Chłopak mnie nie docenia, co robić?!? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-25, 14:49   #91
Frankfurterka
Raczkowanie
 
Avatar Frankfurterka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 38
Dot.: Chłopak mnie nie docenia, co robić?!?

Dlaczego on mnie nie zostawi?[/QUOTE]

A dlaczego Ty go nie zostawisz?
Frankfurterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 14:59   #92
__Veronique
Wtajemniczenie
 
Avatar __Veronique
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 2 130
Dot.: Chłopak mnie nie docenia, co robić?!?

Wiadomo, że zrobisz co będziesz uważała za słuszne, tylko skoro dajesz mu OSTATNIĄ SZANSE, to pamiętaj o tym i bądź nie ugięta, żeby się później nie okazało, że takich ostatnich szans było kilka czy kilkanaście. Wiem co piszę, bo sama dałam takie ostatnie szanse ze trzy, a i tak kompletnie nic to nie zmieniło, i koniec końców odeszłam od niego, a zmarnowałam tylko czas. Nie powielaj takich błędów
__________________
Świadoma pielęgnacja włosowa: 11. 2012
szczęśliwa mama

No one's gonna take my soul away.
__Veronique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 15:36   #93
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Chłopak mnie nie docenia, co robić?!?

Cytat:
Napisane przez mloda198777 Pokaż wiadomość
Założyłam ten wątek, tzn. że jednak coś robię w tym kierunku a nie siedzę i czekam aż mnie uderzy (choć naprawdę wątpię że kiedykolwiek mógłby coś takiego zrobić, nie on na razie chciałam pomocy, jakiegoś doradzenia, a nie go zostawić, dam jemu ostatnią szansę, a właśnie teraz jest idealny moment...

ale dziękuję za wszystkie odpowiedzi, każdy ma przecież prawo napisać to co myśli, a ja nie muszę się zgodzić ze wszystkimi odpowiedziami...
Słuchaj, my nie jesteśmy wstanie zmienić zachowania Twojego faceta, Ty jak widać także. On ma po prostu w nosie, to że Cię rani. Druga sprawa co z tego że mu grozisz, skoro nie jesteś konsekwentna, pogadasz, a i tak nic z tego nie wynika i nadal tkwisz w takim, a nie innym związku. Zrobisz jak uważasz, ja sądzę, że to marnowanie Twojego czasu i nerwów.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 16:06   #94
just_me
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 101
Dot.: Chłopak mnie nie docenia, co robić?!?

Cytat:
Napisane przez mloda198777 Pokaż wiadomość
to inaczej... chcę z nim być, tylko chcę żeby się zmienił! i czy w ogóle jest jakaś szansa na to żeby chłopak mógł się zmienić? co robić? musi być jakiś sposób... wcześniej taki nie był, ale przez te parę lat widział jak bardzo mi na nim zależy i sobie mnie ustawił, ale teraz to już przesadza i trzeba powiedzieć STOP. nie wiem czy miałyście kiedyś taką sytuację, tzn. taką że chłopak miał nad Wami przewagę! on powie coś to tak musi być!! nie potrafię go przegadać! nie potrafię... bo on wpada w jakiś szał.
tak jest szansa, musi sobie zdać sprawę, żę moze CIe stracić. Musisz zacząc życ swoim zyciem i go zlewać. Nie odpisywac, nie dzwonic, nei odzywac się, nie miec nagle dla niego czasu, a za to z kolezanką pojsc na imprezę. Jak taka zlewka w przeciągu miesiąca nie pomoże to znaczy ze sie nie zmieni. A moze jemu chodzi o to, zebys go zostawila bo ma juz kogos innego na oku? taką opcje tez trzeba brac pod uwage...
__________________
"Mężczyźni są jak alkohol:
wyrzekanie się ich jest ascezą, która niesie ze sobą rozgoryczenie,
rozkoszowanie się nimi jest sposobem na życie, który rozjaśnia dzień powszedni,
uzależnianie się od nich jest... głupotą."


co Cię ujęło/ujmuje w TŻ?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=497112
just_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 19:03   #95
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Chłopak mnie nie docenia, co robić?!?

Cytat:
Napisane przez just_me Pokaż wiadomość
tak jest szansa, musi sobie zdać sprawę, żę moze CIe stracić. Musisz zacząc życ swoim zyciem i go zlewać. Nie odpisywac, nie dzwonic, nei odzywac się, nie miec nagle dla niego czasu, a za to z kolezanką pojsc na imprezę. Jak taka zlewka w przeciągu miesiąca nie pomoże to znaczy ze sie nie zmieni. A moze jemu chodzi o to, zebys go zostawila bo ma juz kogos innego na oku? taką opcje tez trzeba brac pod uwage...
Ico, poprawi sie na miesiąc, dwa, może nawet pół roku, Autorka znów uwierzy, że może być dobrze a potem on wróci w stare koleiny. Znów będzie ją obrażał, olewał, krzyczał. Tu jest potrzebne ostre, zdecydowane cięcie a nie przedłużanie agonii.
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 19:08   #96
shawty19
Wtajemniczenie
 
Avatar shawty19
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 2 592
GG do shawty19
Dot.: Chłopak mnie nie docenia, co robić?!?

Przykro to czytać, ale Ty go bronisz.
Z początku wydawało mi się, że wątek założyła mądra dziewczyna, która widzi problem w swoim związku i chce poradzić się innych co z tym zrobić. Usłyszałaś kilka/naście wypowiedzi całkiem obcych Ci osób, o tym, ze nie powinnaś pozwalać na takie traktowanie i czym prędzej odejść od chłopaka, a Ty dalej swoje?
W porządku, chcesz tkwić w tym związku, proszę bardzo. Twoja prywatna sprawa, ale na drugi raz nie szukaj pomocy u nas. My ani nie zmienimy Twojego chłopaka, ani Twojego myślenia, jak widać.
Wiele dziewczyn pisało z podobnymi problemami. Jednym udało się pomóc, bo przejrzały na oczy i zobaczyły, ze sytuację w ich związkach są dość patologiczne, a inne, podobnie jak Ty, zawzięcie broniły swojego partnera.
Uważam tak jak jedna z moich poprzedniczek, że zamiast starać się poprawić coś w swoim życiu, to Ty porównujesz swoją sytuację do dziewczyn/kobiet , które mają o wiele gorzej w życiu. A to raczej powinnaś ciągnąć do góry. Skoro w moim związku jest coś nie tak, to nie przejdzie samoistnie. Muszę coś z tym zrobić.
Jeśli facet zachowuje się wobec mnie w taki sposób, nie mogę sobie na to pozwolić. Muszę odejść od niego, pokazać mu, ze sama potrafię żyć, że nie jestem uzależniona od niego.
__________________
„Cała sztuka na tym polega, żeby nie gonić za niemożliwym.Musisz wybrać to, na czym ci najbardziej zależy.”
shawty19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 16:20   #97
iggi0212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 400
Dot.: Chłopak mnie nie docenia, co robić?!?

Dziwne, że najpierw Autorko piszesz, jaki to on "zły, brzydki, niedobry", a kiedy tylko dostajesz potwierdzenie swoich słów zaczynasz go bronic...

Piszesz, że jak ktoś by był w takim związku to też by nie wiedział i że przecież bla, bla, bla, nie powiesz mu "spadaj" jak następnym razem przyjedzie...
Ja takiemu kiedyś zwyczajnie napisałam, żeby już więcej nie przyjeżdżał. Oj, jak mnie zaczął kochać i szanować! Tak mnie zaczął wtedy kochać przez trzy dni, że kwiaty przysyłał, Misia przyniósł, z mamą moją chciał rozmawiać, przepraszał, prosił, błagał...
A jak się nie ugięłam to za następne trzy dni go z inną zobaczyłam. O, tak bardzo mnie kochał.

Bądź zołzą - chcesz go sprawdzić? Zerwij z nim "na niby", na próbę. Zobaczysz co zrobi.
__________________
Lepiej wymyślić sobie zajęcie, niż go szukać
iggi0212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-27, 16:26   #98
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Chłopak mnie nie docenia, co robić?!?

Cytat:
Napisane przez iggi0212 Pokaż wiadomość
Bądź zołzą - chcesz go sprawdzić? Zerwij z nim "na niby", na próbę. Zobaczysz co zrobi.
bardzo to dojrzałe.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 16:27   #99
Kwiatuszek133
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 217
Dot.: Chłopak mnie nie docenia, co robić?!?

Jest wiele zwiazkow z wygody, albo tak se, zeby kogos miec, zeby ewentualnie gdy ma sie ochote mozna sie przytulic.. i uwazam ze jesli w zwiazku nie jest cudownie tzn ze to wlasnie taki zwiazek. nie ma tak,ze kazdy jest inny. widac od razu jak komus zalezy
__________________
W życiu nie ma powrotów, czas przecież nigdy nie zawraca...
Kwiatuszek133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 16:29   #100
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Chłopak mnie nie docenia, co robić?!?

Cytat:
Bądź zołzą - chcesz go sprawdzić? Zerwij z nim "na niby", na próbę. Zobaczysz co zrobi.
- wielkie g... zrobi i tyle; bo nie weźmie na serio, bo nie wypowiada się groźby, jeśli się nie ma zamiaru jej spełnić- bo wtedy traci się wiarygodność w tempie błyskawicznym. Pomijam,że durne jest to odwoływanie się do beznadziejnej książki o zołzach.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 16:31   #101
booombelek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: pod pierzyną.
Wiadomości: 8 711
Dot.: Chłopak mnie nie docenia, co robić?!?

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
- wielkie g... zrobi i tyle; bo nie weźmie na serio, bo nie wypowiada się groźby, jeśli się nie ma zamiaru jej spełnić- bo wtedy traci się wiarygodność w tempie błyskawicznym. Pomijam,że durne jest to odwoływanie się do beznadziejnej książki o zołzach.
dokładnie tak...

swoją drogą zrywanie "na niby" nie jest wcale dziecinne.. wcaaaale..

Edytowane przez booombelek
Czas edycji: 2013-02-27 o 16:33
booombelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-27, 16:41   #102
iggi0212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 400
Dot.: Chłopak mnie nie docenia, co robić?!?

Cytat:
Napisane przez booombelek Pokaż wiadomość
dokładnie tak...

swoją drogą zrywanie "na niby" nie jest wcale dziecinne.. wcaaaale..
Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
- wielkie g... zrobi i tyle; bo nie weźmie na serio, bo nie wypowiada się groźby, jeśli się nie ma zamiaru jej spełnić- bo wtedy traci się wiarygodność w tempie błyskawicznym. Pomijam,że durne jest to odwoływanie się do beznadziejnej książki o zołzach.
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
bardzo to dojrzałe.
Ekhm... rada na poziomie problemu i sposobu jego rozwiązywania.
Naprawdę nikt nie zauważył podszycia ironią?

BTW. Książki o zołzach nie czytałam.
__________________
Lepiej wymyślić sobie zajęcie, niż go szukać
iggi0212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 17:07   #103
Kwiatuszek133
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 217
Dot.: Chłopak mnie nie docenia, co robić?!?

ogolnie powinna zerwac zerio, w ogole kopnac go w du.pe, ale skoro nie ma takiego zamiaru to powinna z nim zerwac "niby" na probe, ale jak zerwie to on bedzie i tak mial ja w du.pie
__________________
W życiu nie ma powrotów, czas przecież nigdy nie zawraca...
Kwiatuszek133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 17:12   #104
iggi0212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 400
Dot.: Chłopak mnie nie docenia, co robić?!?

Cytat:
Napisane przez Kwiatuszek133 Pokaż wiadomość
ogolnie powinna zerwac zerio, w ogole kopnac go w du.pe, ale skoro nie ma takiego zamiaru to powinna z nim zerwac "niby" na probe, ale jak zerwie to on bedzie i tak mial ja w du.pie
Powinna go już dawno pogonić gdzie pieprz rośnie, ale kiedy się jej o tym pisze to zaczyna go bronić.
Więc co innego jej poradzić? A tak właśnie może w końcu urazi jego honor na amen do tego stopnia, że się palant odczepi sam z siebie
__________________
Lepiej wymyślić sobie zajęcie, niż go szukać

Edytowane przez iggi0212
Czas edycji: 2013-02-27 o 17:23
iggi0212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 17:19   #105
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Chłopak mnie nie docenia, co robić?!?

Cytat:
Napisane przez iggi0212 Pokaż wiadomość
Powinna go już dawno pogonić gdzie pieprz rośnie, ale kiedy się jej o tym pisze to zaczyna go bronić.
Więc co innego jej poradzić?
Niech trwa i cierpi. W końcu miłość wymaga wyrzeczeń. Jednostronna na pewno.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 21:19   #106
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Chłopak mnie nie docenia, co robić?!?

Autorka analizuje kolejny problem z nim związany na innym wątku, tak więc nie odejdzie, jej życie kręci się wciąż wokół niego, mimo kolejnych problemów, których jej dostarcza.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:12.