Fryzjer i kosmetyczka w tarnowie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-02, 07:50   #1
skundzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 22

Fryzjer i kosmetyczka w tarnowie


cześc
mam pytanie do dziewczyn z okolic tarnowa ( małopolskie) lub do tych , które cokolwiek o tym mieście słyszały.
Biorę slub 20 grudnia i potrzebuje naprawdę bardzo dobrej kosmetyczki do zrobienia makijażu i fryzjera. Słyszałam kilka doprych opini o salonie labela ale jakos nie jesten zdecydowana. jeżeli któraś, może mi poloeci kogoś sprawdzonego, to wielkie dzięki
skundzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 14:45   #2
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Fryzjer i kosmetyczka w tarnowie

Czesc Skundzia,
zajrzyj tutaj http://www.wizaz.pl/forum/showthread...216168&page=48 moze znajdziesz podpowiedz co do fryzjerki i kosmetyczki. Moja przyjaciolka niedawno wychodzila za mąż i robila makijaz u kosmetyczki na ul.Krakowskiej, tam gdzie jest Frases (ten w bramie). Przyjmuje na bodajze I pietrze i tyle co Ci moge powiedziec to jest to, że moja przyjaciolka miala sliczny makijaz Co do fryzjerki- ja mam sprawdzoną na os. Zielonym (teraz ta fryzjerka przeniosla sie troszke wyzej- obok pizzerni Desperado do wlasnego lokalu). Gdybys znalazla jeszcze jakies inne namiary to pisz.
Pozdrawiam!
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 16:23   #3
wiwcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: tarnów/kraków/UK
Wiadomości: 96
Talking Dot.: Fryzjer i kosmetyczka w tarnowie

Cytat:
Napisane przez skundzia Pokaż wiadomość
cześc
mam pytanie do dziewczyn z okolic tarnowa ( małopolskie) lub do tych , które cokolwiek o tym mieście słyszały.
Biorę slub 20 grudnia i potrzebuje naprawdę bardzo dobrej kosmetyczki do zrobienia makijażu i fryzjera. Słyszałam kilka doprych opini o salonie labela ale jakos nie jesten zdecydowana. jeżeli któraś, może mi poloeci kogoś sprawdzonego, to wielkie dzięki
witaj skundzia !!!

mam ten sam problem, tez mam niedlugo slub wiec ponawiam pytanie do wszystkich na temat dobrej kosmetyczki i fryzjerki, czy macie jakies opinie o salonie Estetica w tarnowie ?? wiem ze jest dosc nowy ale nie slyszalam nic na temat makijazu slubnego jaki tam robia wiec prosze o jakiekolwiek odpowiedzi
pozdrawiam
__________________
[eucerin][/eucerin]
wiwcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 18:17   #4
skundzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 22
Dot.: Fryzjer i kosmetyczka w tarnowie

dzięki jadira - na pewno tam pójdę popytać. strasznie boję sie, żeby nie zrobili ze mnie pasztetu bo moja koleżanka opowiadała mi o swoich traumatycznych przeżyciach zwiazanych z makijażem ślubnym i teraz mam koszmary ... ale na razie się nie załamuje tylko szukam dalej
skundzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 11:33   #5
nisia11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 11
Dot.: Fryzjer i kosmetyczka w tarnowie

Osobiście goraco poleca gabinet przy slonecznej, nie wiem dokladnie ile ale maja stronke: www.ekorczak.pl
Bralam slub w sierpniu i mialam ten sam problem jesli chodzi o makijaz.popytalam znajomych i polecili mi to miejsce, i dzieki im za to .
Pani, ktora tam pracuje ma gore dyplomow i wyzsze wyksztalcenie w tym kierunku, makijaz perfekt.bylo tak milo ze zafundowalam sobie jeszcze pazurki i takie tam))
Co do fryzjera to bylam w trendach na targowej, chodze tam od lat wiec nie bylo z tym problemu.
nisia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 08:10   #6
skundzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 22
Dot.: Fryzjer i kosmetyczka w tarnowie

dzięki wielkie wcześniej o niej nie słyszałam, ale chyba sie skusze
skundzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 19:10   #7
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Fryzjer i kosmetyczka w tarnowie

Skundzia zajrzy tez tutaj http://www.wizaz.pl/forum/showthread...216168&page=50 jest nas wiecej

P.S nie wiedzialam o salonie P. Korczak, ma chyba tak samo dobra opinie jak Estetica na Słonecznej.
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-12, 07:25   #8
paanti
Raczkowanie
 
Avatar paanti
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 199
Dot.: Fryzjer i kosmetyczka w tarnowie

dziewczyny ja polecam fryzjera na ulicy Batorego, obok salonu ślubnego, to pierwszy fryzjer od ktorego wyszlam zachwycona pan Mariusz, polecam , ja tez mam miec slub w grudniu ino2009 i mam szczery plan do niego sie wlasnie wybrac, A drogie zimowe panny mlode doradzcie mi w sprawie stroju ? jak sie ubrac bo ja sie zaczynam rozgladac a tpotalnie mi sie zmienily plany z wiosennych wiec jestem w kropce, bo wyszukane suknie wydaja mi sie za ciennkie

ps. bo ja tez tarnowianka ino w krakowie mieszkkajaca narazie

Edytowane przez paanti
Czas edycji: 2008-11-12 o 07:35
paanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 14:43   #9
skundzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 22
Dot.: Fryzjer i kosmetyczka w tarnowie

a czy mogłabys podac dokładny adres albo nr telefonu, bo szukałam na sieci i nic nie znalazłam
skundzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 09:29   #10
paanti
Raczkowanie
 
Avatar paanti
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 199
Dot.: Fryzjer i kosmetyczka w tarnowie

jak tylko znajde wizytowke to jasne ale to na dniach
paanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 14:47   #11
skundzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 22
Dot.: Fryzjer i kosmetyczka w tarnowie

z góry wielkie dzięki
skundzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-24, 19:18   #12
mmmagda123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer i kosmetyczka w tarnowie

Witam.Tak sie sklada ze jakis czas temu bylam na pokazie kosmetyki i makijazu profesjonalnego ktory prowadzila pani Korczak.Musze powiedziec ze jestem pod duzym wrazeniem jej umiejetnosci jak i wiedzy.Pokaz był dla dziewczyn z liceum, ktore chca sie ksztalcic w kierunku kosmetologii.
Moge smialo polecic.
Pozdrawiam
mmmagda123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 22:31   #13
paanti
Raczkowanie
 
Avatar paanti
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 199
Dot.: Fryzjer i kosmetyczka w tarnowie

jejku nie moge znależć ten wizytówki : to jest salon na batorego ...musisz sie przejsc jest jedyny obok salonu slubnego tuz na rogu dokladnie na przeciw liceum vii - wlasciwie to parkingu liceum dla nauczycieli...
paanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 15:16   #14
nisia11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 11
Dot.: Fryzjer i kosmetyczka w tarnowie

Hej Skundzia jak przygotowania do slubu.Już chyba wszystko zapiete na ostatni guzik))
Udało ci sie może zlokalizowac ten zaklad fryzjerski???potrzebuje dla znajomej.
Napisz jak poszlo,powodzenia
nisia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 21:30   #15
kukuska08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9
Dot.: Fryzjer i kosmetyczka w tarnowie

Cześć wszystkim. Ostatnio trafiłam na rewelacyjne kosmetyczki. Jedna robiła paznokcie, a druga makijaż. Kobiety dojeżdżają do domu. Także w piątek mi zrobiły paznokcie i makijaż próbny, a w sobotę makijaż. Zapłaciłam za wszystko 120 zł. Jak pytałam po salonach to 100 same paznokcie. Mogę wam podać ich stronkę internetową tam wszystko jest napisane: kosmetyczki-tarnow.pl Pozdrawiam
kukuska08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 09:33   #16
ryba___123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11
Dot.: Fryzjer i kosmetyczka w tarnowie

Cytat:
Napisane przez kukuska08 Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim. Ostatnio trafiłam na rewelacyjne kosmetyczki. Jedna robiła paznokcie, a druga makijaż. Kobiety dojeżdżają do domu. Także w piątek mi zrobiły paznokcie i makijaż próbny, a w sobotę makijaż. Zapłaciłam za wszystko 120 zł. Jak pytałam po salonach to 100 same paznokcie. Mogę wam podać ich stronkę internetową tam wszystko jest napisane: kosmetyczki-tarnow.pl Pozdrawiam
kryptoreklamy nadszedł czas, popracujcie trochę to klientki same do was trafią, a tak kiszkowato to wygląda i odgrzewacie stare kotlety(posty). pozdrowienia dla andeliny))
ryba___123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 08:34   #17
kukuska08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9
Dot.: Fryzjer i kosmetyczka w tarnowie

Cytat:
Napisane przez ryba___123 Pokaż wiadomość
kryptoreklamy nadszedł czas, popracujcie trochę to klientki same do was trafią, a tak kiszkowato to wygląda i odgrzewacie stare kotlety(posty). pozdrowienia dla andeliny))
Ktoś się pyta więc doradzamy.... A co? Nie wolno? Każda w jakimś sensie tu reklamuje swoją kosmetyczkę. A skoro mamy z koleżankami kogoś dobrego, to stwierdziłyśmy, że polecimy. Niestety tak to czasem bywa. Ludziom nieraz się nudzi w życiu i zamiast konkretów kolejne bla, bla, bla. Jeśli chodzi o klientki.... Owszem trafiają, ale nie zawsze w dobre ręce. Na internecie roi się o ogłoszeń z nieautorskimi makijażami i paznokciami, a kosmetyczki o których piszę przynajmniej są autentyczne. AnGelina nie odzdrawia.
kukuska08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 14:16   #18
ryba___123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11
Dot.: Fryzjer i kosmetyczka w tarnowie

Cytat:
Napisane przez kukuska08 Pokaż wiadomość
Ktoś się pyta więc doradzamy.... A co? Nie wolno? Każda w jakimś sensie tu reklamuje swoją kosmetyczkę. A skoro mamy z koleżankami kogoś dobrego, to stwierdziłyśmy, że polecimy. Niestety tak to czasem bywa. Ludziom nieraz się nudzi w życiu i zamiast konkretów kolejne bla, bla, bla. Jeśli chodzi o klientki.... Owszem trafiają, ale nie zawsze w dobre ręce. Na internecie roi się o ogłoszeń z nieautorskimi makijażami i paznokciami, a kosmetyczki o których piszę przynajmniej są autentyczne. AnGelina nie odzdrawia.
A skąd wiesz,że angelina nie pozdrawia - już wiem bo ty i ona to jedno)) zresztą piszesz w l. mnogiej- żartuje oczywiście))
Co do trafiania w nieodpowiednie ręce to polecam Nowaka, przecież ma ręce, które leczą.
A w stosunku do blablabla to poowiem tyle,że po to jet to forum żeby właśnie pisać sobie blablabla
profesjonaliści niech sobie wykupią reklamę.
Jeszcze jedno co to jest autentyczna kosmetyczka???
Mimo wszystko pozdrawiam.
Ciao bella La
Ps. sprawdź wątek paznokcie tarnów czy coś koło tego (angelina tam pisała) podobnie drukowała przyjaciółka salonu G na ul. K w Tarnowie.
Taka promocja nie ma sensu.
ryba___123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 16:29   #19
kukuska08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9
Dot.: Fryzjer i kosmetyczka w tarnowie

Cytat:
Napisane przez ryba___123 Pokaż wiadomość
A skąd wiesz,że angelina nie pozdrawia - już wiem bo ty i ona to jedno)) zresztą piszesz w l. mnogiej- żartuje oczywiście))
Co do trafiania w nieodpowiednie ręce to polecam Nowaka, przecież ma ręce, które leczą.
A w stosunku do blablabla to poowiem tyle,że po to jet to forum żeby właśnie pisać sobie blablabla
profesjonaliści niech sobie wykupią reklamę.
Jeszcze jedno co to jest autentyczna kosmetyczka???
Mimo wszystko pozdrawiam.
Ciao bella La
Ps. sprawdź wątek paznokcie tarnów czy coś koło tego (angelina tam pisała) podobnie drukowała przyjaciółka salonu G na ul. K w Tarnowie.
Taka promocja nie ma sensu.
Proszę ty za to łączysz w sobie cechy poliglotki, psychologa a nawet detektywa. Skoro masz na to ochotę i czas. Są ludzie, którzy lubią konkrety- ty niestety do nich nie należysz. Wolisz węszyć i szukać dziury w całym. Podobnie pisała dziewczyna o salonie na Krakowskiej? To straszne!!!! Bardzo dobrze, ze pisała, bo ten salon jest świetny. Dlaczego ma go nie reklamować? Z resztą uważasz, że firmy nie mają swojego marketingu, tylko udzielają się na tym forum? Nie chcę ci tłumaczyć co oznacza słowo autentyczność. Sprawdź w słowniku wyrazów obcych - pani wszechstronna. Jeśli chcesz wiedzieć to w ogóle zauważ, że nieco odbiegasz od tematu, bo nie dotyczy on rąk, które leczą ani pana Nowaka. Fajnie, że połączyłaś mnie z moją koleżanką - haha. Może jesteśmy siostrami syjamskimi. Gratuluję odwagi, współczuję głupoty....Miłego węszenia.
kukuska08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-14, 10:49   #20
ryba___123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11
Dot.: Fryzjer i kosmetyczka w tarnowie

Cytat:
Napisane przez kukuska08 Pokaż wiadomość
Proszę ty za to łączysz w sobie cechy poliglotki, psychologa a nawet detektywa. Skoro masz na to ochotę i czas. Są ludzie, którzy lubią konkrety- ty niestety do nich nie należysz. Wolisz węszyć i szukać dziury w całym. Podobnie pisała dziewczyna o salonie na Krakowskiej? To straszne!!!! Bardzo dobrze, ze pisała, bo ten salon jest świetny. Dlaczego ma go nie reklamować? Z resztą uważasz, że firmy nie mają swojego marketingu, tylko udzielają się na tym forum? Nie chcę ci tłumaczyć co oznacza słowo autentyczność. Sprawdź w słowniku wyrazów obcych - pani wszechstronna. Jeśli chcesz wiedzieć to w ogóle zauważ, że nieco odbiegasz od tematu, bo nie dotyczy on rąk, które leczą ani pana Nowaka. Fajnie, że połączyłaś mnie z moją koleżanką - haha. Może jesteśmy siostrami syjamskimi. Gratuluję odwagi, współczuję głupoty....Miłego węszenia.
Sprawdzone
Autentyczny - prawdziwy, rzeczywisty - czyli prawdziwa, rzeczywista kosmetyczka, skoro tak to nie dziwie się, że pierwsza z brzegu kosmetyczka(prawdziwa) jest dla ciebie guru skoro do tej pory chodziałaś do nieprawdziwej, nierzeczywistej czyli nie istniejącej.
Czas wyłączyć seriale i wrócić do realu.
Wciąż pozdrawiam a nawet przepraszam za wywołane emocje.))
ryba___123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 08:49   #21
kukuska08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9
Dot.: Fryzjer i kosmetyczka w tarnowie

Cytat:
Napisane przez ryba___123 Pokaż wiadomość
Sprawdzone
Autentyczny - prawdziwy, rzeczywisty - czyli prawdziwa, rzeczywista kosmetyczka, skoro tak to nie dziwie się, że pierwsza z brzegu kosmetyczka(prawdziwa) jest dla ciebie guru skoro do tej pory chodziałaś do nieprawdziwej, nierzeczywistej czyli nie istniejącej.
Czas wyłączyć seriale i wrócić do realu.
Wciąż pozdrawiam a nawet przepraszam za wywołane emocje.))
Nie przepraszaj za emocje - były pozytywne, uśmiałam się nieziemsko. Pozdrawiam.
kukuska08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 21:44   #22
kindzia26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer i kosmetyczka w tarnowie

witam poszukuje dobrej fryzjerki i kosmetyczki na wesele najlepiej gdyby przyjechała do domu mozecie mi pomoc ?
kindzia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 07:49   #23
ryba___123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11
Dot.: Fryzjer i kosmetyczka w tarnowie

Cytat:
Napisane przez kindzia26 Pokaż wiadomość
witam poszukuje dobrej fryzjerki i kosmetyczki na wesele najlepiej gdyby przyjechała do domu mozecie mi pomoc ?
kukuska08 - drukuj dziewczyno, podkładke już masz.

Pozdrawiam.

Edytowane przez ryba___123
Czas edycji: 2010-09-17 o 07:51
ryba___123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 10:42   #24
ryba___123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11
Dot.: Fryzjer i kosmetyczka w tarnowie

Cytat:
Napisane przez kukuska08 Pokaż wiadomość
Proszę ty za to łączysz w sobie cechy poliglotki, psychologa a nawet detektywa. Skoro masz na to ochotę i czas. Są ludzie, którzy lubią konkrety- ty niestety do nich nie należysz. Wolisz węszyć i szukać dziury w całym. Podobnie pisała dziewczyna o salonie na Krakowskiej? To straszne!!!! Bardzo dobrze, ze pisała, bo ten salon jest świetny. Dlaczego ma go nie reklamować? Z resztą uważasz, że firmy nie mają swojego marketingu, tylko udzielają się na tym forum? Nie chcę ci tłumaczyć co oznacza słowo autentyczność. Sprawdź w słowniku wyrazów obcych - pani wszechstronna. Jeśli chcesz wiedzieć to w ogóle zauważ, że nieco odbiegasz od tematu, bo nie dotyczy on rąk, które leczą ani pana Nowaka. Fajnie, że połączyłaś mnie z moją koleżanką - haha. Może jesteśmy siostrami syjamskimi. Gratuluję odwagi, współczuję głupoty....Miłego węszenia.
Angelina dostała bana,ciekawe za co. Tu już nie trzeba węszyć - kryptoreklama.
Pozdrów koleżanke i powiedz żeby się nie martwiła, może niedługo do niej dołączysz.Pozdrawiam
ryba___123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 15:19   #25
ladybalbina_90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 31
Dot.: Fryzjer i kosmetyczka w tarnowie

Cytat:
Napisane przez kindzia26 Pokaż wiadomość
witam poszukuje dobrej fryzjerki i kosmetyczki na wesele najlepiej gdyby przyjechała do domu mozecie mi pomoc ?
Z tego, co sie orientuje "dobra" fryzjerka czy kosmetyczka do domu nie przyjedzie
ladybalbina_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 11:08   #26
ryba___123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11
Dot.: Fryzjer i kosmetyczka w tarnowie

na tarnowskich stronach ogloszeniowych ktoś o mailu kukuska08@.... reklamuje się jako kosmetyczka,
kukuska to ty??
pozdr

Edytowane przez ryba___123
Czas edycji: 2010-12-14 o 11:48
ryba___123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 15:17   #27
madziulkag85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer i kosmetyczka w tarnowie

Witam
Poszukuję aktualnych informacji na temat fryzjera/ki w Tarnowie który/a robi ładne fryzury na ślub
Pozdrawiam
madziulkag85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 09:27   #28
wiola_67
Przyczajenie
 
Avatar wiola_67
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer i kosmetyczka w tarnowie

Witam Panie.
Jeśli chodzi tylko o kosmetyczkę to ja cenię sobie jej elastyczność. Dziewczyna przyjeżdża do mojego domu z całym sprzętem i ja już o nic się nie martwię koszt dojazdu na terenie Tarnowa to 5 zł, ale przy większych zamówieniach wiadomo, że da się dogadać. Dane do Pani kosmetolog (po studiach!!) znajdziecie pod http://www.studio-effet.pl/ . Ceny są bardzo przystępne, bo wiadomo dziewczyna nie musi opłacać salonu, czynszu itp.
Co do fryzjerki to niestety nie mogę żadnej polecić
PS. Tutaj podaję nr telefonu do dziewczyny jeśli będziesz potrzebować natychmiastowej pomocy od specjalistki 505-998-344

Edytowane przez wiola_67
Czas edycji: 2011-03-22 o 09:33 Powód: Dodatkowe dane dla tych co nie chcą przeglądać obcych stron
wiola_67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 13:18   #29
ryba___123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11
Dot.: Fryzjer i kosmetyczka w tarnowie

Cytat:
Napisane przez wiola_67 Pokaż wiadomość
Witam Panie.
Jeśli chodzi tylko o kosmetyczkę to ja cenię sobie jej elastyczność. Dziewczyna przyjeżdża do mojego domu z całym sprzętem i ja już o nic się nie martwię koszt dojazdu na terenie Tarnowa to 5 zł, ale przy większych zamówieniach wiadomo, że da się dogadać. Dane do Pani kosmetolog (po studiach!!) znajdziecie pod http://www.studio-effet.pl/ . Ceny są bardzo przystępne, bo wiadomo dziewczyna nie musi opłacać salonu, czynszu itp.
Co do fryzjerki to niestety nie mogę żadnej polecić
PS. Tutaj podaję nr telefonu do dziewczyny jeśli będziesz potrzebować natychmiastowej pomocy od specjalistki 505-998-344
Wiola?? daj spokoj, czytać nie potrafisz??? po co taka kryptoreklama.pisz:
cześć jestem eliza, otworzyłam mobilny salon, nie idzie mi bo ...... wiec chce sie zareklamować. a tak na marginesie jak u ciebie z sanepidem, sterylizacja narzędzi, książeczka zdrowia, us, zus, itd.
Wkurzaja mnie juz takie pseudofirmy, ktore wciskaja kit pod przykrywka zadowolownej klienki, tak jak u twojej poprzedniczki w tym watku kukuski promujacej podobe uslugi jak ty - jak bedziesz dobra klientki same do ciebie trafia.
I nie sil sie na odpowiedzi, ze to nie tak, ze nie ty, ze blebleble
ryba___123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 17:41   #30
karlydt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer i kosmetyczka w tarnowie

ja chodze do pracowni "Jamróg" od 2-3 lat i jestem zadowolona. czasami zmieniam tylko fryzjerow zeby miec cos nowego na glowie. polecilam ten salon rowniez mojemu koledze i byl bardzo zadwolony. Wczesniej chodzialam rowniez do krakowa na plac wolnica 3 salon Laurent(?).
karlydt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:51.