badanie ginekologiczne a błona dziewicza/krwawienie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-19, 23:26   #1
wranglerka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1

badanie ginekologiczne a błona dziewicza/krwawienie


cześć tak się tylko zastanawiam, bo kiedy byłam na moim pierwszym badaniu ginekologicznym lekarz ginekolog powiedział o mojej błonie coś w stylu 'a tak trochę jest tylko, można badać', po czym wykonał badanie jak na moje oko dość sporych rozmiarów przyrządem (było to usg dopochwowe). wszystko przebiegło jak najbardziej ok czy to oznacza że nie będę krwawić podczas mojego pierwszego razu? czy to nie jest jednak pewne?
wranglerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 06:45   #2
xTync
Wtajemniczenie
 
Avatar xTync
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 881
Dot.: badanie ginekologiczne a błona dziewicza/krwawienie

Cytat:
Napisane przez wranglerka Pokaż wiadomość
cześć tak się tylko zastanawiam, bo kiedy byłam na moim pierwszym badaniu ginekologicznym lekarz ginekolog powiedział o mojej błonie coś w stylu 'a tak trochę jest tylko, można badać', po czym wykonał badanie jak na moje oko dość sporych rozmiarów przyrządem (było to usg dopochwowe). wszystko przebiegło jak najbardziej ok czy to oznacza że nie będę krwawić podczas mojego pierwszego razu? czy to nie jest jednak pewne?

Nie jest pewne, bo podczas pierwszego razu nie wszyscy krwawia.. Jeszcze inni bardzo krwawia, a jeszcze inni znikome ilosci.
__________________
xTync jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 17:52   #3
marta94070101608
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3
Dot.: badanie ginekologiczne a błona dziewicza/krwawienie

Moim zdaniem to jak miałaś badanie ginekologiczne tym przyrządem a nie krwawiłaś to znaczy, że nie powinnaś odczuwać bólu przy stosunku, i podejrzewam, że masz błonę dziewiczą brzeżną.
marta94070101608 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 17:05   #4
marta94070101608
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3
Dot.: badanie ginekologiczne a błona dziewicza/krwawienie

Cytat:
Napisane przez wranglerka Pokaż wiadomość
cześć tak się tylko zastanawiam, bo kiedy byłam na moim pierwszym badaniu ginekologicznym lekarz ginekolog powiedział o mojej błonie coś w stylu 'a tak trochę jest tylko, można badać', po czym wykonał badanie jak na moje oko dość sporych rozmiarów przyrządem (było to usg dopochwowe). wszystko przebiegło jak najbardziej ok czy to oznacza że nie będę krwawić podczas mojego pierwszego razu? czy to nie jest jednak pewne?
Moim zdaniem jeżeli miałaś takie badanie a nie krwawiłaś to masz błonę dziewiczą brzeżną.
marta94070101608 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:28.