Scent Bar II - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-27, 12:44   #4051
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do was kilka pytań odnośnie truskawy, bo nie wiem czy się rejestrować czy nie? I jak to zrobić? Czy ewentualnie ktoś by mi zrobił zakupy w niej za jakiś czas? Bo chciałabym zakupić 2 lub 3 butelki perfum, ceny są bardzo korzystne, w zasadzie to dzisiaj pierwszy raz obczaiłam co jest na truskawce. I jak to jest z przesyłką i z tym cłem? Bardzo proszę o wytłumaczenie tego wszystkiego jak koniowi na miedzy
Zuziuniu jest cały ogromny wątek dotyczący Truskawy.
I wszystko jest w nim wytłumaczone, włącznie z przesyłką i cłem.
Tam też pewnie znajdziesz kogoś, kto pomoże Ci w zakupach
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 12:45   #4052
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do was kilka pytań odnośnie truskawy, bo nie wiem czy się rejestrować czy nie? I jak to zrobić? Czy ewentualnie ktoś by mi zrobił zakupy w niej za jakiś czas? Bo chciałabym zakupić 2 lub 3 butelki perfum, ceny są bardzo korzystne, w zasadzie to dzisiaj pierwszy raz obczaiłam co jest na truskawce. I jak to jest z przesyłką i z tym cłem? Bardzo proszę o wytłumaczenie tego wszystkiego jak koniowi na miedzy
Jako takiej rejestracji nie ma,po prostu za każdym razem wpisujesz dane i mali po którym identyfikują ile zakupów już robiłaś i przyznają rabaty.Wysyłka perfum stanowi 10% ich wartości ale nie więcej niż 10 euro.Kolorówka wysyłana jest bezpłatnie.Jeżeli naliczą cło należy najpierw samodzielnie je zapłacić i wysłać maila do truskawki,zeskanować dokument informujący o naliczeniu cła i truskawka je zwraca.
Bardziej szczegółowe informacje znajdziesz w wątku o zakupach na truskawce.
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 12:46   #4053
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do was kilka pytań odnośnie truskawy, bo nie wiem czy się rejestrować czy nie? I jak to zrobić? Czy ewentualnie ktoś by mi zrobił zakupy w niej za jakiś czas? Bo chciałabym zakupić 2 lub 3 butelki perfum, ceny są bardzo korzystne, w zasadzie to dzisiaj pierwszy raz obczaiłam co jest na truskawce. I jak to jest z przesyłką i z tym cłem? Bardzo proszę o wytłumaczenie tego wszystkiego jak koniowi na miedzy
Zuzuiniu, już tyle czasu udzielasz się tu na forum, że chyba wiesz, że jest wątek o zakupach na Strawberry. Tam temat zamówień, cła i doręczania przesyłek wałkowany jest na okrągło Wystarczy poczytać
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 12:50   #4054
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Zuziuniu jest cały ogromny wątek dotyczący Truskawy.
I wszystko jest w nim wytłumaczone, włącznie z przesyłką i cłem.
Tam też pewnie znajdziesz kogoś, kto pomoże Ci w zakupach
Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Jako takiej rejestracji nie ma,po prostu za każdym razem wpisujesz dane i mali po którym identyfikują ile zakupów już robiłaś i przyznają rabaty.Wysyłka perfum stanowi 10% ich wartości ale nie więcej niż 10 euro.Kolorówka wysyłana jest bezpłatnie.Jeżeli naliczą cło należy najpierw samodzielnie je zapłacić i wysłać maila do truskawki,zeskanować dokument informujący o naliczeniu cła i truskawka je zwraca.
Bardziej szczegółowe informacje znajdziesz w wątku o zakupach na truskawce.
Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Zuzuiniu, już tyle czasu udzielasz się tu na forum, że chyba wiesz, że jest wątek o zakupach na Strawberry. Tam temat zamówień, cła i doręczania przesyłek wałkowany jest na okrągło Wystarczy poczytać
\

Wiem, wiem że jest wątek ale już 2 razy próbowałam go przekopać.
Strasznie to czasochłonne no ale ok, będę kopać.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 13:26   #4055
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Dorota-Coco Pokaż wiadomość
Myszko, to zalezy jakiego oczekujesz po rozu/rozswietlaczu efektu.
Maczek to roz i rozswietlacz w jednym, baaardzo wydajny. Wcale nie daje jakiegos paskudnego blysku, raczej delikatny.

Roz Diora to roz bardziej satynowy nizi nablyszczajacy.
Niezwykle delikatny i przepiekny efekt na jasnych buziach daje kolor Paradice cos-tam...

Polecilabym tez roz Diorshow nanjasniejszy. To ten:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11575
Na allegro mozna kupic miniature tego rozu o gramaturze bodaj polowy stadartowego opakowania, to duzo. Roz pieknie pachnie, jest subtelny, daje taki promienny, zdrowy koloryt. Mnie przypomina pryzmy Givenchy - ta sama "mialkosc', delikatnosc. Polecam.
Dorotko, bardzo ci dziękuję za wyczerpujące porównanie

Cytat:
Napisane przez Dorota-Coco Pokaż wiadomość
Natomiast bezkokurencyjny jest wedlug mnie roz Chanel JC. Swietne kolory, piekny efekt na polikach, zapach, opakowanie, wydajnosc - nr.1 (ino cena do d...)
Skoro jest wydajny, to można przymknąć oko na cenę

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
A ja Ci, Słońce, namieszam nie pomyślałaś o Irrelle Blush? Nie znam lepszego.
Papużko droga (), narobiłaś mi drobnego mętliku w główce
Jeżeli w istocie jest taki świetny i go zaproponowałaś - będę w takim razie musiała koniecznie bliżej mu się przyjrzeć
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 13:44   #4056
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Scent Bar II

Kochane moje Perfumaniaczki!
Dziś się dowiedziałam, że dostanę pierwszą w swoim życiu podwyżkę W tym miesiącu dostałam premię, ale od następnego zwiększy mi się płaca zasadnicza. Fajnie. Zaraz się na tą okoliczność kropnę Jaisalmerem
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 13:45   #4057
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Kochane moje Perfumaniaczki!
Dziś się dowiedziałam, że dostanę pierwszą w swoim życiu podwyżkę W tym miesiącu dostałam premię, ale od następnego zwiększy mi się płaca zasadnicza. Fajnie. Zaraz się na tą okoliczność kropnę Jaisalmerem
Agnysko, gratulacje
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-27, 13:46   #4058
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Kochane moje Perfumaniaczki!
Dziś się dowiedziałam, że dostanę pierwszą w swoim życiu podwyżkę W tym miesiącu dostałam premię, ale od następnego zwiększy mi się płaca zasadnicza. Fajnie. Zaraz się na tą okoliczność kropnę Jaisalmerem
Cieszę się z Tobą - pozazdrościć
Agnysko, na tę okoliczość chcesz się kropnąć? Lepiej sobie z tej okazji zrób prezent
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 13:47   #4059
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Scent Bar II

Agnysko, lej Jaisalmera ile wlezie, teraz będziesz sobie mogła pozwolic na więcej
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 13:54   #4060
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Scent Bar II

Dziękuję kochane
A Jaisalmera to ja już sobie obiecałam kupić za dodatkowo zarobione w maju pieniądze. Mąż nawet łatwo to przełknął, bo też mu się spodobały.

Aggie - a ja z Tobą w innym wątku rozmawiam (a tak by the way: odwiedziłam dziś w końcu Twoje moderatorskie poletko, całkiem fajnie tam )
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 13:56   #4061
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Kochane moje Perfumaniaczki!
Dziś się dowiedziałam, że dostanę pierwszą w swoim życiu podwyżkę W tym miesiącu dostałam premię, ale od następnego zwiększy mi się płaca zasadnicza. Fajnie. Zaraz się na tą okoliczność kropnę Jaisalmerem
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-27, 14:01   #4062
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Kochane moje Perfumaniaczki!
Dziś się dowiedziałam, że dostanę pierwszą w swoim życiu podwyżkę W tym miesiącu dostałam premię, ale od następnego zwiększy mi się płaca zasadnicza. Fajnie. Zaraz się na tą okoliczność kropnę Jaisalmerem
Gratuluję
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 14:23   #4063
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Aggie - a ja z Tobą w innym wątku rozmawiam (a tak by the way: odwiedziłam dziś w końcu Twoje moderatorskie poletko, całkiem fajnie tam )
Ja Ci tam odpisałam
Na biznesowym na razie jest spokojnie, chwala Bogu, tak więc za wiele do roboty nie ma. W zasadzie to najbardziej pilnujemy z Akane ogłoszeń o praće, ale teraz mamy opcję, że dopóki ogłoszenie nie zostanie zatwierdzone przez moda, nie ukazuje się. Więc pilnujemy
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 15:41   #4064
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Kochane moje Perfumaniaczki!
Dziś się dowiedziałam, że dostanę pierwszą w swoim życiu podwyżkę W tym miesiącu dostałam premię, ale od następnego zwiększy mi się płaca zasadnicza. Fajnie. Zaraz się na tą okoliczność kropnę Jaisalmerem
agnysko superkropnij sobie jak najbardziej
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 15:55   #4065
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Scent Bar II

Agnysko - gratulacje
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 16:00   #4066
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Scent Bar II

Agnysko!!! Gratulacje!
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 16:17   #4067
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Sabbath, Sparkling Dentelle nie dla Ciebie, uwierz mi wyglądałabyś jak bombka... a Soft White moga być jak najbardziej odpowiednie - a nawet jeśli stwierdzisz, ze niekoniecznie, chętne sięznajdą szybciutko

A jakościowo pryzmy to świetny puder - ja mam 03 Sweet Caramel (i choć są odrobinkę zbyt ciemne, jedną kostkę zakleiłam) to jeden z najlepszych sypkich pudrów, jakie znam. Choć nie powiem, kusi mnie coś nowego na wiosnę
Tak właśnie zrobię.

Dziękuję Ci Margot pięknie.
Na razie zrezygnowałam z bombkowych SD, a nad Soft White się zastanowię.
Mam Lancome, Chanela i dwa "Kiliniki". Plus w charakterze brązującego kupiony w ciemno Charles of the Ritz do średnio jasnej karnacji. Wszystko to wielkie pudła i ledwie napoczęte...


Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Sabbath dzięki za tekst o forach internetowych, masz rację, zła reklama nigdy nie jest pożadana.
Jestem zdziwiona, bo oboje są weterynarzami 0 myślałam,że i hodowlę i leczenie zwierząt to powołanie - a oni po protu trzepią kasę ...
Ewidentnie.
Na podstawie tego, co napisałaś zaczynam sądzić, że baba jest chciwa i perfidna.

Cytat:
Napisane przez Dorota-Coco Pokaż wiadomość
Margot dobrze radzi

Pryzmy w wersji SD mienia sie i blyszcza, bardzo. Moim zdaniem nadaja sie wylacznie na wieczor i karnawal, a najlepiej byloby uzywac na wszytkie inne partie ciala poza twarza.
Mialam okazje testowac te pryzmy.
Ufff...
To właśnie chciałam przeczytać. W obliczu mienienia się i wieczorowego efektu stwierdzam ostatecznie, że nie są dla mnie. Chodzilo mi o łagodne rozświetlenie. Nie jestem typem glamour.

Dziękuję Ci Doroto.

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Ja mam Delicate Beige i potwierdzam że pryzmy są świetne To mój jedyny sypki puder i jak na razie na szczęście nic innego mnie nie kusi
Strachulinko, gdyby to miał być mój jedyny - uwierz mi, nie zastanawiałabym się ani chwilki.

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
Dziewczyny, właśnie się dowiedziałam, że czekaja mnie duze zmiany chyba...

Jakis czas temu zaczęłam mieć dość dotychczasowej pracy i niepewności z nią związanej, byłam zniechęcona studentami i w ogóle podejśsciem ludzi do nauki języka. Zaczęłam się rozglądać za czymś innym. Odpowiedziałam na jedno ogłoszenie, miałam dwie rozmowy i chyba poszły nieźle.

Właśnie dzwoniła pani z rekrutacji, że chyba firma złoży mi ofertę. Cieszę się i boję, bo sprawa wygląda tak, ze będę zajmować się czyms o czym kompletnie do tej pory nie miałam pojęcia - księgowością. Ta firma to duża korporacja, urządza szkolenia itp., ale ja nawet o exelu mam blade pojęcie (chociaż nie ukrywałam tego oczywiście)

No zobaczymy, stracham się jak nie wiem
Nabrasko, jeśli podałaś im wyłącznie prawdziwe informacje, a oni, mimo tych braków zdecydowali się na Ciebie - to znaczy, że właśnie kogoś takiego jak Ty poszukują. Obsługi Excela można się nauczyć szybko, a im pewnie bardziej istotne wydały się inne Twoje cechy i to one przesądziły sprawę.
Będzie dobrze.
Powodzenia

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
tak myślałam, że coś musi być na rzeczy..
Wygląda na to, że baba jest nieuczciwa, a do tego wiedziała co robi.
Nie ma umowy - nie macie podstaw do roszczeń.
W takim wypadku wyraźnie bym jej powiedziała, że zrobię jej taką reklamę, że nie sprzeda już żadnego psa
Dokładnie tak.

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
ps. Dzwonił mój Tata - powiedział, że jak chcemy to możemy oddać psa i za 50%. I chyba tak zrobię, wydaje mi się,że nie ma co przedłużać całej sprawy .. głowa mi już pęka ...
Z tego wynika, że opłaca się babie być nieuczciwą.

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Kochane moje Perfumaniaczki!
Dziś się dowiedziałam, że dostanę pierwszą w swoim życiu podwyżkę W tym miesiącu dostałam premię, ale od następnego zwiększy mi się płaca zasadnicza. Fajnie. Zaraz się na tą okoliczność kropnę Jaisalmerem
No rzeczywiście, to trzeba oblać!
Najlepiej Jaisalmerem.

Ogromne gratulacje!
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 16:42   #4068
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Scent Bar II

Agnysko, rewelacja! Ogromne gratulacje !


Muszę się podzielić wynikami moim dzisiejszego śledztwa No bo pełznę taka zdechnięta do domu i marzę tylko o tym żeby znaleźć się w końcu w foteliku Jestem już przed domem i czuję zapach, który zawsze odbieram jako ciepłą Coca-Colę bez gazu - od razu przypominam sobie moją rozmowę ze Spanish Myszką i przywołuję w pamięci fakt, że odkryłyśmy razem, że to połączenie piżma, cynamonu i wanilii. No więc ktoś pod moją klatką musiał pachnieć Musc Ravageur lub Ojką Idę po schodach i czuję, że niespodziewanie podążam śladem tego zapachu Na trzecim piętrze, przed moimi drzwiami pachniało już najwyraźniej - tzn ja "to" wyczuwałam
No i wchodzę do mojej komnaty i widzę, że w koszyczku z flakonikami coś nie gra i Ojka nie stoi na swoim miejscu Zadzwoniłam do mamy i przyznała się, że mnie odwiedziła (no i zdemaskowałam, że łyknęła troszkę Ojki - jedynego z moich zapachów, które w podbramkowej sytuacji może nosić ) i tylko na chwilę wyszła

OI ma jakiś rekordowy ogon wijący się kręconymi schodami od trzeciego piętra aż do powierzchni przeddomowej
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 16:44   #4069
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Kochane moje Perfumaniaczki!
Dziś się dowiedziałam, że dostanę pierwszą w swoim życiu podwyżkę W tym miesiącu dostałam premię, ale od następnego zwiększy mi się płaca zasadnicza. Fajnie. Zaraz się na tą okoliczność kropnę Jaisalmerem
no to pijemy
czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-27, 16:45   #4070
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Scent Bar II

Agnysko, gratulacje i kropnij sobie Jaisalmera bez najmniejszych skrupolow


Angel, ale z Ciebie detektyw nic Ci nie umknie strach sie bac
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 16:50   #4071
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar II

Agnysko, gratuluję- życzę hektolitrów Jaisalaimera- nie żałuj sobie

Favkes - co za ludzieGłupi, chciwi i cwaniaccy. I psiaka też szkoda, bo "hodowców" nie obchodzi, co przez swoją chciwość fundują żywej istocie
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 16:52   #4072
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość
Pewnie, że się piszę!

Może załóżmy nowy wątek: "Szukam chętnych na wspólny napad na bank!"

Przyda się

Cytat:
Napisane przez teza20 Pokaż wiadomość
w dalszym ciagu jest u mnie ten snieg przeklety,ja sie kiedys wykoncze przez ta pogode
U mnie zaczyna spływać, ale i tak

Nebrasko, gratuluję nowej pracy A Excel jest banalny, ja wymyśliłam jak go obsługiwać w czasie kolokwium z ww. programu

Favkes, masakra, co za baba! Przecież jak pies ma rodowód i wszystko ok to znajdzie się inny chętny, po co te komplikacje... A dziewczyny dobrze radzą:
Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Ło matko czyli wygląda na jakiś przekręt ... Favkes słuchaj, a może to infekcja psia ma związek z objawami syna??? Pogadaj o tym z wetem jak już ustali co to za cholerstwo ...

Co do babiszona - hodoffcy to powiedz, że nie pracujesz i masz czas na wytoczenie sprawy cywilnej (jakby co) i że nie zaoferowanie umowy miało związak z ukryciem choroby psiaka na co masz mocne dowody ....


Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
tak myślałam, że coś musi być na rzeczy..
Wygląda na to, że baba jest nieuczciwa, a do tego wiedziała co robi.
Nie ma umowy - nie macie podstaw do roszczeń.
W takim wypadku wyraźnie bym jej powiedziała, że zrobię jej taką reklamę, że nie sprzeda już żadnego psa


Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość

Gucci edp, gucci edp II i innocent wyniosło by mnie razem
355.30
Swietna okazja! A jakie pojemności?

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Kochane moje Perfumaniaczki!
Dziś się dowiedziałam, że dostanę pierwszą w swoim życiu podwyżkę W tym miesiącu dostałam premię, ale od następnego zwiększy mi się płaca zasadnicza. Fajnie. Zaraz się na tą okoliczność kropnę Jaisalmerem
Agnysko gratulacje!

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
OI ma jakiś rekordowy ogon wijący się kręconymi schodami od trzeciego piętra aż do powierzchni przeddomowej
Woooow! Muszę sama sprawdzić
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 16:52   #4073
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Scent Bar II

Agnysko gratulacje
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 17:05   #4074
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Angel, ale z Ciebie detektyw nic Ci nie umknie strach sie bac
Spostrzegawcza jak detektyw Columbo z nosem psa tropiącego
Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Woooow! Muszę sama sprawdzić
Sprawdź, sprawdź
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 17:06   #4075
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Agnysko, rewelacja! Ogromne gratulacje !


Muszę się podzielić wynikami moim dzisiejszego śledztwa No bo pełznę taka zdechnięta do domu i marzę tylko o tym żeby znaleźć się w końcu w foteliku Jestem już przed domem i czuję zapach, który zawsze odbieram jako ciepłą Coca-Colę bez gazu - od razu przypominam sobie moją rozmowę ze Spanish Myszką i przywołuję w pamięci fakt, że odkryłyśmy razem, że to połączenie piżma, cynamonu i wanilii. No więc ktoś pod moją klatką musiał pachnieć Musc Ravageur lub Ojką Idę po schodach i czuję, że niespodziewanie podążam śladem tego zapachu Na trzecim piętrze, przed moimi drzwiami pachniało już najwyraźniej - tzn ja "to" wyczuwałam
No i wchodzę do mojej komnaty i widzę, że w koszyczku z flakonikami coś nie gra i Ojka nie stoi na swoim miejscu Zadzwoniłam do mamy i przyznała się, że mnie odwiedziła (no i zdemaskowałam, że łyknęła troszkę Ojki - jedynego z moich zapachów, które w podbramkowej sytuacji może nosić ) i tylko na chwilę wyszła

OI ma jakiś rekordowy ogon wijący się kręconymi schodami od trzeciego piętra aż do powierzchni przeddomowej
Niebywałe naprawdę.
A wiecie co, słon na mnie nie ma ogona w ogóle jakiś taki mizerny i chorowity jest.


Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość


Swietna okazja! A jakie pojemności?

Innocent 50ml
Gucci edp 30ml + balsam do ciała
Gucci edp II 30ml ale nad nim jeszcze zastanowię sie po testach.

Agatko czym sie pachnimy na jutro
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 17:17   #4076
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Ewidentnie.
Na podstawie tego, co napisałaś zaczynam sądzić, że baba jest chciwa i perfidna.

Z tego wynika, że opłaca się babie być nieuczciwą.
Też tak myślę, ale nie mogłam inaczej. Nie mam komu dać psa na przechowanie, próbowałam, nikt nie chce ... A jedyna osoba, która by gp chciała, niestety wyjeżdża za tydzień do Włoch - na pół roku albo i na rok - nie miała co z nim przez ten czas zrobić. SZKODA
Chciałam go nawet oddać komuś po poprostu - za darmo - tez nie było chętnych w rodzinie

Ale ja im nie odpuszczę tak łatwo - wszystkich będę ostrzegać przed nimi

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Agnysko, gratuluję- życzę hektolitrów Jaisalaimera- nie żałuj sobie

Favkes - co za ludzieGłupi, chciwi i cwaniaccy. I psiaka też szkoda, bo "hodowców" nie obchodzi, co przez swoją chciwość fundują żywej istocie
No waśnie, szkoda, bo się stresuje niepotrzebnie psina.
Mąż już z Nim pojechał do Nich - ciekawa jestem obrotu sytuacji - boję się trochę,żeby nie robili problemów przez to oczko - bo po tym wszystkim to i tego mogę się spodziewać. A On przyjechał do Nas z zaczerwienionym - tylko ja głupia myślałam,ze tak ma być. Na drugi dzień rano zaczęło mu troszkę ropieć. Niby mówiłam przez telefon dzisiaj o tym - To facet powiedział, że One tak mają i , ze to normalne... ale i tak się stresuję -wiecie jak to jest.


ps. już po wszystkim - właśnie dzwonił ,że piesek został i nie było problemów - aha - facet powiedział, że jeśli sprzedadzą psa w ciągu tygodnia to oddadzą nam jeszcze 1/4 kasy - więc chyba źle ich osądziłam ...


Apropo futrzaków, we wtorek jedziemy sterylizować kota - już się boję ....
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 17:34   #4077
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Scent Bar II

Nie ma mnie - Dopadłam kilka z Was na N-K i sobie oglądam
Dziękuję Lea za linka
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 17:41   #4078
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar II

Yolu- dziękuję za zaproszenie
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 17:50   #4079
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Muszę się podzielić wynikami moim dzisiejszego śledztwa No bo pełznę taka zdechnięta do domu i marzę tylko o tym żeby znaleźć się w końcu w foteliku Jestem już przed domem i czuję zapach, który zawsze odbieram jako ciepłą Coca-Colę bez gazu - od razu przypominam sobie moją rozmowę ze Spanish Myszką i przywołuję w pamięci fakt, że odkryłyśmy razem, że to połączenie piżma, cynamonu i wanilii. No więc ktoś pod moją klatką musiał pachnieć Musc Ravageur lub Ojką Idę po schodach i czuję, że niespodziewanie podążam śladem tego zapachu Na trzecim piętrze, przed moimi drzwiami pachniało już najwyraźniej - tzn ja "to" wyczuwałam
No i wchodzę do mojej komnaty i widzę, że w koszyczku z flakonikami coś nie gra i Ojka nie stoi na swoim miejscu Zadzwoniłam do mamy i przyznała się, że mnie odwiedziła (no i zdemaskowałam, że łyknęła troszkę Ojki - jedynego z moich zapachów, które w podbramkowej sytuacji może nosić ) i tylko na chwilę wyszła
Aniołku, pamiętam tę rozmowę, w istocie do takich doszłyśmy wniosków
A tak poza tym to świetny detektyw z Ciebie

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
OI ma jakiś rekordowy ogon wijący się kręconymi schodami od trzeciego piętra aż do powierzchni przeddomowej
Ano właśnie.
Podstępna, sprytna OI - niby osiadający blisko skóry zapach, który w zasadzie nie poraża swoją intensywnością, a tu niespodzianka - pozory mylą, bo tak jak słusznie zauważyłaś - ogon jest
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 17:55   #4080
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Kochane moje Perfumaniaczki!
Dziś się dowiedziałam, że dostanę pierwszą w swoim życiu podwyżkę W tym miesiącu dostałam premię, ale od następnego zwiększy mi się płaca zasadnicza. Fajnie. Zaraz się na tą okoliczność kropnę Jaisalmerem
Gratuluję Też ponoć dostałam, jak zobaczę majową wypłatę to uwierzę

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość
Nie ma mnie - Dopadłam kilka z Was na N-K i sobie oglądam
Dziękuję Lea za linka
Ja też chcę, ja też


A ja odebrałam paczuszkę z różnymi pierdołkami i próbuję walczyć z kolczykami. Czerwone to moje pierwsze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wsjo.JPG (24,9 KB, 19 załadowań)
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:20.