Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-21, 11:38   #2911
zupa_grochowa
Rozeznanie
 
Avatar zupa_grochowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 906
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez panna_hanna1 Pokaż wiadomość
Ja uczyłam się z ltestów i zdałam za 1 razem Pytania były te same, więc bez problemu zdałam A tą płytę dostałaś w swoim ośrodku nauki jazdy?? I co, pytania były zupełnie inne niż na egzaminie?
tak, płytę dostałam w osk i z pytań z niej powtórzyły się dwa. Spróbuję te ltesty, super dzięki
__________________
zupa_grochowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-21, 11:49   #2912
panna_hanna1
Raczkowanie
 
Avatar panna_hanna1
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: O
Wiadomości: 171
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Ja zdalam dwa lata temu, ale również ltesty. Polecam bardzo. Za moich czasow nie bylo dostępnych wszystkich pytań, a jednak 90% powtórzyło mi sie na egzaminie. Rok temu brat z nich sie uczył i rowniez za 1 (a nikt mu tego nie wrozyl). Teraz dalam tablet kolezance (na androida testy za bez limitu czasowego) i tez jest zachwycona.


Powodzenia dla wszystkich. Na 100% zdacie i będziecie smigac bez eLki na dachu, a to jest dopiero prawdziwa nauka jazdy
To prawda, to jest wtedy już nawet szkoła życia a na drodze zdarzają się różni "królowie" dróg, za których też trzeba niestety myśleć

Cytat:
Napisane przez zupa_grochowa Pokaż wiadomość
tak, płytę dostałam w osk i z pytań z niej powtórzyły się dwa. Spróbuję te ltesty, super dzięki
Ojej to dziwne, że ta baza już jest tyle czasu jawna a szkoła Ci dała taką płytę... trochę słabo. W tych ltestach jest fajnie, bo tam są wyjaśnienia do pytań Przerób wszystkie i będzie dobrze, zobaczysz! Życzę Ci zdania teorii na maxa
__________________
panna_hanna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-21, 12:07   #2913
zupa_grochowa
Rozeznanie
 
Avatar zupa_grochowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 906
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez panna_hanna1 Pokaż wiadomość
To prawda, to jest wtedy już nawet szkoła życia a na drodze zdarzają się różni "królowie" dróg, za których też trzeba niestety myśleć

Ojej to dziwne, że ta baza już jest tyle czasu jawna a szkoła Ci dała taką płytę... trochę słabo. W tych ltestach jest fajnie, bo tam są wyjaśnienia do pytań Przerób wszystkie i będzie dobrze, zobaczysz! Życzę Ci zdania teorii na maxa
No osk na koniec okazała się wyłudzaczem kasy i ostatecznie ją zmieniłam, po tekście instruktorki, że zaliczy mi praktyczny egzamin wewnętrzny POD WARUNKIEM że wykupię szesnaście godzin jazd co do płyty- też moja wina, bo mogłam zainteresować się wcześniej czy pytania się zgadzają. Siedzę i rozwiązuję ltesty do piątku i dam znać, wielkie dzięki
__________________
zupa_grochowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-21, 12:14   #2914
panna_hanna1
Raczkowanie
 
Avatar panna_hanna1
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: O
Wiadomości: 171
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez zupa_grochowa Pokaż wiadomość
No osk na koniec okazała się wyłudzaczem kasy i ostatecznie ją zmieniłam, po tekście instruktorki, że zaliczy mi praktyczny egzamin wewnętrzny POD WARUNKIEM że wykupię szesnaście godzin jazd co do płyty- też moja wina, bo mogłam zainteresować się wcześniej czy pytania się zgadzają. Siedzę i rozwiązuję ltesty do piątku i dam znać, wielkie dzięki
Pfff co za chamstwo, no nie wierzę... Co do płyty - no wiesz, ogólnie to osk powinny chyba rozeznawać się w temacie pytań i dbać o to, by mieć wszystko aktualne itp, w końcu to chodzi o to, żeby ich kursanci zdawali za 1 razem... No ale chyba to jakoś inaczej działa w przypadku tej szkoły
Powodzenia i czekamy na dobre wieści
__________________

Edytowane przez panna_hanna1
Czas edycji: 2016-06-21 o 12:17
panna_hanna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-21, 12:46   #2915
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez panna_hanna1 Pokaż wiadomość
To prawda, to jest wtedy już nawet szkoła życia a na drodze zdarzają się różni "królowie" dróg, za których też trzeba niestety myśleć



Ojej to dziwne, że ta baza już jest tyle czasu jawna a szkoła Ci dała taką płytę... trochę słabo. W tych ltestach jest fajnie, bo tam są wyjaśnienia do pytań Przerób wszystkie i będzie dobrze, zobaczysz! Życzę Ci zdania teorii na maxa
Taak królowie szosy. Ja ostatnio jadę, jade dziewczyna dala kierunek no ok skreci do sklepu to zwolnilam. Przejchala wjazd i jedzie dalej (wtedy juz bylam zdziwiona), a ona co? Pojechala pod prad... Tam jest osobno wjazd i wyjaz i ona pojechala wjazd.


Wiecie co do oks. To każdy jest inny z tymi testami. U mnie właśnie zamiast płyt wykupowali nam dostęp do ltestow na 3 miesiące. A większość jednak daje plyte. Tyle, ze wszyscy co znam na płytach zdaja zazwyczaj za którymś razem. Wiec jak ktos mi bliski zdaje to od razu mowie o tych testach. Teraz kolezanka poszla do dobrego osk, ale jednak ma płytę.
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-21, 12:48   #2916
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez zupa_grochowa Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, dzisiaj miałam egzamin teoretyczny, którego nie zdałam, następny mam w piątek, stąd moje pytanie: z czego korzystałyście przy nauce na teoretyczny? robiłam egzaminy z płyty 'kierowca doskonały' i wszystkie wychodziły pozytywnie, więc myślałam że nie będę miała problemu ze zdaniem. Jakie 'pomoce naukowe' polecacie?
Dostałam płytę z osk. Zdałam za pierwszym razem. Korzystałam też z darmowych testów na interi
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-21, 15:40   #2917
red_tea
Wtajemniczenie
 
Avatar red_tea
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 376
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Zdalam!!!
Za pierwszym razem w stolicy, jestem z siebie dumna

Jestem teraz w pracy, pozniej opiszę jak bylo
Gratuluję! Opisz, chętnie poczytam bo za tydzień mnie to czeka






Cytat:
Napisane przez zupa_grochowa Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, dzisiaj miałam egzamin teoretyczny, którego nie zdałam, następny mam w piątek, stąd moje pytanie: z czego korzystałyście przy nauce na teoretyczny? robiłam egzaminy z płyty 'kierowca doskonały' i wszystkie wychodziły pozytywnie, więc myślałam że nie będę miała problemu ze zdaniem. Jakie 'pomoce naukowe' polecacie?
Ja też robiłam testy z tej płyty + oczywiście przeczytałam książkę. Zdałam za pierwszym
Sporo znajomych polecało zdamyto, ale szczerze mówiąc nie wypowiem się, bo nie próbowałam
__________________
2016 gonna be the year of "how big can I get my ass"
red_tea jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-21, 16:44   #2918
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Zdalam!!!
Za pierwszym razem w stolicy, jestem z siebie dumna

Jestem teraz w pracy, pozniej opiszę jak bylo
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez zupa_grochowa Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, dzisiaj miałam egzamin teoretyczny, którego nie zdałam, następny mam w piątek, stąd moje pytanie: z czego korzystałyście przy nauce na teoretyczny? robiłam egzaminy z płyty 'kierowca doskonały' i wszystkie wychodziły pozytywnie, więc myślałam że nie będę miała problemu ze zdaniem. Jakie 'pomoce naukowe' polecacie?
Książka kierowca doskonały i testy z tej książki, ja zdałam za 1 na maxa..
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-21, 19:16   #2919
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Dziękuję dziewczyny za wsparcie, jesteście kochane

W pracy miałam taką możliwość, że mogłam na blogu firmowym opisać dokładnie przebieg egzaminu, więc pozwolę sobie to tutaj także wstawić. Generalnie ten wpis jest nakierowany na pokazanie trasy egzaminacyjnej po Warszawie, więc ulice/skrzyżowania mogą tu być zbędne.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Egzamin rozpoczął się dokładnie o zaplanowanej godzinie – 8:00. Jedni uznają, że jest to pora bardzo dużego natężenia ruchu, spieszących się kierowców i braku miejsc parkingowych, jednak są także plusy tak wczesnej pory. W moim przypadku fakt, że zarówno z przodu, jak i z tym za moją egzaminacyjną L-ką jechały samochody przyczyniał się do większej pewności przy wykonywaniu manewrów. Wystarczy podążać za pojazdem przed nami, zachować odpowiednią odległość, zwracać uwagę na to, co kierowcy przed nami robią i ich naśladować (włączyć kierunkowskaz na przykład ). Jedyną bolączką tego typu sytuacji jest jednak obowiązek wyczucia, czy jesteśmy w stanie wykonać określony manewr przed zmianą świateł na czerwone.
WORD Radarowa - plac manewrowy

Przed wyjazdem na miasto należy zaliczyć najpierw plac manewrowy czyli przygotowanie do jazdy, jazdę po łuku oraz ruszanie ze wzniesienia. Od razu bardzo budujący był fakt, iż wszystkie osoby z tej samej tury zdających, bezbłędnie wykonali zadania na placu i wyjechali na miasto. A więc ja postanowiłam zrobić to samo! Po pozytywnym zakończeniu manewrów na placu rozpoczął się już „prawdziwy, na żywo, bez pomocy instruktora, wyczekiwany przez 30 godzin jazd” egzamin na prawo jazdy.


Pierwszym poleceniem egzaminatora po opuszczeniu placu manewrowego była prośba o skręt w prawo – a więc w kierunku skrzyżowań równorzędnych na ulicy Radarowej. Jednak stosunkowo szybko usłyszałam polecenie „Proszę skręcić w lewo” (na ulicę Lechicką). Tu także mamy skrzyżowania równorzędne, na których musimy się odpowiednio zachować. Kolejne polecenie (skręt w lewo) sprawiło, że poczułam się o wiele pewniej. Kierowaliśmy się w stronę najpopularniejszego miejsca egzaminowych pielgrzymek, do swoistej Mekki L-ek różnej maści, które oblegają to skrzyżowanie o każdej porze dnia i nocy – dojeżdżaliśmy do Ronda Jerzego Wojnara (popularnie nazywane jest „rondem na Hynka” - skrzyżowanie al. Krakowskiej, Łopuszańskiej oraz Hynka). Zawracanie na nim udało się bez problemu (uwaga na światła i tramwaje!).

Po manewrze zawracania na rondzie instruktor zamilkł na dobre 5 minut, co podczas egzaminu jest albo bardzo dobrym znakiem albo bardzo złym W tym czasie cały czas musiałam poruszać się cały czas prosto. W końcu można było rozpędzić auto! Warto jednak pamiętać, że na ul Grójeckiej obowiązuje (przez nikogo nieprzestrzegane) ograniczenie do 50km/h. I żeby nie blokować ruchu należy dokładnie te 50km/h jechać. Po „szaleńczej” jeździe zgodnie z ograniczeniem prędkości znaleźliśmy się w okolicy ul. Korotyńskiego, gdzie padło polecenie, aby skręcić w prawo. To stosunkowo mało problematyczna uliczka – jeden pas ruchu, jednak warto zwrócić szczególną uwagę na rowerzystów. Już, już kątem oka widziałam, jak egzaminator chce za mnie nacisnąć pedał hamulca przy niejednoznacznej sytuacji właśnie z rowerzystą. Ubiegłam go
Na skrzyżowaniu z pierwszeństwem łamanym (Korotyńskiego/Mołdawska) jechaliśmy dalej prosto, aż do miejsca, gdzie możliwe było parkowanie równoległe (okolice skrzyżowania ul. Korotyńskiego i Jasielskiej). A więc nawet w stolicy, w porannym szczycie komunikacyjnym można spodziewać się tego trudniejszego (wg wielu kursantów) parkowania. Na szczęście ruch nie był zbyt intensywny, dzięki czemu można było spokojnie wykonać ten manewr.
Co ciekawe, najbardziej problematyczne, w mojej subiektywnej ocenie, były stosunkowo proste skrzyżowania, które podczas wzmożonego ruchu nie umożliwiały wjazdu na nie z drogi podporządkowanej (np. skrzyżowanie ulic Pawińskiego i Pruszkowskiej oraz Pawińskiego i Korotyńskiego – tutaj jest znak STOP, bezwzględny zakaz zatrzymania). Gdy czas oczekiwania wydłuża się, a kolejka aut za nami staje się coraz dłuższa, najgorsze co można zrobić, to gwałtownie wyrwać do przodu z nadzieją, że zdąży się przed nadjeżdżającymi autami. Albo próbować wyjechać i nagle się rozmyślić i utknąć na krawędzi drogi z pierwszeństwem. Na szczęście egzaminator nie wydawał się być bardzo zniecierpliwiony oczekiwaniem na możliwość przejazdu (pewnie regularnie jeździ w godzinach szczytu ), dzięki czemu wyczekałam odpowiedni moment i spokojnie wykonałam manewr skrętu w lewo.


MAŁA CIEKAWOSTKA

Egzaminator nacisnął za mnie pedał hamulca, a mimo to nie zakończył egzaminu! W mojej ocenie (a jak się później okazało także egzaminatora), nie było w niej mojej winy, zaniedbania czy nieuważności. Sytuacja ta rozegrała się podczas wykonywania manewru rozpędzania się do 50km/h i zatrzymania w wyznaczonym miejscu. Po prośbie o dynamiczne przyspieszenie egzaminator szybko zmienił zdanie i zahamował. Byliśmy na wąskiej drodze dwukierunkowej, gdzie stosunkowo często przechodzą piesi. W chwili rozpoczęcia przeze mnie przyspieszania, jeden z przechodniów wyszedł na jezdnię. Gwałtowna reakcja egzaminatora nie była jednak skierowana w moją stronę – sam uzmysłowił sobie, że wykonywanie tego typu manewru w tym miejscu nie jest najlepszym pomysłem.
Po wykonaniu zadań egzaminacyjnych wracałam do WORDu ul. Racławicką, Żwirki i Wigury, a następnie 1 Sierpnia oraz Radarową. Pod bramą WORDu warto być szczególnie wyczulonym i nie dopuścić do stoczenia się pojazdu – jest tam dość spore wzniesienie, na którym należy czekać do pełnego otwarcia bramy. Po wjechaniu na teren ośrodka egzaminacyjnego byłam poproszona o zaparkowanie samochodu obok innych L-ek w takim sam sposób, jak pozostałe – czyli tyłem. Czy muszę pisać, że podczas 30 godzin jazd praktycznych ani razu sama nie wykonywałam tego manewru? Ale po drobnych poprawkach elegancko się udało "
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Pan egzaminator trafił mi się bardzo mrukliwy i zacięty. Nie był na pewno opryskliwy czy krzykliwy, nic z tych rzeczy. Był za to cały czas niezadowolony, wytykał potknięcia, a nie mówił nic po dobrze wykonanych manewrach (co chyba jest standardem na egzaminie, bo podczas jazd słyszało się jednak jakąś tam aprobatę).
Hmmm, mogę powiedzieć tak - mógł mnie oblać ale jednak tego nie zrobił. Czyli mimo średnio przyjmnej atmosfery zależało mu, aby dać szansę kursantowi. Wiadomo, że każdy egzaminator jest inny, ale wydaje mi się, że na taki negatywny i mrukliwy typ najlepszą metodą jest ignorowanie jego negatywnych przytyków (tylko powiedzieć "tak, ma pan rację, będę na to uważała", nie tłumaczyć się!) i kontynuowanie jazdy.


Uff, ciekawe czy doczytacie tę moją relację


Tutaj mam jeszcze trasę mojego egzaminu zapisaną lokalizatorem GPS:
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-21, 20:50   #2920
An_04
Raczkowanie
 
Avatar An_04
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 189
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

U mnie dzisiaj zdana teoria. 👍 Praktyczny dopiero 18.07. 😀
__________________

We make a living
by what we get, but we make a life by what we give.
An_04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-22, 05:45   #2921
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez An_04 Pokaż wiadomość
U mnie dzisiaj zdana teoria. 👍 Praktyczny dopiero 18.07. 😀
Gratuluję. Takie długie terminy, czy tak chciałaś?

Byłam wczoraj z prezentami u mojej instruktorki. Wzruszyła się, wycałowała mnie, wyprzytulała mnie. pogadałyśmy. Me
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-22, 06:50   #2922
panna_hanna1
Raczkowanie
 
Avatar panna_hanna1
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: O
Wiadomości: 171
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Taak królowie szosy. Ja ostatnio jadę, jade dziewczyna dala kierunek no ok skreci do sklepu to zwolnilam. Przejchala wjazd i jedzie dalej (wtedy juz bylam zdziwiona), a ona co? Pojechala pod prad... Tam jest osobno wjazd i wyjaz i ona pojechala wjazd.
Wiecie co do oks. To każdy jest inny z tymi testami. U mnie właśnie zamiast płyt wykupowali nam dostęp do ltestow na 3 miesiące. A większość jednak daje plyte. Tyle, ze wszyscy co znam na płytach zdaja zazwyczaj za którymś razem. Wiec jak ktos mi bliski zdaje to od razu mowie o tych testach. Teraz kolezanka poszla do dobrego osk, ale jednak ma płytę.
Zakręciła się dziewczyna i nie ogarnęła pewnie Mnie to denerwują idioci, którzy wyprzedzają na siłę i zmuszają tego jadącego z przeciwnego kierunku (który jedzie prawidłowo i swoim pasem) do zwolnienia albo uciekania na pobocze... Bezmózgi.

No widzisz, to też zależy co to za płyta, bo jest ich chyba sporo na rynku (ja o tej co dziewczyny pisały słyszę pierwszy raz) - jedne mogą mieć te oficjalne pytania, inne nie. Wszystko zależy od płyty. No nie ukrywajmy, że są ludzie, którzy chcą się nauczyć, a są tacy, którzy chcą tylko zapamiętać odpowiedzi i zdać. Ja byłam osobą, która chciała i się nauczyć i zdać, więc do tych ltestów przekonały mnie wyjaśnienia i ta możliwość konsultacji z ekspertem. I szczerze mówiąc jakbym dostała w osk płytę z pytaniami (mając świadomość, że baza jest już jawna), a potem by się okazało, że to nie były oficjalne pytania i nie zdałam - no wkurzyłabym się trochę.

Cytat:
Napisane przez An_04 Pokaż wiadomość
U mnie dzisiaj zdana teoria. 👍 Praktyczny dopiero 18.07. 😀
Gratulacje!

squirrelqa ja doczytałam do końca
__________________
panna_hanna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-22, 08:15   #2923
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez zupa_grochowa Pokaż wiadomość
tak, płytę dostałam w osk i z pytań z niej powtórzyły się dwa. Spróbuję te ltesty, super dzięki
Rób LIWONE Dodatkowo robiłam te ze stron w necie, ale liwone miałam już opanowaną w 98%.
__________________
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc,
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."
amelj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-22, 08:18   #2924
An_04
Raczkowanie
 
Avatar An_04
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 189
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez justka89 Pokaż wiadomość
Gratuluję. Takie długie terminy, czy tak chciałaś?
Długie terminy. Niby niewielkie miasto, a cała masa ludzi robi prawko. Na dodatek jest mało egzaminatorow i wszystko mozolnie idzie. 😐
__________________

We make a living
by what we get, but we make a life by what we give.
An_04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-22, 08:19   #2925
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez An_04 Pokaż wiadomość
U mnie dzisiaj zdana teoria. 👍 Praktyczny dopiero 18.07. 😀
gratulacje!

squirrelqa Dziękować za opis (choć ja dzieka Bogu w Wawie zdawać nie bede )
__________________
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc,
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."
amelj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-22, 08:20   #2926
An_04
Raczkowanie
 
Avatar An_04
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 189
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez panna_hanna1 Pokaż wiadomość

Gratulacje!
Dziękuję! 😀

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------

Cytat:
Napisane przez amelj Pokaż wiadomość
gratulacje!
Dzięki! 😄
__________________

We make a living
by what we get, but we make a life by what we give.
An_04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-22, 08:21   #2927
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

red_tea Kiedy dokładnie masz? Ja w srode
__________________
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc,
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."
amelj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-22, 09:19   #2928
red_tea
Wtajemniczenie
 
Avatar red_tea
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 376
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez amelj Pokaż wiadomość
red_tea Kiedy dokładnie masz? Ja w srode
Miałam mieć we wtorek, ale okazało się, że wtedy wyjeżdżam. Dzwoniłam do mojego instruktora, zmienił mi termin na czwartek . Dwa dni więcej stresu już zaczęłam się nawet zastanawiać, czy nie wziąć czegoś na uspokojenie
__________________
2016 gonna be the year of "how big can I get my ass"
red_tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-22, 09:43   #2929
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez red_tea Pokaż wiadomość
Miałam mieć we wtorek, ale okazało się, że wtedy wyjeżdżam. Dzwoniłam do mojego instruktora, zmienił mi termin na czwartek . Dwa dni więcej stresu już zaczęłam się nawet zastanawiać, czy nie wziąć czegoś na uspokojenie
Ja też już się trzęsę, a jeszcze dochodzą inne stresy Kiedyś brałam neopersen ale nic nie dawał, wiec teraz sobie odpuszcze
__________________
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc,
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."
amelj jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-22, 09:45   #2930
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

ja dzis pojeździłam, instruktor przeciągną mnie po najgorszych miejscach w mieście, podpuszczał trochę żebym skupiła sie na znakach. I opieprzył jak mogłam nie zdać z moimi umiejętnościami.

a u nas na egazmin praktyczny czeka się - uwaga - 2 dni
__________________

30 w 2016
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-22, 14:14   #2931
red_tea
Wtajemniczenie
 
Avatar red_tea
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 376
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez amelj Pokaż wiadomość
Ja też już się trzęsę, a jeszcze dochodzą inne stresy Kiedyś brałam neopersen ale nic nie dawał, wiec teraz sobie odpuszcze
Czyli widzę,że nie tylko ja się tak denerwuję niby dobrze się czuję za kierownicą, ale jak pomyślę przez jakie głupoty można nie zdać to...
__________________
2016 gonna be the year of "how big can I get my ass"
red_tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 10:52   #2932
panna_hanna1
Raczkowanie
 
Avatar panna_hanna1
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: O
Wiadomości: 171
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez dominikowa Pokaż wiadomość
ja dzis pojeździłam, instruktor przeciągną mnie po najgorszych miejscach w mieście, podpuszczał trochę żebym skupiła sie na znakach. I opieprzył jak mogłam nie zdać z moimi umiejętnościami.

a u nas na egazmin praktyczny czeka się - uwaga - 2 dni
To tam u Ciebie to chyba nikt prawka nie zdaje, jak takie terminy...
__________________
panna_hanna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 11:26   #2933
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

dzięki za pocieszenie
ośrodek jest duży, dużo egzaminatorów - zarobić muszą. Ale przyjeżdzaja do nas ludzie np z Krakowa Bochni zdawać bo u nas podobno łatwiej
__________________

30 w 2016
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 11:58   #2934
panna_hanna1
Raczkowanie
 
Avatar panna_hanna1
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: O
Wiadomości: 171
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez dominikowa Pokaż wiadomość
dzięki za pocieszenie
ośrodek jest duży, dużo egzaminatorów - zarobić muszą. Ale przyjeżdzaja do nas ludzie np z Krakowa Bochni zdawać bo u nas podobno łatwiej
Bardziej miałam na myśli, że nikt nie zdaje/nie podchodzi do prawka, w sensie nie chce mieć prawa jazdy i nie robi go, o. Źle się wyraziłam A życzę oczywiście jak najlepiej
__________________
panna_hanna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 06:04   #2935
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 10:06   #2936
zupa_grochowa
Rozeznanie
 
Avatar zupa_grochowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 906
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Heej zdana teoria 74/74 dzięki Ltestom i Wizażankom Dziewczyny jeszcze raz wielkie dzięki za polecenie ltestów Obok mnie dziewczyna zdawała pierwszy raz i uczyła się z płyty 'kierowca doskonały' i niestety nie zdała.
Dla potomnych: nie uczcie się z płyty 'kierowca doskonały', to nie są pytania z oficjalnej bazy!!! a przynajmniej nie wszystkie...
Praktyczny 18 lipca, będę miała przerwę od jazd ponieważ od lipca zmieniam miejsce zamieszkania, jak myślicie warto wykupić jazdy w innym mieście?
__________________
zupa_grochowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 10:36   #2937
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Ja bym dokupila chociaz 2. Do 18 Spiro czasu.

Dzis mialam jazdy, masakra jakas, nigdy nie mialam proplemow z parkowaniem po skosie a dzis nie radzilam sobie. Instructor powtarzal zebym die uspokoila bo robie glupoty. Czarno widze jutrzejszy egzamin, mam jeszcze 1 godz jazd przed egzaminem
__________________

30 w 2016
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 13:08   #2938
red_tea
Wtajemniczenie
 
Avatar red_tea
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 376
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez zupa_grochowa Pokaż wiadomość
Heej zdana teoria 74/74 dzięki Ltestom i Wizażankom Dziewczyny jeszcze raz wielkie dzięki za polecenie ltestów Obok mnie dziewczyna zdawała pierwszy raz i uczyła się z płyty 'kierowca doskonały' i niestety nie zdała.
Dla potomnych: nie uczcie się z płyty 'kierowca doskonały', to nie są pytania z oficjalnej bazy!!! a przynajmniej nie wszystkie...
Praktyczny 18 lipca, będę miała przerwę od jazd ponieważ od lipca zmieniam miejsce zamieszkania, jak myślicie warto wykupić jazdy w innym mieście?
Kurczę, ale tamte pytania mają przecież ten oficjalny znaczek... ja też się z tej płyty uczyłam (i z książki) no i 74pkt za pierwszym razem.
__________________
2016 gonna be the year of "how big can I get my ass"
red_tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 14:26   #2939
nocnytrans
Raczkowanie
 
Avatar nocnytrans
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 76
GG do nocnytrans
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

ja również uczyłam się jedynie z książki i płyty "Kierowca doskonały" bez żadnych internetowych testów itp. i za pierwszym zdane ma maxa, więc mnie dobrze przygotował ten zestaw

a wszystkim, które zdały do tej pory gratuluje!!
__________________
UMCS
kierowca: 13.04.2016 za pierwszym!
31.12.2015
nocnytrans jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 15:21   #2940
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez red_tea Pokaż wiadomość
Kurczę, ale tamte pytania mają przecież ten oficjalny znaczek... ja też się z tej płyty uczyłam (i z książki) no i 74pkt za pierwszym razem.
Cytat:
Napisane przez nocnytrans Pokaż wiadomość
ja również uczyłam się jedynie z książki i płyty "Kierowca doskonały" bez żadnych internetowych testów itp. i za pierwszym zdane ma maxa, więc mnie dobrze przygotował ten zestaw

a wszystkim, które zdały do tej pory gratuluje!!
Ja tak samo
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-07 14:39:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:37.