AntyPatenty na bycie NAJ :( - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-23, 22:30   #271
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

Heh.... Na szczęście nie. Ale osób z bliskiego otoczenia, czyli ze sql .
Czasami jak idę korytarzem, to zastanawiam się, czy wogóle widziały się kiedykolwiek w lusterku. To nie jest trudne bo w naszej szkole jest aż kilkanaście luster - w łazienkach ,na korytarzach, w szatni.
A moje grzeszki to głównie uzależnienie od czekolady,siedzenie po nocach i oglądanie filmów do rana,męczenie oczu przy komputerze i parę innych już wymienionych w tym wątku.
scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 07:13   #272
Monka_tort
Zadomowienie
 
Avatar Monka_tort
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 956
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

Mój największy grzech - obgryzanie paznokci. Od lat próbuję się tego oduczyć, od lat bezskutecznie.

Poza tym drapanie twarzy, szczególnie brudnymi łapami. Robię to nieświadomie, np. w trakcie lekcji, a potem paszcza wygląda okrropnie.
__________________
Czysta logika jest ruiną ducha.

Antoine de Saint - Exupéry
Monka_tort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 07:47   #273
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

Cytat:
Napisane przez Monka_tort Pokaż wiadomość
Mój największy grzech - obgryzanie paznokci. Od lat próbuję się tego oduczyć, od lat bezskutecznie.
.
Polecam na te przypadłość tipsy. Naprawdę. Moja młodsza siostra miała z tym naprawdę wielki probem, w zasadzie obgryzła paznocie od tego stopnia, iż te "poduszeczki" wydawały sie gigantyczne przy mikroskopijnym paznokciu. Dodatkowo dorobiła się kurzajek okołopaznokciowych - słowem, wstyd było komukolwiek podać rękę, najlepiej cały rok w rękawiczkach. Była na konsulatacja dermatologów [kurzajki] i kosmetyczek [pazury] i w zasadzie mało co i kto mógł jej pomóc, bo ona nie była w stanie zwalczyc nawyku obgryzania. Preparaty "pzeciw obgryzaniu" nie działałąy, bo ona 1 przyzwyczaila sie do ich smaku, 2) znalazla sobie taka gume do zucia, ktora neutraliozwala smak.

No i w koncu salon, gdzie zalozyli jej na te ogryzki akryle. nosila tisy krótko - tylko po to, aby odrosla jej płytka paznokciowa pod tipsem - ok 6-7 m-cy. Akrylu nie dasz rady łątwo obgryzc - predzej nadkruszysz sobie ząb. Prowidłowo zalozony i opiłowywany tips formuje rosnącą pod spodem płytkę paznokciową. tereaz ma zdrowe i łądne pazurki i juz jej szkoda je obgryźć.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 19:44   #274
Monka_tort
Zadomowienie
 
Avatar Monka_tort
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 956
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

Oj, muszę się zdecydować na te całe tipsy. Dużo osób chwali.
__________________
Czysta logika jest ruiną ducha.

Antoine de Saint - Exupéry
Monka_tort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 17:19   #275
lookinka12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 112
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

Oto moję WIELKIE BŁĘDY ;(

- Ogoliłam sobie brzuch od pępka w dół (MASAKRA!) ;(
- Wyduszałam pryszcze na rękach i plecach (mam teraz okropne przebarwienia i blizny)
- Ignorowałam dopiero co powstające rozstępy (teraz właściwie nie mogę ich usunąć)
- Wygoliłam za duży obszar pach i bikini (teraz włosy są bardziej widoczne)


Ale najbardziej żałuję tego ogolonego brzucha. Czytałam ostatnio na forum o epilacji laserowej, ale nie jestem tego pewna. Były różne komentarze. Z bólem jakoś bym wytrzymała, ale boję się efektów. Ponoć włosy rosną takie same ;( Ach... dopiero teraz zrozumiałam, że lepiej nie ruszać takich rzeczy... trudno, za błędy się płaci. A ja będę musiala wybulić chyba na ten zabieg laserem ;(
lookinka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 17:40   #276
naiyah
Raczkowanie
 
Avatar naiyah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice Łodzi
Wiadomości: 370
GG do naiyah
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

Moje antypatenty:
1. Najgłupsze co w życiu zrobiłam i bardzo tego żałuje, tak jak koleżanka w poście wcześniej ogoliłam włosy pod pępkiem. Po kilku latach wyglądają jeszcze gorzej i w ogóle dno dna. Jak zarobie pójdę na laser..
2. Znów golenie... tylnich części ud nad kolanem (zrobiłam się tam małpa)
3. Rozczesywanie kręconych włosów okrągłą szczątką - efekt taki, że się łamały a mi przez 6 lat włosy za dużo nie urosły.
4. Własnoręcznie ścięta grzywka - choć efekt końcowy mnie zadowolił to zapłaciłam za to gromkimi łzami..
5. Nie wytłumaczyć fryzjerce zamierzonej fryzury (bo przecież ona już wie o co ci chodzi i nie dopytuje cię dalej).. tragedia..tragedia.. i jeszcze raz tragedia..
6. Nie pamiętam ale napewno było tego jeszcze dużo
__________________
A6W - 42 dzień <- 13.04.08 !! i 18.04.11 !!



naiyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 14:08   #277
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

hop.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-25, 14:35   #278
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 719
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

Moj najwiekszy patent na bycie Naj

Zawsze uzywalam depitalora elektrycznego do depilacji nog, zawsze troche bolalo, wloski odrastaly ale coraz slabsze.

Ktoregos dnia wpadlam na genialny pomysl, aby wysmarowac nogi znieczulajacym zelem stomatologicznym i zobaczyc czy nie bedzie bolalo tak tez zrobilam - prawie wcale nie bolalo. Spodobalo mi sie to i zapragnelam sobie jeszcze cos wydepilowac - rece ktorych nie depilowalam nigdy bo wloski na nich zawsze byly marne i prawie niewidoczne... no ale.... wysmarowalam je zlelem i do dziela

Po ok 15 minutach moje rece przypominaly oskubanego kurczaka po ok 30 minutach pokryly sie czerwonymi kropkami
Wpadlam na pomysl aby zrobic peeling - i to byl jeszcze wiekszy blad. Kropki zrobily sie wieksze, rece cale czerwone a w ciagu tygodnia pokryly sie mega stanami zapalnymi spowodowanymi wrastaniem wloskow.
Wyladowalam u lekarza, ktory pogratulowal mi pomyslowosci, przepisal masci i na 2 miesiace bluzeczki z dlugim rekawem w srodku lata
Na pomysl wpadlam pod koniec czerwca, a dopiero teraz moge zalozyc bluzke z krotkim rekawem ( sierpien )

moja rada: nie depilowac rak przed wakacjami, jesli ktos chce to zrobic pierwszy raz. Dla mie to pierwszy i ostatni raz

aniolek
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 719 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 14:47   #279
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

1. obgryzanie pazurów- teraz mam tipsy i już nie obryzam ale paznokcie swoje i tak mam brzydkie wiec tipsy do konca życia
2. szmpom Joanna z bursztynem i czymstam....do wlosow przetluszczajacych sie- robi na glowie takie siano ze ciezko szczotke w nie wpuścić
3. nieszczesne zgolenie wlosow ponizej pepka na szczescie odkrylam ze staja sie niewidoczne jak sie je woda utleniona potraktuje, tylko zabieg trzeba powtarzac
4. wąsik, wąsik i jeszcze raz wąsik, chociaz problemy z nadmiernym owlosieniem ma wiekszosc brunetek, ten problem rozwiazuje u kosmetyczki potraktowana woskiem
hmmm....nic wiecej nie pamietam ale zapewne bylo tego jeszcze duuuuzo, jak sobie przypomne to dodam
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 14:58   #280
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

Cytat:
Napisane przez aniolek-tasmanski Pokaż wiadomość
Moj najwiekszy patent na bycie Naj

Zawsze uzywalam depitalora elektrycznego do depilacji nog, zawsze troche bolalo, wloski odrastaly ale coraz slabsze.

Ktoregos dnia wpadlam na genialny pomysl, aby wysmarowac nogi znieczulajacym zelem stomatologicznym i zobaczyc czy nie bedzie bolalo tak tez zrobilam - prawie wcale nie bolalo. Spodobalo mi sie to i zapragnelam sobie jeszcze cos wydepilowac - rece ktorych nie depilowalam nigdy bo wloski na nich zawsze byly marne i prawie niewidoczne... no ale.... wysmarowalam je zlelem i do dziela

Po ok 15 minutach moje rece przypominaly oskubanego kurczaka po ok 30 minutach pokryly sie czerwonymi kropkami
Wpadlam na pomysl aby zrobic peeling - i to byl jeszcze wiekszy blad. Kropki zrobily sie wieksze, rece cale czerwone a w ciagu tygodnia pokryly sie mega stanami zapalnymi spowodowanymi wrastaniem wloskow.
Wyladowalam u lekarza, ktory pogratulowal mi pomyslowosci, przepisal masci i na 2 miesiace bluzeczki z dlugim rekawem w srodku lata
Na pomysl wpadlam pod koniec czerwca, a dopiero teraz moge zalozyc bluzke z krotkim rekawem ( sierpien )

moja rada: nie depilowac rak przed wakacjami, jesli ktos chce to zrobic pierwszy raz. Dla mie to pierwszy i ostatni raz

aniolek
to możesz być z siebie dumna bo właśnie uratowałaś mnie przed popełnieniem błędu
!!
Ostatnio stwierdziłam że moje jasne włoski bardzo odznaczają sie na opalonej skórze i w poniedziałek miałam się za to wziąć
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 16:39   #281
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 719
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

Cytat:
Napisane przez kaczorka Pokaż wiadomość
to możesz być z siebie dumna bo właśnie uratowałaś mnie przed popełnieniem błędu
!!
Ostatnio stwierdziłam że moje jasne włoski bardzo odznaczają sie na opalonej skórze i w poniedziałek miałam się za to wziąć


Nie rób tego, a wlasciwie calkowice odradzam Ci ten pomysl, chyba ze masz na oku jakas role w horrorze bez charakteryzacji
Po tym wloski odrosna takie same jak byly.

aniolek
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 719 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 17:44   #282
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

Jesli chodzi o mnie to:
- prostowanie wlosów, ktore są z natury dosyć proste(na co mi idealnie prościutkie? )
- golenie się na sucho
- opalanie się bez żadnych filtrów
- używanie toników z alkoholem
- obgryzanie paznokci(walcze z tym, walcze!)
- wycinanie skórek
- brak odpowiednich witamin
- codzienne stosowanie tuszu(nadal to robie, ale zaczynam używac olejku lub jakieś odżywki, aby mi nie wypadały...)
- nieregularne stosowanie balsamów, moja skóra wtedy wygląda masakryczne(rowniez chodzi mi tu o kremy do rąk)
- lizanie ust zimą i nie stosowanie żadnej pomadki ochronnej o tej porze roku
- zbyt duzo fast foodow
- zbyt malo owoców, warzyw i brak orzechów w diecie

Więcej nie pamiętam.

Gdzie jest temat z patentami na bycie naj?
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 17:46   #283
TheCuteOne
Zadomowienie
 
Avatar TheCuteOne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 338
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

Boże ten watek i mnie uratował! Chciałyśmy się dzisiaj z przyjaciółką wydepilować, wróciłyśmy opalone z wakacji i jasne włoski odznaczają się na rękach i pod pępkiem.
Dziękuje dziewczyny
__________________
We are what we do
and we do everything perfect
TheCuteOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 18:15   #284
Goosberry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 82
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

Głupia, niezbalansowana dieta odchudzająca, jaka stosowałam kilka lat temu! Doprowadziłam w ten sposób do odwapnienia organizmu, włosy wypadały garściami, zęby popsuły sie w ekspresowym tempie. Po powrocie do mądrego jedzenia włosy odrosły, odzyskały zdrowy wygląd, ale zęby same się nie naprawiły...
Goosberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 19:18   #285
italiaanka
Wtajemniczenie
 
Avatar italiaanka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bdg.
Wiadomości: 2 275
GG do italiaanka
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

[1=7d825fa9fec57cf5623273f e7eca2ef8f2442710_5d59d87 1e15d0;5096619]
Gdzie jest temat z patentami na bycie naj?[/quote]

- http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=115587

+

Buzia:
- http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=123996
- http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=122743

Włosy:
- http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=139296
__________________
...
italiaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 08:14   #286
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

u mnie najwiekszym grzechem jest mala ilosc ruchu i nieregularne jedzenie.
aha, zapomnialam o przesiadywaniu przed komputerem-najglupsze, co robie, a mam kiepski wzrok.
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 11:44   #287
rudzitsu
Raczkowanie
 
Avatar rudzitsu
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 306
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

U mnie łykanie cynku w tabletkach. Łykałam tylko przez miesiąc, bardziej z ciekawości niż potrzeby, i nabawiłam się w ten sposób anemii (o przyczynie dowiedziałam się później). Leczyłam się ponad rok łykając dość drogi preparat z żelazem.

Edit: chodziło o chrom.

Edytowane przez rudzitsu
Czas edycji: 2007-08-27 o 19:40
rudzitsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 13:46   #288
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

Cytat:
Napisane przez rudzitsu Pokaż wiadomość
U mnie łykanie cynku w tabletkach. Łykałam tylko przez miesiąc, bardziej z ciekawości niż potrzeby, i nabawiłam się w ten sposób anemii (o przyczynie dowiedziałam się później). Leczyłam się ponad rok łykając dość drogi preparat z żelazem.

A ja sobie właśnie od jakichś 2 tygodni łykam cynk i zauważyłam poprawę w stanie cery, mam nadzieję, że u mnie nie będzie takich skutków ubocznych
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 14:18   #289
rudzitsu
Raczkowanie
 
Avatar rudzitsu
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 306
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

A ja sobie właśnie od jakichś 2 tygodni łykam cynk i zauważyłam poprawę w stanie cery, mam nadzieję, że u mnie nie będzie takich skutków ubocznych
Może tylko na mnie tak podziałało Ale jeśli zaczniesz się robić senna częściej niż zwykle, zrób sobie morfologię krwi. To nie jest nic poważnego, po prostu obniżony poziom żelaza. Problemem jest głównie długotrwałe leczenie.
rudzitsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 14:57   #290
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

najnowsza z moich glupot:
wypicie 7up'a na kaca - obudzilam sie dzis rano z wielkim kacem i nie bylo nic innego do picia-sęk w tym , że jestem uczulona na cytrusy i teraz mam cala buzie w centkach, nogi tez, swedzi i piecze i jest okropnie. Nie moge sie dzis ruszyc z domu bo wszystkich wystrasze...
to byl czyn desperacki, tak bardzo bylam spragniona...
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 15:06   #291
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

Jeszcze na studiach rozjaśniłam sobie łeb woda utlenioną. Aż się wzdrygam na swoją głupotę, ale o dziwo włosy mi nie wypadły i nawet ładnie wyglądały. Więcej wielkich głupot nie pamiętam.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 15:33   #292
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

cóż za pouczający wątek!

ja też mam kilka antypatentów, niektóre z nich oczywiście milion razy tu wspomniane, ale ja potwierdzam:

- prostowanie włosów metalową prostownicą - siano, co z tego, że rozprostowane?:P
- skubanie twarzy, mam jedną krostę, rozdrapuję ją i następnego dnia są 3
- kiedyś - wyrywanie sobie brwi wedle własnego uznania, zostałam z ohydnymi brwiami, cieniutkie zaokraglone krechy. Na szczęście zapuściłam i udałam się na profesjonalną regulację. Teraz radzę sobie sama
- użycie peelingu truskawkowego do twarzy, bez uprzedniego sprawdzenia, czy mnie uczula. UCZULIŁ. Myslałam, że sobie skórę zdejmę!
- opalanie się bez filtra, leżąc na brzuchu i plotkując z koleżankami. Na uwagi koleżanek, żebym się posmarowała, mówiłam: "No Gosia, weeeź, zobacz, że nic mnie nie bierze!". Tak mnie nie wzięło, że potem przez 3 dni TŻ mi wsmarowywał litry kefiru i balsamu chłodzącego


jak coś sobie przypomnę, to dopiszę
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 15:40   #293
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

Cytat:
Napisane przez rudzitsu Pokaż wiadomość
Może tylko na mnie tak podziałało Ale jeśli zaczniesz się robić senna częściej niż zwykle, zrób sobie morfologię krwi. To nie jest nic poważnego, po prostu obniżony poziom żelaza. Problemem jest głównie długotrwałe leczenie.
Kurczę ja właśnie od jakiegoś czasu strasznie senna jestem Już o 20 wieczór mi się oczy kleją a rano ledwo się zwlekam z łóżka o 7 choć dla mnie wstanie o tej porze nie robi problemów
Chyba muszę odstawić na jakiś czas te tabletki i zobaczę co się stanie.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 19:30   #294
rudzitsu
Raczkowanie
 
Avatar rudzitsu
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 306
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Kurczę ja właśnie od jakiegoś czasu strasznie senna jestem Już o 20 wieczór mi się oczy kleją a rano ledwo się zwlekam z łóżka o 7 choć dla mnie wstanie o tej porze nie robi problemów
Chyba muszę odstawić na jakiś czas te tabletki i zobaczę co się stanie.
Jeśli łykasz tabletki od dwóch tygodni to chyba za szybko na negatywne działanie. Szczególnie, że pewnie zauważyłaś to już jakiś czas temu.

Poza tym właśnie przeczytałam, że cynk wspomaga walkę z anemią, więc mam pewien mętlik Ale tak czy inaczej możesz sobie zrobić badanie, może rzeczywiście brakuje Ci żelaza.

Edit: Panie widzisz i nie grzmisz!! Pomyliło mi się, chodziło o chrom, nie wiem co mi się z tym cynkiem pomieszało. Tak czy inaczej, uważajcie z suplementacją
rudzitsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 20:15   #295
nebya
Wtajemniczenie
 
Avatar nebya
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 498
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

Moje antypatenty na bycie NAJ ( zaczynając od dołu ):
* zaniedbanie stóp- ignorowanie bólu dużego palca--> skutek: krwawiący krater z którego leci ropa:/ i lekceważenie konieczności używania tarki do pięt- skutku można się domyślać
* ogolenie maszynką ud (chociaż wcale tego nie potrzebowały) efekt: busz
* ignorowanie początków pomarańczowej skórki na pośladkach- efekt: szkoda słów...
* pomysłowe ogolenie sobie włosków pod pępkiem w ramach przykazania: " Toleruje włosy tylko na głowie"- skutek: pionowy, czarny, włochaty szlaczek...
* uzależnienie od Coli i Pepsi- efekt: brzuch jak balon
* powstanie "galaretki" na ramionach- a wystarczyłyby zapobiegawcze ćwiczenia
* bunt przeciwko aparatowi na zęby ( takiemu zdejmowanemu), nawet zakładanie go wyłącznie na noc było dla mnie nie do zniesienia- efekt: krzywe zęby-paskudny uśmiech
* no i moje WYBITNE osiągnięcie: zgolenie maszynką włosków nad górną wargą a teraz mam po prostu wąsy, z którymi nie mogę sobie poradzić
* i to co u większości czyli brak ruchu

Oooo jejku, jak tego dużo
__________________

nebya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 20:38   #296
rozmarynek
Zadomowienie
 
Avatar rozmarynek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 362
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

BArdzo, ale to bardzo pouczający wątek
__________________
"Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić."

Albert Einstein


rozmarynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 09:13   #297
CaliDreamin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: los angeles
Wiadomości: 1 238
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

1. Wizyta u wczesiej nie sprawdzonego fryzjera. Najlepiej zapytac znajoma/sasiadke/kuzynke/etc z ladna fryzura czy kolorem gdzie chodzi.

2. Obcinanie grzywki w domu

3. Farbowanie wlosow w domu, a juz nie daj boze rozjasnianie ciemnych !!!!

4. Zabawy z nowa maseczka (czy jakimkolwiek kosmetykiem do pielegnacji twarzy) dzien (lub 2) przed randka, weselem, etc.

5. Oczyszczanie cery u kosmetyczki (wyciskanie): totalnie bezsensowne i niemilosiernie bolesne !

6. Golenie na sucho

7. Nie sprawdzenie makijazu w swietle naturalnym przed wyjsciem z domu.

8. Tani podklad.

9. Dobieranie kosmetykow pielegnacyjnych tylko poslugujac sie kategoriami nadanymi przez producenta (tz., mam tradzik, to znaczy ze musze kupic tylko to, na czym napiseane jest "dla skory tradzikowej), a nie wedlug tego, jak cera reaguje na dany srodek, w danym sezonie. Czasami potrzebne bedzie np. mleczko i toner dla cery wrazliwej, a potem gel punktowy na tradzik.
__________________

Tell from my attitiude that I'm most definitely

Nakarm zwierzeta w schroniskach ZA DARMO
CaliDreamin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 11:36   #298
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

Cytat:
Napisane przez CaliDreamin Pokaż wiadomość

5. Oczyszczanie cery u kosmetyczki (wyciskanie): totalnie bezsensowne i niemilosiernie bolesne !
ja się z tym nie zgodzę mam świetną, sprawdzoną kosmetyczkę i od dawna oczyszczam u niej twarz, dzieki temu ciesze sie piękną cerą. Jest wykwalifikowana więc nie mam przez to blizn, dziur itp. tylko gładką piękną cerę. Najgorzej jak się trafi na złą kosmetyczkę.

swoją liste narazie tworzę niedługo dodam
agiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 21:40   #299
rozmarynek
Zadomowienie
 
Avatar rozmarynek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 362
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

Cytat:
Napisane przez CaliDreamin Pokaż wiadomość

2. Obcinanie grzywki w domu
ee tam, ja czesto podcinam sobie sama
__________________
"Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić."

Albert Einstein


rozmarynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 07:11   #300
CaliDreamin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: los angeles
Wiadomości: 1 238
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

Cytat:
Napisane przez agiii Pokaż wiadomość
ja się z tym nie zgodzę mam świetną, sprawdzoną kosmetyczkę i od dawna oczyszczam u niej twarz, dzieki temu ciesze sie piękną cerą. Jest wykwalifikowana więc nie mam przez to blizn, dziur itp. tylko gładką piękną cerę. Najgorzej jak się trafi na złą kosmetyczkę.

swoją liste narazie tworzę niedługo dodam
U mnie nie sprawdzaja sie zadne jednorazowe zabiegi kosmetyczne. No, chyba ze kiedys zaszaleje i zrobie sobie botox, pewnie wtedy bedzie widac jakis efekt.

Na mojej buzi roznice robi tylko systematyczne stosowanie pewnych srodkow (filtr, retin a, kwasy).
__________________

Tell from my attitiude that I'm most definitely

Nakarm zwierzeta w schroniskach ZA DARMO
CaliDreamin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:47.