Mamusie lipcowe 2020 - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-03-25, 17:49   #4231
ewelkaw
Zakorzenienie
 
Avatar ewelkaw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 920
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez lasicaa Pokaż wiadomość
U mnie właśnie budują taką biedronkę PODOBNO mają być tylko samoobslogowe .

Mój mąż typowy inżynier wziął się dziś za "rozkminianie" fotelika. Musiał sam dojść do czego jest każdy przycisk, dziurka, haczyk, ukryte elementy itp
Wózek już złożyłam i póki co będzie schowany, ale tam to by dopiero ubaw z analizy miał xd.

Nam została do kupienia baza do fotelika, kilka rzeczy dla mnie i materac do łóżeczka więc pewnie jeszcze ze 2 nowe przescieradelka kupię, chociaż siostra mówiła, że leżą też u niej więc nie muszę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My będziemy składać wózek i montować fotelik w sobotę na razie leży spakowaniu w samochodzie, bo w mieszkaniu nie ma miejsca. Śmiałam się że przechodzi kwarantannę
Im więcej rzeczy małego przybywa tym bardziej jestem przerażona gdzie to wszystko pomieścimy
Cytat:
Napisane przez Olia91 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, żałuję że tak późno dołączam, mam termin na 2 lipca - pierwszy synek

Miło Was czytać, sama pozytywna energia

Powiedzcie jakie jest Wasze nastawienie do robienia badań laboratoryjnych w tym okresie? Bo mój TŻ nie chce mnie puścić do przychodni chociaż mam skierowanie wystawione jeszcze przed epidemia. Lepiej zrobić prywatnie w laboratorium gdzie nie ma tylu chorych (to u mnie ok 200 zł), czy nie dać się zwariować i robić w swojej przychodni na NFZ?
Hej, mamy podobny termin, ja też początek lipca, albo koniec czerwca z USG
Ja jestem za robieniem badań. Czy na NFZ czy prywatnie to już ciężko zadecydować. Pewnie zależy jak wyglądają warunki w przychodni. Myślę że teraz nie ma aż takich kolejek do badań. Raczej starają się ograniczać liczbę osób.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 18:00   #4232
dod
Raczkowanie
 
Avatar dod
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 92
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Olia91 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, żałuję że tak późno dołączam, mam termin na 2 lipca - pierwszy synek

Miło Was czytać, sama pozytywna energia

Powiedzcie jakie jest Wasze nastawienie do robienia badań laboratoryjnych w tym okresie? Bo mój TŻ nie chce mnie puścić do przychodni chociaż mam skierowanie wystawione jeszcze przed epidemia. Lepiej zrobić prywatnie w laboratorium gdzie nie ma tylu chorych (to u mnie ok 200 zł), czy nie dać się zwariować i robić w swojej przychodni na NFZ?
Witaj
Gratuluję synka
Ja mam w planie robić badania w piątek w diagnostyce.. moja gin ma z nimi podpisana umowę więc nie płacę za badania. Chodzę do punktu który jest otwarty od 6:30 i jak dotąd nie było tłumu o tej porze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dod jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 18:01   #4233
__Sylwia__88
Zadomowienie
 
Avatar __Sylwia__88
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 127
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Ewelkaw- oj przy dzieciach rzeczy dochodzi cala masa. A jak juz zaczną pojawiać sie zabawki to pokój tonie. Dlatego nie mogę sie doczekać przeprowadzki do nowego domu. Gdyby nie obecna sytuacja moze i we wrześniu by nam.sie udało przeprowadzić a tak to pewnie wszystko sie opozni bo raz ze sytuacja finansowa niepewna a dwa ze juz dostawy np naszych drzwi utknely nie wiadomo gdzie.

Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka
__________________
Był 13.07.2013


26.10.2013


Jesteś z nami
http://www.suwaczki.com/tickers/16udyx8dc2t2u5uz.png

Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
__Sylwia__88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 18:03   #4234
Natus276
Zakorzenienie
 
Avatar Natus276
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 832
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Olia91 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, żałuję że tak późno dołączam, mam termin na 2 lipca - pierwszy synek

Miło Was czytać, sama pozytywna energia

Powiedzcie jakie jest Wasze nastawienie do robienia badań laboratoryjnych w tym okresie? Bo mój TŻ nie chce mnie puścić do przychodni chociaż mam skierowanie wystawione jeszcze przed epidemia. Lepiej zrobić prywatnie w laboratorium gdzie nie ma tylu chorych (to u mnie ok 200 zł), czy nie dać się zwariować i robić w swojej przychodni na NFZ?
Ja bym robiła badania, zachowują w przychodniach teraz wszelkie środki ostrożności, a to jednak jest ważne, jeszcze teraz na takim etapie ciąży. To, że miesiąc temu było ok nie znaczy, że nadal jest. Więc głowa do góry i rób badania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Reggae jest rzeką miłości i jest dla tych, którzy wiedzą czym naprawdę jest miłość"

6.09.2014 -
Natus276 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 18:06   #4235
Xylo93
Raczkowanie
 
Avatar Xylo93
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 424
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez ewelkaw Pokaż wiadomość
Według mamy ginekolog normy są takie :
poziom glukozy na czczo – do 92 mg/dl (92 mg/dl jest już wartością nieprawidłową),
poziom glukozy po 1h od wypicia roztworu 75g glukozy – do 180 mg/dl,
poziom glukozy po 2h od wypicia roztworu 75g glukozy – do 153 mg/dl.

Wygląda na to że nie masz cukrzycy


Byłam dziś na zakupach w Biedronce, pierwszy raz od dwóch tygodni. Żadna przyjemność, zestresowałam się tylko Limitowali liczbę osób w sklepie, mieli płyny do dezynfekcji, czynne kasy samoobsługowe więc byli całkiem dobrze przygotowani. Kupiłam sobie piwo zero procent, będę dziś miała co pić do wieczornej telewizji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aż jestem w szoku bo przy IO wszyscy straszyli. A tu psikus.

Jestem w szoku że biedronka tak wyglądała, po tym co w poniedziałek widziałam u siebie.
U nas w jednej też są kasy samoobsługowe ale od kiedy jestem w ciąży śmierdzi mi tam starym mopem
Cytat:
Napisane przez Olia91 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, żałuję że tak późno dołączam, mam termin na 2 lipca - pierwszy synek

Miło Was czytać, sama pozytywna energia

Powiedzcie jakie jest Wasze nastawienie do robienia badań laboratoryjnych w tym okresie? Bo mój TŻ nie chce mnie puścić do przychodni chociaż mam skierowanie wystawione jeszcze przed epidemia. Lepiej zrobić prywatnie w laboratorium gdzie nie ma tylu chorych (to u mnie ok 200 zł), czy nie dać się zwariować i robić w swojej przychodni na NFZ?
Ja bym robila tam gdzie mniej ludzi. Zawsze jakiś spokój psychiczny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Xylo93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 18:42   #4236
Olia91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 6
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Dzięki za odpowiedzi badania zrobie o 7.00 może nie będzie tłumów a krzywą cukrową zrobię sobie w domu bo mam glukometr.

Nie mam jeszcze w ogóle wyprawki bo przeprowadzam się dopiero w maju do większego mieszkania a w kawalerce nie mam za dużo miejsca na gadżety. Myślicie ze mogę jeszcze poczekać czy lepiej zacząć już kompletować? 🙂
Olia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 19:10   #4237
Anuszka9
Zakorzenienie
 
Avatar Anuszka9
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 930
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Ja dziś zamówiłam pakę ubrań 56-62 , w domu mam trochę nieco większych i myślę że ciuchów wystarczy na początek. Muszę popatrzeć co zostało mi z tych aptecznych zakupów bo mam jakiś zapas podkładów itd a resztę zamówić ale to w kwietniu.
Syn mi się popsuł ze spaniem. Fajnie już nocki przesypiał w łóżeczku a jakoś od tygodnia budzi się o północy i chce się bawić. Usypianie trwa czasami do 2..później budzi się ok 4-5 bo koniecznie chce do nas a łóżko małe do tego moja poducha..czasami ruszyć się ciężko
Fajnie że mąż w domu choć szkoda że takie okoliczności. Opiekuje się synkiem, teraz szykuje go do spania a ja czekam aż wyjedzie z pieca chaczapuri

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
__________________
never give up
Anuszka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-25, 19:19   #4238
agnes188
Zakorzenienie
 
Avatar agnes188
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15 678
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
Nigdy nie miałam problemu z cukrem, przynajmniej zdiagnozowanego, ale jak się nie ma wskazań to nikt na takie badania nie wysyła. Nie mam też glukometru, będę musiała kupić, czyli kolejny wydatek. Pewnie czeka mnie modyfikacja diety, na szczęście albo nieszczęście nie mam zbytnio objawów hipoglikemii, takich po których wiadomo byłoby że jest coś nie tak. Dlatego cieszę się, że moja wizyta w piątek jednak się odbędzie, bo chcę żeby lekarka to zobaczyła. Bo kogokolwiek nie pytam, nikt nie miał takiego wyniku i wszyscy się dziwią. A ja będę potrzebować pomocy w ułożeniu diety i bata nade mną

Miałyście tv w poczekalni? Ja się załatwiłam, bo miałam książkę i gazetę, ale neta nie bo nie doładowałam konta, więc GB nie dostałam w pakiecie, a poprzedni stracił ważność.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mialam po fiwzy hipoglikemie reaktywna po dwoch godzinach a pozniej sie okazalo ze mam io. Ty mozesz nie czuc roznicy ale dla dziecka to niebezoieczne bo do niego dochodzi okolo 20 jednostek mniej. Jesli chodzi o glulometr gin moze nie miec ake jeski zajdziesz do apteki i kupoisz dwa opakowania osdkow to? Glukometr dostaniesz za darmo. Tylko psski na sto procent w takiej sytuacji ale to juz lekarz decyduje
Cytat:
Napisane przez Xylo93 Pokaż wiadomość
mam wyniki krzywej
na czczo 68 mg/dl
po godz 141 mg/dl
po 2h 118mg/dl

To źle czy dobrze?
Dobre cukry
Cytat:
Napisane przez Olia91 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi badania zrobie o 7.00 może nie będzie tłumów a krzywą cukrową zrobię sobie w domu bo mam glukometr.

Nie mam jeszcze w ogóle wyprawki bo przeprowadzam się dopiero w maju do większego mieszkania a w kawalerce nie mam za dużo miejsca na gadżety. Myślicie ze mogę jeszcze poczekać czy lepiej zacząć już kompletować?
To jest wazne badanie i jednak glukometrem nie bedzie to dokladne ale na przeczekanie ok. Bo krsywa mozna zrobic i pozniej

Wysłane z mojego SLA-L22 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=744399
Wymianka torebki sukienka

agnes188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 19:46   #4239
ewelkaw
Zakorzenienie
 
Avatar ewelkaw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 920
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Anuszka9 Pokaż wiadomość
Ja dziś zamówiłam pakę ubrań 56-62 , w domu mam trochę nieco większych i myślę że ciuchów wystarczy na początek. Muszę popatrzeć co zostało mi z tych aptecznych zakupów bo mam jakiś zapas podkładów itd a resztę zamówić ale to w kwietniu.
Syn mi się popsuł ze spaniem. Fajnie już nocki przesypiał w łóżeczku a jakoś od tygodnia budzi się o północy i chce się bawić. Usypianie trwa czasami do 2..później budzi się ok 4-5 bo koniecznie chce do nas a łóżko małe do tego moja poducha..czasami ruszyć się ciężko
Fajnie że mąż w domu choć szkoda że takie okoliczności. Opiekuje się synkiem, teraz szykuje go do spania a ja czekam aż wyjedzie z pieca chaczapuri

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Chaczapuri pycha ! Podejslij przepis


Gratuluję wszystkim przeprowadzającym się! My będziemy musieli się jakoś pomieścić na 52 metrach przez dłuższy czas jeszcze. Na szczęście mamy rodziców niedaleko więc tam wywozimy rzeczy które na co dzień nie są potrzebne.
Tych dziecięcych rzeczy się zbiera, a co będzie później to aż nie chce myśleć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 20:03   #4240
Xylo93
Raczkowanie
 
Avatar Xylo93
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 424
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Macie jakieś inspiracje na kącik dziecięcy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Xylo93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 20:15   #4241
agnes188
Zakorzenienie
 
Avatar agnes188
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15 678
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Ja na razir nie mam miejsca w ogole na kacik. Wyniose komode od innego pokoju w czerwcu to wtedy bede wstawiac lozeczko no i nietsety jakos sir trxeba przemeczyc. Dopiero postawilismy dom i wstailismy okna jak tak. Dalrj pojdzie to wpowadzimy sie gdzies za 3 lata.

Wysłane z mojego SLA-L22 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=744399
Wymianka torebki sukienka

agnes188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-25, 20:21   #4242
Anuszka9
Zakorzenienie
 
Avatar Anuszka9
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 930
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez ewelkaw Pokaż wiadomość
Chaczapuri pycha ! Podejslij przepis


Gratuluję wszystkim przeprowadzającym się! My będziemy musieli się jakoś pomieścić na 52 metrach przez dłuższy czas jeszcze. Na szczęście mamy rodziców niedaleko więc tam wywozimy rzeczy które na co dzień nie są potrzebne.
Tych dziecięcych rzeczy się zbiera, a co będzie później to aż nie chce myśleć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
https://kuchnialidla.pl/chaczapuri-z...hoCBYwQAvD_BwE

Nie robiłam sosu i zamiast twarogu dodałam żółty ser


Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
__________________
never give up
Anuszka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 20:23   #4243
olena90
Zakorzenienie
 
Avatar olena90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 146
GG do olena90
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez __Sylwia__88 Pokaż wiadomość
Witaj.

Fajnie ze sie odezwałas.

Ja cały czas bije sie z myślami czy ryzykować i jechać na badania (krew, mocz, krzywa) czy odpuścić. Do tej pory krew i mocz zawsze miałam ok. Najgorsza kkrzywa bo w pierwszej ciąży mialam cukrzycę. Laboratorium mi nie potrafi powiedzieć czy powinnam przyjść. Do gin dzwoniłam ale jej nie ma i musze sama sobie radzic. Ale powoli nastawiamy sie ze w piątek pojadę na te badania. Tylko ze labo mam w szpitalu na nfz a nie uśmiecha mi sie płacić w diagnostyce.

Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka
Ja próbowałam dogadać się z moją ginka o nie robienie krzywej, że względu na to że nie toleruje w ogóle słodyczy w tej ciąży.. Niestety nie da się. Musi być zrobiona
Cytat:
Napisane przez Olia91 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi badania zrobie o 7.00 może nie będzie tłumów a krzywą cukrową zrobię sobie w domu bo mam glukometr.

Nie mam jeszcze w ogóle wyprawki bo przeprowadzam się dopiero w maju do większego mieszkania a w kawalerce nie mam za dużo miejsca na gadżety. Myślicie ze mogę jeszcze poczekać czy lepiej zacząć już kompletować?
Niestety glukometrem będzie "nieważne".

Wysłane z mojego JNY-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
My
22.11.2008

"tak" 24.12.2009

Liluś
13.01.2015


16.01.2016
olena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 21:34   #4244
Olia91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 6
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Olena90
Niestety glukometrem będzie "nieważne".
Moja gin poleciła mi zrobić glukometrem bo już na początku roku miałam robiona krzywą w przychodni i widzę po tym co mierze, że cały czas mam podobnie.



Pozazdrościć ze jesteście już takie ogarnięte z wyprawką. U mnie wszystko będzie na ostatnią chwilę!

Za to dzisiaj zaczęłam ćwiczyć jogę dla ciężarnych z YouTube bo trzeba się trochę ruszać 💪😁
Olia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 21:38   #4245
olena90
Zakorzenienie
 
Avatar olena90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 146
GG do olena90
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Olia91 Pokaż wiadomość
Moja gin poleciła mi zrobić glukometrem bo już na początku roku miałam robiona krzywą w przychodni i widzę po tym co mierze, że cały czas mam podobnie.



Pozazdrościć ze jesteście już takie ogarnięte z wyprawką. U mnie wszystko będzie na ostatnią chwilę!

Za to dzisiaj zaczęłam ćwiczyć jogę dla ciężarnych z YouTube bo trzeba się trochę ruszać
Mierzenie owszem jest ok.. Ale krzywą i tak musisz zrobić..

Ja łóżeczko mam po starszej. Zestaw wyprawkowy zamówiony. Wózek upatrzony (tylko czekam na zwrot by zamówić), chusty w domu, pierwsze prania za mną...

Wysłane z mojego JNY-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
My
22.11.2008

"tak" 24.12.2009

Liluś
13.01.2015


16.01.2016
olena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 06:58   #4246
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
Mówisz że dostanę prezent i że ma zapas glukometrów? Na razie niech to chociaż zobaczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No u mnie tak to wygląda owszem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:58 ---------- Poprzedni post napisano o 07:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Olia91 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, żałuję że tak późno dołączam, mam termin na 2 lipca - pierwszy synek

Miło Was czytać, sama pozytywna energia

Powiedzcie jakie jest Wasze nastawienie do robienia badań laboratoryjnych w tym okresie? Bo mój TŻ nie chce mnie puścić do przychodni chociaż mam skierowanie wystawione jeszcze przed epidemia. Lepiej zrobić prywatnie w laboratorium gdzie nie ma tylu chorych (to u mnie ok 200 zł), czy nie dać się zwariować i robić w swojej przychodni na NFZ?
Witaj

Ja badania mam do zrobienia dopiero za dwa tygodnie i sama jeszcze nie wiem co zrobię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 08:19   #4247
Olia91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 6
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

[QUOTE=fioleciasto] Witaj Roza



Ja badania mam do zrobienia dopiero za dwa tygodnie i sama jeszcze nie wiem co zrobię. [\QUOTE].

Zrobiłam dzisiaj wszystkie badania w polmedzie bo tam mam pakiet z pracy i okazało się ze mogę zrobić za darmo wszystkie badania nawet jak skierowanie jest od innego lekarza. Nikogo praktycznie nie było i sterylność pierwsza klasa 🙂
Olia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 08:25   #4248
promyczek83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 270
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Ja dziś zawiozłam mocz z doby i na środę jestem zapisana na krzywą. Białko w moczu spada, z piatku wynika 87 więc duży sukces.
U nas zapadła decyzja o kupnie działki i budowie małego domku, spadają ceny działek w okolicy.
Usg w przyszłym tygodniu odwołane, dopiero 5 maja zobaczę mała na usg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
promyczek83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 09:00   #4249
ewelkaw
Zakorzenienie
 
Avatar ewelkaw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 920
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Xylo93 Pokaż wiadomość
Macie jakieś inspiracje na kącik dziecięcy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My będziemy mieć łóżeczko dostawne w sypialni. Pewnie jakoś w maju zaczniemy to ogarniać.
Cytat:
Napisane przez Anuszka9 Pokaż wiadomość
https://kuchnialidla.pl/chaczapuri-z...hoCBYwQAvD_BwE

Nie robiłam sosu i zamiast twarogu dodałam żółty ser


Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez promyczek83 Pokaż wiadomość
Ja dziś zawiozłam mocz z doby i na środę jestem zapisana na krzywą. Białko w moczu spada, z piatku wynika 87 więc duży sukces.
U nas zapadła decyzja o kupnie działki i budowie małego domku, spadają ceny działek w okolicy.
Usg w przyszłym tygodniu odwołane, dopiero 5 maja zobaczę mała na usg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super że wyniki dobre Długo będziesz musiała czekać na USG, ale teraz jak czuć ruchy to jakoś tak łatwiej wytrzymać


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-26, 09:05   #4250
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
No u mnie tak to wygląda owszem


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja będę się dowiadywać, zakładam że może być potrzebny, ale nie zakładam by mieli bezpaskowe do rozdania a pewnie w taki będę uderzać. Zresztą obecnie jakoś wypożyczanie czegokolwiek zaczęło mnie odrzucać, tym bardziej jakby się okazało że musiałabym kontrolować cukier jeszcze długo po ciąży. Inna sprawa że nie wiem, czy takie wypożyczanie rzeczywiście przysługuje, jeśli nie mam cukrzycy, bo u nas ciężko o rozdawnictwo.

Mi tak na dobrą sprawę brakuje wózka, fotelika, materaca, prześcieradeł, przewijaka nakładanego na łóżeczko i całej wyprawki kosmetycznej. Wózek i fotelik kupimy w kwietniu, resztę zamówię online w maju. Będzie na ostatnią chwilę i expresowo, ale przy 2 dziecku i jeszcze latem nie uważam, że muszę kupować absolutnie wszystko i na zapas tyle by ogarnąć bez przejmowania się.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 09:50   #4251
Anuszka9
Zakorzenienie
 
Avatar Anuszka9
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 930
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez promyczek83 Pokaż wiadomość
Ja dziś zawiozłam mocz z doby i na środę jestem zapisana na krzywą. Białko w moczu spada, z piatku wynika 87 więc duży sukces.
U nas zapadła decyzja o kupnie działki i budowie małego domku, spadają ceny działek w okolicy.
Usg w przyszłym tygodniu odwołane, dopiero 5 maja zobaczę mała na usg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluje decyzji o budowie my kupiliśmy działkę 1,5 miesiąca temu i rozglądamy się za projektem
Szkoda że dopiero w maju masz wizytę

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
__________________
never give up
Anuszka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 09:53   #4252
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

OMG chyba mnie dziś w krzyżu rozniesie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 09:55   #4253
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
Ja będę się dowiadywać, zakładam że może być potrzebny, ale nie zakładam by mieli bezpaskowe do rozdania a pewnie w taki będę uderzać. Zresztą obecnie jakoś wypożyczanie czegokolwiek zaczęło mnie odrzucać, tym bardziej jakby się okazało że musiałabym kontrolować cukier jeszcze długo po ciąży. Inna sprawa że nie wiem, czy takie wypożyczanie rzeczywiście przysługuje, jeśli nie mam cukrzycy, bo u nas ciężko o rozdawnictwo.

Mi tak na dobrą sprawę brakuje wózka, fotelika, materaca, prześcieradeł, przewijaka nakładanego na łóżeczko i całej wyprawki kosmetycznej. Wózek i fotelik kupimy w kwietniu, resztę zamówię online w maju. Będzie na ostatnią chwilę i expresowo, ale przy 2 dziecku i jeszcze latem nie uważam, że muszę kupować absolutnie wszystko i na zapas tyle by ogarnąć bez przejmowania się.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój nie jest wypożyczony tylko po prostu dostałam nowy bezzwrotnie. No ale paskowy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 10:18   #4254
promyczek83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 270
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Anuszka9 Pokaż wiadomość
Gratuluje decyzji o budowie my kupiliśmy działkę 1,5 miesiąca temu i rozglądamy się za projektem
Szkoda że dopiero w maju masz wizytę

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Anuszka sami bedziecie się budować czy całość zlecicie ekipie?
Mąż ogląda i myślę, że w ciągu miesiąca kupimy, niestety musimy postarać się o kredyt na część. Dla mnie wielkość do 1000m2 byłaby ok i na taką wielkość mamy środki, ale mąż celuje w 1500-1800 m2. Na samą budowę już kredyt.
Usg mam w maju dopiero, liczę że wizyta 6.04 się odbędzie. Lekarka do której chodziłam prywatnie na usg nie przyjmuje i jest poddana kwarantannie bo miała kontakt w szpitalu z wirusem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
promyczek83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 10:29   #4255
Anuszka9
Zakorzenienie
 
Avatar Anuszka9
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 930
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez promyczek83 Pokaż wiadomość
Anuszka sami bedziecie się budować czy całość zlecicie ekipie?
Mąż ogląda i myślę, że w ciągu miesiąca kupimy, niestety musimy postarać się o kredyt na część. Dla mnie wielkość do 1000m2 byłaby ok i na taką wielkość mamy środki, ale mąż celuje w 1500-1800 m2. Na samą budowę już kredyt.
Usg mam w maju dopiero, liczę że wizyta 6.04 się odbędzie. Lekarka do której chodziłam prywatnie na usg nie przyjmuje i jest poddana kwarantannie bo miała kontakt w szpitalu z wirusem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Raczej zlecimy ekipie. Nasza działka ma 1090m , dom chcemy parterowy z garażem taki max 150m. W tym roku chcemy załatwić papierki a ruszyć z budową w przyszłym. Też czeka nas kredyt no ale niestety bez tego budowa trwałby pewnie wieki.

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
__________________
never give up
Anuszka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 10:43   #4256
Malinowa_93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 55
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Witaj Olia!

Cześć dziewczyny. Uciekają mi te dni w tej kwarantannie. Jakoś to trzeba jeszcze wytrzymać

Zaczęłam zakupy kosmetyczne dla siebie po porodzie. Zamówiłam kocyk na lato, jeden cieplejszy, pieluchy muślinowe i tetrowe, dwie bambusowe na próbę, zobaczymy co przyjdzie Nam też brakuje jeszcze takich większych rzeczy wyprawowych, ale wózek nie ma bata muszę wybrać na żywo jak to wszystko się unormuje. Łóżeczko mogę zamówić przez internet już wstępnie wybraliśmy takie, żeby pasowało Ubranka mam już posegregowane nic tylko czekają na pranie

Śnieżka, promyczek - u nas też w planie budowa, czekamy na pozwolenie, strasznie nas opóźniły sprawy urzędowe w tym roku Mieliśmy początkiem roku zaczynać budowę, a tu najpierw Urząd teraz wirus... Jeszcze martwię się jakie będą ceny materiałów po tej kwarantannie... My mamy już wstępny projekt, ok 120m dla nas w sam raz. Ale metry mają małe znaczenie ważne zagospodarowanie pomieszczeń, tak żeby Wam odpowiadało i zmieściło się wszystko na czym Wam zależy My szukaliśmy domku średniej wielkości z poddaszem użytkowym, prosty dach, taras, balkon. Bez szaleństw Żeby było fajne gniazdko z perspektywą kolejnych dzieci, haha (jak się dam namówić po 1)
Malinowa_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 11:11   #4257
promyczek83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 270
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Anuszka9 Pokaż wiadomość
Raczej zlecimy ekipie. Nasza działka ma 1090m , dom chcemy parterowy z garażem taki max 150m. W tym roku chcemy załatwić papierki a ruszyć z budową w przyszłym. Też czeka nas kredyt no ale niestety bez tego budowa trwałby pewnie wieki.

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Taki 150 m pietrowy byłby idealny. Mąż ma działalność więc pokój jeden taki roboczy musi być.
Ja mam jeszcze swój kredyt hipoteczny do spłaty, teraz by doszedł kolejny.
Cytat:
Napisane przez Malinowa_93 Pokaż wiadomość
Witaj Olia!

Cześć dziewczyny. Uciekają mi te dni w tej kwarantannie. Jakoś to trzeba jeszcze wytrzymać

Zaczęłam zakupy kosmetyczne dla siebie po porodzie. Zamówiłam kocyk na lato, jeden cieplejszy, pieluchy muślinowe i tetrowe, dwie bambusowe na próbę, zobaczymy co przyjdzie Nam też brakuje jeszcze takich większych rzeczy wyprawowych, ale wózek nie ma bata muszę wybrać na żywo jak to wszystko się unormuje. Łóżeczko mogę zamówić przez internet już wstępnie wybraliśmy takie, żeby pasowało Ubranka mam już posegregowane nic tylko czekają na pranie

Śnieżka, promyczek - u nas też w planie budowa, czekamy na pozwolenie, strasznie nas opóźniły sprawy urzędowe w tym roku Mieliśmy początkiem roku zaczynać budowę, a tu najpierw Urząd teraz wirus... Jeszcze martwię się jakie będą ceny materiałów po tej kwarantannie... My mamy już wstępny projekt, ok 120m dla nas w sam raz. Ale metry mają małe znaczenie ważne zagospodarowanie pomieszczeń, tak żeby Wam odpowiadało i zmieściło się wszystko na czym Wam zależy My szukaliśmy domku średniej wielkości z poddaszem użytkowym, prosty dach, taras, balkon. Bez szaleństw Żeby było fajne gniazdko z perspektywą kolejnych dzieci, haha (jak się dam namówić po 1)
Oj te wszystkie sprawy urzędowe, załatwianie pozwoleń i czas jaki to trwa lekko mnie przerażają.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
promyczek83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 11:14   #4258
Olia91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 6
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
Ja będę się dowiadywać, zakładam że może być potrzebny, ale nie zakładam by mieli bezpaskowe do rozdania a pewnie w taki będę uderzać. Zresztą obecnie jakoś wypożyczanie czegokolwiek zaczęło mnie odrzucać, tym bardziej jakby się okazało że musiałabym kontrolować cukier jeszcze długo po ciąży. Inna sprawa że nie wiem, czy takie wypożyczanie rzeczywiście przysługuje, jeśli nie mam cukrzycy, bo u nas ciężko o rozdawnictwo.
Ja dostałam glukometr paskowy za darmo od lekarza chociaż nie miałam stwierdzonej cukrzycy. Miałam cukier na granicy, powiedziałam lekarzowi, że wolałabym kontrolować On jest bezzwrotny.
Olia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 11:45   #4259
__Sylwia__88
Zadomowienie
 
Avatar __Sylwia__88
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 127
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Dziewczyny powodzenia ze startem budowy. My zaczęliśmy w 2016, mam nadzieje ze w tym roku uda sie wprowadzić. Sama budowa mega cieszy, jak powstają sciany, później jak juz masz wymalowane ściany i ułożone podłogi a zobaczysz zdjęcia np przed tynkami to naprawdę robi wrażenie. My mamy dom 176 m z garażem i kotłownia. Maz mowi ze za duzy, mi się wydaje ze jest w sam raz dla juz za chwile 5 osób. Dla mnie najważniejsza pralnia i spizarka w domu.

Dzwoniłam do diagnostyki. Pani powi3dziala ze przyjmują badania tylko pilne zlecone przez lekarza ale w drodze wyjątku kazała mi przyjść. Wiec jutro jadę na krzywa. Moze nie bedzie ludzi.

Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka
__________________
Był 13.07.2013


26.10.2013


Jesteś z nami
http://www.suwaczki.com/tickers/16udyx8dc2t2u5uz.png

Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
__Sylwia__88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 12:02   #4260
olena90
Zakorzenienie
 
Avatar olena90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 146
GG do olena90
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
OMG chyba mnie dziś w krzyżu rozniesie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ty masz chustę, prawda? Obwiąż brzuchola..

Wysłane z mojego JNY-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
My
22.11.2008

"tak" 24.12.2009

Liluś
13.01.2015


16.01.2016
olena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-19 10:29:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:08.