Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31 - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-28, 11:31   #4561
Cappuccino
Zakorzenienie
 
Avatar Cappuccino
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 353
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

tak, wino do porezentu zamiast kwiatow nie znam panstwa mlodych i nie wiem co lubia, a osoba z ktora ide tez nie ma znimi jakiegos super konatktu zeby to wiedziala. w takim razie postawie jak mowicie na czerwone. no i jesli preznacze ok 50 zl to chyba nie bedzie to jakies badziewie (nie chche wstydu sobie zrobic :P). mam w okolicy sklep z winami, wiec mam nadzeje ze mi doradza. nie wiedzialam w jakiej cenie mozna juz kupic cos porzadnego ale jesli mowicie ze powyzej 30 zl jest juz cos lepszego to ok bede szukac w granicach 50 dziekuje


a jesli czerwone to lepsze wytrawne czy slodkie? polslodkie czy polwytrawne?? ktore sa najpowszechniejsze? chodzi mi o to co najlepiej wybrac zeby szansa utrafienia byla wieksza? wytrawne to chyba malo osob lubi??

Edytowane przez Cappuccino
Czas edycji: 2015-09-28 o 11:34
Cappuccino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 11:40   #4562
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Cappuccino Pokaż wiadomość
tak, wino do porezentu zamiast kwiatow nie znam panstwa mlodych i nie wiem co lubia, a osoba z ktora ide tez nie ma znimi jakiegos super konatktu zeby to wiedziala. w takim razie postawie jak mowicie na czerwone. no i jesli preznacze ok 50 zl to chyba nie bedzie to jakies badziewie (nie chche wstydu sobie zrobic :P). mam w okolicy sklep z winami, wiec mam nadzeje ze mi doradza. nie wiedzialam w jakiej cenie mozna juz kupic cos porzadnego ale jesli mowicie ze powyzej 30 zl jest juz cos lepszego to ok bede szukac w granicach 50 dziekuje


a jesli czerwone to lepsze wytrawne czy slodkie? polslodkie czy polwytrawne?? ktore sa najpowszechniejsze? chodzi mi o to co najlepiej wybrac zeby szansa utrafienia byla wieksza? wytrawne to chyba malo osob lubi??
Wydaje mi się, że półwytrawne najpowszechniejsze. A wstydu sobie nie zrobisz, bo i tak nikt nie będzie pamiętał,które wino od kogo było. 50zł to już całkiem sporo jak za wino.
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 11:40   #4563
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Za 50 zł to już spokojnie kupisz dobre wino Zobacz np. tę stronę http://www.marekkondrat.pl/sklep?kategoria[0]=71&orderby=cena_brutto&o rder=asc i ustaw sobie ceny od najniższych, wina zaczynają się od 20 zł już

Ciężko powiedzieć jakie, ja wolę słodkie ale wiele osób lubi wytrawne lub półwytrawne
A może przejdź się do jakiegoś supermarketu na dział alkoholowy, i zobacz wina, najczęściej są ustawiane wg cen, sprawdź które będą za około 50 zł i wybierz jedno Skoro PM nie podali rodzaju to może lubią różne, w każdym razie muszą się liczyć z tym że dostaną od gości i białe, i czerwone i słodkie i inne

A teraz doczytałam że masz w okolicy sklep z winami, to już w ogóle po problemie Na pewno Ci doradzą jakieś w tej cenie
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016



Edytowane przez Fantasmagori
Czas edycji: 2015-09-28 o 11:43
Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 11:40   #4564
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Cappuccino Pokaż wiadomość
tak, wino do porezentu zamiast kwiatow nie znam panstwa mlodych i nie wiem co lubia, a osoba z ktora ide tez nie ma znimi jakiegos super konatktu zeby to wiedziala. w takim razie postawie jak mowicie na czerwone. no i jesli preznacze ok 50 zl to chyba nie bedzie to jakies badziewie (nie chche wstydu sobie zrobic :P). mam w okolicy sklep z winami, wiec mam nadzeje ze mi doradza. nie wiedzialam w jakiej cenie mozna juz kupic cos porzadnego ale jesli mowicie ze powyzej 30 zl jest juz cos lepszego to ok bede szukac w granicach 50 dziekuje


a jesli czerwone to lepsze wytrawne czy slodkie? polslodkie czy polwytrawne?? ktore sa najpowszechniejsze? chodzi mi o to co najlepiej wybrac zeby szansa utrafienia byla wieksza? wytrawne to chyba malo osob lubi??
Moim zdaniem białe półwytrawne jest dość uniwersalne.
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 11:41   #4565
trocka8
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Cappuccino Pokaż wiadomość
wybieram sie na wesele. chialam kupic wino (na zaproszeniu prosili o to panstwo mlodzi) ale zupelnie nie znma sie na tym... jakie wino polecicie?
no i ile takie cos kosztuje? zupelnie nie mam pojecia bo nie pije wina.

wiadomo ze nie kupie najtanszego, wolalabym jakies porzadne bo to w koncu "prezent" na wesele ale zeby nie kosztowalo tez 100 zl...


doradzicie mi cos??
Cytat:
Napisane przez Cappuccino Pokaż wiadomość
tak, wino do porezentu zamiast kwiatow nie znam panstwa mlodych i nie wiem co lubia, a osoba z ktora ide tez nie ma znimi jakiegos super konatktu zeby to wiedziala. w takim razie postawie jak mowicie na czerwone. no i jesli preznacze ok 50 zl to chyba nie bedzie to jakies badziewie (nie chche wstydu sobie zrobic :P). mam w okolicy sklep z winami, wiec mam nadzeje ze mi doradza. nie wiedzialam w jakiej cenie mozna juz kupic cos porzadnego ale jesli mowicie ze powyzej 30 zl jest juz cos lepszego to ok bede szukac w granicach 50 dziekuje


a jesli czerwone to lepsze wytrawne czy slodkie? polslodkie czy polwytrawne?? ktore sa najpowszechniejsze? chodzi mi o to co najlepiej wybrac zeby szansa utrafienia byla wieksza? wytrawne to chyba malo osob lubi??
wejdź sobie na stronkę winicjatywa, tam masz opisane wina, wiele z nich można kupić w markecie bez przepłacania.
imho bezpiecznym wyborem jest białe półsłodkie/półwytrawne.
jeśli kupujesz czerwone to imho lepiej nie słodkie - często jest to niezły ciężki killer.

ach no i pamiętaj że niekoniecznie Carlo Rossi
trocka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 12:05   #4566
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Zamawiała któraś sukienkę na illuminate.com? Jak z jakością, czasem dostawy?
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 12:16   #4567
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Chce zrobić knedle ze śliwkami i zamrozić, ale skończyłą mi się 'normalna' mąka. Myślicie, że z tortową też wyjdą?
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-28, 12:16   #4568
creatka
Zadomowienie
 
Avatar creatka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 107
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Polecacie jakieś niedrogie noclegi w Zakopanem? Teraz październik także chciałabym coś w przedziale 30/40zł za noc od osoby z łazienką i dostęp do kuchni
__________________
Oddychaj mną...
creatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 12:17   #4569
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Chce zrobić knedle ze śliwkami i zamrozić, ale skończyłą mi się 'normalna' mąka. Myślicie, że z tortową też wyjdą?
Wydaje mi się że powinno być ok Tortowa to chyba taka lepsza mąka więc raczej nie zaszkodzi. Słyszałam żeby nie zastępować w ciastach itp. zwykłej mąki mąką ziemniaczaną bo wtedy może nie wyjść.
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016


Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 12:21   #4570
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Chce zrobić knedle ze śliwkami i zamrozić, ale skończyłą mi się 'normalna' mąka. Myślicie, że z tortową też wyjdą?
udadzą się
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 12:23   #4571
sabina1771
Raczkowanie
 
Avatar sabina1771
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 66
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Może ma któraś doświadczenie i jest w stanie mi coś doradzić?
Na ile mogę wycenić robienie prezentacji do wykładów na studiach? Dostałam wstępną propozycję zrobienia ok 1000 slajdów, w partiach, nie na raz, z materiałów w formie pisanej i elektronicznej.
Z profesorem będę widziała się w środę, to dowiem się szczegółów, ale powiedział żebym się zastanowiła ile-a ja kompletnie nie mam pojęcia jak taką pracę wycenić. Coś doradzicie?
__________________
Całowanie wody, całowanie wody
Trochę dla zabawy, trochę dla urody
Całowanie wody, całowanie w chłodzie
Ludzie się spotkali jak kręgi na wodzie
sabina1771 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-28, 12:23   #4572
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że powinno być ok Tortowa to chyba taka lepsza mąka więc raczej nie zaszkodzi. Słyszałam żeby nie zastępować w ciastach itp. zwykłej mąki mąką ziemniaczaną bo wtedy może nie wyjść.
Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
udadzą się
Dzięki, idę robić
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 12:26   #4573
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez sabina1771 Pokaż wiadomość
Może ma któraś doświadczenie i jest w stanie mi coś doradzić?
Na ile mogę wycenić robienie prezentacji do wykładów na studiach? Dostałam wstępną propozycję zrobienia ok 1000 slajdów, w partiach, nie na raz, z materiałów w formie pisanej i elektronicznej.
Z profesorem będę widziała się w środę, to dowiem się szczegółów, ale powiedział żebym się zastanowiła ile-a ja kompletnie nie mam pojęcia jak taką pracę wycenić. Coś doradzicie?
Graficy z którymi dane mi było pracować wyceniali taką pracę na przedział 0,50-3 złotych za slajd.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 12:31   #4574
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Cappuccino Pokaż wiadomość
wybieram sie na wesele. chialam kupic wino (na zaproszeniu prosili o to panstwo mlodzi) ale zupelnie nie znma sie na tym... jakie wino polecicie?
no i ile takie cos kosztuje? zupelnie nie mam pojecia bo nie pije wina.

wiadomo ze nie kupie najtanszego, wolalabym jakies porzadne bo to w koncu "prezent" na wesele ale zeby nie kosztowalo tez 100 zl...


doradzicie mi cos??
W niektórych sklepach są też nawet pogrupowane wina "na romantyczną kolację", "na prezent", "na imprezę". Ostatnio jak kupowałam wino na wesele to pani mi nawet zaproponowała wino w butelce z obrączkami (typowo na prezeny na wesele i było to wino białe za ok 50zł ) ale ja tam nie patrzę za bardzo jakie tylko żeby miało ładną butelkę/etykietę i kosztowało ok 50zł bo też się nie znam
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 12:42   #4575
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Dziewczyny czy znacie cos sprawdzonrgo do czyszczenia bizuteri ? Mam taki pierscionek i tak jak widac dookola krysztalkow zrobilo sor tak ciemniej

Wysłane z mojego GT-I8190
__________________
Instagram

Wymiana


Edytowane przez CherrryCat
Czas edycji: 2015-09-28 o 12:43
CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 12:52   #4576
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Soda oczyszczona kładziesz folię aluminiową na talerzyk, sypiesz z łyżeczkę sody, zalewasz wrzątkiem i kładziesz w to biżuterię na parę minut Mi wyczyściło kolczyki i łańcuszek
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016


Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 13:58   #4577
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Może ktoś polecić jakiś dobry program do skanowania, w którym mogłabym podczas skanowania wykonać kadrowanie? Program, który mam dołączony do urządzenia niestety zostawia martwe pole
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 14:36   #4578
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez trocka8 Pokaż wiadomość
Ja mam taki: http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5341958583

Wygląda identycznie, ale tu jest taki okrągły kluczyk a ja mam jakby płaski. Mam go juz wiele lat, przypinalam 2 różne rowery pod uniwersytetem w centrum Wrocławia i luz.
ALE zerknij na coś co będzie miało fajne mocowanie do rowera, bo ciężkie jest to pieronstwo I nieporeczne.

wysłane z telefonu

Cytat:
Napisane przez semantique Pokaż wiadomość
Ja u-locka nie polecam tylko dlatego, że wygodnie można go przypiąć tylko przy stojakach tego typu.

Takie stojaki to bez elastycznej i długiej linki dramat. Niestety takich jest znacznie więcej.

Jeśli nie masz jakiegoś super wypasionego roweru, bądź nie stawiasz go w okolicy gdzie dużo rowerów ginie, nie siliłabym się na bardzo drogie zabezpieczenia. Ja mam takie z Decathlonu: http://www.decathlon.pl/zapicie-rowe...d_8168159.html
@semantique mam właśnie takie bardziej elastyczne zapięcie, ale naczytałam się kiedyś, że ukradną mi rower :P Roweru wypasionego nie mam, ale prezentuje wyższy standard niż markietowy :P Muszę się rozejrzeć za miejscem, w którym mogłabym go przypiąć

Cytat:
Napisane przez exist_ Pokaż wiadomość
Nie łapię się na te godziny, bo chcę jechać pierwszym piątkowym z Krakowa, odjazd po 6 i powrót w niedzielę chyba koło 14 Więc biorę się za rezerwację.

Lot nam się nie opłaca, Ryanair nie lata w te dni, LOTem za 2 osoby wychodzi 1000 zł To za dużo jak na weekendowy wypad na zwiedzanie

A poza tym, samolotem już latałam, a Pendolino jeszcze nie jechałam
Tak sobie jeszcze pomyślałam, że na powrotną jazdę załapać się możecie na bilet weekendowy - najlepiej jednak w BOK potwierdź, czy da to radę. Wtedy cena powrotu wynosiłaby 77 zł + 10 zł rezerwacji.

Multisport dla osoby towarzyszącej - czy można to jakoś załatwić, jeśli pracownik z Multisporta nie korzysta? Płacenie za 2 karty z punktu widzenia korzystania tylko z jednego obiektu wychodzi podobnie, jak karnet dla 1 osoby...
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 14:39   #4579
sabina1771
Raczkowanie
 
Avatar sabina1771
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 66
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
Graficy z którymi dane mi było pracować wyceniali taką pracę na przedział 0,50-3 złotych za slajd.
Dziękuję bardzo, zawsze to jakiś punkt odniesienia
wiem na razie tylko tyle że ma być to ok 1000 slajdów i będą tam wzory chemiczne, może jak poznam szczegóły będzie coś łatwiej mi zadecydować.
__________________
Całowanie wody, całowanie wody
Trochę dla zabawy, trochę dla urody
Całowanie wody, całowanie w chłodzie
Ludzie się spotkali jak kręgi na wodzie
sabina1771 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-28, 14:43   #4580
_Aneta
Zakorzenienie
 
Avatar _Aneta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 243
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Brak piątki widać jak się człowiek śmieje. Wiem, że pewnie nie u każdego, ale niektórzy myślą, że nie widać a jednak widać. Na Twoim miejscu bym wstawiła
No właśnie jak się normalnie śmieję to nie widać bo to jakby"za zakrętem" i czwórka mi zasłania :P pytałam mamy, tż, przyjaciółki i dziewczyn w pracy... Jak otwieram szeroko paszcze to widać z profilu jedynie no i nie wiem czy jest sens pakować kilka tysięcy tylko z tego powodu. Dlatego pytam o medyczne względy bardziej bo to jest w stanie mnie przekonać jedynie...


Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Po jakim czasie pracując na zleceniu dostałyście umowę o pracę?
Miesiąc
__________________
Są rzeczy, których kupić nie jesteś w stanie - honor, szacunek, zaufanie.
_Aneta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 14:46   #4581
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez sabina1771 Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo, zawsze to jakiś punkt odniesienia
wiem na razie tylko tyle że ma być to ok 1000 slajdów i będą tam wzory chemiczne, może jak poznam szczegóły będzie coś łatwiej mi zadecydować.
Poszukaj ludzi robiących takie rzeczy na favore.pl, tylko nie pisz, że to na uczelnię, tylko np. na szkolenia Sprawdź kilka ofert i na podstawie tego wyceń
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 15:14   #4582
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Jak wygląda odbiór zamówienia w Reserved? Muszę mieć wydrukowaną kartkę czy wystarczy mi nr zamówienia?
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 15:33   #4583
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
Jak wygląda odbiór zamówienia w Reserved? Muszę mieć wydrukowaną kartkę czy wystarczy mi nr zamówienia?
nazwisko i numer telefonu
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 15:37   #4584
pleaseclick
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 101
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Chcę się jeszcze zapisać do szkoły policealnej, jeśli nie będę chodzić na zajęcia to wyrzucą mnie dopiero na koniec semestru tak? Czyli do końca marca będę miala status ucznia, dobrze rozumiem? Potrzebuję tego statusu dla pracodawcy. On wie, jak wygląda sytuacja, ze nie będę uczęszczała na te zajęcia, ale czy np ZUS może to skontrolować i mogę ponieść jakieś konsekwencje?
pleaseclick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 15:42   #4585
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Podobno tak, ale jeśli ktoś zapisuje się dla posiadania statusu w celu ciągnięcia renty rodzinnej. A jak w przypadku statusu potrzebnego do pracy to nie wiem...
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 15:52   #4586
sabina1771
Raczkowanie
 
Avatar sabina1771
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 66
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Poszukaj ludzi robiących takie rzeczy na favore.pl, tylko nie pisz, że to na uczelnię, tylko np. na szkolenia Sprawdź kilka ofert i na podstawie tego wyceń
Dziękuję za pomoc

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

Cytat:
Napisane przez pleaseclick Pokaż wiadomość
Chcę się jeszcze zapisać do szkoły policealnej, jeśli nie będę chodzić na zajęcia to wyrzucą mnie dopiero na koniec semestru tak? Czyli do końca marca będę miala status ucznia, dobrze rozumiem? Potrzebuję tego statusu dla pracodawcy. On wie, jak wygląda sytuacja, ze nie będę uczęszczała na te zajęcia, ale czy np ZUS może to skontrolować i mogę ponieść jakieś konsekwencje?
Co do wyrzucenia i obecności na zajęciach to chyba zależy od szkoły i miasta. Moja siostra chodziła do cosinusa w Lublinie dla statusu do pracy, nie miała żadnych problemów, a nie chodziła na zajęcia, a jak pytałam w Warszawie o zaświadczenia do zus, to pani mi powiedziała że wydają, ale co miesiąc się otrzymuje nowe tj tylko miesiąc ważne jest.
__________________
Całowanie wody, całowanie wody
Trochę dla zabawy, trochę dla urody
Całowanie wody, całowanie w chłodzie
Ludzie się spotkali jak kręgi na wodzie
sabina1771 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 15:55   #4587
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
nazwisko i numer telefonu
dziękuję
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 15:55   #4588
pleaseclick
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 101
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;52926730]Podobno tak, ale jeśli ktoś zapisuje się dla posiadania statusu w celu ciągnięcia renty rodzinnej. A jak w przypadku statusu potrzebnego do pracy to nie wiem...[/QUOTE]


właśnie dostałam taką kartkę z podstawowymi informacjami dla słuchaczy i tam m.in była informacja że instytucje dla których są wydawane zaświadczenia sprawdzają ilość obecności. Tylko że mój pracodawca wie co i jak.




Cytat:
Napisane przez sabina1771 Pokaż wiadomość
Dziękuję za pomoc

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------


Co do wyrzucenia i obecności na zajęciach to chyba zależy od szkoły i miasta. Moja siostra chodziła do cosinusa w Lublinie dla statusu do pracy, nie miała żadnych problemów, a nie chodziła na zajęcia, a jak pytałam w Warszawie o zaświadczenia do zus, to pani mi powiedziała że wydają, ale co miesiąc się otrzymuje nowe tj tylko miesiąc ważne jest.
pleaseclick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 16:07   #4589
OneMoreDress
Zakorzenienie
 
Avatar OneMoreDress
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 388
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Cappuccino Pokaż wiadomość
tak, wino do porezentu zamiast kwiatow nie znam panstwa mlodych i nie wiem co lubia, a osoba z ktora ide tez nie ma znimi jakiegos super konatktu zeby to wiedziala. w takim razie postawie jak mowicie na czerwone. no i jesli preznacze ok 50 zl to chyba nie bedzie to jakies badziewie (nie chche wstydu sobie zrobic :P). mam w okolicy sklep z winami, wiec mam nadzeje ze mi doradza. nie wiedzialam w jakiej cenie mozna juz kupic cos porzadnego ale jesli mowicie ze powyzej 30 zl jest juz cos lepszego to ok bede szukac w granicach 50 dziekuje


a jesli czerwone to lepsze wytrawne czy slodkie? polslodkie czy polwytrawne?? ktore sa najpowszechniejsze? chodzi mi o to co najlepiej wybrac zeby szansa utrafienia byla wieksza? wytrawne to chyba malo osob lubi??

Polecam monteverdi (?). Wino za ok 50 zł, słodkie, poziomkowe ja kupuje je na necie.
__________________
Kiedy kobieta nie może się zdecydować czy kupić pierwszą czy drugą sukienkę to bierze wszystkie trzy
OneMoreDress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 16:12   #4590
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

o kurczę OneMoreDress przypadkiem mi pomogłaś Wczoraj nam się z TŻ przypomniało wino którym nas ktoś kiedyś poczęstował. Pamiętaliśmy tylko że było poziomkowe i miało w nazwie coś takiego jak piszesz Szukaliśmy w sklepie ale nie znaleźliśmy. To było to co podałaś Dzięki W takim razie też je polecam, w smaku jest jak sok
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016


Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-04 21:48:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:27.