Tarnowskie Panny Młode - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-07, 08:38   #1471
ivonka7
Rozeznanie
 
Avatar ivonka7
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 519
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Nie robiłam sobie zdjeć, chociaż bardzo mnie to kusiło-ale pewnie skończyło by się to tak, że pokazałabym je koleżankom,mojemu kochanemu i efekt nie byłby juz taką niespodzianką.
Teraz jeszcze przed nami obrączki, kwiaty
... i tort weselny-macie może jakies sprawdzone miejsca?
Pozdrawiam
ivonka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 19:08   #1472
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Ja myślę nad bolerkiem tylko dlatego że pogoda nas w tegoroczne soboty nie rozpieszczała i boję się że w maju upałów też nie będzie. Z drugiej strony chciałam na szyję takie zwisające sznurki perełek, a jak ubiorę bolerko, welon, może tego wszystkiego za dużo wyjść. Ciężki wybór. Po prostu wparuję w lutym do salonu i nie wyjdę dopóki coś mi się nie spodoba Chociaż widziałam kiedyś w Madonnie chyba było takie niestandarowe bolerko. Koronkowe, zapinało się na guziki z tyłu sukni, dekolt w łódkę i koronkowe rękawy 3/4. Suknia była na zamek, więc te guziczki super z tyłu wyglądały. Bolerko sięgało ciut za pas. Naprawdę fajnie to wyglądało. Na sali się ściąga i można wtedy założyć coś na szyję.

A jeśli chodzi o garnitury to na pewno nie kupimy w salonie ślubnym. Pod koniec roku są przeceny w Vistuli i Wólczance, Sunset Suit, tam się chyba TŻ zaopatrzy. Zresztą ma alergię na kamizelki ślubne, więc staneło na zwykłej kamizelce + "ślubny" krawat.
Nie ma sensu przepłacać w salonie ślubnym, zresztą taki garnitur można spokojnie potem wykorzystać.
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 00:50   #1473
nisia11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 11
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Polecam popytać o garnitury w naszych rodzimych - tarnowskich fabryczkach skupionych w scislym centrum miasta,obie zaczynaja sie na t.,
maja z nadwyzek ksportowych ceny smieszne 200-400 zl, a na stronach www chodza po kilkaset euro m.in. http://www.apc.fr/ i tym podobne.poza tym szyja na miare i to z czystej welny .
Mój mąż miał właśnie z takiego zrodelka.nie pisze dokladnie nazw tych zakladow bo nie wiem czy moga tak sobie sprzedawac ,ale kto mieszka w tarnowie to powinien sie oientowac o ktore chodzi.
Ja jechalam do slubu białym kabrioletem z czerwona skora w srodku,jakis amerykanski,na tym sie nie znam(moge dac namiar).co do fryzjera to polecam trendy,
a makijaz, paznokcie i takie tam na slonecznej www.ekorczak.pl
I fakt warto wydac troche wiecej pieniazkow na dobrego fotografa.ja bardzo żałuje ż e tego nie zrobilismy.Po prostu tragedia.
Pozdrawiam.
nisia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 06:04   #1474
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

no dziewczynki, jestem na 10.15 umowiona w salonie na przymiarki
milego dnia
no to zmykam
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 11:44   #1475
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Magdzia czekamy na relację
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 16:35   #1476
wiwcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: tarnów/kraków/UK
Wiadomości: 96
Smile Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez nisia11 Pokaż wiadomość
Polecam popytać o garnitury w naszych rodzimych - tarnowskich fabryczkach skupionych w scislym centrum miasta,obie zaczynaja sie na t.,
maja z nadwyzek ksportowych ceny smieszne 200-400 zl, a na stronach www chodza po kilkaset euro m.in. http://www.apc.fr/ i tym podobne.poza tym szyja na miare i to z czystej welny .
Mój mąż miał właśnie z takiego zrodelka.nie pisze dokladnie nazw tych zakladow bo nie wiem czy moga tak sobie sprzedawac ,ale kto mieszka w tarnowie to powinien sie oientowac o ktore chodzi.
Ja jechalam do slubu białym kabrioletem z czerwona skora w srodku,jakis amerykanski,na tym sie nie znam(moge dac namiar).co do fryzjera to polecam trendy,
a makijaz, paznokcie i takie tam na slonecznej www.ekorczak.pl
I fakt warto wydac troche wiecej pieniazkow na dobrego fotografa.ja bardzo żałuje ż e tego nie zrobilismy.Po prostu tragedia.
Pozdrawiam.
hej nisia dzięki wielkie za wszystkie namiary, bardzo ale to bardzo bym Cie prosila o namiary na ten samochodzik !!!! bo mi sie marzy biały do ślubu a nigdzie nie mogłam w tarnowie znależć, mozesz mi tez zdradzic jaka była cena autka ??
a jeśli chodzi i ten gabinet kosmetyczny, to byłas zadowolona ?? powiem ci szczerze ze nie znam jeszcze zadnych opinii o tym salonie wiec nie wiem, ja myslalam osobiscie o tym nowo otwartym salonie Estsetica na slonecznej ... tez nic nie wiem na ten temat jak robia i w ogole.. mam jeszcze troszke czasu ale pasuje powoli sie rozgladac i zebrac opinie gdzie ladnie robia a gdzie tragicznie hehe, wiec dziewczyny piszccie pliss jak macie jakies ciekawe informacje
dzieki z gory pozdrawiam wszystkie dziewczyny
ide swietowac urodziny mojego narzeczonego hehe
__________________
[eucerin][/eucerin]
wiwcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 17:12   #1477
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez wiwcia Pokaż wiadomość
hej nisia dzięki wielkie za wszystkie namiary, bardzo ale to bardzo bym Cie prosila o namiary na ten samochodzik !!!! bo mi sie marzy biały do ślubu a nigdzie nie mogłam w tarnowie znależć, mozesz mi tez zdradzic jaka była cena autka ??
a jeśli chodzi i ten gabinet kosmetyczny, to byłas zadowolona ?? powiem ci szczerze ze nie znam jeszcze zadnych opinii o tym salonie wiec nie wiem, ja myslalam osobiscie o tym nowo otwartym salonie Estsetica na slonecznej ... tez nic nie wiem na ten temat jak robia i w ogole.. mam jeszcze troszke czasu ale pasuje powoli sie rozgladac i zebrac opinie gdzie ladnie robia a gdzie tragicznie hehe, wiec dziewczyny piszccie pliss jak macie jakies ciekawe informacje
dzieki z gory pozdrawiam wszystkie dziewczyny
ide swietowac urodziny mojego narzeczonego hehe
hej
Jeśli zastanawiasz sie nad salonem to zdecydowanie polecam ESTETICĘ
Moje siostry zabrały mnie własnie tam na makijaż przed wieczorem panienskim,pracuje ( i chyba jest właścicielka) cudowna pani Asia,przemiła kobieta.
Wysłucha,zrobi profesjonalny makijaż,do tego ma profesjonalne przygotowanie (po studiach i roznych kursach,szczerze polecam.
Było nas tam 6 i wszystkie wygladałyśmy cudnie,makijaże trzymały sie cały wieczór,szkoda ze fotek nie mogę dodac ale naprawde jak z katalogu!!!
Co do garniturów to polecam salon Duet, moj TZ mial tam wypozyczany "surdut/frak angielski" za trzymanie go caly tydzien zaplaciismy tylko 500zl + czyszczenie w Carrefour ok 37 zł, i naprawde warto miła obsluga no i narzeczony wygladal z klasa i troche bardziej elegancko niz w zwykłym garniturze.
Samochod wyporzyczalismy u pana Andrzeja Chmielowskiego piekny czarny Plymuth deLuxe z 1933 roku,można cała oferte znalezć na stronie "tarnowianki",także polecam
a i jeszcze zapomnialam dodac ze pozniej moje siostry malowaly sie w Estetice na moj slub takze i także wygladaly super i tam tez robiły paznokcie.
Ja akurat caly make-up miałam robiony w domu przez znajoma kosmetyczke i takze wyszlo super
Co do włosów to w sumie zadowolona byłam z fryzury krórą zrobiono mi w Kreatorze (trzymała sie cały dzien i cała noc tzn od 9 rano rozwaliłam ja dopiero o 13-ej dnia nastepnego) włosy były super skrecone i swietnie upete,zadna wsówka nie wypadła
jedyny minus tego salonu to taki,ze pracujace tam panie sa bardzo ciekawskie,wszystka chca wiedziec dopytuja sie,czułam sie tam jak na zlocie czarownic... ale jak komus to nie rzeszkadza to polecam,tylko pytac o pania Beate no i rezerwowac stosunkowo wczesnie....
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein

Edytowane przez Kofika13
Czas edycji: 2008-11-08 o 20:06
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-08, 17:43   #1478
nisia11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 11
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

hej.koszt tego autka to 250 zl,poszukam nr tel.i ci przesle.co do makijazu to porownywalam swego czasu wlasnie 1estetice i 2.ekorczak i sa oba na bardzo wysokim poziomie, z tym ze w nr.2 jest nizsza cena i pani ela jest kosmetoogiem ,nr1 - technik kosmetyczny nizsze wyksztalcenie wyzsza cena makijazu i paznokci , ale za to ladniejszy lokal.co do kursow to na stronie nr.2 ma zamieszcone dypomy i certyfikaty nr.1 nie wiem.ale tak jak mowie obie sa na bardzo wysokim poziomie.makijaz byl cudowny i tak jak wspomniala kolezanka o makijazu wykonanym w nr.1 trzymal sie do nastepnego dnia,pozniej polecilam kolezankom ktore braly slub i rowniez byly bardzo zadowolone,a wybor jak zawsze nalezy do zainteresowanych.Osobiści e polecam Ekorczak.
Co do kreatora to rowniez slyszalam o nim bardzo dobre opi niee,a pani beata z tego co sie orientuje to jest tam wlascicielka,
Ps. nr .tel do pana od autka puszcze na priva .
pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez nisia11
Czas edycji: 2008-11-08 o 18:22
nisia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 17:43   #1479
nisia11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 11
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

! cos mi komp szwankuje

Edytowane przez nisia11
Czas edycji: 2008-11-08 o 18:16
nisia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 18:30   #1480
wiwcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: tarnów/kraków/UK
Wiadomości: 96
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

dzieki nisia to czekam na tel. buziaczki pozdrawiam
__________________
[eucerin][/eucerin]
wiwcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 10:24   #1481
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez iwka28 Pokaż wiadomość
Magdzia czekamy na relację
to juz zdaje relacje
obsluga w Madonnie pierwsza klasa!! naprawde! z usmiechem na twarzy pani pomagala mi sie ubrac, przynosila sukienki, wyrazala opinie, superowo czulam sie jak ksiezniczka, jak za kazdym razem odsuwala kotare i moja mama na mnie patrzyla (bylam tylko z mama, moze jestem staroswiecka, ale nikt nie berdzie nic wiedzial az do dnia slubu), uczucie nie do opisania
mialam kilka upatrzonych sukien i jedna z nich wlasnie wybralam jak ja ubralam, wiedziala, ze to ta,
kolekcja pronovias model donarie, taka wlasnie chcialam
milej niedzieli i milego weekendu dziewczynki!!
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-09, 15:06   #1482
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez magdzia33 Pokaż wiadomość
to juz zdaje relacje
obsluga w Madonnie pierwsza klasa!! naprawde! z usmiechem na twarzy pani pomagala mi sie ubrac, przynosila sukienki, wyrazala opinie, superowo czulam sie jak ksiezniczka, jak za kazdym razem odsuwala kotare i moja mama na mnie patrzyla (bylam tylko z mama, moze jestem staroswiecka, ale nikt nie berdzie nic wiedzial az do dnia slubu), uczucie nie do opisania
mialam kilka upatrzonych sukien i jedna z nich wlasnie wybralam jak ja ubralam, wiedziala, ze to ta,
kolekcja pronovias model donarie, taka wlasnie chcialam
milej niedzieli i milego weekendu dziewczynki!!
ciekawe jak w niej wyglądasz suknia bardzo ładna, duzo zapłaciłas? to juz nowa kolecja?pozdrawiam
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 11:30   #1483
vonka1985
Raczkowanie
 
Avatar vonka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 180
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

witam dziewczyny,

bardzo dawno mnie tu nie było i widzę nowe twarze w watku

jestem już po ślubie i zazdroszcze Wam tych przygotowań, chciałoby sie przeżyć te emocje jeszcze raz, później niezapomniany dzień ślubu ....

sprzedaje swoją suknie ślubną zakupiona w Obsesji. Jeśli byłybyście zainteresowane to kontaktujcie się ze mną przez maila: vonka1985@interia.pl
vonka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 11:49   #1484
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

vonka, pokaz zdjecia
Kofika, udalo mi sie kupic o wiele taniej niz cena katalogowa, normalnie kosztuje 5000 z groszami, a ja dalam 3000, bo jest to model z salonu, ktory byl rzadko mierzony i rzadko uzywany, wiec mi sie udalo
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 13:20   #1485
jonathan00
Raczkowanie
 
Avatar jonathan00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 66
Send a message via Skype™ to jonathan00
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Hey - wlasnie wrociłam z Gródka z kursu przedmałżeńskiego Polecam wszystkim - niesamowite przyżycie - żałuje ze trwał tylko 3 dni - chcialoby sie zostac chociazby na tydzien
Przede wszystkim przesympatyczny ksiądz który prowadził ciekawe wykłady,luźna atmosfera(duzo smiechu),noi najwazniejsze dostalismy ksiazeczki do wypelniania ktorymi potem wymienialismy sie z Tż. Nawet nie zdawałam sobie sprawy z tego, czego jeszcze moge sie dowiedziec o czlowieku z ktorym jestem ponad 7 lat. Niecodziennie ma sie okazje napisac list do siebie i opisac wszystkie uczucia zwiazane z drugą osobą, strasznie nas to do siebie zblizylo.
Z rzeczy trochę mniej ważnych to przepyszne jedzenie, piękna okolica i widoki z okna(ja mialam centralnie na Małpią wyspe). Pokoje sa 2 osobowe (zaskoczyl mnie wysoki standart ), w kazdym łazienka, oczywiscie kobiety lokuje sie razem a mezczyzn razem Oprócz wykładow z ks, bylo spotkanie z panią psycholog (jak rozwiązywac konflikty,zasady dialogu itp)-robilismy rozne testy na temperament i osobowosc, i pania z poradni rodzinnej - o naturalnych metodach planowania rodziny. W ramach tych rekolekcji-kursu mam juz zaliczone dni skupienia wiec 2 w 1 Wróciłam stamtad naładowana pozytywna energią, wydaje mi sie ze jeszcze bardziej chce tego małżenstwa, noi wrócimy tam na 100% ale juz w innym Stanie Pozdrawiam
jonathan00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 13:47   #1486
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

jonathan, to mozemy sobie podac rece, moj kurs jest widze taki sam, tylko, ze spotkania sa co tydzien, tez jyz mamy za soba pisanie listu hihih
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 14:34   #1487
gosica502
Wtajemniczenie
 
Avatar gosica502
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 545
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

No ja wlanie tez bylam z narzeczonym w Grodku tylko ze we wrzesniu.. Dokladnie takie same doswiadczenia mialam tak ze polecam jak najbardziej kazdemu
gosica502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 14:39   #1488
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez magdzia33 Pokaż wiadomość
vonka, pokaz zdjecia
Kofika, udalo mi sie kupic o wiele taniej niz cena katalogowa, normalnie kosztuje 5000 z groszami, a ja dalam 3000, bo jest to model z salonu, ktory byl rzadko mierzony i rzadko uzywany, wiec mi sie udalo
to swietnie gratuluje, szkoda ze ja nie mialam takiej mozliwosci napewno pieknie bedziesz wygladac mam nadzieje ze fotki zobacze,jak juz bedziesz po
powodzenia w dalszych przygotowaniach
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 18:15   #1489
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Magdzia - suknia bajka - a sam fakt, że zapłaciło się mniej za w sumie nową suknię przywołuje uśmiech Bardzo mi się ten dół podoba, coś sie na nim dzieje, ale nie jest przeładowana. Śliczna.
Myślisz już o dodatkach?
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-10, 19:03   #1490
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

iwka, mysle, mysle, mysle, wiem jedno, ze musza byc one bardzo delikate, bo suknia sama w sobie jest bogata
na pewno jakas bransoletka na reke, teraz musze sie rozgladnac za butami, tylko nie wiem gdzie moga byc jakies biale bty, no i zastanawiam czy sie czubki okragle czy raczej szpic, doradzcie...
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 20:16   #1491
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez magdzia33 Pokaż wiadomość
iwka, mysle, mysle, mysle, wiem jedno, ze musza byc one bardzo delikate, bo suknia sama w sobie jest bogata
na pewno jakas bransoletka na reke, teraz musze sie rozgladnac za butami, tylko nie wiem gdzie moga byc jakies biale bty, no i zastanawiam czy sie czubki okragle czy raczej szpic, doradzcie...
Magdzia wypatrzylam fajna stronke z butami slubnymi, salon maja na Kasztanowej w Krakowie (ale mysle ze warto zrobic sobie wycieczke, to koncu nie tak daleko ) i wlasnie w tym butiku jest ponoc duzo wiekszy wybor niz na stronce, a wiadomo ze lepiej przymierzyc i zdecydowac na miejscu. ja wklejam przykladowe buty ktore mi sie spodobaly ( z tego wzgledu ze maja niski obsacik, ladny czubek i wogole ladne wykonczenie) a oto i stronka http://www.butyslubne.com.pl/

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kopia-obuwie-slubne-wzor_63.jpg (24,5 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg obuwie-slubne-wzor-202-7_62.jpg (23,6 KB, 16 załadowań)
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 23:04   #1492
anjas17
Raczkowanie
 
Avatar anjas17
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: tarnów/doncaster
Wiadomości: 72
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Czesc dziewczyny!
jestem nowa, mam nazieje ze sobie poradze na forum bo szczerze mowiac pierwszy raz korzystam... Nasz slub bedzie 19.09.2009 w tarnowie. Na dzien dzisiejszy mamy: sale Tarnowianka od razu z autkiem od nich, slubowac bedziemy w katedrze o godz. 16:00, fotograf Hubert Burzawa, kamerzystka z Wadowic, Dj Elvis, zaproszenia juz odebrane przez tesciow do tego etykiety na butelki, mamy tez skrzypaczke do kosciola i dekoracje sali, auta itp. Mieszkamy w Anglii i w Polsce bedziemy dopiero w styczniu. Chce wtedy kupowac sukienke, bedziemy zamawiac obraczki. Wodke zalatwiaja rodzice Misia, a wlasciwie jego kumpel pracuje w hurtowni i on sie wszystkim zajmie. Garnitur kupujemy tutaj bo za 200 funtow mozna miec np. Hugo Bossa a w Polsce za ladny garniak trzeba dac 1000 zł wiec chyba sie nie oplaca. W ogole to jest mi troche ciezko bo wszystko zamawiam przez neta albo przez telefon. Nic nie wiem o fryzjerach kosmetyczkach w Tarnowie. Ahaa i jeszcze musimy pelno noclegow znalezc bo Moj Luby jest z Łodzi wiec dla rodzinki i znajomych z Łodzi i z Anglii. o maj gad nie moge normalnie.... czasem to chce wszystko anulowac i wziasc slub na jakiejs fajnej cieples wyspie tylko ja i On.... Czy Wy tez macie tak ciezko?? Kiedy sa wyprzedaze sukienek??
anjas17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 06:26   #1493
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Witaj anjas!
Nie martw sie jest nas tu więcej w takiej sytuacji tez jestem w Uk i zalatwiamy wszystko na odleglosc. Daj namiary jesli mozesz na garniaki, gdzie mozna kupic jakies ladne w UK?
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 10:05   #1494
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Madzia, suknia jest tak bogata, że ja bym się zastanowiła nad czymś z kryształków. Albo bransoletka i np. długie kolczyki, albo krótkie kolczyki i jakiś delikatny naszyjnik. Tak żeby nie przedobrzyć Buty też chyba gładkie, a czy ze szpicem czy nie - to zależy tylko od Twojej wygody i tego co lubisz. Suknia nie jest bardzo wąska na dole, więc przy chodzeniu nie będzie ich za bardzo widać.

Fajny sklep z butami ślubnymi jest jeszcze w Pasażu na Długiej (trzeba przejść cały, jest on na końcu za zakrętem). Kilka znalomych kupowało tam buty i chwaliły że bardzo wygodne. Tylko że tam jest drożej niż na ul. Kasztanowej. Butki też z innych materiałów, przede wszystkim skóra.

Jadira ładne te buciki, też chcę na niskim obcasie, zastanawiam się jak koronkowe wiązanie będzie trzymać stopę i czy po paru godzinach nie obetrze?

anjas17 witaj na forum niezła organizacja - masz zdecydowaną większość załatwioną. Tylko gratulować. Ja też mam fotografa Huberta Burzawę Miał niedługo umieścić na swojej stronie galerię zdjęć z 2008r. - zobaczymy co wymyślił w tym roku

Zobacz sobie tutaj - strona Urzędowa Miasta i baza noclegowa:
http://www.it.tarnow.pl/noclegi/hotele/tarnow.php
do wyboru do koloru

O fryzjera i kosmetyczkę się nie martw. Parę z nas ma ślub wcześniej to potestujemy

Zastanawiam się na TRENDY. Chodzę sobie do fryzjera w TRENDY tu w Krakowie i jeszcze nie wyszłam niezadowolona. No ale przecież nie będę jechać do Krakowa do fryzjera, heheh. Mam nadzieję, że uczą ich tak samo wszędzie
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 12:13   #1495
nisia11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 11
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Ja robiłam swoją ślubną fryzurke w TRENDACH na targowej i byłam bardzo zadowolona,już troche czasu minęło od tamtej pory ale myśle ze sie nie pogorszyli.Pozdrawiam
nisia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 16:39   #1496
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

anjas17 witaj na forum niezła organizacja - masz zdecydowaną większość załatwioną. Tylko gratulować. Ja też mam fotografa Huberta Burzawę Miał niedługo umieścić na swojej stronie galerię zdjęć z 2008r. - zobaczymy co wymyślił w tym roku


hej
kurcze jestescie juz zdecydowane na tego huberta? przejazalam jego galerie i....... jakies te zdjecia nijakie, tak jakby ktos zrobil je w pospiechu i byle gdzie....
para młoda na wiekszosci zdjec nie jest na głownym palnie co wg mnie jest błedem... jaka bedzie przyjemnosc ogladania takich fotek za kilka lat?
smieci,stare odrapane budynki,targ???? okropność ..... no chyba ze wymyslil cos fajniejszego w tym roku... oby!!!!
no i nie krzyczcie bardzo ja tylko wyrazilam swoje zdanie.
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 17:23   #1497
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość

kurcze jestescie juz zdecydowane na tego huberta? przejazalam jego galerie i....... jakies te zdjecia nijakie, tak jakby ktos zrobil je w pospiechu i byle gdzie....
para młoda na wiekszosci zdjec nie jest na głownym palnie co wg mnie jest błedem... jaka bedzie przyjemnosc ogladania takich fotek za kilka lat?
smieci,stare odrapane budynki,targ???? okropność ..... no chyba ze wymyslil cos fajniejszego w tym roku... oby!!!!
no i nie krzyczcie bardzo ja tylko wyrazilam swoje zdanie.
Nie będę krzyczeć Każdy ma prawo do własnego odbierania pewnych rzeczy, a już na pewno fotografii Generalnie to gdzie będzie plan zdjęciowy zależy tylko od nas, jeszcze się nie zdecydowaliśmy gdzie dokładnie, będziemy o tym rozmawiać przed ślubem. Ja też nie chcę mieć zdjęć ze śmieciami, ale jak się komuś podoba, nie ma problemu Całkiem fajny kontrast wychodzi poprzez połączenie nowego (stroje ślubne, małżeństwo) ze starym (np. te hale fabryczne) - wtedy te fotografie są nie tylko ślubne, ale mają w sobie coś jeszcze. Ale nie zgodze się, że zdjęcia są nijakie i że para młoda nie jest na głównym planie. Te zdjęcia są różne, widziałam też zdjęcia których na stronie nie ma, w tym z kościoła i podobały mi się. Teraz jest chyba taka moda na "nowatorskie" zdjęcia, bo większość ofert fotografów je zawiera.
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 18:51   #1498
Iskierka0805
Raczkowanie
 
Avatar Iskierka0805
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 57
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

U mnie również będzie Hubert na ślubie. Widziała wiele Jego zdjęć i nie wiem czy to zależy od gustu, ale ja własnie takie nietypowe, zwariowane uwielbiam. Nie chce zwykłych pozowanych na zielonej trawce albo nie daj Boże w studio jakimś, zdjeć. A to w jakim plenerze będą to tak jak Iwka napisała, zależeć będzie od pary młodej, lub można zdać się na Huberta. Pomysłów ma wiele, pojedzie gdzie chcecie, nie tylko fabryki i mury, ale jak dla mnie takie połączenie jest cudne

Witamy anjas wyprzedaże są już dawno, i chyba będą do końca roku ? .... w niektórych salonach w grudniu już wchodzą nowe kolekcje ( ktorych wyprzedaże będa pod koniec 2009 roku ;> ), a napewno już w styczniu będą dostępne.

Powodzenia wszystkim
__________________
"... zniewolona emocjonalnie ... "


http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20090808290213.png
Iskierka0805 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 19:10   #1499
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez nisia11 Pokaż wiadomość
Ja robiłam swoją ślubną fryzurke w TRENDACH na targowej i byłam bardzo zadowolona,już troche czasu minęło od tamtej pory ale myśle ze sie nie pogorszyli.Pozdrawiam

a mogłabyś wkleić fotkę swojej fryzurki
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 20:39   #1500
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

ja w ogole nie mam koncepcji, jesli chodzi o fryzure, myslalam o lekko pokreconych i rozpietych, na co dzien mam proste, sa poddatne, wiec loki beda sie trzymaly, ale to jeszcze mam czas do sierpnia
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:47.