zbyt wysoki testosteron - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-21, 12:00   #1
Lilka2806
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1

zbyt wysoki testosteron


Cześć dziewczyny mój problem polega na tym, ze choruje na PCOS, a co za tym idzie strasznie przytyłam (w kilka miesięcy z wagi 67 do 80 ) dodam, ze mam 173cm wzrostu. Chce wrócić do wcześniejszej wagi, wiem ze dieta oraz aktywność fizyczna to podstawa. Z pierwszym nie mam problemu, natomiast drugie spędza mi sen z powiek. Nadmiar testosteronu zapewnia mi masę mięśniową jak u kulturystyki jaką aktywność fizyczna powinnam wybrać żeby mięśni, aż tak drastycznie nie przybywało? Wiem, ze każdy sport wiąże sie ze zwiększeniem masy mięśniowej, jednak to co udało mi się uzyskać to już niezłe przegięcie
Lilka2806 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 13:04   #2
Kuningatar
Raczkowanie
 
Avatar Kuningatar
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Fennia
Wiadomości: 459
Dot.: zbyt wysoki testosteron

Cytat:
Napisane przez Lilka2806 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny mój problem polega na tym, ze choruje na PCOS, a co za tym idzie strasznie przytyłam (w kilka miesięcy z wagi 67 do 80 ) dodam, ze mam 173cm wzrostu. Chce wrócić do wcześniejszej wagi, wiem ze dieta oraz aktywność fizyczna to podstawa. Z pierwszym nie mam problemu, natomiast drugie spędza mi sen z powiek. Nadmiar testosteronu zapewnia mi masę mięśniową jak u kulturystyki jaką aktywność fizyczna powinnam wybrać żeby mięśni, aż tak drastycznie nie przybywało? Wiem, ze każdy sport wiąże sie ze zwiększeniem masy mięśniowej, jednak to co udało mi się uzyskać to już niezłe przegięcie
Pokaż
__________________
You say I'm getting older. I say I'm getting better.
Kuningatar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 16:02   #3
WarOfWorlds
Zadomowienie
 
Avatar WarOfWorlds
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 270
Dot.: zbyt wysoki testosteron

Aż mnie zaciekawiłaś
__________________
Zapuszczam włosy cel: do dooopy
włosomaniaczka od 18.11.2011

ZUZKA
WarOfWorlds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 20:37   #4
Katarynka92
Rozeznanie
 
Avatar Katarynka92
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 598
Dot.: zbyt wysoki testosteron

Wydaje mi się, że długie wybieganie będzie ok. Gdzieś właśnie widziałam porównanie sprintera i maratończyka. Zobacz jak diametralnie różnią się te sylwetki. Zupełnie inna praca mięśni i procesy zachodzące w organizmie. A w ogóle trening na pusty żołądek też "zjada" mięśnie. Ale nie chcę wprowadzić w błąd, co do tego 1. to można być spokojnym, ale może są jeszcze jakieś efekty uboczne jeśli chodzi o trening przed śniadaniem?

Jedno jest pewne- długie i spokojne treningi.
__________________
They watched her as they watched everyone,
always hoping the living could learn to put aside
rage and sorrow, bitterness and regret.
Katarynka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 20:42   #5
Erena
Zadomowienie
 
Avatar Erena
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Getynga, Niemcy
Wiadomości: 1 119
Dot.: zbyt wysoki testosteron

Przede wszystkim to - bez śladu złośliwości - chciałybyśmy zobaczyć tę figurę. Jeśli faktycznie jest jak mówisz, to byłabyś chyba pierwszą dziewczyną na forum, która ma faktycznie duuuużo mięśni, a nie bierze za mięśnie zapasów wody, glikogenu i fatu
Erena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 10:21   #6
Syllvcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 79
Dot.: zbyt wysoki testosteron

Jeżeli chodzi o testosteron przy Pcos to polecam pic 2 filizanki miety codziennie i spozywac siemie lniane, ktore mozna dodawac np.do owsianki, koktajli etc. Zbijesz sobie tym sposobem troche testosteron, a jezeli chcesz schudnac to przy tej posturze, ktora opisujesz stawiaj na poczatku na aero.
__________________

Syllvcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 18:15   #7
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: zbyt wysoki testosteron

Cytat:
Napisane przez Lilka2806 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny mój problem polega na tym, ze choruje na PCOS, a co za tym idzie strasznie przytyłam (w kilka miesięcy z wagi 67 do 80 ) dodam, ze mam 173cm wzrostu. Chce wrócić do wcześniejszej wagi, wiem ze dieta oraz aktywność fizyczna to podstawa. Z pierwszym nie mam problemu, natomiast drugie spędza mi sen z powiek. Nadmiar testosteronu zapewnia mi masę mięśniową jak u kulturystyki jaką aktywność fizyczna powinnam wybrać żeby mięśni, aż tak drastycznie nie przybywało? Wiem, ze każdy sport wiąże sie ze zwiększeniem masy mięśniowej, jednak to co udało mi się uzyskać to już niezłe przegięcie

Brzmi to co najmniej jak mierna prowokacja

nawet jeśli masz wyższy niż powinnaś poziom testosteronu, to najprawdopodobniej jest on i tak kilkukrotnie wyższy niż u przeciętnego faceta a po pierwsze faceci też wcale tak łatwo nie budują mięśni, inaczej niektórzy nie sięgaliby po sterydy, po drugie testosteron jest jedynie jednym z wielu czynników sprzyjających rozbudowie mieśni, jeśli pozostałych brak to i tak nic nie urośnie.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-24 19:15:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:19.