Zmiana zachowania suni po ciężkim zatruciu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-05-11, 17:20   #1
Liptonka
Rozeznanie
 
Avatar Liptonka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 870

Zmiana zachowania suni po ciężkim zatruciu


Bardzo proszę o pomoc. Nasza ukochana sunia na początku marca bardzo mocno się zatruła. Miała bardzo długi okres czasu mocne i częste biegunki. Trafiła pod kroplówki i oprócz tego dostawała leki, straciła apetyt i wszystkie siły. Zatrucie to spowodowało u niej anemię. Teraz jest już zdrowa, nie ma anemii, i dobre wyniki krwi, kału i moczu. Jednak całkowicie zmieniło się jej zachowanie. Dawniej w porze letniej uwielbiała leżeć na balkonie i obserwować otoczenie, teraz w ogóle tego nie robi. Leży w kuchni na swoim legowisku. Kiedyś przebywała tylko w tym pomieszczeniu co my. Na spacerach przestała znaczyć teren, zrobi siku tylko jeden raz od razu po wyjściu z domu. Na spacerach chodzi ze spuszczonym łebkiem i nie otwiera pyszczka, kiedyś cały czas chodziła „uśmiechnięta”. Na spacerach również ledwo chodzi i szybko się męczy, kiedyś je uwielbiała i nie miała nigdy dosyć. Jeździła ze mna do pracy, była wszystkiego ciekawa i bardzo wesoła. Nasza weterynarz mówiła by dać jej czas, jednak to trwa zbyt długo i bardzo mnie martwi. Weterynarz mowi też, jest sunia jest zdrowa ma dobre wyniki. Dodam, że piesek pod koniec lutego miał kontrolne badania i wyniki wyszły rewelacyjne, tak też się czuł. Była wesoła, zawsze chętna na długie wędrówki i zawsze była obok nas. Mimo, że sunia jest starszym pieskiem, nie wiem ile dokładnie ma lat, bo jest adoptowana ze schroniska, zawsze na wszystko miała siły, wszędzie ja ze sobą zabierałam i zawsze była zadowolona. Kocham ją strasznie proszę o pomoc, dziękuje za wszystkie odpowiedzi.
Liptonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-11 18:20:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:38.