Wymienię w maju podkład Normadern Teint 15 ,płyn do demakijażu oczu YR, puder ryżowy i inne!;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-01, 13:01   #1
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Przekupka: 94 pkt / 100% pozyt.
Talking

w maju podkład Normadern Teint 15 ,płyn do demakijażu oczu YR, puder ryżowy i inne!;)


NIEAKTUALNE!!!

ZAPRASZAM DO NOWEGO CZERWCOWEGO WĄTKU:


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=762549


UWAGA!!!

Uprzejmie proszę osoby, które się ze mną wymieniają o nieoklejanie kosmetyków bezpośrednio taśmą! Sama tego nie robię poza wyjątkową sytuacją- zaklejenie bezpośrednio dziurek w używanym sypkim pudrze/ cieniu/ różu/ podkładzie itd. mineralnym- inna sytuacja, która by wymagała takich działań nie przychodzi mi do głowy! Naprawdę można najpierw owinąć kosmetyk woreczkiem foliowym czy czymkolwiek innym i owinąć dokładnie i szczelnie taśmą zwłaszcza w miejscu, gdzie kosmetyk się zamyka/ otwiera i potem bąblami i znowu taśmą. Niekiedy same bąble wystarczą, jeśli kosmetyk jest nowy i się dokładnie nimi owinie żeby nie było prześwitów

Wysyłam jedynie mini paczką lub paczką pocztową, druga strona może wysyłać jaką chce przesyłką rejestrowaną Wysyłam tylko ekonomicznie (droższe rzeczy dodatkowo ubezpieczam), chyba że komuś będzie bardzo zależeć na czasie- wtedy wyjątkowo zgodzę się na priorytet. Mini paczka wychodzi taniej, więc proszę o padanie poza adresem nr tel lub e-maila, jeśli się nie zgadzacie trudno, wtedy wysyłam zwykłą paczką pocztową


WISH

OBECNIE NAJBARDZIEJ SZUKAM:

ZAPACHÓW!

Ponadto wszelkich ilości Dot Marca Jacobsa lub Lihgt Blue D&G, WIEDŹMINA OD TOMU 6, Pamiętników Kurta Cobaina, mang yaoi , każdej ilości kosmetyków naturalnych, np. Orientana (chętnie krem do twarzy z morwą i lukrecją), nowych, czarnych tuszy (najchętniej nowych), maseczek i peelingów do cery tłustej/ trądzikowej, peelingu do ciała, żelu do mycia twarzy LRP Effaclar (mogą być próbki), kosmetyków Pharmaceris do cery trądzikowej, LRP Effaclar A.I., szamponów- oczyszczający Yves Rocher lub inne tego typu, np. Orientana- naturalna pielęgnacja lub apteczne!, żeli pod prysznic, produktów antycellulitowych/wyszczuplających, jasnych podkładów na wypróbowanie (średnia półka cenowa), każdej ilości podkładu Toleriane Teint ocień 10 i pudru mineralnego w kamieniu Toleriane Teint 11, pudrów matujących.

Mogę rozważyć także NOWE kosmetyki na prezent- (przeciwzmarszczkowe 50+ cera wrażliwa, sucha, naczynkowa- najchętniej apteczne), jasne podkłady średnia półka cenowa, chętnie apteczne, nowe tusze, cienie- grafity, szarości, nowe zapachy i inne.

Szukam jeszcze ciuchów, głównie na lato raczej L, czasami M jeśli chodzi o górę gdy materiał jest rozciągliwy, torebek, butów 39/ czasem 40 (wkładka 25,5 cm)

Różowy kolor- Można nadal pytać o rzecz oznaczoną tym kolorem, ale jest ona w trakcie negocjacji z kimś i trzeba się z tym liczyć

Czerwony kolor- rezerwacja/ produkt wysłany

Jaśniejszy kolor (srebrny)- wymienione (Zmieniam na ten kolor dopiero gdy wymiana zakończy się, obie strony otrzymają swoje przesyłki, są zadowolone i wystawiły oceny)

Zielony kolor- dokładka

Możliwa wymiana osobista we Wrocławiu

Odpisuj proszę u mnie, ja będę odpisywac u Ciebie


WYMIENIĘ:


DOKŁADKA:

Paletka Sleek Respect- mam z wymiany, góra z lusterkiem odpada- trzeba związać gumką recepturką w celu transportu, jeden zawias się uszkodził/ ukruszył, zużycie widoczne na zdjęciu, chętnie na inne cienie, to nie do końca moje kolory jednak











Inglot- konturówka do powiek w płynie (eyeliner)- kolor 41 Silver ME04PK 4 g- mam z wymianki, dostałam prawie cały, ja użyłam kilka razy, chętnie zamienię na inny eyeliner w takiej samej postaci tylko ciemny, najchętniej czarny, ale nie tylko

Masło do ciała Tutti Frutti Farmona- granat & pitaya- 250 ml- mam z wymianki, przyszło do mnie nowe, zafoliowane, użyłam dzisiaj raz na całe ciało, więc trochę go zużyłam, ale sporo go jeszcze zostało- jest to lekkie masło (do tej pory miałam te gęste), super na lato, niestety kompletnie nie mój zapach Data ważności: 01.2015- brak

Balsam do ciała Dot Marca Jacobsa, mam z wymianki, przyszedł do mnie zafoliowany, użyłam go parę razy, ubytek mały, pojemność wyjściowa 150 ml, mam kartonik, otworzony na początku kwietnia tego roku, ważny 24 miesiące od otwarcia, kod: 3155- oddam tylko za coś naprawdę dla mnie fajnego albo zostawię sobie

Maść Solcoseryl 2,07 mg/g- stosowałam po zabiegu laserowym do natłuszczenia skóry- zostało jej troszkę z 20 g, może 1/4, dorzucę gratis do wymianki, jeśli ktoś by chciał Albo oddam za drobiazg typu maszynka do golenia Data ważności: 12.2017

Pomadka Oriflame kolor Warm Fuchsia 4 g- użyta 4 czy 5 razy na usta- mam z wymianki dostałam pod koniec lutego nową, wtedy też otworzyłam (ta po prawej na zdjęciu dwóch pomadek)

Połyskująca pomadka Yves Rocher nr 02 czarna porzeczka 2g- utworzona kilka dni temu, testowana kilka razy na dłoni, to chyba jednak nie mój kolor Posiada małe wgłębienie- nie trafiłam zamykając (ta po lewej na zdjęciu dwóch pomadek)

Tusz Maybelline Colossal Volum' Express 100% black- używany, ale nadal mokry- brak

Kredka Avon Glimmerstick Brown Sugar- tylko testowana na ręce, nie wiem jeszcze czy oddam

Lakier Maybelline Forever Strong Pro 11 Metalic Rose- trochę używany- nakrętka posiada rysy i małe wgniecenia od otwierania różnymi przyrządami- lakier raz odmówił posłuszeństwa

Cień Yves Rocher brązowy z delikatnymi drobinkami- zużycie trochę ciężko ocenić, myślę, że jakieś 30-40%- jeszcze nie wiem czy oddam

Balsam nawilżający pod prysznic Nivea 250 ml- brak

Błyszczyk Avon Colortrend Fluorescent Pink- mam z wymianki, był nowy, ja użyłam 3/4 razy, to jednak nie mój kolor - brak


Emolium krem do skóry bardzo suchej/suchej/wrażliwej + opakowanie (cena z opakowania: 27,80 zł)- na pewno jest ok. 2/3 z 75 ml, może więcej, UWAGA! Data ważności: 04.2014, ale wszystko z nim ok- brak

Wymienione/ zarezerwowane/ wysłane:

Płyn do demakujażu oczu wrażliwych Yves Rocher- ubytek widoczny na zdjęciu (mały), pojemnośc 125 ml, otworzyny tydzień temu, data ważności 02.2017, według producenta ważny 6 miesięcy od otwarcia- wymieniony z CzarnaKocurka

Żel pod prysznic Yves Rocher Jardins du Monde owoc granatu 200 ml NOWY- wymieniony z MartaMaria

Mleczko ujędrniająco-wyszczuplające Soraya prawie całe 300 ml- wymienione z MartaMaria

Mała woda termalna La Roche Posay 50g NOWA- wymieniona z MartaMaria

Odżywka do włosów Planeta Organica Rokitnik 360 ml- została ok. połowa- wymieniona z MartaMaria

Miniaturki Biodermy- Sebium Global, Sebium AKN, Sebium Hydra- każda po 5 ml- wymienione z MartaMaria


Podkład Vichy Normaderm Teint 15 Opal- zostało ok. połowy- wymieniony z sylwka37

Zapach La Rive żółty 90 ml- wykonałam tylko kilka testowych psików- wymieniony z Curious71

Peeling żelowy Orientana algi filipińskie i zielona herbata- zostało ok. połowy- wymieniony z CzarnaKocurka

Cień Maybelline Color Tatoo czarny- minimalne zużycie- wymieniony z CzarnaKocurka

Odżywka ekspresowa do włosów z płynnym jednwabiem- zostało ok. 1/3- wymieniona z CzarnaKocurka


Puder ryżowy Mariza- została ponad połowa z 5 g albo i więcej - brak puszka, będę musiała jakoś zakleić te dziurki, bo się z niego bardzo sypie, co widać też na fotce- nie muszę oddawać, mogę sama zuzyć- wymieniony z Cos_

Róż Avon Soft Plum- malutkie zużucie- wymieniony z Cos_


Krem Bajkal Herbals na dzień matujący do cery mieszanej/tłustej 50 ml + kartonik- użyty 3 razy- minimalne zużycie- wymieniony z FanaticaDelDembow

Żel pod prysznic Yves Rocher Jardins du Monde pomarańczowy 200 ml NOWY- wymieniony z katarzynapr

Połyskująca pomadka do ust Yves Rocher nr 01 Arbuz (kolor z tego co czytałam różni się od tego, co widzimy w opakowaniu- radzę sprawdzić kolor w necie biorąc pod uwagę zdjęcie pomalowanych nią ust a nie zdjęcie samej odkręconej pomadki lub w sklepie wypróbować testery), nowa, zafoliowana- nie wiem czy wymienię, bo sama mam na nią ochotę Póki co będzie leżeć zafoliowana, bo mam otwarte dwie szminki- wymieniona z karollajna85

Puma Yellow EDT, tester, trochę uszkodzona nakrętka, zostało ok. 45 ml z 60 ml, najchętniej za jakiś inny fajny zapach, ewentualnie mniejszy zapach plus coś Zużycie pokazane na zdjęciu razem z uszkodzeniem korka. Psikacz bez zarzutów - wymieniona z karollajna85

Dwie maseczki L'biotica Biovax- saszetki po 20 ml każda- intensywnie regenerująca maseczka kreatyna+ jedwab a druga do włosów słabych ze skłonnością do wypadania- wymienione z karollajna85

Saszetka Bioderma Sebium Masque 8 ml- wymieniona z karollajna85

Woda termalna Vichy 150 g- zostało ok. połowy- wymieniona z karollajna85


Odtwarzacz mp3 Philips 1 GB SA4010- zasilany poprzez wymienne baterie AAA, jest kabel, płytka, opakowanie, brak słuchawek- mam z wymianki, ostatnio połakomiłam się i wymieniłam za dwa odtwarzacze i jeden leży, taka ilość chyba nie jest mi potrzebna Wszystko działa idealnie, jakość dźwięku wspaniała Klawisze ciut wytarte od dotykania- wymieniony z sylwka37

Błoto z Morza Martwego Stara Mydlarnia- w formie gotowej do użycia, mogę się podzielić niewielką ilością - wymienione z sylwka37


Odlewka kremu do twarzy na wypróbowanie Orientana morwa i lukrecja- wymieniona z Ender

Puder transparentny (odcień uniwersalny) Bourjois Flower Perfection 5 g SPF 15 6801, ważny 18 miesięcy od otwarcia, wygodne zamykanie dziurek- mam z wymianki, dostałam z ubytkiem testowym, ja użyłam 3/4 razy- uwielbiam produkty Bourjois, pudru nigdy wcześniej nie miałam z tej firmy, więc zapragnęłam Pachnie obłędnie- kwiatowo , opakowanie śliczne, taki delikatny pyłek, niestety nie sprawdza się na mojej tłustej cerze - wymieniony z xXMalinowaLadyXx

Żel Drenafast antycellulitowo - ujędrniający firmy BIOCOL, pojemność 200 ml- dostałam do wymianki- zostały na nim kawałki taśmy, nie wiem jaki dokładnie jest ubytek, ale jest ciężki i jest go dużo w opakowaniu z tego co widzę, ja go przetestowałam, nie znam dokładniej daty ważności, na tubie jest napisane L. 00006112- wymieniony z xXMalinowaLadyXx

Love Me Green Organic Slimming Grean Tea Body Cream- odlewka na wypróbowanie- wymieniona z xXMalinowaLadyXx

Woda termalna La Roche Posay 50 g- użyta 3 razy- wymieniona z xXMalinowaLadyXx
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  pomadki.jpg
Wyświetleń: 2
Rozmiar:  17,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  Inglot.jpg
Wyświetleń: 0
Rozmiar:  15,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  kosm.jpg
Wyświetleń: 1
Rozmiar:  28,0 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  balsamy.jpg
Wyświetleń: 0
Rozmiar:  24,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  woda i szminka.jpg
Wyświetleń: 2
Rozmiar:  17,6 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  Bourjois.jpg
Wyświetleń: 0
Rozmiar:  14,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  Bourjois 3.jpg
Wyświetleń: 0
Rozmiar:  16,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  Bourjois 4.jpg
Wyświetleń: 0
Rozmiar:  21,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  Bourjois 5.jpg
Wyświetleń: 0
Rozmiar:  21,9 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876

Edytowane przez shini
Czas edycji: 2014-06-06 o 12:33
shini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 13:14   #2
ginger505
Zadomowienie
 
Avatar ginger505
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 178
Przekupka: 19 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w maju podkład Normadern Teint 15 ,płyn do demakijażu oczu YR, puder ryżowy i i

Dziękuję, niestety nic nie znalazłam, pozdrawiam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ginger505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 13:30   #3
xXMalinowaLadyXx
Zadomowienie
 
Avatar xXMalinowaLadyXx
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: 7-me NieBo ;)
Wiadomości: 1 005
Przekupka: 17 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w maju podkład Normadern Teint 15 ,płyn do demakijażu oczu YR, puder ryżowy i i

Coś u mnie:
Płyn do demakujażu oczu wrażliwych Yves Rocher- ubytek widoczny na zdjęciu (mały), pojemnośc 125 ml, otworzyny tydzień temu, data ważności 02.2017, według producenta ważny 6 miesięcy od otwarcia?

P.S. Witam ponownie
__________________
BĘDĘ SZCZĘŚLIWA !!!!!!!!!

WĄTEK UBRANIOWY:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post68701111
WĄTEK KOSMETYCZNY[/B]
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post68702621
xXMalinowaLadyXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 15:27   #4
CzarnaKocurka
Rozeznanie
 
Avatar CzarnaKocurka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rybnik / Katowice
Wiadomości: 611
Przekupka: 6 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w maju podkład Normadern Teint 15 ,płyn do demakijażu oczu YR, puder ryżowy i i

Coś u mnie za:
Płyn do demakujażu oczu wrażliwych Yves Rocher ?

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

Cytat:
Napisane przez shini Pokaż wiadomość
Hej, podoba mi się u Ciebie:

Glinka zielona
Nowa, ważn. 08/2014

Maska-serum do rąk Perfecta SPA
Nowa, ważn. 05/2015

Kojący body lotion Bentley Organic - 50 ml
Nowy, ważn. 07/2015
Hej, jeśli odpowiadałaby Ci taka wymiana, to zapraszam na priv
__________________
Wiosenne porządki
wymieniam art zabawki (serwetki do decoupage, wełna czesankowa, materiały do scrapbookingu itp.)
wymieniam książki
a tych książek s z u k a m

CzarnaKocurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 18:13   #5
xXMalinowaLadyXx
Zadomowienie
 
Avatar xXMalinowaLadyXx
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: 7-me NieBo ;)
Wiadomości: 1 005
Przekupka: 17 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w maju podkład Normadern Teint 15 ,płyn do demakijażu oczu YR, puder ryżowy i i

buuu w takim razie na razie podziękuję
__________________
BĘDĘ SZCZĘŚLIWA !!!!!!!!!

WĄTEK UBRANIOWY:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post68701111
WĄTEK KOSMETYCZNY[/B]
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post68702621
xXMalinowaLadyXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 19:24   #6
lilkana
Zakorzenienie
 
Avatar lilkana
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 821
Przekupka: 71 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w maju podkład Normadern Teint 15 ,płyn do demakijażu oczu YR, puder ryżowy i i

zastanowię się, ale chyba
Twój podkład wydaje mi się za ciemny.
__________________
Nowy wątek wszystko do manicure hybrydowego - hybrydy SEMILAC i nie tylko, lampy UV, naklejki, topy bazy, tipsy, zestaw manicure japoński itp.


lilkana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 20:44   #7
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Przekupka: 91 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w maju podkład Normadern Teint 15 ,płyn do demakijażu oczu YR, puder ryżowy i i

Niestety nic
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-01, 22:43   #8
ruby000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 495
Przekupka: 46 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w maju podkład Normadern Teint 15 ,płyn do demakijażu oczu YR, puder ryżowy i i

podkłady intresuje mnie tylko w ilościach na wypróbowanie, nie wezmę cąłej butli bo i tak mam za dużo wszystkiego

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:42 ----------

to co mnie intresowało już wymieniłas
__________________
SUKIENKI

kosmetyki
książki
nowa bielizna i odzież




Pędzel [/B][/U][/COLOR]flat top!
ruby000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 13:50   #9
MartaMaria
Wtajemniczenie
 
Avatar MartaMaria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 446
Przekupka: 46 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w maju podkład Normadern Teint 15 ,płyn do demakijażu oczu YR, puder ryżowy i i

Hej, dzięki za odzew

To by mi się wstępni przydało:
balsam Marka Jacobsa Dot, prawie cały 150 ml,
balsam ujędrniająco-wyszczuplający Soraya prawie cały 300 ml,
ok. połowę odżywki do włosów planeta Organica Rokitnik 360 ml,
małą wodę termalną La Roche Posay 50 g nową,
żel pod prysznic Yves Rocher Jardins du Monde owoc granatu 200 ml NOWY, naturalny peeling żelowy Orientana do twarzy algi filipińskie i zielona herbata- została ok. połowa z opakowania 50g, otworzony niedawno,
maszynkę Wilkinson 2 ostrza nowa (zabezpieczona tekturką),
miniaturki Biodermy nowe
sebium global, sebium akn, sebium hydra każda po 5 ml,

z ubrań nic dla siebie nie znalazłam
Max Factor Lasting Performance jest raczej jasny, ale ja mam cerę prawie białą po zimie i sie u mnie nie sprawdza

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Tak, mogłabym oddać MP3 i podkład, jeśli się zdecydujesz

Za torbę szukam raczej innej, lub ewentualnie fajnej sukienki/butów.

Daj znac czy chcesz także podkład i dogadamy co za co
MartaMaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 13:54   #10
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Przekupka: 94 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w maju podkład Normadern Teint 15 ,płyn do demakijażu oczu YR, puder ryżowy i i

Up
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876

Edytowane przez shini
Czas edycji: 2014-05-02 o 14:02
shini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 14:12   #11
MartaMaria
Wtajemniczenie
 
Avatar MartaMaria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 446
Przekupka: 46 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w maju podkład Normadern Teint 15 ,płyn do demakijażu oczu YR, puder ryżowy i i

A, to odcień cery pewnie mamy podobny
Dla mnie też najjaśniejszy Revlon jest za jasny, używam 150 Buff, a ten Max Factor jest dużo od niego ciemniejszy, dodatkowo ciemnieje na skórze, także Tobie pewnie tez nie będzie odpowiadał

Za Mp3 proponuję:

balsam ujędrniająco-wyszczuplający Soraya prawie cały 300 ml,
żel pod prysznic Yves Rocher Jardins du Monde owoc granatu 200 ml NOWY,
małą wodę termalną La Roche Posay 50 g nową,
miniaturki Biodermy nowe (to są saszetki czy małe tubki?)
ok. połowę odżywki do włosów planeta Organica Rokitnik 360 ml,
MartaMaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-02, 18:54   #12
Aisza21
Wtajemniczenie
 
Avatar Aisza21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 980
Przekupka: 16 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w maju podkład Normadern Teint 15 ,płyn do demakijażu oczu YR, puder ryżowy i i

niestety nic nie znalazlam
Aisza21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 21:51   #13
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Przekupka: 205 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w maju podkład Normadern Teint 15 ,płyn do demakijażu oczu YR, puder ryżowy i i

hej ja po Vichy Normaderm Teint
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 08:51   #14
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Przekupka: 176 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w maju podkład Normadern Teint 15 ,płyn do demakijażu oczu YR, puder ryżowy i i

Podziękuję za ten podkład
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 10:00   #15
bogusia32
Wtajemniczenie
 
Avatar bogusia32
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 609
Przekupka: 66 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w maju podkład Normadern Teint 15 ,płyn do demakijażu oczu YR, puder ryżowy i i

hej, dzięki kochana ale nic nie znalazłam a Pumka to nie moja bajka.
__________________
[*] IWNFY
bogusia32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 13:43   #16
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Przekupka: 205 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w maju podkład Normadern Teint 15 ,płyn do demakijażu oczu YR, puder ryżowy i i

balerinki mają dł wkładki - ok 26 cm

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

ta biało żółta to jest bardziej beżowo - pomarańczowa
zaraz ci zrobię dokładniejsze zdjęcia
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 13:50   #17
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Przekupka: 124 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w maju podkład Normadern Teint 15 ,płyn do demakijażu oczu YR, puder ryżowy i i

Może coś za sam balsam pod prysznic Nivea?
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 13:52   #18
awad
Wtajemniczenie
 
Avatar awad
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 827
Przekupka: 77 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w maju podkład Normadern Teint 15 ,płyn do demakijażu oczu YR, puder ryżowy i i

dziękuje nic nie znalazłam
__________________
Zapachy
awad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 13:52   #19
_Julia
Zadomowienie
 
Avatar _Julia
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 040
Przekupka: 8 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w maju podkład Normadern Teint 15 ,płyn do demakijażu oczu YR, puder ryżowy i i

Niestety nic, zaopatrzyłam się ostatnio w podkłady
__________________
Wymianka - Yankee, MAC, Phenome, Organique, Isadora, Michael Kors...


_______________________
I spotykasz jakiegoś jego,
gromadzisz te przypadkowe pocałunki,
uczysz się na pamięć kształtu jego głowy,
żeby - kiedy odejdzie - umieć uformować poduszkę.
_Julia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-03, 13:54   #20
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Przekupka: 205 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w maju podkład Normadern Teint 15 ,płyn do demakijażu oczu YR, puder ryżowy i i

ta pomarańczowa ma lekkie przebarwienia - nie wiem jak to się stało w środku ok
beżowa zewnętrznie ok ale w środku trochę przybrudzona i w jednym miejscu idzie lekkie poprucie ale to kwestia podszycia
one nie są małe raczej średniej wielkości
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  003.jpg
Wyświetleń: 5
Rozmiar:  89,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  004.jpg
Wyświetleń: 3
Rozmiar:  112,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  005.jpg
Wyświetleń: 5
Rozmiar:  106,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  006.jpg
Wyświetleń: 2
Rozmiar:  103,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  007.jpg
Wyświetleń: 3
Rozmiar:  126,7 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  008.jpg
Wyświetleń: 5
Rozmiar:  117,0 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  009.jpg
Wyświetleń: 4
Rozmiar:  119,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  010.jpg
Wyświetleń: 4
Rozmiar:  155,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  011.jpg
Wyświetleń: 4
Rozmiar:  143,9 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 14:04   #21
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Przekupka: 205 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w maju podkład Normadern Teint 15 ,płyn do demakijażu oczu YR, puder ryżowy i i

ta w krateczkę jest większa od tej pomarańczowej - stan ok
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 14:11   #22
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Przekupka: 124 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w maju podkład Normadern Teint 15 ,płyn do demakijażu oczu YR, puder ryżowy i i

Nie mam, sama takie rzeczy przygarniam w każdych ilościach
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 14:13   #23
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Przekupka: 205 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w maju podkład Normadern Teint 15 ,płyn do demakijażu oczu YR, puder ryżowy i i

torebka jest w stanie b. dobrym jedna z moich ulubieńszych z tym że ja się szybko nudzę torebkami
za połówkę podkładu na pewno nie oddam
ale zdjęcia proszę
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  012.jpg
Wyświetleń: 5
Rozmiar:  117,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  013.jpg
Wyświetleń: 6
Rozmiar:  139,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  014.jpg
Wyświetleń: 8
Rozmiar:  128,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  015.jpg
Wyświetleń: 3
Rozmiar:  125,6 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 14:16   #24
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Przekupka: 124 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w maju podkład Normadern Teint 15 ,płyn do demakijażu oczu YR, puder ryżowy i i

wszystko mam w wątkach
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 15:54   #25
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Przekupka: 205 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w maju podkład Normadern Teint 15 ,płyn do demakijażu oczu YR, puder ryżowy i i

Kicia cudowna na pewno polubiłaby się z twoją bo ona strasznie towarzyska
torebka fajoska
ja z twojej wish niestety nic nie mam - chyba że ty z mojej coś masz ???
ogólnie to szukam jeśli chodzi o kosmetyki to przyjmę zawsze np. maski odżywki do włosów , olejki do włosów , myjadła do twarzy

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

spoko się w nią zmieścisz - ja mam niewiele mniej w biuście i jest luz
ubrana była może ze 2 x
Kicia cudna , świetne umaszczenie moje przesyłają głaski dla niej

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

nic nie będę dobierać bez sensu dołożę ci do niej białą krótką bluzeczkę
jeśli pasuje ci to zapraszam na priv
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 21:04   #26
szczęście_jest_blisko
Zakorzenienie
 
Avatar szczęście_jest_blisko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 7 470
Przekupka: 127 pkt / 99% pozyt.
Dot.: w maju podkład Normadern Teint 15 ,płyn do demakijażu oczu YR, puder ryżowy i i

osz kurcze aż tyle? koturenki są nowe miałam je na sobie 1 raz tylko może koturny plus żel plus mgiełkę i dorzucę jeszcze od siebie jakiś kosmetyk? puder kosztuje koło 70 czy 80 zł
__________________

szczęście_jest_blisko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 21:40   #27
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Przekupka: 25 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w maju podkład Normadern Teint 15 ,płyn do demakijażu oczu YR, puder ryżowy i i

Hej, puder zdążyłam już kupić i wymienić Niestety moja lista jest stara, ciągle jej nie zmieniłam. Za to opakowania po pudrach zawsze chętnie przygarniam.
Niestety na te chwilę nic dla siebie nie widzę.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 00:14   #28
Curious71
Zadomowienie
 
Avatar Curious71
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Subterra Incognita
Wiadomości: 1 122
Przekupka: 45 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w maju podkład Normadern Teint 15 ,płyn do demakijażu oczu YR, puder ryżowy i i

Shini, szukasz jeszcze kuferka ? bo mam czarny
a jakiez to larive masz ? takie w kwadratowej butli ze srebrnym korkiem ?

---------- Dopisano o 01:14 ---------- Poprzedni post napisano o 00:51 ----------

aaaaaaa już widze ja bym chętnie Ci je ukradla miałam gdzies zdjecie kuferka ale nie mogę znaleźć :/ ide pretrzepac lapka, być może zaraz zalacze fotke

o taki, nie mam real foto bo nie mogę znaleźć :/ ale w poniedziałek postaram się zrobić swieze

http://www.szopcik.pl/Dodatki/33939/...nter-Vion.html

aha, mój od nowości miał pekniete na pol lusterko - mimo ze był fabrycznie zapakowany :/
__________________

Edytowane przez Curious71
Czas edycji: 2014-05-04 o 00:19
Curious71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 08:44   #29
czikicziki
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 451
Przekupka: 97 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w maju podkład Normadern Teint 15 ,płyn do demakijażu oczu YR, puder ryżowy i i

niestety nic
czikicziki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 09:43   #30
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Przekupka: 87 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w maju podkład Normadern Teint 15 ,płyn do demakijażu oczu YR, puder ryżowy i i

Dziękuję za zdjęcia paska, ale muszę podziękować. Znalazłam u siebie niemal identyczny
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-01 10:57:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:03.