Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 43 - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-02-25, 08:44   #2701
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 43

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Przeprowadziłam się i męczą mnie dwie kwestie. Pierwsza to chyba wina wody? Ciagle latam do wc. Odkąd tu jestem. Po prostu mam obawę wyjść z domu. Czy jest jakiś specyfik nie za mocny, żeby się wyregulować? Nie chce przesadzić. Bo mam skłonność do zaparć.
2. Jak się budzę mam zalepione oczy. Zawalone zatoki. Uszy bola. Jak już wstanę i wydmucham nos to jest Ok, ale póki leżę to oczy ledwo mogę otworzyć. Czy to wina suchego powietrza? Dodam, ze już nie grzejemy intensywnie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, to może być wina suchego powietrza.

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Ingrid80 Pokaż wiadomość
Moja córka bardzo lubi dostawać w prezencie fajne kredki, flamastry itp. bo bardzo lubi rysować, kolorowac. Ale o zeszytach, linikjach bym nie pomyślała... to raczej dziecka nie ucieszy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
[1=1273bc5d9eab8ca69e607ab 4a8d65503c2bb7223;8167102 6]Ja kocham dostawać artykuły papiernicze samoprzylepne karteczki, kolorowe cienkopisy, zakreślacze, gumki i ołówki - eldorado. Gdyby mi ktoś przygotował taka paczkę to bym go kochała miłością wielką ale w sumie dziecko ciężko wyczuć- albo się ucieszy z akcesoriów z postaciami z ulubionej bajki albo uzna właśnie że 'się zużyje'.
Planszówka moim zdaniem super pomysł, ale to tez zależy czy będzie z kim grać, no i jaki budżet ma autorka- bo większość gier planszowych to nie jest chyba zbyt tania sprawa...[/QUOTE]


Fajne flamastry to co innego niż zeszyt do szkoły

Planszówki wbrew pozorom wcale nie muszą być drogie.
Ja mam większość planszówek dla dziecka do 50 zł. Droższe - też, ale to głównie te z reklam Ostatnio mu kupiłam Yeti w moim spaghetti za ponad 50 To nie stricte planszówka, ale zręcznościówka.
Można poszukać np. w TKMaxxie, ja tam ostatnio kupiłam super chińczyka za jakieś.. 17 zł?
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 08:52   #2702
kate_rossi
Zadomowienie
 
Avatar kate_rossi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 490
GG do kate_rossi
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 43

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
Last minute

mam urlop w najgorętszym okresie sezonu - koniec lipca - i zastanawiam się czy już teraz wykupić urlop w biurze czy czekać powiedzmy do czerwca/lipca na last minute.. jakie są Wasze doświadczenia?
dodam że rozpatruje chorwacje/albanie
Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć ci tak, kupując teraz masz bardzo duży wybór a oferty first minute są korzystne. Last minute w wakacyjnych miesiącach nie są mega tanie, jak to zdarzają się poza sezonem, a i wybór jest już ograniczony. Z moich obserwacji cenowo się to bardzo podobnie kształtuje, jak kupiłam wakacje w styczniu, ten sam hotel parę dni przed wylotem, kosztował parę złotych mniej (50,00?) niż cena po znizkach że stycznia, z tym że w first minute mieliśmy jeszcze dodatkowe bonusy - jakieś zniżki na wycieczki lokalne, czy coś, czego nie ma w lastach.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
kate_rossi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 09:06   #2703
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 43

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
Last minute

mam urlop w najgorętszym okresie sezonu - koniec lipca - i zastanawiam się czy już teraz wykupić urlop w biurze czy czekać powiedzmy do czerwca/lipca na last minute.. jakie są Wasze doświadczenia?
dodam że rozpatruje chorwacje/albanie
Może być kiepsko z wyborem, moim zdaniem lasty są najlepsze, kiedy nie masz upatrzonego kierunku, tylko idziesz na żywioł z ofertą.

W Tui jest oferta Gwarancja najniższej ceny i obowiązuje także na lasty także jak wybrana przez Ciebie opcja będzie taniej to zwrócą Ci pieniądze. Dobra sprawa, tylko trzeba na bieżąco monitorować ofertę
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 09:07   #2704
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 43

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
Last minute

mam urlop w najgorętszym okresie sezonu - koniec lipca - i zastanawiam się czy już teraz wykupić urlop w biurze czy czekać powiedzmy do czerwca/lipca na last minute.. jakie są Wasze doświadczenia?
dodam że rozpatruje chorwacje/albanie
Oferty na taki okres będą w lecie bardzo przebrane, więc ja kupiłabym teraz coś.
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 09:12   #2705
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 43

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;81670816]Wiesz co, dla mnie to tak, jakby mi ktoś dał w prezencie podpaski i papier toaletowy. W sumie się zużyje, ale przyjemność średnia. [/QUOTE]

Eeee no bez przesady Ja tam do tej pory pamiętam jak dostałam linijkę z pływającym brokatem i flamastry do dmuchania (taki realny spryskiwacz z painta ) Albo taki zestaw w teczce do wszystkiego Albo jak wszystkie dziewczynki miały piórniki z diddl a ja go mieć nie mogłam bo były za drogie i mega bym się ucieszyła jakbym taki dostała Ba, ucieszyłabym się z głupiego ołówka nawet byleby z diddl Firma nici była wtedy mega popularna
Dziecko nie myśli w kategoriach "bo się zużyje".

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;81671201]
Fajne flamastry to co innego niż zeszyt do szkoły [/QUOTE]

Kto powiedział, że to ma być zeszyt do szkoły? Z zeszytu można zrobić inny użytek niż wziąć go na matematykę Można zrobić pamiętnik, złote myśli albo bullet journal czy potraktować jako notes na najważniejsze sprawy albo notes do rysowania.

Edytowane przez b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Czas edycji: 2018-02-25 o 09:18
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 09:15   #2706
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 43

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
Last minute

mam urlop w najgorętszym okresie sezonu - koniec lipca - i zastanawiam się czy już teraz wykupić urlop w biurze czy czekać powiedzmy do czerwca/lipca na last minute.. jakie są Wasze doświadczenia?
dodam że rozpatruje chorwacje/albanie
Zależy od tego jakie mas wymagania co do wyjazdu. W last minute może nie być kierunku, który Cię interesuje.
Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Przeprowadziłam się i męczą mnie dwie kwestie. Pierwsza to chyba wina wody? Ciagle latam do wc. Odkąd tu jestem. Po prostu mam obawę wyjść z domu. Czy jest jakiś specyfik nie za mocny, żeby się wyregulować? Nie chce przesadzić. Bo mam skłonność do zaparć.
2. Jak się budzę mam zalepione oczy. Zawalone zatoki. Uszy bola. Jak już wstanę i wydmucham nos to jest Ok, ale póki leżę to oczy ledwo mogę otworzyć. Czy to wina suchego powietrza? Dodam, ze już nie grzejemy intensywnie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Drugi punkt może być też winą roztoczy i kurzu.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 09:34   #2707
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 43

Cytat:
Napisane przez kamisha Pokaż wiadomość
Ja lubie z Lidla

Wysłane z mojego MYA-L41 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 00:12 ---------- Poprzedni post napisano o 00:10 ----------

Przy okazj swiat wielkanocnych.

Jesteśmy nareszcie na swoimi , w tym roku chce bys z mężem i synkiem na sniadaniu wielkanocnym i ze sie tam zapytam co robicie na owe sniadanie ?

Wiadomo jajka, biala kiełbasa ale moze robicie cos innego

Wysłane z mojego MYA-L41 przy użyciu Tapatalka

święconka
żurek z białą kiełbasą
jajka faszerowane tuńczykiem
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-25, 10:57   #2708
damdalena
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkrakowskie
Wiadomości: 3 610
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 43

Cytat:
Napisane przez kamisha Pokaż wiadomość
A czym faszerujecie ?
No wlasnie to wiem ale no mam ochote na cos co nie jadlam nigdy heheh
Aaaa kurcze tego to ja nie lubie tzn zurku, maz chyba lubi tak cos kojarze
A co to za chrzan ?
U mnie robi się taki chrzan sparzony sokiem z cytryny + śmietana + surowe jajko. Fajna sprawa do kanapek, może stać ze 2 tygodnie w lodówce.

Z żurkiem też mam problem, bo u TŻ to danie obowiązkowe, a mi nie podchodzi tak przed południem. Kompromisem jest mało tłusty żurek na obiad, a mąż podjada go już od rana.

Podstawa śniadania wielkanocnego u nas: jajka ze święconki, domowa szynka parzona, regionalna kiełbasa, wege-pasztet, do tego wspomniany chrzan i często jakiś inny sos lub ćwikła/żurawina, masło musztardowo-ziołowe w formie baranka (pozostałości od razu mrożę do dań grillowych), sałatka z majonezem (zwykle porowa), chleb okrągły z koszyczka, jajka faszerowane czymś zielonym (zwykle pastą brokułową lub z kiełkami - przechowuję ją w rękawie cukierniczym i wyciskam przed podaniem), rzeżucha.

Do tego piekę coś na wytrawnie i podaję podgrzane: były już tartaletki, biała kiełbasa owinięta ciastem drożdżowym, bułeczki-ptaszki. Ale tych rzeczy i tak dużo nie zjadamy, zostają na resztę świąt.
Jak mieliśmy gości na śniadaniu to robiłam białą kiełbasę zapiekaną w piwie - ale to strasznie obfity posiłek z tego wychodzi, jest się przejedzonym już na początku pierwszego dnia świąt.
Fajne są jeszcze wytrawne babeczki faszerowane, ale to tak bardziej dla ozdoby, bo kto by tyle zjadł.

Na deser babka drożdżowa zaparzana i baranek z ciasta ucieranego cytrynowego (ten to tak bardziej do dekoracji).
damdalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 11:33   #2709
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 43

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
(...)
Czy to, że piję kawę 3w 1 z saszetki to znaczy, że jestem ☠☠☠☠a a nie kawosz? Kawe tak nprawde lubi tylko ten, co pije naturalną ew. z cukru. Tak?

Bo mnie się ktoś zapytał, czy lubię kawę i powiedziałam zgodnie z prawdą. Usłyszałam, że wszelkie 3w1, latte, cappucicno to gówno a nie kawa.
nie powiedziałabym że g**** a nie kawa, ale też uważam, że kawą to za bardzo nie smakuje przy czym też lubię sobie od czasu do czasu zrobić na szybko takie 3w1 i całkiem przyjemnie się to pije. pamiętaj tylko że kawę rozpuszczalną powinno się pic z mlekiem, bo mleko neutralizuje pozostałości kwasu siarkowego, który pozostaje w kawie (nie powinien ale pozostaje) z procesów wyrobu tejże kawy. nie wiem czy takie mleko w proszku jakie jest w tych saszetkach działa, ja sobie zawsze dolewam trochę zwykłego mleka.


Cytat:
Napisane przez kamisha Pokaż wiadomość
A czym faszerujecie ?
jako, że ja jestem wielką fanką blogu Kwestia Smaku....

https://www.kwestiasmaku.com/przepis/jajka-po-polsku
https://www.kwestiasmaku.com/przepis...erowane-szynka
https://www.kwestiasmaku.com/kuchnia...o/przepis.html

to jest u nas standardowy zestaw na wielkanoc
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 12:13   #2710
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 43

Czyli nie mogę powiedzieć, że lubię kawę?
W sumie taką rozpuszczalną nesce, z cukrem i mlekiem też lubię tylko rzadko udaje mi sie dobrac proporcje. A tu mam pewność, że będę miała coś dobrego, kawopodobnego, ale dobrego.
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 12:17   #2711
creatka
Zadomowienie
 
Avatar creatka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 107
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 43

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Dzięki za podopwiedź a może jakiś tusz z silikonową szczoteczką?
__________________
Oddychaj mną...
creatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-25, 12:20   #2712
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 43

Obowiazuje juz zakaz handlu w niedziele? Bo musze do sklepu podskoczyc?
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 12:22   #2713
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 43

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Czyli nie mogę powiedzieć, że lubię kawę?
W sumie taką rozpuszczalną nesce, z cukrem i mlekiem też lubię tylko rzadko udaje mi sie dobrac proporcje. A tu mam pewność, że będę miała coś dobrego, kawopodobnego, ale dobrego.
Ciężko, żebyś powiedziała, że lubisz kawę pijąc coś, co koło kawy nawet nie stało. To tak, jak pić granulowaną herbatę i mówić, że jest się fanem herbaty. No można, ale lubi się tak naprawdę samą chemię. Moim zdaniem te kawy 3w1 są na jakieś naprawdę awaryjne sytuacje, kiedy nie ma się mleka ani cukru, a jedynie wodę i ma się ochotę na kawę. Ale ich skład jest tak tragiczny, że nawet gdyby były przepyszne, to i tak nie piłabym ich regularnie.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 12:23   #2714
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 43

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Obowiazuje juz zakaz handlu w niedziele? Bo musze do sklepu podskoczyc?
11 dopiero jest zamknięcie w niedziele

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 12:27   #2715
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 43

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
11 dopiero jest zamknięcie w niedziele

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
11 czego?
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 12:28   #2716
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 43

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
11 czego?
11 marca.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 12:28   #2717
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 6 085
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 43

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Czyli nie mogę powiedzieć, że lubię kawę?
W sumie taką rozpuszczalną nesce, z cukrem i mlekiem też lubię tylko rzadko udaje mi sie dobrac proporcje. A tu mam pewność, że będę miała coś dobrego, kawopodobnego, ale dobrego.
Mozesz.
Kawa 3 w 1 to jest normalna kawa, bo zawiera kofeine, zawiera normalna rozpuszczalna kawe, tyle tylko ze z juz wsypanym cukrem i mlekiem w proszku. Cappuccino i latte macchiato to tez normalna kawa, bo wlewa sie do mleka w odpowiednich proporcjach kawe, zeby je wykonac. ''Kawa czarna'' kawie czarnej nierowna, bo mozna pic espresso, mozna pic americano, a mozna pic kawe rozpuszczalna lub filtrowana.
Czasem w Biedronce mozna dostac takie paczkowane cappuccino, ktore nie zawiera kawy wcale (albo zawieraja jej 1%, albo tylko aromat kawowy) i to nie jest dla mnie kawa, tylko wyrob kawopodobny, napoj o smaku kawy.

Uwazamy powszechnie Wlochow za znawcow kawy, a ze espresso jest podstawowa jednostka, na podstawie ktorej wykonac mozna wiele innych kaw, to niektorym sie uwidzialo, ze espresso jest jedyna akceptowalna kawa.
Tyle ze najwiecej kawy w Europie pija nie Wlosi, a mieszkancy krajow skandynawskich - zdaje sie, ze Szwedzi.
Sa ludzie, ktorzy kreca nosem na wszystkich, ktorzy pija kawe inna niz czarna, uwazajac sie za koneserow, ale tak naprawde nie odrozniliby kawy arabica od robusty albo kawy filtrowanej od takiej z ekspresu.
Tak samo jak niektorzy ''koneserzy'' wina kreca nosem, jak ktos pije sobie zwyczajne wino w zwyczajny sposob, nie krecac kieliszkiem i nie degustujac, zanim sie popije. Tyle tylko ze samo krecenie kieliszkiem i smakowanie siorbiac wina, ktore ma wysoka cene nie znaczy, ze taka osoba sie zna, bo po pierwsze cena nie jest wyznacznikiem smaku, a po drugie nie kazdy krecacy kieliszkiem faktycznie czuje roznice miedzy octem a dobrym jakosciowo winem, nie mowiac juz o tym, ze ludzie maja rozne podniebienia i ja np. jak dostalam do posmakowania biale wino uwazane przez znawce za dobre, to faktycznie mi smakowalo, ale jak mi podrzucil ''najlepsze z najlepszych'' wino czerwone, to stracilam apetyt na obiad.

No i na koniec najwazniejsza kwestia: z moich obserwacji wynika, ze kulturalny czlowiek, ktory w dodatku sie na czyms zna (a nie tylko udaje), nie zwroci uwagi w niegrzeczny sposob, a co najwyzej barwnie o czyms opowie, dzielac sie swoja wiedza w grzeczny sposob. Znawca kawy, ktory krzyknie na ciebie ''TO NIE KAWA, TO JAKIES POMYJE'', to po prostu buc, ktorym nie warto sie przejmowac.

To sie rozpisalam.
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 12:32   #2718
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 43

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
Last minute

mam urlop w najgorętszym okresie sezonu - koniec lipca - i zastanawiam się czy już teraz wykupić urlop w biurze czy czekać powiedzmy do czerwca/lipca na last minute.. jakie są Wasze doświadczenia?
dodam że rozpatruje chorwacje/albanie
Ja bym nie czekala, tylko bukowala jak najszybciej, juz prawie marzec. Potem to moga zostac jakies ochlapowate oferty. Tym bardziej, ze rozpatrujesz tylko 2 kraje, a Chorwacja jest bardzo popularnym kierunkiem
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 12:35   #2719
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 43

[1=62f33e9ec77d3cf0943e95d a9955941e4a625c6c;8167705 6]


krzyknie na ciebie ''TO NIE KAWA, TO JAKIES POMYJE'', to po prostu buc, ktorym nie warto sie przejmowac.

To sie rozpisalam. [/QUOTE]
Ja częściej słyszę, że to "siki Weroniki"
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-25, 12:37   #2720
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 43

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Czyli nie mogę powiedzieć, że lubię kawę?
W sumie taką rozpuszczalną nesce, z cukrem i mlekiem też lubię tylko rzadko udaje mi sie dobrac proporcje. A tu mam pewność, że będę miała coś dobrego, kawopodobnego, ale dobrego.
możesz. nie ma jedynego słusznego rodzaju kawy. każdy pije co lubi. z własnego doświadczenia powiem, że osoby które się naprawdę na danym temacie znają (np kawie) nie rzucają tekstami typu... "Ty się g**** znasz bo pijesz kawę inną niż ja".
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 12:59   #2721
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 43

[1=1273bc5d9eab8ca69e607ab 4a8d65503c2bb7223;8165532 1]Zna ktoś może jakiś mocny peeling, który poradzi sobie z usunięciem suchych skórek?



Ogólnie mam raczej tłusta skórę na twarzy i wszystko okej dopóki nie próbuje się umalować. Nakładam podkład i chwile później wyłażą mi paskudne suche placki - na czole, policzkach i wokół ust. Sam krem nawilżający nie daje rady, stwierdziłam ze spróbuje 'zedrzeć' tą sucha warstwę- tylko nie wiem czym..[/QUOTE]



A nie masz ŁZS? Ja przy tłustej skórze tak lata walczyłam, aż odkryłam kremy na łzs i jak ręka odjął, problem suchych skórek się skończył.
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 13:06   #2722
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 43

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
11 czego?
Marca sorry zapomniałam dopisać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 13:09   #2723
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 43

dzięki dziewczyny za wszystkie odpowiedzi
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 13:18   #2724
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 43

Cytat:
Napisane przez Tajfa Pokaż wiadomość
Dzień Dobry!

Przepraszam, ze tak się tu wtrącam ale bardzo chciałam poprosić o pomoc a u Was duży ruch

Umiałaby któraś z Was przetłumaczyć napis na obrazku?

Dziękuje
dosłownie - poznać mistrza po pracy.
Tłumacz google - zobacz mistrza pracy.

Edytowane przez b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Czas edycji: 2018-02-25 o 13:22
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 13:45   #2725
1273bc5d9eab8ca69e607ab4a8d65503c2bb7223
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 56
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 43

Cytat:
Napisane przez figa84 Pokaż wiadomość
A nie masz ŁZS? Ja przy tłustej skórze tak lata walczyłam, aż odkryłam kremy na łzs i jak ręka odjął, problem suchych skórek się skończył.
Myśle, że nie- stwierdzilam wczoraj, że zanim kupię ten ocet to doraźnie poratuję się olejkiem i dziwo dzisiaj podkład wyglada okej, powiedziałabym nawet że całkiem najs
Także wydaje mi się, ze poprostu mam masakrycznie przesuszoną skórę.
1273bc5d9eab8ca69e607ab4a8d65503c2bb7223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 14:40   #2726
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 43

[1=62f33e9ec77d3cf0943e95d a9955941e4a625c6c;8167705 6]
Uwazamy powszechnie Wlochow za znawcow kawy, a ze espresso jest podstawowa jednostka, na podstawie ktorej wykonac mozna wiele innych kaw, to niektorym sie uwidzialo, ze espresso jest jedyna akceptowalna kawa.
[/QUOTE]

Ja tam widzę różnicę między normalną kawą z dodanym mlekiem i cukrem (chociaż sama tak nie piję, bo nie cierpię słodkiego), a chemią w proszku.

Dla mnie to tak, jakby ktoś jedzący proszek z torebki do zalania wodą mówił, że lubi dobre zupy.
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 14:45   #2727
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 43

[1=3ebdb6c370169ce1a39c163 fc8d64643247d9f80;8168009 6]Ja tam widzę różnicę między normalną kawą z dodanym mlekiem i cukrem (chociaż sama tak nie piję, bo nie cierpię słodkiego), a chemią w proszku. [/QUOTE]

no, ja też. lubię słodką kawę, z mlekiem. ale te torebkowe mieszanki nawet dla mnie są za słodkie i chemiczne. jak mam wybór, że albo 3w1 albo nic, to wolę nic.
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 14:50   #2728
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 43

[1=0235a76bf37a0c9e786a33d 682e03cfb1aa33c8b_653ef22 455ebf;81680221]no, ja też. lubię słodką kawę, z mlekiem. ale te torebkowe mieszanki nawet dla mnie są za słodkie i chemiczne. jak mam wybór, że albo 3w1 albo nic, to wolę nic.[/QUOTE]

Raz na trzy lata wypiję u kogoś filiżankę "cappuccino" z biedronki. No ale nie mówię potem, że hoho, jakiego to ja nie wypiłam cappuccino.
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 14:57   #2729
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 43

[1=3ebdb6c370169ce1a39c163 fc8d64643247d9f80;8168038 1]Raz na trzy lata wypiję u kogoś filiżankę "cappuccino" z biedronki. No ale nie mówię potem, że hoho, jakiego to ja nie wypiłam cappuccino.[/QUOTE]

no a mój partner uwielbia cappuccino z biedronki. No uwielbia.
I pije z przyjemnością. Mając do wyboru arabikę z expresu a cappuccino z biedronki wybierze to drugie. Co to znaczy? Dokładnie nic. Lubi to pije.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 14:57   #2730
nelciak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 989
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 43

Ja zawsze w razie konieczności wolałam 2w1 - kawa+mleko bez cukru
nelciak jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-25 12:38:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:57.