potrzebna szybka pomoc!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-27, 18:54   #1
dominika_arkadia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6

potrzebna szybka pomoc!!


Potrzebuje podkład do mojej cery: tłustej, z zaczerwienieniami i bardzo wymagającej. Polecono mi Revlon Colorstay, ale niestety nie mogę go nigdzie dostać, a na zamawianie nie mam czasu. Dlatego proszę was o pomoc!! Musi byc taki, żeby przez całą noc moja cera była matowa, niemusi byc też aż taki drogi Liczę na waszą pomoc do wtorku to jest do 30 stycznia
dominika_arkadia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 19:09   #2
basinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 94
GG do basinka
Dot.: potrzebna szybka pomoc!!

Cere mam taką samą jak Ty i od razu moge Ci powiedzieć ,że nie ma takiego podkładu ,który matowił by cere 24 h .Poprostu tak jak ja metodą prób musisz dobrać odpowiedni dla siebie ,gdyż cera cerze nie równa i każdemu odpowiada cos innego.Ja obecnie stosuje Revlon Colorstay (do kupienia w perfumerii Douglas ) i jestem bardzo zadowolona ,ale do tego oczywiście używam pudru sypkiego pyłkowego z Oriflame .Dzięki takiemu zestawowi moja bużka naprawde przez wiele godzin jest matowa.A gdy zaczne się błyszczeć a nie mam przy sobie puderku do poprawki to przykładam zwykłą chusteczke higieniczną do twarzy i delikatnie odciskam tłuszczyk.Pozdrawiam
basinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 08:33   #3
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: potrzebna szybka pomoc!!

Podkładów matujących jest całe mnóstwo, tylko iść do jakiejść drogerii i wybierać, ale żaden podkład nie będzie Ci utrzymywał matowej buzi przez całą noc. Trzeba co jakiś czas sobie pomagać bibułkami, husteczkami i puderm w kamieniu. Jedynie co przed może pomóc w utrzymaniu matu baza pod makijaż.Jeżeli nie możesz nigdzie dostać revlonu, to proponuję Ci Lirene City Matt, Loreal Ideal Balance albo Max Factor Lasting Performance. Są one bardziej dostępne i na pewno szybciej je znajdziesz pozdrawiam i życzę udanej zabawy
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:11.