Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-24, 18:48   #4021
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Piękne Gaultier 2 towarzyszą mi od kilku godzin.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 19:10   #4022
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Dziś nie pachnę niczym, dziś był jakiś mega dół, ale co tam, poszalałam sobie na Allegro i już mi lepiej

Mariolu serdecznie gratulacje z już zakończonej przeprowadzki, życze przyjemnego i spokojnego mieszkania

Daigee wielgaśne gratulacje, zdolniacha z Ciebie niesamowita Cieszę się razem z Tobą
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 19:23   #4023
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Smile Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Całkiem przewrotnie czy też odwrotnie do sytuacji pachnę Euphorią... choć całkiem już jej nie czuje, głowa mi pęka i modlę się żeby nie dostać dzisiaj ''prezentu'' w postaci lęku
Po za tym słucham ulubionych ,ale też nieco smętnych jak na te czasy piosenek Sade, najchętniej to bym znikła ehh
Może jest ktoś kto umie mnie pocieszyć?
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 19:34   #4024
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Całkiem przewrotnie czy też odwrotnie do sytuacji pachnę Euphorią... choć całkiem już jej nie czuje, głowa mi pęka i modlę się żeby nie dostać dzisiaj ''prezentu'' w postaci lęku
Po za tym słucham ulubionych ,ale też nieco smętnych jak na te czasy piosenek Sade, najchętniej to bym znikła ehh
Może jest ktoś kto umie mnie pocieszyć?
Ja umiem pocieszyc


1. Muzyka -Sade kojaca, wyciszajaca
2. Dobry film- " Lepiej pozniej niz wcale"
3. Zakupy na allegro to na mnie dziala
4. Czytanie recennzji na KWC
5. Czytanie neonki i reszty bandy Racheli & tulipanki

6.Zaplanowanie spotkania w Sopocie w niedziele
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 19:36   #4025
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Nevadko będzie dobrze kochana, sama miałam kiedyś napady lęku... myślę że tkwią we mnie do dziś, tyle że teraz rzadko się ujawniają, dziś czuję się bezpieczna... jednak tego niestety nie da się łatwo wyleczyć, ale jest to do zaleczenia Jak wszystko wymaga czasu, więc będzie Ci potrzebna cała masa cierpliwości, ćwiczenie panowania nad tym wszechogarniającym, paraliżującym i obejmującym całe ciało uczuciem, które tak bardzo nie chce pozwolić się stłumić i przegonić. Przede wszystkim jednak ważna miłość i wsparcie najbliższych. Może brzmi to jak slogan, ale mnie właśnie pomogło. Jakbyś chciała się wygadać, moje PW stoi otworem
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 19:39   #4026
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Widzisz Agatko jak dwie Kasiulki dobiora sie do Ciebie to przegonia te paskudy.
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 19:58   #4027
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
Ja umiem pocieszyc


1. Muzyka -Sade kojaca, wyciszajaca
2. Dobry film- " Lepiej pozniej niz wcale"
3. Zakupy na allegro to na mnie dziala
4. Czytanie recennzji na KWC
5. Czytanie neonki i reszty bandy Racheli & tulipanki

6.Zaplanowanie spotkania w Sopocie w niedziele
Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Nevadko będzie dobrze kochana, sama miałam kiedyś napady lęku... myślę że tkwią we mnie do dziś, tyle że teraz rzadko się ujawniają, dziś czuję się bezpieczna... jednak tego niestety nie da się łatwo wyleczyć, ale jest to do zaleczenia Jak wszystko wymaga czasu, więc będzie Ci potrzebna cała masa cierpliwości, ćwiczenie panowania nad tym wszechogarniającym, paraliżującym i obejmującym całe ciało uczuciem, które tak bardzo nie chce pozwolić się stłumić i przegonić. Przede wszystkim jednak ważna miłość i wsparcie najbliższych. Może brzmi to jak slogan, ale mnie właśnie pomogło. Jakbyś chciała się wygadać, moje PW stoi otworem
Moje kochane a ja teraz siedzę cała zaryczana tak ,że prawie nie widzę co żeście napisały heh
Jest mi tak niewiarygodnie źle ,że trudno to sobie wyobrazić, dotąd próbowałam tłumić problemy, nie chciałam sama siebie denerwować, ale nie da się o tym zapomnieć o tym wszystkim co mnie spotkało i o sytuacji rzeczywistej...
Tak naprawdę nie mam nikogo, rodzice są praktycznie ode mnie na co dzień odwróceni , dzisiaj np prawie nic nie jadłam ,bo wszystko muszę kombinować sobie sama, a nie mam ani grosza ale jeszcze to pomijam, demony przeszłości cały czas ciągną się za mną, nie mogę iść na wymarzone studia ,bo wiem ,że nie dałabym sobie w obecnym stanie rady, nie mam osoby ,która wzięłaby mnie pod rękę i pomogła żyć, moja lekarka mnie dołuje...ostatnio jak do niej zadzwoniłam z płaczem ,bo miałam lęk to powiedziała : ,,nie jestem ambulansem i nie przyjadę do Ciebie'' ,,normalnie o tej porze wyłączam komórkę więc masz szczęście'' ,to po cholerę dawała mi ten numer
Do tego to przez jej niekompetencję miałam silne drgawki, gorączkę, poty, utraty świadomości i tą cholerną myśl o nagłej śmierci ,bo odstawiła mi lek i nie zastąpiła go od razu żadnym innym .... nawet mnie nie uprzedziła ,że coś takiego może mi się stać
Chętnie bym sobie coś ustrzeliła na Allegro ,ale to najwcześniej w sierpniu buu
Na spotkaniu w Sopocie mnie nie będzie niestety, aktualnie jestem bardzo smutną osobą i nie chciałabym się czuć między wami jak jakiś,,Alien''
Niemniej jednak jesteście kochane ,myślę ,że zarówno Ty Neonko i Kasiulko mamy coś ze sobą wspólnego, ja również mam liryczną duszę jak Neonka lecz są to bardzo smutne wiersze a Ty Kasiulko piszesz ,że przechodziłaś to co ja... mam naprawdę niezwykłe szczęście poznając Was i mając Wasze wsparcie, dziękuję
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-24, 20:04   #4028
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Agatko prosze nie placz. Ach szkoda ze nie mozna Cie utulic. Kasiulko wez cos zrób.


Agatko co to za doktorowa co tak sie zachowuje..
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 20:27   #4029
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Moje kochane a ja teraz siedzę cała zaryczana tak ,że prawie nie widzę co żeście napisały heh
Jest mi tak niewiarygodnie źle ,że trudno to sobie wyobrazić, dotąd próbowałam tłumić problemy, nie chciałam sama siebie denerwować, ale nie da się o tym zapomnieć o tym wszystkim co mnie spotkało i o sytuacji rzeczywistej...
Tak naprawdę nie mam nikogo, rodzice są praktycznie ode mnie na co dzień odwróceni , dzisiaj np prawie nic nie jadłam ,bo wszystko muszę kombinować sobie sama, a nie mam ani grosza ale jeszcze to pomijam, demony przeszłości cały czas ciągną się za mną, nie mogę iść na wymarzone studia ,bo wiem ,że nie dałabym sobie w obecnym stanie rady, nie mam osoby ,która wzięłaby mnie pod rękę i pomogła żyć, moja lekarka mnie dołuje...ostatnio jak do niej zadzwoniłam z płaczem ,bo miałam lęk to powiedziała : ,,nie jestem ambulansem i nie przyjadę do Ciebie'' ,,normalnie o tej porze wyłączam komórkę więc masz szczęście'' ,to po cholerę dawała mi ten numer
Do tego to przez jej niekompetencję miałam silne drgawki, gorączkę, poty, utraty świadomości i tą cholerną myśl o nagłej śmierci ,bo odstawiła mi lek i nie zastąpiła go od razu żadnym innym .... nawet mnie nie uprzedziła ,że coś takiego może mi się stać
Chętnie bym sobie coś ustrzeliła na Allegro ,ale to najwcześniej w sierpniu buu
Na spotkaniu w Sopocie mnie nie będzie niestety, aktualnie jestem bardzo smutną osobą i nie chciałabym się czuć między wami jak jakiś,,Alien''
Niemniej jednak jesteście kochane ,myślę ,że zarówno Ty Neonko i Kasiulko mamy coś ze sobą wspólnego, ja również mam liryczną duszę jak Neonka lecz są to bardzo smutne wiersze a Ty Kasiulko piszesz ,że przechodziłaś to co ja... mam naprawdę niezwykłe szczęście poznając Was i mając Wasze wsparcie, dziękuję
Agata, ja myślę, że spotkanie w Sopocie dobrze by Ci zrobiło Naprawdę, przed nami uciekać nie musisz. Gwarantuję 100% rozweselenia
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 22:20   #4030
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Ja tak na szybciutko.

Wszystkie zdołowane ściskam cieplutko
Wszystkie świętujące sukcesy częstuję winkiem



Nogi mi z dupy wypadają, biegam dzisiaj po mieście jak kot z pęcherzem.
Z ciekawszych rzeczy: byłam w Muzeum Narodowym na wystawie Alfonsa Muchy, coś pięknego!
Nie zawiodłam się, warto było pójść i przecierpieć te gadające nad uchem cholery (ja nie wiem, jak idę na wystawę, to po to żeby w ciszy i skupieniu pooglądać i nacieszyć zmysły; a nie po to, żeby słuchać tłumu staruszek, opisujących swoje przewlekłe choroby - tak, w sali wystawowej - albo parek, które koniecznie muszą - zajmując całą wolną przestrzeń przed danym obrazem - komentować na głos to, co widzą!!! Chryste panie, miałam ochotę ich pozabijać , w końcu włączyłam swoją mp3 i odpłynęłam ze świata żywych w ramionach My Dying Bride...).
Po Alfonsie odpłynęłam do końca w skrzydle z malarstwem polskim, hipnotyzując przez dobre pół godziny Bitwę pod Grunwaldem. Wiem, że dla wielu osób jest to przereklamowany i patetyczny obrazek, jednak mnie niesamowicie pociąga - ta głębia, te szczegóły!
Dogorywałam w malarskiej ekstazie nad Wyspiańskim, Mehofferem, Malczewskim, Weissem, Witkiewiczem. I Żmurkiem - Z rozkazu padyszacha to po prostu perełka... A Nokturn - łabędzie Pankiewicza!
Ach, czuję że żyję



P.S. Coś w pachnących klimatach:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rodo.jpg (75,1 KB, 15 załadowań)
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 22:23   #4031
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Mariolu, cieszę się że przeprowadzka poszła sprawnie

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
Właśnie godzinę temu dowiedziałam się, że dostałam się na wymarzony kierunek studiów na świetnym państwowym Uniwersytecie położynym bliżej domu !! Toruń już nieaktualny
Gratuluję Twój skunksik też się cieszy
Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Całkiem przewrotnie czy też odwrotnie do sytuacji pachnę Euphorią... choć całkiem już jej nie czuje, głowa mi pęka i modlę się żeby nie dostać dzisiaj ''prezentu'' w postaci lęku
Po za tym słucham ulubionych ,ale też nieco smętnych jak na te czasy piosenek Sade, najchętniej to bym znikła ehh
Może jest ktoś kto umie mnie pocieszyć?
Nevado, czy można Ci jakoś pomóc?
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-24, 22:43   #4032
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Agatko, Ty szatanie mój najukochańszy - PW To niesamowite, ale tylko moja matka i pewien psychol są w stanie tak mnie wkurzyć jak Ty

Kasiulko, wielkie dzięki Satysfakcja jest tym większa, że mam świadomość, że sama ciężko sobie na ten sukces zapracowałam. Bezcenne uczucie....

Rachelko, ja za winko dziękuję - możesz wypić mój kieliszek Tyle już dziś procentów wypiłam (w ramach oblewania oczywiście), że starczy Poza tym jestem pijana nową miłością (jak mniej więcej co miesiąc z resztą ) Obym tylko jutro kaca nie miała...

Martusiu, skunksy Rulezzzz...
__________________
***

Edytowane przez daigee
Czas edycji: 2007-07-25 o 08:33 Powód: dziury w mózgu spowodowane moim alkoholizmem
daigee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 06:56   #4033
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Nevado, mam nadzieję, że już u Ciebie lepiej Ja również namawiałabym Cię na spotkanie niedzielne. Zobaczysz jaką będziesz miała satysfakcję z tego, że się przemogłaś i przyszłaś się z nami spotkać. Będzie miło
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 07:11   #4034
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII



Pachnę Mystery Naomii Campbell
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 07:14   #4035
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Sephora Brown - paskudna pogoda za oknem
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 07:23   #4036
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Ja jeszcze nie pachnę niczym. Czekam na przesyłkę z Time to Play BB oraz Acqua di Gio. Mam nadzieję, że jednym z nich
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 07:28   #4037
_Bjeata_
Zadomowienie
 
Avatar _Bjeata_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Silesia City
Wiadomości: 1 792
GG do _Bjeata_
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Nevado, również mam nadzieję, że dziś lepiej się czujesz. Sama znam uczucie lęku, którego nie da się opanować, wiem o czym mówisz, ale chciałam Cię gorąco za dziewczynami namówić, żebyś poszła na niedzielne spotkanie. Do niedawna siedziałam ze swoimi problemami sama w czterech ścianach i nigdy nic dobrego z tego nie wynikało.
Mam tu na forum taką bratnią duszę , której truję, z którą odważyłam się spotkać i dziękuję za to, że jest i ma cierpliwość słuchać.
Zaczęłam wreszcie wychodzić z domu i nabrałam większej pewności siebie. Czasem wystarczy pomilczeć przy kimś bliskim, serdecznym i świat nie jest, choć na chwile, taki groźny, straszny.
Tyle OT

a w temacie dziś Coco M. edp. .......a byłam do niej nastawiona jak pies do jeża....... proszę jaka odmiana
__________________

"Tęsknota, słowo zużyte,
Otwarło mi swoją dal...
Jak różne są rzeczy ukryte
W króciutkim wyrazie: żal."




_Bjeata_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 07:35   #4038
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Globalnie Scent na razie tylko z próbki. Mam nadzieję szybko doczekać flaszeczki


Na nadgarstu Perles de Lalique z próbeczki od kochanej Psychy Ciekawe ale mam teraz film na zupełnie inne zapachy
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 07:49   #4039
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Nevado, Bjeatka ma rację; warto się przełamać i spotkać z dziewczynami.
Takie spotkania baaardzo pomagają, sama coś o tym wiem...


Dopiero wstałam z łóżka i rozczochrana, snuję się po mieszkaniu.
Cały wczorajszy dzień i całą noc pachniałam Agentem P., więc dziś pewnie będzie coś niezobowiązującego
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-25, 08:29   #4040
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Ja też dopiero wstałam. Łeb mnie oczywiście boli przeraźliwie (kara) a niedługo muszę wyjść do lekarza. Żebym to ja tylko wiedziała gdzie jest moja "Książeczka Zdrowia". Może u babci

Tylko kawa może nas zbawić.

Zaraz zaaplikuję sobie L to może trochę się do porządku doprowadzę.
__________________
***
daigee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 08:37   #4041
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Nevado, Bjeatka ma rację; warto się przełamać i spotkać z dziewczynami.
Takie spotkania baaardzo pomagają, sama coś o tym wiem...
Ja też coś o tym wiem

A pachnę jaśminową Organzą
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 08:53   #4042
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

No właśnie Agatko - jest dokładnie tak jak Ci mówimy z dziewczynami. Jednego dnia, trzeba się po prostu przełamać i dalej już jest z górki Myślisz, że jestes sama ze swoim problemem i nikt Cię nie rozumie, ale prawda jest taka, że wiele z nas cierpiało w ten sam sposób
__________________
***
daigee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 08:55   #4043
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Buuu jaki bol głowy, okropna pogoda: ( Rozgrzewam sie Rushem 1
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 08:59   #4044
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Tak tak Agatko! Dziewczyny maja racje, razem jestesmy silniejsze


Nie wiecie co u Demonik?


Nie wiem co dzis uzyje. Mam stracha, mój nos plata mi figla a kaszel odzywa sie czesciej Chyba zdecyduje sie na kropelke Prady
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 09:03   #4045
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Moje kochane a ja teraz siedzę cała zaryczana tak ,że prawie nie widzę co żeście napisały heh
Jest mi tak niewiarygodnie źle ,że trudno to sobie wyobrazić, dotąd próbowałam tłumić problemy, nie chciałam sama siebie denerwować, ale nie da się o tym zapomnieć o tym wszystkim co mnie spotkało i o sytuacji rzeczywistej...
Tak naprawdę nie mam nikogo, rodzice są praktycznie ode mnie na co dzień odwróceni , dzisiaj np prawie nic nie jadłam ,bo wszystko muszę kombinować sobie sama, a nie mam ani grosza ale jeszcze to pomijam, demony przeszłości cały czas ciągną się za mną, nie mogę iść na wymarzone studia ,bo wiem ,że nie dałabym sobie w obecnym stanie rady, nie mam osoby ,która wzięłaby mnie pod rękę i pomogła żyć, moja lekarka mnie dołuje...ostatnio jak do niej zadzwoniłam z płaczem ,bo miałam lęk to powiedziała : ,,nie jestem ambulansem i nie przyjadę do Ciebie'' ,,normalnie o tej porze wyłączam komórkę więc masz szczęście'' ,to po cholerę dawała mi ten numer
Do tego to przez jej niekompetencję miałam silne drgawki, gorączkę, poty, utraty świadomości i tą cholerną myśl o nagłej śmierci ,bo odstawiła mi lek i nie zastąpiła go od razu żadnym innym .... nawet mnie nie uprzedziła ,że coś takiego może mi się stać
Chętnie bym sobie coś ustrzeliła na Allegro ,ale to najwcześniej w sierpniu buu
Na spotkaniu w Sopocie mnie nie będzie niestety, aktualnie jestem bardzo smutną osobą i nie chciałabym się czuć między wami jak jakiś,,Alien''
Niemniej jednak jesteście kochane ,myślę ,że zarówno Ty Neonko i Kasiulko mamy coś ze sobą wspólnego, ja również mam liryczną duszę jak Neonka lecz są to bardzo smutne wiersze a Ty Kasiulko piszesz ,że przechodziłaś to co ja... mam naprawdę niezwykłe szczęście poznając Was i mając Wasze wsparcie, dziękuję

Nevado
ja tez mam leki. Wiem, jak ciezko z tym zyc. Raz jest dobrze, a potem czlowiek czuje sie jakby swiat mu sie walil na glowe. Jak chcesz to napisz do mnie: aaliyah79@tlen.pl. Pozdrawiam Cie serdecznie i nie zamykaj sie w czterech scianach bo to najgorsze co mozesz zrobic.

Dzis pachne Cinema
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 09:08   #4046
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Też wstałam pół godziny temu, siedzę dość bezmyślnie przed komputerem, popijam poranną herbatę i czytam forumy

Nevado dziewczyny mają rację- wybierz się na spotkanie, jestem pewna, że Ci to pomoże, wyrwiesz się choć na chwilę i ujrzysz świat w nieco milszych barwach. Najgorsze co możesz zrobić to zamknąć się w sobie i w domu. Trzymaj się

W temacie: u mnie dziś leje i jest 15 stopni i nie wiem, co na taką pogodę najlepiej pasuje. Waham się między Aniołkiem a Londynem.
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 09:17   #4047
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
J
Z ciekawszych rzeczy: byłam w Muzeum Narodowym na wystawie Alfonsa Muchy, coś pięknego!
Rachelko, widzę, że tak jak ja Lubisz pana Muchę Nawet przemyśliwałam ostatnio czy by sobie nie zrobić muszego awataru
Ja byłam w maju w muzeum Muchy w Pradze - cudowne przeżycie! Żałuję tylko, że nie przywiozłam sobie żadnego plakatu, no ale może następnym razem, bo do mojej kochanej Pragi chcę wracać jak najczęściej.


Dziś pachnę Smokiem - wokół szaleje zawierucha iście listopadowa, deszcz i słota - parasolkę mi dziś powykrzywiało we wszystkie strony, wróciłam mokra.... Koszmar!
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 09:23   #4048
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Tygrys
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 09:41   #4049
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

L LL

Dzień Dobry wszystkim
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 09:46   #4050
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

CdG Rhubarb
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:08.