Proszę doardźcie mi - BYŁY FACET ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-23, 11:33   #1
karolaZM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 326
Exclamation

Proszę doardźcie mi - BYŁY FACET !


Witam
Postnowiłam napisać o swoim problemie mając nadzieje, że mi pomożecie.
Mój dylemat jest taki, że mój były ze mną zerwał rok temu. Problem jest taki, że po kilku miesiącach od rozstania spotkaliśmy, pogadaliśmy i na koniec spotkania mnie pocałował. Zapytałam sie czego on chce. Odpowiedział mi, abyś się spotykali ,,,,, Zgodziłam sie na to, bo nadal go kochałam.
Nasz kontakt stał sie powiedzmy częstszy, rozmawialiśmy raz na tydzien dwa, raz on dzownił raz ja. Spotkaliśmy sie drugi raz, przegadaliśmy calą noc kochaliśmy się. Minął miesiąc, spotkaliśmy sie 3 raz ale ja juz trzymalam dystans i powiedziałam PANU, że nie szukam romansu. Na pytanie czego chce odpowiedział, że mielismy sie spotykac i zobaczyć. Narazie nie odpowie bo to jest zwiazane z tym co bedzie w przyszlości.
Ja po 3 spotkaniu, które odbyło sie w kwietniu milczałam konsekwetnie, powiedziałam mu czego nie chce. Zadzwonił po tygodniu z tekstem, że chyba już o nim nie myśle..... Bywały sytuacje, że kiedy ja proponowałam spotkanie on zawsze nie mógl, bądź on nagle się odzywał z propozycja spotkania, to ja też staralam sie nie lecieć bo miałam już swoje plany. Jednak zdecydowania bardziej ja byłam elastyczna i chętna niż on.

Doradźcie mi dziewczyny co ma zrobić, próbować sie z nim umówić, czy milczeć. A jak sam zadzowni przez telefon zapytać się jak on sobie to dalej wyobraża,,,,,,

Edytowane przez karolaZM
Czas edycji: 2012-05-28 o 13:29
karolaZM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 09:56   #2
anitja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5
Dot.: Proszę doardźcie mi - BYŁY FACET !

ogólnie jak czytałam, to myślałam, że masz ze 20 lat, nawet mniej. To wygląda tak jakby jakaś nastolatka się jarała na chłopaka itp., ale nie chcesz tego słuchać zapewne.

Otóż jedyne co mogę Ci powiedzieć, to nie rób sobie nadziei. Moja przyjaciółka jest w podobnej sytuacji, poznała chłopaka ze 2 lata temu, spotkała się z nim parę razy, piszą ze sobą baaardzo rzadziutko (nie mieszkają w tym samym mieście) i to wygląda mniej więcej tak, że on nie planuje z nią niczego większego, jeśli mu zależy to tylko na seksie. Ona z kolei myśli o nim bez przerwy i przestać nie może... uważam, że marnuje czas, bo będąc zapatrzoną w takiego... ekhm... mężczyznę, może ominąć ją coś pięknego.

Ja wiem, że uczucie uczuciem, sama nie wiem czy bym dała sobie spokój gdyby mój facet ze mną zerwał... ale jeśli to trwa już tyle czasu, a on się określić nie może, to chyba sama wiesz co powinnaś zrobić. Nie będzie łatwo, ale pomyśl, że przez tego faceta naprawdę może Cię ominąć coś wspaniałego!!!!
anitja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 10:15   #3
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Proszę doardźcie mi - BYŁY FACET !

A mi to wygląda tak:
pan z Tobą zerwał bo chciał poszaleć i mu najwyraźniej trochu nie poszło, bo przyleciał do Ciebie na seks.
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012

Edytowane przez Madia
Czas edycji: 2012-05-24 o 10:53
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 10:38   #4
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Proszę doardźcie mi - BYŁY FACET !

po co zakładasz 2 takie same wątki?
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 11:52   #5
justsmilee
Raczkowanie
 
Avatar justsmilee
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 74
Dot.: Proszę doardźcie mi - BYŁY FACET !

Najlepiej daj sobie spokój, 33 letni facet nie zachowuje sie tak! - a to dosc szzceniackie zachowanie jemu najwyrazniej takie uklad pasuje, zostawia Cie, wraca, jest seksik Ty sie 'napalasz' ze znów cos moze byc.
__________________
Gorzkie prawdy z trudem się połyka,
ale za to później korzystnie się odbijają.'

ślub cywilny - 23.02.2013
ślub kościelny - 17.08.2013
justsmilee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 11:57   #6
karolaZM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 326
Dot.: Proszę doardźcie mi - BYŁY FACET !

Mysłala, że pierwszy nie został opublikowany wczoraj
karolaZM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 12:04   #7
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Proszę doardźcie mi - BYŁY FACET !

Powiem Ci tak:
Byłam w podobnej sytuacji. Facet zerwał ze mną, a potem proponował mi luźne spotkania koleżeńskie i zobaczymy co z tego wyniknie.
Nie zgodziłam się na to, bo albo rybki albo akwarium.
To straszne granie na uczuciach Tobie jako osobie która wciąż kocha i ma nadzieję, a szczerze mówiąc z tego najpewniej i tak nic nie będzie, bo gdyby facet Cię kochał to nie miałby tyle czasu takich wątpliwości i nie bawił się w koleżeństwo.
Daruj go sobie.
Tylu fajnych facetów jest na tym świecie
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-24, 12:13   #8
karolaZM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 326
Dot.: Proszę doardźcie mi - BYŁY FACET !

Cytat:
Napisane przez Arya90 Pokaż wiadomość
Powiem Ci tak:
Byłam w podobnej sytuacji. Facet zerwał ze mną, a potem proponował mi luźne spotkania koleżeńskie i zobaczymy co z tego wyniknie.
Nie zgodziłam się na to, bo albo rybki albo akwarium.
To straszne granie na uczuciach Tobie jako osobie która wciąż kocha i ma nadzieję, a szczerze mówiąc z tego najpewniej i tak nic nie będzie, bo gdyby facet Cię kochał to nie miałby tyle czasu takich wątpliwości i nie bawił się w koleżeństwo.
Daruj go sobie.
Tylu fajnych facetów jest na tym świecie
Wiem. Cos w tym jest. Chyba najbardziej jest wkurzające to JAKI ON PROBUJE GRAC KULTURALNEGO. Zawsze odbiera, odzwania ... udaje, że chetnie pomoże a pożniej okazuje, że to ładne słowa...
karolaZM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 21:31   #9
bridget0505
Raczkowanie
 
Avatar bridget0505
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 376
Dot.: Proszę doardźcie mi - BYŁY FACET !

Wiesz,wydaje mi się że on się po prostu Tobą bawi...Rozumiem,że go kochasz i zgadzasz się na to wszystko tylko dlatego,bo masz nadzieję że być może do siebie wrócicie...ale zrozum,że marnujesz tylko czas . Gdyby nadal Cię kochał lub choćby coś czuł to by nie potrzebował tyle czasu na zastanowienie się
bridget0505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:02.