Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XX - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-16, 19:03   #3301
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XX

Perse Ja mam nadzieje, że te problemy Artura to tylko przejściowe. Z czasem nabierze smaków i jedzenie będzie mu lepiej służyło.
A może lepiej spróbować domowego jedzenia niż słoiczkowe

Barbie Ja prezenty kupowałam online na smyku- szybka wysyłka, a ceny porównywalne.
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 19:18   #3302
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XX

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
potrzebna ci była ta niepewność, żeby dostrzec radość w staraniach.
i tak sie cieszylam, ale fakt teraz ta radosc jest chyba jeszcze wieksza!!
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 19:19   #3303
BERBIE
Zakorzenienie
 
Avatar BERBIE
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7 119
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XX

dziewczyny powiedzcie ile wydajecie na prezenty dla chrześniaków na święta?
__________________
27.06.2011 ".... poznamy się po oczach ..." 5.11.2011
Każdego dnia dziękuję Bogu za to, że Cię mam
BERBIE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 19:23   #3304
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XX

Hej!

Ledwo żyję.

Perse Ja najpierw karmiłam piersią i Julka odstawiłam z dnia na dzień (tak wszyscy zalecali, bo mimo diety bardzo rygorystycznej było coraz gorzej). Karmiłam niecałe 4 miesiące i odstawienie było dla mnie cholernie trudne (bo bardzo walczyłam o to, żeby karmić).
Co do jedzenia/imprez to ja w jednym miesiącu miałam 3 imprezy: 50-tka teściowej (na którą sama robiłam tort - nawet palca nie polizałam od śmietany), na imprezie nie tknęłam nic; 80-siątka dziadka (w restauracji - zjadłam rosół chyba tylko(bez makaronu), i chrzciny Julka (tu coś dla siebie zrobiłam, ale szału nie było).

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
boze jak ja sie ciesze z tych moich staran!
ale radość

Berbie jedziemy na święta do Irlandii, do mojej siostry. Co do masy solnej, to się nie skupiaj tylko wstań, zrób, usiądź sobie przy stole i puść wodze fantazji

Czrnula chyba jako ostatnia składam życzenia Amelce tort smakowity
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 19:34   #3305
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XX

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
kochana nie myśl w tych kategriach. będziesz miała najcudowniejsze świeta bo Artuś będzie z Wami.
Tak tak, to oczywiste, ale przygotowania do świąt też są niejako przyjemnością, a u mnie jakoś wszystko opadło.

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Perse wiem co czujesz....


Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
perse Kochana spojrz na to z drugiej str, olej szafki! nawet nikt nie zauwazy ze nie umyte! a najwazniejsza jestes TY i Artus! Uszy do gory! Kiedys i tak musialabys Malego odstawic od piersi a moze akurat jest ten czas? i bedziesz mogla w Swieta wszystko zjesc na co bedziesz miala ochote?? wwiem ze Ci ciezko Kochana i denerwuje Cie sytuacja ale trzeba sobie to jakos tlumaczyc bo w przeciwnym razie bedziesz popadac w coraz wiekszy dolek
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
Perse Ja mam nadzieje, że te problemy Artura to tylko przejściowe. Z czasem nabierze smaków i jedzenie będzie mu lepiej służyło.
A może lepiej spróbować domowego jedzenia niż słoiczkowe
Z tym domowym to chyba jeszcze gorzej, bo nie mam żadnych sklepów eko, a to wszystko z warzywniaków jest pewnie pryskane, konserwowane, ech... Człowiek wybiera mniejsze zło, bo na wszystkim kantują
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 19:35   #3306
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XX

Perse- odstaw jo.hsona ! Kasia miała brzydkie plamy po buzi, schodziły, wracały. Od pierwszych tygodni kąpałam ją w Jo.hsonie plamy wyszły dopiero po kilku miesiącach i podejrzewałam wszystko oprócz kosmetyku.
Odstawiliśmy Johsona- zamiast niego zastosowaliśmy serię atopera.l baby- problem zniknął! Wiele Mam potwierdza, że J. uczula.

iza- humory- będziesz rodzić, lada dzień

agtatko- jest radość

BERBIE
- ok. 70 zł na jedno dziecko - mamy kilkoro dzieci do obkupienia, mamy taką sytuację, że jest dwoje dzieci w domu a jedno jest chrześniakiem Tz-eta, więc drugiemu musimy i tak podobny prezent kupić albo, że nie jesteśmy chrzestnymi ale to dziecko chrzestnego Kasi, który zawsze o niej pamięta więc też jesteśmy zobowiązani
kiedyś przeznaczaliśmy więcej na prezenty ale wtedy nie mieliśmy Kasi
__________________
Anielka - 03.11.2010
Hubert - 29.05.2011


JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
KASIA
JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
TOSIA
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 19:42   #3307
santom
Zakorzenienie
 
Avatar santom
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc;D
Wiadomości: 5 424
GG do santom Send a message via Skype™ to santom
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XX

agatko widze, ze mnie wolalas ja wpadam tutaj tylko przelotem ale u nas wsio ok nie wiem czy doczytalas, ale pododbnie jak anitka bedziemy mieli coreczke ktore w ogole od wczoraj doprowadza mnie do szalu i kopie w jelita, a lozysko mam na tylnej scianie wiec slabiej ja czuje bo ale od czasu do czasu czuje jak sobie trampoline urzadza i sie zastajanawiam czy to 2, czy baczek czy mala wlasciwie zawsze to mala takie atrakcje mi zapewnia
no ale najwazniejsze widze, ze i Ty ruszasz z kopyta CIESZE SIE NAWET NIE WIESZ JAK BARDZO!!!
__________________





NA ZAWSZE W SERCU...
santom jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-16, 19:44   #3308
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XX

Perse- z karmieniem wyluzuj, błagam. Mnóstwo dzieci wychowało się na mm. Są zdrowe i mądre!
__________________
Anielka - 03.11.2010
Hubert - 29.05.2011


JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
KASIA
JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
TOSIA
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 20:04   #3309
eseska
Zakorzenienie
 
Avatar eseska
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 086
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XX

Cytat:
Napisane przez Maga83 Pokaż wiadomość
My śpimy z Olkiem całą noc i jakoś ogarniamy
Zosia spi z nami jak się w nocy obudzi bo potem dość długo nie może zasnąc. Wczoraj spałam z nia na pojedynczym łożku, cały czas w jednej pozycji jestem dizs całą połamana-przed 5 wsadziłam ją do łóżeczka i poszłam do Tz.
[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;44176638]U mnie laktacyjny horror.
Wczoraj mleko wypłynęło o 23.53, podczas, gdy Mały mógł się obudzić teoretycznie o 24 na karmienie. Siedziałam nad laktatorem 2 godziny i wyłam. TŻ już szukał po aptekach 24h mleka HA i był gotów podjechać. [/QUOTE]PERSE!!!!!!!!!!!!!!! kochana matko perfekcjonistko!!!!!!!!!! ! po pierwsze; ogromny szacun jeszcze raz go wyrazę za to że sciągasz mleko- ja jestem pewna ze bym tego nie robiła bo ja na początki chciałam kp a potem stwierdziłam ze jestem wygodna i dlatego karmię i na pewno nie sciągała bym laktatorem.. Po drugie -Artus na dniach będzie miał pól roku wiec tak jak zalecają pierwsze pól roku kp - więc bądź tylko z siebie dumna.
po 3 -powtarzam się stres udziela się Artkowi i wpływa na kp. Po czwarte - dla Artka lepsza szczęsliwa, wyspana i zadowolona mama i butelka mm (może na początku uda się mieszanie) niż butelka z mlekiem mamy a mama zestresowana, zdenerwowana, smutna.

Cytat:
Napisane przez ewel28 Pokaż wiadomość
Mój TŻ dzisiaj wyjeżdża do Gdyni, a w środę leci już do Brazylii Wspólnie podjęliśmy taką decyzję, ale teraz mi smutno
EWEL!
Cytat:
Napisane przez measia Pokaż wiadomość
u mnie ciag dalszy. Tz zaczyna mowic, Alka zaczyna chrypiec, Mala ma wysypke, a mnie leje sie z nosa. do tego w troje kaszlemy, Ala jeszcze w tym nie uczestniczy. powinnam wywiesic karte na drzwiach "szpital zakzny"
MEASIA! o kurcze!!! strasznie Was trzyma i do tego wszystkich po kolei!!!!:cmo k:

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
. Ja nadal rozłożona, dzisiaj chyba idę znowu do lekarza. podejrzewam zapalenie krtani (w nocy tż się nieźle przestraszył bo miałam takie ataki kaszlu, że myślałam że się uduszę. Do tego Jul, który już podleczony był ładnie ma teraz katar i znowu pokasłuje (znowu dziś lekarkę wzywamy).

zamówiłam w weekend prezenty przez internet i modlę się, żeby doszły. W niedzielę mamy lecieć na dwa tygodnie do siostry na święta (nie wiem co będzie )


Berbie z może zrób renifery/aniołki z masy solnej na prezent? Bardzo fajna sprawa. http://sztukaniepowazna.blogspot.com...solnej-na.html
http://sztukaniepowazna.blogspot.com/p/kursy.html
INUTIL! zdrówka dla was!!!!!!!!!!1 i oby przeszło Wam do zyjazdu! dziekuje za link do fajnego bloga.
Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
mogę się stymulować i przyjmować antybiotyk spokojnie!!
AGATKO! oj to fajne swieta będą!!!!!starankowe : jupi:

CZARNULA! nsliczna solenizantka i sliczny torcik!
Cytat:
Napisane przez santom Pokaż wiadomość
agatko widze, ze mnie wolalas ja wpadam tutaj tylko przelotem ale u nas wsio ok nie wiem czy doczytalas, ale pododbnie jak anitka bedziemy mieli coreczke ktore w ogole od wczoraj doprowadza mnie do szalu i kopie w jelita, a lozysko mam na tylnej scianie wiec slabiej ja czuje bo ale od czasu do czasu czuje jak sobie trampoline urzadza i sie zastajanawiam czy to 2, czy baczek czy mala wlasciwie zawsze to mala takie atrakcje mi zapewnia
no ale najwazniejsze widze, ze i Ty ruszasz z kopyta CIESZE SIE NAWET NIE WIESZ JAK BARDZO!!!
SANTOM!

BERBIE! czekam jutro na zdjece w sukience!
__________________
] Kubuś 16.09.2011 (8 tc)
Tyś dał....Tyś wziął.....
a serce płacze....

ZOSIA
eseska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 20:19   #3310
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XX

Cytat:
Napisane przez eseska Pokaż wiadomość
PERSE!!!!!!!!!!!!!!! kochana matko perfekcjonistko!!!!!!!!!! ! po pierwsze; ogromny szacun jeszcze raz go wyrazę za to że sciągasz mleko- ja jestem pewna ze bym tego nie robiła bo ja na początki chciałam kp a potem stwierdziłam ze jestem wygodna i dlatego karmię i na pewno nie sciągała bym laktatorem.. Po drugie -Artus na dniach będzie miał pól roku wiec tak jak zalecają pierwsze pól roku kp - więc bądź tylko z siebie dumna.
po 3 -powtarzam się stres udziela się Artkowi i wpływa na kp. Po czwarte - dla Artka lepsza szczęsliwa, wyspana i zadowolona mama i butelka mm (może na początku uda się mieszanie) niż butelka z mlekiem mamy a mama zestresowana, zdenerwowana, smutna.
podpisuję się dwoma rękami!!!!

zamówiłam dla mojej córeczki:
http://allegro.pl/doris-wozek-dla-la...764218698.html
http://allegro.pl/lala-lalka-slodki-...778278446.html
__________________
Anielka - 03.11.2010
Hubert - 29.05.2011


JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
KASIA
JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
TOSIA
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 20:25   #3311
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XX

Cytat:
Napisane przez czarnula 1982 Pokaż wiadomość

Anitka- impreza się udala,z dziecmi było 17 osób
Amela dostała z zabawek mate muzyczną a tak to samą kasę,trzeba będzie coś małej kupić
Pięknie,i jaki tort
Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość

boze jak ja sie ciesze z tych moich staran!
Ja się bardzo ciesze że wróciłaś


Dziwne uczucie,tak się ciesze na synka a pół wieczoru przewyłam i nawet nie wiem czemu

Dziś pełnia to może się Dominiczek ruszy
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-16, 21:23   #3312
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XX

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
Perse- odstaw jo.hsona ! Kasia miała brzydkie plamy po buzi, schodziły, wracały. Od pierwszych tygodni kąpałam ją w Jo.hsonie plamy wyszły dopiero po kilku miesiącach i podejrzewałam wszystko oprócz kosmetyku.
Odstawiliśmy Johsona- zamiast niego zastosowaliśmy serię atopera.l baby- problem zniknął! Wiele Mam potwierdza, że J. uczula.
Dziękuję za podpowiedź.

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
Perse- z karmieniem wyluzuj, błagam. Mnóstwo dzieci wychowało się na mm. Są zdrowe i mądre!
Np. ja :P


Cytat:
Napisane przez eseska Pokaż wiadomość
PERSE!!!!!!!!!!!!!!! kochana matko perfekcjonistko!!!!!!!!!! ! po pierwsze; ogromny szacun jeszcze raz go wyrazę za to że sciągasz mleko- ja jestem pewna ze bym tego nie robiła bo ja na początki chciałam kp a potem stwierdziłam ze jestem wygodna i dlatego karmię i na pewno nie sciągała bym laktatorem.. Po drugie -Artus na dniach będzie miał pól roku wiec tak jak zalecają pierwsze pól roku kp - więc bądź tylko z siebie dumna.
po 3 -powtarzam się stres udziela się Artkowi i wpływa na kp. Po czwarte - dla Artka lepsza szczęsliwa, wyspana i zadowolona mama i butelka mm (może na początku uda się mieszanie) niż butelka z mlekiem mamy a mama zestresowana, zdenerwowana, smutna.



Dzisiaj po 140 ml mojego mleka dałam jeszcze prawie 50 mm i wypił i od razu usnął...

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość

Perse Ja najpierw karmiłam piersią i Julka odstawiłam z dnia na dzień (tak wszyscy zalecali, bo mimo diety bardzo rygorystycznej było coraz gorzej). Karmiłam niecałe 4 miesiące i odstawienie było dla mnie cholernie trudne (bo bardzo walczyłam o to, żeby karmić).
Inutil ja też, odciągam dniem i nocą, więc ciężko mi z faktem, że nie idzie.
Na jakie mleko przeszłaś?
Ja dałam Nan Pro HA, na razie nie widzę reakcji, ale wiążąca będzie dla mnie opinia dermatologa jutro. Jednak jeśli byłaby to skaza, to musiałabym przejść na Pepti lub Nutramigen pewnie.
Wszystko mi jedno, byle mu nie zaszkodzić.
A odciągać i tak będę.

Teraz rozumiem te dziewczyny, które pisały, jak trudno jest odstawić od piersi. Dawno nie przechodziłam takiego załamania. Na szczęście u mnie to tylko połowiczna porażka, będę dalej walczyć.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 22:08   #3313
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XX

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;44176638]Dziękuję Dziewczyny za przepisy na ciasto
Wczoraj zrobiłam keks jaglany, nawet dobry, ale bez szału.

U nas źle.
U mnie laktacyjny horror.
Wczoraj mleko wypłynęło o 23.53, podczas, gdy Mały mógł się obudzić teoretycznie o 24 na karmienie. Siedziałam nad laktatorem 2 godziny i wyłam. TŻ już szukał po aptekach 24h mleka HA i był gotów podjechać. Nie kupiliśmy wcześniej, bo po 1 nie było u nas żadnego HA, a po 2 - nigdy nie miałam aż takich problemów.
Dziś jednak na pewno kupi to mleko, ja się za bardzo denerwuję tym wszystkim.
A poza tym wysypka ewoluuje, codziennie wygląda inaczej. Zaraz otwierają rejestrację, to dzwonię i umawiam nas do dermatologa.

Na święta nie mam zrobione nic, kupione nawet pół prezentu, piersi odbierają mi całkowicie radość życia.
Tylko gdy Artuś się uśmiecha, to wraca ochota do wszystkiego...

Przepraszam, że się nie odnoszę do wpisów Waszych, ale nie mam na to czasu, widzę non stop nad laktatorem...[/QUOTE]

ja lubiłam ten keks jaglany.

Perse, dobre jest mleko z hippa, Jakub jakiś czas był na hipp HA. za to kiepsko tolerował nan ha i bardzo źle bebilon ha.

no i ... mm to wcale nie jest taki kiepski pomysł, Ty i tak bardzo długo dajesz radę karmić swoim mlekiem. wiadomo, trzeba powalczyć, bo warto, ale jednak nie za wszelką cenę. ja się koszmarnie gryzłam z myślami o mm, potem z wprowadzeniem mm, z podaniem każdej butli z mm, ale tak na prawdę odetchnęłam przy mm..

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Cytat:
Napisane przez kunegunda.bis Pokaż wiadomość
Perse a niwe lepiej bebilon pepti, ja mialam zalecane jak jeszcze bylam na diecie bezmlecznej..
hm.. ja akurat dawałam ha przy mojej diecie bezmlecznej i było ok. pepti nie jest kolejnym etapem jeśli ha nie pomaga?
Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
mogę się stymulować i przyjmować antybiotyk spokojnie!!


---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
dziewczyny powiedzcie ile wydajecie na prezenty dla chrześniaków na święta?
50zł bo tak się umówiliśmy.

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;44186377]Z tym domowym to chyba jeszcze gorzej, bo nie mam żadnych sklepów eko, a to wszystko z warzywniaków jest pewnie pryskane, konserwowane, ech... Człowiek wybiera mniejsze zło, bo na wszystkim kantują [/QUOTE]

też mi się wydaje że dopóki nie dojdziesz co jest przyczyną albo dopóki ta wysypka nie zejdzie i nic nie będzie się działo to nie eksperymentuj z gotowaniem.

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
Perse- odstaw jo.hsona ! Kasia miała brzydkie plamy po buzi, schodziły, wracały. Od pierwszych tygodni kąpałam ją w Jo.hsonie plamy wyszły dopiero po kilku miesiącach i podejrzewałam wszystko oprócz kosmetyku.
Odstawiliśmy Johsona- zamiast niego zastosowaliśmy serię atopera.l baby- problem zniknął! Wiele Mam potwierdza, że J. uczula.
miałam sporo próbek z johnsona, leżały i leżały i większości nadal leżą. na początku bałam się używać bo przecież tyle dzieci uczula, potem zużyłam jakiś płyn do kąpieli, mam jeszcze kilka opakowań: płyny do kąpieli, balsamy, kremy.. ale jakoś nie tykam.
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 22:26   #3314
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XX

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
Perse, dobre jest mleko z hippa, Jakub jakiś czas był na hipp HA. za to kiepsko tolerował nan ha i bardzo źle bebilon ha.

no i ... mm to wcale nie jest taki kiepski pomysł, Ty i tak bardzo długo dajesz radę karmić swoim mlekiem. wiadomo, trzeba powalczyć, bo warto, ale jednak nie za wszelką cenę. ja się koszmarnie gryzłam z myślami o mm, potem z wprowadzeniem mm, z podaniem każdej butli z mm, ale tak na prawdę odetchnęłam przy mm..

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------



hm.. ja akurat dawałam ha przy mojej diecie bezmlecznej i było ok. pepti nie jest kolejnym etapem jeśli ha nie pomaga?



---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------


też mi się wydaje że dopóki nie dojdziesz co jest przyczyną albo dopóki ta wysypka nie zejdzie i nic nie będzie się działo to nie eksperymentuj z gotowaniem.



miałam sporo próbek z johnsona, leżały i leżały i większości nadal leżą. na początku bałam się używać bo przecież tyle dzieci uczula, potem zużyłam jakiś płyn do kąpieli, mam jeszcze kilka opakowań: płyny do kąpieli, balsamy, kremy.. ale jakoś nie tykam.
Kurcze wszyscy polecają ten Hipp. Jeśli kupy będą nie tak, to kupię.

Dokładnie tak powiedziała lekarka, Pepti to ostatnia linia obrony.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 22:44   #3315
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XX

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;44190099]Kurcze wszyscy polecają ten Hipp. Jeśli kupy będą nie tak, to kupię.

Dokładnie tak powiedziała lekarka, Pepti to ostatnia linia obrony.[/QUOTE]

ja dawałam po kolei mleka, potem już jak J. był na hippie kilka razy lekarze się wypowiedzieli, że to bardzo dobre mleko, ale na początku nikt go nie sugerował.. a szkoda. na każde dziecko inaczej zadziała dane mleko, musicie wypróbować.
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 22:52   #3316
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XX

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;44176638] Siedziałam nad laktatorem 2 godziny i wyłam.[/QUOTE] laktacja jest w głowie... jak się denerwujesz to się koło zamyka.
Kobieto, po raz kolejny powtórzę, że jak dla mnie jesteś Miszczynią. nie wróżyłam Ci długiego karmienia, a Ty przeczysz wszystkiemu. i karmisz szmat czasu. dla mnie to genialne co zrobiłaś dla synka. ile może kobieca psychika. wielki, olbrzymi szacun po raz kolejny

w kwestii mm - dlaczego się zadręczasz?

tyż miałam dylematy pt. jak ja mu dam kaszę. nie mam mleka (nie potrafię odciągnąć). więc kupiłam mleczną kaszkę i dałam. po prostu. traktuję to jak urozmaicenie diety. i koniec.
Perse, będziesz karmić mieszanie. i tyle. tylko wyluuuuuzuj. jesteś zuchem nad zuchami.


Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
U nas chyba jest uczulenie na gluten...
czym eksponowałaś?

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
mogę się stymulować i przyjmować antybiotyk spokojnie!!
bardzo, bardzo się cieszę!

Cytat:
Napisane przez czarnula 1982 Pokaż wiadomość
impreza się udala


Pozdrawiam z rodzinnej wsi. łeb mi pęka od wrzasków synia podczas 6 godzinnej podróży
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 22:56   #3317
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XX

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
Pozdrawiam z rodzinnej wsi. łeb mi pęka od wrzasków synia podczas 6 godzinnej podróży
święta będą na wsi?
__________________
Anielka - 03.11.2010
Hubert - 29.05.2011


JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
KASIA
JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
TOSIA
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 06:36   #3318
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XX

Hej!

Idę zaraz do lekarza. Pół nocy nie spalam a drugie pół wegetowalam na kanapie żeby nie pobudzić tz i Jula.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 07:44   #3319
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XX

Witam



Melduje że na mojego uparciucha nawet pełnia nie działa
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-17, 08:30   #3320
eseska
Zakorzenienie
 
Avatar eseska
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 086
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XX

Dzien dobry!!!
Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
Hej!

Idę zaraz do lekarza. Pół nocy nie spalam a drugie pół wegetowalam na kanapie żeby nie pobudzić tz i Jula.
INUTIL! Oby lekarz wreszcie trafił z lekami.

Cytat:
Napisane przez iza243 Pokaż wiadomość
Melduje że na mojego uparciucha nawet pełnia nie działa
IZA!moz e Dominik czeka na święta?

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;44189011]Dzisiaj po 140 ml mojego mleka dałam jeszcze prawie 50 mm i wypił i od razu usnął...
[/QUOTE]
PERSE! to Artus minimalnie dopija mm wiec jest super! a jak nocka?
Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
Pozdrawiam z rodzinnej wsi. łeb mi pęka od wrzasków synia podczas 6 godzinnej podróży
PANI! nic nie pisałąs ze jedziesz? buziak dla T!!!!
__________________
] Kubuś 16.09.2011 (8 tc)
Tyś dał....Tyś wziął.....
a serce płacze....

ZOSIA
eseska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 08:56   #3321
kooocur
Zakorzenienie
 
Avatar kooocur
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7 685
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XX

Pani- kaszką holle z glutenem.. rzygał dalej niż widział... Mam puścić na kilka miesięcy.

Oczywiście będę Go obserwować, ale po ok 2-3 h wszystko Mu wracało i to takim chlusnięciem..i coś na buzi wyszło

Ja sama miałam podejrzenie celiakii jak byłam dzieckiem..heh
__________________
03.06.12 Aniołek Marysia

Jestem odbiciem Twojego serca, mamo!

Synuś
kooocur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 09:12   #3322
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XX

Iza to bierz Tż w obroty i wykurzać małego


u mnie clo robi spustoszenie organizmu...tyle leków to chyba za dużo dla mnie ;/
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 09:24   #3323
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XX

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
Iza to bierz Tż w obroty i wykurzać małego


u mnie clo robi spustoszenie organizmu...tyle leków to chyba za dużo dla mnie ;/
Hehe to uskuteczniamy cały czas


Co ci się dzieje po Clo?
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 09:59   #3324
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XX

Cytat:
Napisane przez iza243 Pokaż wiadomość
Hehe to uskuteczniamy cały czas


Co ci się dzieje po Clo?
hihi i nic?? to chyba coś słabo się staracie

boli mnie już (po pierwszej wczorajszej dawce) wątroba/żołądek...masakra jakaś...
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 10:16   #3325
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XX

Cytat:
Napisane przez eseska Pokaż wiadomość
IZA!moz e Dominik czeka na święta?
chce żeby Mamunia mogła spokojnie popróbować pyszności na kolację wigilijną bo potem kapusta i grzyby odpadają

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

agatko- może to ze stresu - jakieś nerwobóle

inutil- obyście na święta zdrowi byli i choróbska nie zakłócały pobytu u siostry

kocurku- współczuję wymiotującego malucha (panikowałam w takich chwilach)
__________________
Anielka - 03.11.2010
Hubert - 29.05.2011


JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
KASIA
JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
TOSIA
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 10:20   #3326
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XX

zeberka to raczej nie stres, to skutki stosowania za dużo leków na raz...


HOPE widze CIę Kochana!!

Jana co u Was??
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 10:34   #3327
jana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 399
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XX

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
[B]

Jana co u Was??
ech, niiiic, wlecze mi się czas... do tego w niedzielę i wczoraj do południa miałam podły humor, jakoś wydawało mi się, że "coś jest nie-tak", w niedzielę, obudziłam się z przekonaniem, że "to wszystko" mi się śni i sprawdzałam, czy mam brzuszek wczoraj mały zaczął się mocniej ruszać i jakoś przeszło to są te hormony ciążowe ?? zamówiłam też trochę ciuchów ciążowych, może to mnie przeraziło...

Anita, mierzysz ciśnienie? takie zasłabnięcia często są w wyniku niskiego ciśnienia, sama mam z tym problem, na szczęście nie zasłabłam, podobno niegroźne, poza oczywiście samym upadkiem

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

iza a może dobrze, że mały nie reaguje na pełnię w takim razie czekamy dalej...
__________________
listopad 2012 ... skończył się cud

...mały chłopiec czeka na kwiecień
jana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 10:38   #3328
anitaxas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 791
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XX

Hej

Perse ja podpisuję się pod wypowiedziami dziewczyn - dla mnie Twoje karminie i walka o nie to naprawdę wyczyn godny mistrza!!! Wiec nie pisz, że poległaś, bo dla mnie jesteś w tej kategorii wielką wygraną

Sama nie mam żadnego doświadczenia w tej kwestii i się już zastanawiam jak to ogarnę bo choć chcę i zamierzam kp to wiem z Waszym opisów, że to nie sielanka..

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość

Pozdrawiam z rodzinnej wsi. łeb mi pęka od wrzasków synia podczas 6 godzinnej podróży
Panika ale fajnie - rodzinne święta w rodzinnych stronach Rozumiem, że Michał piskał z radości podczas podróży


Cytat:
Napisane przez iza243 Pokaż wiadomość
Melduje że na mojego uparciucha nawet pełnia nie działa
Iza a może Synek wyjdzie dopiero po świętach?? Masz jeszcze jakąś wizytę u dr??


Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
boli mnie już (po pierwszej wczorajszej dawce) wątroba/żołądek...masakra jakaś...
Bidulka, a bierzesz coś osłonowego przy tym antybiotyku??



BARBI ELIZA za dzisiejsze wizyty!!!
Czekam z niecierpliwością na wiadomości od Was!!!

Edytowane przez anitaxas
Czas edycji: 2013-12-17 o 10:41
anitaxas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 10:48   #3329
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XX

Hej na szybko melduje sie z Wawy. Mam dwie zdrowe laski. Profesorka nie znalazla zadnych wad
Z domu Was nadrobie.

Kciuki za Wszystkie


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 10:55   #3330
anitaxas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 791
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XX

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Hej na szybko melduje sie z Wawy. Mam dwie zdrowe laski. Profesorka nie znalazla zadnych wad
Z domu Was nadrobie.
anitaxas jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-13 14:14:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:57.