Żyłki na udach? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-28, 12:25   #1
corkatswxd
Raczkowanie
 
Avatar corkatswxd
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 141

Żyłki na udach?


Wybaczcie, szukałam odpowiedniej kategorii ale kompletnie nie wiem gdzie to zamieścić, więc piszę tutaj.
Jakiś rok temu tuż pod lewym pośladkiem, na udach, zrobiły mi się takie jakby żyłki. Na zdjęciach nić nie widać. Nie są one jak żylaki, bo są to żyłki koloru mojej skóry, miejscami tylko czerwonawe. Nie wiem co z tym zrobić, to niszczy moje tyły, zwłaszcza, że ostatnio pracuję nad podniesieniem pośladków i efekty są coraz lepsze. Wolałabym nie iść do dermatologa, nie cierpię tej babki
corkatswxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 10:13   #2
poldzik
Zadomowienie
 
Avatar poldzik
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Sycylia
Wiadomości: 1 746
Dot.: Żyłki na udach?

...wedlug mnie to moga byc dwie rzeczy, zwlaszcza ze mowisz ze intensywnie pracujesz nad posladkami:

albo popekane naczynka - np. od masazu intenywnego antycellulitowego,
albo (ja tak mam) od bardzo intensywnych cwiczen widoczne wieksze zyly - na posladkach trudniej ale mi np na udach sie bardzo uwidocznily..

na jedno i drugie niestety chyba nie ma rady - pod opalenizna mniej widac, ale jesli sie nie myle osoby z pekajacymi naczynkami nie powinny przesadzac ze sloncem... moze samoopalacz?
poldzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 15:07   #3
corkatswxd
Raczkowanie
 
Avatar corkatswxd
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 141
Dot.: Żyłki na udach?

Te żyłki mam już z rok, a nad pupą pracuję 1,5 miesiąca
Mam bardzo ciemną karnację, ale nie używam samoopalaczy a opalać się tego lata nie ma na czym :P
corkatswxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 16:14   #4
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Żyłki na udach?

Ja bym stawiała albo na pęknięte naczynka (ale żyłki w kolorze skóry? pęknięte naczynka krwionośne są czerwone albo fioletowe raczej i no hm.. żadne żyły nie są w kolorze ciała) albo rozstępy zwłaszcza ze piszesz, że są w kolorze skóry(stare rozstępy) i czerwonawe(nowe). Na jedno i na drugie raczej już niewiele poradzisz, chociaż nowe rozstępy można jeszcze zmniejszyć.
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 15:18   #5
edaaa
Przyczajenie
 
Avatar edaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 29
GG do edaaa
Dot.: Żyłki na udach?

ja też stawiam na rozstępy, ponieważ kilka lat tamu zauważyłam coś podobnego u siebie wrrr zmora kobiet
możesz spróbować stosować jakieś kremy i nawilżaj skórę zwłaszcza jak ćwiczysz aby nic się nie pojawiało nowego na pupie bądź udach .

pozdrawiam
edaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:24.