Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-24, 22:28   #3211
kropelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar kropelkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 776
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Nie no na wągry nie. Przecież on mnie w ogóle nie słuchał więc nie sądzę by na to przepisywał

Hmm a co do farbki to już szykujesz się do farbowania?

Ja się właśnie zastanawiam kiedy farbować.. bo teraz na tym poziomie ledwo widać odrosty, więc mogłabym przetrzymać.. ale.. z drugiej strony jak przetrzymam a matrix wyjdzie dupowato to znów będzie lament
chyba chciał byle wypisać recepte nie ważne na co i po co
tak myśle wlasnie kiedy farbowac może za tydzień tylko wtedy będę miała okres to może zaczekam kilka dni i jesli jednak ten matrix to może taniej wyjdzie na all zamówić jutro się zorientuje to jeszcze musze jak coś poczekać na paczke
hmm nie wiem co Ci radzić bo ja sama nie wiem zabardzo co mam ze swoimi włosami robić

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
A czy długaśne... a pamietasz jakie krotkie miałam? Albo mój goły karczek po ścięciu pierwszym ?

Ja mam do przetestowania albo Wellaton 9.1, albo Matrixa 9av. I nie wiem co 1. W sumie, a nóż mi Wellaton podpasuje, a tańszy A jak nie wyjdzie to sie wypłucze i wrazie co Matrixem poprawie pozniej. Niee wiem cholera
Znowu jak zrobie Matrixem i nie wyjdzie albo sie wyplucze po 2 myciach jak Viking to sie niezle wkurze ze tyle kasy wydałam na te farby a dupa

P.S. Juz nie mowie ile mi zajelo napisanie tego posta bo mi sie literki przestawiaja
Lubie winko
ale wiesz co szybko Ci włosy rosną naprawde
ja się cały czas waham stockholm czy matrix bo już na inną pomysłu nie mam na razie chyba, że żadna z nich nie będzie mi się podobała to wtedy jakiś garnier znajde i już
hehe wariatka
kropelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 22:36   #3212
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
chyba chciał byle wypisać recepte nie ważne na co i po co
tak myśle wlasnie kiedy farbowac może za tydzień tylko wtedy będę miała okres to może zaczekam kilka dni i jesli jednak ten matrix to może taniej wyjdzie na all zamówić jutro się zorientuje to jeszcze musze jak coś poczekać na paczke
hmm nie wiem co Ci radzić bo ja sama nie wiem zabardzo co mam ze swoimi włosami robić



ale wiesz co szybko Ci włosy rosną naprawde
ja się cały czas waham stockholm czy matrix bo już na inną pomysłu nie mam na razie chyba, że żadna z nich nie będzie mi się podobała to wtedy jakiś garnier znajde i już
hehe wariatka
No mi droga eliminacji zostały te 2 farbki A ja jakbym miała wybrac czy matrix czy stockholm to bym chyba brała matrixa bo wiekszy Nic nie poaradze że ekonomiczna babka ze minie

No a włosy rosna jako tako Jakbym jakies dopalacze brała to by pewnie szybciej rosły. A tak to w sumie nie wiem, w sierpniu te najdłuzsze pióra konca szyi mi ledwo sięgały
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 22:46   #3213
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Dziewczyny, a ja nadal walczę o jaśniejszy poziom, już nie mam siły
Chyba walnę na te kłaki Eclair clair z Loreala i tyle.
Już rok schodzę z tych czarnych, dokładnie w marcu minął rok... a one nadal są tak na 8 poziomie... Tylko 8. I ciągle cholerna rudość wybija. Minął ponad miesiąc od ostatnich pasemek, jakoś mi znowu ściemniały, albo ja już mam zwidy. Może to mi Wax tak przyciemnia?
Mysia, czekam na Twoje efekty po tym Garnierze E0.
Zazdroszczę Wam tych dywagacji czy Stockholm położyć, czy Matrixa 10Av... albo 11...
Czekoladowo, ja też winko popijam, a co
__________________
Zapraszam na mojego BLOGA

Edytowane przez malaika7
Czas edycji: 2011-03-24 o 22:47
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 22:48   #3214
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez malaika7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ja nadal walczę o jaśniejszy poziom, już nie mam siły
Chyba walnę na te kłaki Eclair clair z Loreala i tyle.
Już rok schodzę z tych czarnych, dokładnie w marcu minął rok... a one nadal są tak na 8 poziomie... Tylko 8. I ciągle cholerna rudość wybija. Minął ponad miesiąc od ostatnich pasemek, jakoś mi znowu ściemniały, albo ja już mam zwidy. Może to mi Wax tak przyciemnia?
Mysia, czekam na Twoje efekty po tym Garnierze E0.
Zazdroszczę Wam tych dywagacji czy Stockholm położyć, czy Matrixa 10Av... albo 11...
Czekoladowo, ja też winko popijam, a co
A jakiego waxa masz/? Bo mi ten do suchych i zniszczonych tez chybaprzyciemnial
A ja mam gore na poziomie 9, a dol na 8 ehh

Winko jest git
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 22:51   #3215
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
A jakiego waxa masz/? Bo mi ten do suchych i zniszczonych tez chybaprzyciemnial
A ja mam gore na poziomie 9, a dol na 8 ehh

Winko jest git
Używam raz do suchych, a raz do blond, ale jakoś mnie ten do blond nie przekonuje...
I tak masz mniej tej rudości w porównaniu z moimi. Już straciłam cierpliwość. Tyle czasu się z nimi cackam, powoli rozjaśniam, żeby ich nie zniszczyć, a i tak efektu nie ma
__________________
Zapraszam na mojego BLOGA
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 22:52   #3216
kropelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar kropelkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 776
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No mi droga eliminacji zostały te 2 farbki A ja jakbym miała wybrac czy matrix czy stockholm to bym chyba brała matrixa bo wiekszy Nic nie poaradze że ekonomiczna babka ze minie

No a włosy rosna jako tako Jakbym jakies dopalacze brała to by pewnie szybciej rosły. A tak to w sumie nie wiem, w sierpniu te najdłuzsze pióra konca szyi mi ledwo sięgały
no wlasnie tez tak sobie przeliczałam bo na all znalazlam matrixa 90ml i oxy 90ml za 30 kilka zł a za 2 stockholmy zapłace 60 a kusi mnie ten matrix
kropelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 22:53   #3217
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez malaika7 Pokaż wiadomość
Używam raz do suchych, a raz do blond, ale jakoś mnie ten do blond nie przekonuje...
I tak masz mniej tej rudości w porównaniu z moimi. Już straciłam cierpliwość. Tyle czasu się z nimi cackam, powoli rozjaśniam, żeby ich nie zniszczyć, a i tak efektu nie ma
No u mnie w roznym swietle roznie to wyglada, prawa strona gorzej wyglada w sumie
Ja biovaxa wogole juz odstawiłam. Zostaje przy tym w tubce tylko.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-24, 22:54   #3218
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Kochaneczka Matrixów używa i pięęęęknie jej wychodzą Ile bym dała za taki kolor...

---------- Dopisano o 23:54 ---------- Poprzedni post napisano o 23:54 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No u mnie w roznym swietle roznie to wyglada, prawa strona gorzej wyglada w sumie
Ja biovaxa wogole juz odstawiłam. Zostaje przy tym w tubce tylko.
W tubce? Nie znam tego.
A dlaczego odstawiłaś? A olejujesz?
__________________
Zapraszam na mojego BLOGA
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 23:14   #3219
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez malaika7 Pokaż wiadomość
Kochaneczka Matrixów używa i pięęęęknie jej wychodzą Ile bym dała za taki kolor...

---------- Dopisano o 23:54 ---------- Poprzedni post napisano o 23:54 ----------



W tubce? Nie znam tego.
A dlaczego odstawiłaś? A olejujesz?
Odstawiłam bo mi sie skonczyl a dziewczyny mówiły że on moze ocieplac kolor i przyciemniać. I faktycznie tez to u siebie zauważyłam.

Olejować nie olejuje, tylko nafty używam.

A w tubce to ten wosk z beauty formulas.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 23:34   #3220
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Jest napisane na etykietce z oxydantem, bądź wytłoczone lub nadrukowane bezpośrednio na buteleczce



http://alluringmum.blogspot.com/2010...d-shampoo.html

zachwycałyśmy się tym szamponem już jakiś czas temu, chyba jeszcze nie było Cię tu z nami - zobacz linka

Łoł.. włączyłam linka z Twoją lokówką i wyskoczyło mi ostrzeżenie o złośliwym url
Mam tego antywira już 6 lat i 1 raz coś takiego widzę

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------



Nie no na wągry nie. Przecież on mnie w ogóle nie słuchał więc nie sądzę by na to przepisywał

Hmm a co do farbki to już szykujesz się do farbowania?



Ja się właśnie zastanawiam kiedy farbować.. bo teraz na tym poziomie ledwo widać odrosty, więc mogłabym przetrzymać.. ale.. z drugiej strony jak przetrzymam a matrix wyjdzie dupowato to znów będzie lament
o to może kupię ale widzę że taki ciemny kolorek ma boję się takich

no co Ty to stronka sklepu ja też mam antywira nic nie wykrył a zawsze jak coś to piszczy
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 06:52   #3221
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Jest napisane na etykietce z oxydantem, bądź wytłoczone lub nadrukowane bezpośrednio na buteleczce

no tak racja
dzięki
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-25, 07:20   #3222
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
A dzisiaj znowu fajny film na tvn Niepokój
kurczę wczoraj dali Klątwę 2, dzisiaj Niepokój, w sobotę Sex and the city, czad a dupa rośnie przed tv
mozna ogladac i cwiczyc ja czasami tak robie
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a może coś z vichy? oni mają dobre kosmetyki, fakt drogie, ale dobre :/
te kosmetyki sa okropne i niewiem czemu znajduja sie w apteceze zdrowa skora maja niewiele wspolnego patrzac na ich sklad
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A ja może w weekend wybiore sie na poszukiwania lokówki.
Czasem mam ochote na loki, a teraz te lokówki sa fajne, nie niszcza tak włosów. Porozglądam się w media markcie moze
no lokowka to swietny pomysl sama zastanawiam sie nad kupnem i poprawianiem swoich lokow
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja tak na szybko, z obiecanymi fotkami

dziś mam mega zalatany dzien i do domu weszłam na 15 min dosłownie, zaraz uciekam dalej.

2 pierwsze-bez lampy, 3cia z lampą

Alfaparf 9,1 pomieszana z 9NB

w albumie wstawiłam z moją mordką
jakie piekne wloski


a teraz lece do klubu
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 07:22   #3223
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cześć dupeczki

Ja dziś zrobiłam sobie wolne na uczelni,bo miałam tylko jeden wykład to się nawet nie opłacało jechać

Tylko nie wiem czy do pracy nie będę szła-czekam na telefon
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 08:57   #3224
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

cześć

Cytat:
Napisane przez malaika7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ja nadal walczę o jaśniejszy poziom, już nie mam siły
Chyba walnę na te kłaki Eclair clair z Loreala i tyle.
Już rok schodzę z tych czarnych, dokładnie w marcu minął rok... a one nadal są tak na 8 poziomie... Tylko 8. I ciągle cholerna rudość wybija. Minął ponad miesiąc od ostatnich pasemek, jakoś mi znowu ściemniały, albo ja już mam zwidy. Może to mi Wax tak przyciemnia?
Mysia, czekam na Twoje efekty po tym Garnierze E0.
Zazdroszczę Wam tych dywagacji czy Stockholm położyć, czy Matrixa 10Av... albo 11...
Czekoladowo, ja też winko popijam, a co
używałam tego Eclair loreala ale ja kładłam na czarne włosy i ściągnął kolor do rudo-żółtego generalnie tęczy ale włosów nie zniszczył

Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
no wlasnie tez tak sobie przeliczałam bo na all znalazlam matrixa 90ml i oxy 90ml za 30 kilka zł a za 2 stockholmy zapłace 60 a kusi mnie ten matrix
tylko patrz na komenty sprzedającego bo jak ja kupowałam to się nieźle namęczyłam bo wszyscy w większości mieli negatywy/neutrale że buteleczki z oksy niepodokręcane itd
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 09:19   #3225
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

dzień dobry kochane
ja tylko na chwilkę, nadrabiać będę później, bo zaspałam! Wstałam dopiero, a na 11 mam kosmetyczkę! Więc lecę i do później
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 09:24   #3226
Lajlaa
Rozeznanie
 
Avatar Lajlaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Dolina Niedorzeczności
Wiadomości: 829
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------



O miętowy już od jakiegoś czasu za takim się rozglądam.
Mogłabyś pokazać który to kupiłaś?
Dzień doberek mnie dziś pogoda do niczego.... i ogólnie to była jakaś dziwna noc bo nie mogła spać :/ a lakier Miss Sporty tylko jeden jest w takim kolorku. Jadę mamie po towarzyszyć w zakupach. Moje fundusze się skończyły bo ja już po zakupach marcowych ale może i mi coś skapnie? Lecę papa Dziewczynki !
__________________

Z moim M. od 25.03.2010

Edytowane przez Lajlaa
Czas edycji: 2011-03-25 o 09:26
Lajlaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 09:38   #3227
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość

Ehh Dziewczynki

Rano to byłam wnerwiona, ale teraz poziom mojego żalu nerwów i nie wiem jeszcze czego.. no rozpłakałam się z bezsilności..

Podejść tylko i p...ć w łeb

Mój genialny lekarz przepisał mi tetracyklinę..
Nie byłoby może w tym nic dziwnego.. gdyby nie to, że pokazywałam mu antybiogram który robiłam w zeszłym roku i było na nim napisane, że ja nie reaguję na ten antybiotyk !!!!!

Jakbym się nie zainteresowała to bym wydała 100 zł na te gówna i nie dość, że nie dałoby efektu to bym musiała latać do gastrologa dla odmiany z rozwalonym żołądkiem

A to uczulenie co miałam na plecach co się wam żaliłam to spojrzał i... aa to zwykłe JAKIEŚ uczulenie od CZEGOŚ i przepisał lek który jak wrzucam w gogle jest na nieżyt nosa !
To są jakieś kpiny ?




Ehh..
Czekoladowo, ja w ogóle w obrębie brody to mam taki wysyp wągierków, że wyglądam jakbym punktowo milimetr po milimetrze pomazała się czarnym długopisem.. nie mogę na to patrzeć i próbuję wyciskać i stąd te brzydalce się biorą.. może najpierw wypadałoby się zastanowić skąd ich ta ilość i ich się pozbyć to by było lepiej..
Co powinnam stosować?
Yatta, to jest masakra jakaś ci lekarze. Ja na Twoim miejscu poszłabym do gościa i powiedziałabym co myślę, najlepiej przy pacjentach. Masz prawo do reklamacji, jak za zwykłą usługę - zapłaciłaś i zostałaś źle obsłużona. W większości lekarze, zachowują się jakby pozjadali wszystkie rozumy. Ja pamiętam jak mój TŻ chodził do lekarzy bo żaden nie umiał zdiagnozować co mu jest i każdy bez zastanowienia wciskał mu kolejne antybiotyki czy inne dziadostwa, które nic nie działały. A jak się TŻ na własną rękę zaczął dowiadywać, szukać informacji i mówił lekarzowi to go jeszcze wyzywał, żeby się nie wymądrzał bo on tu jest lekarzem, a i tak gó.wno mu pomógł.

A propos pielęgnacji to może jak pisała Czekoladowo popróbuj jakiś specyfików naturalnych - olejków myjących, hydrolatów, peelingów enzymatycznych bez tych wszystkich konserwantów, dodatków. Ja zakupiłam sobie teraz na moją naczynkową cerę hydrolat z kwiatu kocanki, ale narazie używam go dopiero od paru dni, także jeszcze nie mogę powiedzieć czy i jak działa. Te kosmetyki są niedrogie więc może warto spróbować?


No i machnęłam sobie tą grzywkę. Grzyweczkę właściwie, bo zrobiłam z cienkiej warstwy włosów. Narazie muszę cholerę masakrować lakierem bo koniecznie chce na środku czoła sobie siedzieć zamiast na boku i mnie denerwuje jak mi się majta coś nad okiem
I donoszę, że wypróbowałam tę nową odżywkę z Alterry https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ca.html&next=1 i włoski są po niej gładziutkie i miłe i ładnie się układają. I jakaś jest bardziej treściwa w konsystencji niż np. Garnier avocado i karite, którą też mam teraz.

Caskado, czy mogłabyś się wypowiedzieć na temat tego składu?
Skład: Aqua, Propylene Glycol, Glucose, Calendula Officinalis Extract, Chamomilla Recutita Extract, Rosmarinus Officinalis Extract, Salvia Officinalis Extract, Pinus Sylvestris Extract, Arnica Montana Extract, Arctium Majus Extract, Citrus Medica Limonum Extract, Hedera Helix Extract, Tropaeolum Majus Extract, Nasturtium Officinale Extract, Amber Extract, Disodium Cystinyl Disuccinate, Panax Ginseng, Arginine, Acetyl Tyrosine, Hydrolyzed Soy Protein, Polyquaternium-11, Peg-12 Dimethicone, Calcium Pantothenate, Zinc Gluconate, Niacinamide, Ornithine Hci, Citrulline, Glucosamine HCI, Biotin, Panthenol, Polysorbate 20, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Linoleic Acid, PABA, Triethanolamine, Carbomer, Parfum, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Methyldibomo Glutaronitrile, Dipropylene Glycol, Limonene, Linalool



Edytowane przez 0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Czas edycji: 2011-03-25 o 09:40
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 09:42   #3228
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Cześć dupeczki

Ja dziś zrobiłam sobie wolne na uczelni,bo miałam tylko jeden wykład to się nawet nie opłacało jechać

Tylko nie wiem czy do pracy nie będę szła-czekam na telefon
To ty teraz jestes taka laseczka na telefon?
A tak serio nie masz zadnego grafiku?
troche lipa bo nie mozna sobie dnia rozplanowac...
ale gratuluje z calego serca pracy i tego ze wam sie uklada i trzymam kciuki oczywiscie!

dziewczyny ile ja mialam nadrabiania...
chyba musze czesciej siadac, ale tz szlag juz trafia...

Ja mam dzis MEGA kryzys wlosowy...
Poszlam rano umyc i pokrecic...
Rozczesanie po 4 dniach bylo moim najwiekszym koszmarem dotychczas...
Ale sama jestem sobie winna- jak pokrecilam to nie czesalam 4 dni, ale warkocza na noc nie robilam bo braklo checi..
łaziłam albo w kitce albo rozpuszczonych i mam za swoje...
wyczesalam dzis 2 garsci koltunow... a wlasciwie to wyrwalam
Za glupote sie placi...
no nic, bede teraz sie pilnowac, ale coraz czesciej mysle czy nie obciac do ramion... mam dosc powoli tego upiornego czesania...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 10:00   #3229
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

WITAM DZIEWCZYNKI
wczoraj tak nagle zniknęłam.Poszłam do pracy ale tak mnie buźka bolała ze musiałam się zwolnic wzięłam proszki i poszłam spać.Dziś jest już o niebo lepiej.Ale jak pomyśle ze w poniedziałek kolejna wizyta

ok zabieram się za odpisywanie
Caskada
Twoje włoski urzekają po prostu.No i ja tam tez odrostu nie widzę.

Yatta
oj kochana no te śruby wiertła i pistolety to masakra ale wiem ze przynajmniej mam ząbki robione na kolejne paręnaście latek a nie jak do tej pory na trzy.Jak zobaczyli moje zęby to nie wierzyli ze można taka maniane odwalać a uwierz mi w pl chodziłam tylko prywatnie i to do najlepszej w moim mieście dentystki.Miałam dowód nawet bo robią zdjęcia zębów przed i po.To nawet się opisać nie da.
No ale w Twoim przypadku to się aż zagotowałam.Jak taki baran może leczyć ludzi.Ale ja tez nie raz trafiałam na takich pier....tych lekarzy.Potem to już tez zaczęłam być bezczelna jak i oni bo nie dość ze się płaci to gówno poradzą.Nie mi to slow brakuje.

Lady Snow
ale jesteście zgodne co do bucików.Mi chyba tez się one najbardziej

katie
Ej no pięknie już są te włoski.Bardzo ładnie w świetle dziennym.

Czekoladowo
Czy ty masz taki sam kryzys jak ja
Ja tez mam te moje ost 8-10 cm pocieniowanych i postrzępionych.Juz mam takie nerwy ze nie mogę na nie patrzeć.Ścięła bym je i na pewno je podetnę jak przyjadę do pl ale chyba całych na raz się nie odważne bo bym miała do ucha a tego znowu nie mogla bym spiąć.Kochana ale Twoje włoski są w doskonałym stanie moje są w gorszym.Podetnij tylko 3-4 cm i będzie od razu lepiej .Wiem coś o tym.

Infa
Twoje włoski to w ogóle bosko
Co Cie znowu korci rzucić pod nożyczki.
Moze Ty masz gorączkę i majaczysz co?

eNchaNted
Kochana te moje ząbki to jeszcze troszkę potrwa zanim dojdą z nimi do ładu i składu ale już jest lepiej dziękuje.
Torba bardzo mi się podoba.Lubie takie wzorki i kolorki.

Lajlaa
Witamy u Nas w naszych blondowych progach.

Czekoladowo
Właśnie odwiedziłam Twój album i mi tez się podobasz w blondzie choć nie powiem brązik tez ładniutki.Słodka z Ciebie dziewczynka.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2011-03-25 o 10:12
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-25, 10:11   #3230
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

[1=0f0603ed06f411a5d3d78a7 f01b50240947bf49a_6024742 79be1e;25949852]Yatta, to jest masakra jakaś ci lekarze. Ja na Twoim miejscu poszłabym do gościa i powiedziałabym co myślę, najlepiej przy pacjentach. Masz prawo do reklamacji, jak za zwykłą usługę - zapłaciłaś i zostałaś źle obsłużona. W większości lekarze, zachowują się jakby pozjadali wszystkie rozumy. Ja pamiętam jak mój TŻ chodził do lekarzy bo żaden nie umiał zdiagnozować co mu jest i każdy bez zastanowienia wciskał mu kolejne antybiotyki czy inne dziadostwa, które nic nie działały. A jak się TŻ na własną rękę zaczął dowiadywać, szukać informacji i mówił lekarzowi to go jeszcze wyzywał, żeby się nie wymądrzał bo on tu jest lekarzem, a i tak gó.wno mu pomógł.

A propos pielęgnacji to może jak pisała Czekoladowo popróbuj jakiś specyfików naturalnych - olejków myjących, hydrolatów, peelingów enzymatycznych bez tych wszystkich konserwantów, dodatków. Ja zakupiłam sobie teraz na moją naczynkową cerę hydrolat z kwiatu kocanki, ale narazie używam go dopiero od paru dni, także jeszcze nie mogę powiedzieć czy i jak działa. Te kosmetyki są niedrogie więc może warto spróbować?


No i machnęłam sobie tą grzywkę. Grzyweczkę właściwie, bo zrobiłam z cienkiej warstwy włosów. Narazie muszę cholerę masakrować lakierem bo koniecznie chce na środku czoła sobie siedzieć zamiast na boku i mnie denerwuje jak mi się majta coś nad okiem
I donoszę, że wypróbowałam tę nową odżywkę z Alterry https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ca.html&next=1 i włoski są po niej gładziutkie i miłe i ładnie się układają. I jakaś jest bardziej treściwa w konsystencji niż np. Garnier avocado i karite, którą też mam teraz.

Caskado, czy mogłabyś się wypowiedzieć na temat tego składu?
Skład: Aqua, Propylene Glycol, Glucose, Calendula Officinalis Extract, Chamomilla Recutita Extract, Rosmarinus Officinalis Extract, Salvia Officinalis Extract, Pinus Sylvestris Extract, Arnica Montana Extract, Arctium Majus Extract, Citrus Medica Limonum Extract, Hedera Helix Extract, Tropaeolum Majus Extract, Nasturtium Officinale Extract, Amber Extract, Disodium Cystinyl Disuccinate, Panax Ginseng, Arginine, Acetyl Tyrosine, Hydrolyzed Soy Protein, Polyquaternium-11, Peg-12 Dimethicone, Calcium Pantothenate, Zinc Gluconate, Niacinamide, Ornithine Hci, Citrulline, Glucosamine HCI, Biotin, Panthenol, Polysorbate 20, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Linoleic Acid, PABA, Triethanolamine, Carbomer, Parfum, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Methyldibomo Glutaronitrile, Dipropylene Glycol, Limonene, Linalool


[/QUOTE]
bardzo ciekawy sklad same naturalne skladniki praktycznie
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 10:22   #3231
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Dziewczyny, siedzę teraz i myślę co z farbowaniem. Musze zrobić w najbliższym czasie, bo juz mam odrost i zaczyna mnie już denerwować jego widok. Miałam w planie Majirela 9.0, ale kurcze mam mnóstwo wydatków w najbliższym czasie i jednak nie będę mogła sobie pozwolić na wydanie 40zł na farbę (muszę kupować przez internet)

Myślę o tej Londzie i przepatruję internet, tylko oni mają jakąś dziwną tą numerację:
Londa Color Blend 17 Jasny Blond - że to niby poziom 7 popiel?
Londa Color Blend 18 Świetlany Blond - 8 popiel?
Londa Color Blend 19 Platynowy Blond - 9 popiel? Bo na zdjęciu ta nie wygląda ani na popiel ani na platynę
No i myślę też nie ukrywam nad tą Waszą 12/9.

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
bardzo ciekawy sklad same naturalne skladniki praktycznie
Dzięki za opinię, też mi się wydaje bardzo dobry i bez alkoholu, ale chciałam jeszcze potwierdzić u kogoś kto ma większe pojęcie ode mnie To jest wcierka Jantar z Farmony. Robię ją jak w podpisie od 15 marca, ale narazie jeszcze nie mogę powiedzieć o jakiś efektach, ale z widocznych zmian to fajnie podnosi włoski od nasady, taki lekki push up i przedłuża świeżość włosków. Ja mam tak, że 3 dnia od umycia już widać że te włosy przy skórze są nieświeże a po tej wcierce są jakby dłużej nietłuste. Także gdyby któraś z Was dziewczyny chciała wypróbować, to koszt niewielki - ja zapłaciłam 9zł w zwykłej drogerii, a może przy dłuższym stosowaniu da jakiś fajny efekt.
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 10:34   #3232
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

[1=0f0603ed06f411a5d3d78a7 f01b50240947bf49a_6024742 79be1e;25950619]Dziewczyny, siedzę teraz i myślę co z farbowaniem. Musze zrobić w najbliższym czasie, bo juz mam odrost i zaczyna mnie już denerwować jego widok. Miałam w planie Majirela 9.0, ale kurcze mam mnóstwo wydatków w najbliższym czasie i jednak nie będę mogła sobie pozwolić na wydanie 40zł na farbę (muszę kupować przez internet)

Myślę o tej Londzie i przepatruję internet, tylko oni mają jakąś dziwną tą numerację:
Londa Color Blend 17 Jasny Blond - że to niby poziom 7 popiel?
Londa Color Blend 18 Świetlany Blond - 8 popiel?
Londa Color Blend 19 Platynowy Blond - 9 popiel? Bo na zdjęciu ta nie wygląda ani na popiel ani na platynę
No i myślę też nie ukrywam nad tą Waszą 12/9.

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------



Dzięki za opinię, też mi się wydaje bardzo dobry i bez alkoholu, ale chciałam jeszcze potwierdzić u kogoś kto ma większe pojęcie ode mnie To jest wcierka Jantar z Farmony. Robię ją jak w podpisie od 15 marca, ale narazie jeszcze nie mogę powiedzieć o jakiś efektach, ale z widocznych zmian to fajnie podnosi włoski od nasady, taki lekki push up i przedłuża świeżość włosków. Ja mam tak, że 3 dnia od umycia już widać że te włosy przy skórze są nieświeże a po tej wcierce są jakby dłużej nietłuste. Także gdyby któraś z Was dziewczyny chciała wypróbować, to koszt niewielki - ja zapłaciłam 9zł w zwykłej drogerii, a może przy dłuższym stosowaniu da jakiś fajny efekt.[/QUOTE]
tak bardzo dobry sklad same wyciagi
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 10:35   #3233
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Inatuated
Kochana a ja właśnie się szykuje do kupienia żelu do mycia twarzy.Bo kończę obecnie be be.Pisałaś o BD wasch gel.A powiedz czy nie ma po nim takiego ściągnięcia skory bo tego tak nie cierpię i od razu takie zele lub mydełka lecą w śmietnik albo oddaje.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 10:36   #3234
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
tak bardzo dobry sklad same wyciagi
dziękować
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 11:34   #3235
kropelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar kropelkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 776
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
cześć
tylko patrz na komenty sprzedającego bo jak ja kupowałam to się nieźle namęczyłam bo wszyscy w większości mieli negatywy/neutrale że buteleczki z oksy niepodokręcane itd
ok dziękuje będę szukac już jestem zdecydowana matrix na pewno tylko robilas 9% oxy? bo ja wlasnie nie wiem jaki wziąć chyba też masz taki jasny naturalny jak ja?

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dzień dobry kochane
ja tylko na chwilkę, nadrabiać będę później, bo zaspałam! Wstałam dopiero, a na 11 mam kosmetyczkę! Więc lecę i do później
ja tak samo dziś zaspałam na praktyki przez sen wyłączyłam budzik budze się a to 7.30 miałam być na 8 no ale mam wyrozumiałą mgr w aptece

byłam w 3 fryzjerkich i w żadnym nie mieli maski dolce anti age, maski kallos latte ani farb matrix kupiłam tylko czepki foliowe i w rossie dostałam wreszcie maseczke nawilżająca Alterry

Jeśli kogoś interesuje w Naturze są wszystkie szampony Gliss Kura 250ml i odżywki za 8,99 zł

doradźcie jaką wode 6% czy 9% do tego matrixa 10av bo już chce na all zamówić go, jeszcze raz wstawie swoje naturale
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (77,1 KB, 12 załadowań)
kropelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 11:49   #3236
lara252
Raczkowanie
 
Avatar lara252
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 146
GG do lara252
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Dziewczyny pomóżcie bo ja mam problem z rozróżnieniem odcieni blond Jaki to odcień ? Perłowy, popielaty a może fioletowy blond ? Chcę uzyskać podobny kolor i nie wiem co wybrać po przecinku...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kate_moss_platinum_hair[1].jpg (17,5 KB, 14 załadowań)
lara252 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 11:58   #3237
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez lara252 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie bo ja mam problem z rozróżnieniem odcieni blond Jaki to odcień ? Perłowy, popielaty a może fioletowy blond ? Chcę uzyskać podobny kolor i nie wiem co wybrać po przecinku...
Mi to wygląda na perłę.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 12:00   #3238
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
mozna ogladac i cwiczyc ja czasami tak robie

te kosmetyki sa okropne i niewiem czemu znajduja sie w apteceze zdrowa skora maja niewiele wspolnego patrzac na ich sklad
a to ja nawet na skład nie patrzyłam, ale jak mi raz moja dermatolożka dała mnóstwo próbek to mi cerę do porządku doprowadziło, bo w tamtym roku miałam jakiś taki kryzys cerowy i pomogło nawet nie wykupiłam lekarstwa, które mi przepisała, tylko tym wysmarowałam i to co miało zniknąć to znikło
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 12:05   #3239
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

czeesc
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a to ja nawet na skład nie patrzyłam, ale jak mi raz moja dermatolożka dała mnóstwo próbek to mi cerę do porządku doprowadziło, bo w tamtym roku miałam jakiś taki kryzys cerowy i pomogło nawet nie wykupiłam lekarstwa, które mi przepisała, tylko tym wysmarowałam i to co miało zniknąć to znikło
a jak bylo u kosmetyczki?

ja zaraz dokoncze sniadanko, ogarne sie i wstawie zdjecia
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 12:06   #3240
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

[1=0f0603ed06f411a5d3d78a7 f01b50240947bf49a_6024742 79be1e;25949852]


No i machnęłam sobie tą grzywkę. Grzyweczkę właściwie, bo zrobiłam z cienkiej warstwy włosów. Narazie muszę cholerę masakrować lakierem bo koniecznie chce na środku czoła sobie siedzieć zamiast na boku i mnie denerwuje jak mi się majta coś nad okiem
I donoszę, że wypróbowałam tę nową odżywkę z Alterry https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ca.html&next=1 i włoski są po niej gładziutkie i miłe i ładnie się układają. I jakaś jest bardziej treściwa w konsystencji niż np. Garnier avocado i karite, którą też mam teraz.


[/I][/QUOTE]
Włoski sie przyzwyczają na pewno Ja tez jak zrobilam grzywke to przez pierwszy tydzien srednio sie układała, a teraz bez problemu A jak chciałam zeby była prosta to mi sie rozdzielała na 2i mialam taka dziure po srodku hahaha

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

Ja mam dzis MEGA kryzys wlosowy...
Poszlam rano umyc i pokrecic...
Rozczesanie po 4 dniach bylo moim najwiekszym koszmarem dotychczas...
Ale sama jestem sobie winna- jak pokrecilam to nie czesalam 4 dni, ale warkocza na noc nie robilam bo braklo checi..
łaziłam albo w kitce albo rozpuszczonych i mam za swoje...
wyczesalam dzis 2 garsci koltunow... a wlasciwie to wyrwalam
Za glupote sie placi...
no nic, bede teraz sie pilnowac, ale coraz czesciej mysle czy nie obciac do ramion... mam dosc powoli tego upiornego czesania...
Nie obcinaj! Bedziesz żałować potem.
Eh z tym czesaniem to tak jest ...
Ja dzisiaj tez sie nameczyłam przez te koncowki plątające sie. I tak mam zawsze 2 dnia po myciu jak rano wstane. W dotyku mięciutkie i wogóle a patrze to takie sianujące sie te włosy Ale rozczesze i potem jakoś ujdzie.
Ale nie obcinaj
Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
WITAM DZIEWCZYNKI
wczoraj tak nagle zniknęłam.Poszłam do pracy ale tak mnie buźka bolała ze musiałam się zwolnic wzięłam proszki i poszłam spać.Dziś jest już o niebo lepiej.Ale jak pomyśle ze w poniedziałek kolejna wizyta


Czekoladowo
Czy ty masz taki sam kryzys jak ja
Ja tez mam te moje ost 8-10 cm pocieniowanych i postrzępionych.Juz mam takie nerwy ze nie mogę na nie patrzeć.Ścięła bym je i na pewno je podetnę jak przyjadę do pl ale chyba całych na raz się nie odważne bo bym miała do ucha a tego znowu nie mogla bym spiąć.Kochana ale Twoje włoski są w doskonałym stanie moje są w gorszym.Podetnij tylko 3-4 cm i będzie od razu lepiej .Wiem coś o tym.


Czekoladowo
Właśnie odwiedziłam Twój album i mi tez się podobasz w blondzie choć nie powiem brązik tez ładniutki.Słodka z Ciebie dziewczynka.
Dziękuje

Oj dobrze że już jest lepiej!

A no kryzys włosowy to mam .. i z przyciemnianiem i ze scinaniem Podcinać podetne chyba nawet dzisiaj, a jak nie to w niedziele Ten przód postaram sie jakoś te wystrzępione suchary najbardziej obciąć i z tyłu z 3 cm i bedzie juz troche lepiej. A potem stopniowo dojde do ładnych włosków

A apropo tej słodkiej dziewczynki... ehhh juz mnie powoli wkurza to ze 21 stuknie niedługo a mnie za 17-18 biora
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:36.