Tarnowskie Panny Młode - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-07, 09:11   #1381
Stella0709
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Witam dziewczynki. Jestem tutaj nowa. Chciałam Was zapytać, czy znacie może ten mały salonik sukien ślubnych na Nowym Świecie.... Napiszcie coś jak wiecie.
Polecicie jeszcze jakąś fajną kosmetyczkę, która robi fajne makijaże? Bo moja wyjeżdża do USA... no i d*** zbita
Stella0709 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 13:44   #1382
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Stella0709: poczytaj sobie ten wątek - wcześniejsze posty. Są tam wypowiedzi dziewczyn, które się czesały i malowały u fryzjerek i kosmetyczek w Tarnowie. Może coś Ci się spodoba. Jeżeli chodzi o salon na Nowym Świecie koleżanka kupowała tam suknię i podczas wesela poszedł zamek, więc nie była z tego powodu najszczęśliwsza. Ale suknia sama w sobie ok. Jak przypilnujesz żeby go dobrze przyszyli, pochodzisz w sukni w salonie, poschylasz się i powyginasz - jednym słowem potestujesz myślę, że powinno być dobrze.

Cieszę się, że podoba się Wam mój wybór sukni. Teraz odliczanie do godz. 0, żeby ją założyć Zaczynam się rozglądać powoli za dodatkami, wolę teraz to wszystko zaplanować, kupić niż zostawiać na ostatnią chwilę i wybierać co będzie. Znając moje szczęście to pewnie bym pozapominała o połowie rzeczy, hehehe.

Miłego popołudnia
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 15:02   #1383
mloda111
Raczkowanie
 
Avatar mloda111
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 188
Smile Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

witam
Bardzo sie ciesze że znalazłam ten wątek , planuje za jakiś czas ślub , daty jeszcze nie znam bo nie mamy sali i w tym problem bardzo was prosze o lokale w Tarnowie i okolicach , i ceny za pare które obowiązują , chcemy ruszyc z miejsca ale jest troche ciężko , z góry dzięki
mloda111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 15:11   #1384
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez mloda111 Pokaż wiadomość
witam
Bardzo sie ciesze że znalazłam ten wątek , planuje za jakiś czas ślub , daty jeszcze nie znam bo nie mamy sali i w tym problem bardzo was prosze o lokale w Tarnowie i okolicach , i ceny za pare które obowiązują , chcemy ruszyc z miejsca ale jest troche ciężko , z góry dzięki
Witaj. A na ile osób planujecie wesele??
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 16:40   #1385
mloda111
Raczkowanie
 
Avatar mloda111
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 188
Smile Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

ok 130-140 osób , pewnie ta licza sie zmieni ale tak ogólnie , pomóżcie
mloda111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 18:02   #1386
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Jak dla takiej liczby osób to możesz wybrać Cristal Park, restauracja Poker w Zalasowej, Dom weselny w Wierzchosławicach i Pałac w Janowicach, ale tam jest strasznie drogo. MOze dziewczyny się wypowiedzą bo więcej miejsc na taką liczbe gości nie znam.
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 20:18   #1387
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

jeszcze Taurus w Ladnej, my mamy z dworku modrzewiowym w Cristal Parku, a wesele bedziemy miec na pewno na 120 osob
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-07, 21:02   #1388
Iskierka0805
Raczkowanie
 
Avatar Iskierka0805
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 57
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Witam nowoprzybyłe w naszym gronie
Z lokali to jeszcze Zajazd pod Dębem, ale nie wiem czy na tyle osób jest odpowiedni, w prawdzie tam nim. 80 osób trzeba mieć na wesele ( nie mówili ile max.) ale "sala" nie za wielka do tańczenia na przykład.

Co sądzicie o takim alkoholu jak "Palace vodka" ?? Smak, samopoczucie na drugi dzień .... po Soplicy ponoc kac murowany a Pan Tadeusz już taki ... oklepany choć dobry i niestety droższy, a że my płacimy za wszystko sami to każde dwa złote na butelce to dla nas dużo.

Też się pochwale kursem zaliczonym ale myśl o poradni mnie przeraża ;> Na szczęście to jeszcze kawał czasu
__________________
"... zniewolona emocjonalnie ... "


http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20090808290213.png
Iskierka0805 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 21:13   #1389
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

a my jeszcze przed kursem
poki co remontujemy, sypialnia skonczona, teraz kuchnia, moze wkleje zdjecia
Iskierka, nie wiem co to za wodka, nie slyszalam o takiej, ale ja pije glownie wina...
kurcze, ten kurs mnie przeraza!!
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 00:27   #1390
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Cytat:
Napisane przez mloda111 Pokaż wiadomość
ok 130-140 osób , pewnie ta licza sie zmieni ale tak ogólnie , pomóżcie
hej ja osobiscie polecam Dwor w Bistuszowej cudne moejsce,super klimat,przepyszne jedzenie(gosciom doslownie pekaly brzuchy)piekne otoczenie gwarancja jakosci tylko nie wiem czy maja tam jeszcze miejscie .....
na chwile obecna koszt takiego wesela to ok 200 zl od osoby okolo tak ze lepiej sie dowiedziec .My placilismy troche mniej ale rezerwowalismy w tamtym roku,wesele bylo w tym roku,wiem ze ceny teraz sie zmienily.
Adres to www.dworbistuszowa.pl sprawdz i zadzwon polecam!!!!!

Cytat:
Napisane przez Iskierka0805 Pokaż wiadomość
Witam nowoprzybyłe w naszym gronie
Z lokali to jeszcze Zajazd pod Dębem, ale nie wiem czy na tyle osób jest odpowiedni, w prawdzie tam nim. 80 osób trzeba mieć na wesele ( nie mówili ile max.) ale "sala" nie za wielka do tańczenia na przykład.

Co sądzicie o takim alkoholu jak "Palace vodka" ?? Smak, samopoczucie na drugi dzień .... po Soplicy ponoc kac murowany a Pan Tadeusz już taki ... oklepany choć dobry i niestety droższy, a że my płacimy za wszystko sami to każde dwa złote na butelce to dla nas dużo.

Też się pochwale kursem zaliczonym ale myśl o poradni mnie przeraża ;> Na szczęście to jeszcze kawał czasu
iskierka pan tadeusz moze i oklepany ale za to dostojny i smakowity,u nas byl i nikt nie narzekal wszyscy zadowoleni rowniez polecam
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2008-10-08 o 11:44 Powód: proszę nie pisac post pod postem, w tym celu służy opcja multicytowania aby zacytować kilka wypowiedzi, takie są zasady forum
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 07:05   #1391
Stella0709
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

dzięki za odpowiedź... może jeszcze któraś z Was słyszała o tym salonie?
Stella0709 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-08, 17:31   #1392
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

dziewczyny chcialam zapytac gdzie mozna kupic w Tarnowie zawieszki na alkohol i naklejki na pudelka z plackow?? z gory dziekuje buzka
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 17:36   #1393
ivonka7
Rozeznanie
 
Avatar ivonka7
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 519
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Ceny w Dworze Bistuszowa to moim zdaniem porażka, ilość jedzenia jest zawsze stanowczo przesadzona-bo menu nie da sie zmniejszyć, i tutaj się zgodzę że gościom mogły pękać brzuchy Ja bardzo polecam restauracje przy hotelu Sezam w Machowej 140/os. Szef kuchni ten, który za świetności restauracji Pasaż tam pracował i był ich oczkiem w głowie tutaj sprawdza się świetnie.Jedzonko wyszukane, ilość-moim zdaniem idealna i przede wszystkim życiowe podejście.A do tego mamy gratis apartament dla nowożeńców i zniżki hotelowe dla gości już nie mogę doczekać się maja pozdrawiam!
ivonka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 17:38   #1394
ivonka7
Rozeznanie
 
Avatar ivonka7
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 519
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

zaaabcia-na ul.Bernardyńskiej widziałam taki sklepik, chociaż chyba w Duecie na Lwowskiej też, tylko wchodzi sie innym wejściem.My jeszcze nie myślimy o takich szczególikach.Ale znajdziecie coś na 100% zawsze jest jeszcze allegro
ivonka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 19:26   #1395
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez ivonka7 Pokaż wiadomość
zaaabcia-na ul.Bernardyńskiej widziałam taki sklepik, chociaż chyba w Duecie na Lwowskiej też, tylko wchodzi sie innym wejściem.My jeszcze nie myślimy o takich szczególikach.Ale znajdziecie coś na 100% zawsze jest jeszcze allegro
dzieki sliczne za namiary
to wsumie dla mojej przyszlej szwagierki ktora w sobote ma slub
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 21:55   #1396
mloda111
Raczkowanie
 
Avatar mloda111
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 188
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Dziewczyny a słyszałyście o domu weselnym " Grecja " ? w Niedomicach , niedaleko Tarnowa ?
mloda111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 06:59   #1397
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

o ile sie nie myle, to jest dom weselny tych samych wlascicieli co w Mikolajowicach, ale nic wiecej nie wiem...
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 14:22   #1398
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

ivonka! Rozumiem ze Ty masz wesele w Machowej tak? Razem z TZtem bylismy tam w kwietniu na weselu jego kuzynki , masz racje jedzenie bez zastrzezen, lokal eleganckinajbardziej zapadla mi w pamieci salatka grecka ktora byla na stolach, rany ale bym sobie przekąsilaszkoda tylko ze hotel ulokowanyjest zaraz przy autostradzie, no ale ogolnie wrazenia pozytywne
Pozdrawiam!

P.S I podobnie jak u Ciebie w naszym lokalu mamy rowniez zapewniony apartament (i wspomniane znizki dla gosci), apartament nawet juz ogladalam- jest boski
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 16:41   #1399
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

my tez mamy apartament
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-11, 15:34   #1400
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Ależ tu cichutko Czyżby w Tarnowie nikt za mąż nie wychodził? hehehe

Mam pytanko. W jakie dni i od której jest czynna w Tarnowie giełda kwiatowa. Dalej jest na ul. Hodowlanej?
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 15:45   #1401
jonathan00
Raczkowanie
 
Avatar jonathan00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 66
Send a message via Skype™ to jonathan00
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Witam po dluzszej przerwie nie odzywania sie ale pilnie sledzilam wasze posty Troche mnie zmobilizowalyscie do poszukiwac sukni, bo myslalam ze rozejrze sie kolo konca pazdziernika lub poczatkiem listopada,ale juz sa wyprzedaze wiec poszlam dzis rozgladnac sie w Krk na ul.Dlugiej , bylam w tym slynnym Cymbeline i szczerze mowiac nie zachwycily mnie,fakt ze wszystkie ze starej kolekcji sa za 1000 zl, ale to przebrane modele i nie ma w czym wybierac, poza tym suknie w innych sklepach na dlugiej wogole mi sie nie podobaly, wszystkie jakies takie kiczowate i przeslodzone.
Dopiero w Madonnie w pasazu Bielaka znalazlam w ktorej sie zakochalam od razu, suknia Miel, z kolekcji La sposa. Fakt ze nastawialam sie na inny model -->Madeira La sposa, ale przymiarka weryfikuje wszystko.
Moja bedzie kosztowac rowne 2000zl,(udalo sie utargowac cene z 2100zl - zawsze to cos:P) Cena taka niska bo byla raz ubrana i jest po czyszczeniu. Po slubie jest tez opcja bo mozna tam zostawic suknie w komisie. Aha noi obsluga najlepsza byla w Madonnie, baba w Cymbelina sprawiala wrazenie jakby chciala sie nas pozbyc :/ Jakbyscie sie chcialy czegos jeszcze dowiedziec odnosnie krakowa to piszcie Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg miel.jpg (16,6 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg miel_1.jpg (13,6 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg miel_2.jpg (14,0 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg Madeira.jpeg (1,6 KB, 247 załadowań)
jonathan00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 17:38   #1402
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez jonathan00 Pokaż wiadomość
Jakbyscie sie chcialy czegos jeszcze dowiedziec odnosnie krakowa to piszcie Pozdrawiam
duzy jest wybor z Madonnie? wybieram sie ale dopiero za 2 tygodnie, mam nadzieje, ze cos wybiore...
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 18:17   #1403
jonathan00
Raczkowanie
 
Avatar jonathan00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 66
Send a message via Skype™ to jonathan00
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez magdzia33 Pokaż wiadomość
duzy jest wybor z Madonnie? wybieram sie ale dopiero za 2 tygodnie, mam nadzieje, ze cos wybiore...
Hey-powiem Ci nawet duzy wybor, do tego dochodza suknie z komisu, a w salonie na ul.Florianskiej nie ma sukni z kolekcji La sposa , tych trzeba szukac w pasazu bielaka na rynku glownym. W Madonnie napewno jest wiekszy wybor niz w cymbeline ale i ceny sa duzo wieksze. Poza tym zauwazylam ze jest bardzo malo sukien na wyprzedazy, wiekszosc przechodzi na nastepny sezon bez znizek.Dlatego dobrym rozwiazaniem sa suknie z komisu, bo w sumie niczym sie nie roznia a sa prawie polowe tansze - moja normalnie kosztuje 3500zl, a z komisu 2000 zl. Aha w Madonnie na rynku jest strasznie fajna babeczka(blondi) -widac ze ma doswiadczenie w doradzaniu, po prostu nie daje 1. lepszej sukienki do przymierzenia tylko sugeruje ktora by byla najlepsza do naszej figury, karnacji cery,wlosow, urody. Powodzenia w wybieraniu
jonathan00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 19:25   #1404
gagatka85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tarnów
Wiadomości: 375
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

hejo

dlugo mnie nie było ale niestety praca, szkola i maz zabieraja mi duzo czasu

witam nowe osobki

tarnowianka na budowlanej tez pomiesci 140 osob

polecam tez fotografa
www.bysiek.com

te najnowsze fotki to my

a tu link do naszych fotek http://gagatka85.fotosik.pl/
__________________
02.08.2008 żona męża
gagatka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 08:20   #1405
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

gagatka - bardzo ładne zdjęcia Ale Ci zazdroszczę, że już wszystko za Tobą. Powiedz mi, gdzie zamawiałaś bukiet, ponieważ chciałabym coś podobnego. Trzymał się ładnie cały czas?

Jonathan - wydaje mi się, że w salonach to trzeba trafić po prostu na dobrą obsługę. A suknie danej firmy albo Ci się podobają albo nie. Ja na Cymbeline nie mogę narzekać, byłam też w nim wczoraj zapłacić za sukienkę i nie było żadnych problemów. Natomiast jak mierzyłam w Madonnie w Pasażu Bielaka, to dostałam do przymierzenia 2 sukienki i dla Pań przymiarka się skończyła. Dopiero jak poprosiłam o przyniesienie sukienki w innym stylu to Pani przyniosła jeszcze jedną (w sumie najfajnieszą). I to był koniec. Powiedziała, żebym się ubrała a ona mi zapisze na karteczce wszystko. O tym że jest tam komis dowiaduję się teraz, ponieważ Panie mi o tym nie powiedziały. Ale suknie w Madonnie są bardzo ładne, a jak można mieć wymarzoną suknię za mniejsze pieniądze to czemu nie

młoda111: Jest jeszcze Bristol na Krakowskiej. Tam wesele w tym roku 140 zł/osoba, w przyszłym ma być trochę drożej. Mają śliczną salę na górze, na mniejsze wesela, na dole jest druga sala na większe. Bardzo mi się podoba właściciel witający młodych przed restaurację we fraku
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 13:25   #1406
gagatka85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tarnów
Wiadomości: 375
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

hejo


iwka28 troche trawa wychodzila ale spokojnie ja wkladalam i było ok robilam go u znajomej, ma kwiaciarnie przy stokrotce kolo pulaskiego polecam robia tam cuda
__________________
02.08.2008 żona męża
gagatka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 16:31   #1407
wiwcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: tarnów/kraków/UK
Wiadomości: 96
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

witam wszystkiego dziewczyny na forum, które wkrótce biorą ślub...
mnie to czeka juz za jakies 7 miesiecy , dokladnie w maju 2009
moje wesele odbedzie sie w Domu Weselnym w Janowicach??
czy któras z was slyszala jakies opinie???
bardzo mi sie podoba ich ogród jest piekny...
mam nadzieje ze wesele bedzie ok
wiwcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 16:46   #1408
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Witaj wiwicia na naszym forum! Z tego co pamietam w Janowicach ma miec rowniez mia13- strone wczesniej pytala o ten lokal, bo chciala jaknajwiecej sie dowiedziec, o Janowicach moge powidziec tyle ze jest naprawde pieknym miejscem, nie slyszalam niczego zlego raczej same superlatywy
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 17:05   #1409
wiwcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: tarnów/kraków/UK
Wiadomości: 96
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

witam , tez jestem nówka na forum ja bede miala wesele w janowicach ale nie w tym palacu co jest na gorce ale w domu weselnym nizej , tym co jest otoczony tym murem i ma piekny ogrod, ale to chyba nie mamy w tych samych miejscach ?? pozdrawiam
wiwcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 20:11   #1410
jonathan00
Raczkowanie
 
Avatar jonathan00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 66
Send a message via Skype™ to jonathan00
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez wiwcia Pokaż wiadomość
witam , tez jestem nówka na forum ja bede miala wesele w janowicach ale nie w tym palacu co jest na gorce ale w domu weselnym nizej , tym co jest otoczony tym murem i ma piekny ogrod, ale to chyba nie mamy w tych samych miejscach ?? pozdrawiam

Hey - a to ja Ci zazdroszcze , tez tam chcielismy, uwazam zreszta ze tam jest chyba najladniejszy dom weselny i stosunkowo niedrogo bo licza razem z poprawinami, niestety nie mieli dogodnych terminow dla nas i dlatego wybralismy dom wesel. w szczepanowicach. Z tego co wiem to nie masz sie o co martwic, wszystko jest lux moi znajomi maja tam ma wesela wiec jak beda po, to zdam relacje aha a kiedy ty masz weselisko?pzdr
jonathan00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:10.