Prezenty dla par - Rodziców, znajomych, rodzeństwa, ślubne, rocznicowe, parapetówka - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-18, 10:02   #811
Anastazja :-)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 64
Prezent na parapetówkę u młodych znajomych......

Witam, liczę na Waszą pomoc W sobotę idę na parapetówkę do trójki znajomych: dwóch koleżanek i kolegi. Nie mam zielonego pojęcia co mogę im kupić. Są to młodzi studenci - koleżanki mają 19 lat, kolega 21. Nigdy nie byłam na takiej imprezie, a ponadto zawsze mam problem z kupnem odpowiedniego prezentu. Czy w tym wypadku mam kupić jakiś drobiazg dla każdego? A może wystarczy jakiś trunek?Z jednej strony wolałabym coś praktycznego, a z drugiej to raczej nie może to być nic bardzo hm...,,oficjalnego"....A może się mylę? Doradźcie coś proszę, bo naprawdę mam wielki dylemat, nie chciałabym wyskoczyć z czymś nieodpowiednim...Proszę o dużo dobrych pomysłów
Anastazja :-) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 10:10   #812
Hekate_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 94
GG do Hekate_
Dot.: Prezent na parapetówkę u młodych znajomych......

Cytat:
Napisane przez Anastazja :-) Pokaż wiadomość
Witam, liczę na Waszą pomoc W sobotę idę na parapetówkę do trójki znajomych: dwóch koleżanek i kolegi. Nie mam zielonego pojęcia co mogę im kupić. Są to młodzi studenci - koleżanki mają 19 lat, kolega 21. Nigdy nie byłam na takiej imprezie, a ponadto zawsze mam problem z kupnem odpowiedniego prezentu. Czy w tym wypadku mam kupić jakiś drobiazg dla każdego? A może wystarczy jakiś trunek?Z jednej strony wolałabym coś praktycznego, a z drugiej to raczej nie może to być nic bardzo hm...,,oficjalnego"....A może się mylę? Doradźcie coś proszę, bo naprawdę mam wielki dylemat, nie chciałabym wyskoczyć z czymś nieodpowiednim...Proszę o dużo dobrych pomysłów

Parapetówa u studentów ? TRUNDEK Nie idziesz na parapetówę do pary tylko do 3 studentów
Hekate_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 11:56   #813
Wikttoria
Raczkowanie
 
Avatar Wikttoria
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 414
GG do Wikttoria
Dot.: Prezent na parapetówkę u młodych znajomych......

Myślę że trunek będzie najlepszym rozwiązniem...zresztą jakbys miala im kupić komplet filiżanek to ciekawe jakby się podzielili Myślę że to będzie bardziej nieoficjalne oglądnięcie mieszkania (czytaj. popijawa) niz oficjalna parapetówka.
Wikttoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 11:57   #814
cheshire-cat
Zadomowienie
 
Avatar cheshire-cat
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 149
Dot.: Prezent na parapetówkę u młodych znajomych......

kup zestaw kieliszków, mogą być zwykłe lub jakieś śmieszne np z flo
__________________

You can't help that... we're all mad here

cheshire-cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 12:04   #815
Wikttoria
Raczkowanie
 
Avatar Wikttoria
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 414
GG do Wikttoria
Dot.: Prezent dla Młodej Pary.

Księgę gosici zapewne kupią sobie sami mlodzi. Nawet, jeżeli nie będa mieć to wątpię, że będą opakowywac akurat twój prezent i robic z nią rundkę po gościach (ja szybko zapokowałam wszystkie prezenty do auta). Album owszem ale jako dodatek. Na swoim slubie dostałam:
- komplet satynowej pościeli...moim zdaniem baaardzo trafione
- komplety filiżanek (w sumie 8 kompletów)
-ekspres do kawy
- dvd
-sztućce.
My prwie ze wszystkiego bylismy zadowoleni bo się urzadzaliśmy. Wazne jest tez czy para ma urzadzone mieszkanie czy nie. Wtedy takie rzeczy jak garnki na pewno ma i trzeba się pokusić o bardziej wyrafinowany prezent
Wikttoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 14:45   #816
okruszekg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: 20 rocznica ślubu rodziców! Pomocy!

Zgadzam się z Moniką, że fotoksiążka to dobry pomysł. Teraz w CeWe mają promocję 20%, więc sporo oszczędzisz. Myślę, że miło zaskoczysz rodziców
okruszekg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 15:33   #817
Anastazja :-)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 64
Dot.: Prezent na parapetówkę u młodych znajomych......

Cytat:
Napisane przez Wikttoria Pokaż wiadomość
Myślę że trunek będzie najlepszym rozwiązniem...zresztą jakbys miala im kupić komplet filiżanek to ciekawe jakby się podzielili Myślę że to będzie bardziej nieoficjalne oglądnięcie mieszkania (czytaj. popijawa) niz oficjalna parapetówka.
Też mi się tak wydaję, że to taka mniej oficjalna impreza. Natomiast strasznie nie lubię kupować nic na prezent, bo zawsze mam dylemat czy coś jest odpowiednie :

Dziękuję za podpowiedzi
Anastazja :-) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-18, 19:06   #818
Enji
Wtajemniczenie
 
Avatar Enji
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lewobrzeże
Wiadomości: 2 661
Rocznica Ślubu

Chciałabym na 25 rocznicę ślubu sprawić rodzicom ładnie oprawione, ich wspólne zdjęcie ślubne. Tu się pojawia problem, ponieważ nie posiadają oni typowch, ślubnych fotografii. Mają zdjęcia, ale pocięte na slajdy. I tutaj pojawia się moje pytanie. Czy można by było wywołać zdjęcie z takiego starego slajdu? a później powiększyć? Jeśli tak, to czy mogłabym to załawić w zwykłym zakładzie fotograficzym?
Enji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 11:16   #819
curlygirl_19
Raczkowanie
 
Avatar curlygirl_19
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 265
Prezent dla młodych rodziców ;)

Cześć Dziewczyny !

Otóż nie długo zbliżają się urodziny mojej szwagierki, która już nie długo zostanie mamusią i chciałabym kupić jej jakiś prezent. Stąd moje pytanie : co chciałybyście dostać jako przyszłe mamy nie mające jeszcze doświadczenia ( pierwsze dziecko ) w opiece itp. ?

Bardzo liczę na wasze odpowiedzi czytałam już opinie o książkach, ale jest ich tyle, że ciężko wybrać..

Pozdrawiam i dziękuje .
__________________
Najtrudniej nauczyć się tego, że nawet głupcy mają czasami rację.

curlygirl_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 15:04   #820
paulette24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13
Dot.: Prezent dla młodych rodziców ;)

Sama niedawno zostałam młodą mamą. Ucieszyłam się z:
- karnetu do spa na zabiegi pociążowe wraz z kuponem na "obsługę" malucha w tym czasie (od przyjaciółki)
-stopery do uszu (w ramach tzw. smiesznych prezentów)
-gadzety do pokoju ułatwiające zebranie wszystkich akcesoriów pod ręką jak np. ten Skip Hopa http://www.bokado.pl/pl/p/Skip-Hop-O...lo-mietowy/267
- gotowe obiadki od teściowej
Poza tym fajne mogą być prezenty zupełnie niedzieciowe - np. seria Desperate Housewives na DVD (idealne przy karmieniach) etc
paulette24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 18:07   #821
skorupka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 38
Dot.: Prezent dla młodych rodziców ;)

Również wydaje mi się,że fajnym prezentem będzie coś dla tylko dla niej super pomysł ze spa gotowe na wszystko na dvd też świetnie trafiony,jak nie spa to może chociaż wizyta u kosmetyczki np. oczyszczanei twarzy manicure pedicure itp.
skorupka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-19, 20:05   #822
paulette24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13
Dot.: Prezent dla młodych rodziców ;)

jeszcze przyszła mi do głowy prenumerata jakiegos babskiego pisma
wspolny wypad do kina
cos z cyklu wspolnych prezentów dla mamy i dziecka - np. pudelko na pamiatki "okolonarodzeniowe", fajny kocyk, etc
paulette24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 20:07   #823
urodawdziekpl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 34
Dot.: Prezent dla młodych rodziców ;)

Pomysł ze spa wydaje się najbardziej trafiony
__________________
Moda i Meble to moja pasja...
urodawdziekpl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 08:16   #824
ahnesaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
Dot.: Prezent dla młodych rodziców ;)

Mnie się bardzo podobają pieluchowe torty i myślę , że to fajny pomysł jeśli nie teraz to chociażby na pępkowe . Jest możliwość zamówienia ich przez internet ale ja kiedy nadarzy się okazja i będę mogła komuś taki tort podarować to zrobię go sama .

Po dokonaniu wyboru pochwal się nam co wybrałaś .
ahnesaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 09:08   #825
skorupka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 38
Dot.: Prezent dla młodych rodziców ;)

Cytat:
Napisane przez ahnesaja Pokaż wiadomość
Mnie się bardzo podobają pieluchowe torty i myślę , że to fajny pomysł jeśli nie teraz to chociażby na pępkowe . Jest możliwość zamówienia ich przez internet ale ja kiedy nadarzy się okazja i będę mogła komuś taki tort podarować to zrobię go sama .

Po dokonaniu wyboru pochwal się nam co wybrałaś .
Taki torcik jest super pomysłem,ale na okazje związaną z dzidziusiem,a dla młodej mamy należy się coś extra
skorupka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 09:33   #826
curlygirl_19
Raczkowanie
 
Avatar curlygirl_19
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 265
Dot.: Prezent dla młodych rodziców ;)

Dziewczyny dziękuje bardzo za wszystkie rady na razie jeszcze nie zdecydowałam (muszę to obgadać z TŻ'em )...
__________________
Najtrudniej nauczyć się tego, że nawet głupcy mają czasami rację.

curlygirl_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 11:38   #827
kasienkakg
Zadomowienie
 
Avatar kasienkakg
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 352
Dot.: Prezent na parapetówkę u młodych znajomych......

dosc popularnym jest skrzyknięcie się z innymi goscmi i zeby kazdy kupil jakis drobiazg do sprzatania w supermarkecie za nieduże pieniądze, ale żeby było śmiesznie np. scierki, szczotkę do wc, domestosa, mopa, miskę, papier toaletowy, cukier

+ oczywiscie trunek.
kasienkakg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 15:48   #828
brunetka_007
Raczkowanie
 
Avatar brunetka_007
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: prawa strona Wisły
Wiadomości: 91
GG do brunetka_007
Dot.: Prezent na parapetówkę u młodych znajomych......

zawsze możesz całej trójce kupić -kosz wiklinowy z wyposażeniem tzn. kawa/herbatki/czekoladki/makaron (ale nie zwykłe nitki tylko jakieś zabawne kształty) i co tylko wpadnie ci w oko/ręce w sklepie.
Nooo ale to zdecydowanie większy koszt niż kupienie dobrej flaszeczki.
Więc jak nie masz funduszy to trunek będzie dobrym rozwiązaniem.
Ewentualnie możesz kupić im do mieszkania np. zabawny zestaw typu solniczka i pieprzniczka.Bo tego będą używali bez problemu
__________________
Wszystko co nas spotyka stanowi doświadczenie i z tego właśnie powodu nie może być złe. Doświadczenie może być wyłącznie dobre bo spełnia rolę czynnika kształtującego nas jako osobę i sprawia, że stajemy się tym kim jesteśmy.



kierowca od 06 września
brunetka_007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 21:05   #829
maja0
Raczkowanie
 
Avatar maja0
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 360
Dot.: Prezent dla Młodej Pary.

Myślę że to świetny pomysł z tym albumem jest to taki nietypowy prezent i para młoda na pewno będzie zaskoczona i zadowolona
maja0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-22, 21:09   #830
maja0
Raczkowanie
 
Avatar maja0
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 360
Dot.: Prezent na parapetówkę u młodych znajomych......

A może zestaw sztuccówteż fajny pomysł i na pewno im się przyda lub zestaw filiżanek do kawy , będą mieli w czym częstowac gosci pozdrawiam i życze miłej imprezki
maja0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 21:36   #831
candy111
Zakorzenienie
 
Avatar candy111
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ziemia :)
Wiadomości: 4 171
Dot.: Prezent dla Młodej Pary.

ja uwazam, ze album to nie jest odpowiedni prezent na slub troche skromny, poduszka-taka kupilam na wieczor kawalersko-panienski
nie wiem jak u was ale u mnie goscie daja ok500zł(mlodzież licealna studenci za 2 osoby) ok1000zl(osoby pracujace,emeryci)
candy111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 16:23   #832
rocktechnika
Przyczajenie
 
Avatar rocktechnika
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3
GG do rocktechnika
Dot.: Prezent dla Młodej Pary.

Cytat:
Napisane przez candy111 Pokaż wiadomość
nie wiem jak u was ale u mnie goscie daja ok500zł(mlodzież licealna studenci za 2 osoby) ok1000zl(osoby pracujace,emeryci)
Jestem studentką i 500zł to mój miesięczny koszt utrzymania się!! Wątpię, by ktokolwiek spodziewał się po mnie takiego wydatku!

W sobotę moja przyjaciółka bierze ślub. Akurat chcą pieniądze i losy Lotto zamiast kwiatów. Dostaną 100zł (tak, tylko tyle! Nie pracuję i nie stać mnie, by dać więcej), do tego do odbioru mam ręcznie robionego aniołka z masy solnej + 5 losów Lotto wplecionych w bukiecik.

Sama myślałam nad albumem ze zdjęciami - akurat chciałam umieścić w nim tylko fotki Pary Młodej - chronologicznie umieścić zdjęcia od dnia, kiedy się poznali, po dzień ślubu. Uważam, że pięknie wykonany album (robione ręcznie przez kogoś, to wydatek rzędu nawet300zł, ale są one warte swojej ceny) będzie bardzo ciekawym pomysłem - innym niż te wszystkie czajniki, sztućce itd. Nie chciałabym, by się okazało, że mój prezent jest jednym z wielu takiego samego typu (tak jak te 8 kompletów filiżanek, o których pisała jedna z wizażanek).
A poduszki... Litości!! Toż to jest prezent na 18-stkę lub wieczór panieński!
__________________
~ Życie z drugim człowiekiem polega na tym, że zaczyna się lubić jego dziwactwa ~

Jonathan Carroll
rocktechnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 17:36   #833
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Prezent dla Młodej Pary.

Wymyśliłam, żeby kupic parze młodej taki komplet, albo tylko podstawek do podawania śniadania do łóżka. Co o tym myślicie? Orientujecie się gdzie takie coś kupic stacjonarnie? I jak to się fachowo nazywa?
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 15:54   #834
cornelly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 72
Dot.: Prezenty dla siostry/kuzynki/przyjaciółki/znajomej

adreo, super pomysł SPA i tego typu bajery to super opcja na prezent dla dziewczyny czy kobiety...
Mojej kumpeli zafundowali do domu kosmetyczkę (bo się buntowała, że do spa nie pójdzie) z beauty homecare - przyszła bardzo miła pani i zrobiła jej masaż - aż zmieniła stosunek do SPA raz na zawsze
Czekam, aż ja taki prezent kiedyś dostanę...
cornelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 21:55   #835
aklina
Rozeznanie
 
Avatar aklina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 719
Dot.: Prezenty dla siostry/kuzynki/przyjaciółki/znajomej

Potrzebuję Waszej pomocy; moja siostra lubi taki mały szajsik i nie wiem,kórą z tyc rzeczy wybrać?
http://allegro.pl/projektor-gwiazd-l...194832028.html

http://allegro.pl/multimedialna-lamp...199720690.html


http://allegro.pl/lampka-lampa-plazm...198296735.html

zastanawiam sie miedzy 1 a 2 , bo nie miałam z nimi jeszcze kontaktu, 3 to raczej oklepany temat, ale przynajmniej sprawdzony
__________________
aklina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 20:04   #836
Dorotheos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 29
Dot.: Prezenty dla teściów

W zeszłym roku moja przyszła teściowa dzień przed imieninami wyżaliła mi się, że w domu same chłopy i nawet nie chcą pomóc jej posprzątać, a miały ją odwiedzić siostry więc na stół też trzeba było coś postawić i...
w dzień jej imienin o 8 rano przyniosłam jej blachę najlepszego ciasta jakie potrafię zrobić i z szerokim uśmiechem powiedziałam, że skoro ma dzisiaj święto to powinna się zrelaksować bo zaoszczędziła czas na pieczeniu ciasta dla gości była naprawdę zaskoczona tym prezentem i cieszyła się tak bardzo, że chciała mnie uściskać gdy jeszcze trzymałam tą blachę w rękach i o mało ciasto nie wylądowałoby na podłodze xD
PS. myślę, że wkupiłam się w jej łaski
Dorotheos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 12:01   #837
SambaMamba
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 202
Dot.: Prezenty dla teściów

Super! Pomysł z ciastem naprawdę rewelacja. Moja teściowa tez ma taka sytuację "rodzinno - domową", więc na święta, urodziny i wszelakie inne oazje pomagam jej właśnie poprzez pieczenie ciasta - mój popisowy sernik z brzoskwiniami! Nie kosztuje duzo pienieniędzy, tylko trochę czasu, a teściowa zadowolona, ja zaś wychwalona przed całą rodzinką meżą!!
SambaMamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 19:12   #838
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Cool wizyta u teściowej HELP :D

problem stary jak świat
Otóż- znam już mamę swojego chłopaka, ale teraz wybieram się z dłuższą wizytą i chyba wypada coś przywieźć do jedzenia, prawda? Tylko że ona szykuje wspólne pieczenie ciasta. Co mogę więc wziąć innego? ciasteczka jakies? dawajcie pomysły

I drugi problem - wspólne pieczenie ciasta. Jestem kulinarnym beztalenciem. Jak uroczo wyjść z sytuacji, kiedy nie będę umiała czegoś zrobić? Tak żeby jej nie urazić i żeby nie pomyślała, że jestem fatalną kandydatką na żonę (nie wybieram się narazie do ołtarza, ale mam nadzieję, że rozumiecie metaforę i problem )

pozdrawiam
wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 13:51   #839
bezuczuciowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 261
Dot.: wizyta u teściowej HELP :D

proponuję wcześniej się wybrać i wybadać teren tzn. zapytać się jakie ciasto itp. zabrać ze sobą możesz jakąś dobrą herbatę, bądź kawę, zależy co piją (ewentualnie jakiś alkohol, ale to dość ryzykowne) albo tradycyjnie - czekoladki.
jak nie przyjdziesz jak na jakiś piknik to każde starania na pewno będą docenione.

pozdrawiam i życzę powodzenia
__________________
Powiedziałeś, że nie wierzysz w uczucia,
później zawiązałeś mi szalik, żebym się nie przeziębiła.
bezuczuciowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 15:00   #840
x_klaudia_x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2
Prezent dla rodziców z okazji 20 rocznicy ślubu w Lublinie.

Witam!
Otóż planuję urządzenie rodzicom romantycznej kolacji w jakiejś fajnej restauracji w Lublinie. Zastanawiałam się nad Europą, Grand'em, Dworkiem Grafa. Może macie jakieś lepsze miejsca, w których można wystawnie zorganizować taką kolację. Cena nie gra roli ;p
z góry dziękuję za odpowiedzi
x_klaudia_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-31 23:34:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:51.