Tarnowskie Panny Młode - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-14, 23:17   #1411
wiwcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: tarnów/kraków/UK
Wiadomości: 96
Smile Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez jonathan00 Pokaż wiadomość
Hey - a to ja Ci zazdroszcze , tez tam chcielismy, uwazam zreszta ze tam jest chyba najladniejszy dom weselny i stosunkowo niedrogo bo licza razem z poprawinami, niestety nie mieli dogodnych terminow dla nas i dlatego wybralismy dom wesel. w szczepanowicach. Z tego co wiem to nie masz sie o co martwic, wszystko jest lux moi znajomi maja tam ma wesela wiec jak beda po, to zdam relacje aha a kiedy ty masz weselisko?pzdr

witam jonathan

no ja mam weselicho 23 maja, w moje imieninki hehhe
no ja w janowicach ale s tarej sali, teraz podobno juz jakis czas jest nowa sala wybudowana, tylko jak ja podpisywalam umowe jakis rok temu wlasciciel nic nie wposmnial o nowej sali ale ta stara jest ok, tylko tzreba dekoracje pozmieniac troszke, za to , jak wspomnialam wczesniej piekny ogrod, noi podobno jedzonko wypas... oki to jak bedziesz cos wiedziec czekam na relacje jak wesela twoch zanjomych

pozdrawiam
ps a kiedy twoje heheh??
wiwcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 07:54   #1412
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

wiwcia, witaj w naszym gronie
my w ten piatek zaczynamy kurs przedmalzenski, dokladniej to sa wieczorki dla zakochanych i podobno nie polega to na godzinnym sluchaniu ksiedza, mam nadzieje, ze sie nam spodoba
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 09:34   #1413
jonathan00
Raczkowanie
 
Avatar jonathan00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 66
Send a message via Skype™ to jonathan00
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Hey - ja mam ślub 30. maja Troche za pozno wzielismy sie za rezerwowanie lokalu wiec zostalo nam do wyboru pazdziernik i maj wiec wybralismy maj , ale zawsze marzyl mi sie sierpien, zreszta nie ma co narzekac, jest dobrze
jonathan00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 15:07   #1414
mloda111
Raczkowanie
 
Avatar mloda111
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 188
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Dziewczyny a co sądzicie o wesleu z kucharka ? z tego co słyszałam jest o połowe taniej nic w restauracji
mloda111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 15:09   #1415
mloda111
Raczkowanie
 
Avatar mloda111
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 188
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez magdzia33 Pokaż wiadomość
wiwcia, witaj w naszym gronie
my w ten piatek zaczynamy kurs przedmalzenski, dokladniej to sa wieczorki dla zakochanych i podobno nie polega to na godzinnym sluchaniu ksiedza, mam nadzieje, ze sie nam spodoba

Gdzie jest ten kurs ? Napisz cos bliżej
mloda111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 16:31   #1416
wiwcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: tarnów/kraków/UK
Wiadomości: 96
Smile Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez jonathan00 Pokaż wiadomość
Hey - ja mam ślub 30. maja Troche za pozno wzielismy sie za rezerwowanie lokalu wiec zostalo nam do wyboru pazdziernik i maj wiec wybralismy maj , ale zawsze marzyl mi sie sierpien, zreszta nie ma co narzekac, jest dobrze

heh ja mialam dokladnie te sama sytuacje , maj lub październik i wybrałam maj, w koncu to tez fajny miesiac, wszystko kwitnie ...powinno byc peiknie, to wyglada ze mamy w tym samym czasie jonathan a gdzie bedziesz miala weselicho i slub??
__________________
[eucerin][/eucerin]
wiwcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 19:52   #1417
jonathan00
Raczkowanie
 
Avatar jonathan00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 66
Send a message via Skype™ to jonathan00
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez wiwcia Pokaż wiadomość
heh ja mialam dokladnie te sama sytuacje , maj lub październik i wybrałam maj, w koncu to tez fajny miesiac, wszystko kwitnie ...powinno byc peiknie, to wyglada ze mamy w tym samym czasie jonathan a gdzie bedziesz miala weselicho i slub??
Heyka- widze ze mamy podobny typ myslenia heh, tak wlasnie sie przekonywalam co do maja Wesele mam w domu weselnym w szczepanowicach http://www.domweselny.eteris.pl/ , a slub w mojej dawnej parafii w Mościcach. Co do przygotowan to narazie mam rezerwacje fotografa, kapeli, suknie kupilam w sobote i powoli zabieramy sie z TŻ za szukaniem obraczek,zaproszen,wodek( :P) noi te kursy p/malż, jestesmy na codzien w krk wiec tu chcemy isc na jakis 2.dniowy weekendowy. A jak u Ciebie z przygotowaniami? Kiedy myslicie o rozdawaniu zaproszen? pzdr

A wogole to mam pytanie do wszystkich - myslalyscie juz o piosence na 1. taniec? I czy planujecie zatanczyc walca czy pokusicie sie o jakis efektowniejszy uklad, co niewatpliwie zrobiloby wrazenie? Piszcie propozycje piosenek, dawniej podobala mi sie ta http://sandra1303.wrzuta.pl/audio/dS...ndra_-_forever , bo jest taka romantyczna , ale trudno by bylo z krokami
jonathan00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-15, 21:28   #1418
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez mloda111 Pokaż wiadomość
Gdzie jest ten kurs ? Napisz cos bliżej
o kursie mowila mi moja kolezanka, ktora brala w nim udzial, byla zachwycona, a tutaj sa szczegolowe informacje:
http://www.moscice.diecezja.tarnow.p...id=60&Itemid=8

ten kurs jest w Moscicach, jutro o 19 startujemy
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 23:31   #1419
wiwcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: tarnów/kraków/UK
Wiadomości: 96
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez jonathan00 Pokaż wiadomość
Heyka- widze ze mamy podobny typ myslenia heh, tak wlasnie sie przekonywalam co do maja Wesele mam w domu weselnym w szczepanowicach http://www.domweselny.eteris.pl/ , a slub w mojej dawnej parafii w Mościcach. Co do przygotowan to narazie mam rezerwacje fotografa, kapeli, suknie kupilam w sobote i powoli zabieramy sie z TŻ za szukaniem obraczek,zaproszen,wodek( :P) noi te kursy p/malż, jestesmy na codzien w krk wiec tu chcemy isc na jakis 2.dniowy weekendowy. A jak u Ciebie z przygotowaniami? Kiedy myslicie o rozdawaniu zaproszen? pzdr

A wogole to mam pytanie do wszystkich - myslalyscie juz o piosence na 1. taniec? I czy planujecie zatanczyc walca czy pokusicie sie o jakis efektowniejszy uklad, co niewatpliwie zrobiloby wrazenie? Piszcie propozycje piosenek, dawniej podobala mi sie ta http://sandra1303.wrzuta.pl/audio/dS...ndra_-_forever , bo jest taka romantyczna , ale trudno by bylo z krokami
ja tez mam w parafii w Moscicach, ale sie fajnie sklada tylko ja mam tydzien przed Toba jesili chodzi o przygotowania no u nas ciezko to idzie bo pracujemy w UK i wszystko zalatwiamy albo przez neta, albo telefon albo ewent. rodzicow... ciezko bedzie ale mam nadzieje ze sie uda
mam do tej pory: sale, orkiestre, kamerzyste, fotografa, date w kosciele...chyba tyle
najbardziej sie martwie o suknie bo niemam czasu za bardzo szukac, a widze ze ty juz masz fajnie...bede w Polsce w styczniu mam nadzieje ze znajde cos fajnego bo w Anglii mi sie nie podobaja zbytnio,
to do napisania
buzki
__________________
[eucerin][/eucerin]
wiwcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 00:46   #1420
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez wiwcia Pokaż wiadomość
ja tez mam w parafii w Moscicach, ale sie fajnie sklada tylko ja mam tydzien przed Toba jesili chodzi o przygotowania no u nas ciezko to idzie bo pracujemy w UK i wszystko zalatwiamy albo przez neta, albo telefon albo ewent. rodzicow... ciezko bedzie ale mam nadzieje ze sie uda
mam do tej pory: sale, orkiestre, kamerzyste, fotografa, date w kosciele...chyba tyle
najbardziej sie martwie o suknie bo niemam czasu za bardzo szukac, a widze ze ty juz masz fajnie...bede w Polsce w styczniu mam nadzieje ze znajde cos fajnego bo w Anglii mi sie nie podobaja zbytnio,
to do napisania
buzki
no to tak jak u mnie ... my tez wszystko na odleglosc zalatwiamy
a powiedz jakiego masz kamerzyste i fotografa?
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 09:17   #1421
jonathan00
Raczkowanie
 
Avatar jonathan00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 66
Send a message via Skype™ to jonathan00
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez magdzia33 Pokaż wiadomość
o kursie mowila mi moja kolezanka, ktora brala w nim udzial, byla zachwycona, a tutaj sa szczegolowe informacje:
http://www.moscice.diecezja.tarnow.p...id=60&Itemid=8

ten kurs jest w Moscicach, jutro o 19 startujemy

Hey - chetnie wybralibysmy sie z wami bo to nasza parafia, tym bardziej znam prowadzacych i ks Ważnego ale chyba nie w kazdy piatek bedziemy w Tarnowie a to ma trwac 9 tyg. z rzedu co tam widzialam na stronce. Na pewno bedzie super. Czekam na relacje, aha napisz jeszcze ile par bylo i jak to wygladalo A tak wogole to zazdroszcze Ci daty ślubu, to byla moja wymarzona noi lokalu, w tym dworku modrzewiowym jest przepieknie, w wakacje bylam tam popatrzec na wesele i powiem ze z zewnatrz wygladalo cudnie, ogród oswietlony zwisajacymi swiatelkami, no zrobilo wrazenie. pzdr
jonathan00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-16, 16:35   #1422
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez jonathan00 Pokaż wiadomość
Hey - chetnie wybralibysmy sie z wami bo to nasza parafia, tym bardziej znam prowadzacych i ks Ważnego ale chyba nie w kazdy piatek bedziemy w Tarnowie a to ma trwac 9 tyg. z rzedu co tam widzialam na stronce. Na pewno bedzie super. Czekam na relacje, aha napisz jeszcze ile par bylo i jak to wygladalo A tak wogole to zazdroszcze Ci daty ślubu, to byla moja wymarzona noi lokalu, w tym dworku modrzewiowym jest przepieknie, w wakacje bylam tam popatrzec na wesele i powiem ze z zewnatrz wygladalo cudnie, ogród oswietlony zwisajacymi swiatelkami, no zrobilo wrazenie. pzdr
zdam relacje, zdam, my z TZ rezerwowalismy termin w lutym i byly tylko dwa wolne 08 i 15 sierpnia wiec sie nam udalo, fajna mamy date
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 17:11   #1423
wiwcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: tarnów/kraków/UK
Wiadomości: 96
Smile Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
no to tak jak u mnie ... my tez wszystko na odleglosc zalatwiamy
a powiedz jakiego masz kamerzyste i fotografa?

no to fajnie , mamy wspolny temat hehe zamrtwianie sie czy nam sie uda na czas i na odleglosc ale bedzie dobrze ja mam kamaezryste wito-studio , wlasnie wczoraj podpisalam umowe, lody chlopak podobno sympatyczny, a fortografa mam z krakowa Macieja banacha - bardzo drogi ale postanowilam na fotografie nie oszczedzac bo co mi zostanie ze slubu... maz i zdjecia hehe
__________________
[eucerin][/eucerin]
wiwcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 20:23   #1424
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez wiwcia Pokaż wiadomość
no to fajnie , mamy wspolny temat hehe zamrtwianie sie czy nam sie uda na czas i na odleglosc ale bedzie dobrze ja mam kamaezryste wito-studio , wlasnie wczoraj podpisalam umowe, lody chlopak podobno sympatyczny, a fortografa mam z krakowa Macieja banacha - bardzo drogi ale postanowilam na fotografie nie oszczedzac bo co mi zostanie ze slubu... maz i zdjecia hehe
wiwcia!
Ja rowniez przebywam w UK (no dzisiaj przylecialam na kilka dni do PL), rowniez wszystko bedziemy zalatwiac na odleglosc, najbardziej sie martwie o sprawy zw. z kosciolem ze nie zalatwimy wszystkiego na czas- juz rozmawialam z polskim ksiedzem w Uk w wakacje i mial dac znac co to nauk przedmalzenskich i poradni po wakacjach i narazie sie nie odzywa, musze go przycisnac jak wroce do Anglii. Suknia sie tak bardzo nie martwie, wiem ze cos kupie (przed weselem bedziemy jakies 3 miesiace wczesniej na 2 tyg a pozniej jeszcze przylecimy na slub, pewnie tez ok 2 tyg.), ale stresuje sie bo inaczejby to wygladalo gdybysmy byli na miejscu. Ze spraw organizycacyjnych mamy wiec: lokal (rzecz jasna), zespół, kamerzyste, Kucharke (ma upiec tylko tort i ciasta do paczek), skrzypkow, oraz fotografa (rowniez dosc sporo kasiorki wezmie, co mnie dręczy bo z natury nie jestem rozrzuttna, ale z drugiej strony nie chcce kaszany zamiaast ladnych zdjec slubnych wiec mam nadzieje ze zapomne o cenie jak juz zobacze fotograife

Pozdrawiam!
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 10:05   #1425
wiwcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: tarnów/kraków/UK
Wiadomości: 96
Wink Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

jadira!

heh no to fajnie ze tez jestes w UK, bedziemy sie razem dzielic naszymi przygotowaniami do slubu... tylko ty masz troszke wiecej czasu, ja bede w Polsce w styczniu jakies niecale dwa tyg i wtedy mam zamiar kupic suknie, jak nie kupie to nie wiem co ?? a potem jakies dwa miesiace przed slubem moze zjade zeby wszystko organizacyjnie zalatwic itd... no my mamy zrobiony kurs przedmalzenski z liceum, ale do tego trzeba jeszcze zrobic jakies spotkania i dni skupinia.. ja bede to zalatwiac w Moscicach z ks. Waznym, to jest proboszcz mojej parafii i jest naprawde OK.. ok lece do pracy
pozdrawiam wszystkich
__________________
[eucerin][/eucerin]
wiwcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 06:25   #1426
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez jonathan00 Pokaż wiadomość
Hey - chetnie wybralibysmy sie z wami bo to nasza parafia, tym bardziej znam prowadzacych i ks Ważnego ale chyba nie w kazdy piatek bedziemy w Tarnowie a to ma trwac 9 tyg. z rzedu co tam widzialam na stronce. Na pewno bedzie super. Czekam na relacje, aha napisz jeszcze ile par bylo i jak to wygladalo A tak wogole to zazdroszcze Ci daty ślubu, to byla moja wymarzona noi lokalu, w tym dworku modrzewiowym jest przepieknie, w wakacje bylam tam popatrzec na wesele i powiem ze z zewnatrz wygladalo cudnie, ogród oswietlony zwisajacymi swiatelkami, no zrobilo wrazenie. pzdr
jestesmy po pierwszym spotkaniu, bylo rewelacyjnie, inne kursy w stylu siedzenie, sluchanie "madroscia" ksiedza, spostrzeganie caly czas na zegarek nie umywaja sie, z tego kursu naprawde mozna wiele wyniesc, z czego sie cieszymy z narzeczonym
bylo 18 par, kazda para ma swoj stoliczek, na jednym spotkaniu sa omawiane 2 tematu, najpierw jest wstep, ktorkie opowiadanie, ktore przedstawiaja malzenstwa, potem kilka slow mowi ksiadz, nastepnie dostajemy karki z pytaniami i mamy czas na rozwiazanie, z kolei wymieniamy sie kartkami i dyskutujemy, nikt nas nie soprawdza, nikt nie wystepuje na forum, a tematy sa superowe, po prostu zyciowe, dziewczyny, naprawde polecam!
a i w miedzyczasie mamy herbatke i placka, co tydzien inna para przynosi placka badz jakies ciastka, kurs jest bezplatny
rewelacja to malo powiedziane
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 16:02   #1427
wiwcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: tarnów/kraków/UK
Wiadomości: 96
Smile Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

hej dziewczyny !!!
zyjecie jeszcze ??? strasznie cicho ostatnio na forum hmmm czyzbyscie sie az tak zajely przygotowaniami do slubu ??? moje na razie stanely w mijscu
zamierzam sie rozgladnac w angielskich salonach sukni slubnych ale pewnie i tak kupie w Polsce
milego dzionka
__________________
[eucerin][/eucerin]
wiwcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 16:28   #1428
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

wiwcia! W Uk sa bardzo drogie suknie, jedyne w miare normalnych cenach widzialam na stronach debenhamu http://www.debenhams.com/webapp/wcs/...tegoryId=65006
jest tam rowneiz napisane ktore miasta je maja w salonach na stanie ( z tego co pamietam napewno Birmingham)
patrzylam w moim miescie (heh! w moim tzn tam gdzie chwilowo mieszkam w UK)tak mniej wiecej na wystawy i ceny wahaja sie w graniacy 900Ł wiec calkiem sporo.
Gdybys cos wykukala to daj cynk, wiesz nad czym jeszcze mysle? Myslalam zeby uszyc sukienke ze wzoru ktory mi sie podoba, a taka usluge oferuje pani na allegro, mozesz wplacic u niej 50% zaliczki i jesli ci sie nie spodoba to ja oddajesz. Podajesz tej pani wymiary o ktore prosi na aukcji i przekazuje je swoim krawcowym.
Pisalam juz do kilku osob ktore zakupily u niej suknie i sa super zadowolone, ponoc materialy sa takiej samej jakosci jak w salonach i nie ma mowy o niedopasowanej sukni. Aczkolwiek jest jedno ale... jak ta suknia bedzie na mnie wygladac. I chyba z tego wzgledu nie odwaze sie na taki krok ( choc ceny sa naprawde kuszące bo 999zl).
A gdzie bedziesz zakupywac obraczki? I jakie Ci sie marzą?
Do uslyszenia.
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 21:10   #1429
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

puk puk... ale tutaj cisza...
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-22, 21:28   #1430
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cześć dziewczyny. Moje przygotowania na razie stoja w miejscu ponieważ musiałam wrócić na studia do Bydgoszczy. Na razie TZ jest w trakcie załatwiania samochodu. Jakim samochodem Wy będziecie jechały do ślubu??
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 11:31   #1431
jonathan00
Raczkowanie
 
Avatar jonathan00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 66
Send a message via Skype™ to jonathan00
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez magdzia33 Pokaż wiadomość
jestesmy po pierwszym spotkaniu, bylo rewelacyjnie, inne kursy w stylu siedzenie, sluchanie "madroscia" ksiedza, spostrzeganie caly czas na zegarek nie umywaja sie, z tego kursu naprawde mozna wiele wyniesc, z czego sie cieszymy z narzeczonym
bylo 18 par, kazda para ma swoj stoliczek, na jednym spotkaniu sa omawiane 2 tematu, najpierw jest wstep, ktorkie opowiadanie, ktore przedstawiaja malzenstwa, potem kilka slow mowi ksiadz, nastepnie dostajemy karki z pytaniami i mamy czas na rozwiazanie, z kolei wymieniamy sie kartkami i dyskutujemy, nikt nas nie soprawdza, nikt nie wystepuje na forum, a tematy sa superowe, po prostu zyciowe, dziewczyny, naprawde polecam!
a i w miedzyczasie mamy herbatke i placka, co tydzien inna para przynosi placka badz jakies ciastka, kurs jest bezplatny
rewelacja to malo powiedziane
Hey - sorki ze tak pozno sie odzywam,mam na glowie teraz prace dyplomowa wiec rozumiesz Tak moim zdaniem powinny wygladac wszystkie kursy p/małż. Super atmosfera musi byc, noi napewno wyniesiecie cos wiecej np nowe przyjaznie
My zdecydowalismy sie na Rekolekcje dla narzeczonych w Centrum Formacyjno - Rekolekcyjne Diecezji Tarnowskiej ARKA w Gródku n.Dunajcem.
Kolega tam i mowił ze takie głekokie tematy poruszali że naprawde zaczął troche inaczej myslec nie tylko o małżeństwie co o życiu. Ogólnie wyjechał stamtąd bardzo zadowolony,naładowany energią noi z nowymi perspektywami.
Dlatego slysząc takie słowa chcialam to po prostu sprawdzic, wyslalam zgloszenia na 7-9.11. , kurs trwa 3 dni . Zreszta wszystko pisze na stronce http://www.cfr-arka.pl/

Kurcze powiem szczerze ze na poczatku to chcialam troche odwalic ten kurs, isc, wysluchac co maja do powiedzenia (albo i nie) i wziac papierek. Ale tak naprawde to zaczelam sie zastanawiac dla kogo ja to robie? Jak juz mam isc, to tam gdzie bedzie to warte zachodu Pozdro
jonathan00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 12:12   #1432
wiwcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: tarnów/kraków/UK
Wiadomości: 96
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez jadira Pokaż wiadomość
wiwcia! W Uk sa bardzo drogie suknie, jedyne w miare normalnych cenach widzialam na stronach debenhamu http://www.debenhams.com/webapp/wcs/...tegoryId=65006
jest tam rowneiz napisane ktore miasta je maja w salonach na stanie ( z tego co pamietam napewno Birmingham)
patrzylam w moim miescie (heh! w moim tzn tam gdzie chwilowo mieszkam w UK)tak mniej wiecej na wystawy i ceny wahaja sie w graniacy 900Ł wiec calkiem sporo.
Gdybys cos wykukala to daj cynk, wiesz nad czym jeszcze mysle? Myslalam zeby uszyc sukienke ze wzoru ktory mi sie podoba, a taka usluge oferuje pani na allegro, mozesz wplacic u niej 50% zaliczki i jesli ci sie nie spodoba to ja oddajesz. Podajesz tej pani wymiary o ktore prosi na aukcji i przekazuje je swoim krawcowym.
Pisalam juz do kilku osob ktore zakupily u niej suknie i sa super zadowolone, ponoc materialy sa takiej samej jakosci jak w salonach i nie ma mowy o niedopasowanej sukni. Aczkolwiek jest jedno ale... jak ta suknia bedzie na mnie wygladac. I chyba z tego wzgledu nie odwaze sie na taki krok ( choc ceny sa naprawde kuszące bo 999zl).
A gdzie bedziesz zakupywac obraczki? I jakie Ci sie marzą?
Do uslyszenia.

hej,

wiem ze suknie sa drogie w UK ale widzialam sliczna w Maggie Sotero http://www.maggiesottero.com/maggieBrides.aspx
sa naprawde piekne, ta która ja mierzylam kosztowala jakies 750 funtów, czuli okolo 3000 zl ... rozgladam sie tutaj w Anglii z tego wzgledu ze boje sie ze nie zdaze kupic sukni w Polsce..
co do obraczek podobaja mi sie takie dwukolorowe z przewaga bialego zlota, z lekkim zoltym akcentem, np z apartu

a co do samochodu to w Tarnowie ciezko znalezc, tylko na Budowlanej maja 3 modele ale mi sie nie podobaja a ja bym chciala taki fajny samochod w stylu retro , jak macie jakies namiary dziewczyny dajcie znac plis !!!!

pozdrawiam
__________________
[eucerin][/eucerin]
wiwcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 14:45   #1433
midnite
Raczkowanie
 
Avatar midnite
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 209
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cześć Dziewczyny
Co do tych spotkań dla Narzeczonych i Gródka nad Dunajcem też słyszałam same pozytywne opinie Ja się wypowiem jak skończymy nasz kurs (właśnie te wspomniane Wieczorki dla Narzeczonych które odbywają się w Mościach)
Co do samochodów o które pytała Wiwcia, wiem że ci Państwo Chłoń którzy zajmują się obsługą wesel mają na swojej stronie dość duży wybór, oto ich strona : http://www.wesele-tarnow.pl/ tam w zakładce transport są samochody wraz z cenami wypożyczenia. Nie wiem na ile to jest aktualne ale jak Ci się coś podoba to zawsze można zadzwonić i zapytać

Pozdrawiam
midnite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 14:52   #1434
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez wiwcia Pokaż wiadomość
hej,

wiem ze suknie sa drogie w UK ale widzialam sliczna w Maggie Sotero http://www.maggiesottero.com/maggieBrides.aspx
sa naprawde piekne, ta która ja mierzylam kosztowala jakies 750 funtów, czuli okolo 3000 zl ... rozgladam sie tutaj w Anglii z tego wzgledu ze boje sie ze nie zdaze kupic sukni w Polsce..
co do obraczek podobaja mi sie takie dwukolorowe z przewaga bialego zlota, z lekkim zoltym akcentem, np z apartu

a co do samochodu to w Tarnowie ciezko znalezc, tylko na Budowlanej maja 3 modele ale mi sie nie podobaja a ja bym chciala taki fajny samochod w stylu retro , jak macie jakies namiary dziewczyny dajcie znac plis !!!!

pozdrawiam
Hej wiwcia a gdzie mozna dostac te suknie? Kilka z nich wpadło mi w oko podobnie jak TY obawiam sie ze nie zdarze pozalatwiac wszystkiego, bo jednak na odleglosc ciezko cos zrobic Co do obraczek podobaja mi sie rowniez łączone złota z tym że z przewaga żółtego. Samochodu tez nie znalazlam póki co wiem że maja w Tarnowiance na Budowlanej, ale faktycznie kiepski wybór:/ zaraz zerkne na stronke państwa Chłoń ktora podrzucila midnite.


P.S Ok ogladnelam stronke, hmm najbardziej to podoba mi sie ostatni samochod ale jesli mialabym wybierac chcialabym jechac w jaguarze, takim starym jak w filmach gangsterskich oto i one (zdjecie) wzielam je ze stronki www.autaslubne.com jest tam napisane ze jest dostepny m.in na terenie Tarnowa ale jak kiedys pisalam do tego Pana to do tej pory nie dostalam odpowiedzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jaguar.jpg (41,7 KB, 5 załadowań)
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 16:47   #1435
gosica502
Wtajemniczenie
 
Avatar gosica502
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 545
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

hej dziewczyny tak się składa że ja i mój narzeczony braliśmy udział w Rekolekcjach narzeczńskich w Gródku nad Dunajcem.. I co tu dużo mówic.. Bardzo zadowoleni byliśmy z nich.. Co prawda jak na mój gust to troszkę za dużo par i ale tematy naprawdę ciekawe.. I w bardzo miły i kulturalny sposób poprowadzone
gosica502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 20:05   #1436
wiwcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: tarnów/kraków/UK
Wiadomości: 96
Smile Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez jadira Pokaż wiadomość
Hej wiwcia a gdzie mozna dostac te suknie? Kilka z nich wpadło mi w oko podobnie jak TY obawiam sie ze nie zdarze pozalatwiac wszystkiego, bo jednak na odleglosc ciezko cos zrobic Co do obraczek podobaja mi sie rowniez łączone złota z tym że z przewaga żółtego. Samochodu tez nie znalazlam póki co wiem że maja w Tarnowiance na Budowlanej, ale faktycznie kiepski wybór:/ zaraz zerkne na stronke państwa Chłoń ktora podrzucila midnite.


P.S Ok ogladnelam stronke, hmm najbardziej to podoba mi sie ostatni samochod ale jesli mialabym wybierac chcialabym jechac w jaguarze, takim starym jak w filmach gangsterskich oto i one (zdjecie) wzielam je ze stronki www.autaslubne.com jest tam napisane ze jest dostepny m.in na terenie Tarnowa ale jak kiedys pisalam do tego Pana to do tej pory nie dostalam odpowiedzi

hej syper ten jaguar, tylko mi sie marzy biały taki , granatowy nie bardzo ale ewentualnie jak nie znajde nic innego to moze zadzwonie do tego goscia bo w Tarnowie i okolocach tak jest ciezko cos znalesc strasznie maly wybor
apropo sukienek z firmy Maggie Soterro, jak widzisz sa piekne i oryginalne, takich w polsce mozesz nie spotkac, jak sobie zobaczysz na ich stronke to masz tam "store locator" i poszukaj gdzie bedzie najblizej kolo twojego miasta, ja mam najblizej do Slough i Londynu wiec moze sie wybiore i akurat

no a teraz jestem na etapie , oprocz rozgladania sie za sukenika i autem, wymyslaniem koncepcji zaproszen, chcemy takie oryginalne z naszym zdjeciem ale marzenia marzeniami... a w praktyce sie okaze
pozdarwiam i czekam na wasze pomysly dziewczyny
__________________
[eucerin][/eucerin]
wiwcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 20:18   #1437
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Hej wiwcia, wlasnie sprawdzilam gdzie sa salony w UK i okazuje sie ze sa calkiem niedaleko mojej miejscowosci, a co więcej okazuje sie ze model ktory mialam zapisany na kompie jest wlasnie z tej firmy Zrobie taK: przejade sie, zmierze jak okaze sie ze super na mnie lezy wtedy tez zamowie usluge szycia u pani o ktorej pisalam kilka postow wczesniej. mam nadzieje ze to wypali. Co do zaproszen mam juz kilka upatrzonych, podobnie rowniez zawieszki. Nadal nie mamy kursu z narzeczonym ale jak przyjade do UK to wybiore sie do ksiedza i mu przypomne o swoim istnieniu, az sie boje myslec o spowiedzi i tych wszystkich pytaniach typu czy mieszkacie razem
wiwcia, a jakie zaproszenia bys chciala (piszesz ze ze zdjeciem- widzialam takie na allegro ja narazie obstawiam ponizszy model zawieszek i zaproszen (zdjecia wzielam z aukcji INKACEL_vel )
P.S trzecie zdjecie to moj wlasnoreczny fotomontaz bo chcialam zobaczyc jak bedzie sie prezentowac na Tadku ta moja zawieszka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zaproszenie.jpg (63,8 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zawieszka.jpg (83,5 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 714px-Panta_deus.jpg (36,1 KB, 31 załadowań)
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 07:30   #1438
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

jadira, super te przywieszki
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-25, 13:17   #1439
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Magdziu dziękuje a jakie Wy macie typy co do zawieszeki zaproszeń?

ale się tu cicho ostatnio zrobiło
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-25, 13:29   #1440
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

no cicho cicho...
my tez bedziemy sami robic, podpatrzylam jedne na allegro, ale moze sie tez skusze na Twoje
winietki tez bedziemy sami robic
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:08.