Chłopak chce poczekać - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-31, 18:56   #31
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: Chłopak chce poczekać

znowu to samo - jakby facet napisal ze jego dziewczyna chce 5 miesiecy poczekac to by bylo ok - no ona jeszcze nie gotowa, daj jej czas, badz cierpliwy. a jak facet chce poczekac to juz wymyslacie jakies dziwacznie historie. a to co Doris wypisujesz ze juz bys sie zastanawiala czy do siebie pasujecie to daruj sobie bo ty w kazdym watku tego typu rzeczy piszesz. wszystkich na wizazu byc porozdzielala haha
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 18:56   #32
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Chłopak chce poczekać

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Doris, opcja pt. szczera rozmowa jest akutalnie obśmiewana na wizażu. Teraz się tego nie doradza
Nie pytaj co w zamian, nie wiem
Ja taka niemodna jestem, a nawet nie wiedziałam. Inna forma... Zagięłaś mnie. Może jakiś filmik na YouTube z własnym rapem na temat seksu w związku i podwyżkach cen mięsa?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 19:00   #33
ANTERIA
Zakorzenienie
 
Avatar ANTERIA
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Graz/Austria
Wiadomości: 3 730
GG do ANTERIA
Dot.: Chłopak chce poczekać

Cytat:
Napisane przez cyanide sun Pokaż wiadomość
znowu to samo - jakby facet napisal ze jego dziewczyna chce 5 miesiecy poczekac to by bylo ok - no ona jeszcze nie gotowa, daj jej czas, badz cierpliwy. a jak facet chce poczekac to juz wymyslacie jakies dziwacznie historie. a to co Doris wypisujesz ze juz bys sie zastanawiala czy do siebie pasujecie to daruj sobie bo ty w kazdym watku tego typu rzeczy piszesz. wszystkich na wizazu byc porozdzielala haha

Było by to normalne u dziewczyny gdyby była dziewicą tak samo by z facetem było jak by był prawiczkiem. A w takim wypadku to jest dziwne, ok gdyby jeszcze wcześniej to robił w normalnych związkach, ale nie on robił to z pierwszymi lepszymi.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
ANTERIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 19:00   #34
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Chłopak chce poczekać

Cytat:
Napisane przez cyanide sun Pokaż wiadomość
znowu to samo - jakby facet napisal ze jego dziewczyna chce 5 miesiecy poczekac to by bylo ok - no ona jeszcze nie gotowa, daj jej czas, badz cierpliwy. a jak facet chce poczekac to juz wymyslacie jakies dziwacznie historie. a to co Doris wypisujesz ze juz bys sie zastanawiala czy do siebie pasujecie to daruj sobie bo ty w kazdym watku tego typu rzeczy piszesz. wszystkich na wizazu byc porozdzielala haha
Ale piszę szczerze - gdyby facet mi wyskoczył z tym, że chce bez powodu, od tak poczekać 5 miesięcy, czy dłużej, to sorry - nie moja bajka i żeby nie tracić swojego, ani jego czasu zastanowiłabym się, czy mi to pasuje. I vice versa - nie obraziłabym się gdyby facet na mnie nie chciał czekać w nieskończoność. Od tego jest początek znajomości, aby takie informacje zbierać i w miarę bez bólu się w porę wycofać.

W większości wątków opisywane są takie problemy, że nic tylko dać se siana, rozstać się i życia sobie wzajemnie nie marnować, a nie czekanie aż ona / on się zmieni lub zmuszanie kogoś do zmieniania się. Szkoda życia. A rada, żeby sobie przemyśleć, czy nam dana osoba pasuje nie jest równoznaczna z tym, że przemyślenia mają skutkować rozstaniem. Nieprawdaż?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 19:05   #35
ANTERIA
Zakorzenienie
 
Avatar ANTERIA
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Graz/Austria
Wiadomości: 3 730
GG do ANTERIA
Dot.: Chłopak chce poczekać

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Ale piszę szczerze - gdyby facet mi wyskoczył z tym, że chce bez powodu, od tak poczekać 5 miesięcy, czy dłużej, to sorry - nie moja bajka i żeby nie tracić swojego, ani jego czasu zastanowiłabym się, czy mi to pasuje. I vice versa - nie obraziłabym się gdyby facet na mnie nie chciał czekać w nieskończoność. Od tego jest początek znajomości, aby takie informacje zbierać i w miarę bez bólu się w porę wycofać.

W większości wątków opisywane są takie problemy, że nic tylko dać se siana, rozstać się i życia sobie wzajemnie nie marnować, a nie czekanie aż ona / on się zmieni lub zmuszanie kogoś do zmieniania się. Szkoda życia. A rada, żeby sobie przemyśleć, czy nam dana osoba pasuje nie jest równoznaczna z tym, że przemyślenia mają skutkować rozstaniem. Nieprawdaż?
Zgadzam się z tobą. Puki byłam dziewicą to miałam inne zdanie na ten temat teraz wiem że nie wytrzymałabym tyle, nie z facetem z którym wiąże przyszłość z którym łączy mnie chemia itp, itd. Wg lubię cię ile razy się wypowiadasz zgadzam się z tobą
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
ANTERIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 19:05   #36
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Chłopak chce poczekać

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Nieprawdaż?
Prawdaż. Masz 100 % racji.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 19:26   #37
night prowler
Zadomowienie
 
Avatar night prowler
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Chłopak chce poczekać

Ja bym nie była specjalnie zachwycona tym, że chłopak sam ze sobą ustalił, jak ma wyglądać dynamika naszego ( WSPÓLNEGO!) związku.

I nie wierzę w to, że powiedział jedno a miał na myśli coś zupełnie innego.
__________________
I'm feelin' posh so address me with an accent.
night prowler jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-31, 19:32   #38
Afara777
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 64
Dot.: Chłopak chce poczekać

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Ale piszę szczerze - gdyby facet mi wyskoczył z tym, że chce bez powodu, od tak poczekać 5 miesięcy, czy dłużej, to sorry - nie moja bajka i żeby nie tracić swojego, ani jego czasu zastanowiłabym się, czy mi to pasuje. I vice versa - nie obraziłabym się gdyby facet na mnie nie chciał czekać w nieskończoność. Od tego jest początek znajomości, aby takie informacje zbierać i w miarę bez bólu się w porę wycofać.
A skąd wiesz, że to bez powodu? Może autorka (jeszcze) tego powodu nie poznała. Niech zapyta, wtedy oceni, czy jej takie powody odpowiadają, czy nie.
Afara777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 20:29   #39
niut80
Zadomowienie
 
Avatar niut80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 059
Dot.: Chłopak chce poczekać

Cytat:
Napisane przez night prowler Pokaż wiadomość
Ja bym nie była specjalnie zachwycona tym, że chłopak sam ze sobą ustalił, jak ma wyglądać dynamika naszego ( WSPÓLNEGO!) związku.

I nie wierzę w to, że powiedział jedno a miał na myśli coś zupełnie innego.
Marazm w tym przypadku. albo zawieszenie nawet.
niut80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 21:59   #40
Vacuous
Rozeznanie
 
Avatar Vacuous
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 681
Dot.: Chłopak chce poczekać

Tu ja, autorka, temat sprzed ponad pół roku, ale tak mi się przypomniało, że może kogoś by ciekawiło, jak skończyła się cała ta dziwaczna historia.
Otóż z owym panem rozstałam się krótko po założeniu tego wątku. Niby potem chciał, abym do niego wróciła i takie tam, ale byłam nieugięta, choć zadurzyłam się w nim dość konkretnie.
Z perspektywy czasu uważam, że może ten powód (seks po 5 miesiącach) to wymyślił po to, bo wiedział, że już niedługo się rozstaniemy (miał to w planach) i chłop tak szlachetny, że nie chciał mnie "wykorzystać". W każdym razie, żenada, dno i 5 metrów mułu.
Także dziewczyny, jestem nauczona na przyszłość, że z dziwnych sytuacji, zakazów, nakazów, niedomówień, nigdy nic dobrego NIE wychodzi!
__________________
Walczę ze swoim niezdecydowaniem.
Vacuous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 22:04   #41
Kwiatuszek133
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 217
Dot.: Chłopak chce poczekać

Moze nie tak konkretnie 5 miesiecy, ale uwazam, ze to normalne, tzn dziwnie to brzmi, jednak ty jako dziewczyna powinno ci byc troche glupio jezeli np myslalabys,ze dlaczego masz tyle czekac. Nie potrzebny jest seks na poczatku
__________________
W życiu nie ma powrotów, czas przecież nigdy nie zawraca...
Kwiatuszek133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-24, 20:59   #42
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Chłopak chce poczekać

Cytat:
Napisane przez Kwiatuszek133 Pokaż wiadomość
Moze nie tak konkretnie 5 miesiecy, ale uwazam, ze to normalne, tzn dziwnie to brzmi, jednak ty jako dziewczyna powinno ci byc troche glupio jezeli np myslalabys,ze dlaczego masz tyle czekac. Nie potrzebny jest seks na poczatku
że co?
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 21:22   #43
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Chłopak chce poczekać

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
że co?
No wstyd, że taka łatwa. Powinna przynajmniej udawać cnotkę i sama wprowadzić zasadę odczekania 5 (conajmniej!) miesięcy przed seksem.

No nie wypada po prostu kobiecie myśleć o seksie już od początku znajomości z facetem. Na wiosce będą ja palcami wytykać, że latawica, wstyd rodzinie przyniesie, jaki porządny facet potem będzie chciał taką panienkę.

Jak wspomniałam wcześniej- niech kobieta przynajmniej udaje, że się szanuje, a nie tylko seksy w głowie.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 21:22   #44
MoniaS93
Rozeznanie
 
Avatar MoniaS93
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 820
Dot.: Chłopak chce poczekać

nie ogarniam tego dylematu, dla mnie seks po 5 miesiącach związku to i tak jest wcześnie. serio, moim zdaniem to jest normalne czekanie tyle czasu albo i więcej. przynajmniej myślę,że najpierw ludzie powinni dobrze się poznać... i nie chodzi o jakieś sztywne ograniczanie się, jestem dość otwartą osobą ale muszę przyznać, że po 5 miesiącach związku ja i tż nawet nie braliśmy tego pod uwagę, a jesteśmy bardzo szczęśliwą parą już ponad 3 lata. fajnie jest się dobrze poznać, zakumplować, zacząć od okazywania sobie uczuć na mniej zobowiązujące sposoby... oczekiwanie wzmaga przyjemność, jak mawiają :P nie chcę negować zdania innych, może komuś pasuje seks po miesiącu czy coś, po prostu uważam, że czekanie też nie jest złe każdy to musi poczuć jakoś.
__________________
Baby I can feel your halo
Pray it won't fade away

Edytowane przez MoniaS93
Czas edycji: 2013-02-24 o 21:25
MoniaS93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 22:06   #45
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Chłopak chce poczekać

Cytat:
Napisane przez MoniaS93 Pokaż wiadomość
nie ogarniam tego dylematu, dla mnie seks po 5 miesiącach związku to i tak jest wcześnie. serio, moim zdaniem to jest normalne czekanie tyle czasu albo i więcej. przynajmniej myślę,że najpierw ludzie powinni dobrze się poznać... i nie chodzi o jakieś sztywne ograniczanie się, jestem dość otwartą osobą ale muszę przyznać, że po 5 miesiącach związku ja i tż nawet nie braliśmy tego pod uwagę, a jesteśmy bardzo szczęśliwą parą już ponad 3 lata. fajnie jest się dobrze poznać, zakumplować, zacząć od okazywania sobie uczuć na mniej zobowiązujące sposoby... oczekiwanie wzmaga przyjemność, jak mawiają :P nie chcę negować zdania innych, może komuś pasuje seks po miesiącu czy coś, po prostu uważam, że czekanie też nie jest złe każdy to musi poczuć jakoś.
A dla mnie to jest właśnie sztywne ograniczanie się. Skoro para czuje do siebie jakąś chemię, pożądanie, potrzebuje fizycznej bliskości czy po prostu ma ochotę na seks- na co czekać?
Przeszkodą może być ogólnie podejście do seksu i fizyczności, niektórzy potrzebują więcej pewności i zaufania do partnera, żeby móc czerpać z tego maksymalną przyjemność bez wyrzutów, że to przeciwko ich zasadom. A dla innych przyjemny dodatek, który wcale nie wyklucza poznawania siebie na innych płaszczyznach.
Nie każdy też będzie potem przeżywał 'wykorzystał mnie i rzucił'. Skoro mam ochotę, chcę seksu, tu, teraz i z tym konkretnym facetem, to nawet jeśli nam nie wyjdzie, nie będę czuć się wykorzystana, bo przecież też tego chciałam, dla przyjemności, nie żeby go zatrzymać przy sobie. Mogę być smutna czy rozczarowana, bo go polubiłam/przywiązałam się/coś poczułam etc., wcale nie musi chodzić tu o seks. Więc nie widzę powodu, żeby odmawiać sobie przyjemności.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 22:12   #46
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Chłopak chce poczekać

Cytat:
Napisane przez leniwca Pokaż wiadomość
A dla mnie to jest właśnie sztywne ograniczanie się. Skoro para czuje do siebie jakąś chemię, pożądanie, potrzebuje fizycznej bliskości czy po prostu ma ochotę na seks- na co czekać?
Przeszkodą może być ogólnie podejście do seksu i fizyczności, niektórzy potrzebują więcej pewności i zaufania do partnera, żeby móc czerpać z tego maksymalną przyjemność bez wyrzutów, że to przeciwko ich zasadom. A dla innych przyjemny dodatek, który wcale nie wyklucza poznawania siebie na innych płaszczyznach.
Nie każdy też będzie potem przeżywał 'wykorzystał mnie i rzucił'. Skoro mam ochotę, chcę seksu, tu, teraz i z tym konkretnym facetem, to nawet jeśli nam nie wyjdzie, nie będę czuć się wykorzystana, bo przecież też tego chciałam, dla przyjemności, nie żeby go zatrzymać przy sobie. Mogę być smutna czy rozczarowana, bo go polubiłam/przywiązałam się/coś poczułam etc., wcale nie musi chodzić tu o seks. Więc nie widzę powodu, żeby odmawiać sobie przyjemności.
dokładnie. no, ale to już kwestia indywidualna, każdy ma inne potrzeby, inne libido i inne sposoby na zaspokajanie go, rozumiem, że niektórzy muszą poczuć się naprawdę pewnie przy partnerze zanim zdecydują się na seks... ale mam wrażenie, że przy każdym kolejnym przychodzi trochę łatwiej.
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 22:48   #47
MoniaS93
Rozeznanie
 
Avatar MoniaS93
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 820
Dot.: Chłopak chce poczekać

różne ludzie mają podejście, ja nie neguję tego, że ktoś może chcieć seksu szybko albo bardzo szybko ;> po prostu nie uważam, że fakt iż ktoś chce poczekać kilka miesięcy był czymś dziwnym. dla mnie to jest w 100% normalne
__________________
Baby I can feel your halo
Pray it won't fade away
MoniaS93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 22:51   #48
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Chłopak chce poczekać

Cytat:
Napisane przez MoniaS93 Pokaż wiadomość
różne ludzie mają podejście, ja nie neguję tego, że ktoś może chcieć seksu szybko albo bardzo szybko ;> po prostu nie uważam, że fakt iż ktoś chce poczekać kilka miesięcy był czymś dziwnym. dla mnie to jest w 100% normalne
Ja nie mówię, że czekanie jest dziwne. Ale ustalanie jakichś sztywnych granic czy rzucanie na wstępie 'seks najwcześniej za 5miesięcy!'- to normalne moim zdaniem nie jest.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 22:55   #49
MoniaS93
Rozeznanie
 
Avatar MoniaS93
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 820
Dot.: Chłopak chce poczekać

jasne, przepraszam, nie skomentowałam tego bo właśnie wydało mi się oczywiste no nie jest to normalne, ciężko w ogóle przewidzieć co będzie za te 5 miesięcy. bardzo specyficzna ''data'' moim zdaniem, słyszałam o 'po ślubie', 'po 18tce', 'na studiach' ale 'za 5 miesięcy' to nowość:P

myślę, że każdy powinien po prostu poczuć, że jest gotowy i to jest odpowiedni czas. czasem życie zaskakuje w niespodziewanym momencie
__________________
Baby I can feel your halo
Pray it won't fade away
MoniaS93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-25, 17:27   #50
Krystianek
Raczkowanie
 
Avatar Krystianek
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 143
Dot.: Chłopak chce poczekać

może się leczy na jakąś chorobę weneryczną albo jakieś zapalenie prostaty.
A tak w ogóle to co jest ciekawego w kolesiu który bzykał co popadnie? (ale to tak po za tematem)
Krystianek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:05.