Nasze Codzienne Jadłospisy XV - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-12, 14:04   #361
pozytywna-wariatka
Zadomowienie
 
Avatar pozytywna-wariatka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 024
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

Cytat:
Napisane przez agueda Pokaż wiadomość
To tyle ode mnie, pokusiłam się o ocenkę R, chociaż specem nie jestem. Sprawdź czy chudniesz, bo jeśli nie to może czegoś jest za dużo, albo nie tak rozkładasz BTW.
Agueda, Skomplikowana jest na P, mój komentarz był ironiczny, jeśli się nim skierowałaś.
pozytywna-wariatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 14:10   #362
wizjaa
Rozeznanie
 
Avatar wizjaa
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 572
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

Cytat:
Napisane przez agueda Pokaż wiadomość
To tyle ode mnie, pokusiłam się o ocenkę R, chociaż specem nie jestem. Sprawdź czy chudniesz, bo jeśli nie to może czegoś jest za dużo, albo nie tak rozkładasz BTW.
Kocham cie, hahaha!

Moje zakopianskie u

1. Swojski twarog z pomidorem, rzodkiewka i szczypkiorkiem.
2. Maly oscypek niewedzony taki, pudelko borowek
3. Grillowany indyk, fasolka, pomidory z cebula, zurawinka
4. Grillowany oscypek wpadnie z zurawinka napewno i salatka grecka z bundzem zamiast fety

I jak?

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Cytat:
Napisane przez pozytywna-wariatka Pokaż wiadomość
Agueda, Skomplikowana jest na P, mój komentarz był ironiczny, jeśli się nim skierowałaś.
Jej tez byl ironiczny chyba no!
wizjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 14:11   #363
pozytywna-wariatka
Zadomowienie
 
Avatar pozytywna-wariatka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 024
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

Cytat:
Napisane przez wizjaa Pokaż wiadomość
Kocham cie, hahaha!

Moje zakopianskie u

1. Swojski twarog z pomidorem, rzodkiewka i szczypkiorkiem.
2. Maly oscypek niewedzony taki, pudelko borowek
3. Grillowany indyk, fasolka, pomidory z cebula, zurawinka
4. Grillowany oscypek wpadnie z zurawinka napewno i salatka grecka z bundzem zamiast fety

I jak?

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------



Jej tez byl ironiczny chyba no!
Okey, myślałam, że to tak serio, bo ocena jest naprawdę mega dokładna. Wybaczcie.
pozytywna-wariatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 16:31   #364
agueda
Raczkowanie
 
Avatar agueda
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 319
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

Cytat:
Napisane przez pozytywna-wariatka Pokaż wiadomość
Agueda, Skomplikowana jest na P, mój komentarz był ironiczny, jeśli się nim skierowałaś.
Ja wiem. Ale wprost przecież do niej nie dociera, to może od drugiej strony.

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

Cytat:
Napisane przez wizjaa Pokaż wiadomość
Kocham cie, hahaha!

Moje zakopianskie u

1. Swojski twarog z pomidorem, rzodkiewka i szczypkiorkiem.
2. Maly oscypek niewedzony taki, pudelko borowek
3. Grillowany indyk, fasolka, pomidory z cebula, zurawinka
4. Grillowany oscypek wpadnie z zurawinka napewno i salatka grecka z bundzem zamiast fety

I jak?

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------



Jej tez byl ironiczny chyba no!
agueda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 17:50   #365
ewcia72
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 20
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

Jadłospis z wczoraj i dziś .. .. Moja R-kaa

Wczoraj :P

ŚNIADANIE:
-musli ( 12 malin, garstka płatków owsianych, garstka otrębów pszennych, szklanka mleka 2%) z łyżeczką miodu

II ŚNIADANIE:
-serek homo (100g) z 3 rzodkiewkami

1h i 20 min jazdy rowerem

OBIAD:
-rosół z makaronem (własnej roboty ) oraz 2 ugotowane marchewki i ugotowana pietruszka
-sałatka z 2 liści sałaty, połowy pomidora, polowy papryki
-dwa skrzydełka (gotowane , były w rosole) troszkę na nich mało mięsa było... ale cóż


25 MIN PÓŹNIEJ :
-250 ml lodów czekoladowo-śmietankowych z garstką otrębów pszennych i 1 1/2 garstki płatków owsianych, pare rodzynek i ok 3 kostki czekolady


KOLACJA:
-serek wiejski z papryką i sałatą



2h przed snem 2x kubek kakao (miałam psychicznego doła.. )

WIEM ! nagrzeszyłam ....



No i dziś..



ŚNIADANIE :
-musli to co wyżej /\
-2 nektarynki


II SNIADANIE:
-100 g serka homo z 100g jagód (zaprawione, domowe) do tego dwie garście otrębów i łyżeczka miodu
-jabłko

OBIAD:
-3 ziemniaki
-brokuł
-2 jaja( takie tam na patelni ^^ )

PÓŁ GODZINY PO OBIEDZIE :
-250ml lodów truskawkowo-śmietankowych do tego dwie garstki płatków owsianych i z 3 garstki otrębów pszennych


KOLACJA:
nie mam pojęcia ^^


Przez te dwa dni ostro dałam popalić
Przestaje wierzyć w to że schudne
ewcia72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 18:52   #366
morphine88
Zadomowienie
 
Avatar morphine88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska; stolica Dolnego Śląska.
Wiadomości: 1 892
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

Cytat:
Napisane przez emelie Pokaż wiadomość
Tak na logikę - no to są płatki w wersji podstawowej i bardziej przetworzonej, czyli górskie i błyskawiczne. Jakie by to były zwykłe? Średnio przetworzone?
Skłaniam się ku wersji Wariatki ()

zwykłe są całkiem naturalne, górskie trochę zmielone, przetworzone, a błyskawiczne najbardziej z nich wszystkich.
tyle


---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Cytat:
Napisane przez karola11 Pokaż wiadomość
Na kazdego dziala co innego jak widac moja mama tez narzekala na wzdecia po Dobrowiance,faktycznie w smaku jest dobra,ale efekty po niej byly tragiczne u mnie...trzymam sie Zywca a i Kropla Beskidu jest tez ok Niby to tylko woda, a okazuje sie,ze az woda
była kiedyś 'Uwaga' o żywcu zdrój, z badań chemicznych wynika, że jest bardziej zanieczyszczony niż nasza polska karnówa, więc trzymam się od niego z dala. O takich wodach, jak kropla beskidu i inne nic złego nie słyszałam, więc trzymam się ich oczywiście to może być bzdura, ale jak można, to ja osobiście wolę temu zaradzić
__________________


`I like living on the edge
and seeing what's on the other side!
Steven Tyler
morphine88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 18:55   #367
Phynn
Zakorzenienie
 
Avatar Phynn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 440
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

Cytat:
Napisane przez agueda Pokaż wiadomość
To tyle ode mnie, pokusiłam się o ocenkę R, chociaż specem nie jestem. Sprawdź czy chudniesz, bo jeśli nie to może czegoś jest za dużo, albo nie tak rozkładasz BTW.
Jesteś za✂✂✂ista.
__________________
feed me love


Rozsunąć suwak, by
Zdjąć skafander ciała
Zapomnieć
Wejść w nowe życie
W zwiewnej sukience


Phynn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-12, 19:06   #368
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

Cytat:
Napisane przez pozytywna-wariatka Pokaż wiadomość
Bardzo ładna redukcja.
gdyby to byl facebook,to kliknelabym "lubie to" widze,ze niemalze wszyscy podzielaja moje zdanie,ze Skomplikowana nie jest na P tylko na R...
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 19:15   #369
Margolcia0703181
Raczkowanie
 
Avatar Margolcia0703181
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 459
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

P:

I. 4 łyżki muesli na szklance mleka 3,2%, kromka pszennego z masłem, żółtym serem, pomidorem, ketchupem i bazylią
kawa

II. plaster tarogu z 2 łyżkami śmietany 18%
kromka z masłem i dżemem

III. kubek rosołu z ryżem i mięskiem (b. gęsty)

IV. szklanka soku ananasowego (więcej nie dałam rady)

V. kromka z masłem, twarogiem, pomidorem, ogórkeim i koperkeim

VI. pierniczek lukrowany, banan, kubek kaszy manny (4 łyżeczki) na mleku z cynamonem i cukrem

herbata z miodem i cytryną (na zimno)
kubek kefiru

proszę o ocenę
__________________
"Du musst nur die Laufrichtung ändern, sagte die Katze zur Maus und fraß sie."
(Franz Kafka)
Margolcia0703181 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 19:16   #370
Nora_Grey
Raczkowanie
 
Avatar Nora_Grey
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 399
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV



Dobra, przechodzę do mojego P ...
Nie, no poważnie.

Ś:
Zapomniałam. Aaa pancakesy na maślance* z masłem miodowo-orzechowym i truskawkowym dżemem, szkl. truskawkowej maślanki; nektarynka.

iiś:
Duża razowa buła z dynią, obie połówki z masłem, sałatą i po czubatej łyżce serka wiejskiego; 1- z szynką, serem żółtym wędzonym, pomidorem i suszoną bazylią; 2- z dżemem truskawkowym; miseczka nerkowców; pół szkl. maślanki truskawkowej (skończyła się).

ob: domowa pizza na półgrubym cieście z pieczarkami, paprykami, szyną, obficie posypana żółtym serem (1/4 dużej blachy) mam nadzieję, że to nie za mało.

P:
musli z suszoną gruszką i figą z jog. nat. (duuuużo, w drodze); później pół szkl. soku marchewkowo-bananowego (też się skończył)

K: Będą kanapki raczej z chleba żytniego ze śliwką i słonecznikiem z masłem, sałatą.. oo! z mozzarellą i pomidorem z suszoną bazylią; będzie jabłkowo-miętowy tymbark.

i wszędzie szukam FRUGO, ale nie ma

*blog.
__________________
zapuszczam się
www.bananowysong.blogspot .com
www.sniadaniowewariacje.b logspot.com
Nora_Grey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 19:16   #371
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

Cytat:
Napisane przez wizjaa Pokaż wiadomość
Kocham cie, hahaha!

Moje zakopianskie u

1. Swojski twarog z pomidorem, rzodkiewka i szczypkiorkiem.brakuje mi pieczywa jakiegos tutaj
2. Maly oscypek niewedzony taki, pudelko borowek oscypki niewedzone sa pyszne,ladnie
3. Grillowany indyk, fasolka, pomidory z cebula, zurawinka no ok a jakis ryz/kasza/makaron?
4. Grillowany oscypek wpadnie z zurawinka napewno i salatka grecka z bundzem zamiast fety ok

I jak?

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------



Jej tez byl ironiczny chyba no!
j.w. brak mi wegli do sniadania i obiadu,a na U byc powinny
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-12, 19:17   #372
Nora_Grey
Raczkowanie
 
Avatar Nora_Grey
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 399
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

Cytat:
Napisane przez karola11 Pokaż wiadomość
gdyby to byl facebook,to kliknelabym "lubie to" widze,ze niemalze wszyscy podzielaja moje zdanie,ze Skomplikowana nie jest na P tylko na R...
dziewczyny, błagam przestańcie, bo dostanę zawału. Już praktycznie się turlam.
__________________
zapuszczam się
www.bananowysong.blogspot .com
www.sniadaniowewariacje.b logspot.com
Nora_Grey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 19:18   #373
king0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 28
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

U:
I. 5 czubatych łych płatków owsianych (po tej dyskusji o ich rodzajach- nie wiem jakich myślałam, że górskich, ale żyłam w przekonaniu, że są tylko takie i błyskawiczne,bo górskie=zwykłe) na mleku z płatkami kukurydzianymi, garścią rodzynek, paroma orzechami nerkowca i migdałami
II. bułka pszenna(sama upiekłam) z dżemem z czarnej porzeczki/ miodem; małe jabłko
III. 3 naleśniki z dżemem truskawkowym/ kremem czekoladowym/ jogurtem naturalnym i cukrem
IV. jogurt ananasowy; 2 kawałki arbuza
V. bułka pszenna z serem i pomidorem/ twarogiem i dżemem z czarnej porzeczki

I jak?

Edytowane przez king0
Czas edycji: 2011-07-12 o 19:19
king0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 19:32   #374
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

Cytat:
Napisane przez ewcia72 Pokaż wiadomość
Jadłospis z wczoraj i dziś .. .. Moja R-kaa

Wczoraj :P

ŚNIADANIE:
-musli ( 12 malin, garstka płatków owsianych, garstka otrębów pszennych, szklanka mleka 2%) z łyżeczką miodu ok ale te garstki duze maja byc

II ŚNIADANIE:
-serek homo (100g) z 3 rzodkiewkami malo

1h i 20 min jazdy rowerem

OBIAD:
-rosół z makaronem (własnej roboty ) oraz 2 ugotowane marchewki i ugotowana pietruszkasam czy z makaronem?
-sałatka z 2 liści sałaty, połowy pomidora, polowy papryki tylko 2 liscie salaty...?caly pomidor moze byc
-dwa skrzydełka (gotowane , były w rosole) troszkę na nich mało mięsa było... ale cóż ogolnie slaby obiad


25 MIN PÓŹNIEJ :
-250 ml lodów czekoladowo-śmietankowych z garstką otrębów pszennych i 1 1/2 garstki płatków owsianych, pare rodzynek i ok 3 kostki czekolady ulala tak niebardzo


KOLACJA:
-serek wiejski z papryką i sałatą ok



2h przed snem 2x kubek kakao (miałam psychicznego doła.. )ja tez pijam przed snem na R,jak nie masz zaparc(bo po kakao moze byc,to czekolada wkoncu)

WIEM ! nagrzeszyłam ....



No i dziś..



ŚNIADANIE :
-musli to co wyżej /\
-2 nektarynki

ok

II SNIADANIE:
-100 g serka homo z 100g jagód (zaprawione, domowe) do tego dwie garście otrębów i łyżeczka miodu
-jabłko

ok
OBIAD:
-3 ziemniaki
-brokuł
-2 jaja( takie tam na patelni ^^ )
ok,ale nie jestem zwolennikczka ziemniakow na r

PÓŁ GODZINY PO OBIEDZIE :
-250ml lodów truskawkowo-śmietankowych do tego dwie garstki płatków owsianych i z 3 garstki otrębów pszennych

znowu te lody...ja wiem,ze cieplo,sama uwielbiam lody,ale nie codziennie i juz nie o tej godzinie otreby i platki


KOLACJA:
nie mam pojęcia ^^


Przez te dwa dni ostro dałam popalić
Przestaje wierzyć w to że schudne
j.w.
nie zalamuj sie,kazdy ma slabsze dni,ale dopracuj r,bedzie ok,ale postaraj sie

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Cytat:
Napisane przez morphine88 Pokaż wiadomość

zwykłe są całkiem naturalne, górskie trochę zmielone, przetworzone, a błyskawiczne najbardziej z nich wszystkich.
tyle

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------



była kiedyś 'Uwaga' o żywcu zdrój, z badań chemicznych wynika, że jest bardziej zanieczyszczony niż nasza polska karnówa, więc trzymam się od niego z dala. O takich wodach, jak kropla beskidu i inne nic złego nie słyszałam, więc trzymam się ich oczywiście to może być bzdura, ale jak można, to ja osobiście wolę temu zaradzić
o cholipka!A ja pije tylko zywca...to sie moze na jakis czas przezuce na inna jak dopije do konca zywca...

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

No i moje RRRRR z dzisiaj:

ISniadanie:
Wiesniak z:borowkami,malinami,rodz ynkami,orzechami laskowymi,zurawina,suszon ymi morelami i daktylem, 2 kromki wieloziarnistego z szynka drobiowa

IISniadanie(w biegu poza domem,inaczej nie moglam zjesc):
bulka ciemna i jogurt

Obiad:
uprozone bez tluszczu warzywa:
pieczarki,cukinia,zielony groch,czerwona fasola,szpinak a na to 2 plastry szynki drobiowej
Salatka z :
salaty,pomidora i troche twarogu

Kolacja:
homo ze slonecznikiem,dynia,orzec hami,morela(musze ja zjesc bo jutro moze byc juz niejadalna:P )

W ciagu dnia duzo wody,herbaty czerwonej,zielonej i ziolowej(mieta i takie tam)2 zwykle kawy,dwie zbozowe i moze kakao wleci przed snem

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Margolcia0703181 Pokaż wiadomość
P:

I. 4 łyżki muesli na szklance mleka 3,2%, kromka pszennego z masłem, żółtym serem, pomidorem, ketchupem i bazylią
kawaladnie ale mi na P tutaj malo:P

II. plaster tarogu z 2 łyżkami śmietany 18%
kromka z masłem i dżemem ok

III. kubek rosołu z ryżem i mięskiem (b. gęsty)ok

IV. szklanka soku ananasowego (więcej nie dałam rady)ok,czasem sie wiecej nie da wcisnac

V. kromka z masłem, twarogiem, pomidorem, ogórkeim i koperkeimtylko jedna ?

VI. pierniczek lukrowany, banan, kubek kaszy manny (4 łyżeczki) na mleku z cynamonem i cukremslicznie

herbata z miodem i cytryną (na zimno)
kubek kefiru

proszę o ocenę
j.w.

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Nora_Grey Pokaż wiadomość


Dobra, przechodzę do mojego P ... hehe
Nie, no poważnie.

Ś: Zapomniałam. Aaa pancakesy na maślance* z masłem miodowo-orzechowym i truskawkowym dżemem, szkl. truskawkowej maślanki; nektarynka.i pyyyysznie i ok

iiś: Duża razowa buła z dynią, obie połówki z masłem, sałatą i po czubatej łyżce serka wiejskiego; 1- z szynką, serem żółtym wędzonym, pomidorem i suszoną bazylią; 2- z dżemem truskawkowym; miseczka nerkowców; pół szkl. maślanki truskawkowej (skończyła się).ok

ob: domowa pizza na półgrubym cieście z pieczarkami, paprykami, szyną, obficie posypana żółtym serem (1/4 dużej blachy) mam nadzieję, że to nie za mało.super

P: musli z suszoną gruszką i figą z jog. nat. (duuuużo, w drodze); później pół szkl. soku marchewkowo-bananowego (też się skończył) bardzo ladnie

K: Będą kanapki raczej z chleba żytniego ze śliwką i słonecznikiem z masłem, sałatą.. oo! z mozzarellą i pomidorem z suszoną bazylią; będzie jabłkowo-miętowy tymbark. oki oki

i wszędzie szukam FRUGO, ale nie ma

*blog.
j.w.

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Cytat:
Napisane przez king0 Pokaż wiadomość
U:
I. 5 czubatych łych płatków owsianych (po tej dyskusji o ich rodzajach- nie wiem jakich myślałam, że górskich, ale żyłam w przekonaniu, że są tylko takie i błyskawiczne,bo górskie=zwykłe) na mleku z płatkami kukurydzianymi, garścią rodzynek, paroma orzechami nerkowca i migdałami sruuu tam jakie,grunt ze owsiane;P ladne dodatki
II. bułka pszenna(sama upiekłam) z dżemem z czarnej porzeczki/ miodem; małe jabłko ok
III. 3 naleśniki z dżemem truskawkowym/ kremem czekoladowym/ jogurtem naturalnym i cukrem pysznie pysznie
IV. jogurt ananasowy; 2 kawałki arbuza ok
V. bułka pszenna z serem i pomidorem/ twarogiem i dżemem z czarnej porzeczki
no ok
I jak?
j.w.

Edytowane przez karola11
Czas edycji: 2011-07-12 o 19:38
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 19:33   #375
king0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 28
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

Cytat:
Napisane przez wizjaa Pokaż wiadomość
Moje zakopianskie u

1. Swojski twarog z pomidorem, rzodkiewka i szczypkiorkiem.
2. Maly oscypek niewedzony taki, pudelko borowek
3. Grillowany indyk, fasolka, pomidory z cebula, zurawinka
4. Grillowany oscypek wpadnie z zurawinka napewno i salatka grecka z bundzem zamiast fety

I jak?
Wydaje mi się, że jest dużo warzyw, co oczywiście na plus, ale ogólnie mało.


Cytat:
Napisane przez Margolcia0703181 Pokaż wiadomość
P:

I. 4 łyżki muesli na szklance mleka 3,2%, kromka pszennego z masłem, żółtym serem, pomidorem, ketchupem i bazylią
kawa

II. plaster twarogu z 2 łyżkami śmietany 18%
kromka z masłem i dżemem

III. kubek rosołu z ryżem i mięskiem (b. gęsty) ten kubek to jakoś tak mało mi się wydaje

IV. szklanka soku ananasowego (więcej nie dałam rady) to nie posiłek, ale to chyba wiesz

V. kromka z masłem, twarogiem, pomidorem, ogórkiem i koperkiem

VI. pierniczek lukrowany, banan, kubek kaszy manny (4 łyżeczki) na mleku z cynamonem i cukrem tu ok, chociaż polecam na wierzch dodać jeszcze trochę masła

herbata z miodem i cytryną (na zimno)
kubek kefiru

proszę o ocenę
j.w.

Cytat:
Napisane przez Nora_Grey Pokaż wiadomość


Dobra, przechodzę do mojego P ...
Nie, no poważnie.

Ś:
Zapomniałam. Aaa pancakesy na maślance* z masłem miodowo-orzechowym i truskawkowym dżemem, szkl. truskawkowej maślanki; nektarynka. pyszne musiało być

iiś:
Duża razowa buła z dynią, obie połówki z masłem, sałatą i po czubatej łyżce serka wiejskiego; 1- z szynką, serem żółtym wędzonym, pomidorem i suszoną bazylią; 2- z dżemem truskawkowym; miseczka nerkowców; pół szkl. maślanki truskawkowej (skończyła się).

ob: domowa pizza na półgrubym cieście z pieczarkami, paprykami, szyną, obficie posypana żółtym serem (1/4 dużej blachy) mam nadzieję, że to nie za mało. myślę, że porcja ok

P:
musli z suszoną gruszką i figą z jog. nat. (duuuużo, w drodze); później pół szkl. soku marchewkowo-bananowego (też się skończył)

K: Będą kanapki raczej z chleba żytniego ze śliwką i słonecznikiem z masłem, sałatą.. oo! z mozzarellą i pomidorem z suszoną bazylią; będzie jabłkowo-miętowy tymbark.

i wszędzie szukam FRUGO, ale nie ma też go nigdzie nie widziałam jeszcze

*blog.
jak zawsze - smacznie i zdrowo
king0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 20:11   #376
agueda
Raczkowanie
 
Avatar agueda
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 319
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

Cytat:
Napisane przez Phynn Pokaż wiadomość
Jesteś za✂✂✂ista.
Dziękuję .
agueda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 20:38   #377
cordellia
Zadomowienie
 
Avatar cordellia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 064
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

Cytat:
Napisane przez karola11 Pokaż wiadomość
gdyby to byl facebook,to kliknelabym "lubie to"
HAHA, ja to samo

a co do wody, to ja ogółem zawsze staram się wybierać mineralne, źródlanych raczej nie kupuję. kiedyś piłam kingę pienińską, potem ustroniankę z jodem, a teraz kroplę beskidu.
__________________

november smoke and your toes go numb
a new colour on the globe
it goes from white to red
a little voice in my head says oh oh oh

bloguję sobie
cordellia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 20:41   #378
orchidea24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 191
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

Dobry wieczór, Dzisiejsza ERka

1. Placki owsiane - 1 jajo, 100g serka wiejskiego, 3ł płatków owsianych, pół jabłka, łyżka masła orzechowego
2. 2 jajka na twardo z czerwoną fasolką i pomidorem
garść nerkowców
3. filet z kurczaka z zielonymi szparagami i ogórkiem
garść nerkowców
4. Wędzony łosoś 100g, z pomidorkami koktajlowymi

Jutro:
1. Owsianka 3ł, gruszka, 100g serka wiejskiego, łyżka masła orzechowego
2. Watróbka drobiowa (dużo) usmażona z cebulką na oleju rzepakowym, tarte buraczki
3. jajecznica z 3 jaj, szynką, sypnięta szczypiorem
bieżnia 45 min
4. Filet z kurczaka i pomidor

Ograniczam nabiał do 100g na dzień... chcę zobaczyć czy popcha to redukcję do przodu bo coś cienko mi ona ostatnio idzie
__________________
67 -> 66 -> 65,5 -> 64 -> 63 -> 62-> 61-> 60 -> 59,5

Robię prawko ZDANE! 20.04.2011



orchidea24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 20:41   #379
skomplikowana_18
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 359
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

nora_gray, takie to smieszne? przytylam tez prawie tyle kg co Ty. nie wiem o co Ci chodzi.
skomplikowana_18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-12, 20:42   #380
pozytywna-wariatka
Zadomowienie
 
Avatar pozytywna-wariatka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 024
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

U, no to jadę.

1śn - odżywka białkowa waniliowa na mleku + miseczka wiśni - o świcie, w biegu.
2śn - dwie kromki żytniego - pasztet sojowy z pomidorem, twaróg z domową konfiturą jagodową. garść żurawiny z fistaszkami i podjedzone trochę cini minis od brata z paczki.
2h rower szybko
obiad - miseczka szczawiowej krem z jajkiem, kawałek wędzonego łososia z cytryną, trochę twarogu z jogurtem.
po - kawałek ciasta czekoladowego.
obiad 2
- miseczka potrawki z indyka w sosie pomidorowym + fasolka szparagowa.
kolacja - twaróg z jogurtem naturalnym.

dodam durny komentarz ale... strasznie dużo jem ostatnio. ^ ^
i zwracam się i pomoc.
zmieniłam tabletki i ... mam wzdęcia. strasznie. brzuch jak ósmy miesiąc. nie wiem co mam zrobić, zawsze był jak decha i czuję się nieco dziwnie. przyjmuję wszelkie pomysły.

Edytowane przez pozytywna-wariatka
Czas edycji: 2011-07-12 o 20:53
pozytywna-wariatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 20:47   #381
Margolcia0703181
Raczkowanie
 
Avatar Margolcia0703181
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 459
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

KingO - dzięki za komentarz, masło do kaszy błó, ale już nie pisałam - wystarczy odrobina, a smak jest zupełnie inny
Aha i wpadła jeszcze kromka z masłem, plsterkiem serka topionego i pomidorem + actimel
__________________
"Du musst nur die Laufrichtung ändern, sagte die Katze zur Maus und fraß sie."
(Franz Kafka)

Edytowane przez Margolcia0703181
Czas edycji: 2011-07-12 o 20:53
Margolcia0703181 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 20:50   #382
Dekas
Wtajemniczenie
 
Avatar Dekas
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 651
GG do Dekas
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

Cytat:
Napisane przez skomplikowana_18 Pokaż wiadomość
nora_gray, takie to smieszne? przytylam tez prawie tyle kg co Ty. nie wiem o co Ci chodzi.
tak to jest śmieszne. ^^

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Cytat:
Napisane przez pozytywna-wariatka Pokaż wiadomość
U, no to jadę.

1śn - odżywka białkowa waniliowa na mleku + miseczka wiśni - o świcie, w biegu.
2śn - dwie kromki żytniego - pasztet sojowy z pomidorem, twaróg z domową konfiturą jagodową. garść żurawiny z fistaszkami i podjedzone trochę cini minis od brata z paczki.
2h rower szybko
obiad - miseczka szczawiowej krem z jajkiem, kawałek wędzonego łososia z cytryną, trochę twarogu z jogurtem.
po - kawałek ciasta czekoladowego.
obiad 2
- miseczka potrawki z indyka w sosie pomidorowym + fasolka szparagowa.
kolacja - twaróg z jogurtem naturalnym.

dodam durny komentarz ale... strasznie dużo jem ostatnio. ^ ^
dni są dłuższe =)
__________________
Mówienie ludziom „nie” jest wspaniałą rzeczą, jest to część przebudzenia. I zrozum, to nie jest egoizm. Egoizmem jest wymaganie od innych, by żyli życiem, które akurat tobie wydaje się najwłaściwsze. To jest egoizm. Żyć swoim życiem nie jest egoizmem.

Anthony de Mello


kocham Cię życie!
Dekas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 20:51   #383
king0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 28
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

karola11 dzięki za zerknięcie
Cytat:
Napisane przez Margolcia0703181 Pokaż wiadomość
KingO - dzięki za komentarz, masło do kaszy błó, ale już nie pisałam - wystarczy odrobina, a smak jest zupełnie inny
Aha i wpadła jeszcze kromka z masłem, plsterkiem serka topionego i pomidorem
Tak też można
To ładnie

Edytowane przez king0
Czas edycji: 2011-07-12 o 20:53
king0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 21:27   #384
skomplikowana_18
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 359
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

dolaczam sie do pytania o sposoby na wzdecia. to nie jest naturalne i wygodne, jak ten brzuch tak "puchnie":-( z zaparciami tez mam straszny problem, lekarka dzis powiedziala, zebym cos ziolowego kupila, kupilysmy z mama xenne; brala to ktoras z Was? dodam od razu jadlo z dzis. 1. owsianka tradycyjna- 4 lychy platkow,jogurt,banan,otre by. 2. buleczka zytnia z maslem: pol z twarogiem poltlustym- ze 100g, pol z jajem na twardo, salata, rzodkiewka. 3. zupa warzywna z marchewka, surowka z papryki,salaty z lyzeczka oliwy z oliwek, pol woreczka kaszy jeczmiennej, pieczony w przyprawach filet z dorsza. podjadany agrest z dzialki. 4. nektarynka pyszna, duzy jogurt naturalny z otrebami, duzo migdalow<3 5. bulka duza zytnia mego wypieku z maslem z makrela wedzona(kawalek,nie wiem dokladnie ile) i z pomidorem, do tego serek wiejski 200g. . teraz nie wiem co wszamac. twarozek, kakao? i co z ta xenna? bo juz mam dosc tych dolegliwosci a tak swoja droga to Ty Dekas sobie calkowicie poradzilas z ed i wyznaczona wage masz osiagnieta? hm?
skomplikowana_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 21:28   #385
morphine88
Zadomowienie
 
Avatar morphine88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska; stolica Dolnego Śląska.
Wiadomości: 1 892
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

Cytat:
Napisane przez Dekas Pokaż wiadomość
tak to jest śmieszne. ^^

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------


dni są dłuższe =)
o, Ty tu jeszcze jesteś? ostatno się żegnałaś na forum, myślałam, że gdzieś wyjechałaś
OT: dostałaś moje PW? Ostatnio wiadomości mi się nie wysyłają, jak siedzę na innym komputerze.
__________________


`I like living on the edge
and seeing what's on the other side!
Steven Tyler
morphine88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 21:49   #386
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

Cytat:
Napisane przez orchidea24 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór, Dzisiejsza ERka

1. Placki owsiane - 1 jajo, 100g serka wiejskiego, 3ł płatków owsianych, pół jabłka, łyżka masła orzechowegook
2. 2 jajka na twardo z czerwoną fasolką i pomidorem
garść nerkowcówu mnie czerwona fasolka ostatnio kroluje na talerzu ogolem ok
3. filet z kurczaka z zielonymi szparagami i ogórkiem
garść nerkowcówok
4. Wędzony łosoś 100g, z pomidorkami koktajlowymiok

Jutro:
1. Owsianka 3ł, gruszka, 100g serka wiejskiego, łyżka masła orzechowegook ale mi tutaj czegos brakuje
2. Watróbka drobiowa (dużo) usmażona z cebulką na oleju rzepakowym, tarte buraczkiok
3. jajecznica z 3 jaj, szynką, sypnięta szczypioremok
bieżnia 45 min
4. Filet z kurczaka i pomidorok

Ograniczam nabiał do 100g na dzień... chcę zobaczyć czy popcha to redukcję do przodu bo coś cienko mi ona ostatnio idzie
j.w. ale moim zdaniem ograniczasz wegle,nie mowie,ze to zle,ale bardziej to mi sie rzucilo w oczy niz ograniczenie nabialu

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

Cytat:
Napisane przez cordellia Pokaż wiadomość
HAHA, ja to samo

a co do wody, to ja ogółem zawsze staram się wybierać mineralne, źródlanych raczej nie kupuję. kiedyś piłam kingę pienińską, potem ustroniankę z jodem, a teraz kroplę beskidu.
tez sie chyba na krople przerzuce

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Cytat:
Napisane przez skomplikowana_18 Pokaż wiadomość
nora_gray, takie to smieszne? przytylam tez prawie tyle kg co Ty. nie wiem o co Ci chodzi.
A wiesz w ogole o co tutaj komukolwiek chodzi czy to takie skomplikowane?

Tyle sie do Ciebie mowi i tlumaczy a i tak robisz swoje.Rob jak chcesz,Twoje zycie,Twoja sprawa,ale nie pros o rady bo szkoda czasu na udzielanie ich komus,kto ma je w d... i nic sobie z nich nie robi.Po co Ci rady i oceny skoro i tak robisz swoje i swoje wiesz?

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Cytat:
Napisane przez pozytywna-wariatka Pokaż wiadomość
U, no to jadę.

1śn - odżywka białkowa waniliowa na mleku + miseczka wiśni - o świcie, w biegu.nie znam sie na odzywkach bialkowych wiec tego posilku ocenic nie moge
2śn - dwie kromki żytniego - pasztet sojowy z pomidorem, twaróg z domową konfiturą jagodową. garść żurawiny z fistaszkami i podjedzone trochę cini minis od brata z paczki. ok
2h rower szybko
obiad - miseczka szczawiowej krem z jajkiem, kawałek wędzonego łososia z cytryną, trochę twarogu z jogurtem. i to ta co mowi o weglach w obiedze:P spoko,nic nie mowie zlego bo sama ich nie lubie,wrecz powiem,ze obiad mi sie podoba
po - kawałek ciasta czekoladowego.ok
obiad 2 - miseczka potrawki z indyka w sosie pomidorowym + fasolka szparagowa. mniam!
kolacja - twaróg z jogurtem naturalnym.chociaz pojawia sie znowu dzisiaj to i tak mowie mu "tak"

dodam durny komentarz ale... strasznie dużo jem ostatnio. ^ ^
i zwracam się i pomoc.
zmieniłam tabletki i ... mam wzdęcia. strasznie. brzuch jak ósmy miesiąc. nie wiem co mam zrobić, zawsze był jak decha i czuję się nieco dziwnie. przyjmuję wszelkie pomysły.
ochsz jak ja nie lubie wzdec,sama sie z nimi borykalam dlugi i myslalam,ze szalu dostane.Tabletek nie biore,wiec nie moge powiedziec nic w tej kwestii,ale sprobuj na wieczor pic herbate koperkowa(nawet z dwoch torebek zaparz),ona "wiatropedna" jest :P ale pomaga i jest pyszna,z tabletek dobre sa ulgix wzdecia oraz espunisan w granulkach, proponuje picie mietowej herbaty oraz rumianku.To o czym teraz napisalam mi pomoglo.Co do samych tabletek,to jezeli masz apetyt wiekszy to sa one po prostu zle dobrane i na mojego nosa maja zbyt duze stezenie hormonu/hormonow w porownaniu z tymi,ktore bralas wczesniej
j.w.

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Cytat:
Napisane przez skomplikowana_18 Pokaż wiadomość
dolaczam sie do pytania o sposoby na wzdecia. to nie jest naturalne i wygodne, jak ten brzuch tak "puchnie":-( z zaparciami tez mam straszny problem, lekarka dzis powiedziala, zebym cos ziolowego kupila, kupilysmy z mama xenne; brala to ktoras z Was? dodam od razu jadlo z dzis. 1. owsianka tradycyjna- 4 lychy platkow,jogurt,banan,otre by. 2. buleczka zytnia z maslem: pol z twarogiem poltlustym- ze 100g, pol z jajem na twardo, salata, rzodkiewka. 3. zupa warzywna z marchewka, surowka z papryki,salaty z lyzeczka oliwy z oliwek, pol woreczka kaszy jeczmiennej, pieczony w przyprawach filet z dorsza. podjadany agrest z dzialki. 4. nektarynka pyszna, duzy jogurt naturalny z otrebami, duzo migdalow<3 5. bulka duza zytnia mego wypieku z maslem z makrela wedzona(kawalek,nie wiem dokladnie ile) i z pomidorem, do tego serek wiejski 200g. . teraz nie wiem co wszamac. twarozek, kakao? i co z ta xenna? bo juz mam dosc tych dolegliwosci a tak swoja droga to Ty Dekas sobie calkowicie poradzilas z ed i wyznaczona wage masz osiagnieta? hm?
Ty faktycznie czytasz tylko to,co chcesz przeczytac.Juz pytalas wczesniej o wzdecia i dobrze to pamietam,bo sama Tobie na to pytanie odpowiadalam i radzilam co w tym przypadku zrobic.

To jest srodek przeczyszczajacy,osobie,k tora ma przytyc zapewne jest bardzo potrzebny

P??? PHI!!!

Moze wymieszaj te 3 skladniki?
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 21:49   #387
pozytywna-wariatka
Zadomowienie
 
Avatar pozytywna-wariatka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 024
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

Karola - dzięki.
Ale tabletki aż z ciekawości sprawdziłam i.. stężenie hormonów mają mniejsze. Dzięki za herbatkowe rady, już też pełno tych specyfików piję to mi jeszcze koper dojdzie. Ale chyba wolę to i może pokombinuję z espumisanem przez parę dni.
pozytywna-wariatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 21:53   #388
Dekas
Wtajemniczenie
 
Avatar Dekas
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 651
GG do Dekas
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

Cytat:
Napisane przez morphine88 Pokaż wiadomość
o, Ty tu jeszcze jesteś? ostatno się żegnałaś na forum, myślałam, że gdzieś wyjechałaś
OT: dostałaś moje PW? Ostatnio wiadomości mi się nie wysyłają, jak siedzę na innym komputerze.
estem estem
tylko nie wrzucam jedzenia, teraz cycem do ludzi ^^

odpisałam na pewu, podeslij ostatnie jakie wyslalas, moze z UŚ'owego neta nie dochodzą?


---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------


czy tylko ja mam wrażenie, że skoplikowana wysyła ciagle te same wiadomości i jest GŁUPIA?
__________________
Mówienie ludziom „nie” jest wspaniałą rzeczą, jest to część przebudzenia. I zrozum, to nie jest egoizm. Egoizmem jest wymaganie od innych, by żyli życiem, które akurat tobie wydaje się najwłaściwsze. To jest egoizm. Żyć swoim życiem nie jest egoizmem.

Anthony de Mello


kocham Cię życie!
Dekas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 21:57   #389
pozytywna-wariatka
Zadomowienie
 
Avatar pozytywna-wariatka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 024
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

Cytat:
Napisane przez Dekas Pokaż wiadomość
estem estem
tylko nie wrzucam jedzenia, teraz cycem do ludzi ^^

odpisałam na pewu, podeslij ostatnie jakie wyslalas, moze z UŚ'owego neta nie dochodzą?


---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------


czy tylko ja mam wrażenie, że skoplikowana wysyła ciagle te same wiadomości i jest GŁUPIA?
nie, ja też mam takie wrażenie, a najlepsze jest to, że jadłospisy mi się mylą i wydaje mi się, że wczorajszy jest dzisiejszym bo zawsze na końcu jest wieśniak.
i też pamiętam, że się żegnałaś, nawet chciałam pytać, czy wyjeżdżasz na wakacje do września. ^ ^

Edytowane przez pozytywna-wariatka
Czas edycji: 2011-07-12 o 21:58
pozytywna-wariatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 22:31   #390
zielona_zabcia
Rozeznanie
 
Avatar zielona_zabcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 778
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

proszę o zerknięcie, jem co popadnie że tak powiem, zleciało nareszcie ze 2kg więc naresznie mogę podpisać luźne eR (podkreślam że nareszcie bo pamiętacie jak ze mną było...teraz jem normalnie i chudnę)
(jadłosposy z wczoraj i z dziś)

I.duża kawa z mlekiem 3,2%
placuszki owsiano-brzoskwiniowe (3ł pł, 2ł otrąb, łyżka zarodków,jajo,białko,kako ,słodzik,łycha mleka, ,wkrojona brzoskwinka)
pomiędzy duża pomarańcza polana łyżką stopionej nutelli , kawa pół na pół z mlekiem
II.mięsko mielona na stołowej łyżce oleju z pestek,cebuli,cukinia,pap ryka, kalafior,fasolka żółta i zielona, przypraw dużo, 4duże placki cukiniowe na ol;eju z pestek(cukinia,3jaja, 4łyżki mąki pszennej pełnoziarnistej, 5 staratych pl sera żółtego-gouda,sól, piepsz, szczypiorek, nie wiem ile wyszło placków, ja się załąpałam na 4pierwsze, reszta zniknęła w zastraszającym tępie)
gorzkie kakao pół na pół na mleku,
ze 4pl szynki drobiowej
III.kawał makreli,wiejski,pomidor,k romka pszenno-żytniego, i żytniego razowego każda z jakimś smarowidłem i wędliną (nie ja robiłam)

2l dobrowianki
dziś;
I.duża kawa z mlekiem
dwie kromki żytniego razowego, serem białym(150g) pomidorkiem(całym) wędliną drobiową, duże zielone jabłko
II.serek homo 300g z pomarańczą
III.zupa kalafiorowa z koprem i ziemniakami
dwa pulpety z mięska mielonego, nadziane twarogiem i wędliną, duużo gotowanej fasolki żółtej i zielonej
III.pół wędzonej makreli, dużo ogórków gruntowych z solą,
w czasie dnia kilka landrynek, kawa pół na pół z mlekiem, i gdzieś kakao tak sama z mlekiem

2l dobrowianki

bardzo proszę o ocene
__________________
"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą. "
św. Augustyn


zaręczona 30.03.2012
mama maleńkiego Miłoszka 17.07.2012
niedługo żona
niedługo matura
wygrałam swoje życie !

Edytowane przez zielona_zabcia
Czas edycji: 2011-07-12 o 22:34
zielona_zabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:39.