Niepokojąca wydzielina z pochwy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-18, 18:56   #1
myzwarszawki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3

Niepokojąca wydzielina z pochwy


Witam

Od kilku miesięcy borykam się z problemem nietypowej wydzieliny z pochwy. Pojawia się ona zwykle w okresie około owulacyjnym , wcześniej miała ona brązowy lub żółty kolor ( co równiez mnie zastanawia, bo z tego co wiem zwykle powinien być on przeźroczysty) , a tym razem pojawiła się wydzielina koloru czerwonego, do tego było jej całkiem sporo. Na pewno nie jest to kwestia zakażenia albo grzybicy. Co to może być? Czy taka wydzielina może być groźna dla zdrowia?
myzwarszawki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 19:09   #2
Michalina83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 690
Dot.: Niepokojąca wydzielina z pochwy

Cytat:
Napisane przez myzwarszawki Pokaż wiadomość
Witam

Od kilku miesięcy borykam się z problemem nietypowej wydzieliny z pochwy. Pojawia się ona zwykle w okresie około owulacyjnym , wcześniej miała ona brązowy lub żółty kolor ( co równiez mnie zastanawia, bo z tego co wiem zwykle powinien być on przeźroczysty) , a tym razem pojawiła się wydzielina koloru czerwonego, do tego było jej całkiem sporo. Na pewno nie jest to kwestia zakażenia albo grzybicy. Co to może być? Czy taka wydzielina może być groźna dla zdrowia?
ta wydzielina brązowa i różowa to krew ze śluzem. Jeśli pojawia się w okresie okołoowulacyjnym to może to być krwawienie śródcykliczne. Miałam cos takiego ze dwa razy. Jest to spowodowane prawdopodobnie nagłymi skokami hormonów.
Michalina83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 09:39   #3
Ametys
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 257
Dot.: Niepokojąca wydzielina z pochwy

.

Edytowane przez Ametys
Czas edycji: 2013-02-11 o 03:23
Ametys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:47.