Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2008-10-30, 15:26   #61
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomo¶ci: 2 583
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

pani-jesien:
wow! roznica miedzy 2 a 3 zdjeciem jest naprawde spora, az tyle ci urosly przez 5 miesiecy?

ja tez zapuszczam moze niedlugo pokusze sie o fotki po scieciu na krociutko [5-10cm] w lutym tego roku, i z teraz, wlosy zaledwie do obojczyka [grzywka do ust i 'gora' do brody...].
marza mi sie do lokci... ale pewnie jeszcze z 1,5-2lata sobie poczekam
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...
blonndee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-30, 15:30   #62
pani-jesieñ
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesieñ
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 8 429
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez blonndee Poka¿ wiadomo¶æ
pani-jesien:
wow! roznica miedzy 2 a 3 zdjeciem jest naprawde spora, az tyle ci urosly przez 5 miesiecy?
__________________
Jeste¶!

Edytowane przez pani-jesieñ
Czas edycji: 2008-10-30 o 16:44
pani-jesieñ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-30, 15:34   #63
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 2 523
GG do Anja92
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

tulipanna. - mi³o mi to s³yszec , ale zadowolona bêdê dopiero jak przekrocz± 50 cm . A moje marzenie to 65.
__________________

Anja92 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-30, 15:42   #64
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomo¶ci: 2 583
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez pani-jesieñ Poka¿ wiadomo¶æ
przyspieszalas je jakos czy naturalnie tak szybko ci rosna?
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...
blonndee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-30, 16:46   #65
pani-jesieñ
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesieñ
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 8 429
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez blonndee Poka¿ wiadomo¶æ
przyspieszalas je jakos czy naturalnie tak szybko ci rosna?
Nie przyspiesza³am ich niczym
Swoj± drog± - odnoszê wra¿enie, ze kiedy¶ w³osy ros³y mi szybciej ni¿ teraz Starzejê siê, czy co?
__________________
Jeste¶!
pani-jesieñ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-30, 16:58   #66
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 10 550
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez pani-jesieñ Poka¿ wiadomo¶æ

Szugarbejb, wkleisz zdjêcie swoich w³osów, ale rozpuszczonych? Proszê, proszê, proszê Wydaje mi siê, ¿e mamy podobny rodzaj kude³ków - cienkie, delikatne, ³amliwe... BTW - widaæ u Ciebie takie po³amane w³oski? Bo u mnie widaæ, na ca³ej d³ugo¶ci, od góry, do do³u
Tak, mamy podobne Chocia¿ mi siê siê wydaje, ¿e masz jednak nieco grubsze, bo nie farbujesz, prawda ? Mam kupê po³amanych widaæ je od góry do do³u.

Wklejê, w sobotê siê farbnê i w niedziele Mama mi cyknie zdjêcia


Cytat:
I czym rozczesujesz w³osy? Jak± szczotk±/grzebieniem? Bo ja drewnian± szczotk±, zawsze na sucho, ale tak sobie my¶lê, ¿e mo¿e rozczesywanie na mokro, grzebieniem o szerokich zêbach to lepsze rozwi±zanie?
Mog³aby¶ spróbowaæ takim grzebieniem baaardzo szerokim do trwa³ej Ja rozczesujê mokre palcami, a jak wyschn± to tak± szczotk±. Drewniana mi elektryzowa³a w³osy. A chodzi Ci o to, ¿e masz spl±tane po myciu i jak czeszczesz na sucho to Ci siê urywaja ?

Cytat:
Napisane przez pani-jesieñ Poka¿ wiadomo¶æ
Nie przyspiesza³am ich niczym
Swoj± drog± - odnoszê wra¿enie, ze kiedy¶ w³osy ros³y mi szybciej ni¿ teraz Starzejê siê, czy co?
Taaak, na pewno siê starzejesz, ju¿ ledwo zipiesz
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Poka¿ wiadomo¶æ
(...)
i oczywi¶cie ma mieæ ³adnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakie¶ ogóra nabrzmia³ego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-30, 17:15   #67
pani-jesieñ
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesieñ
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 8 429
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Poka¿ wiadomo¶æ
Tak, mamy podobne Chocia¿ mi siê siê wydaje, ¿e masz jednak nieco grubsze, bo nie farbujesz, prawda ?
Prawda, nie farbujê Ale nie wiem, czy dziêki temu s± grubsze

Cytat:
Mam kupê po³amanych widaæ je od góry do do³u.
Heh, no to naprawdê mamy podobne w³osy

Cytat:
Wklejê, w sobotê siê farbnê i w niedziele Mama mi cyknie zdjêcia
Super

Cytat:
Mog³aby¶ spróbowaæ takim grzebieniem baaardzo szerokim do trwa³ej Ja rozczesujê mokre palcami, a jak wyschn± to tak± szczotk±. Drewniana mi elektryzowa³a w³osy. A chodzi Ci o to, ¿e masz spl±tane po myciu i jak czeszczesz na sucho to Ci siê urywaja ?
Niestety tak Od¿ywki w znacznym stopniu ograniczaj± problem spl±tanych w³osów, do tego staram siê byæ delikatna, ale i tak zawsze trochê siê po³amie W ogóle moje w³osy strasznie siê pl±cz± i mam problem z ich rozczesywaniem nie tylko po umyciu

Cytat:
Taaak, na pewno siê starzejesz, ju¿ ledwo zipiesz
Oj, Szugar, przeca mrugnê³am oczkiem - co oznacza: tê wypowied¼ nale¿y potraktowaæ z pewnym... przymru¿eniem oka
__________________
Jeste¶!
pani-jesieñ jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2008-10-30, 17:24   #68
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 10 550
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez pani-jesieñ Poka¿ wiadomo¶æ
Niestety tak Od¿ywki w znacznym stopniu ograniczaj± problem spl±tanych w³osów, do tego staram siê byæ delikatna, ale i tak zawsze trochê siê po³amie W ogóle moje w³osy strasznie siê pl±cz± i mam problem z ich rozczesywaniem nie tylko po umyciu
A no to ja mam identycznie, z tym ¿e przesta³am sie przejmowaæ bo wpada³am w paranojê . Bo nie do¶æ, ¿e po myciu te¿ mam spl±tane, to jeszcze jak pomy¶lê, ¿e mi siê ocieraj± o ubranie i o to s³awetne krzes³o , a ¿e ju¿ nie wspomnê co sie dzieje jak ¶piê ... Tak¿e siê musisz przyzwyczaiæ niestety. Tak jak piszesz siliokony w od¿ywkach za³atwiaj± trochê sprawê, ale tak czy siak siê ³ami±, taka ju¿ nasza uroda, Violetty Villas z nas nie bêdzie

Na mokro próbuj palcami, delikatnie paznokciami rozdzielaj pasmo po pa¶mie, ale szczotk± nic nie kombinuj, bo mokre w³osy naprawdê s± wra¿liwe jak mokry papier


Cytat:
Oj, Szugar, przeca mrugnê³am oczkiem - co oznacza: tê wypowied¼ nale¿y potraktowaæ z pewnym... przymru¿eniem oka
Oj przeca wiem
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Poka¿ wiadomo¶æ
(...)
i oczywi¶cie ma mieæ ³adnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakie¶ ogóra nabrzmia³ego w fuj kolorach.

Edytowane przez szugarbejb
Czas edycji: 2008-10-30 o 17:26
szugarbejb jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-30, 17:24   #69
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 3 555
GG do invissible
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Witam.

Jako, ¿e w tym roku mam studniówkê, to postanowi³am zapu¶ciæ nieco w³osy. Zacze³am w czerwcu (chyba?), mia³am je obciête na d³ugo¶æ do linii szczêki i zapuszczam do tej pory. Ze dwa - trzy razy je podcina³am. Nie d±¿ê do ¿adnej konkretnej d³ugo¶ci, wiêc nie ma sensu wklejaæ zdjêæ. Teraz w³osy siêgaj± mi do karku (wooolnoooo rosn±).

Tak w³a¶ciwie, to mam do Was pytanko. Mam w³osy falowane (ni proste, ni krêcone) i nie bardzo wiem, co z nimi robiæ. Nie chcê ich za bardzo prostowaæ, zeby siê nie przesuszy³y, bo ca³e zapuszczanie bêdzie bez sensu. Ale z drugiej strony w³osy niepocieniowane nie chc± siê krêciæ... I nie wiem, co z nimi zrobiæ. Nie lubiê ich nosiæ zwi±zanych, jak s± ¶wie¿o umyte i mêczê siê niesamowicie... Macie pomys³?
invissible jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-30, 17:30   #70
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 10 550
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez invissible Poka¿ wiadomo¶æ
I nie wiem, co z nimi zrobiæ. Nie lubiê ich nosiæ zwi±zanych, jak s± ¶wie¿o umyte i mêczê siê niesamowicie... Macie pomys³?
Jak chcesz ¿eby by³y proste to musisz je obci±¿yæ - najlepsze by³yby oleje, bo jednocze¶nie od¿ywiaj±, albo silikony - mo¿e dobry jedwab, albo kryszta³ki ?
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Poka¿ wiadomo¶æ
(...)
i oczywi¶cie ma mieæ ³adnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakie¶ ogóra nabrzmia³ego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-30, 19:24   #71
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 4 408
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez Dori1981 Poka¿ wiadomo¶æ
Piêkne w³osy ,ale to ju¿ wiesz
A co ile farbujesz odrosty.Bo ja zapuszczam ,no i postanowi³am wracaæ do naturalnego koloru ,ale odrosty mnie ju¿ wykañczja psychicznie ( wiêc jutro szamponetka na w³osy )
dziêki
z racji faktu, ¿e moje kud³y rosn± do¶æ szybko nawet bez przyspieszaczy, farbujê co miesi±c- niestety [niestety bo nie jest to mega od¿ywczy zabieg- ale uwidzia³o siê babie farbowanie....]
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-31, 09:22   #72
301185
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 509
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Jolie2601 moja idolka Twoje s³owa. ¿e zapu¶ci³a¶ takie d³ugie w³osy przez 3,5 lata s± dla mnie motywacj± przy zapuszczaniu w³osów. Z przyjemno¶ci± czytam wszystkie Twoje porady i wypowiedzi
301185 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-31, 11:12   #73
pani-jesieñ
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesieñ
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 8 429
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Poka¿ wiadomo¶æ
A no to ja mam identycznie, z tym ¿e przesta³am sie przejmowaæ bo wpada³am w paranojê . Bo nie do¶æ, ¿e po myciu te¿ mam spl±tane, to jeszcze jak pomy¶lê, ¿e mi siê ocieraj± o ubranie i o to s³awetne krzes³o
S³awetne krzes³o rz±dzi

Cytat:
a ¿e ju¿ nie wspomnê co sie dzieje jak ¶piê ...
Dlatego ja ¶piê z w³osami zaplecionymi w warkocz - rano problem z rozczesaniem jest znacznie mniejszy, polecam

Cytat:
Tak¿e siê musisz przyzwyczaiæ niestety.
Mo¿na powiedzieæ, ¿e siê do tego przyzwyczai³am Ale przyzwyczai³am nie jest równoznaczne z pogodzi³am

Cytat:
Tak jak piszesz siliokony w od¿ywkach za³atwiaj± trochê sprawê, ale tak czy siak siê ³ami±, taka ju¿ nasza uroda
Silikony mog± za³atwiæ sprawê - ale pod warunkiem, ¿e jest to ca³y zestaw silikonów, w dodatku cyklicznych - wtedy szczotka sunie bez problemu po g³adkiej, ¶liskiej tafli w³osów Ale na d³u¿sz± metê takie silikony nie s³u¿± cienkim w³osom, wiêc dziêkujê, postojê

Cytat:
Violetty Villas z nas nie bêdzie
I dobrze

Cytat:
Oj przeca wiem
Oj, przeca wiem, ¿e wiesz
__________________
Jeste¶!
pani-jesieñ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-31, 11:44   #74
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 10 550
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez Dori1981 Poka¿ wiadomo¶æ
,no i postanowi³am wracaæ do naturalnego koloru ,ale odrosty mnie ju¿ wykañczja psychicznie ( wiêc jutro szamponetka na w³osy )
A czemu chcesz wracaæ ? Masz zdrowe i kolor piêkny (jaki to jest?)

Cytat:
Napisane przez pani-jesieñ Poka¿ wiadomo¶æ
Dlatego ja ¶piê z w³osami zaplecionymi w warkocz - rano problem z rozczesaniem jest znacznie mniejszy, polecam
Ooooo, nigdy wiêcej Tym razem to ja wpad³am w paranojê i w miejscu przy g³owie gdzie siê warkocz zaczyna doszuka³am siê najwiêcej po³amañców I ¶piê w zwyczajnej kitce na czubku g³owy, co te¿ nie jest idealnym rozwi±zaniem, ALE JU¯ NIE WIEM CO NIM JEST

Cytat:
Ale na d³u¿sz± metê takie silikony nie s³u¿± cienkim w³osom, wiêc dziêkujê, postojê
Raz na 2-3 dni nie szkodz±


Cytat:
Napisane przez Chii1986 Poka¿ wiadomo¶æ
ale nie kusi mnie ¿eby skróciæ chocia¿ wiem,¿e moje bardzo cienkie w³osy niekorzystnie bed± siê prezentowaæ jako d³ugie.
Nie chcê siê wym±drzaæ, ale ¼le wiesz.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Poka¿ wiadomo¶æ
(...)
i oczywi¶cie ma mieæ ³adnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakie¶ ogóra nabrzmia³ego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-31, 11:51   #75
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomo¶ci: 7 326
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Poka¿ wiadomo¶æ

Nie chcê siê wym±drzaæ, ale ¼le wiesz.
Dziêkujê za u¶wiadomienie tylko,¿e ja siebie widzia³am moje w³osy a Ty nie wiec to chyba mówi samo za siebie;-)

ja kiedy¶ mia³am d³ugie w³osy i wiem jak one wygl±da³y.. niekorzystnie- by³y oklapniête i cienkie...

byæ mo¿e wiele dziewczyn z cienkimi w³osami ³adnie wygl±da gdy s± one d³ugie(szczerze mówi±c niewiele znam takich dziewczyn) ale moje w³osy wygl±daj± lepiej pocieniowane i krótkie. Natomiast chce zapu¶ciæ i zobaczyæ czy dobrze siê bede czu³a w d³ugich w³osach.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-31, 11:56   #76
pani-jesieñ
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesieñ
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 8 429
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Poka¿ wiadomo¶æ
Ooooo, nigdy wiêcej Tym razem to ja wpad³am w paranojê i w miejscu przy g³owie gdzie siê warkocz zaczyna doszuka³am siê najwiêcej po³amañców
Nie strasz!
Czasem mi siê zdarza spaæ z w³osami upiêtymi w kok, rano mam urocze, delikatne fale Ale obawiam siê, ¿e nie jest to dobre rozwi±zanie ze wzglêdu na spinki, które pewnie ³ami± w³osy
Cytat:
Raz na 2-3 dni nie szkodz±
Szkodz± - robi± siê takie oklaptusy smêtne, obci±¿one
__________________
Jeste¶!
pani-jesieñ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-31, 13:47   #77
Dori1981
Raczkowanie
 
Avatar Dori1981
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 484
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Poka¿ wiadomo¶æ
A czemu chcesz wracaæ ? Masz zdrowe i kolor piêkny (jaki to jest?)
Bo znudzi³o mi sie farbowanie teoretycznie bo praktycznie w³a¶nie sp³uka³am szamponetke ( Marion ciemny blond -pierwszy raz w ¿yciu jej u¿y³am) A ten kolor to ciemny blond z Castinga ale ju¿ siê zmy³ i odrosty za bardzo by³y widoczne.
Dori1981 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-01, 08:36   #78
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 4 408
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez 301185 Poka¿ wiadomo¶æ
Jolie2601 moja idolka Twoje s³owa. ¿e zapu¶ci³a¶ takie d³ugie w³osy przez 3,5 lata s± dla mnie motywacj± przy zapuszczaniu w³osów. Z przyjemno¶ci± czytam wszystkie Twoje porady i wypowiedzi
merci
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-01, 08:59   #79
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 10 550
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê za u¶wiadomienie tylko,¿e ja siebie widzia³am moje w³osy a Ty nie wiec to chyba mówi samo za siebie;-)
Zdjêcie wklei³a¶ malutkie, ale kiedy mnie odrasta³y w³osy z króciutkich mia³am podobn± fryzurê i tak ... nie sta³y, je¶li wiesz co mam na my¶li. Nie odstawa³y od g³owy. Wiêc mniemam, ¿e masz w³oski cienkie, ale na tym zdjêciu - bynajmniej oklapniête nie s±.

Cytat:
byæ mo¿e wiele dziewczyn z cienkimi w³osami ³adnie wygl±da gdy s± one d³ugie(szczerze mówi±c niewiele znam takich dziewczyn)
Nam na forum obrodzi³o

Cytat:
ale moje w³osy wygl±daj± lepiej pocieniowane i krótkie. Natomiast chce zapu¶ciæ i zobaczyæ czy dobrze siê bede czu³a w d³ugich w³osach.
To trzymamy kciuki oby uros³y jak najd³u¿sze.

Cytat:
Napisane przez pani-jesieñ Poka¿ wiadomo¶æ
Ale obawiam siê, ¿e nie jest to dobre rozwi±zanie ze wzglêdu na spinki, które pewnie ³ami± w³osy
£ami± :/


Cytat:
Szkodz± - robi± siê takie oklaptusy smêtne, obci±¿one
Oj tam, po amo nie tak bardzo

Cytat:
Napisane przez Dori1981 Poka¿ wiadomo¶æ
Bo znudzi³o mi sie farbowanie teoretycznie bo praktycznie w³a¶nie sp³uka³am szamponetke ( Marion ciemny blond -pierwszy raz w ¿yciu jej u¿y³am) A ten kolor to ciemny blond z Castinga ale ju¿ siê zmy³ i odrosty za bardzo by³y widoczne.
To jest ciemny blond ?? Nooo, to jest naprawdê ... ciemny
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Poka¿ wiadomo¶æ
(...)
i oczywi¶cie ma mieæ ³adnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakie¶ ogóra nabrzmia³ego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-01, 11:10   #80
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 12 984
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

A ja dzisiaj korzystaj±c wolnego dnia robiê ma³e SPA w³osom
Najpierw olejek rycynowy a pó¼niej maska do blondu - ciekawi mnie czy fajna, u¿ywac bêdê pierwszy raz.
__________________

...i przyrzekam Ci, u¶miech ka¿dego dnia, kawê o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-01, 11:34   #81
pani-jesieñ
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesieñ
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 8 429
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Poka¿ wiadomo¶æ
Oj tam, po amo nie tak bardzo
Wiem, dlatego amo u¿ywam z rado¶ci± Mia³am na my¶li silikony cykliczne
__________________
Jeste¶!
pani-jesieñ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-01, 13:44   #82
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 3 555
GG do invissible
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez mourie Poka¿ wiadomo¶æ
Ja nie widzê nic fajnego w takich fryzurach krótkich, zawsze darzy³am szacunkiem dziewczyny z d³ugimi w³osami
Cytat:
Napisane przez tulipanna. Poka¿ wiadomo¶æ



Trochê mi siê nie podoba ten 'szacunek' w Twojej wypowiedzi Zabrzmia³o to tak, jakby dziewczyny z krótkimi w³osami nie by³y go 'godne'. Pytam siê: dlaczego? Bo maj± inne upodobania?
Cytat:
Napisane przez mourie Poka¿ wiadomo¶æ
Oczywi¶cie nie mia³am zamiaru nikogo obra¿aæ, ani nic z tych rzeczy! Po prostu widz±c dziewczynê z d³ugimi, zadbanymi w³osami domy¶lam siê jak d³ugo zapuszcza³a w³osy i najprawdopodobniej ile razy by³a w sytuacji, kiedy te¿ mia³a ochotê co¶ zmieniæ z fryzur±, a jednak siê nie podda³a. To jest ten "szacunek", który tak naprawdê powinnam by³a nazwaæ podziwem.
W³osy tak jak pisa³a¶ - ³atwiej obci±æ ni¿ zapu¶ciæ i tak naprawdê sporo dziewczyn zapuszczaj±cych, gdzie¶ po drodze jednak obcina w³osy.

Osobi¶cie nie mam nic do krótkich w³osów chocia¿ nigdy na tak± fryzurkê bym siê nie odwa¿y³a.
Przecie¿ nie ka¿dy musi mieæ d³ugie, a niektórym wrêcz jest ¶licznie w krótkich.

Z tym, ¿e rozmawiamy w w±tku, w którym zapuszczamy w³osy i wspieramy siê w tym zapuszczaniu, prawda?
Te¿ zauwa¿y³am ten szacunek/podziw. To dla ogólnego zaskoczenia powiem Wam, ¿e zapuszczam w³osy po to, ... ¿eby je obci±æ. Zapuszczam na studniówkê, ale potem (pewnie w trybie natychmiastowym) polecê do fryzjera na ¶ciêcie, a to, ¿e moje w³osy bêd± (stosunkowo) d³ugie sprawi, ze bêdê mog³a je odpowiednio pocieniowaæ i skróciæ, bo nie zabraknie ich na d³ugo¶æ. Ot, ca³a tajemnica mojego zapuszczania.

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Poka¿ wiadomo¶æ
Jak chcesz ¿eby by³y proste to musisz je obci±¿yæ - najlepsze by³yby oleje, bo jednocze¶nie od¿ywiaj±, albo silikony - mo¿e dobry jedwab, albo kryszta³ki ?
Nie bardzo mogê je obci±¿±æ - s± cienkie i szybko siê przet³uszczaj±, a poza tym, s± falowano-krêcone i kiedy je obci±¿am, zwyczajnie klapi± i nie nadaj± siê do niczego.
Inne propozycje?

Cytat:
Napisane przez Dori1981 Poka¿ wiadomo¶æ
Piêkne w³osy ,ale to ju¿ wiesz
A co ile farbujesz odrosty.Bo ja zapuszczam ,no i postanowi³am wracaæ do naturalnego koloru ,ale odrosty mnie ju¿ wykañczja psychicznie ( wiêc jutro szamponetka na w³osy )

Moje zapuszczanie trwa od marca tego roku,idzie strasznie bo co miesi±c podcinam koñcówki ,fotki wkleje jak zrobie

1 z marca tego roku
2 z sierpnia
3 z wrze¶nia
4 i 5 z dzisiaj

Jaki¶ problem nie mogê dodaæ fotek
Boski kolor! Farba, czy naturalny?
invissible jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-01, 13:48   #83
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 233
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez invissible Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ zauwa¿y³am ten szacunek/podziw. To dla ogólnego zaskoczenia powiem Wam, ¿e zapuszczam w³osy po to, ... ¿eby je obci±æ. Zapuszczam na studniówkê, ale potem (pewnie w trybie natychmiastowym) polecê do fryzjera na ¶ciêcie, a to, ¿e moje w³osy bêd± (stosunkowo) d³ugie sprawi, ze bêdê mog³a je odpowiednio pocieniowaæ i skróciæ, bo nie zabraknie ich na d³ugo¶æ. Ot, ca³a tajemnica mojego zapuszczania.



Nie bardzo mogê je obci±¿±æ - s± cienkie i szybko siê przet³uszczaj±, a poza tym, s± falowano-krêcone i kiedy je obci±¿am, zwyczajnie klapi± i nie nadaj± siê do niczego.
Inne propozycje?



Boski kolor! Farba, czy naturalny?
W takim razie dla Ciebie spisze siê pielêgnacja bezsilikonowa. Oczy¶ciæ w³osy, zacz±æ stosowaæ mycie od¿ywk±. W³osy mog± siê buntowaæ, ale to bêdzie przej¶ciowe. Lepiej nawil¿one=bardziej podkre¶lony skrêt. Poczytaj w±tek "mycie od¿ywk±" i "loki, loczki fale"
tulipanna. jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-01, 15:35   #84
plotkara0804
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 440
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

ja juz próbowa³am wszystkiego,seboradinu, lotionu, olejku i nic. Zero efektów.
Czy nie jest tego przyczyna ¿e mam rozdwojone koncówki, w dodatku ³amiace sie...?
plotkara0804 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-01, 17:58   #85
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Dziewczyny, proszê Was o pomoc, choæ w sumie domy¶lam siê jakie bêdzie Wasze zdanie
Mam krêcone, bardzo suche i niestety zniszczone w³osy. Przez jaki¶ czas prostowa³am, jaki¶ czas temu te¿ rozja¶ni³am i niestety kiepski efekt teraz na g³owie tego wszystkiego mam. No wiêc ponad 1,5 roku temu mia³am w³osy do po³owy pleców i ¶ciê³am (chcia³am tylko koñcówki,fryzjer nie pos³ucha³). Potem mia³am jak±¶ dziwn± ,,fazê" i zrobi³am sobie fryzurkê delikatnie w stylu emo (niestety, co¶ mi odbi³o) i dlatego teraz wierzchnie warstwy w³osów mam nadal krótsze od reszty. Aktualna d³ugo¶c to tak mniej wiêcej do po³owy ³opatek. Zaczynaj± siê ¼le uk³adaæ , denerwuj± mnie. Ostatnio fryzjer mi powiedzia³, ¿e gdybym je zapu¶ci³a mog³abym wzi±æ udzia³ w jaki¶ sesjach, bo du¿o siê da z nimi zrobiæ (s± bardzo gêste). Za namow± zdecydowa³am siê zapuszczaæ ( nie mam zamiaru chodziæ na ¿adne sesje, po prostu ucieszy³a mnie taka wiadomo¶æ z ust kogo¶ do¶wiadczonego )jednak teraz w³a¶nie mam kryzys. Jestem niska (ok 160) i obawiam siê, ¿e d³ugie w³osy mnie przyt³ocz±, po za tym d³ugie ale zniszczone w³osy wygl±daj± ¼le. Po za tym im d³u¿sze tym gorzej siê krêc±... Strasznie nam±ci³am, ale naprawdê mam problem ^^
Basiulek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-01, 18:15   #86
Dori1981
Raczkowanie
 
Avatar Dori1981
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 484
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez invissible Poka¿ wiadomo¶æ
Boski kolor! Farba, czy naturalny?
Dziêkuje
Na tym z sierpnia to zaraz po farbowaniu Castingiem ciemny blond
Reszta zdjêæ pokazuje jak ten kolor sie zmywa³ ,ale jak nim zafarbowa³am to nikt nie widzia³ ró¿nicy miêdzy natyralnymi a farbowanymi ( trochê ciemniejsze farbowane )Choæ gdy sie trochê zmy³ odrosty by³y lekko widoczne ( i denerwuj±ce)
Dori1981 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-01, 19:36   #87
mourie
Zakorzenienie
 
Avatar mourie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 3 595
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez Basiulek Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem niska (ok 160) i obawiam siê, ¿e d³ugie w³osy mnie przyt³ocz±, po za tym d³ugie ale zniszczone w³osy wygl±daj± ¼le. Po za tym im d³u¿sze tym gorzej siê krêc±... Strasznie nam±ci³am, ale naprawdê mam problem ^^
Basiulek ja te¿ jestem niska - mam 161 cm wzrostu i do tego do¶æ krótkie nogi, wiêc d³ugie w³osy do koñca nie s± wskazane w moim przypadku i dlatego nie zapuszczam do pasa, ale tak 10-15 cm powy¿ej pasa. My¶lê, ¿e to dobra d³ugo¶æ nawet dla krêconych w³osów. A do tego mo¿esz je wycieniowaæ, tak, ¿eby siê lepiej uk³ada³y - np. w jakby pó³okr±g
mourie jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-01, 20:06   #88
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 233
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez Basiulek Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, proszê Was o pomoc, choæ w sumie domy¶lam siê jakie bêdzie Wasze zdanie
Mam krêcone, bardzo suche i niestety zniszczone w³osy. Przez jaki¶ czas prostowa³am, jaki¶ czas temu te¿ rozja¶ni³am i niestety kiepski efekt teraz na g³owie tego wszystkiego mam. No wiêc ponad 1,5 roku temu mia³am w³osy do po³owy pleców i ¶ciê³am (chcia³am tylko koñcówki,fryzjer nie pos³ucha³). Potem mia³am jak±¶ dziwn± ,,fazê" i zrobi³am sobie fryzurkê delikatnie w stylu emo (niestety, co¶ mi odbi³o) i dlatego teraz wierzchnie warstwy w³osów mam nadal krótsze od reszty. Aktualna d³ugo¶c to tak mniej wiêcej do po³owy ³opatek. Zaczynaj± siê ¼le uk³adaæ , denerwuj± mnie. Ostatnio fryzjer mi powiedzia³, ¿e gdybym je zapu¶ci³a mog³abym wzi±æ udzia³ w jaki¶ sesjach, bo du¿o siê da z nimi zrobiæ (s± bardzo gêste). Za namow± zdecydowa³am siê zapuszczaæ ( nie mam zamiaru chodziæ na ¿adne sesje, po prostu ucieszy³a mnie taka wiadomo¶æ z ust kogo¶ do¶wiadczonego )jednak teraz w³a¶nie mam kryzys. Jestem niska (ok 160) i obawiam siê, ¿e d³ugie w³osy mnie przyt³ocz±, po za tym d³ugie ale zniszczone w³osy wygl±daj± ¼le. Po za tym im d³u¿sze tym gorzej siê krêc±... Strasznie nam±ci³am, ale naprawdê mam problem ^^
Poczytaj w±tek o myciu odzywk± i "loki loczki fale w±tek zbiorczy" znajdziesz tam odpowiedzi na swoje pytania.

A ten mit o tym, ¿e d³ugie w³osy s± niewskazane dla niskich dziewczyn jest sam w sobie nielogiczny. Przecie¿ to pionowe linie wyd³u¿aj± To co drobne jest kobiece, d³ugie w³osy te¿ s± kobiece, wiêc o co chodzi?*

*b³agam, nie atakujcie mnie teraz wypowiedziami 'mam dwa metry wzrostu, nie jestem kobieca???', 'jestem 100%mezczyzna i mam dlugie wlosy - wg. twojej zasciankowej opinii jestem kobiecy???', bo nie w tym rzecz. Moim zdaniem jedynym argumentem przeciwko posiadaniu dlugich wlosow jest niechêæ ich posiadania. Te wszystkie podzialy na czola, nosy, wzrost...kto to w ogóle wymy¶li³?

Tak wiêc je¶li chcesz zapuszczaæ to zapuszczaj i olej te wszystkie szufladki. Na pocieszenie dodam, ¿e mam 162cm, z którymi bardzo siê lubiê i zamierzam mieæ w³osy do talii - je¶li zechc± tak urosn±æ. Z krótkimi za to czujê siê w najlepszym wypadku jak ch³opiec, w najgorszym jak grzeczna pensjonarka.
tulipanna. jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-01, 20:23   #89
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 10 550
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Poka¿ wiadomo¶æ
*b³agam, nie atakujcie mnie teraz wypowiedziami 'mam dwa metry wzrostu, nie jestem kobieca???', 'jestem 100%mezczyzna i mam dlugie wlosy - wg. twojej zasciankowej opinii jestem kobiecy???', bo nie w tym rzecz. Moim zdaniem jedynym argumentem przeciwko posiadaniu dlugich wlosow jest niechêæ ich posiadania. Te wszystkie podzialy na czola, nosy, wzrost...kto to w ogóle wymy¶li³?
Bo¿e, jak to dobrze, ¿e Ty to napisa³a¶, bo mnie ju¿ palce ¶wierzbi³y, ¿eby to ubraæ w s³owa mocno niecenzuralne, i jak nic by³by ban. Takie pierdo³y wymy¶li³ ten sam (tiru riru), który wymy¶li³ te¿, ze w³osy cienkie i d³ugie wygl±daj± beznadziejnie i wmawia to wszystkim kobietom. I jeszcze ten sam (tiru riru) wymy¶li³ inne g³upoty, w stylu "blondynki powinny nosiæ perfumy delikatne i kwiatowe, a brunetki mocne i orientalne". I jeszcze inne g³upoty wymy¶li³, ale na szczê¶cie zapomnia³am.


Cytat:
T Z krótkimi za to czujê siê w najlepszym wypadku jak ch³opiec, w najgorszym jak grzeczna pensjonarka.
Ja siê z krótkimi nie czujê.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Poka¿ wiadomo¶æ
(...)
i oczywi¶cie ma mieæ ³adnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakie¶ ogóra nabrzmia³ego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-01, 20:47   #90
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 233
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Poka¿ wiadomo¶æ
Bo¿e, jak to dobrze, ¿e Ty to napisa³a¶, bo mnie ju¿ palce ¶wierzbi³y, ¿eby to ubraæ w s³owa mocno niecenzuralne, i jak nic by³by ban. Takie pierdo³y wymy¶li³ ten sam (tiru riru), który wymy¶li³ te¿, ze w³osy cienkie i d³ugie wygl±daj± beznadziejnie i wmawia to wszystkim kobietom. I jeszcze ten sam (tiru riru) wymy¶li³ inne g³upoty, w stylu "blondynki powinny nosiæ perfumy delikatne i kwiatowe, a brunetki mocne i orientalne". I jeszcze inne g³upoty wymy¶li³, ale na szczê¶cie zapomnia³am.


Ja siê z krótkimi nie czujê.
Ja nie mam potrzeby bluzgaæ na tego tiru riru, bo jestem do¶æ ¶wie¿o po pokrzepiaj±cej lekturze w±tku na LHC. Okazuje siê, ¿e ten tiru riru ma przechlapane u ca³kiem sporej grupy osób - dodam, ¿e niskiej

Zainteresowanym podsuwam: http://forums.longhaircommunity.com/...+short+stature
tulipanna. jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:11.