Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-21, 10:31   #2041
magdamat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 80
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Zastanawiam się nad serum EL.,Czy ktos ja juz dostał ? Jak z datą wazności?
magdamat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 11:28   #2042
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez magdamat Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad serum EL.,Czy ktos ja juz dostał ? Jak z datą wazności?
Ja dostałam z marca 2007 roku, ale jest ok i zamówiłam jeszcze jedno opakowanie na zapas
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 11:32   #2043
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
no niestety OC czasem nie wystarcza i potem sie okazuje że nie ma czegoś mi jeszcze nigdy nie przysłali sami maila - jak nie dostałam SS to wtedy sprawdzałam stan na stronie - i jak tam widziałam że out of stock to sama do nich pisałam i wtedy oni potwierdzali i zwracali kase;


a wiesz że mnie też dopiero ostatnio zaczeły kusić....
to chyba dlatego że tak bezgranicznie pokochałam meteoryty....


śliczne
tylko ja nie do końca wyobrażam to sobie na polikach - nie wiem czemu jakoś nie przekonująmnie takie mozaiki... ale może dlatego że nigdy nie miałam
kroliczek kupila juz dawno ten rozyk i dawala nawet fotki z nim na buzce- ale napisala, ze on sie raczej nadaje tylko do jasnych karnacji bo na ciemnych moze wogole nie byc widoczny
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 11:58   #2044
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
kliki dla wszystkich

Nacresy są ciekawe, początkowo wieszałam na nich psy, ale powoli się przekonuję. Teraz jedyny zarzut to niewygodna puderniczka w dwóch częsciach i bez lusterka, byłyby idealne do torebki a tak, trochę lipa
Dziekuje za kliczki i proszę i jeszcze

Mnie trochę martwi ten poczatkowy błysk ale chyba się na nie skusze jednak
__________________
"Karzeł, który siedzi w człowieku, potrafił sklecić róże bez zapachu i trzęsące się pinczery, ale musiał pogodzić się, z chłodną odmową, jaką dały mu koty i lilie."
Eugen Skasa - Weiss
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 12:04   #2045
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja dostałam z marca 2007 roku, ale jest ok i zamówiłam jeszcze jedno opakowanie na zapas
Mariolu,a czy ono faktycznie przedłuża trwałość makijażu i dobrze matuje?Bo też myślę o drugim opakowaniu,choć jeszcze pierwszego nie dostałam,a dziś koniec promocji.I przyznam,że głównie jako bazę bym stosowała,bo czytałam bardzo dobre opinie na ten temat
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 12:05   #2046
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

O którym serum mówicie?
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 12:15   #2047
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

a ja mam do Was głupie pytanie
do tych co dostały volumizera max factor i używają
bo ja używam od jakiegoś miesiąca codziennie, kilka razy dziennie ( skończyłam pierwsze opakowanie) i wiecie co... mam jakby pełniejsze usta - ja wiem że to chyba moja wyobraźnia bo przecież to niemożliwe nie??
ja ogólnie mam duuuuże usta, naprawde duże, na usta nie mogę narzekać bo sa fajne, a po tym powiększaczu mam wrażenie że są jeszcze większe...
bo takich cudów chyba nie ma żeby naprawdę powiększyło usta ??

w każdym razie kombinuje teraz co klikać żeby w zapasie w koszyku mieć tych volumizerów na zapas bo normalnie nie wyobrażam sobie teraz życia bez nich
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-21, 12:16   #2048
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
a ja mam do Was głupie pytanie
do tych co dostały volumizera max factor i używają
bo ja używam od jakiegoś miesiąca codziennie, kilka razy dziennie ( skończyłam pierwsze opakowanie) i wiecie co... mam jakby pełniejsze usta - ja wiem że to chyba moja wyobraźnia bo przecież to niemożliwe nie??
ja ogólnie mam duuuuże usta, naprawde duże, na usta nie mogę narzekać bo sa fajne, a po tym powiększaczu mam wrażenie że są jeszcze większe...
bo takich cudów chyba nie ma żeby naprawdę powiększyło usta ??

w każdym razie kombinuje teraz co klikać żeby w zapasie w koszyku mieć tych volumizerów na zapas bo normalnie nie wyobrażam sobie teraz życia bez nich
a one sa gdzies na promocji jeszcze? bo jak taki fajny to moze ja sobie tez wezme jeden
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 12:51   #2049
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

one są teraz dodawane gratis w Portugalii i chyba w Chinach
ale ja już nie wiem czy one takie fajne czy ja mam zwidy co do moich ust i działa jakieś autoprzekonanie
no ale podpasowały mi
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 12:52   #2050
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
one są teraz dodawane gratis w Portugalii i chyba w Chinach
ale ja już nie wiem czy one takie fajne czy ja mam zwidy co do moich ust i działa jakieś autoprzekonanie
no ale podpasowały mi
w chinach daja znowu blyszczyki max factora- wiec ide na portugalie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 13:16   #2051
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
w chinach daja znowu blyszczyki max factora- wiec ide na portugalie
sie nazwiedzamy
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-21, 13:19   #2052
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
a ja mam do Was głupie pytanie
do tych co dostały volumizera max factor i używają
bo ja używam od jakiegoś miesiąca codziennie, kilka razy dziennie ( skończyłam pierwsze opakowanie) i wiecie co... mam jakby pełniejsze usta - ja wiem że to chyba moja wyobraźnia bo przecież to niemożliwe nie??
ja ogólnie mam duuuuże usta, naprawde duże, na usta nie mogę narzekać bo sa fajne, a po tym powiększaczu mam wrażenie że są jeszcze większe...
bo takich cudów chyba nie ma żeby naprawdę powiększyło usta ??

w każdym razie kombinuje teraz co klikać żeby w zapasie w koszyku mieć tych volumizerów na zapas bo normalnie nie wyobrażam sobie teraz życia bez nich
Ja w tej chwili jeden używam i jeden mam w zapasie, a już 2 lecą Bardzo lubię ten sztyft. Według mnie bardzo fajnie pielęgnuje usta. Nie zauważyłąm, żebym miała je większe, ale są fajnie zadbane, nawilżone, nawet jak już balsamu nie ma na nich
Ja przede wszystkim przypominam sobie o nim jak używam pomadki czy błyszczyka - to super baza. Nie w sensie przedłużania trwałości, ale ochrony przed wysuszeniem
Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
O którym serum mówicie?
O tym: http://pl.strawberrynet.com/skincare.../94865/#DETAIL
Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Mariolu,a czy ono faktycznie przedłuża trwałość makijażu i dobrze matuje?Bo też myślę o drugim opakowaniu,choć jeszcze pierwszego nie dostałam,a dziś koniec promocji.I przyznam,że głównie jako bazę bym stosowała,bo czytałam bardzo dobre opinie na ten temat
NIe wiem czy przedłuża makijaż, bo ja nigdy z tym problemów nie miałam, żeby mi w ciągu dnia znikał Nie stosuję go również bezpośrenio pod makijaż, bo ja go stosuję tylko w takiej kombinacji:
Wieczorem - serum EL i na to krem na noc
rano - serum EL - krem na dzień - filtr - makijaż lub pomijam ewentualnie krem na dzień, ale zawsze na dzień mam wysoki filtr, który akurat u mnie wchłania się do matu i nie mam problemów z błyszczeniem itd.

Nie wiem dlatego jak ono zachowuje się wyłącznie jako przedłużacz makijażu
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 13:26   #2053
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja w tej chwili jeden używam i jeden mam w zapasie, a już 2 lecą Bardzo lubię ten sztyft. Według mnie bardzo fajnie pielęgnuje usta. Nie zauważyłąm, żebym miała je większe, ale są fajnie zadbane, nawilżone, nawet jak już balsamu nie ma na nich
Ja przede wszystkim przypominam sobie o nim jak używam pomadki czy błyszczyka - to super baza. Nie w sensie przedłużania trwałości, ale ochrony przed wysuszeniem

o to widzę że nie tylko ja zbieram ich kolekcję
no właśnie może te usta są tak dobrze teraz "zapielęgnowane" że mi się wieksze wydają... ja mam fioła na punkcie smarowania czymkolwiek ust - i jak siedze w domu to zamiast kremu czy błyszczyka to sobie właśnie ten sztyft kłade - i mi fajnie w usta

a tak poza tym...
to nic nie kusi, nic nie ma, do topów daleko
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 13:37   #2054
felicity
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 345
GG do felicity
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Musze sie normalnie wyzalic Wam,bo nie mam komu. Wczoraj kroilam bulke i noz odskoczyl ispory kawalek paznokcia do krwi udziabalo Palec caly,co mnie powinno cieszyc,ale dla mnie to trauma. Zaklejony plastrema,le jak tylko pomysle,ze taki kawalek paznokcia duzy,to mi sie slabo robi Oczywiscie mam katastrofalne wizje,ze to bedzie odrastac nie wiadomo ile...


A zeby offa nie robic to na pocieszenie kliknelabym sobie roz EL,ale oczywiscie na truskawie Zenek laskawie nie wrzucil:/
felicity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 13:45   #2055
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez felicity Pokaż wiadomość
Musze sie normalnie wyzalic Wam,bo nie mam komu. Wczoraj kroilam bulke i noz odskoczyl ispory kawalek paznokcia do krwi udziabalo Palec caly,co mnie powinno cieszyc,ale dla mnie to trauma. Zaklejony plastrema,le jak tylko pomysle,ze taki kawalek paznokcia duzy,to mi sie slabo robi Oczywiscie mam katastrofalne wizje,ze to bedzie odrastac nie wiadomo ile...


A zeby offa nie robic to na pocieszenie kliknelabym sobie roz EL,ale oczywiscie na truskawie Zenek laskawie nie wrzucil:/

ojej

Zenek nas nie lubi ostatnio
__________________
"Karzeł, który siedzi w człowieku, potrafił sklecić róże bez zapachu i trzęsące się pinczery, ale musiał pogodzić się, z chłodną odmową, jaką dały mu koty i lilie."
Eugen Skasa - Weiss
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 13:51   #2056
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez felicity Pokaż wiadomość
Musze sie normalnie wyzalic Wam,bo nie mam komu. Wczoraj kroilam bulke i noz odskoczyl ispory kawalek paznokcia do krwi udziabalo Palec caly,co mnie powinno cieszyc,ale dla mnie to trauma. Zaklejony plastrema,le jak tylko pomysle,ze taki kawalek paznokcia duzy,to mi sie slabo robi Oczywiscie mam katastrofalne wizje,ze to bedzie odrastac nie wiadomo ile...


A zeby offa nie robic to na pocieszenie kliknelabym sobie roz EL,ale oczywiscie na truskawie Zenek laskawie nie wrzucil:/
szybko odrośnie

może napiszmy Zenusiowi wishliste na topy
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 14:06   #2057
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość

O tym: http://pl.strawberrynet.com/skincare.../94865/#DETAIL

NIe wiem czy przedłuża makijaż, bo ja nigdy z tym problemów nie miałam, żeby mi w ciągu dnia znikał Nie stosuję go również bezpośrenio pod makijaż, bo ja go stosuję tylko w takiej kombinacji:
Wieczorem - serum EL i na to krem na noc
rano - serum EL - krem na dzień - filtr - makijaż lub pomijam ewentualnie krem na dzień, ale zawsze na dzień mam wysoki filtr, który akurat u mnie wchłania się do matu i nie mam problemów z błyszczeniem itd.

Nie wiem dlatego jak ono zachowuje się wyłącznie jako przedłużacz makijażu
Jeśli chodzi o moje doświadczenia z tym serum, to raczej mi nie podeszło. Mam mieszaną cerę i miałam wrażenie, że ono mi się w ogóle nie wchłania tylko zostaje na twarzy tworząc taką jakby silikonową warstewkę jak baza pod podkład. Czułam taką jakby maskę, nawet nie stosując na nie kremu. Kiedyś na samym początku użyłam na niego jeszcze dodatkowo bazy pod makijaż i nie potrafię Wam opisać jak się potem czułam i jak błyszczalam przez cały dzień
Więc po moich doświadczeniach wydaje mi się, że może być dobre dla cer w kierunku suchej pod makijaż, no ale raczej nie polecam dla mieszanych i tłustych.

No a teraz dumam który krem pod oczy wziąć, z tego co piszecie Biotherm chyba najbardziej popularny? No i Volumizer trzeba w końcu wypróbować, skoro tak się nim zachwycacie
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 19:24   #2058
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;17332022]Dlaczego dennyrose zostala zablokowana? To taka mila Truskawka, wiec zastanawiam sie o co chodzi.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
zablokowali ja?? nie wiedzialam nawet....tez nie wiem za co bo denny nigdy konfliktowa nie byla


Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Za edycje postów na wspólnych zakupach, wróci do nas za 14 dni

Nie ma nic fajnego na tru
Juz wróciłam
Odblokowano mnie na prośbę Naamah ze względu na to że biorę udział w jej zamowieniu

Dimiti jak dotrą do Ciebie te buciki granatowe z kokardką to sie pochwal bo ja będę miała takie same ale karmelkowe

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
a ja mam do Was głupie pytanie
do tych co dostały volumizera max factor i używają
bo ja używam od jakiegoś miesiąca codziennie, kilka razy dziennie ( skończyłam pierwsze opakowanie) i wiecie co... mam jakby pełniejsze usta - ja wiem że to chyba moja wyobraźnia bo przecież to niemożliwe nie??
ja ogólnie mam duuuuże usta, naprawde duże, na usta nie mogę narzekać bo sa fajne, a po tym powiększaczu mam wrażenie że są jeszcze większe...
bo takich cudów chyba nie ma żeby naprawdę powiększyło usta ??

w każdym razie kombinuje teraz co klikać żeby w zapasie w koszyku mieć tych volumizerów na zapas bo normalnie nie wyobrażam sobie teraz życia bez nich
Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
one są teraz dodawane gratis w Portugalii i chyba w Chinach
ale ja już nie wiem czy one takie fajne czy ja mam zwidy co do moich ust i działa jakieś autoprzekonanie
no ale podpasowały mi
Teraz to już wogóle ciekawa jestem tego Max Factora, chciałam kupić sobie tego Clarinsa pod oczy co Mariola zachwala ale wykupiłyście wszystkio

Cytat:
Napisane przez felicity Pokaż wiadomość
Musze sie normalnie wyzalic Wam,bo nie mam komu. Wczoraj kroilam bulke i noz odskoczyl ispory kawalek paznokcia do krwi udziabalo Palec caly,co mnie powinno cieszyc,ale dla mnie to trauma. Zaklejony plastrema,le jak tylko pomysle,ze taki kawalek paznokcia duzy,to mi sie slabo robi Oczywiscie mam katastrofalne wizje,ze to bedzie odrastac nie wiadomo ile...


A zeby offa nie robic to na pocieszenie kliknelabym sobie roz EL,ale oczywiscie na truskawie Zenek laskawie nie wrzucil:/
Eee trochę cierpliwości i za ok 2 miesiące góra będzie nowy paznokieć w całej okazałości
Ja jakieś 4 czy 5 lat temu w wakacje wywróciłam się na rolkach i poszorowałam paznokciami po asfalcie (miałam wtedy jeszcze tipsy). Tips na kciuku mi pekł ale za to naturalny paznokieć praktycznie cały się oderwał od skóry tak że trzymał się tylko na 1 mm skory tuz przy macierzy Krew się lała a ja zawinełam kciuka w chusteczkę i pojechałam do domu (a miałam dobre 3 km). Oczywiście nie dałam się namówić na wizytę u lekarza aby mi do końca zerwali tego pazurka tylko moczyłam go w jakiś specyfikach i przyklejałam plastrem i tak po 3 - 4 miesiącach odrósł na nowo
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 19:50   #2059
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

A ja znowu z pytaniem...śledze przesyłkę na tru, i z , mojego śledztwa wynika , że jest już po odprawie celnej na poczcie, mam avizo na jakąś przesyłkę poleconą, ale czekam też na PITa, można jakoś z tego wywnioskować,czy będzie cło, czy nie?
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-21, 19:52   #2060
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość
Zenek nas nie lubi ostatnio
... może to ta klątwa, o której kiedyś pisała *pewna osoba* ? za niekupowanie kosmetyków w GC, Seforach i Daglasach..

..i zamówiłam Mamie na urodziny Clinique Lash Power Jak mi się spodoba to może sama też sobie zamówię? Po Mavali (2-3tydzień używania częstego ) rzęsy mam jakieś ładniejsze
__________________
Always chasing dreams

Edytowane przez Dark_Kicia_Miau!
Czas edycji: 2010-02-21 o 19:53
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 20:26   #2061
pilina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 329
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
... może to ta klątwa, o której kiedyś pisała *pewna osoba* ? za niekupowanie kosmetyków w GC, Seforach i Daglasach..

..i zamówiłam Mamie na urodziny Clinique Lash Power Jak mi się spodoba to może sama też sobie zamówię? Po Mavali (2-3tydzień używania częstego ) rzęsy mam jakieś ładniejsze

ja mam ochotę spróbować lash powera w wersji dla skośnookich
szkoda tylko, że nie mam gdzie zobaczyć jaką ma szczoteczkę.
w sumie nie jest drogi, więc podejrzewam, że prędzej czy później go kupię.
1,5 tygodnia stosuję Rapidlasha. załuje, że nie zrobiłam sobie wcześniej zdjęcia niepomalowanych rzęs, bo teraz nie wiem czy są dłuższe czy to wymysł mojej chorej wyobraźni
z pewnością rzęsy są grubsze, twardsze i ciemniejsze. jak myje twarz to czuje je jakoś wyraźniej pod palcami, nie umiem tego opisać, ale widzę różnicę. zobaczymy co będzie dalej.
i nie mam żadnych efektów ubocznych, stosuję zgodnie z instrukcją i szczerze powiedziawszy bez jakis akrobacji i nakładania zbyt dużej ilości preparatu nie widzę możliwości, żeby zapaprać tym oko.
pilina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 20:58   #2062
felicity
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 345
GG do felicity
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Dziewczyny dziekuje za pocieszenie

Zenek nas chyba juz od jakiegos czasu nie lubi:/Polowalam na blyszczyki Clinique,ale jak odcienie wyszly im po swietach to do dzis nie dolozyli. Jakos dziwnie maly wybor osttnio z kolorowki jak dla mnie,a chybabardziej sie staraja z pielegnacja. A o roz EL chyba poprosze kolezanke. Niech mi kupi na dniach vip i po sprawie.Bo ile mozna czekac na dobry humorek Zenka
felicity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 21:04   #2063
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
sie nazwiedzamy
juz do mnie leci jeden max factorek
Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość


Juz wróciłam
Odblokowano mnie na prośbę Naamah ze względu na to że biorę udział w jej zamowieniu

Dimiti jak dotrą do Ciebie te buciki granatowe z kokardką to sie pochwal bo ja będę miała takie same ale karmelkowe

Teraz to już wogóle ciekawa jestem tego Max Factora, chciałam kupić sobie tego Clarinsa pod oczy co Mariola zachwala ale wykupiłyście wszystkio

Eee trochę cierpliwości i za ok 2 miesiące góra będzie nowy paznokieć w całej okazałości
Ja jakieś 4 czy 5 lat temu w wakacje wywróciłam się na rolkach i poszorowałam paznokciami po asfalcie (miałam wtedy jeszcze tipsy). Tips na kciuku mi pekł ale za to naturalny paznokieć praktycznie cały się oderwał od skóry tak że trzymał się tylko na 1 mm skory tuz przy macierzy Krew się lała a ja zawinełam kciuka w chusteczkę i pojechałam do domu (a miałam dobre 3 km). Oczywiście nie dałam się namówić na wizytę u lekarza aby mi do końca zerwali tego pazurka tylko moczyłam go w jakiś specyfikach i przyklejałam plastrem i tak po 3 - 4 miesiącach odrósł na nowo
super
dobrze, ze Cie odblokowali
pochwale sie na pewno domiluk bedzie je chyba juz teraz wysylala poczatkiem tygodnia te granatowe i rozowe z cwiekami
a swoja droga dopisalam sie do zamowienia jeszcze tych z kokardka, ale szarych- tylko niestety zamowienie nie wyszlo bo nie bylo chetnych a one mi sie bardziej podobaly
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 21:05   #2064
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez pilina Pokaż wiadomość
ja mam ochotę spróbować lash powera w wersji dla skośnookich
szkoda tylko, że nie mam gdzie zobaczyć jaką ma szczoteczkę.
w sumie nie jest drogi, więc podejrzewam, że prędzej czy później go kupię.
1,5 tygodnia stosuję Rapidlasha. załuje, że nie zrobiłam sobie wcześniej zdjęcia niepomalowanych rzęs, bo teraz nie wiem czy są dłuższe czy to wymysł mojej chorej wyobraźni
z pewnością rzęsy są grubsze, twardsze i ciemniejsze. jak myje twarz to czuje je jakoś wyraźniej pod palcami, nie umiem tego opisać, ale widzę różnicę. zobaczymy co będzie dalej.
i nie mam żadnych efektów ubocznych, stosuję zgodnie z instrukcją i szczerze powiedziawszy bez jakis akrobacji i nakładania zbyt dużej ilości preparatu nie widzę możliwości, żeby zapaprać tym oko.
uuuu! zazdrocha Gdybym miała nieco więcej keszu, to bym chyba się nie oparła i też kupiła RapidLasha Może zrób teraz zdjęcia i za jakieś kolejne kilka tygodni?
Mi Mavala podobnie, nieco przyciemniła rzęsy, mam wrażenie że nieco pogrubiła, są dłuższe i przestały wypadać Już ją kocham

A ten Lash Power, to ma być ten podkręcający/pogrubiający? Czy o jaki konkretnie Ci chodzi?
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 21:14   #2065
pilina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 329
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
uuuu! zazdrocha Gdybym miała nieco więcej keszu, to bym chyba się nie oparła i też kupiła RapidLasha Może zrób teraz zdjęcia i za jakieś kolejne kilka tygodni?
Mi Mavala podobnie, nieco przyciemniła rzęsy, mam wrażenie że nieco pogrubiła, są dłuższe i przestały wypadać Już ją kocham

A ten Lash Power, to ma być ten podkręcający/pogrubiający? Czy o jaki konkretnie Ci chodzi?
o tym clinique'u myslałam: http://pl.strawberrynet.com/makeup/c.../85045/#DETAIL
ciekawe czy to coś warte
pilina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 21:57   #2066
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez magtru Pokaż wiadomość
A ja znowu z pytaniem...śledze przesyłkę na tru, i z , mojego śledztwa wynika , że jest już po odprawie celnej na poczcie, mam avizo na jakąś przesyłkę poleconą, ale czekam też na PITa, można jakoś z tego wywnioskować,czy będzie cło, czy nie?
nie mozna, bo paczki z tru tez jako list polecony sa


czy jest cos nowego ciekawego???
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 22:11   #2067
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość




Kolorystycznie jest bardzo podobny do EL DW 39. Beż bez różu. leciutki, ale nawet nieźle kryje, ale jest ale.
Użyłam go do tej pory 3 razy i wszystko jest ok, poza jednym faktem. Na nosie i na policzkach zostawia smugi, tzn. widzę pociągnięcia gąbką, jakby się przesuwał, ślizgał za bardzo po twarzy Podejrzewam, że winą może być podłoże pod niego czyli filtr, który muszę stosować. Gdyby nie to byłby dla mnie ideałem, a tak chyba będę musiała się z nim rozstać
Mariolu, a możesz do jeszcze innego koloru porównać, bo nie znam kolorystyki DW
pamiętam, ze używałaś Chanel 30...
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 22:17   #2068
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Mariolu, a możesz do jeszcze innego koloru porównać, bo nie znam kolorystyki DW
pamiętam, ze używałaś Chanel 30...
a ja ostatnio mam taki sajgon ciagle, ze nie udalo mi sie doczlapac do tej sephory zeby porownac dw i parurka
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 06:55   #2069
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

widzialyscie jaka odblaskowa kosmetyczke Zenek wrzucil jak zamowi sie 3 rzeczy?
http://pl.strawberrynet.com/Order3orMorePromo.aspx
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 07:44   #2070
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
... może to ta klątwa, o której kiedyś pisała *pewna osoba* ? za niekupowanie kosmetyków w GC, Seforach i Daglasach..

..i zamówiłam Mamie na urodziny Clinique Lash Power Jak mi się spodoba to może sama też sobie zamówię? Po Mavali (2-3tydzień używania częstego ) rzęsy mam jakieś ładniejsze
i znów kuszenie na mavale
czekam aż ją w jakiejś promo wrzucą i wtedy się przekonam ostatecznie

Cytat:
Napisane przez felicity Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziekuje za pocieszenie

Zenek nas chyba juz od jakiegos czasu nie lubi:/Polowalam na blyszczyki Clinique,ale jak odcienie wyszly im po swietach to do dzis nie dolozyli. Jakos dziwnie maly wybor osttnio z kolorowki jak dla mnie,a chybabardziej sie staraja z pielegnacja. A o roz EL chyba poprosze kolezanke. Niech mi kupi na dniach vip i po sprawie.Bo ile mozna czekac na dobry humorek Zenka
ja też mam wrażenie że teraz jakoś cześciej i więcej pielęgnacji - i tak jak pół roku temu zachłysnęłam się kolorówką tak teraz patrząc na półkę w łazience stwierdzam że pielęgnacje mam zarąbistą
w sumie fajnie

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
nie mozna, bo paczki z tru tez jako list polecony sa


czy jest cos nowego ciekawego???
ni ma

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
widzialyscie jaka odblaskowa kosmetyczke Zenek wrzucil jak zamowi sie 3 rzeczy?
http://pl.strawberrynet.com/Order3orMorePromo.aspx
koszmarek jakiś taki - dobrze że nie kusi - jeszcze bym 3 rzeczy na siłe szukała


a ja w piątek kupiłam meble do sypialni i. ..... jestem mega spłukana dobrze więc że nie ma rzeczy które TRZEBA na gwałt kupować
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:44.