Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5 - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-16, 09:09   #2911
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
a gdzie to pracujesz?
i zwalniasz się, że szukają zmienniczki?



też to przerabiałam nie wiem czemu to z reguły faceci chcą wielkiego weseliska... ja chciałam nawet opcję ślub-obiad-tort-szampan-lotnisko-kenia
ale TZ powiedział że do końca życia by żałował że nie mieliśmy prawdziwego wesela no i ustąpiłam...
Jeszcze się nie zwalniam, bo nie mam drugiej pracy póki co nie znalazłam
Zwalnia się moja zmienniczka i na jej miejsce kogoś szukamy
Też chciałam skromne wesele, normalne ale skromniejsze z mniejszą ilością gości, tą najbliższą rodziną a nie po cholere mi jego ciotki ciotek dalekie kuzynostwo itp ... bezsensu
Nie popuszczę i znów będę drążyć ten temat .. wczoraj już wcale nie rozmawialiśmy
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 09:27   #2912
iLoNuS_ktl
Zadomowienie
 
Avatar iLoNuS_ktl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
Ilonuska, istnieją cesarki na szczęście
Niby tak, ale chyba wolałabym urodzić siłami natury
Szybciej chyba się do siebie dochodzi i chyba też łatwiej zrzucić nadbagaż.

Ja jutro rano jadę do Gdańska na uczelnię i wracam w niedzielę wieczorem, kurczaczki jak mi się nie chce Dobrze, że to już ostatni rok męczarni, wystarczy tej edukacji W zeszłym roku to dopiero miałam sajgon, rozpoczęłam magisterkę i, żeby było szybciej, równolegle poszłam też na studia podyplomowe na inną uczelnię. To dopiero było wyzwanie, zjazdy mi się przeplatały i nie miałam ani jednego wolnego weekendu
Ale nie żałuję, przynajmniej mam rok do przodu i nie muszę po mgr już nigdzie iść
__________________
02-08-2014
06-06-2015 Szymek
18-06-2018 ??

Edytowane przez iLoNuS_ktl
Czas edycji: 2012-11-16 o 09:29
iLoNuS_ktl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 09:45   #2913
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Hej wszystkim

Cytat:
Napisane przez klaudia1534 Pokaż wiadomość
Kurczę dziewczyny siedzę i uśmiecham się do ekranu
A to dlaczemu tak?

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
hahha, normalnie leżę i kwiczę
Ojjj, bardzo śmieszne


Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Ehh dziewczyny jak tak patrzę na stan mojego konta to zaczynam się zastanawiać czy dam radę uzbierać do tego 2014
Też się o to boję... mamy na razie 8tys. odłożone, a chcemy mieć 30 zostało nam 1,5 roku na zebranie reszty

Cytat:
Napisane przez agunineczka Pokaż wiadomość
OOo a jak jesteśmy w temacie zaręczyn to ja też chwalę się pierścieniem
Też śliczny


Cytat:
Napisane przez Barbra85 Pokaż wiadomość
Jajnik boli jak szlag zwala mnie czasem z nóg w pracy aż klienci są w szoku ale narazie mam kolejne usg i badania w których wyszło że wszystko jest ok :/
Nie wiem ale zaczyna mnie to wszystko wku....

Ale z miłych rzeczy to dowiedziałam się dziś że jest wolny termin na zabieg mojego oka na który czekałam 1,5 roku i się doczekałam 7 grudnia i znowu problem bo mojej kierowniczce się to nie podoba bo pujde na l4 a jest inwentaryzacja :/ eh nikomu nie dogodzisz
. Eh, zawsze komuś coś nie będzie pasowało. Ale zdrowie jest najważniejsze nie przejmuj się tym co się podoba/nie podoba kierowniczce. Jak ona tego nie rozumie to jest naprawdę dziwna...

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Właśnie się pokłóciliśmy z Tż ... poszlo o liczbę gości ...
Ukróciłam ją zdecydowanie bo z 120 osób zmniejszyłam do ok 60-70 i jestem z tego zadowolona bo to Ci najważniejsi a nie wujkowie wujków itepe ...
Oczywiście awantura na całego, nie mam siły już z nim walczyć o skromniejszy ślub
Pisałam Ci już w innym temacie, żebyś z nim po prostu na spokojnie porozmawiałam. Moim zdaniem nie ma sensu zapraszać na wesele kogoś, z kim się prawie w ogóle nie rozmawia


Cytat:
Napisane przez iLoNuS_ktl Pokaż wiadomość

A jak sobie pomyślę, że poród ma być dużo gorszy niż te bóle miesiączkowe to normalnie mimo wielkiej miłości do dzieci i chęci ich posiadania, aż mi się odechciewa. Normalnie jestem tym przerażona.
Ja tak samo jestem tym przerażona...


Cytat:
Napisane przez bandito Pokaż wiadomość
Witam

Widzę,że temat zaręczyn poruszułyście może mało kto uwierzy,ale Tż oświadczał mi się 2 razy mam nadzieję,że to był drugi i ostatni raz heh.

Lecę pić pokrzywę
Ooo, a dlaczego tak?
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 10:08   #2914
klaudia1534
Raczkowanie
 
Avatar klaudia1534
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Okolice Częstochowy
Wiadomości: 450
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Waniliova uśmiechałam się czytając te wszystkie wspomnienia zaręczyn Każde z nich takie inne, ale romantyczne w takim samej mierze

A ja mam dzisiaj dzień wolny od zajęć i jestem mega szczęśliwa, że nie musiałam się bladym świtem zwlekać z łóżka i telepać godzinę czasu autobusem na uczelnie
__________________
Termin porodu: 6 maj 2016
17 maj 2014


klaudia1534 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 10:15   #2915
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez klaudia1534 Pokaż wiadomość
Waniliova uśmiechałam się czytając te wszystkie wspomnienia zaręczyn Każde z nich takie inne, ale romantyczne w takim samej mierze

A ja mam dzisiaj dzień wolny od zajęć i jestem mega szczęśliwa, że nie musiałam się bladym świtem zwlekać z łóżka i telepać godzinę czasu autobusem na uczelnie
Aaa

To super ja jutro mam wolne a w niedziele uczelnię
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 10:26   #2916
iLoNuS_ktl
Zadomowienie
 
Avatar iLoNuS_ktl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

A ja powrócę do zimowych wojaży
Znalazłam fajną ofertę na grouponie: http://travel.groupon.pl/d-12883783-...Slaski-Istebna
Czy któraś z Was korzystała może kiedyś z groupona? Oferta wygląda na atrakcyjną, niby jest jakieś zabezpieczenie oferty.

Tylko czy będzie śnieg TŻ dostał urlop na cały grudzień, nie ma szans na styczeń albo luty, musielibyśmy jechać w grudniu i to raczej przed świętami
__________________
02-08-2014
06-06-2015 Szymek
18-06-2018 ??
iLoNuS_ktl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 10:32   #2917
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez iLoNuS_ktl Pokaż wiadomość
A ja powrócę do zimowych wojaży
Znalazłam fajną ofertę na grouponie: http://travel.groupon.pl/d-12883783-...Slaski-Istebna
Czy któraś z Was korzystała może kiedyś z groupona? Oferta wygląda na atrakcyjną, niby jest jakieś zabezpieczenie oferty.

Tylko czy będzie śnieg TŻ dostał urlop na cały grudzień, nie ma szans na styczeń albo luty, musielibyśmy jechać w grudniu i to raczej przed świętami
Na razie na śnieg się nie zapowiada, ale do grudnia jeszcze 2 tygodnie ja właśnie nigdy nie korzystałam z groupona, a też jestem ciekawa czy to jest dobre/prawdziwe?
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-16, 10:36   #2918
tasiulek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 130
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez iLoNuS_ktl Pokaż wiadomość
A ja powrócę do zimowych wojaży
Znalazłam fajną ofertę na grouponie: http://travel.groupon.pl/d-12883783-...Slaski-Istebna
Czy któraś z Was korzystała może kiedyś z groupona? Oferta wygląda na atrakcyjną, niby jest jakieś zabezpieczenie oferty.

Tylko czy będzie śnieg TŻ dostał urlop na cały grudzień, nie ma szans na styczeń albo luty, musielibyśmy jechać w grudniu i to raczej przed świętami
Nie sądzę
tasiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 10:38   #2919
iLoNuS_ktl
Zadomowienie
 
Avatar iLoNuS_ktl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
Na razie na śnieg się nie zapowiada, ale do grudnia jeszcze 2 tygodnie ja właśnie nigdy nie korzystałam z groupona, a też jestem ciekawa czy to jest dobre/prawdziwe?
No właśnie Chcielibyśmy jechać 9-15 grudnia, z pogodą nigdy nic nie wiadomo.... A oferta ucieka, chociaż jak zaglądałam wczoraj to do końca były 4 h, a dziś znów się odnowiła
Poza tym na pewno pojawi się później też coś interesującego Mam nadzieję, że spadnie śnieg

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Cytat:
Napisane przez tasiulek Pokaż wiadomość
Nie sądzę
tasiulek
to jeszcze 3 tygodnie, może u nas śniegu nie będzie, ale niech w górach spadnie
__________________
02-08-2014
06-06-2015 Szymek
18-06-2018 ??
iLoNuS_ktl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 10:45   #2920
tasiulek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 130
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Trochę czytam o meteo, i mamy w tym roku powtórkę z okresu 2005/2006 ciepła i bezdeszczowa jesień powoduje przesunięcie zimy. Wtedy opady które umożliwiały jazdę na nartach pojawiły się dopiero w połowie stycznia i nie zdziwiłabym się gdyby i tak było w tym roku Coś tam może spadnie nie mówię, że nie ale czy na tyle żeby warunki narciarskie były dobre?
tasiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 11:02   #2921
Angel_21_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 680
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

hej dziewczyny ja również dzisiaj mykam do krk i zostaje na noc w kinie haha na maratonie ponad 10 h w kinie ale luzik będę mieć kawkę i winko w torebce
Kurde dzwoniła do mnie babeczka ta od rekrutacji co wysłała mi tą ofertę pracy i powiedziała mi że zakwalifikowawszy się do II (ostatniego) etapu może się uda
a tak z innej beczki proszę doradźcie mi coś na wypadanie włosów bo to jakaś masakra ... mniej więcej tyle mi wypada włosów ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0395.jpg (72,7 KB, 26 załadowań)
__________________
Angel_21_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-16, 11:02   #2922
Angel_21_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 680
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

wiem że to obleśne trochę ale jestem przerażona ile mi włosów wypada
__________________
Angel_21_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 11:09   #2923
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Angel_21_ Pokaż wiadomość
hej dziewczyny ja również dzisiaj mykam do krk i zostaje na noc w kinie haha na maratonie ponad 10 h w kinie ale luzik będę mieć kawkę i winko w torebce
Kurde dzwoniła do mnie babeczka ta od rekrutacji co wysłała mi tą ofertę pracy i powiedziała mi że zakwalifikowawszy się do II (ostatniego) etapu może się uda
a tak z innej beczki proszę doradźcie mi coś na wypadanie włosów bo to jakaś masakra ... mniej więcej tyle mi wypada włosów ...
Super! życzę powodzenia i trzymam kciuki maraton filmowy... ekstra nigdy nie byłam, ale chętnie bym poszła

W pierwszej chwili myślałam, że to jakaś za przeproszeniem kupa na tym zdjęciu sorki mnie tez dużo włosów wypada pewnie przez prostownicę i robienie pasemek... nie wiem co mam Ci doradzić, ale chętnie wysłucham tych co Ci doradzą
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 11:13   #2924
Angel_21_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 680
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

wiem że nie za ciekawie wygląda zdjęcie ... ale chciałam zaznaczyć że to nie są 3 włosy na krzyż tylko spora garść
__________________
Angel_21_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 11:16   #2925
iLoNuS_ktl
Zadomowienie
 
Avatar iLoNuS_ktl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez tasiulek Pokaż wiadomość
Trochę czytam o meteo, i mamy w tym roku powtórkę z okresu 2005/2006 ciepła i bezdeszczowa jesień powoduje przesunięcie zimy. Wtedy opady które umożliwiały jazdę na nartach pojawiły się dopiero w połowie stycznia i nie zdziwiłabym się gdyby i tak było w tym roku Coś tam może spadnie nie mówię, że nie ale czy na tyle żeby warunki narciarskie były dobre?
Nie załamuj mnie Ale chyba tak to wygląda, jak piszesz. Może wtedy odpuścimy te góry, a po prostu pojedziemy sobie na tydzień gdzieś odpocząć.
__________________
02-08-2014
06-06-2015 Szymek
18-06-2018 ??
iLoNuS_ktl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 11:18   #2926
bandito
Raczkowanie
 
Avatar bandito
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 299
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Angel_21_ Pokaż wiadomość
wiem że nie za ciekawie wygląda zdjęcie ... ale chciałam zaznaczyć że to nie są 3 włosy na krzyż tylko spora garść
Mi też wypadają włosy i doprowadza mnie to do szału od dzisiaj zaczynam znowu pić pokrzywę. Pokrzywa pomaga na wypadanie,ja z autopsji mogę powiedzieć,że po pokrzywie mi dużo baby hair wyrosło słyszałam też o słynnym Jantarze z Farmony,ale nie próbowałam jeszcze
bandito jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 11:20   #2927
tasiulek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 130
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Poczytaj sobie na przykład forum "łowców burz" oni tam mają takie informacje meteo że bania siada Zawsze jak mam planować urlop to patrzę co tam piszą

Co do włosów, jeśli to jest z 1-2 dni to poszłabym do trychologa bo to normalne chyba nie jest Może brakuje Ci witamin? Albo coś z hormonami?
tasiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 11:27   #2928
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Angel_21_ Pokaż wiadomość
a tak z innej beczki proszę doradźcie mi coś na wypadanie włosów bo to jakaś masakra ... mniej więcej tyle mi wypada włosów ...
Najpierw trzeba zacząć od tego skąd taki problem się wziął
Być może masz teraz więcej stresu a wtedy wypadanie włosów jest zwiększone, czasem pora roku też ma na to wpływ. Trzeba zwiększyć ilość witamin w jedzeniu , może pomóc także dodatkowa suplementacja tabl, lub jeśli lubisz to picie pokrzywy albo skrzypu też pomaga na włoski, sama się tym kurowałam i było dużo lepiej
Może zmieniałaś ostatnio szampon/odżywkę ? Mogłaby ci jakaś nie podpasować i przez to mogą włoski lecieć
Oczywiście prostownica/suszarka też będą źle działać w takim przypadku
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 11:29   #2929
Angel_21_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 680
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

dzięki za rady mi tak od zawsze wypadają ale na głowie mam wiecznie dużo więc spoko tylko boje się że któregoś dnia już nie będzie ich dużo ... tłumaczę sobie to tak że mam mega długie włosy i to na pewno nie dużo tylko długie są i się pozwijały ... ale jednak dużo wypada
__________________
Angel_21_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-16, 15:15   #2930
Piankka
Zadomowienie
 
Avatar Piankka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 090
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Witam się
Piankka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 15:15   #2931
klaudia1534
Raczkowanie
 
Avatar klaudia1534
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Okolice Częstochowy
Wiadomości: 450
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Co tutaj tak cicho i spokojnie dzisiaj?
Właśnie byłam z P. i moim bratem na naszej działce, kontynuowaliśmy zakładanie siatki ogrodzeniowej Tzn. oni zakładali a ja się rządziłam i ich poganiałam żeby zdążyli przed zmrokiem A i jeszcze im druciki do przywiązywania tej siatki docinałam Kurczę nie mogę się doczekać naszego domku na tej działce...
__________________
Termin porodu: 6 maj 2016
17 maj 2014


klaudia1534 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 15:41   #2932
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez klaudia1534 Pokaż wiadomość
Co tutaj tak cicho i spokojnie dzisiaj?
Właśnie byłam z P. i moim bratem na naszej działce, kontynuowaliśmy zakładanie siatki ogrodzeniowej Tzn. oni zakładali a ja się rządziłam i ich poganiałam żeby zdążyli przed zmrokiem A i jeszcze im druciki do przywiązywania tej siatki docinałam Kurczę nie mogę się doczekać naszego domku na tej działce...
Nie wiem co tu tak cicho, może wszystkie już imprezują? w końcu piątek jest

Oj to faktycznie dużo im pomogłaś ja też nie mogę się doczekać zamieszkania w domku na wsi w ogóle co już macie tam zrobione?
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 15:58   #2933
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Hej
zalatana jestem dzisiaj strasznie, banki, urzędy a teraz na szybko coś zjeść i spotkanie z kamerzystą mamy.
Tak więc lecę!

miłego weekendu!!
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 16:00   #2934
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
Hej
zalatana jestem dzisiaj strasznie, banki, urzędy a teraz na szybko coś zjeść i spotkanie z kamerzystą mamy.
Tak więc lecę!

miłego weekendu!!
Powodzenia i wzajemnie milego weekendu

Mogę z którąś z Was zrobić wywiad? tzn. któraś z Was trenuje coś bądź robi coś nadzwyczajnego? na uczelnie muszę wywiad zrobić
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 16:05   #2935
klaudia1534
Raczkowanie
 
Avatar klaudia1534
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Okolice Częstochowy
Wiadomości: 450
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Jak do tej pory to niewiele.. Brakuje nam jeszcze trochę siatki do ogrodzenia całego placu, ale co mamy jakieś wolne pieniążki to powolutku się dokupuje A tak poza tym to posadziliśmy tuje dookoła i drzewka owocowe w jednym konkretnym miejscu, jest też zrobiony warzywniak i stoi stary malutki domek po nieżyjących już pradziadkach P. Na działce jest też woda i prąd.
Mylimy, że dopiero po ślubie zacznie się budowę, bo teraz wszystko idzie na weselicho

A mu ten weekend w domku ale w przyszły idziemy na bal andrzejkowy
__________________
Termin porodu: 6 maj 2016
17 maj 2014


klaudia1534 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 16:07   #2936
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Angel_21_ gdzieś czytałam, że jak wypada dziennie do ok 100 włosów, to jest to normalne, ale jak więcej to wypadałoby sie wybrać do lekarza A na tym zdjęciu to na pewno jest wiecej niż 100...

Hihi a ja mam dziś mega dobry humor, bo w koncu po 2 tygodniach zobaczę się z Tż! Za 2 godziny juz u mnie będzie i pojedziemy obejrzeć salę
__________________
okruszek
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 16:13   #2937
Barbra85
Raczkowanie
 
Avatar Barbra85
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Knurów
Wiadomości: 212
GG do Barbra85
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Hej ja wróciłam z pracy jakiś wypadek śmiertelny był w gliwicach
Aż mi się odechciewa jeżdzić jak na drodze takie debile jeżdżą
Ale pochwalę sie za chwile kupnem nowych bucików
__________________
Piękno jest jedynym miernikiem wolności człowieka

29.12.2009
02.10.2012
14.06.2014
Barbra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 16:16   #2938
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez klaudia1534 Pokaż wiadomość
Jak do tej pory to niewiele.. Brakuje nam jeszcze trochę siatki do ogrodzenia całego placu, ale co mamy jakieś wolne pieniążki to powolutku się dokupuje A tak poza tym to posadziliśmy tuje dookoła i drzewka owocowe w jednym konkretnym miejscu, jest też zrobiony warzywniak i stoi stary malutki domek po nieżyjących już pradziadkach P. Na działce jest też woda i prąd.
Mylimy, że dopiero po ślubie zacznie się budowę, bo teraz wszystko idzie na weselicho

A mu ten weekend w domku ale w przyszły idziemy na bal andrzejkowy
Ooo, to fajnie

Cytat:
Napisane przez agunineczka Pokaż wiadomość
Hihi a ja mam dziś mega dobry humor, bo w koncu po 2 tygodniach zobaczę się z Tż! Za 2 godziny juz u mnie będzie i pojedziemy obejrzeć salę
Super, powodzenia

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Barbra85 Pokaż wiadomość
Hej ja wróciłam z pracy jakiś wypadek śmiertelny był w gliwicach
Aż mi się odechciewa jeżdzić jak na drodze takie debile jeżdżą
Ale pochwalę sie za chwile kupnem nowych bucików
Eh

Poka, poka!
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 16:24   #2939
Barbra85
Raczkowanie
 
Avatar Barbra85
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Knurów
Wiadomości: 212
GG do Barbra85
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Oto i one
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 16112012443.jpg (130,6 KB, 18 załadowań)
__________________
Piękno jest jedynym miernikiem wolności człowieka

29.12.2009
02.10.2012
14.06.2014
Barbra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 16:28   #2940
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Barbra85 Pokaż wiadomość
Oto i one
Bardzo ładne i stopa musi w nich wyglądać na małą
__________________
okruszek
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:56.