Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XX - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-06, 20:10   #2491
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XX

Cytat:
Napisane przez Wika28 Pokaż wiadomość
wieka, no przecież Ty masz synka Julka!! O ja durnota!


Cytat:
Napisane przez wadera4 Pokaż wiadomość
Moje bHCG spadło do 22, niebezpieczeństwo zażegnane

Aaaa i pozbyłam się reszty szwów
suuuperaśnie!


Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
ale zadowolona z wizyty napewno nie jestem.
hmmmmm...

Cytat:
Napisane przez Kubek29 Pokaż wiadomość
Fajne sa te dziecięce gadżety na moje szcxescie/ nieszczęście mam fajnie zaopatrzony sklepik z zabawkami "za rogiem". Gdybym mogła wszytsko bym stamtąd wyniosła
mam takie dwa sklepy. obydwa widzę przez okno. w jednym - nic z Chin, w drugim gadżety też mogłabym w nich zamieszkać
Ty sobie sprawiłaś dorosły prezent. ja sobie, tfu! Mikołaj mi - kurę z LM. czekałam na pretekst dłuugo

Cytat:
Napisane przez jojla Pokaż wiadomość
z perspektywy czasu żałuję, że jakiś czas po zabiegu nie skontrolowałam sobie bety bo nie wiem kiedy spadła do 0 i nie wiem czy organizm w miarę szybko "zaskoczył" z cyklem czy nie..
nie koniecznie spadła do 0. po dwóch krwawieniach miałam jeszcze na poziomie 16 (poroniłam w czerwcu, robiłam betę w drugiej połowie sierpnia)...

Cytat:
Napisane przez Kubek29 Pokaż wiadomość
Jaka mate edukacyjna polecacie?
Jakie macie? Interesują wasze dzieci?
Chyba tem bon smykowy chcemy m.in na mate przeznaczyć...
według mnie dobry pomysł.
mamy dwie - jedną małą z Tiny Love (prezent od kolegów z pracy konkubenta), drugą - z Ikei (ponoć nie poprawną politycznie) - Cyrk. z obu jestem b. zadowolona. kładłam Młodego dość wcześnie. nawet jak nie jarzył, to przynajmniej miło mu się leżało. zajarzył przed 3 miesiącem... targał żabę aż miło
teraz służą jako zabezpieczenia przedupadkowe

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
N
Taka mini wyprawka na poczatek do szpitala, bo musze to ogarnac.. Przeciez tz sam nie da rady
Myslalam zeby dla siebie miec:
- koszule do karmienia POTRZEBNE
- podklady poporodowe MIAŁAM, ALE MÓJ SZPITAL ZAPEWNIAŁ
- siatkowe gacie KOCHAŁAM
- wkladki laktacyjne TRZEBA
- laktator MIAŁAM TRZY, ALE NIE KORZYSTAŁAM

A dla Dziecióff:
- pampery jedynki ze 2 paczki SZPITAL ZAPEWNIAŁ
- chusteczki MIAŁAM
- jakies pajace po 2-3 sztuki chociaz I KAFTANIKI (ALE U MNIE UBIERAŁ SZPITAL)
- czapy na glowe po 2 conajmniej
- niedrapki
- ze 2 butelki (bo nastawiam sie na laktator)

i jakies kosmetyki chyba ale nie wiem jakie
miałam - jak rasowy świr kosmetyczny - wiele kosmetyków, próbek (Mustela go na wstępie podrażniła). ze szpitala wyszłam z alantanem maścią i tego się trzymam do tej pory (w "naszej" aptece netowej coś koło 5 zł) - okazjonalnie inne wszelakie. używam poza tym Oilatum i w zasadzie nic innego nie jest potrzebne. no teraz na buźkę wazelinę daję (bo go kremiki na zimno podrażniały).

Spakowałabym jeszcze do szpitala dwa ciemne ręczniki.


No i chyba muszę sobie wygooglować DZORDZAAAA!:brzy dal:
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 20:14   #2492
Maga83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 225
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XX

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
A ja sie Was pytam mamuski, co najpilniej musze kupic sobie i dzieciom, zanim na dobre wyladuje w szpitalu?
Ale chodzi Ci o to, co musisz wziąć do szpitala? Ja np w moim szpitalu nie mogłam mieć swoich ubranek dla dziecka. Pieluchy też zapewniał szpital. Podkłady poporodowe też szpital dawał. Może się dowiedz, ja to jest u Ciebie.
Ja leżałam z Olkiem cały tydzień, a miałam tylko dla siebie koszulę i kosmetyki i koniecznie ciemne ręczniki. Dla niego nic
__________________

Maga83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 20:15   #2493
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XX

Eliza:
siatkowe gacie są do byłam z nich bardzo niezadowolona - nogawki się zwijają, ta siateczka wbija się w skórę. No i u mnie w szpitalu kręcili nosem na te majtki, mówili, że lepiej, żebym miała zwykłe bawełniane.


Podkłady poporodowe - masz na myśli takie na łóżko czy a'la podpaski? Bo jak jedne z nich, to dobrze mieć też drugie.

Jak a'la podpaski, to Bella Mama są niefajne, ta wierzchnia warstwa szybko się oddziela od pozostałych i jest mało chłonna.


Do wycierania "dołu" po prysznicu polecam papierowe ręczniki zamiast zwykłego.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2013-12-06 o 20:18
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 20:20   #2494
Alfahelisa
Zakorzenienie
 
Avatar Alfahelisa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 271
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XX

Cytat:
Napisane przez Maga83 Pokaż wiadomość
hmmm... to co ja mam powiedziec, Olek ma 11 miesięcy za tydzień i też nie chodzi



Pierwszy raz (oczywiście oprócz 2 tyg po urodzeniu) Olek nie był dziś na spacerze. Jechałam z nim autem i akurat zaczęła się zamiec, to dostał takiej histerii że gnałam pędem do domu. A miałam w planie zrobi mu zdjęcie do dowodu i nic nie wyszło z tego



My mieliśmy z FP rainforest. Kupiłam używaną na allegro. U nas była hitem, Olek się bawił nią bardzo długo, uwielbiał te motylki ciągną. Wieszałam mu na niej też inne zabawki np http://allegro.pl/bright-starts-sens...760671738.html
Wiktor ma 17 za tyfzien i chodzi tylko prowadzany za1 reke, nooo raz sie zapomnial i zrobil 4 kroki
__________________
"Tego dnia
Upadł duch
Wygięła się do wewnątrz
Bezpowrotnie elipsa ma"
Aniołek 7t4d [*] 25.05.2011 i nic już nie będzie takie samo
Wiktor 13.07.2012 kochany szczęściarz urodzony 13ego w piątek
Gloria- 07.06.2015 - nasza księżniczka
Alfahelisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 20:23   #2495
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XX

Cytat:
Napisane przez Wika28 Pokaż wiadomość
no to pobudziłaś moją ciekawość wanilia?
Taak i cynamon

Przyznawac sie kto byl moim Mikołajem?

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość

miałam - jak rasowy świr kosmetyczny - wiele kosmetyków, próbek (Mustela go na wstępie podrażniła). ze szpitala wyszłam z alantanem maścią i tego się trzymam do tej pory (w "naszej" aptece netowej coś koło 5 zł) - okazjonalnie inne wszelakie. używam poza tym Oilatum i w zasadzie nic innego nie jest potrzebne. no teraz na buźkę wazelinę daję (bo go kremiki na zimno podrażniały).
Spakowałabym jeszcze do szpitala dwa ciemne ręczniki.
Dzieki Pani Musze pomyslec o kosmetykach,
Dodam reczniki do listy

Cytat:
Napisane przez Maga83 Pokaż wiadomość
Ale chodzi Ci o to, co musisz wziąć do szpitala? Ja np w moim szpitalu nie mogłam mieć swoich ubranek dla dziecka. Pieluchy też zapewniał szpital. Podkłady poporodowe też szpital dawał. Może się dowiedz, ja to jest u Ciebie.
Ja leżałam z Olkiem cały tydzień, a miałam tylko dla siebie koszulę i kosmetyki i koniecznie ciemne ręczniki. Dla niego nic
Maguś, wiem ze trzeba miec prawie wszystko swoje niestety
Nie ma tak fajnie .. yy

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Eliza:
siatkowe gacie są do byłam z nich bardzo niezadowolona - nogawki się zwijają, ta siateczka wbija się w skórę. No i u mnie w szpitalu kręcili nosem na te majtki, mówili, że lepiej, żebym miała zwykłe bawełniane.


Podkłady poporodowe - masz na myśli takie na łóżko czy a'la podpaski? Bo jak jedne z nich, to dobrze mieć też drugie.

Jak a'la podpaski, to Bella Mama są niefajne, ta wierzchnia warstwa szybko się oddziela od pozostałych i jest mało chłonna.


Do wycierania "dołu" po prysznicu polecam papierowe ręczniki zamiast zwykłego.
Hosenko, dziekuje,
Dobry pomysl z tymi majciochami. Poszukam jakis starych zuzytych, ktore potem wyrzuce

I reczniki papierowe tez dodam


Lece spac, dobranoc


A za oknem biaaaaaaaaaaaaaaaaaało
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 20:25   #2496
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XX

Tak kminię wizytę Lunki u neuro.
W ciągu ostatnich dwóch tygodni miałam styczność z dwoma doktorami. jedna lekarka postawiła T. (rówieśnika Kamilka) przy leżance i przesuwała mu zabawkę - w ten sposób sprawdzała jego mobilność. Druga (specjalistka od ruchu) - sprawdziła jedynie odruch spadochronirski --> jako gotowość do chodzenia... oraz położyła na płaskim by zobaczyć co umie.
chodzenie za rączki to dla mnie barbarzyństwo rehabilitacyjne toż to jak chodzik...

ale neuro, to neuro... heh. i mam nadzieję, że to tylko odruchy a nie faktycznie krytyka nie prowadzania za ręce...
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 20:30   #2497
jojla
Zakorzenienie
 
Avatar jojla
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: zależy gdzie jestem :)
Wiadomości: 6 350
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XX

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
nie koniecznie spadła do 0. po dwóch krwawieniach miałam jeszcze na poziomie 16 (poroniłam w czerwcu, robiłam betę w drugiej połowie sierpnia)...
Nie, no ja tak na prawdę nie miałam na myśli 0 bezwzględnego chodziło mi raczej o odpowiedni poziom. Źle się wyraziłam Najważniejsze, że mam czerwone mikołajki teraz mogę w końcu jakoś normalnie liczyć cykl i się obserwować.
__________________
Po drugiej stronie chmur zawsze jest czyste niebo.
/Éric-Emmanuel Schmitt/

jojla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-06, 20:42   #2498
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XX

Cytat:
Napisane przez Kubek29 Pokaż wiadomość
A Tymek dostał z pracy Męża gryzaka FP, książeczkę i bon do Smyka.
A ja mu kupiłam szmagala z matkami La Millou, jakas taka zawieszke z biedronkami i "szmaciana książeczkę" (ochraniacz?) do lozeczka.
ale fajnie

ja myślałam, że ode mnie z pracy J. coś dostanie, ale cokolwiek przysługuje dopiero po pierwszym roku życia więc pierwszy pracowniczy prezent dostanie za rok

Cytat:
Napisane przez Kubek29 Pokaż wiadomość
Jaka mate edukacyjna polecacie?
Jakie macie? Interesują wasze dzieci?
Chyba tem bon smykowy chcemy m.in na mate przeznaczyć...
hm.. podobno dzieci szaleją za matą. podobno, bo mój J. nie. mieliśmy taką http://allegro.pl/mata-interaktywna-...761379333.html J. miał ją mniej więcej od 2-3 m-cy do 7 i średnio go interesowała. najpierw złościł się że nie sięga do zabawek, potem że sięga i nie może ich ściągnąć. trochę na niej poleżał, pobawił się, nie mogę powiedzieć że kompletnie nic, ale najczęściej musieliśmy go zabawiać na tej macie, bardzo rzadko sam się zajmował zabawkami. efekt taki, że teraz leży w pudle i czeka na wystawienie gdzieś na sprzedaż.

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
A ja sie Was pytam mamuski, co najpilniej musze kupic sobie i dzieciom, zanim na dobre wyladuje w szpitalu?
Taka mini wyprawka na poczatek do szpitala, bo musze to ogarnac.. Przeciez tz sam nie da rady
Myslalam zeby dla siebie miec:
- koszule do karmienia
- podklady poporodowe
- siatkowe gacie
- wkladki laktacyjne
- laktator

A dla Dziecióff:
- pampery jedynki ze 2 paczki
- chusteczki
- jakies pajace po 2-3 sztuki chociaz
- czapy na glowe po 2 conajmniej
- niedrapki
- ze 2 butelki (bo nastawiam sie na laktator)

i jakies kosmetyki chyba ale nie wiem jakie
dla Ciebie: maść na brodawki, dla dzieci: kilka pieluch tetrowych (dobre, żeby położyć na niej dziecko, żeby nie leżało główką na szpitalnej pościeli np., przy ulewaniu, do okrycia nóżek dziecka), krem do pupy (choć to nie koniecznie chyba, u mnie w szpitalu nie pozwalali używać jak nic się nie działo, ale w domu może Ci się szybko przydać), smoczek (podobno najlepsze dla noworodków są z firmy MAM, ale u nas nie przeszedł ten smoczek, w ogóle żaden na początku).
z ubranek prędzej kaftaniki niż pajace. w szpitalu dzieci były w kaftanikach i pieluchach, nogi omotane tetrą, w domu na początku ubierałam tak samo. nie zakładałam bodów dopóki nie odpadł pępek, a że kaftaników miałam 3-4 to ciągle je prałam w rękach bo mi brakowało. czapki w szpitalu chyba nie założyłam J. ani razu, było koszmarnie gorąco. niedrapki były dla niego tak duże że spadały. zakładałam na rączki malusieńkie skarpetki, które też zrzucał ale dłużej je miał niż niedrapki, a miał bardzo długie paznokcie i się drapał.
z tych kosmetyków to krem do pupy i coś do kąpieli. ja na początku miałam krem do pupy z rossmanna z baby drem (niebieskie okrągłe pudełko), dużo go i tani jest, a do kąpieli allerco, które dostałam, jak skończyliśmy kupiłam płyn z bd z rossmanna i jestem mu wierca prawie cały czas. jeśli chciałabyś emolienty do kąpieli na początek to w aptece na pewno Ci coś polecą. najpopularniejsze chyba emolium. jeszcze coś do przemywania pępka (u nas octanisept), gaziki do pępka i oczek. nie wiem co jeszcze..
pampersów możesz kupić ciut więcej bo na początku bardzo szybko idą a te pampers 1 (zielone) mają małe paczki. jeszcze podkłady do przewijania. ja w szpitalu nie miałam i ciężko mi było przewijać. J. zasikał mi w ten sposób mój podkład, który miałam na łóżku. w rossmannie często są promocje na podkłady z 14,99 na 9,99 za 10 sztuk. ja wolę biedronkowe ale tam bardzo rzadko są bo nie ma ich w regularnej sprzedaży.

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
A spróbuj wziąść dwa kubeczki i małą piłkę, pokaż mu i schowaj do kubeczka i odwróć do góry dnem.

Pani psycholog tak robiła i byłam zdziwiona, że Stasio znalazł tą kuleczkę
ja nie napisałam że nie szuka jak schowam bo jak chce to rozejrzy się, ale na pewno nie na komendę: gdzie jest zabawka, bo o tym Luna pisała. ale spróbuję tej zabawy o której piszesz z ciekawości. J. wygląda na spostrzegawczego, zobaczymy jak sobie poradzi

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Dobry pomysl z tymi majciochami. Poszukam jakis starych zuzytych, ktore potem wyrzuce
Ty będziesz mieć CC? jeśli tak to nie wiem jakie majciochy wysokich zwykłych nie założyłabym na ranę a aż tak niskich nie ma. mi się akurat sprawdziły siatkowe.
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 20:48   #2499
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XX

Monia- ale wymyślili, u mnie ta sama branża a paczki należą się od urodzenia

dołączam do grona czekających na Mikołaja
może zwabi go zapach piekącej się karkówki roznoszący się po kuchni lub tort kawowo orzechowy z likierem kawowym
__________________
Anielka - 03.11.2010
Hubert - 29.05.2011


JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
KASIA
JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
TOSIA
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 20:55   #2500
czarnula 1982
Rozeznanie
 
Avatar czarnula 1982
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 874
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XX

Pani-nie znasz Dzordzaaa,to jest bajka ,,Gorge prosto z drzewa,,
__________________
Wiktoria-29.01.2008r
Amelia-13.12.2012r
Aniołek 9tc(19.07.2011)
czarnula 1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 20:59   #2501
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XX

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
Monia- ale wymyślili, u mnie ta sama branża a paczki należą się od urodzenia
trochę tego nie rozumiem, dziecko poniżej roku też może coś dostać przecież. zwłaszcza, że u nas samemu się kupuje coś za określoną kwotę z działu zabawki/słodycze, przedstawia paragon i oddają określoną wcześniej kwotę. ale trudno, świat się od tego nie zawali.

U J. i tak był Mikołaj, skromny bo i święta za chwilę i od dalszej rodziny coś dostanie a jak będzie czegoś potem "potrzebował" to dostanie bez okazji. Największa radocha była z... torebki na prezent i drugiego prezentu w papierze, ale miętosił, lizał, gryzł, piszczał z radości bo szeleściło. jak rozmiękł papier została zabawka w woreczku, też było szaleństwo. Nie sądziłam, że dziecko AŻ tak odróżnia zabawki stare od nowych, był dziś zachwycony. 2 nowe malutkie zabawki i jedna książeczka (jednej nie otworzyliśmy jeszcze) i dziecku oczy wychodziły z zachwytu.
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-06, 21:07   #2502
measia
Wtajemniczenie
 
Avatar measia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Sonning Common
Wiadomości: 2 189
GG do measia Send a message via Skype™ to measia
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XX

Cytat:
Napisane przez czarnula 1982 Pokaż wiadomość
Pani-nie znasz Dzordzaaa,to jest bajka ,,Gorge prosto z drzewa,,
ja nie znam, ale Olinka moge cytowac z pamieci
measia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 21:09   #2503
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XX

Cytat:
Napisane przez czarnula 1982 Pokaż wiadomość
Pani-nie znasz Dzordzaaa,to jest bajka ,,Gorge prosto z drzewa,,
, hehe nie ten etap

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
Nie sądziłam, że dziecko AŻ tak odróżnia zabawki stare od nowych, był dziś zachwycony. 2 nowe malutkie zabawki i jedna książeczka (jednej nie otworzyliśmy jeszcze) i dziecku oczy wychodziły z zachwytu.
no widzisz - i znów - każde dziecko inne. mój zlał temat sorry z jednego zdjął kokardę i... poczłapał do ojca. mieliśmy brechtawę że pewnie ostatni raz wygrał z prezentami
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 21:13   #2504
Maga83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 225
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XX

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Maguś, wiem ze trzeba miec prawie wszystko swoje niestety
Nie ma tak fajnie .. yy
To kiepsko. Do szpitala z ubranek to bym polecała kaftaniki i śpiochy zamiast pajaców. W domu ubierałam w body i pajace, ale w szpitalu jakoś tak mi było wygodniej
__________________

Maga83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 21:24   #2505
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XX

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
no widzisz - i znów - każde dziecko inne. mój zlał temat sorry z jednego zdjął kokardę i... poczłapał do ojca. mieliśmy brechtawę że pewnie ostatni raz wygrał z prezentami
bardzo się różnią dzieciaki, ale to dobrze choć czasem ciężko coś kupić/polecić, bo co dla jednego fajne, dla drugiego będzie niewypałem.
nic nie świeciło, nie grało, J. zachwycony no i nowe. a książka "jest tam kto?", którą polecałaś w klubie marcówek świetna, pukanie do drzwi przypadło J. do gustu nie wiem ile razy była dziś czytana, ale sporo. rodzice mają jeszcze tą drugą dokąd idziemy ale chyba na święta dostanie.
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 21:38   #2506
Maga83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 225
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XX

Monia u nas to samo. Też po roczku.na dodatek z tz pracujemy w jednym miejscu i Olkowi przysługuje jeden prezent, ale w sumie nie wiem jak to jest pod względem przepisów
__________________

Maga83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 21:52   #2507
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XX

Cytat:
Napisane przez Maga83 Pokaż wiadomość
Monia u nas to samo. Też po roczku.na dodatek z tz pracujemy w jednym miejscu i Olkowi przysługuje jeden prezent, ale w sumie nie wiem jak to jest pod względem przepisów
a to w ogóle przysługuje od matki i ojca? my w różnych miejscach, ale tż nic nie mówił żeby cokolwiek od nich należało się dziecku.
ciekawe z pracującym razem małżeństwem..
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 22:06   #2508
eseska
Zakorzenienie
 
Avatar eseska
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 086
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XX

Cytat:
Napisane przez jojla Pokaż wiadomość

U nas (południe) mocno wieje ale podejrzewam, że to pikuś w porównaniu do Szczecina
JOJLA! a możesz bardziej dokładnie gdzie na tym południu mieszkasz?

Cytat:
Napisane przez Kubek29 Pokaż wiadomość
Jaka mate edukacyjna polecacie?
Jakie macie? Interesują wasze dzieci?
Chyba tem bon smykowy chcemy m.in na mate przeznaczyć...
my mieliesmy z Tiny love - taka jak Torress Zosia lubiała i w sumie nie tak dawno ja złożyłam.

Cytat:
Napisane przez wadera4 Pokaż wiadomość
A mój cykl chyba jakoś się kręci, zdaje się, że akurat są dni płodne, ale śluz taki gęsty jak galareta, okropny wręcz, takiego chyba jeszcze nie miałam
WEDERKA! a Ty się długo obserwujesz? bo jak bardzo gesty to płodne się dopiero zbliżają

Cytat:
Napisane przez wadera4 Pokaż wiadomość
Więcej dowiem się na wizycie kontrolnej. Oczywiście nie idę na nią do dawnego gina
a już znaleziony i wybrany nowy gin?

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Nom, w koncu mam chwilke

Esiu, zgadlas I ciesze sie ze sie podoba.. Miałam przeczucie.. A filizanki sa super (tez mam podobne ) Ale jako baba w ciązy jestem zapominalska i zapomnialam wrzucic kartę z zyczeniami Zorientowalam sie w domu Oczywiscie wyslalam i niedlugo bedzie

A ja sie Was pytam mamuski, co najpilniej musze kupic sobie i dzieciom, zanim na dobre wyladuje w szpitalu?
Taka mini wyprawka na poczatek do szpitala, bo musze to ogarnac.. Przeciez tz sam nie da rady
Myslalam zeby dla siebie miec:
- koszule do karmienia
- podklady poporodowe
- siatkowe gacie
- wkladki laktacyjne
- laktator

A dla Dziecióff:
- pampery jedynki ze 2 paczki
- chusteczki
- jakies pajace po 2-3 sztuki chociaz
- czapy na glowe po 2 conajmniej
- niedrapki
- ze 2 butelki (bo nastawiam sie na laktator)

i jakies kosmetyki chyba ale nie wiem jakie


poradzcie cos laikowi
ELIZKA! i jeszcze kartke dostane na prawde nie zasłużyłam. a co do wyprawki do szpitala- klapki pod prysznic( takie co łatwo umyc), ręczniki takie jednorazowe kosmetyczne są fajne w rossmanie, a i nie wiem co u Ciebie do higieny intymnej - u nas polecali mydlo w płynie biały jelen ( ale Ty bedzies zmiec cc to nie wiem jakie sa zalecenia), masc na brodawki polecam z ziaji, o podkładach dziewczyny już pisały. a dla dzieciów to ja w sumie nie zakładałam czapek bo strasznie gorąco było, niedrapek tez nie za bardzo. ja tam body używałam zanim pępek odpadł tylko wycinałam w pieluszkach otwór na kikiut. a jeśli chodzi o ubranka to pajacyki w tych małych rozmiarach często nmaja takie jakby wszyte niedrapki - to się fajnie sprawdza. a ciekawi mnie czy planujesz ubierać swoje dziewczyny identycznie?

Cytat:
Napisane przez jojla Pokaż wiadomość

U nas też biało się już zrobiło... a TŻ właśnie zaczął pracę - 12h stania na zewnątrz...
oj już mi zimno!!!!!!!!!

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
a to w ogóle przysługuje od matki i ojca? my w różnych miejscach, ale tż nic nie mówił żeby cokolwiek od nich należało się dziecku.
ciekawe z pracującym razem małżeństwem..
to chyba zależy jaki jest socjal w pracy u nas ja dostałam, a u Tz socjalu nie ma ( tzn chyba jest ale nie dla wszystkich tylko dla tych w bardzo złej sytuacji materialnej).
__________________
] Kubuś 16.09.2011 (8 tc)
Tyś dał....Tyś wziął.....
a serce płacze....

ZOSIA
eseska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 22:15   #2509
jojla
Zakorzenienie
 
Avatar jojla
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: zależy gdzie jestem :)
Wiadomości: 6 350
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XX

Cytat:
Napisane przez eseska Pokaż wiadomość
JOJLA! a możesz bardziej dokładnie gdzie na tym południu mieszkasz?
stolica małopolski przy okazji pytań o szpital się przy okazji wydało

---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

Cytat:
Napisane przez eseska Pokaż wiadomość
oj już mi zimno!!!!!!!!!
zimno
__________________
Po drugiej stronie chmur zawsze jest czyste niebo.
/Éric-Emmanuel Schmitt/

jojla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-06, 22:28   #2510
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XX

dziewczyny - ja pociłam się na potęgę po porodzie- nie wiem czy dlatego, że upały były czy po porodzie tak jest ale brakowało mi koszul na zmianę
__________________
Anielka - 03.11.2010
Hubert - 29.05.2011


JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
KASIA
JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
TOSIA
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 22:31   #2511
eseska
Zakorzenienie
 
Avatar eseska
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 086
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XX

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
dziewczyny - ja pociłam się na potęgę po porodzie- nie wiem czy dlatego, że upały były czy po porodzie tak jest ale brakowało mi koszul na zmianę
a mi się mleko lało na potegę a i czasami się krwią upaciałam wiec wiecej koszul polecam
__________________
] Kubuś 16.09.2011 (8 tc)
Tyś dał....Tyś wziął.....
a serce płacze....

ZOSIA
eseska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 22:33   #2512
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XX

Właśnie odśnieżyłam chodnik i całe podwórko (a trochę tego jest - 1,5 godziny mi zajęło). Czuję się świetnie. Zabieram za porządki (tż padł usypiając Jula i tylko przed chwilą przeniósł się do łóżka ;-)

Wadera
cieszę się, że wszystko idzie w dobrym kierunku
Te zalecenia co do dźwigania to dlatego, ze byłaś otwierana i zszywana. Tak jak po cc, nie można przez 6 tygodni nosić ciężkich rzeczy.
Fiol ja nigdy biżuterii nie kupowałam przez internet
Luna masakra. Przepraszam, ale więcej do takiego neurologa bym nie poszła. Dzieci rozwijają się w różnym tempie. Wiadomo, ze trzeba kontrolować, ale nie można popadać w paranoje. Julek zaczął raczkować jak miał około 8 miesięcy, chodzić jak miał skończone 16. Ale robił wszystko po kolei książkowo, np. siadał z leżenia bokiem i podporu i dopiero z tej pozycji zaczynał raczkować. Byliśmy pod opieką lekarza rehabilitacji. Więc byłam spokojna. Powiedziała mi, że można zacząć coś robić jak dziecko ma 18 miesięcy i nie chodzi.
Kubek my mieliśmy Rain Forest. Kupiliśmy nową, ale z zepsutym mechanizmem na all za 40zł i mój tata nam naprawił. Byłam bardzo szczęśliwa, bo zależało mi na niej ale nowa droga. A Julek nie za bardzo się nią interesował. Za to dostał na chrzest tę matę http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00195776/
i ją bardzo, bardzo polecam. Służy nam do dzisiaj do zabawy w pokoju (nie mamy dywanu), bardzo łatwo się pierze i szybko schnie. Z czystym sumieniem polecam
Eliza ode mnie podpowiem, ze: u nas podkłady poporodowe dawali i nie pozwalali wyciągać nawet swoich z toreb. Nie przydały mi się kompletnie (ale czasem służą w domu do przewijania malucha); siatkowe gacie (to zależy czy będzie cc czy sn bo po cc = nieprzydatne -> ostatnio Julek wyciągnął mi z szuflady i się nimi bawił ; warto kupić herbatkę laktacyjną czapeczek cieniutkich nie używałam ani razu (ani w szpitalu ani w domu - a Julek urodził się w styczniu); mi się przydawały pieluszki tetrowe, podobno po sn warto mieć tantum rosa (nadal w kosmetyczce zalega ;-))
Fiol ta mata, do której linka wkleiłaś jest super. Gdyby coś się stało z naszą (a na to się nie zanosi, bo jest dobra jakościowo)skusiłabym się na nią na pewno
Maga u nas to samo w szpitalu, dla Julka nie miałam nic 'potrzebnego', pieluszkę tetrową i kocyk. Resztę szpital dawał.
Czarnula a nie 'Ciekawski George"
Pani może nie ostatni, Julek zobaczył dziś prezent w butach (przez ostatnie kilka dni przygotowywałam go do tego) i olał go, dopiero jak zaczęłam bardzo mocno się zachwycać nim to wziął od niechcenia paczkę i kazał mi rozpakować. klockami się bawił, ale instytucji Mikołaja nie pojmuje
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 22:49   #2513
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XX

Kasię zachwyciło opakowanie z ciasteczkiem, ale samą zawartością nie była zachwycona- wypluła, śmiała się do kubusia na butelce soku, ale soku spróbować nie chciała, spędziła wieczór bawiąc się nowym kubeczkiem ze słomką- udało się ją przekonać aby zrobiła z niego kilka łyków herbaty
dres na długość okazał się prawie(taki chciałam, ciepły na teraz) niestety w pasie tak wielki, że weszłyby dwie Kasie i miejsce by zostało(naprawdę nie przesadzam...) a specjalnie kupiłam zwężany do góry z dodatkowym pasem - ściągaczem na plecy

---------- Dopisano o 23:49 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------

waga- daleko pod siatką
wzrost 90 centyl
właśnie próbowałam podać jej wieczorną porcję mleka aby dopiła- nie ma szans- dzisiaj prawie nic nie zjadła - jedynie jogurt i trochę mleka
jak wróciłam z pracy to stół zastawiony jak na wczasach all inclusive(codziennie można u nas podobny napotkać):
barszczyk z ziemniaczkiem, rybka, kaszka kakaowa, kluski lane na mleku, butelka z mlekiem, ser biały, ser topiony, klopsik drobiowy - Babcia wszystkiego próbowała dawać, ja do tego dołączyłam parówki ale też zostały nie zjedzone
__________________
Anielka - 03.11.2010
Hubert - 29.05.2011


JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
KASIA
JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
TOSIA

Edytowane przez zebrawpaski
Czas edycji: 2013-12-06 o 22:51
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 22:49   #2514
natalia_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 136
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XX

witam

Mikołaj stawia po czekoladowej figurce Mikołaja


Dziewczyny piękne prezenty zrobiłyście

U mnie jakoś mało czasu, a wy piszecie bardzo dużo . Tak pewnie do świąt będę zajęta bo mam akcję ciasteczkową jak co roku
pozdrawiamy
__________________
5.01.2011[*]
08.03.2015[*]

Mikołaj 19.11.2011
natalia_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 22:53   #2515
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XX

Cytat:
Napisane przez eseska Pokaż wiadomość
a i nie wiem co u Ciebie do higieny intymnej - u nas polecali mydlo w płynie biały jelen ( ale Ty bedzies zmiec cc to nie wiem jakie sa zalecenia)
też biały jeleń.

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
dziewczyny - ja pociłam się na potęgę po porodzie- nie wiem czy dlatego, że upały były czy po porodzie tak jest ale brakowało mi koszul na zmianę
ja też. na noworodkach tropiki. miałam kilka koszul a i tak tż prał (przyjechał do mnie ze zdjęciem programatora pralki i tłumaczyłam co i jak zrobić żeby pranie wstawić...)

__________

przyznać się, kto nie wytypował, nie odgadł swojego Mikołaja? chyba nie wszystkie osoby, które dostały odgadły/wiedzą od kogo dostały
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 23:01   #2516
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XX

Zebra kurde mam nadzieję, że w końcu Kasi się odmieni.
Natalia wszystkiego dobrego dla Mikołaja. Pochwal się na koniec efektami akcji ciasteczkowej
Monika ja nie wytypowalam, nie zdążyłam śledztwa przeprowadzić.

Byliśmy wieczorem z Julkiem u nowej lekarki. I chyba udalo nam się w końcu znaleźć dobrego pediatrę. Babka pediatra-neurolog.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 23:07   #2517
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XX

ja nie dostałam ale/więc typuję, że monia, esesia lub measia były moimi Mikołajami
esesia i monia pisały, że wysyłają paczki we środę więc a paczka od measi też może iść dłużej

---------- Dopisano o 00:04 ---------- Poprzedni post napisano o 00:02 ----------

o właśnie- dla Wszystkich Mikołajków wizażowych- 100 lat!
Natalko, myślałam, że uda nam się spotkać przed świętami? jeżeli nie to może między świętami?

---------- Dopisano o 00:05 ---------- Poprzedni post napisano o 00:04 ----------

ktoś chce reed.sa malinowego? Popijam- Mikołaj mi przyniósł (zapomniał, że wolę prawdziwe piwo)

---------- Dopisano o 00:07 ---------- Poprzedni post napisano o 00:05 ----------

zmykam robić sałatkę i ogarniać dom choć kręci mi się w głowie ale to chyba nie redd.s tylko niewyspanie
ciasto zrobiła- wyszło jakieś - blllleeeeeeeeee.... pokusiłam się na przepis z gazety
__________________
Anielka - 03.11.2010
Hubert - 29.05.2011


JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
KASIA
JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
TOSIA
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 23:10   #2518
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XX

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
dołączam do grona czekających na Mikołaja
może zwabi go zapach piekącej się karkówki roznoszący się po kuchni lub tort kawowo orzechowy z likierem kawowym
pewnie śnieg go gdzieś zasypał

Cytat:
Napisane przez czarnula 1982 Pokaż wiadomość
Pani-nie znasz Dzordzaaa,to jest bajka ,,Gorge prosto z drzewa,,
a to jest to samo co "ciekawski George"?

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
waga- daleko pod siatką
wzrost 90 centyl
właśnie próbowałam podać jej wieczorną porcję mleka aby dopiła- nie ma szans- dzisiaj prawie nic nie zjadła - jedynie jogurt i trochę mleka
jak wróciłam z pracy to stół zastawiony jak na wczasach all inclusive(codziennie można u nas podobny napotkać):
barszczyk z ziemniaczkiem, rybka, kaszka kakaowa, kluski lane na mleku, butelka z mlekiem, ser biały, ser topiony, klopsik drobiowy - Babcia wszystkiego próbowała dawać, ja do tego dołączyłam parówki ale też zostały nie zjedzone
no to masz niejadka

a ja właśnie zapaliłam sobie swój aniołkowy kominek, ślicznie wygląda i zajadam kolejną trufelkę - moja dieta piszczy, ale jak mi fajnie i błogo
wieka22,
dziękuję
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 23:16   #2519
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XX

a ...dziewczyny- mamy już zamontowany kibelek
teoretycznie mieszkanie gotowe do zamieszkania
czekamy na przypływ gotówki bo potrzebujemy jeszcze zakupić 16 lamp...(pomijam fakt, że w łazience, kuchni i przy podłodze w przedpokoju mam już halogeny...)
a tak sobie wymyślałam jak prąd robiliśmy "Tu światełko, tam światełko i jeszcze kinkiecik...no to teraz mam"

---------- Dopisano o 00:16 ---------- Poprzedni post napisano o 00:13 ----------

wyczytałam, że Turski miał zawał i że odszedł z Panoramy
uwielbiałam oglądać info z nim w roli głównej
chyba miał jakiś kontrakt na wszystkie weekendowo i świąteczne wydania - więc wtedy gdy miałam czas jakieś wiadomości obejrzeć
__________________
Anielka - 03.11.2010
Hubert - 29.05.2011


JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
KASIA
JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
TOSIA
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-07, 07:29   #2520
wadera4
Wtajemniczenie
 
Avatar wadera4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 141
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XX

Cytat:
Napisane przez jojla Pokaż wiadomość
A znalazłaś sobie już jakiegoś nowego?
Cytat:
Napisane przez eseska Pokaż wiadomość
WEDERKA! a Ty się długo obserwujesz? bo jak bardzo gesty to płodne się dopiero zbliżają
a już znaleziony i wybrany nowy gin?
No właśnie jeszcze nie
Ale chyba wezmę tego co byłam w październiku, byłby "na miejscu".
A póki co sprawdzę tą Sztabę w Warszawie i słynnego Mrugacza w Białym
Co do śluzu to takiego naprawdę galaretowatego nie miałam przenigdy, serio

Cytat:
Napisane przez czarnula 1982 Pokaż wiadomość
Pani-nie znasz Dzordzaaa,to jest bajka ,,Gorge prosto z drzewa,,
A Wy na pewno nie znacie Ej Cośka i Tomka lokomotywę a ja znam





Z tego co wyliczyłam to na razie znamy tylko 6 Mikołajów: Eliza (była Mikołajem dla Esi), Kocur (dla Czarnulki), Iza (dla Moni), Czarnulka (dla mnie ), Wieka (dla Wiki) i Inutil (dla Edytte). Chyba że coś pokręciłam albo pominęłam
A gdzie reszta? Zgadujcie, zgadujcie
__________________

Są groby uwiecznione tylko wspomnieniem, na których wciąż tli się płomień rozpaczy.

Edytowane przez wadera4
Czas edycji: 2013-12-07 o 07:46
wadera4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-13 14:14:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:23.