Fryzjer, groomer, salon dla psa, kota - WĄTEK ZBIORCZY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-04, 08:08   #1
Beatka 23
Raczkowanie
 
Avatar Beatka 23
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 99
Arrow

Uwaga na fryzjerów!


Hej!
Nie udzielam się za często na wizażu ale ostatnie przejścia z psim fryzjerem zmusiły mnie do napisania tego wątku.
Chciałabym Was prosić abyście zanim zaprowadzicie psa do fryzjera dokładnie tego fryzjera sprawdziły. Ja tydzień temu zaprowadziłam psa do fryzjera (mam pudelka miniaturkę), pani się ogłaszała, że strzyże psy na wystawy itp... Niestety skrzywdziła mi psa! Ostrzygła go za krótko psu porobiły się koszmarne rany i muszę go teraz leczyć jest na zastrzykach. Najgorsze jest to, że po kontakcie z tą panią, iż popełniła błąd (co potwierdził również weterynarz) ta pani miała mi do powiedzenia tylko stek wyzwisk zero słowa przepraszam. Jestem zła i zawiedziaona ludzką bezczelnością bo oprócz tego że wydaję teraz pieniądze na leczenie to jeszcze piesek cierpi! Dlatego dziewczyny dokładnie sprawdzajcie gdzie zaprowadzacie pieski.
Aha mam jeszcze pytanie czy macie jakieś pomysły gdzie mogłabym zgłosić co ta pani zrobiła aby inne psy już cierpieć nie musiały?
Beatka 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 08:16   #2
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Uwaga na fryzjerów!

Tak trzeba uwazać Szkoda tylko twojego psiaka, biedak musi sie męczyć
a co z tą sprawą jeszcze można zrobić to nie mam pojęcia
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 08:21   #3
Beatka 23
Raczkowanie
 
Avatar Beatka 23
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 99
Dot.: Uwaga na fryzjerów!

Chciałabym coś zrobić bo wiem że mogą inne psy chodzić też do tej pani a profesjonalistką to ona nie jest! Po co inne mają psiaki cierpieć! Wystarczy, że mój okropnie cierpi bo cała jego szyja to jedna wielka rana!
Beatka 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 18:09   #4
julka123
Raczkowanie
 
Avatar julka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 163
Dot.: Uwaga na fryzjerów!

na początku koniecznie zrób zdjęcia pieskowi w tym stanie..... w razie czego bedziesz mogła pokazać ''efekty'' jej pracy nawet jak piesek wyzdrowieje.... a później.... hmm.... nie mam pojęcia
__________________
"If a black man is racist, is it okay?
If it's the white man's racism that made him that way,
By some sense they're all the same"

ebiblioteczka.mojeforum.n et - nowe forum o książkach.


Pozdrawiam ;]
julka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 07:37   #5
Beatka 23
Raczkowanie
 
Avatar Beatka 23
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 99
Dot.: Uwaga na fryzjerów!

Dziś idę do Inspekcji Pracy i sanepidu. Chciałam załatwić z tą panią sprawę polubownie ale się nie dało gdyż pani mnie stekiem wyzwisk potraktowała. Dziewczyny nie chodźcie do przypadkowych fryzjerów piesków z ogłoszenia idźcie do porządnych gabinetów!A pies tak szybko nie wyzdrowieje bo najparwdopodobniej będzie miał operacyjnie usuwaną ranę, bo mu się narośl zrobiła(choć ja mam nadzieję że bez tego się obejdzie).
Beatka 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 08:17   #6
domininia
Rozeznanie
 
Avatar domininia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 868
Dot.: Uwaga na fryzjerów!

Przykra sprawa;/ Dlatego ja radze nie zostawiac psów u fryzjera!Tylko zostac z nim,bo po pierwsze psiak jest bez wlasciciela bardzo zestresowany,po drugie mozna sie przygladac czy pani fryzjerka umie strzyc(a w pozniejszym czasie np kupic maszynke i samemu obcinac jak juz bedziemy wiedziec jak).Najczesciej kaza przyjsc nam za 3 godziny,w tym czasie piesek siedzi w jakiejs klatce a my nie wiemy co sie z nim dzieje!Jesli w danym zakladzie nie beda chcieli pozwolic na obecnosc wlasciciela to trzeba zmienic zaklad!Bardzo wspołczuje!A ta Pani byla wlascicielka salonu?Bo jesli nie to do wlascicielki!Pogrozic sprawa w sadzie!Przeciez ta kobieta moze jakies zwierze wkoncu wykonczyc!
domininia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 08:54   #7
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Dot.: Uwaga na fryzjerów!

Cytat:
Napisane przez Beatka 23
bo cała jego szyja to jedna wielka rana!
Boże, to co ona temu biednemu psu robiła, że go poraniła
Rozumiem obciąc krzywo, nierówno, ale poranić ?
aferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-06, 17:27   #8
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Uwaga na fryzjerów!

Beatka- juz robisz dobrš rzecz- antyreklamę
rozpowiadaj o salonie psiej pieknosci z "kompetencjami", a splajtujš;>
grono, fora psie, te sprawy ...
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 07:13   #9
Beatka 23
Raczkowanie
 
Avatar Beatka 23
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 99
Dot.: Uwaga na fryzjerów!

Hej!
Ta pani nie jest właściecielką salonu strzyże w domu. Ja dowiedziałam się o niej od koleżanki jej pieska pięknie ostrzygła i tym się zasugerowałam niestety! Miała dyplom i twierdziła, że strzyże pudle na wystawy więc pewna byłam, że psa w dobre ręcę oddaję! A co do ran to ona go nożyczkami tak bardzo nie poraniła, rana się zrobiła dlatego, że pies był za krótko ostrzyżona na szyji i klatce pirsiowej praktycznie zostawiła mu samą skórę i pies nie miała żadnej ochrony zaczął się drapać i z małych strupków porobiły się wielkie rany! Co do antyreklamy to dzięki za podpowiedź zaraz mykam na inne fora i ogłoszę gdzie nie wolno chodzić do fryzjera w szczecinie! Piesek jest cały czas leczony idą na to pieniądze, których jak każdy nie mam za dużo więc jest ciężko same wiecie, że weterynarze to nie tania sprawa, zwróciłam się do tej pani o zwrot połowy kosztów leczenia to mnie potraktowała stekiem wyzwisk! Ludzie to niektórzy nie mają sumienia. Zupełnie inaczej wyglądała by sprawa gdyby ta pani się przyznała do popełnionego błędu i przeprosiła wtedy bym stwierdziła no trudno stało się każdy ma prawo do pomyłek. Ale ona jest na tyle bezczelna, że twierdzi że tak powinno być!! I dlatego nie zostawię tak tej sprawy choć z natury jestem osobom, która odpuszcza szybko i łatwo ale nie tym razem!
Beatka 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 11:10   #10
pzs1
Zadomowienie
 
Avatar pzs1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z mojego pokoju
Wiadomości: 1 239
GG do pzs1
Dot.: Uwaga na fryzjerów!

Ja byłam w klinice weterynaryjnej u fryzjera ze swoim sznaucerkiem i też nie jestem zadowolona. Nie mam z nim takich kłopotów jak Ty ze swoim psiakiem ale źle obcięła mu sierść na uszach i miał na uchu wielkie strupy, które zaczęły ropieć. Z kolej sąsiadka mojej koleżanki jak poszła ze swoją sunią to jak odebrała psa okazało się że psinka ma obcięte uszy!!!!!!!!!!!!!! Paranoja
__________________
Ilo
pzs1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 11:15   #11
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Uwaga na fryzjerów!

Cytat:
Napisane przez pzs1
Ja byłam w klinice weterynaryjnej u fryzjera ze swoim sznaucerkiem i też nie jestem zadowolona. Nie mam z nim takich kłopotów jak Ty ze swoim psiakiem ale źle obcięła mu sierść na uszach i miał na uchu wielkie strupy, które zaczęły ropieć. Z kolej sąsiadka mojej koleżanki jak poszła ze swoją sunią to jak odebrała psa okazało się że psinka ma obcięte uszy!!!!!!!!!!!!!! Paranoja

ale ogon zostawili, czy też obcięli?
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-07, 11:48   #12
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Dot.: Uwaga na fryzjerów!

Cytat:
Napisane przez pzs1
Z kolej sąsiadka mojej koleżanki jak poszła ze swoją sunią to jak odebrała psa okazało się że psinka ma obcięte uszy!!!!!!!!!!!!!! Paranoja
Ale obcinanie uszu to nie jest robota dla fryzjera, ale dla weterynarza.
Chyba, że fryzjer nożyczkami ciachnął, ale prawdę mówiąc coś mi się to dziwne wydaje.
aferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 09:07   #13
domininia
Rozeznanie
 
Avatar domininia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 868
Dot.: Uwaga na fryzjerów!

Matko co to za ludzie?!Zabilabym!Az mi cisnienie podskoczylo!
domininia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 20:24   #14
Sweet :)
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 982
Dot.: Uwaga na fryzjerów!

NIe...... to nieporozumienie biedne psiaki.... Ja naszczęście mam sprawdzonego fryzjera dla moich dziewczynek :P A jak tam stan twojego psiaka?
Sweet :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 21:04   #15
Beatka 23
Raczkowanie
 
Avatar Beatka 23
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 99
Dot.: Uwaga na fryzjerów!

Mój piesek jest dalej leczony codziennie tą ranę przemywam specjalnym płynem ale ona się nie zmniejsza. Najgorsze jest to, że on się w to miejsce drapie a nie powinien już go mocno pilnuje, łapke mu zabandażowałam ale i tak trochę się drapie. Jutro idę do kontroli do weterynarza, zobaczymy co powie. Mam złe przeczucia i trochę się boję, ale może będzie dobrze. Kurcze nie mogę patrzeć jak on cierpi i mam straszne wyrzuty sumienia, że go tam zaprowadziłam! Przykro mi
Beatka 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 22:19   #16
domininia
Rozeznanie
 
Avatar domininia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 868
Dot.: Uwaga na fryzjerów!

Beatka a gdybys mu zalozyla kolnierz to nie utrudnilo by mu to drapania rany?Trudno mi doradzic bo niewiem na jakiej wysokosci dokladnie ma te rany;/
domininia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 20:33   #17
Beatka 23
Raczkowanie
 
Avatar Beatka 23
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 99
Dot.: Uwaga na fryzjerów!

Niewiem czy by mu to utrudniło ranę ma na wysokości policzka przy uchu i ciągnie się do szyji. Weterynarz nic o kołnierzu nawet nie wspomniał. Jutro u niego będę to się spytam dzięki za podpowiedź
Beatka 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 06:47   #18
Beatka 23
Raczkowanie
 
Avatar Beatka 23
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 99
Dot.: Uwaga na fryzjerów!

Dziewczyny mam dobre wieści/ Mój Puszek jest już prawie zdrowy, ranka jest na dobrej drodze do zagojenia! Dzięki wszystkim za rady i podpowiedzi! Ja mam nauczkę na przyszłość ale Wy pamiętajcie, nie chodźcie nigdy prywatnie do kogoś nieznanego do psiego fryzjera. Tak jak jedna wizażanka napisała najlepiej być przy strzyżeniu! Za tą radę szczególnie dziękuję i się teraz będę do niej stosowała, choć niewiem czy zdecyduję się jeszcze zaprowadzić pieska do fryzjera. Jeszcze raz dzięki wszystkim za odzew
Beatka 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-23, 13:37   #19
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Uwaga na fryzjerów!

Cytat:
Napisane przez Beatka 23
Hej!
Nie udzielam się za często na wizażu ale ostatnie przejścia z psim fryzjerem zmusiły mnie do napisania tego wątku.
Chciałabym Was prosić abyście zanim zaprowadzicie psa do fryzjera dokładnie tego fryzjera sprawdziły. Ja tydzień temu zaprowadziłam psa do fryzjera (mam pudelka miniaturkę), pani się ogłaszała, że strzyże psy na wystawy itp... Niestety skrzywdziła mi psa! Ostrzygła go za krótko psu porobiły się koszmarne rany i muszę go teraz leczyć jest na zastrzykach. Najgorsze jest to, że po kontakcie z tą panią, iż popełniła błąd (co potwierdził również weterynarz) ta pani miała mi do powiedzenia tylko stek wyzwisk zero słowa przepraszam. Jestem zła i zawiedziaona ludzką bezczelnością bo oprócz tego że wydaję teraz pieniądze na leczenie to jeszcze piesek cierpi! Dlatego dziewczyny dokładnie sprawdzajcie gdzie zaprowadzacie pieski.
Aha mam jeszcze pytanie czy macie jakieś pomysły gdzie mogłabym zgłosić co ta pani zrobiła aby inne psy już cierpieć nie musiały?
Zatkało mnie. Nie zdawałam sobie sprawy, że wizyta u fryzjera może się tak skończyć. Masz rację, że na fryzjerów trzeba uważać, ale ja mam na myśli niefachowe obcięcie sierści, cięcia wg jednego wzorca, bez patrzenia na to, jaką obcina się rasę. Irytuje mnie tez nawyk wypraszania właścicieli psów z pomieszczenia podczas strzyżenia /bo się piesek rozprasza- w życiu bym nie wyszła/ albo podwiesznie psa na dwie godziny na "szubieniczce" /bo się nie kręci/. Ja trafiłam na panią, która strzyże przeróżne rasy, zarówno na wystawy, jak i kundelki- jestem przy psie cały czas podczas zabiegu, Scot może się położyć, pokręcić, nie "wisi" na tym urządzeniu, jestem zadowolona z efektów
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-23, 13:55   #20
sylwusiaaniolek
Wtajemniczenie
 
Avatar sylwusiaaniolek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 450
GG do sylwusiaaniolek
Dot.: Uwaga na fryzjerów!

hej. Tez mam pudelka miniaturke... na szczescie nie trafilam na takiego fryzjera bo chyba bym go ... jak piesek ????
__________________
Po prostu SYLWIA

Uczę się szyć na maszynie

Moje małe "dzieła" Galeria - zajrzyj
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=737889
sylwusiaaniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 20:49   #21
Beatka 23
Raczkowanie
 
Avatar Beatka 23
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 99
Dot.: Uwaga na fryzjerów!

Hej! Mądry polak po szkodzie niestety, teraz też w życiu psa samego nie zostawie u fryzjera(o ile wogóle jeszcze kiedyś do fryzjera pójdę z nim). Teraz jest już wszystko w porządku. ma delikatne przebarwienie bo on cały jest biały i w miejscu rany ma jeszcze plamy. I jeszcze czekamy żeby sierść mu odrosła. Kurcze a o tym podwieszeniu dla psa to pierwszy raz słyszę choć pies w prawdziwym zakładzie dla psów do tej pory był strzyżony, przecież to dla psa nie bardzo fajnie delikatnie mówiąc jest. Słyszałam też, że dają psom jakieś leki uspokajające, zresztą m.in. po tej wiadomości poszłam do tej dziewczyny bo ona ponoć takie dobre podejście do psów miała
Beatka 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 23:53   #22
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Uwaga na fryzjerów!

BEATKO- proszę Cię - napisz mi na priv - co to za miejsce- jestem ze Szczecina i mam Szkociska- nie chcę żeby przypadkowo trafiły w takie ręce
Dziękuję
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 09:59   #23
lacrimaa
Raczkowanie
 
Avatar lacrimaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 131
Arrow Fryzjer, groomer, salon dla psa, kota - WĄTEK ZBIORCZY

Witam.
Czy któraś z wizażanek mogłaby polecić mi kogoś w Gliwicach. Koleżanka wyjechała i zostawiła mi pod opieką rocznego yorka i muszę się wybrać z nim do jakiegoś fajnego fryzjera, najlepiej sprawdzony.
Z góry dziękuję
lacrimaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 21:09   #24
tttusiaaa
Raczkowanie
 
Avatar tttusiaaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 179
GG do tttusiaaa
Question Fryzjer Okolice Katowic

Witam,
szukam sprawdzonego, dobrego fryzjera dla Yorków ze śląska. Najlepiej z Tychów, okolic Katowic. Znacie może jakiegoś godnego polecenia?
tttusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 08:57   #25
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Dot.: Fryzjer Okolice Katowic

Znam fryzjerkę, którą ludzie bardzo sobie chwalą - pracuje w zakładzie kosmetyczno fryzjerskim przy klinice weterynaryjnej w Brynowie (Katowice). Tu masz namiary http://www.lecznica-brynow.com/
Fryzjerka ma na imię Baśka.
aferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 17:21   #26
andere
Zadomowienie
 
Avatar andere
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Valhalla
Wiadomości: 1 024
Salon piękności dla zwierząt

Czy korzystacie z salonów piękności dla zwierząt? Zauważyłam, że najczęściej oferowane usługi to strzyżenie i czesanie
Mnie się marzy własny taki salon Czuję, że byłabym w swoim żywiole.
Ja nie mam potrzeby chodzenia z moimi zwierzętami, bo są krótkiej sierści. Czesanko i reszta to moja bajka.
Więc jeżeli już tam bywacie to macie jakieś specjalne życzenia? Na co najbardziej zwracacie uwagę?
__________________
A śnieg pada, zasypując sny i idee, a śnieg pada mrożąc w żyłach krew...

Maleńka
andere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 17:29   #27
sunshain
Wtajemniczenie
 
Avatar sunshain
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 179
Dot.: Salon piękności dla zwierząt

Cytat:
Napisane przez andere Pokaż wiadomość
Czy korzystacie z salonów piękności dla zwierząt? Zauważyłam, że najczęściej oferowane usługi to strzyżenie i czesanie
Mnie się marzy własny taki salon Czuję, że byłabym w swoim żywiole.
Ja nie mam potrzeby chodzenia z moimi zwierzętami, bo są krótkiej sierści. Czesanko i reszta to moja bajka.
Więc jeżeli już tam bywacie to macie jakieś specjalne życzenia? Na co najbardziej zwracacie uwagę?

nie

bo nie ufam biorąc pod uwagę przygotowanie co niektórych groomerów

to pewnie moim MCO wycieły by kłaki z uszu i między paluchami

wole sama dbac o moje koty

dostaje pochwaly od sedziów na wystawach to o czyms świadczy

powiem tak jest wiele salonów groomerskich a tylko nieliczne są godne polecenia (ja oddałabym swoje futra do jednego salonu groomerskiego ale on jest ok 500 km odemnie)

znam przypadki, że koty byly zabierane przez właścicieli w trakcie kapieli z salonu jak właściciele zobaczyli co pseudogroomerka wyczynia

albo nie jechali na wystawę bo kot juz nie przypominał przedstawiciela swojej rasy


jak sie nie ma poleconego i sprawdzonego salonu to lepiej kupić dobre kosmetyki - można robic zamówienia składkowe ze stanów a sa hodowcy którzy sami sprowadzają kosmetyki zagraniczne i sprzedają je w Polsce (wydatek kilkuset złotych jednorazowo), trochę cierpliwości, poszperać na forach jak dbac o konkretną rasę i samemu kąpać futro

z czasem każdy sie nauczy dbac o konkretna rasę


----------------



najlepsza szkoła groomingu jest w Łodzi

Edytowane przez sunshain
Czas edycji: 2009-10-20 o 17:33
sunshain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 14:41   #28
asiuleczka_kubeczka
Rozeznanie
 
Avatar asiuleczka_kubeczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 607
GG do asiuleczka_kubeczka
Question Groomer LUBLIN

Witam, chciałabym obciąć mojego 11 miesięcznego Yorka, ale nie mam żadnych doświadczeń w tym temacie. Może któraś z Was mogłaby mi polecić dobrego groomera z Lublina, który zna się na rzeczy i nie puści mnie z torbami?
Z góry dziękuję za pomoc




P.S.
Szukałam podobnego wątku w wyszukiwarce, ale nie znalazłam
asiuleczka_kubeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 10:27   #29
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Psi fryzjer - Gliwice

Cześć.
Pewnie wątek już nieaktualny, ale mogę w pełni polecić P. Dorotę, która z tego co wiem strzyże psy od 4, czy 5 lat, jak by się komuś przydało to podam numer: 508219042.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 19:12   #30
walenick
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 35
Psi Fryzjer Poznań

Witam,

Mam wielką prośbę do właścicieli długowłosych piesków z Poznania:

Polećcie mi proszę jakiegoś psiego fryzjera godnego zaufania.

Moja Fibi była raz u Pani z salonu przy ulicy Swoboda. Byłam bardzo zadowolona, ale obecnie Pani zawiesiła działalność i teraz nie wiem który salon wybrać.

Z góry bardzo dziękuję
walenick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-30 15:05:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:21.