Tarnowskie Panny Młode - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-26, 10:16   #1441
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez magdzia33 Pokaż wiadomość
no cicho cicho...
my tez bedziemy sami robic, podpatrzylam jedne na allegro, ale moze sie tez skusze na Twoje
winietki tez bedziemy sami robic
Magdzia a co z podziekowaniami dla rodzicow, ja jeszcze nie zdecydowalam co bedziemy im wreczac, napewno kwiaty, ale pasuje cos jeszcze i nie wiem co. (byc moze figurke Oskara za 1-wszoplanowa role rodzica w filmie zycie ale klamka jeszcze nie zapadla.
Planujecie podziekowania dla swiadkow? Pytam, bo ostatnio sie dowiedzialam ze niektorzy wreczaja jakies symboliczne przedmioty typu dyplomy :/ sama nie wiem co o tym myslec.
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-26, 10:57   #1442
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

jesli chodzi i swiadkow to myslalam o podkoszulakach z napisem: super swiadek ale jeszcze nie zastanawialismy sie na tym... trzeba cos wymyslic
fajnie byloby tez podziekowac dziadkom i chrzestnym, takie jest moje zdanie, wydaje mi sie, ze same podziekowania, male kwiatki dla kobiety, wodka dla mezczyzny wystarczylyby, ostatnio bylam na weselu i tak wlasnie mlodzi dziekowali, super to wygladalo
natomiast rodzicom na pewno kwiaty i chcemy im dac jakies ladne wspolne duze zdjecie juz w antyramie, moj wujek zrobi nam sesje jakas, ladnie sie ubierzemy i mysle, ze jakies fajne zdjecia wyjda na pewno odpadaja jakies ksiazeczki, ktore sa dosc populane, mnie sie one nie podobaja, kojarza mio sie z totalnym bezgusciem, ale o gustach sie nie dyskutuje
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-26, 11:14   #1443
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

masz racje mi rowniez ksiazeczki sie nie podobaja. Zastanawiam sie jak tylko to rozegrac- trzeba podziekowac swiadkom, chrzestnym i oczywiscie rodzicom, ale kiedy ? Moze w tym czasie kiedy pasuje podziekowac rodzicom i najpierw zaczac od swiadkow, pozniej chrzestnym a na koncu powiedziec ze przedewszystkim chcielibysmy podziekowac rodzicom itd (i tu jakies krotkie przemowienie lub podziekoania). Nie wiem czy dobrze kombinuje bo slub biore po raz 1-wszy
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 16:24   #1444
wiwcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: tarnów/kraków/UK
Wiadomości: 96
Smile Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

ale ostatnio tu cichutko..
to chyba przez te jesienno-zimowa depresje hehe bo mnie juz dopadla
a przygotowania do slubu jak na raie stoja w miejscu... a jak u Was dziewczyny ??
pozdrawiam z zimnej Anglii
__________________
[eucerin][/eucerin]
wiwcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 14:33   #1445
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Rzeczywiście cichutko A moje przygotowania stoją, a to z tego względu, że wszystko co się dało jest już załatwione. Został mi tylko wybór fryzury, decyzja czy chcę welon, jakie dodatki, kwiaty i zaproszenia. Oglądam zdjęcia w necie, szukając inspiracji i zastanawiając się czy chcę pokrowce na krzesła. W sumie tyle, mam ślub w maju, więc jeszcze czasu trochę jest. Pozdrawiam tarnowskie panny młode
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 14:36   #1446
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

u mnie tez cisza i spokoj, w przyszlym tygodniu zaczne rozgladac sie za suknia, na razie robimy kurs i tak jakos czas leci...
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-30, 13:47   #1447
wiwcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: tarnów/kraków/UK
Wiadomości: 96
Smile Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez iwka28 Pokaż wiadomość
Rzeczywiście cichutko A moje przygotowania stoją, a to z tego względu, że wszystko co się dało jest już załatwione. Został mi tylko wybór fryzury, decyzja czy chcę welon, jakie dodatki, kwiaty i zaproszenia. Oglądam zdjęcia w necie, szukając inspiracji i zastanawiając się czy chcę pokrowce na krzesła. W sumie tyle, mam ślub w maju, więc jeszcze czasu trochę jest. Pozdrawiam tarnowskie panny młode

hej iwka !!!
co zazdroszcze Ci ze tak malo Ci zostalo, ja tez mam slub w maju a tyle jeszcze przede mna, zwlaszcza ze mieszkam w UK i mam tym bardziej utrudnione zadanie, w styczniu wybieram sie do Polski w poszukiwaniu sukienki, a tymczasem mysle o zaproszeniach i samochodzie do slubu, marzy mi sie talki duzy bialy w stylu retro ale w Tarnowie i okolicach tak ciezko cos znalezc takiego!!!
dziewczynmy jak macie jakies namiary na fajne samochody to czekam , plisss
pozdarwiam
__________________
[eucerin][/eucerin]
wiwcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-30, 15:58   #1448
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez ivonka7 Pokaż wiadomość
Ceny w Dworze Bistuszowa to moim zdaniem porażka, ilość jedzenia jest zawsze stanowczo przesadzona-bo menu nie da sie zmniejszyć, i tutaj się zgodzę że gościom mogły pękać brzuchy Ja bardzo polecam restauracje przy hotelu Sezam w Machowej 140/os. Szef kuchni ten, który za świetności restauracji Pasaż tam pracował i był ich oczkiem w głowie tutaj sprawdza się świetnie.Jedzonko wyszukane, ilość-moim zdaniem idealna i przede wszystkim życiowe podejście.A do tego mamy gratis apartament dla nowożeńców i zniżki hotelowe dla gości już nie mogę doczekać się maja pozdrawiam!
nie mogłam odpowiedziec wczesniej,ale kochana nie zgadzam sie z twoja opina co do dworu w bistuszowej...uwazam ze nie powinno sie wyrazac opinii o miejscach w ktorych sie nie było.ja byłam i polecam ten lokal kazdemu,nawt jesli trzeba zaplacic troche wiecej to zareczam ze wrazenia po takiej imprezie sa niezapomniane.goscie jeszcze przez tydzien dzwonili z podziekowaniami za tak cudne wesele,wszyscy byli zgodni co do jednego...miejsce i jego urok sprawily ze wszyscy czuli sie wyjatkowo,profesjonalna obsługa,wspaniała oprawa całej imprezy,wystrój,klimat ni i przede wszystkim menu to podstawa udanego przyjecia.... bo wierz mi mało kto zapamieta jakie wyedy mialas buty paznokcie czy nawet suknie....wszyscy beda wspomniali to gdzie i w jaki sposob było zorganiowane wesele...niestety taka prawda....
życze udanch przygotowan i pamietaj owszem to twoj slub ale, goscie i to jak ich ugoscisz sprawi ze beda wspomniac o tym przez lata albo zapomna nazajutrz......pozdrawiam
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 07:07   #1449
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

jak tu cicho...
tak bardzo pochlonely Was przygotowania??
ja w sobote wybieram sie do krakowa w poszukiwaniu sukni
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 11:03   #1450
midnite
Raczkowanie
 
Avatar midnite
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 209
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez magdzia33 Pokaż wiadomość
jak tu cicho...
tak bardzo pochlonely Was przygotowania??
ja w sobote wybieram sie do krakowa w poszukiwaniu sukni
Magdzia, jeśli się wybierasz do Krakowa to mogę Ci coś powiedzieć bo w tym tygodniu kupiałam sukienkę w Krakowie Jestem trochę przerażona bo ślub mam dopiero we wrześniu 2009 ale skorzystałam z tego że są wyprzedaże (a także uległam presji koleżanek które mają ślub w podobnym okresie i już kupiły suknie). Kupiłam sukienke w Madonnie na Floriańskiej, niestety tam wyprzedaże polegają tylko na tym że tańsze są suknie oddane w komis a te z tegorocznej kolekcji szyją troszke taniej. Ale te sukienki z komisu są naprawde w bardzo dobrym stanie. Niestety w innych salonach powoli kończą się wyprzedawane modele ale nadal można coś dla siebie wybrać. Na pewno opłaca się zajrzeć do Cymbeline na ul. Długiej (na rogu Filipa i Długiej) bo wszystkie modele z zeszłej kolekcji są po 1000 zł i są naprawde dobrej jakości. Co do Pasażu na długiej...co prawda nie przymierzałam tam żadnej sukni, ale nic ciekawego nie rzuciło mi się w oczy - pozatym różnica w jakośći sukni tam a np. we wspomnianym Cymberline jest kolosalna. Jest kilka ciekawych salonów na ul. św Filipa. Nie pamiętam adresu ale albo Filipa nr. 5 albo nr.7 są śliczne suknie i stosunkowo niedrogie a jest jesczez sporo sukien w tych salonach na wyprzedaży i za małe pinądze można kupić całkiem ładne sukienki. Niestety trzeba się troszkę ochodzić ale w tym przypadku to akurat przyjemność Ja przymierzyłam zaledwie ok 10 sukni i się zdecydowałam na tą w Madonnie - mam nadzieję że to dobry wybór, ale to się okaże
Życzę owocnych zakupów i pozdrawiam
midnite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 16:00   #1451
jonathan00
Raczkowanie
 
Avatar jonathan00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 66
Send a message via Skype™ to jonathan00
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Midnite pochwal sie nam jaki model wybralas i z ktorej kolekcji - ja tez kupilam niedawno ale w Madonnie na Rynku
jonathan00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-04, 16:36   #1452
wiwcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: tarnów/kraków/UK
Wiadomości: 96
Question Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

hej midnite
moze zamiescisz fotki sukienki ?? na pewno wszyscy sa ciekawi !!
dziewczyny, jak duzo wczesniej powinno sie kupic sukienke ?? bo ja jestem juz lekko przerazona , mozj slub 23 maja, ja w Anglii, a na zakupy wybieram sie dopiero w styczniu jak bede w Polsce na dwa tyg i wtedy planuje kupic sukienke, mam nadzieje ze zdaze... myslicie ze to za pozno ?? juz mnie mecza koszmary jak widze ze wiekszosc z Was juz ma swoja wymarzona suknie

pozdrawiam goraco
__________________
[eucerin][/eucerin]
wiwcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 20:10   #1453
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

midnite, najbardziej jestem nastawiona na madonne, podobaja mi sie kolekcje, moze byc nawet sukienka z komisu, oczywiscie w dobrym stanie zdam relacje jak bede po
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 07:30   #1454
midnite
Raczkowanie
 
Avatar midnite
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 209
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

No więc tak, magdzia szczerze polecam Ci Madonne z tego względu, że obsługa jest bardzo profesjonalna i miła (zarówno na Floriańskiej jak i na Rynku ). Ja osobiście wybrałam suknię z kolekcji White one nr. 176 Sukienka ma skromny krój ale jest uszyta z pięknej koronki w kolorze tzw. naturalnej bieli (taka kość słoniowa) mieniącej się koralikami z możliwością założenia do niej takiej tasiemki jak ma modelka. Osobiście nie podoba mi się założona w pasie więc albo z niej zrezygnuję albo ulokuje ją pod biustem. Chodzi o to że jestem niska i wtedy taka tasiemka optycznie mnie wydłuży a poza tym dodaje sukience kobiecości Wybrałam tą sukienkę także dlatego, że jak wspomniałam jestem niewysoką osobą i pani w Madonnie powiedziała że jeżeli wybiorę coś bardziej obszernego do ślubu pójdzie sukienka a nie ja Dodatkowo sukienka ładnie się dopasowuje i jest naprawdę wygodna. Zastanawiam się jeszcze nad halką z tiulem żeby sukienka była bardziej rozłożysta dołem, ale to dopiero zobaczę na przymiarkach. Zamieszczam zarówno zdjęcia sukienki ze strony madonny jak i takie które znalazłam w sieci (mam nadzieję że właścicielka tej sukni nie będzie miała mi tego za złe) ponieważ jak widać suknia wygląda trochę inaczej niż ta na stronie internetowej - ma inne wykończenie góry oraz modelka wygląda jak zrobiona z wosku co jest dość mało naturalne Mam nadzieję że dokonałam dobrego wyboru...
Jonathan a jaką Ty wybrałaś?
Pozdrawiam wszystkich
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg white-one-176.jpg (48,9 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1731-1.jpg (29,2 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1731-3.jpg (25,6 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1731-2.jpg (33,7 KB, 25 załadowań)

Edytowane przez midnite
Czas edycji: 2008-11-06 o 14:17
midnite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 08:50   #1455
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Jak dla mnie śliczna,nawet bardziej podoba mi sie na tym drugim zdjęciu,modelki z reguły wygladaj sztucznie i mało naturalnie.Sama wystapiłam w podobnej tyle że bez kryształków i na ramiączkach i czułam się w niej świetnie,i zgadzam się i teraz wszytskim to powtarzam prostota to prawdziwa klasa! No chyba że ktoś naprawde lubi extrawagancje.... nawet w dniu swojego ślubu pozdrawiam i czekam na orginalne fotki
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 14:47   #1456
jonathan00
Raczkowanie
 
Avatar jonathan00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 66
Send a message via Skype™ to jonathan00
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez midnite Pokaż wiadomość
No więc tak, magdzia szczerze polecam Ci Madonne z tego względu, że obsługa jest bardzo profesjonalna i miła (zarówno na Floriańskiej jak i na Rynku ). Ja osobiście wybrałam suknię z kolekcji White one nr. 176 Sukienka ma skromny krój ale jest uszyta z pięknej koronki w kolorze tzw. naturalnej bieli (taka kość słoniowa) mieniącej się koralikami z możliwością założenia do niej takiej tasiemki jak ma modelka. Osobiście nie podoba mi się założona w pasie więc albo z niej zrezygnuję albo ulokuje ją pod biustem. Chodzi o to że jestem niska i wtedy taka tasiemka optycznie mnie wydłuży a poza tym dodaje sukience kobiecości Wybrałam tą sukienkę także dlatego, że jak wspomniałam jestem niewysoką osobą i pani w Madonnie powiedziała że jeżeli wybiorę coś bardziej obszernego do ślubu pójdzie sukienka a nie ja Dodatkowo sukienka ładnie się dopasowuje i jest naprawdę wygodna. Zastanawiam się jeszcze nad halką z tiulem żeby sukienka była bardziej rozłożysta dołem, ale to dopiero zobaczę na przymiarkach. Zamieszczam zarówno zdjęcia sukienki ze strony madonny jak i takie które znalazłam w sieci (mam nadzieję że właścicielka tej sukni nie będzie miała mi tego za złe) ponieważ jak widać suknia wygląda trochę inaczej niż ta na stronie internetowej - ma inne wykończenie góry oraz modelka wygląda jak zrobiona z wosku co jest dość mało naturalne Mam nadzieję że dokonałam dobrego wyboru...
Jonathan a jaką Ty wybrałaś?
Pozdrawiam wszystkich

Hello- zgadzam się z Tobą - sukienka przepiękna - nawet ja mierzyłam - ale w koncu wybralam inna bo mi marzył się wycięty dekolt i dopasowanie w tali. Nastawiona byłam bardzo na Madeire z La sposy ale jak przymierzyłam stwierdziłam ze w niej tone i mam nogi skrócone bo suknia ma obnizony stan. Podobnie jak Ty jestem dosc niska - mam 1,6 m wzrostu, moj Tż ma 1.85 wiec potrzebowałam takiej sukienki która mnie optycznie wydłuzy i padło na model Miel z kolekcji La sposa. Wiecej o wyborze sukni pisalam we wczesniejszych postach. Ta moja jest raz uzywana wiec z komisu i kosztuje 2 tys(normalna cena 3100zl - ponoc). Tez sie zastanawiam nad halka z tiulem bo chce zeby byla bardziej rozłożysta dolem ale to jeszcze mam czas i zobaczy sie, a tak wogole to gdzie mozna te halki kupic? Strasznie się ciesze ze juz mam ta suknie


W weekend jade na kurs p/malz do Gródka nad Dunajcem, troche sie boje bo mam zamiar isc do spowiedzi Pozdrawiam - buziole
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg miel_1.jpg (13,6 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg madeira_primary.jpg (13,7 KB, 24 załadowań)
jonathan00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 16:29   #1457
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez jonathan00 Pokaż wiadomość
Hello- zgadzam się z Tobą - sukienka przepiękna - nawet ja mierzyłam - ale w koncu wybralam inna bo mi marzył się wycięty dekolt i dopasowanie w tali. Nastawiona byłam bardzo na Madeire z La sposy ale jak przymierzyłam stwierdziłam ze w niej tone i mam nogi skrócone bo suknia ma obnizony stan. Podobnie jak Ty jestem dosc niska - mam 1,6 m wzrostu, moj Tż ma 1.85 wiec potrzebowałam takiej sukienki która mnie optycznie wydłuzy i padło na model Miel z kolekcji La sposa. Wiecej o wyborze sukni pisalam we wczesniejszych postach. Ta moja jest raz uzywana wiec z komisu i kosztuje 2 tys(normalna cena 3100zl - ponoc). Tez sie zastanawiam nad halka z tiulem bo chce zeby byla bardziej rozłożysta dolem ale to jeszcze mam czas i zobaczy sie, a tak wogole to gdzie mozna te halki kupic? Strasznie się ciesze ze juz mam ta suknie


W weekend jade na kurs p/malz do Gródka nad Dunajcem, troche sie boje bo mam zamiar isc do spowiedzi Pozdrawiam - buziole
powiedz mi taka rzecz, zaplacilas calosc za sukienke i przywiozlas ja do domu, czy dalas zaliczke, a sukienka zostala w krakowie, bo ja nastawiam sie wlasnie na komis w madonnie musze sie zorganizowac
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 18:26   #1458
Iskierka0805
Raczkowanie
 
Avatar Iskierka0805
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 57
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Ja również uwielbiam prostote w sukniach i dzisiaj zakupiłam właśnie taką A było to tak: ... wybralismy sie z narzeczonym z myslą kupna garnituru dla Niego, a kupilismy sukienke dla mnie ;> Postanowiliśmy wstąpić do paru salonów przy okazji. Skończyło sie na drugim ( Hermago ) i okazało się że pierwsza tam zmierzona jest piękna (jak dla mnie ) Tylko niestety nie mam zdjęcia bo wychodząc z domu nie myślałam o kupnie sukienki i nie wziełam aparatu ( Może chociaz ją opiszę jak umiem ... suknia w literkę A, jednoczęściowa, na zameczek, dołem delikatny materiał, gorą lekkie chafty w połączeniu z kryształkami które są również na szelce na szyję. Mam duży biust więc szelka wspaniale mi go trzyma i modeluje górę Zapłaciłam całość (choć można było tylko część), i zostawiłam w salonie. Mam się zgłosić miesiac przed, na ewentualne poprawki do zmiany figury (na to chceli trzy tygodnie ) Jestem przeszczęśliwa tym bardziej, iż myślałąm, że trudniej mi te zakupy pójdą

A garnitur upatrzony, tylko trzeba zamówić mniejszy rozmiar bo narzeczony szczupły Garnitur ciemny, niby grafitowy ale wygląda jak prawie czarny z jaśniejsze, pionowe paski. Mierzył w zestawieniu ze srebrnawą kamizelką i musznikiem i całkiem fajnie to wygląda
__________________
"... zniewolona emocjonalnie ... "


http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20090808290213.png
Iskierka0805 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 20:12   #1459
midnite
Raczkowanie
 
Avatar midnite
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 209
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Iskierka gratuluje zakupu sukni. Podobno takie zakupy z zaskoczenia są najlepsze i najbardziej trafne
Magdzia, co do komisu w Madonnie to jest tak (przynajmniej w moim przypadku), że płaci się zaliczkę w wysokości 30 % ceny sukienki a resztę przy odbiorze. Sukienkę możesz zabrać ze sobą lub zostawić w komisie (one chowają je do magazynu). Ja zostawiłam w sklepie ponieważ nie miałam jak jej ze sobą zabrać do pociągu a poza tym nie miałabym jej gdzie trzymać ( i pewnie mierzyłabym ją codziennie ) Na dwa tygodnie przed ślubem (lub np. miesiąc to zależy od tego jak kto woli) sukienka jest odświeżana oraz dopasowywana do figury i wzrostu.
Przynajmniej tak zostało mi to opisane w salonie
Co do tiulowych halek to pani w Madonnie powiedziała że koszt wypożyczenia takiej to 50 zł tylko chwilowo takich nie mają ale na nową kolekcje już na pewno będą więc jak przyjde do przymiarki we wrześniu to można będzie przymierzć i się zdecydować.
Obecnie zastanawiam się nad doborem welonu i bolerka, choć wiem że mam jeszcze dużo czasu, z drugiej strony wypożyczenie bolerka w salonie 150 zł a welon kosztuje 250 zł (taki bez koronki a z koronką nawet nie pytałam ) a może akurat uda się że ktoś będzie sprzedawał więc jak mam czas to obserwuje pojawiające się na allegro aukcje.
Pozdrawiam wszystkich
midnite jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-05, 20:41   #1460
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

midnite, no to superowo, bo ja tez sie własnie wybieram pociagiem, juz sie nie moge doczekac soboty

Iskierka, fajnie, ze udalo Ci sie kupic te wymarzona a gdzie kupujecie garnitur??
__________________

Jestem żoną

Maleństwo

Edytowane przez magdzia33
Czas edycji: 2008-11-05 o 20:42
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 21:24   #1461
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Gratuluję wszystkim zakupu wymarzonej sukni. Metoda z zaskoczenia jest najlepsza - po prostu się mierzy suknie aż w końcu przychodzi taki moment, że się wie - to ta jedyna i już. Ja też swoją zostawiłam w salonie do przechowania w magazynie. Nie mam jej gdzie trzymać i tez bym ją pewnie co chwila mierzyła A tak sobie poczeka spokojnie w salonie. Co do przymiarek - pierwsza w lutym (taka wstępna, z butami i bielizną), a następna na początku maja i mam już powiedzieć czy chcę i jakie bolerko i welon.

Też mierzyłam suknię White one nr. 176 - ma naprawdę piękną koronkę i jak na koronkową suknię jest stosunkowo lekka. A wstążkę można podpiąć pod biustem i też ładnie wygląda,a poza tym nie przetnie Cię wizualnie na pół jak w pasie.

Magdzia33 - jak chcesz pomierzyć suknie w Madonnie to zadzwoń sobie tam i się umów. Na niektóre dni mają tyle osób, że mogą Ci kazać przyjść w inny dzień, bo przymierzalnie są zajęte. A jeśli chodzi o salony w pasażu na ul. Długiej - w jednym salonie suknie były dość tanie, ale co z tego, skoro materiał niektórych z nich przypominał biały ortalion, a przy "próbie gniecenia" wyglądał strasznie. Po wyjściu z samochodu trzeba by było chyba żelazka szukać
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 07:12   #1462
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

iwka, dzieki za podpowiedz, tak zrobie
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 07:24   #1463
midnite
Raczkowanie
 
Avatar midnite
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 209
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Co do garniturów to też mogę coś napisać ponieważ moja koleżanka dwa tygodnie temu kupowała z narzeczonym i obeszła zarówno cały Kraków jak i Tarnów. Co do jakości garniturów w Pasażu jest podobno tak samo jak z sukienkami, a cena oczywiście odpowiednia tylko dlatego że to garnitur ślubny. Co prawda moja koleżanka ma duże wymagania, ale która z nas nie chciałaby żeby jej mężczyzna wyglądał w dniu ślubu także niezwykle elegancko W ostateczności kupili garnitur w Galerii (tylko nie pamiętam dokładnie nazwy sklepu, wiem że gdzieś na poziomie +1). Podobno za tą samą cenę co w salonie ślubnym można w zwykłym sklepie z odzieżą męską kupić już garnitur z dużo lepszego materiału i ogólnie wyższej klasy (jak już pisałam to co ślubne z zasady jest droższe). Kupili klasyczny garnitur, ale ten chłopak rozpływał się w zachwytach nad tym jak był uszyty i jakiej dobrej jakości. Sama nie wiem ale na pewno warto sprawdzić czy faktycznie nie lepiej kupić dobrego garnituru w sklepie z męską odzieżą a ewentualnie dokupić kamizelkę (mój Narzeczony np. nie chce mieć w ogóle kamizelki ślubnej). Dodatkowo 14 listopada jest noc zakupów w Galerii. Wszystkie sklepy wyprzedają wtedy kolekcje (lub część kolekcji), zastanawiam się czy nie pojechać i choć sceptycznie jestem nastawiona do tego typu "imprez" znajomy kupił w zeszłym roku komputer 1 000 zł taniej niż cena wyjściowa, może garnitury też byłyby troszkę taniej Na razie tylko się zastanawiam i problemy z poszukiwaniem garnituru znam tylko z opowieści, ale jak będę miała czas to może namówię moją drugą połówkę i sprawdzimy czy faktycznie takie duże są te wyprzedaże
Pozdrawiam Wszystkich

Wiwcia nie martw się, ja wyboru sukni dokonałam praktycznie w jeden dzień a i kilka moich koleżanek zakupiło suknie po jednym lub dwóch dniach chodzenia po salonach. Przymierzasz i już wiesz że to TA Zobaczysz że Twoja suknia marzeń czeka na Ciebie i znajdziesz ją szybciej niż Ci się wydaje

Edytowane przez midnite
Czas edycji: 2008-11-06 o 14:17
midnite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 10:02   #1464
Iskierka0805
Raczkowanie
 
Avatar Iskierka0805
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 57
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Co prawda to pawda. W pewnym salonie sukien slubnych w tarnowie cena za garnitur była 680 zł. Taki sam, podkreślam taki sam, (wiem bo specjalnie sprawdzaliśmy firmę i materiał) w świcie i zenicie kosztuje 320-340 zł. Poprostu szok, jakie ceny moga sobie nakładać salony tylko dlatego że nazywaja się ślubne O_O .

Więc Madzia33 jeśli nie chcesz dawać komuś kasy ot tak, to lepiej kupić w zwykłym aczkolwiek dobrym sklepie z meską odzieżą. Napewno będą dobrej jakości.
__________________
"... zniewolona emocjonalnie ... "


http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20090808290213.png
Iskierka0805 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 13:35   #1465
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Dosc spory wybor garniturow widzialam na krakowskiej nie pamietam jak dokladnie nazywa sie ten salon (chyba Moda męska), naprawde duzy wybor ale nie wiem jakie ceny bo tylk ogladnelam na szybkiego. Podejrzewam jednak ze duzo mniejsze niz w typowym slubnym salonie gdzie wszystko nawet rajstopy sa 2x drozsze. Pytalam mojej przyjaciolki ile kosztowal garnitur jej Tzta (wychodzila za maz we wrzesniu i kupowali garniak w salonie slubnym)- dali prawie 2.000 zl (garnitur plus buty, zapinki, i skarpetki). To tyle co suknia slubna.

wiwcia nie martw sie, napewno znajdziesz suknie, ja tez przebywam zagranica i tez bede musiala kombinowac, ale jestem pozytywnej mysli:

Pozdrawiam
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 16:15   #1466
ivonka7
Rozeznanie
 
Avatar ivonka7
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 519
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Hej dziewczęta Widzę że cały Tarnów zawitał do Krakowa!ja właśnie wróciłam szczęśliwa z salonu Madonny z ul.Floriańskiej z rachunkiem za zaliczkę na moją wymarzoną suknie z kolekcji San Patrick model:'Bremen'. Ten model miałam upatrzony jeszcze przed zaręczynami z moim ukochanym, zmierzyłam wiele innych sukienek a tą jako ostatnią i efekt był przytłaczająco wspaniały
Co więcej udało mi się kupić ją za okazyjną cenę 2.700 a nie za 5.000 jak mówi cena podstawowa.Podobnie jak koleżankę wyżej czekają mnie poszukiwania bolerka i delikatnego welonu, który nie przyćmi urody i delikatności hiszpańskich koronek.
Dodam tylko że jestem malutka a krój tej sukni sprawia że nie wyglądam jak krasnal Podsumowując: W Tarnowie są suknie godne uwagi, Kraków straszy cenami-ale nie tylko sukni, mieszkam na codzień w Krk i wiem że tutaj poprostu cena życia jest droższa, ale warto zainwestować w suknie którą będzie się potem wspominać przez całe życie!
Pozdrawiam i wklejam fotkę, co o niej sądzicie? !!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bremen_1.jpg (17,3 KB, 56 załadowań)
ivonka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 16:32   #1467
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

ivonka suknia jest piękna. Zrobilas sobie zdjecia w niej? Ciekawe jak lezy na Tobie Zazdroszcze Wam ze macie juz swoje suknie Buziole
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 18:14   #1468
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

ivonka, jestem takiego samego zdania jak Ty, warto w ten dzien wygladac wyjatkowo, warto zainwestowac, warto zrobic wrazenie na drugiej polowce i na gosciach
jadira, ja nie mam glowa do gory!!
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 19:50   #1469
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

ivonka - suknia piękna. A jak jeszcze jest ta wymarzone to tylko gratulować.
Sama mam koronkowa Jeśli chodzi o welon, to wcześniej miałam na oku taki obszyty koronką, ale jak przymierzyłam do swojej, to strasznie ciężko to wszystko wyglądało, więc chyba zdecyduję się na prawie całkowicie przeźroczysty, bez żadnych ozdób, podwójny - spodnia część długości trenu, górna za łopatki. Mierzyłam taki, ładnie mnie "dopełnia" bo chuda jestem, a przy tym nie zasłania sukni no i fryzury Problem tylko z bolerkiem, do satynowe nie końca mi pasuje. Pomyślę. A dziewczyny, które jeszcze nie mają sukni - na pewno zdążycie
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 21:19   #1470
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

iwka, tez chce miec taki welon, a nie myslalam nic o bolerku, slub mam w sierpniu, nie wiem, czy bede kupowac jakies bolerko....
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:15.