno matującym Kryloan. Jednak problem jest i chyba już zawsze będzie przy tłustej skórze...
Niestety ale przetłuszczania skóry się nie pozbędziesz mając tłustą skórę. Dziwią mnie recenzję że krem matujący nie matuje 8 godzin. Niestety nie możemy się tego wystrzec do końca. Pomaga puder matujący, bibułki. Ja raz dziennie poprawiam makijaż i jest dobrze. Trzeba to zaakceptować. I jak już pisali wszyscy wcześniej, skórę tłustą trzeba mocno nawilżać.

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Cytat:
Napisane przez mambaz Pokaż wiadomość
a ja słyszałam iż woda z cytryną szczególnie z rana i z ciepłą wodą wpływa dobrze na odchudzanie-lepsza przemiana materii, a moja znajoma piła rozcieńczony ocet jabłkowy, faktycznie chudła, ale jednocześnie nabawiła się anemii
Ale piła ten rozcieńczony ocet i jadła normalnie czy nie miała apetytu i nie jadła?
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 20:22   #263
pandaania
Raczkowanie
 
Avatar pandaania
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 486
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Cytat:
Napisane przez wiwcia Pokaż wiadomość
nie wiem czy ten temat był juz poruszany ale może napiszmy jakie są nasze sposoby na walkę ze świeceniem się naszej skóry.. ja mam duży problem z czołem, w ciągu dnia muszę się porawiać kilka razy, żeby się nie świecić jak żarówa używam do tego albo chusteczek matujących, albo zwykłej chusteczki higienicznej czy papierku, czasem przymatuje twarz pudrem.. a rano jak robię makijaż, wcześniej nakładam krem matująco-nawilżający (teraz mam okazję przetestować Eucerin ) a na koniec makijażu utrwalam go specjalnym takim pudrem transparentnym i mocno matującym Kryloan. Jednak problem jest i chyba już zawsze będzie przy tłustej skórze...
Ja również używam krem matująco nawilżający, a podkład matujący. który ma lekka konsystencje, później puder, aby utrwalic makijaż. Przy wyborze kremu i podkładu z doświadczenia wiem, że jeśli wybierzemy coś silnie matującego to skóra będzie wydzielać więcej sebum, czyli szybciej się przetłuszczać. Lepiej wybrać coś lżejszego,a po jakimś czasie zobaczysz rezultat. Również w ciągu dnia poprawiam makijaż stosując bibułki. Polecam Clean & Clear.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...n-johnson.html
pandaania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 20:27   #264
heureusement
Rozeznanie
 
Avatar heureusement
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 825
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Cytat:
Napisane przez mambaz Pokaż wiadomość
a ja słyszałam iż woda z cytryną szczególnie z rana i z ciepłą wodą wpływa dobrze na odchudzanie-lepsza przemiana materii, a moja znajoma piła rozcieńczony ocet jabłkowy, faktycznie chudła, ale jednocześnie nabawiła się anemii
no nie, już chciałam się zabrać za to picie wody z cytrynką, ale ja nie chcę chudnąć! Mam nadzieję, że u mnie nie będzie takiego skutku!

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez wiwcia Pokaż wiadomość
nie wiem czy ten temat był juz poruszany ale może napiszmy jakie są nasze sposoby na walkę ze świeceniem się naszej skóry.. ja mam duży problem z czołem, w ciągu dnia muszę się porawiać kilka razy, żeby się nie świecić jak żarówa używam do tego albo chusteczek matujących, albo zwykłej chusteczki higienicznej czy papierku, czasem przymatuje twarz pudrem.. a rano jak robię makijaż, wcześniej nakładam krem matująco-nawilżający (teraz mam okazję przetestować Eucerin ) a na koniec makijażu utrwalam go specjalnym takim pudrem transparentnym i mocno matującym Kryloan. Jednak problem jest i chyba już zawsze będzie przy tłustej skórze...

Ja używam kremu matującego z barwy "siarkowa moc" i jak dla mnie jest rewelacyjny, po nim nie muszę już nakładać pudru, bo na prawde ładnie matuje
heureusement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 20:28   #265
Figula94
Zadomowienie
 
Avatar Figula94
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 146
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Cytat:
Napisane przez heureusement Pokaż wiadomość
no nie, już chciałam się zabrać za to picie wody z cytrynką, ale ja nie chcę chudnąć! Mam nadzieję, że u mnie nie będzie takiego skutku!
Spokojnie, ja nie chudłam, a przynajmniej nie od tego, ale jak ogólnie dietę zmieniłam i wyrzuciłam mleko, ale to i tak tylko trzy kilogramy, a nie dwadzieścia. Ale z drugiej strony spadek wagi przy oczyszczaniu jest normalny, bo można do chwilami porównać do lewatywy, ale bez lewatywy.
Figula94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 20:28   #266
wiwcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: tarnów/kraków/UK
Wiadomości: 96
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

to jest jakl narkotyk, jak się zacznie to sie nie chce skonczyc... czasem nawet lubie siąść sobie przed lusterkiem i tak "podłubać"...to mnie odstresowuje.. niestety potem twarz nie wygląda za dobrze, a na drugi dzień cała masa nowych "przyjaciół..."
__________________
[eucerin][/eucerin]
wiwcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 20:28   #267
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Cytat:
Napisane przez pandaania Pokaż wiadomość
Może po prostu ten podkład Ci nie służy. Poszukaj coś innego, może będzie lepiej
Ten podklad nalozylam tylko kilka razy na probe, tak to nie uzywam podkladow, bo wygladalabym juz w ogole fatalnie.
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 20:29   #268
heureusement
Rozeznanie
 
Avatar heureusement
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 825
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Cytat:
Napisane przez Figula94 Pokaż wiadomość
Spokojnie, ja nie chudłam, a przynajmniej nie od tego, ale jak ogólnie dietę zmieniłam i wyrzuciłam mleko, ale to i tak tylko trzy kilogramy, a nie dwadzieścia. Ale z drugiej strony spadek wagi przy oczyszczaniu jest normalny, bo można do chwilami porównać do lewatywy, ale bez lewatywy.
ja nie chcę ani grama mniej! :P
heureusement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 20:30   #269
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Cytat:
Napisane przez heureusement Pokaż wiadomość




Ja używam kremu matującego z barwy "siarkowa moc" i jak dla mnie jest rewelacyjny, po nim nie muszę już nakładać pudru, bo na prawde ładnie matuje
U mnie to była tragedia!wysuszył mi skórę na maksa, przez to jeszcze gorzej się tłuściła.ciekawe jest to,że zawsze najbardziej błyszczące mam czoło.
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 20:35   #270
pandaania
Raczkowanie
 
Avatar pandaania
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 486
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
U mnie to była tragedia!wysuszył mi skórę na maksa, przez to jeszcze gorzej się tłuściła.ciekawe jest to,że zawsze najbardziej błyszczące mam czoło.
Ja używałam tylko maseczkę z tej serii, faktycznie strasznie wysusza skórę, więc u mnie nie sprawdziła się.
pandaania jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Eucerin - podejmij wyzwanie!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:10.