Ja, mój chłopak i jego była.. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-19, 10:15   #31
ByZapomniec
Raczkowanie
 
Avatar ByZapomniec
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 39
Dot.: Ja, mój chłopak i jego była..

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
ByZapomniec - czyli Cię okłamał, bo wciąż odwiedza jej profil.
Nie wiem, jak można komuś czegoś zabraniać, ale skoro był w stanie zrezygnować z imprez z kolegami dla Ciebie, to niech też zrezygnuje z podglądania jej profilu.
Boje się o tym mu powiedzieć bo zawsze mówił, że wariuje tylko jak słyszę jej imię... kiedy przyznam mu teraz, że sprawdzam jego laptopa to pewnie pomyśli, ze ma jakaś crazy dziewczynę.. i znając jego powie mi, że przecież niż złego nie robi, że może to normalne wchodzić raz w msc na jej profil

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Martka72 Pokaż wiadomość
..a w jakich okolicznościach się rozstali? jego eks ma kogoś? wiesz cos więcej?

każdy czy większość z nas jest w związkach z partnerami którzy maja przeszłość związkową taka czy inną ..i my sami też mamy...ale pewne etapy trzeba zamykać i budowac szczęście w czasie teraźniejszym...szanować to co było...miło wspominać jeżeli miło było i iść do przodu...ja tez długo przeżywałam rozstanie z jednym chłopakiem bo byłam mocno zaangażowana ale w pewnym momencie próbowałam sobie wyobrazic powrót do niego i już nas razem nie widziałam...problem w tym , że myslimy często, że jak sie do kogoś wróci to odnajdzie się tą magię która była, za którą 'tęsknimy' a tak nie jest, tęsknimy często za projekcją naszej mózgownicy i to potem niepotrzebnie komplikuje relacje w kolejnych związkach a im jest gorzej w związku aktualnym (kłótnie, sprzeczki, normalne rzeczy) tym bardziej idealizujemy eks partnera zapominając o tym że ideałem nie był...błędne koło.....tak myślę...
z tego co wiem to on był na wakacje u siebie na wiosce, a ona sobie kogoś znalazła czy umówiła się z kimś ta sytuacja miała miejsce we wrześniu a w grudniu się rozstali czyli kilka msc to trwało.... podobno on jej wybaczył, a na koniec i tak ona z nim zerwała

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Martka72 Pokaż wiadomość
problem w tym , że myslimy często, że jak sie do kogoś wróci to odnajdzie się tą magię która była, za którą 'tęsknimy' a tak nie jest, tęsknimy często za projekcją naszej mózgownicy i to potem niepotrzebnie komplikuje relacje w kolejnych związkach a im jest gorzej w związku aktualnym (kłótnie, sprzeczki, normalne rzeczy) tym bardziej idealizujemy eks partnera zapominając o tym że ideałem nie był...błędne koło.....tak myślę...cóż Twój chłopak musi sam sie z tym uporać...Ty okazuj jemu miłość, nie dręcz za bardzo ..staraj sie tworzyc Waszą historię tak zeby wspólnie spędzane chwile były wyjątkowe..
bravo..właśnie tak jest )
__________________
`Tell me why are we, so blind to see
That the one's we hurt, are you and me
.
ByZapomniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 10:16   #32
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Ja, mój chłopak i jego była..

Cytat:
Napisane przez ByZapomniec Pokaż wiadomość
Boje się o tym mu powiedzieć bo zawsze mówił, że wariuje tylko jak słyszę jej imię...
Fajnie usłyszeć coś takiego od swojego chłopaka
Cytat:
Napisane przez ByZapomniec Pokaż wiadomość
kiedy przyznam mu teraz, że sprawdzam jego laptopa to pewnie pomyśli, ze ma jakaś crazy dziewczynę..
Bez poczucia bezpieczeństwa i zaufania w związku będziesz coraz bardziej crazy.
Cytat:
Napisane przez ByZapomniec Pokaż wiadomość
i znając jego powie mi, że przecież niż złego nie robi, że może to normalne wchodzić raz w msc na jej profil
Nie jest normalnym notoryczne szpiegowanie byłych, choćby raz w miesiącu
Przecież to wynika z niezamkniętego rozdziału i niepogodzenia się z rozstaniem.
Cytat:
Napisane przez ByZapomniec Pokaż wiadomość
podobno on jej wybaczył, a na koniec i tak ona z nim zerwała
Nie widzisz analogii do Waszej sytuacji? Będziesz mu wybaczać, a on i tak będzie robił, co chce...

Zdecydowanie potrzebujecie rozmowy, musisz mu uświadomić, jak niezdrowo wygląda jego podejście z zewnątrz i że nie chcesz być w trójkącie.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 10:23   #33
ByZapomniec
Raczkowanie
 
Avatar ByZapomniec
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 39
Dot.: Ja, mój chłopak i jego była..

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Fajnie usłyszeć coś takiego od swojego chłopaka
tak zdarzyło się to niestety raz..ale w tym wypadku może i miał racje

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Bez poczucia bezpieczeństwa i zaufania w związku będziesz coraz bardziej crazy.
boje się też o to, że to może ja już przesadzam z tym sprawdzaniem..patrzeniem na niego jak wypatruje czy to była.. może ja przesadzam :/

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Nie jest normalnym notoryczne szpiegowanie byłych, choćby raz w miesiącu
no dziewczyny wyżej pisały, że to całkiem normalne że nawet jak nic nie czujesz nic to z czystej ciekawości ..
__________________
`Tell me why are we, so blind to see
That the one's we hurt, are you and me
.
ByZapomniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 10:32   #34
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Ja, mój chłopak i jego była..

Cytat:
Napisane przez ByZapomniec Pokaż wiadomość
boje się też o to, że to może ja już przesadzam z tym sprawdzaniem..patrzeniem na niego jak wypatruje czy to była.. może ja przesadzam :/
Sprawdzanie jest owszem przesadą, ale będzie coraz gorzej, jeśli on nie ZAPRACUJE na Twoje zaufanie.
Cytat:
Napisane przez ByZapomniec Pokaż wiadomość
no dziewczyny wyżej pisały, że to całkiem normalne że nawet jak nic nie czujesz nic to z czystej ciekawości ..
Z czystej ciekawości co miesiąc odwiedza się profile byłych? To niby zdrowe i normalne? Ciekawe, jak często takie osoby odwiedzają profile starych znajomych z podstawówki

Z jakiejś przyczyny z Tobą jest - albo się przyzwyczaił, albo mu dobrze, albo nie jest mu źle, albo Cię kocha, albo czeka na nią. Skoro masz poważne plany wobec niego i jesteś w stanie wybaczyć, że będąc z Tobą informował innych, że kocha byłą, to nie masz innego wyjścia jak zaplanować rozmowę tak, by Twoje przekazy były zwięzłe i trafne.

Wiem, jak ciężko zaprowadzić faceta do psychologa, ale często równie pomocna jest flaszka i stary przyjaciel Mam nadzieję, że rezygnując z imprez nie zrezygnował ze znajomości.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.

Edytowane przez Malla
Czas edycji: 2014-03-19 o 10:35 Powód: przecinki
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 12:31   #35
MeredithGrey
Zadomowienie
 
Avatar MeredithGrey
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 468
Dot.: Ja, mój chłopak i jego była..

Cytat:
Napisane przez ByZapomniec Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy... Jestem z chłopakiem prawie 3 lata i przez ten cały czas męczy mnie pewna rzecz..a mianowicie jego była.. (nawet teraz pisząc to płacze)
A zacznę od tego, że zaczęliśmy chodzić ze sobą 7 msc po jego rozstaniu...był bardzo zraniony przez nią, chyba go zdradziła, bardzo ją kochał, byli 2 lata razem..
na początku te jego wspomnienia moja była to,moja była tamto..wydawało mi się być czymś normalnym...pierwsze zawiedzenie nastało kiedy był u mnie zostawił swój FB włączony i przeczytałam jego wiadomości które pisał z siostrą jego byłej...
mówił jej że ją nadal kocha, że nigdy więcej nie chce poważnego związku..że ze mną się ciągle kłóci i w ogóle..mówił mi po prostu,że tak jest po prostu miłość taka nigdy nie zniknie z niego i w ogóle że się nie zapomina...bla bla
wybaczyłam w sumie może i miał racje? kilka msc później byliśmy ze znajomymi na kolacji ktoś wypowiedział jej imię przeprosiłam ich poszłam do toalety i wyłam jak głupia...On za to mówił mi że wpadłam w szał bez powodu i może miał rację z tym..
to tylko te 2sytuacje gdzie mieliśmy jakąś kłótnie z jej powodu..moim problemem jest jednak to, że widzę jak reaguje nawet na dziewczyny które są do niej podobne na ulicy...(widziałam jej zdjęcia sama wchodzę na jej fb czasami)
np idziemy gdzieś razem widzę dziewczynę podobna do niej jemu oczy zaraz 10razy większe zobaczyć tylko czy to jest ona i tak codziennie z każdą dziewczyną która ją przypomina.nawet jak ma taki kolor włosów jak tamta i jest niziutka to na raz wypatruje.
...może przesadzam ale po 3 latach myślę jednak że to jednak przesada...ostatnio odkryłam, że wchodzi na jej profil na fb mniej więcej raz w msc troszkę dziwne to dla mnie po takim czasie jeszcze mu nie przeszło?
wyobraźciesobie dziewczyny sytuacje zdarzyła mi się już kilka razy wchodzę na jej profil widzę jakąś fajną sukienkę.. zdjęcia jakiejś tam wyspy..jak ma fajne włosy spięte..a on do mnie czy bym może tak włosów nie spięła..lub kupiła 'to''i tak prawie zawsze....przeczytałam pod jej zdjęciem komentarz 'jesteś jedną małą małpką' coś w tym stylu a on mi to do mnie śpiewa cały czas serce mi krwawi na serio takich sytuacji w których widać że on jeszcze coś jest dużo....czy może ja przesadzam???
a i pamiętam raz jak powiedział komuś że rocznice mieli w jego imieniny ... przychodzi ta data jego imieniny wychodzimy na imprezę on głupieje na raz nie podoba mu się moja czerwona szminka pokłóciliśmy się chciał ze mną zerwać ale było wszystko ok później;O
on o tym wszystkim nie wie, że ja wiem udaje po prostu głupią mam nadzieje że to się kiedyś skończy...że zapomni..dodam ,że on prawie od początku mówi mi że zostanę jego żoną ma plany.ja go również bardzo kocham..dziewczyny jakie jest wasze zdanie???
Wyraźnie przeczytałaś, że on kochą JĄ...
Wyraźnie widzisz, że jest z Tobą tylko, bo ona go nie chce.
Wyraźnie czujesz, że Cię nie kocha.
A mimo to ciągniesz to... żebyś nie cierpiała kiedyś, jak tamta go z powrotem zechce, lub gdy on sam znajdzie bardziej podobną do niej...żebyś nie cierpiała.
__________________
Książki 2015
5/52
ROLKOholizm! Jesien 2014. ..
MeredithGrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 14:56   #36
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Ja, mój chłopak i jego była..

Cytat:
Napisane przez ByZapomniec Pokaż wiadomość

boje się też o to, że to może ja już przesadzam z tym sprawdzaniem..patrzeniem na niego jak wypatruje czy to była.. może ja przesadzam :/
Moze?
Dziwi mnie Twoja bezrefleksyjnosc w tym temacie: notorycznie naruszasz jego prywatnosc, rozumiem, ze masz jakies powody, ale nie rozwiazesz ich ryjac komputer od gory do dolu! To nie jest normalne, by bezustannie szpiegowac bliskich. To sie nie uda na dluzsza mete.
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 17:16   #37
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Ja, mój chłopak i jego była..

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Moze?
Dziwi mnie Twoja bezrefleksyjnosc w tym temacie: notorycznie naruszasz jego prywatnosc, rozumiem, ze masz jakies powody, ale nie rozwiazesz ich ryjac komputer od gory do dolu! To nie jest normalne, by bezustannie szpiegowac bliskich. To sie nie uda na dluzsza mete.
Dla mnie to wieczne sprawdzanie faceta jest o tyle bez sensu, że właściwie do niczego nie prowadzi. Bo tak: Autorka odkryje jakiegoś KWIATKA i co dalej? Ma świadomość, że jej chłopak wciąż ma jakieś ciepłe uczucia do eks... Co poza tym? No nic... Wciąż z nim jest i liczy że... to tylko zły sen? Że może źle zrozumiała? Przeszukanie ma jakiś sens, jeśli szukamy DOWODÓW czegoś. Znajdujemy i są z tego jakieś konsekwencje. A tu co?

Wysłane z mojego cudownego komórczaka

Edytowane przez limonka1983
Czas edycji: 2014-03-19 o 17:18
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-20, 09:52   #38
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Ja, mój chłopak i jego była..

Zgadzam się z tym, że potrzebna jest tutaj przerwa od siebie, żeby chłopak zobaczył jak to jest bez Ciebie.. Wiem z doświadczenia niestety jak to jest czuć się zapchajdziurą, mój ostatni związek wyglądał podobnie – osoba z którą byłam też została porzucona przez swoją ex i miała lekką obsesję na jej punkcie, sprawdzała jej allegro, prowadziła z nią rozmowy z fałszywego konta jako ktoś inny, nawet leciała za nią jak przypadkowo ją zobaczyła (dodam – idąc ze mną ) żeby tylko się przywitać. Z perspektywy czasu widzę, że wchodzenie w taki związek w ogóle nie ma sensu, a co dopiero trwanie w nim i przekonywanie siebie samej, że coś się zmieniło, takie sentymenty do kogoś mogą trwać latami. Lepiej znaleźć sobie kogoś kto, tak jak pisała Malla, porównuje inne dziewczyny do nas, uważa nas za kogoś najważniejszego i nie tkwi w przeszłości J
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 14:51   #39
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Ja, mój chłopak i jego była..

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Dla mnie to wieczne sprawdzanie faceta jest o tyle bez sensu, że właściwie do niczego nie prowadzi. Bo tak: Autorka odkryje jakiegoś KWIATKA i co dalej? Ma świadomość, że jej chłopak wciąż ma jakieś ciepłe uczucia do eks... Co poza tym? No nic... Wciąż z nim jest i liczy że... to tylko zły sen? Że może źle zrozumiała? Przeszukanie ma jakiś sens, jeśli szukamy DOWODÓW czegoś. Znajdujemy i są z tego jakieś konsekwencje. A tu co?

Wysłane z mojego cudownego komórczaka
Prawda. Ryje mu komputer, denerwuje sie tym bardzo, ale jednoczesnie nic nie robi, by wyrwac sie z blednego kola.
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 16:36   #40
Oliwiabb
Wtajemniczenie
 
Avatar Oliwiabb
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 172
Dot.: Ja, mój chłopak i jego była..

Miałam podobną sytuacje kiedyś. Facet już rok nie był z byłą, wchodząc z nim w zwiazek myślałam, że się wyleczył. Ale ciagle słyszałam "moja była to moja była tamto", wkurzało mnie to strasznie ale nie dawałam po sobie poznać. W głębi duszy jednak czułam, że on o niej nie zapomniał i mimo że mówił mi "ze nie wyboraża sobie beze mnie życia" i "jestem najcudowniejsza na świecie" to ja jakoś nei mogłam w to uwierzyć, podobnie jak ty. Intuicja podpowiada Ci, że jesteś tylko dlatego, że nie może być z tą którą kocha naprawde.
Do mojego faceta zaczeła pisać była, zachowywała się jak strasznie, nagle zaczeło jej zależeć na nim i on w końcu sam się przyznał że jeszcze coś do niej czuje. Od razu zakończyłam znajomość, mimo że on nie chciał ze mna zrywać. Dzisiaj podobno są ze sobą szczęśliwi.
Nie ma sensu, naprawde. Lepiej odejdz, jak nie na zawsze to na jakiś czas, może on zrozumie, ze to bez Ciebie żyć nie moze a była jest tylko miłym wspomnieniem.
Oliwiabb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 22:24   #41
201604220918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 412
Dot.: Ja, mój chłopak i jego była..

Podsumujmy:

- grzebiesz mu w komputerze - czyli raczej o zaufaniu nie ma tu mowy
- zabraniasz mu wychodzenia z kolegami
- on wypisuje po ludziach rzeczy, które go dyskwalifikują na starcie (i nie, nie liczy się, że tylko raz i na początku związku)
- koleś próbuje z ciebie zrobić jakiś substytut swojej wielkiej miłości
- ty wkręcasz sobie, że wasz związek jest super (chociaż gołym okiem widać, że tak nie jest), podporządkowujesz się facetowi, za chwile zaczniesz pewnie przepraszać, że żyjesz i za głośno oddychasz, bo jego była oddychała ciszej

Co ty z nim jeszcze robisz?

Tylko proszę, bez frazesów o prawdziwej miłości - bo nawet jeśli ty go kochasz, to on na 100% nie kocha ciebie - bo kochający facet się tak nie zachowuje.

A to, że poznałaś jego rodzinę o niczym nie świadczy.
201604220918 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-22, 11:22   #42
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Ja, mój chłopak i jego była..

Ja to widzę tak, są dwie możliwości:
1. Kocha ją, Ty jesteś czasozapychaczem.
2. Są tacy ludzie, którzy są niezdecydowani i lubią tęsknić/wzdychać za czymś, czego nie mają, co jest niedostępne. Możliwe, że gdybyście się rozstali to tak samo zacząłby wzdychać za Tobą.

Cytat:
Napisane przez Martka72 Pokaż wiadomość
....cóż Twój chłopak musi sam sie z tym uporać...Ty okazuj jemu miłość, nie dręcz za bardzo ..staraj sie tworzyc Waszą historię tak zeby wspólnie spędzane chwile były wyjątkowe..
Widać, że autorka jest bardzo zakochana i mu naskakuje, toleruje jego niezdecydowanie, podkochiwanie się w byłej. No i co to dało? Tyle, że on wie, że ona zawsze będzie przy nim, choćby pisał, że kocha tamtą. A była jest pociągająca, bo jest niedostępna i w sumie nie musi robić nic.

Myślę, że tutaj trzeba postawić sprawę jasno, czyli:

1. Rozstać się, ale na poważnie. Bo w sumie autorko, co masz do stracenia? Jak zatęskni i sobie coś przemyśli to wróci. Jak nie to nie. Naprawdę nie sądzisz, że taki związek ryje Ci psychę?

albo
2. Porozmawiać, konkretnie, z jajami. Aby tego nie zbagatelizował i nie odwracał kota ogonem, że Ty przesadzasz i jesteś przewrażliwiona. Mówisz, co Ci się nie podoba bo a,b,c,d. Bez płaczów i histerii.
Poza tym zdystansować się. Przestać podglądać jej profil i sprawdzać jego historię. No bo, jak wyobrażasz sobie taki związek bez zaufania? Będziesz go wciąż inwigilować, a ją podglądać tworząc sobie w głowie obraz jakiegoś bóstwa, bo ona to czy tamto. Sama się nakręcasz. Zamiast popadać w paranoję zajmij się sobą, znajdź sobie jakieś zajęcie. No i obserwuj bieg wydarzeń. Jeśli sytuacja nie ulegnie zmianie wróć do punktu 1.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!

Edytowane przez rockandrollqueen
Czas edycji: 2014-03-22 o 11:24
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-22, 19:52   #43
łobuz-Tyna
Zadomowienie
 
Avatar łobuz-Tyna
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 003
GG do łobuz-Tyna
Dot.: Ja, mój chłopak i jego była..

...
To co napiszę może nie być zbyt miłe,ale czasami szokoterapia jest zalecana. Zwłaszcza jeśli w sobie upatrujesz źródło wszystkich problemów w związku..
..Skoro zwierzył się z miłości do byłej dziewuchy i w dodatku zrobił to w rozmowie z jej siostra..-to zrobił to zapewne z nadzieją,że ta poda to dalej..
Zakładasz wątek,bo chcesz się poradzić co zrobić z takim klopsem, dziewczyny Twój problem rozłożyły Ci na prawie wszystkie możliwe opcje, a Ty w odpowiedzi próbujesz wszystkie przekonać,że on jednak Cie kocha i jesteście ze sobą szczęśliwi...
Zatem skoro jesteście to powiedz proszę po co to wszystko?
Nie usprawiedliwiaj swojego faceta na siłę, nie tędy droga. Możliwe,że boisz się że jak powiesz prawdę to zostaniesz sama,ale zastanów się czy to nie lepsze rozwiazanie..
I co by nie było,że łatwo jest dawać "mądre" (wiadomo skąd "") sama miałam problem z byłą dziewuchą mojego TŻ i akcjami pt. on mnie dalej kocha-ale grunt to rozmowa i choć faceci wolą ich unikać,czasami warto postawić ich pod ścianą...
__________________
"Tamci mieli w oczach kłamstwo,ci mają fanatyzm..
To ja Twój łobuz..."

Edytowane przez łobuz-Tyna
Czas edycji: 2014-03-22 o 19:54
łobuz-Tyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-22 20:52:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:24.