Scent Bar IV - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-02, 19:45   #511
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar IV

Tylko że Yasmine biorę już 7 miesięcy I te dołki mam tylko w ciągu tego tygodnia przerwy , jak biorę pigułki to czuję się bardzo dobrze. Chyba zapytam gina, co to.
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 19:51   #512
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Scent Bar IV

Ja kawę piję głównie na uczelni (na uczelni jestem 3 razy w tygodniu, więc wychodzi średnio 1-2 kawy na tydzień). W domu prawie wcale, mimo że mamy dobry ekspres, który robi niezłą kawę. Ale jak już, to musi być trochę słodka i z mlekiem. Gorzka ani bardzo słodka -
Natomiast nie cierpię zielonej herbaty - brrrr. Czerwoną bardzo lubię, mimo że zapach ma nieciekawy
O, właśnie mi się woda gotuje (będzie UdaWatte - mocna, gorzka )

Ech, czas się brać za robotę. Dzisiaj chyba w ogóle się nie położę spać - jutro kolokwium na które nie umiem nic, nie uczyłam się przez cały semestr i mam niewiele czasu, żeby wkuć... no sporo wkuć
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 19:54   #513
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Tylko że Yasmine biorę już 7 miesięcy I te dołki mam tylko w ciągu tego tygodnia przerwy , jak biorę pigułki to czuję się bardzo dobrze. Chyba zapytam gina, co to.
Ja brałam novynette i niestety po pół roku moje samopoczucie znacznie sie pogorszyło, prawie jak depresja, nic mi sie nie chciało, bo i po co?
Chyba że tylko zwalam na pigułki..
Teraz nie biorę, bo i po co
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 19:54   #514
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Ja kawę piję głównie na uczelni (na uczelni jestem 3 razy w tygodniu, więc wychodzi średnio 1-2 kawy na tydzień). W domu prawie wcale, mimo że mamy dobry ekspres, który robi niezłą kawę. Ale jak już, to musi być trochę słodka i z mlekiem. Gorzka ani bardzo słodka -
Natomiast nie cierpię zielonej herbaty - brrrr. Czerwoną bardzo lubię, mimo że zapach ma nieciekawy
O, właśnie mi się woda gotuje (będzie UdaWatte - mocna, gorzka )

Ech, czas się brać za robotę. Dzisiaj chyba w ogóle się nie położę spać - jutro kolokwium na które nie umiem nic, nie uczyłam się przez cały semestr i mam niewiele czasu, żeby wkuć... no sporo wkuć
ja dziś miałam zaliczenie, na które nic nie umialam. nie mialam żadnych notatek ani kserówek... dostałam 4,5... przy takim farcie trudno mi się zmotywowac do nauki...
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 20:01   #515
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość


O! O! O!
Ja sama czuję się terroryzowana przez mojego Królewnę, któremu ciągle przeszkadza bałagan.
A ja po pierwsze działam jak katalizator chaosu - gdzie się nie pojawię tam w ciągu kilku minut robi się nieład. A po drugie nie potrafię nic znaleźć kiedy mam porządek.
skąd ja to znam
Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość

Ja przyznaję się do wypijania nawet kilkunastu dziennie. Ale pijam bardzo słabą, więc gdyby liczyć kawy naprawdę kawowe byłoby o połowę mniej.
moja mama pija coś co z wyglądu jest jaśniejsze od mojej herbaty i nazywa toto kawą. My nazywamy to siuśkami.


Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
też lubie dużo mleka w kawie gorzkiej
też lubię, ale ostatnio przestawiłam się na czarną. Nie ma to jak dietka.
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 20:09   #516
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przepraszam że ja tak ni z gruszki ni z pietruszki ale potrzebuję pomocy kogoś biegłego w angielskim, najlepiej z odrobiną terminologii z zarządzania. Chodzi mi o dosłownie pięć słów słów do przetłumaczenia (tytuł) i jeśli któraś dobra dusza się zlituje to będę wdzięczna
Moniu, może wrzuć tutaj tytuł, spróbujemy coś poradzić
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 20:38   #517
Blonde_Stranger
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: Scent Bar IV

Zuziu,brałam Novynette przez półtora roku i niestety też miały wpływ na moje samopoczucie... negatywny wpływ

Monia... wrzucaj,może się uda coś poradzić
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544787

pozbędę się Noa Cacharel 95 ml!
Blonde_Stranger jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-02, 20:52   #518
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Blonde_Stranger Pokaż wiadomość
Zuziu,brałam Novynette przez półtora roku i niestety też miały wpływ na moje samopoczucie... negatywny wpływ
Więc nie tylko na mnie tak działał.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 21:16   #519
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Moniu, może wrzuć tutaj tytuł, spróbujemy coś poradzić
dziękuję kochana jednak alarm odwołany, gdyż nieoceniona Margot już mi pomogła

Na Was zawsze można liczyć

Padam na twarz, musiałabym się jeszcze pouczyć ale chyba nic mi nie wejdzie do głowy
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 22:28   #520
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Scent Bar IV

Wasze tempo jest zniewalające. przebyłam parę ostatnich ston, ale to kropla w morzu...

Kolejny raz dziś na zakupach ubraniowych: wróciłam z dwoma częściami "Czarnej Żmiji". No nic a nic mi sie nie podoba- jak tak dalej pójdzie skończę w jednej koszuli

Ja jestem chyba dziwadłem- nie wyobrażam sobie picia słodkich ciepłych napojów (a i zimne słodkie pijam tylko na kaca). Słodka kawa czy herbata przyprawiają mnie o mdłości.

Spotkało mnie dziś zabawne zdarzenie - pan w autobusie komentował do swych kolegów moje... stopy (myśląc, ze nie słysze) Uznał, ze są bardzo ładne i aż miło popatrzeć, żadnych wystających kości, krzywych palców

Musze przyznac, że było to miłe, zwłaszcza w odróżnieniu od mało wyszukanych "komplementów" na temat biustu.
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 22:40   #521
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez _Adelajda_ Pokaż wiadomość
YSL umarł...
"Pan od Opium"...
(i jak na ironię, dzisiaj przyszła zamówiona przeze mnie bluza YSL).

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent Pokaż wiadomość
Mam pytanie do panow - jak nauczyc faceta porzadku?
Obawiam się Nat, że to awykonalne jest

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Nat, toż nie nauczysz kota szczekać
Ha-ha-ha-ha

Cytat:
Napisane przez eiri Pokaż wiadomość
Ciekawe, kto będzie te naczynia ładował do maszyny a potem wyjmował?
To chyba logiczne, że baba

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Założymy grupę wsparcia?
To absolutnie genialny pomysł!

Cytat:
Rzucamy od dzisiaj, co Ty na to?
Yyy... ale ja już dzisiaj "poobgryzałem", więc się nie liczy

Więc może od jutra, 3 czerwca? Więc jak, dziewczyny?
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-02, 22:53   #522
Blonde_Stranger
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: Scent Bar IV

Tak,od jutra.. bo ja dziś po raz kolejny zmasakrowałam sobie kciuka...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544787

pozbędę się Noa Cacharel 95 ml!
Blonde_Stranger jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 22:58   #523
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Nebrasko - naprawdę miłe ze strony tego faceta.
Ja wróciłam po pierwszym dniu w nowej pracy. 12h na nogach to nie jest to co tygryski lubią najbardziej. Nogi wlazły mi w i boli mnie wszystko, począwszy od bioder i kości ogonowej, kończąc na małych palcach u stóp. Ledwo chodzę!
Ale ogólnie sympatycznie. Pooglądałam sobie przy okazji bieliznę dla siebie, poprzymierzałam Teraz tylko trzeba kombinować kasę. Znalazłam nawet śliczne czarne stringi Calvina Kleina za 59zł (najtańsze w sklepie, ale mnie zauroczyły).

Przymierzyłam właśnie swój dwuczęściowy strój na plażę i... kupiłam go w ubiegłym roku i nawet miałam zamiar ubrać. Ale w tym roku słoń chyba nie wyjdzie w nim do ludzi Zrobiły mi się boczki i opona, a ja nie tego wcale nie zrzucam. Masakra. Miałam od dzisiaj jeździć na rowerze, a z pracy wróciłam po 22:00 no i nogi odmawiają.
Paskudnie mi. A taki piękny strój.

A z pocztą to... :/ Czekam na kilka flakonów, na paczki z Allegro. Niemiło.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 23:05   #524
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość

Przymierzyłam właśnie swój dwuczęściowy strój na plażę i... kupiłam go w ubiegłym roku i nawet miałam zamiar ubrać. Ale w tym roku słoń chyba nie wyjdzie w nim do ludzi Zrobiły mi się boczki i opona, a ja nie tego wcale nie zrzucam. Masakra. Miałam od dzisiaj jeździć na rowerze, a z pracy wróciłam po 22:00 no i nogi odmawiają.
Paskudnie mi. A taki piękny strój.

Jedyny (i bardzo mały) plus tego, ze nie bede miec urlopu w tym roku dotyczy wlasnie niemartwienia sie o kostiumy i boczki

(ale... wolałabym jechac i się martwic na miejcu w ciepłych krajach )
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 23:12   #525
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Ja brałam novynette i niestety po pół roku moje samopoczucie znacznie sie pogorszyło, prawie jak depresja, nic mi sie nie chciało, bo i po co?
Chyba że tylko zwalam na pigułki..
Teraz nie biorę, bo i po co
Cytat:
Napisane przez Blonde_Stranger Pokaż wiadomość
Zuziu,brałam Novynette przez półtora roku i niestety też miały wpływ na moje samopoczucie... negatywny wpływ

Monia... wrzucaj,może się uda coś poradzić
ja też po Novynette miałam nieprzyjemności [biedny TŻ świadkiem moich wybuchów płaczu na przystankach tramwajowych itp.]
teraz się przerzuciłam na Cilest [to już czwarta zmiana ] i mam nadzieję na strzał w dziesiątkę.

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
Jedyny (i bardzo mały) plus tego, ze nie bede miec urlopu w tym roku dotyczy wlasnie niemartwienia sie o kostiumy i boczki

(ale... wolałabym jechac i się martwic na miejcu w ciepłych krajach )
jezusie, ja ostatnio z lekutkim przerażeniem odkryłam u siebie cellulit fakt, że zapałem do sportów to naprawdę nie grzeszę, ale żeby od razu cellulit...?! masakra. przykro mi.
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 23:14   #526
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Scent Bar IV

Nebrasko - No ja też nie wiem czy dadzą mi wolne (bo chyba na umowie o pracę dni wolne przysługują po paru miesiącach? ale może coś wykombinuję, pare dni wolnego, bo nie pracuję codziennie), a mnie wzięło na plażę (gdzie ja nienawidzę plaż i słońca, a teraz do morza mi się chce - zdurniałam przez tą pogodę!!!). Ale chcę wyglądać... a nie straszyć.

Co do tabletek, ja biorę Jeanine i dotychczas myślałam, że są bardzo dobre, ale teraz wpadło mi do głowy, że może to przez nie te moje humory??? Nie wiem
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 23:19   #527
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Nebrasko - No ja też nie wiem czy dadzą mi wolne (bo chyba na umowie o pracę dni wolne przysługują po paru miesiącach?

Przysługują, przysługują, ale ja wiem, ze i tak nie dostanę (jak zresztą nikt w naszym dziale) co najmniej do września
W sumie to mnie nastraja na Egipt zima Sam kraj mnie jakos nie przyciąga, ale te temperatury...!
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 23:20   #528
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Nebrasko - No ja też nie wiem czy dadzą mi wolne (bo chyba na umowie o pracę dni wolne przysługują po paru miesiącach? ale może coś wykombinuję, pare dni wolnego, bo nie pracuję codziennie)
Fenris, jeśli to Twoja pierwsza umowa o pracę, to po pierwszym miesiącu (30 dniach) należy Ci się 2 dni urlopu (wcześniej nie masz do niego prawa).
Jeśli nie pierwsza, to w praktyce właściwie można od pierwszego dnia brać tyle, ile wynika z długości umowy i/lub pozostałych do końca roku miesięcy. Ale oczywiście pracodawca nie musi Ci go od razu udzielić
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 23:25   #529
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Scent Bar IV

No niestety to moja pierwsza umowa o pracę, wcześniej same zlecenia :/ Także 2 dni dopiero po miesiącu? No to może w lipcu pojadę? Na cztery dni, choć wolałabym dłużej.
Dzięki za odp.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-02, 23:31   #530
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
nie znam nikogo kto slodzi białą czy zielona herbatę...
Też nie znałam a później zobaczyłam TŻ-ta
Jak się czasem omyłkowo napiję z jego szklanki, to aż zęby cierpną...
Za to kawę słodzę czasami. Parę kryształków dosypuję.
Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy w trakcie tygodniowej przerwy od pigułek można mieć pogorszenie nastroju? Zauważyłam już to trzeci raz, biorę pigułki - jest ok. Odstawiam- płacze, przygnębienie, czarne myśli itd?
Teoretycznie to powinno być na odwrót ale na serio - różne rzeczy mogą się dziać po pigułach, takie jak u Ciebie też. Moja koleżanka miała coś w ten deseń - na tabletkach świetnie, po odstawieniu masakra.
Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
ja dziś miałam zaliczenie, na które nic nie umialam. nie mialam żadnych notatek ani kserówek... dostałam 4,5... przy takim farcie trudno mi się zmotywowac do nauki...

Każdemu się choć raz w życiu taki przypadek należy mnie się łapsło jak ślepej kurze ziarno w liceum na lekcji geografii. Dostałam pytanie, gdzie jest prąd środkowoatlantycki. No i był na środku Atlantyku. Pokazałam palcem na mapie, wróciłam z piątką do ławki.
Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
Kolejny raz dziś na zakupach ubraniowych: wróciłam z dwoma częściami "Czarnej Żmiji".
też lubię chciałabym obejrzeć ten odcinek nakręcony w 1999 r.
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 23:35   #531
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
No niestety to moja pierwsza umowa o pracę, wcześniej same zlecenia :/ Także 2 dni dopiero po miesiącu? No to może w lipcu pojadę? Na cztery dni, choć wolałabym dłużej.
Dzięki za odp.
2 dni po miesiącu (dokładnie 1,6, ale jest ogólnie przyjęte, że zaokrągla się w górę), po 2 jest 3,33, więc raczej zaokrąglą Ci do 4 i tak dalej (20/12*liczba miesięcy, które już przepracowałaś), przy czym łącznie nie więcej jak 12 (do końca roku jest 7 miesięcy).
Wcześniej niż po 30 dniach nie możesz też wziąć urlopu na żądanie.

Jakby co, pisz na PW
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 23:38   #532
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
2 dni po miesiącu (dokładnie 1,6, ale jest ogólnie przyjęte, że zaokrągla się w górę), po 2 jest 3,33, więc raczej zaokrąglą Ci do 4 i tak dalej (20/12*liczba miesięcy, które już przepracowałaś), przy czym łącznie nie więcej jak 12 (do końca roku jest 7 miesięcy).
A jak się wykorzysta np. w drugim msc te 2 dni, to w kolejnym już jest 2 a nie 4 tak?
W życiu o tym nie słyszałam

Dziwne ciśnienie. Komary mnie prawie zjadły, wszystko mnie swędzi (alergia chyba też się dołączyła) no i tatuaż mi wylazł (jest hmm mocno wyczuwalny). Wrrr
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 23:40   #533
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Lea93 Pokaż wiadomość
oplułam monitor.



jakaś propozycja ?
Heh... Trzeba byłoby przeprowadzić eksperyment w warunkach laboratoryjnych. Tyle, że ja najlepiej bałaganię w miejscach, gdzie czuję się zadomowiona. Co nie znaczy, że nie daję rady w innych.

Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
nie to, że źle (chociaz cukier jest niezdrowy ) ale.... dziwnie nie znam nikogo kto slodzi białą czy zielona herbatę...
Cytat:
Napisane przez eiri Pokaż wiadomość
Ja też słodzę!
To znasz nas dwie.
Tyle, że ja rzadko słodzę, bo rzadki pijam.

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Mam uraz do espresso - fantastycznie i w mig stawia na nogi, ale brrrr.. jak przełykam to mam ciarki
Mnie stawia na nogi sama myśl, że miałabym taki koncentrat wziąć do ust.

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Kocham truskawki Co to była za herbata ?
No właśnie jakaś specjalna kupowana w herbaciarni na wagę.

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Trzymam żeby jednak doleciała i nie wyciekła po drodze.
Dzięki wielkie.
Też se potrzymam.


Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
moja mama pija coś co z wyglądu jest jaśniejsze od mojej herbaty i nazywa toto kawą. My nazywamy to siuśkami.
No dobra, niech będą i siuśki. Byle rzadkie.
A moja kawa ma kolor zbliżony do jasnej części pudełka Theoremy Esprit (mam porównanie, bo stoją obok siebie na biurku). Taki... jasno beżowy.

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
W sumie to mnie nastraja na Egipt zima Sam kraj mnie jakos nie przyciąga, ale te temperatury...!
Kraj jak kraj, ale morze i zabytki...
Dla mnie raj, bo ja albo nurkuję, albo zwiedzam. Innego wypoczynku sobie nie wyobrażam.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 23:43   #534
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
A jak się wykorzysta np. w drugim msc te 2 dni, to w kolejnym już jest 2 a nie 4 tak?
W życiu o tym nie słyszałam
Tak, oczywiście.

To jest tak, że normalnie, w zależności od stażu pracy masz 20 lub 26 dni (Ciebie na pewno na razie obejmuje opcja 20 dni). I później nawet od 2 stycznia można wziąć cały urlop, który Ci się należy (przy czym jeśli masz umowę np. na 6 miesięcy, to należy Ci się urlop tylko za 6 miesięcy, nie za cały rok) - o ile pracodawca się na to zgodzi (nie musi).
Ale w pierwszej pracy, w pierwszym roku jest inaczej - takie przepisy. Urlop "narasta" co miesiąc o kolejne dni - oczywiście jak jakiś dzień/dni wykorzystasz, to ich już w danym roku nie masz

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
A moja kawa ma kolor zbliżony do jasnej części pudełka Theoremy Esprit (mam porównanie, bo stoją obok siebie na biurku). Taki... jasno beżowy.
Chyba zgubiłam po drodze - ona ma taki kolor sama z siebie, czy z mleka?
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 23:57   #535
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dziękuję za wszystkie wyjaśnienia. Ja idę spać (z wiatrakiem, żeby się nie udusić i z bolącymi nogami - to taki tępy ból, ostatnio tylko siedziałam i leżałam, a teraz ponad 12h na nogach to musi boleć).

Dobrej nocy.
Jutro kolejne 12h stania.
A ja nie mam Euphorii, a poczta strajkuje. Cudownie. Nie mam czym pachnieć w upały.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 00:03   #536
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Chyba zgubiłam po drodze - ona ma taki kolor sama z siebie, czy z mleka?
Z mleka oczywiście.
To mleko z kawą, nie kawa z mlekiem.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 00:10   #537
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
No właśnie jakaś specjalna kupowana w herbaciarni na wagę.

w zielonej torebeczce?
może "Sencha Truskawki w Śmietanie
China Sencha z dodatkiem cząstek truskawek o truskawkowo-śmietankowym aromacie."

z Five o'clock?
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 00:17   #538
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
w zielonej torebeczce?
może "Sencha Truskawki w Śmietanie
China Sencha z dodatkiem cząstek truskawek o truskawkowo-śmietankowym aromacie."

z Five o'clock?
Opis by pasował , ale o torebeczce nic nie zeznam, bo dostałam odsypkę w woreczku.

Kurczę... U mnie na wsi nie ma tego sklepu.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 00:19   #539
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Opis by pasował , ale o torebeczce nic nie zeznam, bo dostałam odsypkę w woreczku.

Kurczę... U mnie na wsi nie ma tego sklepu.
służę opcją zakupu, jakby co wal śmiało

TŻ sprawił mi nie lada wyzwanie - mam sobie coś wybrać na urodziny chyba sporządzę listę i niech coś wylosuje...hm, sama nie wiem co bym chciała najbardziej trudna decyzja.
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 00:40   #540
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
służę opcją zakupu, jakby co wal śmiało
Natasho, dziękuję. Na razie testowy zakup zrobi dla mnie Annmarie. W razie czego będę błagać o nabycie większej ilości.
Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
TŻ sprawił mi nie lada wyzwanie - mam sobie coś wybrać na urodziny chyba sporządzę listę i niech coś wylosuje...hm, sama nie wiem co bym chciała najbardziej trudna decyzja.
Tak, to jest zawsze trudna decyzja.
Ja mam w zapasie listę niedostępnych w Polsce płyt, tyle, że co to za pomysł na prezent, skoro kupić się go nie da?

Edytowane przez Sabbath
Czas edycji: 2008-06-03 o 01:01
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:48.