Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-18, 10:30   #3661
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość

mieszkam sama, jedyna robota jaka mam to praca nad magisterka...ktorej nie potrafie roszyc od tygodnia :/

Eee co ja bym dala żeby być w takiej sytuacji jak Ty Nie narzekaj

Mnie rano łapy zaswędziały... przycisnęłam, ale szybko sie opanowałam (co sie u mnie często nie zdarza, bo jak zaczynam to już na maxa). Mam tylko nadzieje, ze po tym przyciśnięciu nie powstanie ropniak
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 10:33   #3662
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

marzę o tym by mieszkać sama..tfu.. wystarczy mi nawet wynajęty pokój..
byle bym miała świętaśny spokój
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 10:53   #3663
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

jasne, ja nie mieszkam sama calkiem - tylko wynajmuje pokoj w 3 pokojowym mieszkaniu

zapewniam was, ze nie chcialybyscie byc w takiej sytuacji - nie dosc, ze mam glupich wspolokatorow, ktorzy tylko burdel robia, a nie sprzataja to jeszcze poniewaz nie pracuje to nic nie zarabiam w tej chwili, a na ten maly pokoj wydaje 600zl miesiecznie...

chetnie bym sie z kims zamienila :p prosze bardzo....kto chce wydawac 600zl miesiecznie na maly pokoj i samemu sie utrzymywac nic nie zarabiajac? :p
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 11:01   #3664
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość

chetnie bym sie z kims zamienila :p prosze bardzo....kto chce wydawac 600zl miesiecznie na maly pokoj i samemu sie utrzymywac nic nie zarabiajac? :p
To w ogole możliwe? Nie zarabiać nic a mieć taka kase i samemu sie utrzymywac ... ja chce. Ale nie znam sposobu

No i sporo płacisz jak za mały pokoik 600 zł fju fju, u nas za taka cenę można wynająć kawalerke ....
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 11:13   #3665
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

a w warszawie kawalerki zaczynaja sie od 1000zl plus oplaty
ja place za swoj pokoj 550 plus oplaty - wychodzi kolo 600

no jak widac mozna ...przez troche mialam oszczednosci, a teraz robie sobie debet na koncie, ktory bede splacac jak skoncze magisterke i znajde prace

a jakim mam wybor? - nie mam nikogo kto mnie bedzie utrzymywac, a probowalam pisac magisterke pracujac i nie dawalam rady...

co wiecej, finansowo to ja musze mojej mamie pomagac...nadal ktos chce sie zamienic?
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 12:00   #3666
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
mieszkam sama, jedyna robota jaka mam to praca nad magisterka...ktorej nie potrafie roszyc od tygodnia :/

porazka jakas...przez tydzien nic praktycznie nie zrobilam

i ciagle mysle, ze jutro bedzie lepiej
jak to znajomo brzmi...
quleczka ja na Twoim miejscu bym się nie załamywała. Jeszcze nie jest źle. Moja praca leży odłogiem ponad 2 miesiące... :/

a i u mnie wyciskania ciąg dalszy zmasakrowana twarz. Niby się kwaszę, ale chyba filtr mnie zapycha, bo ciągle mi się kaszka robi filtry z alkoholem mnie wysuszają okropnie (mimo że tłusta cera), a jedyny bez alkoholu - Avenka prawdopodobnie zapycha. I się nie mogę patrzeć, i cisnę. I co tu robić, ech.
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 12:56   #3667
SweetDreams93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 244
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Lemonko, jutro bedzie poniedziałek, więc problemu 'niedziel' nie będzie... będzie za to problem tygodnia roboczego.
Quleczko, sądząc po zdolnościach kulinarnych można sobie nastrój w kuchni poprawić niekoniecznie sprzątaniem
idę szukać przepisów na babeczki...

o, a tak poza tym, mam na nosie (tylko tam!) bolące cuś. ale już wiem jak się tego pozbyć, takie małe i niegroźne. za to reszta cery po @ się zregenerowała.
SweetDreams93 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-18, 13:01   #3668
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

wiesz, apetyczne zdjecia wyszperane w necie srednio swiadcza o moich zdolnosciach kulinarnych

a sprzatalam nie na poprawe humoru tylko by uniknac wlasciwej pracy
co zreszta nadal robie...

ale wracajac do gotowania ide robic paste (czyli makaron) z sosem pomidorowym z tunczykiem
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 13:41   #3669
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
a w warszawie kawalerki zaczynaja sie od 1000zl plus oplaty
ja place za swoj pokoj 550 plus oplaty - wychodzi kolo 600

no jak widac mozna ...przez troche mialam oszczednosci, a teraz robie sobie debet na koncie, ktory bede splacac jak skoncze magisterke i znajde prace

a jakim mam wybor? - nie mam nikogo kto mnie bedzie utrzymywac, a probowalam pisac magisterke pracujac i nie dawalam rady...

co wiecej, finansowo to ja musze mojej mamie pomagac...nadal ktos chce sie zamienic?
ciezko ciezko..i kto mi powie, ze zycie jest sprawiedliwe?
jedni zyja z dnia na dzien nie myslac o niczym, nie martwiac sie.. a inni choć chcą-nie moga..
tez mam syfiasta sytuacje, do tego niedziela.. gad..

Cytat:
Napisane przez SweetDreams93 Pokaż wiadomość
Lemonko, jutro bedzie poniedziałek, więc problemu 'niedziel' nie będzie... będzie za to problem tygodnia roboczego.
Quleczko, sądząc po zdolnościach kulinarnych można sobie nastrój w kuchni poprawić niekoniecznie sprzątaniem
idę szukać przepisów na babeczki...

o, a tak poza tym, mam na nosie (tylko tam!) bolące cuś. ale już wiem jak się tego pozbyć, takie małe i niegroźne. za to reszta cery po @ się zregenerowała.
tygodnia roboczego.. hm.. w sumie lubie te 5 dni w tygodniu poniewaz nie mam na nic czasu, na myslenie, na gdybania, na uzalanie sie itd..znajomi umiejetnie zapelniaja mi czas wszystkim co mozliwe.. a w weekend to ja jestem sama w domu, oni w szkolach, ucza sie, pracuja..bla bla..

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
wiesz, apetyczne zdjecia wyszperane w necie srednio swiadcza o moich zdolnosciach kulinarnych

a sprzatalam nie na poprawe humoru tylko by uniknac wlasciwej pracy
co zreszta nadal robie...

ale wracajac do gotowania ide robic paste (czyli makaron) z sosem pomidorowym z tunczykiem
a ja sprzatam jak sie denerwuje..
mam zly dzien-sprzatam, porzadkuje, przestawiam szafy.. wczoraj tez to mialo miejsce..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 13:54   #3670
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Laity napisz jak spisuje sie woda termalna....
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 13:56   #3671
K-H
Rozeznanie
 
Avatar K-H
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 868
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Lemonko, toż to dziś się nie sprząta:P
A ja nieszczęśliwa. już tego nie naprawię...
Aż mi się chce wyciskać, komu mam sie podobać.;(
__________________
Nie narażam życia. Noszę rewolwer. Życie musi być podniecające. W przeciwnym razie nie jest warte jednego naboju.
Isaac Baschevis Singer, "Spuścizna"
http://www.lastfm.pl/user/K-H/
A czego Ty słuchasz?
K-H jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-18, 14:26   #3672
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

..aj dziś tylko podłogi umyłam
widze sprawy sercowe też kiepsko..
ale ale! jak to komu? samej sobie..osobom otaczającym.. nigdy nie wiadomo kto przejdzie obok Ciebie
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 14:51   #3673
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Dla przestrogi...:
Nie wyciskaj!
Nie daje to żadnych wymiernych korzyści – poza chwilowym poczuciem, że masz czystą cerę. Bezpośrednio po wyciskaniu skóra jest zaczerwieniona i podrażniona, potem najczęściej lekko się złuszcza, co też nie wygląda atrakcyjnie. A po paru dniach zaskórniki zaczynają się odtwarzać na zasadzie efektu odbicia. Gruczoł dostaje sygnał: jestem pusty, a więc muszę się szybko napełnić. Najgorsze jest jednak to, że częste wyciskanie staje się powodem rozpychania porów i ich trwałego rozszerzenia. Dodatkowe niebezpieczeństwo to uszkodzenie naskórka. Nie dość, że ryzykujesz infekcję bakteryjną, to możesz jeszcze zostawić na skórze trwały ślad w postaci „dołka”. Zdaniem Edouarda Mauvais-Jarvis, dyrektora naukowego Vichy Laboratoires, częste wyciskanie może też prowadzić do pękania naczynek krwionośnych, a nawet trądziku różowatego. Pamiętaj też, że wyciśnięcie zaskórnika nie zmieni rodzaju Twojej cery. Gruczoły łojowe wciąż będą wytwarzać za dużo wydzieliny. Zaburzone złuszczanie naskórka w dalszym ciągu będzie powodować zatykanie się porów, a skóra – dalej się zanieczyszczać.
Całość artykułu na: http://www.polki.pl/uroda_twarz_arty...7.html?print=1

Szkoda że u mnie i tak się kończy tylko na motywacji
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 14:58   #3674
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ja też jak jestem zdenerwowana zaczynam sprzątać. Przynajmniej tyle z tego jest korzyści...

K-H Wiem co czujesz. U mnie pod tym względem podobnie...

Azure, może po przeczytaniu tego artykułu zmienię swoje podejście do ciśnięcia. To takie błędne koło, ale ja nie wyobrażam sobie łazić z tym wszystkim na twarzy

QsQs, wodę termalną będę miała jutro bądź we wtorek. Od razu dam znać, czy mi podpasowała
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 15:12   #3675
pikpok321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 106
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
Dla przestrogi...:
Nie wyciskaj!
Nie daje to żadnych wymiernych korzyści – poza chwilowym poczuciem, że masz czystą cerę. Bezpośrednio po wyciskaniu skóra jest zaczerwieniona i podrażniona, potem najczęściej lekko się złuszcza, co też nie wygląda atrakcyjnie. A po paru dniach zaskórniki zaczynają się odtwarzać na zasadzie efektu odbicia. Gruczoł dostaje sygnał: jestem pusty, a więc muszę się szybko napełnić. Najgorsze jest jednak to, że częste wyciskanie staje się powodem rozpychania porów i ich trwałego rozszerzenia. Dodatkowe niebezpieczeństwo to uszkodzenie naskórka. Nie dość, że ryzykujesz infekcję bakteryjną, to możesz jeszcze zostawić na skórze trwały ślad w postaci „dołka”. Zdaniem Edouarda Mauvais-Jarvis, dyrektora naukowego Vichy Laboratoires, częste wyciskanie może też prowadzić do pękania naczynek krwionośnych, a nawet trądziku różowatego. Pamiętaj też, że wyciśnięcie zaskórnika nie zmieni rodzaju Twojej cery. Gruczoły łojowe wciąż będą wytwarzać za dużo wydzieliny. Zaburzone złuszczanie naskórka w dalszym ciągu będzie powodować zatykanie się porów, a skóra – dalej się zanieczyszczać.
Całość artykułu na: http://www.polki.pl/uroda_twarz_arty...7.html?print=1

Szkoda że u mnie i tak się kończy tylko na motywacji
ja jestem na siebie strasznie zła, bo dzisiaj to już na prawde przesadziłam szkoda gadać nawet, czoło wygląda strasznie i już widzę jak robią się krostki przez to, że ruszyłam jakiegoś zaskórnika niepotrzebnie do tego na policzku zrobiła mi się ciemna plama-strupek, bo wczorej przyczepiłam się do jakiegoś zaskórnika i nie chciał wyjść, to teraz mam za swoje, jak można być takim debilem jak ja Próbuje to teraz jakoś łagodzić, ale efekty są bardzo mizerne, ręce opadają iszkoda gadać nawet
pikpok321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 15:46   #3676
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
Azure, może po przeczytaniu tego artykułu zmienię swoje podejście do ciśnięcia. To takie błędne koło, ale ja nie wyobrażam sobie łazić z tym wszystkim na twarzy
Też sobie nie wyobrażam łazić z takimi widocznymi krostami zwłaszcza że same się jakoś nie goją.
Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
QsQs, wodę termalną będę miała jutro bądź we wtorek. Od razu dam znać, czy mi podpasowała
Ja stosuję wodę termalną od 3 dni i chyba trochę łagodzi podrażnienia. Ładnie likwiduje zaczerwienienie.
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 16:43   #3677
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Witam po przerwie! nie pisałam bo był u mnie mój tż a przed nim się nie przyznam że muszę uczestniczyć w różnych grupach wsparcia żeby nie masakrowac sobie twarzy... a co mu będę opowiadac o ciśnięciu, łoju na twarzy i innych bzdurach jak on i tak nie zrozumie bo ma cerę idealną.. nawet jego przyjaciel powiedzial ze mój tż ma lepszą cerę niż dziewczyna tego przyjaciela! no ale on mnie skutecznie zajął przez cały weekend więc też nie cisnęłam.. wczoraj i ja jakiejś deprechy złapałam więc tż mnie uraczył winem i chyba za dużo wypiłam bo tak mi się w głowie kręciło że po powrocie do domu ledwo co twarz umyłam i jak padłam jak zabita na łóżko za to smuteczki już odleciały, twarzy nie miałam jak zmasakrowac bo wirowało mi wszystko przed oczami więc weekend się obył bez ciśnięcia jej dziewczyny chyba musimy się zacząć upijać tak żeby nie trafiać rękami w twarz i wtedy problem z głowy
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 16:45   #3678
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

któraś dziewczyna się mnie pytała kilka stron temu jakiego żelu używam- a więc uzywam iwostin purritin ale jak mi się skonczy kupie z Avene albo z La Roche Posay

a co do tego mieszkanka- jejuuuu 600zł za pokój!!!??? ja płacę 300zł i juz mam w tym wliczone rachunki a warunki rewelacyjne jak w hotelu! no ale to nie warszawa...
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 16:51   #3679
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

dokladnie...to nie warszawa, tu zwariowali ostatnio z cenami wszystkiego...

jak zaczynalam studia to za 400zl mialam wszystko, a teraz o takiej ofercie to mozna co najwyzej pomarzyc...

te 550 to i tak przez to, ze znajomy jest wlascicielem, w pokoju obok 2-osobowym placa 450 od osoby

ehhh, chce isc do kina, a tu leje jak z cebra i jaskolki mi przed oknem smigaja
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-18, 17:05   #3680
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

jej a ja muszę się uczyć bo jutro znów kolokwium... matko kiedy to się skończy... juz mam dość tych studiów i uczenia się nieprzydatnych rzeczy.. wolałabym pojść na jakiś kurs...
ja chcę do domu... mój tżcik dziś sam siedzi a ja nie mogę byc z nim bo mam naukę.. w dodatku na komputerze więc co chwila wizaz i juz widze jak się naucze.. zrobilam sobie zupke w proszku i jest ohydna.. beznadzieja...
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 18:36   #3681
SaruniaL
Raczkowanie
 
Avatar SaruniaL
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 119
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
[...] jej dziewczyny chyba musimy się zacząć upijać tak żeby nie trafiać rękami w twarz i wtedy problem z głowy
Zdecydowanie! Ja również jak wypije to nie ma mowy o wyciskaniu, tylko od razu do łóżka. Można popaść w jeden nałóg zamiast drugiego
__________________
but the more I see, the less I know
SaruniaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 18:45   #3682
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

sarunia do łóżka? :x

ja jak już na imprezie sobie wypije to hulaj dusza.. zero kompleksów-czysta zabawa
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 18:59   #3683
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

dokładnie lemonko !!

tylko żeby nic a nic nie wyciskać musiałybyśmy być non stop na procentach hehehe hahahahaha ale nam do głowy pomysły przychodzą hihihihihi
ale taka jest niestety prawda wcale dużo nie wypiłam ale było tak miło, romantycznie i w ogóle, że sączyłam to wino, a ono było takie pyszne normalnie rozmawialiśmy sobie, dopiero jak chciałam wstać to kolorowy zawrót głowy za to wieczór był naprawdę odlotowy no i twarz cała hehehe ale tak w locie to już dawno nie zasypiałam
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 19:05   #3684
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

tancerka... i pozytywnie
tylko zebysmy niedlugo nie musialy zmienic watku na "AA"
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 19:20   #3685
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

hahahaha
chyba WA czyli:
wyciskające alkoholiczki

nie no żartuję oczywiście- ja bardzo mało piję tylko wczoraj jakoś chciało mi sie wypić dobrego wina, a że tż akurat takowe posiadał.. to chyba nie grzech się rozluźnic troszkę i zaszaleć z tżtem w nocy o północy raz na jakis czas
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 19:24   #3686
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

no raczej ze nie grzech..
ja tez do maniaczek % nie naleze..
na imprezie lubie tylko wypic dla humorku, rozluznienia..upijanie sie do nieprzytomnosci jest dla mnie zalosne-a i takie osoby znam..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 19:27   #3687
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

No to ja się chyba zaraz upiję...

Nie wiem po jaką cholerę polazłam przed chwilą do łazienki i zrobiłam taką masakrę, że szok! Ruszyłam wszystko co tylko miałam na buzi.
Najlepsze było jednak po wszystkim. Poleciałam po Panthenol (pamiętając ostatnią walkę Tancerki ) i pierwsze co zrobiłam to psiknęłam sobie nim w oko Potem okazało się, że pianka jest sporo przeterminowana, więc wolałam nie ryzykować i jej nie nałożyłam. Siedzę teraz z lodem na twarzy bo nic innego nie przyszło mi do głowy

Jaka ja jestem głupia
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 19:30   #3688
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

laity! trza bylo siedziec z nami i pisac guupoty, a nie!
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 19:51   #3689
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez lemonka Pokaż wiadomość
laity! trza bylo siedziec z nami i pisac guupoty, a nie!
A no było Przynajmniej będę miała na czym wypróbować łagodzące właściwości wody termalnej
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 20:00   #3690
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

z lodem bardzo dobry pomysł ale tylko opuchliznę zlikwiduje... panthenol hehehe ja nakładałam na rękę a dopiero potem na twarz hehe Laity zadziwiasz mnie pomysłowością
a wodę termalną psiknij sobie na noc i idź słodko spać ale najpierw kieliszeczek wina dla zdrowia i urody dosłownie!! dobre na serce i jak się ma dobry humor to sie nie zepsuje twarzy
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:25.