"Czym dziś pachniesz...?" - kilka słów wyjaśnień - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-22, 17:57   #181
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: "Czym dziś pachniesz...?" - kilka słów wyjaśnień

Khy, zapomniałaś o tunelu w ...

Oboże, chyba mi się udzieliło


Ale zgadzam się, dobre podsumowanie.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 18:01   #182
khy
Zadomowienie
 
Avatar khy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 478
Dot.: "Czym dziś pachniesz...?" - kilka słów wyjaśnień

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Khy, zapomniałaś o tunelu w ...

Oboże, chyba mi się udzieliło


Ale zgadzam się, dobre podsumowanie.
Rachelo, to o tunelu w... to po prostu wyparlam .
khy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 18:01   #183
Ondine
Rozeznanie
 
Avatar Ondine
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraina nieznana
Wiadomości: 842
Dot.: "Czym dziś pachniesz...?" - kilka słów wyjaśnień

Cytat:
Napisane przez szugarbejb;


2)Absolutnie nie rozumiem żali (tak [B
Ondine[/B], żalisz się) "nowych i nowszych użytkowniczek", do których ja także siebie zaliczam. Uczestnictwo i wypowiadanie się na forum ma charakter dobrowolny i nie rozumiem wpowiedzi typu "nikt mnie nie zauważył, nie przywitał". I co to znaczy "zobacz ile osób się loguje a ile wypowiada" ? Ktoś ma coś ciekawego do napisania - pisze. Ktoś ma ochotę tylko podcztywać - podczytuje. Jeśli ktoś chce li i jedynie zaistnieć - są programy typu Idol, You can dance ... Perfumy to nie jest tokszoł, program promujący gwiazdy. To forum hobbystyczne, weź to pod rozwagę.
Nie wiem , czy czytałaś całosc od 1 do 6 strony, ale może przeczytaj mój post w całosci (103). Czy podzielenie się wrażeniami i opinią , co akceptuję,a jakie posty irytuja to, Twoim zdaniem , żalenie sie? A co ciekawe akurat zgadzamy sie w tym,co nas drażni w offtopach.
Ondine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 18:05   #184
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: "Czym dziś pachniesz...?" - kilka słów wyjaśnień

Cytat:
Napisane przez khy Pokaż wiadomość
Szugar, a ja mam cicha nadzieje, ze oba watki stana sie jedyne w swoim rodzaju - na Czym dzis pachniesz bedzie sie wymienialo spostrzezenia na temat perfum, podyktowane nastrojem chwili (nie ma watku, gdzie taka luzna (i bez strasznych offtopow) dyskusja o perfumach sie odbywala, a na Scent Bar bedzie wpadal kazdy, kto bedzie mial ochote pochwalic sie nowym plaszczykiem albo ponarzekac na faceta, albo powymieniac sie pogladami na facetow z zakolczykowana twarza, luz ;-)).
Fakt faktem, że nie ma sie co martwić na zapas

Cytat:
(Co nie zmiania faktu, ze PW fajne sa .)
Bo ja uwielbiam Twoje recki i normalnie sie nie mogę powstrzymać


Cytat:
Szugar, co to znaczy "IdeM nA mOścIQ" ??


Tysia, moja druga połówka na "Nieruchomościach" tłumaczyła mi że tak mówi Emo jak ma dośc życia, że w sensie "nikt mnie nie kocha, nikt mnie nie lubi, idę na most się z niego rzucić" ("idę na mościk").

Niezłe, co ?

Ondine - post 103 to post 103. Natomiast później napisałas coś takiego:

Cytat:
To szkoda wielka Kropko,że nie odezwałaś sie nigdy. Poczułabym sie pewniej , moze inne osoby też.
Pewniej w czym ? W pisaniu ? W testowaniu perfum ? W życiu ???

Cytat:
Nie chodzi mi o to,że ktoś ma więcej czasu i tylko dlatego jest zauważanym.Nie.Mozna być krótko, wypowiedziec sie i zająć swymi obowiazkami, ale wizażanki, które maja wiekszy staż mogą osmielać te, które dopiero zaczynają. dac im poczucie akceptacji i przynależnosci.
Jeśli komuś brakuje poczucia akceptacji i przynależności (czyli zaistnienia) , to znaczy że ma w życiu problem, z którym powinien udać się do odpowiedniego specjalisty. Forum Perfumy nie jest od budowania poczucia akceptacji i przynależności, forum Perfumy jest od rozmów o perfumach.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 18:14   #185
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 788
Dot.: "Czym dziś pachniesz...?" - kilka słów wyjaśnień

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Tysia, moja druga połówka na "Nieruchomościach" tłumaczyła mi że tak mówi Emo jak ma dośc życia, że w sensie "nikt mnie nie kocha, nikt mnie nie lubi, idę na most się z niego rzucić" ("idę na mościk").

Niezłe, co ?
Szugar, to że ktoś ma dość wszystkiego i chce się rzucić z mostu, to już jest off-topic i sprawa nie tak ważna dla rasowych perfumoholiczek, jak to, czym będzie na owym moście pachnieć
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 18:16   #186
mex
Zadomowienie
 
Avatar mex
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 482
Dot.: "Czym dziś pachniesz...?" - kilka słów wyjaśnień

[1=2fc115705b804dd24ceafb6 c62ae2b078a3b7407_5febc32 a8749f;6098923]Szugar, to że ktoś ma dość wszystkiego i chce się rzucić z mostu, to już jest off-topic i sprawa nie tak ważna dla rasowych perfumoholiczek, jak to, czym będzie na owym moście pachnieć [/quote]
, Kijanko piękne
mex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 18:16   #187
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: "Czym dziś pachniesz...?" - kilka słów wyjaśnień

Żródło "Idę na mościk" -> TUTAJ Na górze strony opis emo na gg

Na Perfumach jestem od dość dawna, ale ostatnimi czasy mało się tu udzielam ( co nie znaczy, ze nie podczytuję ) i kiedy któregoś dnia weszłam na Czym pachniesz... i chciałam napisać czym rzeczywiście pachnę zrobiło mi się trochę głupio bo wyglądałoby to jak zdanie ni stąd ni z owąd po kilku stronach offtopu Myslę, ze rozdzielnie wątku na typowe ploteczki i pachnący wątek jest całkiem dobrą sprawą
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-22, 18:16   #188
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: "Czym dziś pachniesz...?" - kilka słów wyjaśnień

Dziewczyny, chociaż w tym wątku się powstrzymajmy od OT.

Myszołapko
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 18:17   #189
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: "Czym dziś pachniesz...?" - kilka słów wyjaśnień

[1=2fc115705b804dd24ceafb6 c62ae2b078a3b7407_5febc32 a8749f;6098923], czym będzie na owym moście pachnieć [/quote]

Pasowałoby mi Cool Water

rachela nas zabiiiije, rachela nas zabiiiiiije ..............

Edit: mówiłam. rachelo - już się zamykam .
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.

Edytowane przez szugarbejb
Czas edycji: 2007-12-22 o 18:18 Powód: rachela idzie po tasak!
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 18:47   #190
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: "Czym dziś pachniesz...?" - kilka słów wyjaśnień

No i zamiast dyskutować nad drogim naszemu sercu wątkiem, znowu jaja sobie robimy
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 18:57   #191
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: "Czym dziś pachniesz...?" - kilka słów wyjaśnień

Nie wiem czy wypada mi się odezwać bo ostatnio coraz mniej się udzielam, ale mi tam "wsio ryba" Jeżeli dzięki oddzielnemu watkowi plotkowemu ma być przejrzyściej i ma to ulatwić pracę innym to nie widzę problemu
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-22, 20:19   #192
tornado
Zadomowienie
 
Avatar tornado
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 135
Dot.: "Czym dziś pachniesz...?" - kilka słów wyjaśnień

Jesli o mnie chodzi to mozna stworzyc typowo plotkowy watek. Podoba mi sie propozycja polaczenia "Czym dzis pachniesz" z "Ostatnio testowalam".
__________________

tornado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 21:06   #193
lavenderfay
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 544
Dot.: "Czym dziś pachniesz...?" - kilka słów wyjaśnień

rachelo zdaje się, że tym pomysłem z wątkiem plotkowym otworzyłaś przysłowiową puszkę Pandory , ale w końcu dlaczego nie spróbować
lavenderfay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 21:13   #194
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: "Czym dziś pachniesz...?" - kilka słów wyjaśnień

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Wow , ale nas dużo tam na dole

Od niedawna jestem modem, rozumiem Dziewczyny (Tulip i rachelę). Ale swoje 3 gorsze wrzucam jako ja: na perfumach od niedawna, żadna perfumomaniaczka, forum traktuję hobbystycznie (bo mam już inne swoje ) :

1) Nie chcę - nie czytam OT. Proste.
"Czym dziś pachniesz ..." jest wg mnie wątkiem lekko żenującym. Ktoś wpada i cały w skowronkach pisze, iż pachnie czymś tam, pod tym post o zmarłym zwierzaku, pod tym jaki podkład dobrać, pod tym że rzucił mnie chłopak, pod nim jaki płaszczyk kupić i upiekłam ciasto, a dalej ja ze swoimi brokatowymi tipsami. A potem coś o samcach i samicach Tragedia.

Zero ładu i składu, zero logiki - dla nowego użytkownika wątek nie do przejścia - niedawno sama byłam nowa i nawet próbowałam coś tym zrobić (nie mogłam pogodzić się z dziwnymi zwierzeniami Fenris, a wpadaniem i "pachnę dziś Euphorią, a kupiłam sobie fioletowy płaszczyk, a ja kocham męża"), ale ... taki tego wątku urok.

Albo trzeba się z tym pogodzić, albo po prostu nie wchodzić. Każde forum ma swoje reguły i zasady, Perfumy niczym się nie różnią. Jest wątek "ostatnio testowałam ..." i tam można dowiedzieć się o tym jak odbiera zapach inna osoba, mamy KWC, zawsze można napisać PW (khy - ).
Jeśli wchodzę na inne forum i widzę wątek "klub parówkożerców II" to nie piszę do moda tupiąc nóżką że natychmiast go zamknijcie bo ja nie wiem o co chodzi !, no ludzie, dajcie spokój.


2)Absolutnie nie rozumiem żali (tak Ondine, żalisz się) "nowych i nowszych użytkowniczek", do których ja także siebie zaliczam. Uczestnictwo i wypowiadanie się na forum ma charakter dobrowolny i nie rozumiem wpowiedzi typu "nikt mnie nie zauważył, nie przywitał". I co to znaczy "zobacz ile osób się loguje a ile wypowiada" ? Ktoś ma coś ciekawego do napisania - pisze. Ktoś ma ochotę tylko podcztywać - podczytuje. Jeśli ktoś chce li i jedynie zaistnieć - są programy typu Idol, You can dance ... Perfumy to nie jest tokszoł, program promujący gwiazdy. To forum hobbystyczne, weź to pod rozwagę.

3) Rozdzielanie "czym dziś pachniesz ..." na dwa osobne wątki "Czym dzis pachnę " i "Plotkowy" nie wydaje mi się być dobrym pomysłem. "Czym dziś pachnę"stanie się czyms w rodzaju "Powiedz wszystkim dzień dobry", a Scent Bar stanie się w odczuciu innych użytkowników jeszcze bardziej niedostępny niż teraz; to dopiero będzie TWA ... Nowy użytkownik nawet nie będzie wiedział jak napisać pierwszego posta (bo jak jako nieznajomy
ma się wtrącić do rozmowy o "fujach") ...

Pomysłu nie mam niestety, ale powtórzę za Takuśną: idą Święta, więc po I się nie kłóćmy. Tyle.
Się zgadzam

Pomysł mam - nie psuć czegoś sprawnie działającego

Nie czytam całego czym dziś pachniesz, ale go lubię ot co
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 21:30   #195
khy
Zadomowienie
 
Avatar khy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 478
Dot.: "Czym dziś pachniesz...?" - kilka słów wyjaśnień

[1=2fc115705b804dd24ceafb6 c62ae2b078a3b7407_5febc32 a8749f;6098923]Szugar, to że ktoś ma dość wszystkiego i chce się rzucić z mostu, to już jest off-topic i sprawa nie tak ważna dla rasowych perfumoholiczek, jak to, czym będzie na owym moście pachnieć [/quote]

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Pasowałoby mi Cool Water

rachela nas zabiiiije, rachela nas zabiiiiiije ..............

Edit: mówiłam. rachelo - już się zamykam .
Kijanko, Szugar, polozylam sie tu przez Was ze smiechu .

PS. Rachelo, tez juz sie zamykam z tym offtopowaniem ;-).
khy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 21:35   #196
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: "Czym dziś pachniesz...?" - kilka słów wyjaśnień

Drogie moje.
Niestety praca uniemożliwiła mi wspieranie Racheli w dzisiejszym odpowiadaniu i tłumaczeniu dlaczego nagle nie ma CdP, postaram się teraz coś dopisać od siebie poza tym, że w pełni się z Rachelą zgadzam, omówiłyśmy tę kwestię już jakiś czas temu

Po pierwsze bardzo zdziwiło mnie, że pojawiły się pretensje w stylu "bo moderatorzy sobie coś wymyślili, bo im się pracować nie chce, to poutrudniają życie wszystkim innym, żeby same miały łatwiej". No przykra sprawa. Nie sądziłam do tej pory, że my takie złe jesteśmy z Rachelą. Wręcz przeciwnie, grzecznie łączymy posty, usuwamy duble, łączymy wątki, przesuwamy wiadomości, niewiele przy tym marudząc. OT robicie wszędzie, gonimy czasem, ale nie za bardzo i niezbyt dotkliwie A tu nagle okazuje się, że wcale tak nie jest. Nie przyszłoby mi na myśl, że ktoś może uznać, że zrobimy rewolucję dla swojej własnej wygody (nie bardzo widzę tu odogodnienia, kolejne wątki do pilnowania, czytania, sprzątania, sama radość).

Po drugie jeszcze bardziej zdziwiło mnie jak bardzo samolubne potrafią być niektóre osoby. "Mnie jest dobrze, nie rozumiem po co zmieniać". Szkoda, że nikt nie pomyślał, że jeśli jemu jest dobrze, to można i pomyśleć o tych, którym nie jest tu dobrze. Ja doskonale wiem, że wszystkim się nie dogodzi, ale można próbować zadowolić większość. Warto byłoby zauważyć, że równie dużo osób pisało, że źle się czują, kiedy natrafiają na kilkanaście stron dyskusji o Szapołowskiej, tunelach i "fujach" (nie zamieniać "f" na "ch" ).

Po trzecie jeśli idzie o rozwiązanie sprawy jestem za podziałem na 3. Opcja łączenia "Ostatnio testowałam" z "CdP" wydaje mi się być nieczytelna i może powodować wątpliwości. Na "O.T." zazwyczaj wrzuca się krótkie/dłuższe opisy co sie akurat ma na nadgarstku, na nowym wątku "CdP" można byłoby podyskutować o naszych odczuciach, powymieniać się wrażeniami, pogadać o różnych składnikach, to byłoby coś dużo bliższego perfumom, niż na ScentBarze, gdzie można byłoby gadać o wszystkim. (Więc nie rozumiem pretensji o zabieranie możliwości poplotkowania o wszystkim).


Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
I dla ścisłości - nie praca moda nad tym jest śmieszna, tylko pisanie pw do moda, że ktoś na (z założenia) plotkowym-pachnącym pisze o kolczykach. To jest śmieszne. Jakby nie było innych problemów na świecie.
To przykre, że obrażasz użytkowników, którym chciało się poświęcić czas i napisać do nas, nie wiedząc chyba dokładnie o co chodzi. Ja doceniam te PW.
Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Co Wy tak wszyscy z tymi nowymi uzytkownikami zaczynacie wychodzic?!
Dla kogo w koncu jest to forum? Dla kogos kto robi sobie na 5 minut na perfumach przystanek czy dla wiernych uzytkowników?
Przeciez każda z nas napisała tu kiedys swój pierwszy post, każda musiała się zapoznac z regułami, z atmosfera i zasadami tu panujacymi. Nie rozumiem przesadnej i niepotrzebnej troski o jakichs hihpotetycznych "nowych" uzytkowników. Poza tym, jeżeli ktos chce tu z nami zostac, to ja nie widzę w którym momencie miałby miec z tym problemy? Przeciez nie gryziemy ani nie wyśmiewamy,a jeżeli dyscyplinowanie kogos "nowego" to robia to najczęściej własnie modki. Nie rozumiem tej polityki.
Dla wszystkich. To nie jest jakieś sobie forum, to jest część portalu Wizaż.pl. Komercjnego portalu dla wszystkich. Tak było i będzie i myślałam, że wszyscy zdają sobie z tego sprawę.
To nie jest jakieś niszowe forum, gdzie obcy są z zasady średnio mile widziani. Każdy nowy jest mile widziany. Gdybym weszła na jakieś forum i zobaczyła to, co się dzieje u nas, chyba bym zrezygnowała. Skąd wiemy ile wartościowych, fantastycznych osób straciliśmy dlatego. Dlatego, że nie rozmawiamy o perfumach, co jest tematem tego forum, a o... innych rzeczach.


Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Jeśli Rachela i Tulipanka uważają, że wystarczą dwie Modki na Perfumach, to OK, ale wydaje mi się, że skoro na Fryzjerce jest chyba 5 czy 6 modów, to dodatkowy mod usprawniłby działanie (co nie znaczy, że dotychczasowe Modki "leją sobie" na wszystko). No ale to już sprawa Racheli i Tulipanki.
Chciałam tylko zauważyć, że Fryzjerka jest dość rozbudowana, ma podfora i więcej użytkowników. Ale sprawa modów jest już chyba wyjaśniona, niewiele to pomoże, nasze forum na prawdę nie jest duże.

Taki mały przykład. Pachnę dzisiaj Brit Red. Kiedyś mi się podobał, teraz zaczyna mnie coraz bardziej denerwować. Nikt by nie zauważył tego, gdybym napisała na "Czym pachniesz". A na nowym "CdP" jest szansa, że akurat pogadałabym z kimś na temat tego Brita i różnych sposobów w jakie się rozwija itp. (nie wiem czy dokładnie łapiecie o co mi chodzi, ale nie umiem już jaśniej, szczególnie dzisiaj).
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 21:38   #197
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: "Czym dziś pachniesz...?" - kilka słów wyjaśnień

Amen

Ja też już więcej nie napiszę, co miałam do napisania - zawarłam wcześniej.
Śledzę ten wątek od jakichś 10ciu godzin, i widzę rozwiązanie. Które pewnie niedługo wprowadzimy w życie.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 21:55   #198
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: "Czym dziś pachniesz...?" - kilka słów wyjaśnień

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Szkoda, ze taki temat wyplynal tuz przed Swietami, kiedy to sporo Wizazanek nie zaglada juz na forum lub wyjechalo. Rachel, Tulip - to nie zarzut, tylko luzna uwaga.

Osobiscie sklonilabym sie do tego, co napisala Tymena.

Dlaczego? Ja naleze do tych z nas, ktorym nie podobaja sie zbytnio kilometrowe, kilkudniowe OT w watku Czym pachniesz. Dla mnie Perfumy to forum przede wszystkim hobbystyczne, przychodze tutaj, bo chce porozmawiac glownie o zapachach, chce poczytac o zapachach. Przyznaje, ze czasami trudno mi sie przebic przez kilka stron OT i nie odniesc sie do tego, co tam jest napisane. W wielu dyskusjach nie biore udzialu, bo uwazam, ze nie musze wypowiadac sie na kazdy temat, a poza tym nie mam na to ochoty. Czesto tego typu dyskusje sa powodem zlej atmosfery na forum, a ja przychodze sie tutaj glownie zrelaksowac i pogadac o tym, co mnie interesuje (czyli glownie o zapachach), a nie niepotrzebnie sie nakrecac.

Moim zdaniem stworzenie watku poswieconego wylacznie zapachom, testowaniu jest dobrym pomyslem. Byc moze wiecej wizazanek bedzie wpadac i juz bez skrepowania pisac czym pachnie, dzielic sie wrazeniami z testow itp, bez skrepowania, ze przerwie jakas aktualnie toczaca sie dyskusje.

Stworzenie typowo "Scent Bar'u", czyli plotkarskiej kawiarenki jest fajnym pomyslem. Widac, ze wiele osob ma ochote i potrzebe podzielic sie ploteczkami, problemami, przywitac sie, pozegnac, poprosic o trzymanie kciukow, poniewaz wie, ze spotka tam ludzi "znanych", lubianych, zyczliwych. Takie zwykle rozmowy o wszystkim i o niczym zblizaja niejako ludzi i milo jest wiedziec, ze ktos mysli o nas cieplo, trzyma kciuki, przysle wirtualnego calusa, gdy czujemy sie zle itp itd.

Rozumiem, ze wiele osob moze miec obawy, ze piszac w watku typowo plotkarskim wszystkie nasze wewnetrzne rozterki, wieksze i mniejsze problemy beda podane jakby na talerzu. Byc moze tak, ale z drugiej strony gdzies tam utona w watku miedzy dygresjami na temat pogody, bolu glowy, przeziebienia, czy planowanych zakupow itp. Poza tym ja mam swiadomosc, ze jest wiele osob, ktore czytaja aktualny plotkowy watek i np nie napisalo ani jednego slowa lub nie sa nawet zalogowanymi na Wizazu. Kazde slowo, ktore piszemu w sieci zostawia po nas trwaly slad.

Byc moze watek poswiecony tylko zapachom i tylko plotkom, to faktycznie dobry pomysl. Dla kazdego cos dobrego i dla tych, ktorzy wpadaja tu pogadac wylacznie o zapachach i dla tych, ktorzy przychodza tu glownie poplotkowac z grupa "znanych" osob. Jezeli ktos nie ma ochoty na czytanie nietematycznych wypowiedzi po prostu nie bedzie zagladal do "Scent Bar'u", a bedzie mogl wdac sie w dyskusje na temat zapachow w innym watku.

A byc moze sie myle, ale to moze wylacznie czas, ewentualnie kiedys, zweryfikowac....

Z drugiej strony, taki watek tylko i wylacznie czym pachniesz moze bylby takim sztucznym tworem, w ktorym nie byloby juz emocji, wrazen, prawdziwego zycia... Sama juz nie wiem...
Zbyt duzo mysli przelatuje mi przez glowe i mam w glowie niezly bigos

Za bezdyskusyjne uwazam to, ze watek plotkarski dla perfumomaniaczek powinien zostac tutaj, na Perfumach. Na innych forach takie watki istnieja, miewaja sie dobrze, mozna pogadac o wszystkim i o niczym, bo to jest wlasnie takie miejsce, aby ludzie zwiazani jedna pasja/problemem mogli pogadac o wszystkim o o niczym.
[/FONT]
Zgadzam się w zupełności

Czasem nie jestem w stanie przeczytać wszystkich OT i... mam wyrzuty sumienia, bo kogoś nie pocieszyłam, nie napisałam dobrego słowa
__________________
Poglądy trzeba mieć tak ciasne,
By cenić zdanie tylko własne.
Na ciasne łby. Jan Sztaudynger
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 21:56   #199
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: "Czym dziś pachniesz...?" - kilka słów wyjaśnień

Rachelo, Tulipanko - a więc stanie na 3 oddzielnych wątkach?

Co w takim razie z tym niedokończonym prawie pięciotysięcznym wątkiem?

EDIT: Przepraszam, juz widzę.
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-22, 21:57   #200
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: "Czym dziś pachniesz...?" - kilka słów wyjaśnień

Zacytowałam wiele i chciałam odpisać ale wykasowałam


Pachne perłami Lalique i wszystkich pozdrawiam serdecznie - przedświatecznie Nie wiem gdzie to uczynic więc pisze tu.


Sory Madame
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 21:59   #201
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: "Czym dziś pachniesz...?" - kilka słów wyjaśnień

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Rachelo, Tulipanko - a więc stanie na 3 oddzielnych wątkach?

Co w takim razie z tym niedokończonym prawie pięciotysięcznym wątkiem?

EDIT: Przepraszam, juz widzę.
Właśnie to ustalałam na gg z Tulip.

Jedziemy do 5000 w starym wątku, a potem założy się już nowym systemem dwa wątki.
Scent Bar
Czym dziś pachniesz?


__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 23:11   #202
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: "Czym dziś pachniesz...?" - kilka słów wyjaśnień

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
To przykre, że obrażasz użytkowników, którym chciało się poświęcić czas i napisać do nas, nie wiedząc chyba dokładnie o co chodzi. Ja doceniam te PW.
Bardzo się cieszę.

Chciałam coś skomentować, ale daruję sobie.
Oby te zmiany dały efekt o jaki Wam chodzi.

Wesołych Świąt i miłego Nowego...
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 23:53   #203
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: "Czym dziś pachniesz...?" - kilka słów wyjaśnień

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Właśnie to ustalałam na gg z Tulip.

Jedziemy do 5000 w starym wątku, a potem założy się już nowym systemem dwa wątki.
Scent Bar
Czym dziś pachniesz?


No tak... Jestem spóźniona.

Nie pozostaje mi nic innego, jak stwierdzić, że nazwa "Scent Bar" jest świetna (o wiele bardziej adekwatne do treści, niż "Czym dziś pachniesz...").
Dobrze będzie rozdzielić te dwa różne wątki, bo sama przyznaję, że posty typu "Pachnę tym-a-tym i na tym koniec" zdają mi się mało pasjonujące między tymi wszystkimi arcyciekawymi plotami.

Do zobaczenia w barze.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-23, 00:01   #204
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: "Czym dziś pachniesz...?" - kilka słów wyjaśnień

Do zobaczenia
czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-23, 00:14   #205
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: "Czym dziś pachniesz...?" - kilka słów wyjaśnień

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Nie pozostaje mi nic innego, jak stwierdzić, że nazwa "Scent Bar" jest świetna (o wiele bardziej adekwatne do treści, niż "Czym dziś pachniesz...").
A wzielam to z lektury jednej z ulubionych stron tematycznych
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg scent bar.jpg (61,1 KB, 37 załadowań)
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-23, 00:18   #206
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: "Czym dziś pachniesz...?" - kilka słów wyjaśnień

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
A wzielam to z lektury jednej z ulubionych stron tematycznych
Kurde, wiedziałam że nie dalej niż tydzień temu coś takiego mi mignęło gdzieś w necie
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-23, 17:14   #207
_Adelajda_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 820
Dot.: "Czym dziś pachniesz...?" - kilka słów wyjaśnień

mozna jeszcze, bo dopiero zauważyłam ten wątek...

- mnie najbardziej odpowiada taka formuło jak jest: watek Czem dziś pachniesz... jako informacyjno-plotkowy; szczerze mowiac ne bardzo wyobrazam sobie stricte czm_dziś_oachnącego watku.. bedziemy wyliczac? a jak zaczniemy pisac o nastrojach zwiazanych z danymi perfumumami to znów sie zrobi offtopowo; jak napsze ze ja dzis Słoniem na pocieche bo mi smutno, a Kota mnie zapyta czemu mi smutno, to ja co wtedy? mam napisac, choc do plotkarskiego bo nie wolno?

wiem wiem zartuje ale to sztuczny podział IMHO

oczywiscie ze sie dostosuje, ale wolałabym zeby zostało tak jak jest, jak mnie pierniki nie interesują, to omijam i tyle ( nie pamietam czy to były pierniki czy inny torcik )


- absolutnie prosze nie łaczyc testowania z czym dzis pachne, bo to zupełnie inny temat


- nie bardzo wyobrazam sobie pisac do moderatora, ze ja nie rozumiem o czym dziewczyny pisza, wiec prosze je utemperowac ( wywnioskowałam ze tak to wyglądało, jesli było inaczej, przepraszam...)
_Adelajda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:54.