Rude loki !!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-25, 22:57   #1
tigiii
Raczkowanie
 
Avatar tigiii
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 246

Rude loki !!!


co sądzicie o rudych lokach?? ogólnie jak wam się kojarzy ten kolor, myślicie że jest on atrakcyjne, dodaje kobiecie uroku? bo zazwyczaj słyszałam niechetne opinie czekam na wasze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg julia-roberts-3.jpg (27,8 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Pretty-Wom-Julia-Roberts_l.jpg (26,4 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 19900509-750-89.jpg (134,4 KB, 31 załadowań)
tigiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 23:07   #2
tigiii
Raczkowanie
 
Avatar tigiii
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 246
Dot.: Rude loki !!!

http://www.youtube.com/watch?v=PlZw8...eature=related
zobaczcie rudą w tym teledysku moim zdaniem wyglada wystrzałowo ale nigdy nie spotkałam takiej dziewczyny na ulicy, ani w klubie ani nigdzie indziej, na pewno nie ruda
tigiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 23:19   #3
amelia12101992
Raczkowanie
 
Avatar amelia12101992
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 75
Dot.: Rude loki !!!

wiesz nie wiem czy to odpowiedni dział na zadawanie takich pytań
moderator pewnie zamknie ten wątek...
jedyne co mog powiedzieć, to że ja mam kręcone włosy, a zamierzam sie przefarbować na miedziany brąz
__________________
Na nocnym stoliku stała szklanka z wodą. Podniósł ją.
- Większość znanych mi kobiet przypomina tę szklankę wody. Ty jesteś morzem.


amelia12101992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 23:24   #4
tigiii
Raczkowanie
 
Avatar tigiii
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 246
Dot.: Rude loki !!!

a czemu zły dział? dział metamorfoz, a ja własnie taką szykuje i chciałam znać opinie innych miedziany brąz to jednak troche inny kolor
tigiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 23:28   #5
oOGloRiAaOo
Zadomowienie
 
Avatar oOGloRiAaOo
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 1 478
Dot.: Rude loki !!!

Cytat:
Napisane przez tigiii Pokaż wiadomość
co sądzicie o rudych lokach?? ogólnie jak wam się kojarzy ten kolor, myślicie że jest on atrakcyjne, dodaje kobiecie uroku? bo zazwyczaj słyszałam niechetne opinie czekam na wasze
Ja osobiście uwielbiam rude włosy i od 3 lat moje loczki mają właśnie taki kolor. Jestem w nim wciąż zakochana.

A czy dodaje uroku..? Myślę, że tak, chociaż to nie tylko kwestia koloru ale także fryzury, tego czy włosy są zadbane itd.
__________________

poprostugloriaa.blogspot.com - sprawdź co znów zbroiłam..
oOGloRiAaOo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 01:08   #6
tigiii
Raczkowanie
 
Avatar tigiii
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 246
Dot.: Rude loki !!!

Cytat:
Napisane przez oOGloRiAaOo Pokaż wiadomość
Ja osobiście uwielbiam rude włosy i od 3 lat moje loczki mają właśnie taki kolor. Jestem w nim wciąż zakochana.

A czy dodaje uroku..? Myślę, że tak, chociaż to nie tylko kwestia koloru ale także fryzury, tego czy włosy są zadbane itd.
no tak napewno duzo zalezy o zdrowia włosów a czy od farb tego koloru mocno niszcza Ci sie włosy? czy łatwo Ci sie je pielegnuje? ogolnie mi sie wydaje ze ten kolor trzeba podkreslac ciuchami w odpowiednim kolorze rowniez, a takze dobrym makijazem gdybys wrzucila zdjecie swoich wloskow, choc kawałeczek, byłabym baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo wdzieczna!!!
tigiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 10:38   #7
oOGloRiAaOo
Zadomowienie
 
Avatar oOGloRiAaOo
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 1 478
Dot.: Rude loki !!!

Cytat:
Napisane przez tigiii Pokaż wiadomość
no tak napewno duzo zalezy o zdrowia włosów a czy od farb tego koloru mocno niszcza Ci sie włosy? czy łatwo Ci sie je pielegnuje? ogolnie mi sie wydaje ze ten kolor trzeba podkreslac ciuchami w odpowiednim kolorze rowniez, a takze dobrym makijazem gdybys wrzucila zdjecie swoich wloskow, choc kawałeczek, byłabym baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo wdzieczna!!!
mogę wrzucić zdjęcie, niestety dopiero popołudniu
__________________

poprostugloriaa.blogspot.com - sprawdź co znów zbroiłam..
oOGloRiAaOo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-26, 11:19   #8
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: Rude loki !!!

podoba mi się rudy a jak loczki to jeszcze lepiej
znam dziewczynę naturalnie rudą i kręconą , napatrzeć się na nią nie mogę
do tego jeszcze piegi i zielone oczy
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 11:44   #9
znasz_mnie
Matka na full etat
 
Avatar znasz_mnie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 315
Dot.: Rude loki !!!

rude ładne, ale chyba jednak bardziej podobają mi się proste.
znasz_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 15:46   #10
tigiii
Raczkowanie
 
Avatar tigiii
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 246
Dot.: Rude loki !!!

Cytat:
Napisane przez oOGloRiAaOo Pokaż wiadomość
mogę wrzucić zdjęcie, niestety dopiero popołudniu
oki więc czekam

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

ja mam kręcone, więc proste włosy odpadają totalnie, bo nie lubie prostować poza tym to niszczy włosy tak się zastanawiam...myślicie, że takie dziewczyny (mam namysli rude loczki, niebieskie oczy) są atrakcyjne dla facetow??
tigiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 15:59   #11
Ewlyn
Zakorzenienie
 
Avatar Ewlyn
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Portugalia
Wiadomości: 3 483
Dot.: Rude loki !!!

Dla facetow nie wiem, ale ja uwielbiam rude wlosy, choc sama jestem blondynka Ale mi sie podoba taki marchewkowy jak w zalaczniku. I nie wiem czym by mi sie udalo taki kolor uzyskac i czy by mi pasowal
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (10,3 KB, 45 załadowań)
__________________
Storczyki

Edytowane przez Ewlyn
Czas edycji: 2011-05-26 o 16:27
Ewlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-26, 16:17   #12
tigiii
Raczkowanie
 
Avatar tigiii
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 246
Dot.: Rude loki !!!

Cytat:
Napisane przez Ewlyn Pokaż wiadomość
Dla facetow nie wiem, ale ja uwielbiam rure wlosy, choc sama jestem blondynka Ale mi sie podoba taki marchewkowy jak w zalaczniku. I nie wiem czym by mi sie udalo taki kolor uzyskac i czy by mi pasowal
bardzo ładny kolor ja własnie tez nie wiem czy mi rude włosy beda pasować bo moj typ urody to zima
tigiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 16:26   #13
Ewlyn
Zakorzenienie
 
Avatar Ewlyn
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Portugalia
Wiadomości: 3 483
Dot.: Rude loki !!!

Ja jestem ponoc wiosna...
No i sie troche cykam, bo jak mi nie bedzie pasowalo, to chyba tak od razu do blondziakowego nie latwo bedzie wrocic.
__________________
Storczyki
Ewlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 18:29   #14
tigiii
Raczkowanie
 
Avatar tigiii
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 246
Dot.: Rude loki !!!

Cytat:
Napisane przez Ewlyn Pokaż wiadomość
Ja jestem ponoc wiosna...
No i sie troche cykam, bo jak mi nie bedzie pasowalo, to chyba tak od razu do blondziakowego nie latwo bedzie wrocic.
no to faktycznie nie bedzie łatwo wrocic do blondu, chyba że użyjesz rozjasniacza, ale nie polecam, poza tym to straszne niszczy włosy... w moim przypadku to juz w ogole, ja mam brazowe wlosy i w dodatku strasznie cienkie, kręcone, wiec mam to samo, boje sie ze jak nie wyjdzie to po prostu zniszcze sobie wlosy, bo nie moge czesto farbowac
tigiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 18:58   #15
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Rude loki !!!

Miałam rude (bardziej kolor kierował się w stronę czerwonego, niż pomarańczowego) włosy - naturalnie kręcone, przez kilka miesięcy i byłam zachwycona. Jestem zimą, ale kolor był tak umiejętnie dobrany i pozostałe rzeczy, że bardzo mi się podobało, i nie tylko mi. Zdjęć nie mam, z koloru zrezygnowałam, bo w czasie zimy już nie było tego efektu. Teraz zastanawiam się nad powrotem
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 19:45   #16
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Rude loki !!!

Cytat:
Napisane przez tigiii Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=PlZw8...eature=related
zobaczcie rudą w tym teledysku moim zdaniem wyglada wystrzałowo ale nigdy nie spotkałam takiej dziewczyny na ulicy, ani w klubie ani nigdzie indziej, na pewno nie ruda
wystrzałowo? włosy farbowane i to brzydkim odcieniem + trwała, + brązowa opalenizna z solarium... :/ wygląda megasztucznie

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2011-05-26 o 19:46
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 20:06   #17
oOGloRiAaOo
Zadomowienie
 
Avatar oOGloRiAaOo
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 1 478
Dot.: Rude loki !!!

Cytat:
Napisane przez tigiii Pokaż wiadomość
no tak napewno duzo zalezy o zdrowia włosów a czy od farb tego koloru mocno niszcza Ci sie włosy? czy łatwo Ci sie je pielegnuje? ogolnie mi sie wydaje ze ten kolor trzeba podkreslac ciuchami w odpowiednim kolorze rowniez, a takze dobrym makijazem gdybys wrzucila zdjecie swoich wloskow, choc kawałeczek, byłabym baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo wdzieczna!!!
Moje włosy są dosyć suche, dlatego zamiast farb zaczęłam używać henny.
Co do reszty mam bladą cerę ( córka młynarza ) i uwielbiam się ubierać we wszystkie kolory tęczy, więc pstrokacizna na całego
Wrzucam obiecane zdjęcia. Te w dłuższych włosach to zdjęcia sprzed pół roku i starsze. Te w krótkich są dzisiejsze. Przepraszam za nieład na głowie, ale włosy były związane z powodu mini remontu i takie coś się z nimi porobiło.
Wybacz też byle jak zamazaną twarz, ale wolę w miare możliwości nie umieszczać swoich zdjęć w internecie;P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1020783.jpg (105,3 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1020735.jpg (77,3 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1030195.jpg (153,2 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1030mmmm114.jpg (127,2 KB, 73 załadowań)
__________________

poprostugloriaa.blogspot.com - sprawdź co znów zbroiłam..
oOGloRiAaOo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 20:32   #18
tigiii
Raczkowanie
 
Avatar tigiii
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 246
Dot.: Rude loki !!!

Cytat:
Napisane przez oOGloRiAaOo Pokaż wiadomość
Moje włosy są dosyć suche, dlatego zamiast farb zaczęłam używać henny.
Co do reszty mam bladą cerę ( córka młynarza ) i uwielbiam się ubierać we wszystkie kolory tęczy, więc pstrokacizna na całego
Wrzucam obiecane zdjęcia. Te w dłuższych włosach to zdjęcia sprzed pół roku i starsze. Te w krótkich są dzisiejsze. Przepraszam za nieład na głowie, ale włosy były związane z powodu mini remontu i takie coś się z nimi porobiło.
Wybacz też byle jak zamazaną twarz, ale wolę w miare możliwości nie umieszczać swoich zdjęć w internecie;P

Wow wow wow!!!!! Twój kolor jest mega piękny, włosy też się świetnie układają, nie martw sie nie wyglądają na przesuszone normalnie aż Ci zazdroszcze kuurde nie wiem czy mi będzie pasował taki kolor, naturalnie mam bardzo ciemne włosy,ciemną oprawe oka, ale teczowkę niebieską i generalnie mam raczej dosyć śniadą karnację nie wiem jak uzyskać taki efekt u mnie...ale Ty wyglądasz mega! dzieki za fotki

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
wystrzałowo? włosy farbowane i to brzydkim odcieniem + trwała, + brązowa opalenizna z solarium... :/ wygląda megasztucznie
mi się bardzo podoba ten odcień włosów i nie jest to trwała, bo trwała to loczki, po prostu ma przedłużone włosy bardzo słodziutka rudzielka
tigiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 21:34   #19
Ewlyn
Zakorzenienie
 
Avatar Ewlyn
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Portugalia
Wiadomości: 3 483
Dot.: Rude loki !!!

Cytat:
Napisane przez tigiii Pokaż wiadomość
no to faktycznie nie bedzie łatwo wrocic do blondu, chyba że użyjesz rozjasniacza, ale nie polecam, poza tym to straszne niszczy włosy... w moim przypadku to juz w ogole, ja mam brazowe wlosy i w dodatku strasznie cienkie, kręcone, wiec mam to samo, boje sie ze jak nie wyjdzie to po prostu zniszcze sobie wlosy, bo nie moge czesto farbowac
Oj nie... rozjasniac nie bede bo potem do ladu nie dojde. Farbuje je teraz tez, zeby ozywic kolor naturalny ale tylko 3x w roku. Nie mam w nimi wiekszych problemow wiec specjalnie niszczyc sobie nie bede rozjasniaczami. A ta ruda czupryna to mnie kusi i kusi...

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
wystrzałowo? włosy farbowane i to brzydkim odcieniem + trwała, + brązowa opalenizna z solarium... :/ wygląda megasztucznie
Laska sama w sobie mi sie nie podoba... ale kolor wlosow ma super!

oOGloRiAaOo fajny kolor
__________________
Storczyki
Ewlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-26, 21:59   #20
oOGloRiAaOo
Zadomowienie
 
Avatar oOGloRiAaOo
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 1 478
Dot.: Rude loki !!!

Cytat:
Napisane przez tigiii Pokaż wiadomość
Wow wow wow!!!!! Twój kolor jest mega piękny, włosy też się świetnie układają, nie martw sie nie wyglądają na przesuszone normalnie aż Ci zazdroszcze kuurde nie wiem czy mi będzie pasował taki kolor, naturalnie mam bardzo ciemne włosy,ciemną oprawe oka, ale teczowkę niebieską i generalnie mam raczej dosyć śniadą karnację nie wiem jak uzyskać taki efekt u mnie...ale Ty wyglądasz mega! dzieki za fotki[COLOR="Silver"]ile komplementów bardzo dziekuje
Może pokaż swoje zdjęcie - będzie łatwiej ocenić czy kolor będzie pasował
Cytat:
Napisane przez Ewlyn Pokaż wiadomość
oOGloRiAaOo fajny kolor
dzięki
__________________

poprostugloriaa.blogspot.com - sprawdź co znów zbroiłam..
oOGloRiAaOo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 22:07   #21
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rude loki !!!

moim zdaniem rude loki/wlosy sa seksowne i to bardzo, czy podobaja sie facetom?? nie wiem. mysle, ze czesci na pewno a czesci z pewnoscia nie
ALE na innym watku Autorko piszesz, ze zmiany chcesz dla swojego faceta i tego nie rozumiem. jesli facet zwiazal sie z Toba i taka mu sie podobalas, a Ty nie chcesz zmieniac swojego koloru bo boisz sie o wlosy czy tez zwyczajnie nie masz ochoty na ta zmiane to po co sie do niej zmuszac.
ps. jesli szukasz juz uogolnienia , czegos co podoba sie wszytskim facetom to znam dwie takie rzeczy- ZDROWE WLOSY, LSNIACE I MIEKKIE ( bez wzgledu na kolor) i PEWNOSC SIEBIE - komfort bycia sama soba
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 22:14   #22
tigiii
Raczkowanie
 
Avatar tigiii
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 246
Dot.: Rude loki !!!

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
moim zdaniem rude loki/wlosy sa seksowne i to bardzo, czy podobaja sie facetom?? nie wiem. mysle, ze czesci na pewno a czesci z pewnoscia nie
ALE na innym watku Autorko piszesz, ze zmiany chcesz dla swojego faceta i tego nie rozumiem. jesli facet zwiazal sie z Toba i taka mu sie podobalas, a Ty nie chcesz zmieniac swojego koloru bo boisz sie o wlosy czy tez zwyczajnie nie masz ochoty na ta zmiane to po co sie do niej zmuszac.
ps. jesli szukasz juz uogolnienia , czegos co podoba sie wszytskim facetom to znam dwie takie rzeczy- ZDROWE WLOSY, LSNIACE I MIEKKIE ( bez wzgledu na kolor) i PEWNOSC SIEBIE - komfort bycia sama soba
tak ooo się zapytałam z ciekawości właścicielek rudych włosów co faceci myslą a z moim facetem jestem rok i po prostu mam ochote cos zmienić jedyne co napisałam to ze nie chce zmieniać na blond choc TŻ uważa żeby nic nie zmieniać, ale wiadomo jak to baby ja mam ochote coś zmienić dla siebie i troche moze dla niego poza tym chce sie przeprowadzic za granice i chciałabym wyglądać troszke inaczej włosy mam zdrowe, ale kolor mnie męczy ciągle taki sam

Edytowane przez tigiii
Czas edycji: 2011-05-26 o 22:21
tigiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 22:55   #23
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rude loki !!!

w takim razie cos zle zrozumialam na watku o rudosciach, nie wiem jak zacytowac z innego watku /nie wiem tez czy to mozliwe zatem nie moge dyskutowac
jesli masz ochote na zmiane to rudosc jest super tylko sprawdz czy tam dokad jedziesz bedziesz miec jak o nie dbac (farby, odzywki itp )
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 23:02   #24
tigiii
Raczkowanie
 
Avatar tigiii
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 246
Dot.: Rude loki !!!

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
w takim razie cos zle zrozumialam na watku o rudosciach, nie wiem jak zacytowac z innego watku /nie wiem tez czy to mozliwe zatem nie moge dyskutowac
jesli masz ochote na zmiane to rudosc jest super tylko sprawdz czy tam dokad jedziesz bedziesz miec jak o nie dbac (farby, odzywki itp )
może coś zle ujęłam hehe nie wiem no ale teraz Ci wyjaśniłam a Ty masz rude włosy też tak? jakie kosmetyki polecasz do pielegnacji?
tigiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 16:46   #25
Annaoj
Raczkowanie
 
Avatar Annaoj
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 238
Dot.: Rude loki !!!

Ja mam rude farbowane, loki naturalne. Woalałabym proste wlosy, ale to już poza moimi możliwościami. Facetom rude się podbają- często slyszę komplementy
__________________
Mężczyzna nie pies - na kości nie poleci
Mam silną wolę - robi ze mną co chce
Annaoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 17:00   #26
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rude loki !!!

tigii tak, mam rude wlosy. o pilegnacji dluuugo by pisac , zwlaszcza, ze jestem rudzielcem naturalnym ( lekkim ) i farbowanm ( otro)
jesli chcesz zeczerpnac mnostwa wiedzy zapraszam na watek "jak najbardziej ruda farba "
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 21:28   #27
tigiii
Raczkowanie
 
Avatar tigiii
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 246
Dot.: Rude loki !!!

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
tigii tak, mam rude wlosy. o pilegnacji dluuugo by pisac , zwlaszcza, ze jestem rudzielcem naturalnym ( lekkim ) i farbowanm ( otro)
jesli chcesz zeczerpnac mnostwa wiedzy zapraszam na watek "jak najbardziej ruda farba "
ok dzięki!!!
tigiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 10:53   #28
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Rude loki !!!

Rude loki to cudo
A Julia Roberts w Preety Woman jest tego najlepszym przykładem.
Sama zrobiłam na swoich kruczoczarnych naturalną hennę, dla refleksów i byłam zachwycona
Byłam, bo po ok. tygodniu kolor się całkiem zmył Takie już moje włosy Natural ponad wszystko

Że tylko tak napomknę do zdjęć oOGloRiAaOo. Kolor ładny i nawet pasuje...jednak to, co naosisz na głowie lokami nie jest Wybacz szczerość.
Potencjał moga mieć i to spory, ale są tak zniszczone i przesuszone, że głowa mała...tam się prawie nic nie kręci tylko puszy...a to niezbyt łądnie niestety wygląda.
Na Twoim miejscu zamiast zajmować się farbowaniem- zajęłabym się pielęgnacją. Bo one aż wołają pić na tych zdjęciach.
A to, że farbę zmienisz na hennę to i tak nic w tym puszeniu się nie zmieni.
Henna to odżywka (jeszcze oczywiscie zależy jaka), ale jej głównym składnikiem jest zioło. A zioła nie nawilżają- raczej przesuszają.
Wspominasz o tym, ze włosy muszą być zadbane aby miały urok...no właśnie. To spraw aby i Twoje miały
Pozdrawiam.
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:43.