Z trądzikiem do lekarza? - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Eucerin - podejmij wyzwanie!

Notka

Eucerin - podejmij wyzwanie! Jeśli borykasz się z trądzikiem, bądź masz sukcesy w walce z tą przypadłością, dołącz do nas i koniecznie podziel się z nami swoimi doświadczeniami. Co dwa - trzy dni będzie pojawiać się na forum nowy temat związany z niedoskonałościami skóry.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-10-09, 17:57   #541
lavenda87
Raczkowanie
 
Avatar lavenda87
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Dąbrowa G.
Wiadomości: 121
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Więc chyba się nie skuszę. Ja nie używam kosmetyków Loreal, dlatego chciałam zasięgnąć wcześniej opinii.

Szukam dobrego, organicznego kremu - jak już skończę kurację retinoidami. Poleci ktoś coś?
lavenda87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 18:03   #542
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Nie lubię tej marki, kosmetyki lipne, napakowane samą chemią i jeszcze cierpią na tym zwierzęta.
Kosmetyki testowane na zwierzętach nie mają prawa wstępu do UE.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 18:05   #543
Figula94
Zadomowienie
 
Avatar Figula94
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 146
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez ulmich Pokaż wiadomość
Ilu lekarzy w walce z trądzikiem odwiedziłyście ?
Jak długo leczycie swoją skórę u lekarza ? czy zawsze to leczenie dawało rezultaty na plus ?

Odnośnie włosów plecam olej gorczycowy
Włosy sa śliczne i rosną bardzo szybko
Ja odwiedziałam czterech, przy czym od jednego uciekłam po jednej wizycie, do pozostałych długo chodziłam. A leczenie raczej prawie zawsze dawało rezultaty na minus, tylko Skinoren/Acnederm i Brevoxyl się do czegoś nadawały z tego wszystkiego, aczkolwiek nikt mi nie mówił o nawilżaniu i po czasie miałam bardzo suchą skórę i już nie pomagały.

Co do olejowania włosów to zależy, bo tutaj każdemu służą inne oleje, zależy od ich porowatości, chociaż są i takie, które nadają się do każdego typu włosów.


Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
To jest właśnie dobre, że nie musimy wychodzić z domu czasem koszty przesyłki są tak zawyżone.. Raz kupiłam coś, a pamiętam nawet, to były kosmetyki. Małe, koperta przyszła maluteńka bąbielkowa. Zapłaciłam 10 zł za przesyłkę, a sprzedawca kazał jeszcze 8 dopłacić, bo kupiłam dwie rzeczy..
To prawda, że często są wysokie, ale akurat na BU nie jest z tym źle, na mazidłach też nie tragicznie, a na helfy to ja mam za darmo.

Cytat:
Napisane przez ulmich Pokaż wiadomość
Ja bylam juz u 14 lekarzy ,przepisują antybiotyki .
Mój organizm jest oslabiony
W tej chwili leczę sie u zielarza
Ja byłam raz u zielarza, to znaczy w sumie to nie nazwałabym go tak, on pracował w zielarskim i miał jako tako wiedzę o ziołach, jednak nie jakaś przeogromną i doradził tylko mieszankę ziółek do picia (ale do zrobienia samemu).

Cytat:
Napisane przez mskrzypulec Pokaż wiadomość
Dziewczyny znacie dobrych specjalistów w woj. śląskim?
Sama byłabym wdzięczna za informację, chociaż ja i tak znalazłam sobie jednego w Łodzi, a będę tam, więc spróbuję. Ale słyszałam, ze w Częstochowie jest jakiś bardzo dobry dermatolog, który bardzo wnikliwie przygląda się skórze, ale jak z badaniami to nie wiem. Wyleczył znajomą mojej mamy i stąd słyszałam.

A krzem z wód sklepowych jest w wodzie Kinga Pienińska (takie zboczenie mam, ze wszystkie składy czytam, wód też i nienawidzę, jak w internecie czasem ich nie podają w sklepach).

Edytowane przez Figula94
Czas edycji: 2013-10-09 o 18:09
Figula94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 18:09   #544
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez Figula94 Pokaż wiadomość
Ja odwiedziałam czterech, przy czym od jednego uciekłam po jednej wizycie, do pozostałych długo chodziłam. A leczenie raczej prawie zawsze dawało rezultaty na minus, tylko Skinoren/Acnederm i Brevoxyl się do czegoś nadawały z tego wszystkiego, aczkolwiek nikt mi nie mówił o nawilżaniu i po czasie miałam bardzo suchą skórę i już nie pomagały.

Co do olejowania włosów to zależy, bo tutaj każdemu służą inne oleje, zależy od ich porowatości, chociaż są i takie, które nadają się do każdego typu włosów.




To prawda, że często są wysokie, ale akurat na BU nie jest z tym źle, na mazidłach też nie tragicznie, a na helfy to ja mam za darmo.



Ja byłam raz u zielarza, to znaczy w sumie to nie nazwałabym go tak, on pracował w zielarskim i miał jako tako wiedzę o ziołach, jednak nie jakaś przeogromną i doradził tylko mieszankę ziółek do picia (ale do zrobienia samemu).
To ja polecam takiego prawdziwego zielarza ja polecam zioła Ojca Grzegorza Sroki - można znaleźć w internecie
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 18:22   #545
Figula94
Zadomowienie
 
Avatar Figula94
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 146
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez Erwina1234 Pokaż wiadomość
To ja polecam takiego prawdziwego zielarza ja polecam zioła Ojca Grzegorza Sroki - można znaleźć w internecie
W sumie to słyszałam o takim zielarzu z Krakowa (w telewizji był w programie jakimś) i ponoć wiele potrafi wyleczyć, ale nie wiem gdzie, co i jak, więc to by nie miało sensu.

Możliwe, że wypróbuję, więc dziękuję.
Figula94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 18:38   #546
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez Figula94 Pokaż wiadomość
W sumie to słyszałam o takim zielarzu z Krakowa (w telewizji był w programie jakimś) i ponoć wiele potrafi wyleczyć, ale nie wiem gdzie, co i jak, więc to by nie miało sensu.

Możliwe, że wypróbuję, więc dziękuję.
Proszę bardzo, moja mama stosuje od niego zioła na trawienie i jest zadowolona już tak się przyzwyczaiła, że nie może żyć bez ziółek Ojca Grzegorza
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 21:44   #547
wasserjungfrau
Raczkowanie
 
Avatar wasserjungfrau
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 31
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

No jasne że trzeba wybrać się do lekarza. Problem jednak tkwi w znalezieniu tego dobrego lekarza. Niestety zapomnijcie o skutecznym leczeniu w państwowej przychodni. Z resztą prywatnie też nie łatwo trafić na lekarza z prawdziwego zdarzenia. Ja musiałam natknąć się na 6 pseudo lekarzy żeby trafić na tego właściwego.
__________________
[eucerin][/eucerin]
wasserjungfrau jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-09, 22:21   #548
wiwcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: tarnów/kraków/UK
Wiadomości: 96
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

ja bylam prywatnie, zaplacilam 80 zl za wizyte i wygladalo to na takiej zasadzie, że popatrzyla na moja buzie z odleglosci 2 metrow chyba i przepisala jakis lek robiony na recepte, nie sluchajac w ogole co mam jej do powiedzenia. Potem poprosilam cos na moje plecy, powiedziala ze tym samym moge smarowc tez plecy, a na uda zapytalam? bo mi czesto wyskakuja takie male krostki - aaa tak tym prosze tez smarowac, i to bylo wszystko. masakra, pewnie wszystkim przepisuje to samo
__________________
[eucerin][/eucerin]
wiwcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 22:32   #549
pandaania
Raczkowanie
 
Avatar pandaania
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 486
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez wiwcia Pokaż wiadomość
ja bylam prywatnie, zaplacilam 80 zl za wizyte i wygladalo to na takiej zasadzie, że popatrzyla na moja buzie z odleglosci 2 metrow chyba i przepisala jakis lek robiony na recepte, nie sluchajac w ogole co mam jej do powiedzenia. Potem poprosilam cos na moje plecy, powiedziala ze tym samym moge smarowc tez plecy, a na uda zapytalam? bo mi czesto wyskakuja takie male krostki - aaa tak tym prosze tez smarowac, i to bylo wszystko. masakra, pewnie wszystkim przepisuje to samo
masakra! i jak tu mieć zaufanie do lekarzy.
pandaania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 22:56   #550
lavenda87
Raczkowanie
 
Avatar lavenda87
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Dąbrowa G.
Wiadomości: 121
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Oooo Ojciec Grzegorz Sroka - byłam u niego, przy okazji problemów z nerkami. Przyjmował w Rychwałdzie - to koło Żywca - niestety zmarł kilka lat temu. Ale ziółka, nalewki czy pomady można kupić nadal.
lavenda87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 06:46   #551
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez wiwcia Pokaż wiadomość
ja bylam prywatnie, zaplacilam 80 zl za wizyte i wygladalo to na takiej zasadzie, że popatrzyla na moja buzie z odleglosci 2 metrow chyba i przepisala jakis lek robiony na recepte, nie sluchajac w ogole co mam jej do powiedzenia. Potem poprosilam cos na moje plecy, powiedziala ze tym samym moge smarowc tez plecy, a na uda zapytalam? bo mi czesto wyskakuja takie male krostki - aaa tak tym prosze tez smarowac, i to bylo wszystko. masakra, pewnie wszystkim przepisuje to samo
Normalnie aż ciarki przechodzą... Albo po prostu Twój lekarz znalazł lek na wszystko> :P
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-10, 08:01   #552
heureusement
Rozeznanie
 
Avatar heureusement
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 825
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez wiwcia Pokaż wiadomość
ja bylam prywatnie, zaplacilam 80 zl za wizyte i wygladalo to na takiej zasadzie, że popatrzyla na moja buzie z odleglosci 2 metrow chyba i przepisala jakis lek robiony na recepte, nie sluchajac w ogole co mam jej do powiedzenia. Potem poprosilam cos na moje plecy, powiedziala ze tym samym moge smarowc tez plecy, a na uda zapytalam? bo mi czesto wyskakuja takie male krostki - aaa tak tym prosze tez smarowac, i to bylo wszystko. masakra, pewnie wszystkim przepisuje to samo
Niestety w polsce to chyba norma, jak można zostać lekarzem a potemsstosować jeden lek do wszystkiego?!
heureusement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 08:19   #553
Elestra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
GG do Elestra
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
A jak lekarz pierwszego kontaktu ma nam pomóc? Rzadko tak bywa że nam pomoże na trądzik.. Właśnie dlatego są specjaliści. Kosmetyczna owszem, ale tez trzeba wybrać odpowiedni zabieg.

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------



Dlatego właśnie boję się tabletek antykoncepcyjnych. Mamy XXI wiek, ale nadal te tabletki to ogromna ingerencja w hormony, które odgrywają kluczową rolę.
Teraz mogę powiedzieć, żałuję, że zaczęłam brać tabsy. Rozregulowałam sobie hormony, a problem trądziku wrócił i wszystko zaczyna się od nowa!! Odradzam tym, które myślą, że tabletki to antidotum na trądzik!!
[eucerin] [/eucerin]
Elestra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 08:48   #554
Prodomostra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 240
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez lavenda87 Pokaż wiadomość
Więc chyba się nie skuszę. Ja nie używam kosmetyków Loreal, dlatego chciałam zasięgnąć wcześniej opinii.

Szukam dobrego, organicznego kremu - jak już skończę kurację retinoidami. Poleci ktoś coś?
Polecam markę Saluterra - moje ulubione kremy to krem z antarktycyną, krem przeciwzmarszczkowy i krem antybakteryjny z zieloną glinką.

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Erwina1234 Pokaż wiadomość
Proszę bardzo, moja mama stosuje od niego zioła na trawienie i jest zadowolona już tak się przyzwyczaiła, że nie może żyć bez ziółek Ojca Grzegorza
Ja polecam wybrać się tutaj, jeśli ktoś jest z Krakowa:
https://www.facebook.com/Bazarragcha...nktura?fref=ts

Mogę też podać nr tel do lekarzy z Mongolii, przyjmujących w Warszawie i Katowicach. Warto spróbować, w końcu akupunktura działa od ponad 4 tys. lat! To samo dot. ziołolecznictwa, którego zakazuje UE - niedługo nawet mięty czy rumianku nie będzie można się napić...
Prodomostra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 09:18   #555
mskrzypulec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 500
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez Figula94 Pokaż wiadomość
Sama byłabym wdzięczna za informację, chociaż ja i tak znalazłam sobie jednego w Łodzi, a będę tam, więc spróbuję. Ale słyszałam, ze w Częstochowie jest jakiś bardzo dobry dermatolog, który bardzo wnikliwie przygląda się skórze, ale jak z badaniami to nie wiem. Wyleczył znajomą mojej mamy i stąd słyszałam.
Do Łodzi się nie wybieram a do Częstochowy mam kawał drogi więc wolałabym jakiegoś lekarza na miejscu. Poszukuję lekarza z okolic Bytomia. Piekar Śląskich, Tarnowskich Gór, Chorzowa i Katowic.

Cytat:
Napisane przez Erwina1234 Pokaż wiadomość
Proszę bardzo, moja mama stosuje od niego zioła na trawienie i jest zadowolona już tak się przyzwyczaiła, że nie może żyć bez ziółek Ojca Grzegorza
Możesz powiedzieć gdzie dokładnie w Krakowie ten pan ma swój gabinet bo chętnie się do niego wybiorę przy okazji odwiedzając brata męża i jego żonę
mskrzypulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 09:58   #556
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez mskrzypulec Pokaż wiadomość
Do Łodzi się nie wybieram a do Częstochowy mam kawał drogi więc wolałabym jakiegoś lekarza na miejscu. Poszukuję lekarza z okolic Bytomia. Piekar Śląskich, Tarnowskich Gór, Chorzowa i Katowic.



Możesz powiedzieć gdzie dokładnie w Krakowie ten pan ma swój gabinet bo chętnie się do niego wybiorę przy okazji odwiedzając brata męża i jego żonę
Niestety Ojciec Grzegorz kilka lat temu zmarł, ale zioła można kupować nadal. Oryginalny sklep jest w Rychwałdzie (koło Żywca), ale można je też kupić przez internet. Nie wiem niestety, czy w krakowie jest jakaś sklep, w którym sprzedają jego zioła.
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 10:14   #557
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
I dlatego właśnie uważam , że to środowisko wpływa na naszą cerę. Pogodziłam się już, że zawsze będę musiałą przykładać dużą wagę do pielęgnacji cery, złuszczać ją i nawilżać, oraz uważać w lecie na słonce.
Ja też... Bez moich specyfików cera natychmiast się zanieczyszcza.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 10:31   #558
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Ja też... Bez moich specyfików cera natychmiast się zanieczyszcza.
O ja też sobie tego nie wyobrażam. Podstawowa pielęgnacja musi być. Z wielu rzeczy mogłabym zrezygnować, ale nie z żelu, toniku i kremu - oczywiście rano i wieczorem...
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 11:16   #559
mskrzypulec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 500
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez Erwina1234 Pokaż wiadomość
Niestety Ojciec Grzegorz kilka lat temu zmarł, ale zioła można kupować nadal. Oryginalny sklep jest w Rychwałdzie (koło Żywca), ale można je też kupić przez internet. Nie wiem niestety, czy w krakowie jest jakaś sklep, w którym sprzedają jego zioła.
Muszę poszukać jakiegoś dobrego zielarskiego sklepu i morze tam znajdę jakieś dobre ziółka dla mnie
mskrzypulec jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-10, 12:07   #560
AngelinaR
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 150
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Czytałam na forum że większość dziewczyn z cerą mieszaną/ tłustą nie stosuje mleczek do demakijażu tylko płyny micelarne bądź żele do demakijażu.
A co wy o tym sądzicie?
Mi zdarza się stosować mleczko do demakijażu oczywiście do cery mieszanej ( ostatnio stosowałam Lirene). Oczywiście wtedy moja pielęgnacja wygląda następująco : demakijaż mleczkiem, następnie jakiś żel do mycia twarzy aby wymyć resztki makijażu, tonik i krem...
Czekam na wasze opinie.
__________________
15.08.2015 Nasz Dzień



http://s3.suwaczek.com/20150815310114.png
AngelinaR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 12:15   #561
mskrzypulec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 500
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez AngelinaR Pokaż wiadomość
Czytałam na forum że większość dziewczyn z cerą mieszaną/ tłustą nie stosuje mleczek do demakijażu tylko płyny micelarne bądź żele do demakijażu.
A co wy o tym sądzicie?
Mi zdarza się stosować mleczko do demakijażu oczywiście do cery mieszanej ( ostatnio stosowałam Lirene). Oczywiście wtedy moja pielęgnacja wygląda następująco : demakijaż mleczkiem, następnie jakiś żel do mycia twarzy aby wymyć resztki makijażu, tonik i krem...
Czekam na wasze opinie.
Ja również najpierw demakijaż, potem żel do mycia twarzy lecz nie używam toniku ale nakładam krem
mskrzypulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 13:35   #562
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Ja używam tylko żelu i toniku
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 13:46   #563
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez AngelinaR Pokaż wiadomość
Czytałam na forum że większość dziewczyn z cerą mieszaną/ tłustą nie stosuje mleczek do demakijażu tylko płyny micelarne bądź żele do demakijażu.
A co wy o tym sądzicie?
Mi zdarza się stosować mleczko do demakijażu oczywiście do cery mieszanej ( ostatnio stosowałam Lirene). Oczywiście wtedy moja pielęgnacja wygląda następująco : demakijaż mleczkiem, następnie jakiś żel do mycia twarzy aby wymyć resztki makijażu, tonik i krem...
Czekam na wasze opinie.
Ja robię tak: demakijaż oliwką - akurat używam niebieskiej Babydream, masuję nią delikatnie twarz, a potem myję żelem. Skóra jest dobrze oczyszczona, bo oliwka rozpuszcza tłuszcz (tłuszcz nie rozpuszcza się w wodzie, dlatego ten sposób pozwala dobrze oczyścić skórę), a żel z nią emulguje i wszystko pięknie domywa.
Potem tonik i krem albo olej z kwasem hialuronowym.

Wydaje mi się, że jeśli zmywasz mleczko żelem, to nie powinno się dziać nic złego, bo w końcu ten produkt nie zostaje na Twojej skórze, jest tam tylko przez chwileczkę

Cytat:
Napisane przez Erwina1234 Pokaż wiadomość
Niestety Ojciec Grzegorz kilka lat temu zmarł, ale zioła można kupować nadal. Oryginalny sklep jest w Rychwałdzie (koło Żywca), ale można je też kupić przez internet. Nie wiem niestety, czy w krakowie jest jakaś sklep, w którym sprzedają jego zioła.
Jego produkty są w prawie każdej aptece, są bardzo popularne
Jeśli chodzi o zioła na trądzik, to dobre będą tabletki Dermobon? A co z kremem? Ktoś używał?
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 14:18   #564
AngelinaR
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 150
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

No właśnie, mleczko zostaje na skórze tylko przez chwilę, bo dalej zmywam żelem.
A odnośnie toniku to polecacie jakiś dobry i sprawdzony... i bez alkoholu??
Stosowałam ogórkowy- nie przypadł mi do gustu, nagietkowy - odniosłam wrażenie jakby lekko podrażniał moją skórę, bo po przetarciu buzi okolice wyprysków robiły się lekko zaczerwienione.
Teraz czaję się na tonik Garniera ( Garnier Essentials z ekstraktem z winogron). Na KWC ma dość dobre opinie.
__________________
15.08.2015 Nasz Dzień



http://s3.suwaczek.com/20150815310114.png

Edytowane przez AngelinaR
Czas edycji: 2013-10-10 o 14:19
AngelinaR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 14:21   #565
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez AngelinaR Pokaż wiadomość
No właśnie, mleczko zostaje na skórze tylko przez chwilę, bo dalej zmywam żelem.
A odnośnie toniku to polecacie jakiś dobry i sprawdzony... i bez alkoholu??
Stosowałam ogórkowy- nie przypadł mi do gustu, nagietkowy - odniosłam wrażenie jakby lekko podrażniał moją skórę, bo po przetarciu buzi okolice wyprysków robiły się lekko zaczerwienione.
Teraz czaję się na tonik Garniera ( Garnier Essentials z ekstraktem z winogron). Na KWC ma dość dobre opinie.
Bardzo fajny jest tonik aloesowy z Ziai: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...do-twarzy.html
I tonik Melisa: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9...ra-wersja.html
Te dwa produkty są tanie i dość proste, nawilżające, nie powinny zaszkodzić
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 15:25   #566
heureusement
Rozeznanie
 
Avatar heureusement
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 825
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Bardzo fajny jest tonik aloesowy z Ziai: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...do-twarzy.html
I tonik Melisa: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9...ra-wersja.html
Te dwa produkty są tanie i dość proste, nawilżające, nie powinny zaszkodzić
Tonik aloesowy- brzmi ciekawie i nawilzajaco:-P. Jak wroce do domu to sobie zerkne na iego w internecie
heureusement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 15:39   #567
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Bardzo fajny jest tonik aloesowy z Ziai: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...do-twarzy.html
I tonik Melisa: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9...ra-wersja.html
Te dwa produkty są tanie i dość proste, nawilżające, nie powinny zaszkodzić
Polecam jeszcze nagietkowy
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 16:00   #568
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Bardzo fajny jest tonik aloesowy z Ziai: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...do-twarzy.html
I tonik Melisa: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9...ra-wersja.html
Te dwa produkty są tanie i dość proste, nawilżające, nie powinny zaszkodzić
Ja miałam z Ziaji tonik ogórkowy, i do skóry naczynkowej ale się nie sprawdziły zbytnio. Nie czułam żadnego działania. Mój ulubiony tonik to płyn micelarny Bioderma Sebium.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 16:53   #569
AngelinaR
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 150
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Bardzo fajny jest tonik aloesowy z Ziai: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...do-twarzy.html
I tonik Melisa: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9...ra-wersja.html
Te dwa produkty są tanie i dość proste, nawilżające, nie powinny zaszkodzić
Dziękuję bardzo
Aloesowy z Ziai też miałam i nie chcę do niego wracać, chociaż był okej ;-)
Melisa - dużo czytałam o produktach tej firmy... Tylko nie mam pojęcia jak z dostępnością. W Rossmanie raczej nie ma. Nie orientujecie się czy można dorwać tonik Melisa w Hebe bądź Superpharm?

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Ja miałam z Ziaji tonik ogórkowy, i do skóry naczynkowej ale się nie sprawdziły zbytnio. Nie czułam żadnego działania. Mój ulubiony tonik to płyn micelarny Bioderma Sebium.
Właśnie poluję na promocję płynu micelarnego Bioderma sebium ;-)
__________________
15.08.2015 Nasz Dzień



http://s3.suwaczek.com/20150815310114.png
AngelinaR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 16:59   #570
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez AngelinaR Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo
Aloesowy z Ziai też miałam i nie chcę do niego wracać, chociaż był okej ;-)
Melisa - dużo czytałam o produktach tej firmy... Tylko nie mam pojęcia jak z dostępnością. W Rossmanie raczej nie ma. Nie orientujecie się czy można dorwać tonik Melisa w Hebe bądź Superpharm?
Właśnie poluję na promocję płynu micelarnego Bioderma sebium ;-)
Jak dla mnie naprawdę działał, i na wypryski i na przetłuszczanie. Mój ulubiony, niestety drogi. Lubię takie mocniejsze toniki.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Eucerin - podejmij wyzwanie!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-04 20:07:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:51.