Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5 - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-18, 14:51   #3061
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Z okresem to jest tak, ze jesli mieszka sie z wieloma kobietami w jendym miejscu, to po pewnym czasie wszystkie kobiety maja okres w tym samym czasie. A to dlatego, iz natura tak sie ustawia, aby kazda z kobiet miala rowne szanse na zaplodnienie, taka rywalizacja o mezczyzne i plemniki glupia ta natura
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 14:51   #3062
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

czeeeeść widzę ża humory Wam dopisują mi tyyysz ! pisałam chwilke z tż na mailu a on mi napisał: "dO 5 TO JUZ BEDZIESZ - JAK TO ONI MOWIA W USA - BEST GIRL "
hihi, miska mi się cieszy jak nie wiem
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 14:53   #3063
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

velika jak tam mecz, bo juz nie ogladam
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 14:58   #3064
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
velika jak tam mecz, bo juz nie ogladam
bez zmian
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 15:04   #3065
tasiulek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 130
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

3:1 Aszu :P
tasiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 15:05   #3066
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

kurna, akurat wyszłam do kibla a tu brama.
Ufff, jeszcze dwie dajesz Lechu
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 15:05   #3067
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Nie no, Legia wygra
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-18, 15:14   #3068
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Hej
A ja juz padam ze zmęczenia ((

W piątek pobudka 7:30 i do pracy do 16, a pózniej noc wyprzedaży i wspólne siedzenie z Tz, i poszłam pózno spac sobota to samo 7:30 pobudka i w pracy do 21.00 a pózniej na kregle zachciało się iść i w domu byłam o 01.00 a dzisiaj powtórka z rozrywki wstawanie 7:30 i do 20..... normalnie padam juz na pysk (
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 15:30   #3069
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Hej
Tak jak myślałam, dzisiaj odespałam cały tydzień wstawania o 3. Spałam od 1 w nocy do 13 Ale się wyspałam

Zrobiłam sobie po południu tą latte z Mokate i powiem Wam, że szału nie ma. Warstwy mi się nie zrobiły, mimo, że wlewałam kawę powoli i po łyżeczce... Jeszcze została mi do wypróbowania wersja o smaku karmelowym, może będzie lepsza niż ta waniliowa. A kawa mega cienka - może latte nie jest dla mnie? Ja lubię taką średnią kawę - nie za mocną, nie za lekką. Niedługo wypróbuję kawę Nescafe Sensazione Creme, bo sobie kupiłam, bo mi się kawa w pracy kończy.

A poza tym dzień minął mi na sprzątaniu. A teraz znów zaczyna mnie brzuch boleć, bo @ dostałam
Bo ogólnie wg mnie te wszystkie kawy z saszetek słabe są. To są raczej takie napoje kawowe jak dla mnie...

Cytat:
Napisane przez misiadelko Pokaż wiadomość
Ilonus, ja Ci nie pomogę, mnie uczył mój TZ (dobry z niego instruktor, tylko podbił mi oko )

Dziewczyny mam pudło na koperty DIY jeśli Was interesuje:
http://melaniegetsmarried.blogspot.c...-complete.html

Velika, ja źle zrobiłam bo używałam na zmianę Jantara z Seboradinem i mi wystrzeliły baby hair i teraz nie wiem po czym

PS. Mąż tej dziewczyny od pudełka jest chyba Polakiem z pochodzenia, bo nazywa się Muszynski :P
Eee super to pudło! A ma któraś z Was moze gdzieś szablon do tych takich winietek-krzesełek?
__________________
okruszek
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 16:32   #3070
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez kwiatuszek10031989 Pokaż wiadomość
Skoro aż tak Ci wypadają to ja na Twoim miejscu bym jak najszybciej poszła do lekarza na badania, bo to nie jest normalne! Ja też mam czasem okresy gdzie więcej włosów mi wypada, ale nigdy nie było tak, żebym straciła połowę tego co mam na głowie. Mi zazwyczaj pomaga Belissa i zdrowe odżywianie. Poza tym już kiedyś pisałam o tym co robię gdy wypadają mi włosy Dobre są różne kuracje w kapsułkach przeciwko wypadaniu, Jantar (najlepsze co spotkało moje włosy ), odżywki, zaprzestanie używania prostownicy i ograniczenie suszenia gorącym powietrzem. To tak w skrócie Ale mimo wszystko radzę udać się do lekarza i zbadać hormony przede wszystkim.
Tutaj możesz poczytać jakie są najczęstsze przyczyny wypadania włosów: http://kobieta.wp.pl/kat,48756,title...wiadomosc.html
Dzięki za linka, poczytałam, u mnie to na 100% hormony, plus też często dostaję łupieżu.

Powinnam była wcześniej napisać, ale nie chciałam zaśmiecać ten wątek moim odwiecznym problemem. kiedy pierwszy raz mi zaczęły masowo wypadać włosy miałam 18 lat, dostałam tabletki anty i się uspokoiło, ale to co straciłam to straciłam. poźniej stosowałam hormony zastępcze i też było ok. I tak aż do tego roku gdzie lekarz gin kazał mi odstawić i problem wrócił....porobiłam multum badań i z wynikami latałam po dermatologach, kilku ginekologach i endokrynologach. Każdy ma inna diagnozę. A ja zgłupiałam bo nie wiem co jest tego przyczyną. Aktualnie biorę leki na niedoczynność tarczycy ale szczerze nawet nie wiem czy dobrze robię. Wypadanie niby trochę się uspokoiło, ale i tak nie ma rewelacji.
oczywiście oprócz wypadania mam też problemy z cerą i co najważniejsze nieregularne miesiączki.

Oczywiście piję codziennie pokrzywę, belissę, tran, wcieram alpicort, czasami jantar, staram się jeść zdrowo, nie prostuję włosów, nie suszę....

Dziewczyny a może Wy znacie dobrego lekarza to prosiłabym o namiary. Jestem skłonna przejechać pół Polski aby wreszcie mieć postawioną trafną diagnozę

Sorki że tak się wyżaliłam z tymi moimi włosami. Ja też bym chciała mieć piękną fryzurę na swój ślub ale to chyba nie będzie mi dane
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 16:34   #3071
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Dziewczyny gdzie kupujecie ten Jantar ?
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-18, 16:52   #3072
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez ane3kaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdzie kupujecie ten Jantar ?
W aptece dostaniesz
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 17:03   #3073
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez ane3kaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdzie kupujecie ten Jantar ?
na dozie chociaż u mnie jest też np. w sklepie z naturalnymi kosmetykami, ale trochę droższy.
Tycikata, to faktycznie u ciebie nie ma co kombinować, tylko faktycznie szukać dobrego lekarza. Ja niestety nikogo nie polecę, ale mam nadzieję, że znajdziesz kogoś, kto ci pomoże.
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 18:11   #3074
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Hej

Rany jak mi się nic nie chce niby miałam tylko 7h na uczelni a czuje się... kiepsko może dlatego, że wczoraj późno wróciliśmy. I TŻ dzisiaj wymiotował ciągle chyba mu wczorajsze piwo zaszkodziło idę go zaraz wyleczyć

A co do włosów to mnie też wypadają, ale nie aż tak, więc nie wiem co jest na to dobre...

Będę jutro, trzymajcie się miłej nocy
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 18:30   #3075
misiadelko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 902
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

agunineczka chyba na mailu są szablony ale czy do krzesełek nie wiem

aneczka w leclercu

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

edit: nie, nie ma na mailu krzesełek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tethered_Chair_TriggerTuesday_RESAVED_SMALL.jpg (29,0 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg skanuj0001vp2.jpg (72,1 KB, 10 załadowań)

Edytowane przez misiadelko
Czas edycji: 2012-11-18 o 18:33
misiadelko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 19:16   #3076
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
Dzięki za linka, poczytałam, u mnie to na 100% hormony, plus też często dostaję łupieżu.

Powinnam była wcześniej napisać, ale nie chciałam zaśmiecać ten wątek moim odwiecznym problemem. kiedy pierwszy raz mi zaczęły masowo wypadać włosy miałam 18 lat, dostałam tabletki anty i się uspokoiło, ale to co straciłam to straciłam. poźniej stosowałam hormony zastępcze i też było ok. I tak aż do tego roku gdzie lekarz gin kazał mi odstawić i problem wrócił....porobiłam multum badań i z wynikami latałam po dermatologach, kilku ginekologach i endokrynologach. Każdy ma inna diagnozę. A ja zgłupiałam bo nie wiem co jest tego przyczyną. Aktualnie biorę leki na niedoczynność tarczycy ale szczerze nawet nie wiem czy dobrze robię. Wypadanie niby trochę się uspokoiło, ale i tak nie ma rewelacji.
oczywiście oprócz wypadania mam też problemy z cerą i co najważniejsze nieregularne miesiączki.

Oczywiście piję codziennie pokrzywę, belissę, tran, wcieram alpicort, czasami jantar, staram się jeść zdrowo, nie prostuję włosów, nie suszę....

Dziewczyny a może Wy znacie dobrego lekarza to prosiłabym o namiary. Jestem skłonna przejechać pół Polski aby wreszcie mieć postawioną trafną diagnozę

Sorki że tak się wyżaliłam z tymi moimi włosami. Ja też bym chciała mieć piękną fryzurę na swój ślub ale to chyba nie będzie mi dane
Widzę, że mamy identyczny problem Nienawidzę tego, że jak pomyślę o swoich włosach to dosłownie wyć mi się chce. Wciąż coś łykam, wciąż coś wcieram, u dermatologa załamała ręce po serii zastrzyków i już nie wiem co robić Też muszę kogoś znaleźć ! Koniecznie !
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 20:05   #3077
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez misiadelko Pokaż wiadomość
agunineczka chyba na mailu są szablony ale czy do krzesełek nie wiem

aneczka w leclercu

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

edit: nie, nie ma na mailu krzesełek

O to drugie też mam, ale pierwsze fajniej chyba wygląda
Dzięki

Kurde, tz pojechał
__________________
okruszek
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 20:07   #3078
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Ojej dziewczyny tyle naskrobałyście od piątku że nie dam rady dziś nadrobić Ja w sobotę byłam na 6 w pracy, a po pracy pędem na pks i do TŻta na weekend Oczywiście zaczęliśmy od kłótni ;/ Ale na szczęście szybko minęło. Wieczorkiem sobie trochę popiliśmy z TŻtem i jego rodzicami Dopiero co wróciłam i marzę żeby się wykąpać i położyć...
Ehh jutro jadę na Tomografię, a później 2 tygodnie czekania na wyniki Trzymajcie kciuki dziewczyny Boje się jak cholera :/
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 20:28   #3079
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Ojej dziewczyny tyle naskrobałyście od piątku że nie dam rady dziś nadrobić Ja w sobotę byłam na 6 w pracy, a po pracy pędem na pks i do TŻta na weekend Oczywiście zaczęliśmy od kłótni ;/ Ale na szczęście szybko minęło. Wieczorkiem sobie trochę popiliśmy z TŻtem i jego rodzicami Dopiero co wróciłam i marzę żeby się wykąpać i położyć...
Ehh jutro jadę na Tomografię, a później 2 tygodnie czekania na wyniki Trzymajcie kciuki dziewczyny Boje się jak cholera :/

Nic sie nie martw bedzie wszystko dobrze

Mnie mama wysyła na usg i badanie tarczycy oraz prześwietlenie stopy bo w lecie mi spadł kosz z trawa od kosiarki na palca, paluch mi napuchł i fioletowy był a teraz mam taka dziwnie wystająca kość i mnie każdy but obciera, a co gorsza nie dam rady nawet metra przejść w butach na obcasie (
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-18, 20:47   #3080
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Ojej dziewczyny tyle naskrobałyście od piątku że nie dam rady dziś nadrobić Ja w sobotę byłam na 6 w pracy, a po pracy pędem na pks i do TŻta na weekend Oczywiście zaczęliśmy od kłótni ;/ Ale na szczęście szybko minęło. Wieczorkiem sobie trochę popiliśmy z TŻtem i jego rodzicami Dopiero co wróciłam i marzę żeby się wykąpać i położyć...
Ehh jutro jadę na Tomografię, a później 2 tygodnie czekania na wyniki Trzymajcie kciuki dziewczyny Boje się jak cholera :/
trzymamy kciuki oczywiście
będzie dobrze!

uff... ależ to był intensywny weekend

imieniny babci TZ, urodziny mojego taty.... masakra! A wszędzie byłam kierowcą
notatki na jutrzejszego kolosa leżą i wołają do mnie ale nie mam siły ani ochoty do nich zajrzeć....
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 20:47   #3081
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Dołączam do cierpiących z powodu @ Też mam, ale od wczoraj już

kroooliczek89, będzie dobrze, trzymam mocno kciuki

Trzymajcie jutro za mnie kciuki, bym w końcu dostała jakieś fajne buty do 80zł! Jutro po pacy jadę na deptak, mam nadzieję, że w końcu jakieś dostanę
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 06:29   #3082
misiadelko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 902
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Dzień dobry, wczoraj już sąsiad zdążył mnie wkurzyć, zaparkował sobie na moim miejscu a jakieś mega drogie whisky (fuj) przyniósł za to... mojemu TŻtowi. A TŻ też jest mądry, mógł swoje miejsce w garażu oddać a nie moje, chyba zaraz pójdę na dół i nagadam typowi co o tym myślę. On myśli, że jak dwa razy mnie nie było i TŻ pozwolił mu zaparkować na moim miejscu to zawsze może sobie tam stawać Wrr.

agunineczka sto lat sto lat niech żyje żyje nam
misiadelko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 06:48   #3083
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Dzien dobry
Witam się i uciekam do pracy ... dziś i jutro po 12godzin zasuwam więc nie wiem czy po robocie będę miała moc jeszcze wpasc tu
Miłego dnia wszystkim !
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 07:28   #3084
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Dzien dobry nie mam mleka do kawy
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 08:15   #3085
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Wpadłam się przywitać i zaraz będę śmigać na onkologię Brr boje się ;/
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 09:06   #3086
Piankka
Zadomowienie
 
Avatar Piankka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 090
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Hejka hej witam się kawą
Piankka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 09:10   #3087
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Przyszłam się przywitać z kawką przez weekend zdążyłam się odzwyczaić od wstawania o 6

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Widzę, że mamy identyczny problem Nienawidzę tego, że jak pomyślę o swoich włosach to dosłownie wyć mi się chce. Wciąż coś łykam, wciąż coś wcieram, u dermatologa załamała ręce po serii zastrzyków i już nie wiem co robić Też muszę kogoś znaleźć ! Koniecznie !
Oj ja też się napłakałam przez te włosy ja się dorobiłam prześwitów na czubku głowy i już raczej nie spinam włosów bo wtedy widać jak ich jest mało
Staram się o tym na co dzień nie myśleć bo bym chyba zwariowała ale to i tak potrafi mnie czasami dobić :/
a czy byłaś u innego lekarza niż u tego dermatologa?

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
Dzien dobry nie mam mleka do kawy
Ja mam, zapraszam

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Wpadłam się przywitać i zaraz będę śmigać na onkologię Brr boje się ;/
Kochana trzymamy kciuki najważniejsze jest pozytywne myślenie, nie ma się czego bać, zobaczysz że będzie dobrze..
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 09:29   #3088
tasiulek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 130
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Wpadłam się przywitać i zaraz będę śmigać na onkologię Brr boje się ;/
Trzymam kciuki bedzie dobrze!

Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
Przyszłam się przywitać z kawką przez weekend zdążyłam się odzwyczaić od wstawania o 6


Oj ja też się napłakałam przez te włosy ja się dorobiłam prześwitów na czubku głowy i już raczej nie spinam włosów bo wtedy widać jak ich jest mało
Staram się o tym na co dzień nie myśleć bo bym chyba zwariowała ale to i tak potrafi mnie czasami dobić :/
a czy byłaś u innego lekarza niż u tego dermatologa?



Ja mam, zapraszam


Kochana trzymamy kciuki najważniejsze jest pozytywne myślenie, nie ma się czego bać, zobaczysz że będzie dobrze..
Ja mam takiego lekarza dermatologa z "trychologicznym" zamiłowaniem I ktoś tam pisał wcześniej o swojej pielęgnacji - to wyglądało jak zmasowany atak, co za dużo to też niezdrowo bo włosy po prostu nie wytrzymują takiej dawki kosmetyków, wcierek i herbatek
tasiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 09:32   #3089
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość

Oj ja też się napłakałam przez te włosy ja się dorobiłam prześwitów na czubku głowy i już raczej nie spinam włosów bo wtedy widać jak ich jest mało
Staram się o tym na co dzień nie myśleć bo bym chyba zwariowała ale to i tak potrafi mnie czasami dobić :/
a czy byłaś u innego lekarza niż u tego dermatologa?
U ogólnego. Też mi dał na podstawowe badania, oczywiście w normie. Potem do dermatologa, który nie za bardzo wiedział co robić, badań szczegółówych nie zlecił Mi rośnie całe mnóstwo, ale wypada jeszcze więcej
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 09:35   #3090
Piankka
Zadomowienie
 
Avatar Piankka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 090
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez misiadelko Pokaż wiadomość
Dzień dobry, wczoraj już sąsiad zdążył mnie wkurzyć, zaparkował sobie na moim miejscu a jakieś mega drogie whisky (fuj) przyniósł za to... mojemu TŻtowi. A TŻ też jest mądry, mógł swoje miejsce w garażu oddać a nie moje, chyba zaraz pójdę na dół i nagadam typowi co o tym myślę. On myśli, że jak dwa razy mnie nie było i TŻ pozwolił mu zaparkować na moim miejscu to zawsze może sobie tam stawać Wrr.

agunineczka sto lat sto lat niech żyje żyje nam
A to macie wykupione miejsca parkingowe? Ty i tż macie oddzielne?
Piankka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:45.