Ploty od soboty do soboty, część 5 również nie ostatnia :)) - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Decoupage

Notka

Decoupage Pod-forum decoupage to miejsce przygotowane specjalnie dla miłośników tej techniki. Lubisz decoupage? Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-24, 12:41   #3211
kicia0940
Zadomowienie
 
Avatar kicia0940
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 571
Dot.: Ploty od soboty do soboty, część 5 również nie ostatnia :))

Sorry chodziło o lato, bo ja wielofunkcyjne AGD jestem o 100 rzeczach na raz myślę i robię
__________________
Dłubanki moje i mojej mamy:
https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=8680

Mój Decoupage - tu oglądaj prace sprzed grudnia 2010
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=404567
kicia0940 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 13:08   #3212
sioodemka
Zakorzenienie
 
Avatar sioodemka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 4 744
Dot.: Ploty od soboty do soboty, część 5 również nie ostatnia :))

Cytat:
Napisane przez Figamaga Pokaż wiadomość
Nie wiem za co Pan Bóg mnie tak każe, przecież ja ratuję wszelkie bidy. A On mi wariatów zsyła na moją drogę

Jak to mawiają... "ciągnie swój do swego"

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Cytat:
Napisane przez prunelka Pokaż wiadomość
Z wielu, naprawdę wielu ogłoszeń, wygrzebałam takie: http://www.freedom-nieruchomosci.pl/...przedaz,1-3888 Napiszcie proszę co o nim sądzicie. Mi się wydaje, że jest naprawdę fajne. Okolica nam pasuje, kuchnia spora, a w razie czego mam nadzieję, że będzie można ją powiększyć kosztem pokoju dziecięcego i zrobić salon z aneksem. Co o tym sądzicie?
Zobaczyć warto, ale zwróciło moją uwagę przede wszystkim to, jakim obiektywem są zrobione te zdjęcia. Mieszkanie na nich wydaje się przestronniejsze niż będzie w rzeczywistości. Koniecznie sprawdź jak prezentuje się "na żywo". Bo wystarczy spojrzeć, że zdjęcia są niejako rozciągnięte (wystarczy zwrócić uwagę choćby na kształt płytek podłogowych w kuchni).

Bożenka też ma rację... jakieś cholernie drogie te mieszkania. Ja swoje - co prawda do remontu - ale kupiłam za 120tys. - gabarytowo podobne, bo 47m2.
Za generalny remont zapłaciłam 10 tys zł plus cena materiałów ok 5 tys. więc i tak korzystniej, a przynajmniej "po mojemu"

Dlatego też uważam, że zdjęcia są "rozjechane" szerokokątnym obiektywem, bo tu każde z pomieszczeń wydaje się takie duże pomimo mebli, a ja mam te same gabaryty i wcale nie jest w rzeczywistości takie "pełne powietrza"

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Terenia18 Pokaż wiadomość
tace

a to już za późno jakbym chciała dwie ?
__________________
Pozdrawiam serdecznie
Magda

sioodemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 13:24   #3213
Terenia18
Zakorzenienie
 
Avatar Terenia18
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Opole i Warszawa
Wiadomości: 4 082
Dot.: Ploty od soboty do soboty, część 5 również nie ostatnia :))

Ha ha Madziu a może chcesz zalogować się na Fb.? i tam na decoupage
zamówić u Barbary. Bo ja już biorę dużo i nie wiem jak to mam ogarnąć.
__________________

Biżuteria sutaszowa


Decoupage
Terenia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 13:26   #3214
sioodemka
Zakorzenienie
 
Avatar sioodemka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 4 744
Dot.: Ploty od soboty do soboty, część 5 również nie ostatnia :))

Cytat:
Napisane przez prunelka Pokaż wiadomość
Dziewuszki kochane, widziałam że Zielonce pomagałyście przy wyborze mieszkania. Otóż okazuje się, że i ja niedługo mogę mieć podobny problem, z tym że ja poszukuje mieszkania raczej z rynku wtórnego, bo możemy na nie przeznaczyć max 200tys. Z wielu, naprawdę wielu ogłoszeń, wygrzebałam takie: http://www.freedom-nieruchomosci.pl/...przedaz,1-3888 Napiszcie proszę co o nim sądzicie. Mi się wydaje, że jest naprawdę fajne. Okolica nam pasuje, kuchnia spora, a w razie czego mam nadzieję, że będzie można ją powiększyć kosztem pokoju dziecięcego i zrobić salon z aneksem. Co o tym sądzicie?

A może tu by się udało dowiedzieć coś więcej i ponegocjować ?

Zobacz >> http://adresowo.pl/o/cq3ohk#

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Terenia18 Pokaż wiadomość
Ha ha Madziu a może chcesz zalogować się na Fb.? i tam na decoupage
zamówić u Barbary. Bo ja już biorę dużo i nie wiem jak to mam ogarnąć.

Tereniu nie mam fejsa no nie mam i nie chcę nuuuu.... tak ładnie proszę

Aniu- sorry, nie spojrzałam, że to 10-pietrowiec, szukam dalej
__________________
Pozdrawiam serdecznie
Magda

sioodemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 14:08   #3215
prunelka
Zadomowienie
 
Avatar prunelka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 811
Dot.: Ploty od soboty do soboty, część 5 również nie ostatnia :))

Eh.. ciężko z tym mieszkaniem, ciężko Ja nie wiem czemu w Olsztynie takie drogie te mieszkania?! Toż to jedno z biedniejszych miast, z najwyższą w kraju stopą bezrobocia, a mieszkania w cenach zatrważających

No właśnie Madziu, te 10 pietrowce odpadają, bo jeszcze w większości mają niepolikwidowane zsypy, więc brud, smród i karaluchy Do tego bardzo często brak odpowiedniej ilości miejsc parkingowych pod blokiem. I jakoś w ogóle mi się nie widzi mieszkanie w wielkim gmachu.

To ostatnie piętro... Hm.. Ten 1,5 metrowy strop może można potraktować jak strych Mogą być problemy z cieknącym dachem, ale też równie dobrze może ich nie być... Ciężko trafić, wszystko zależy od stanu danego budynku. Siostra TŻ mieszka już 10 rok na ostatnim piętrze w płaskim bloku i tam nic się nie dzieje...To też nie ma być mieszkanie na całe życie, tylko czasowe i raczej przejściowe. Sama nie wiem co robić Po weekendzie pojedziemy je obejrzeć i wtedy ocenimy na żywo jak to wszystko wygląda.
__________________
Początki mojego decou Zapraszam w odwiedziny, Ania

Serwetki na wymianę

Mój raczkujący blog: http://aniciutciut.blogspot.com/ Zapraszam
prunelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 14:10   #3216
Pupil
Osiołek z zakątka :)
 
Avatar Pupil
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 757
Dot.: Ploty od soboty do soboty, część 5 również nie ostatnia :))

Ja też chciałam zamówić, ale nie przyjmuje mojego komentarza bo oprócz FB musiałabyś poprosić o przyjecie do grupy więc i tak po ptokach
Ja kiedyś się zalogowałam na FB jak ktoś rozwalił inne forum na którym bywałam i trzeba było się jakoś skomunikować. Zrobiłam to pod wymyślonym nazwiskiem, tworząc nawet osobne konto dla FB ale mnie dziewczyny rozpoznały po awatarku
__________________
Zapraszam:

[SIGPIC][/SIGPIC]

Pupil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 17:28   #3217
Terenia18
Zakorzenienie
 
Avatar Terenia18
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Opole i Warszawa
Wiadomości: 4 082
Dot.: Ploty od soboty do soboty, część 5 również nie ostatnia :))

Dobra panienki ledwo odszukałam ową Barbarę i domówiłam dla Ewy i
Madzi po 2.
__________________

Biżuteria sutaszowa


Decoupage
Terenia18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-24, 20:59   #3218
Pupil
Osiołek z zakątka :)
 
Avatar Pupil
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 757
Dot.: Ploty od soboty do soboty, część 5 również nie ostatnia :))

Cytat:
Napisane przez Terenia18 Pokaż wiadomość
Dobra panienki ledwo odszukałam ową Barbarę i domówiłam dla Ewy i
Madzi po 2.
Tereniu KOCHAM CIĘ
__________________
Zapraszam:

[SIGPIC][/SIGPIC]

Pupil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 21:28   #3219
Terenia18
Zakorzenienie
 
Avatar Terenia18
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Opole i Warszawa
Wiadomości: 4 082
Dot.: Ploty od soboty do soboty, część 5 również nie ostatnia :))

Ciesze się, że to miłość odwzajemniona bo już martwiłam się.

Jest juz widomość, że jutro tace będą dla Warszawianek i potem jadą do
Poznania. Ja mam być w Poznaniu 3,4 lutego. ale jadą jak zawsze pociągiem
i jak bym to zabrała??
__________________

Biżuteria sutaszowa


Decoupage
Terenia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-25, 00:24   #3220
jambolaja
Zakorzenienie
 
Avatar jambolaja
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 895
Dot.: Ploty od soboty do soboty, część 5 również nie ostatnia :))

Cytat:
Napisane przez Pupil Pokaż wiadomość
I tak trzymaj
Tą metodę jako pierwsza w Polsce zastosowała Laura, więc de facto kto inny jest prekursorem i mógłby ewentualnie zabraniać Choć dla mnie to bezsensowne.

Nie wiem skąd pochodzi pomysł, ale znalazłam na blogu włoskim chyba sprzed 3 lat taka pracę Rosjanki też tak robią.
Ja robię inaczej jak w tutorialu Maryśki, najpierw wypełniam szpachlą a potem złocę. A w drugiej wersji wogóle nie wypełniałam tych "wyduszeń". Zobaczymy w praniu jak się będzie to sprawować
A zdjęcia prac Laury możesz podrzucic?
Moje pierwsze wyszło tak.Wiecej zdjęc na moim wątku, za chwile następne.Teraz na tapecie mam ikony. super wyglądają. Jak widac po spodem są różniste przedmioty i dopiero na nich wyduszam. Dzieki temu jak koloruję i maluje i naciskam od wierzchu to nie deformuje wzoru czego obawiałabym sie przy metodzie M.

Prunelko musisz wziąć wszystkie za i przeciw. Dziewczyny szczegółowo wymieniły minusy więc ja podkreslę plusy: Ładny rozkład,wneka w dużym salonie akurat na szafy,szafa w przedpokoju duzo pomiesci. Kuchnie tak jak mówisz można powiększyć i stworzyć kącik telewizyjny. Na upartego w malutkim pokoju możecie miec wtedy sypialnię a w dużym może mieszkać nawet 2 dzieci.
My chodzimy na drugie bez problemu a jesteśmy chyba 2x starsi A nosi sie nosi..wózek można zostawiać w piwnicy.Ja tak robiłam jak mieszkalam na 4 bez windy.
Garaz ważna rzecz. Na pewno wytargujecie go w cenie.
Bez balkonu żyję i jakos jest a nie mam jeziorka niedaleczko.
Plusem są tez meble i że nie trzeba remontu na juz. My na to wydaliśmy więcej niż kosztuje to mieszkanie. To worek bez dna.
Jesli nad mieszkaniem jest jeszcze strych to po1. bedzie gdzie pranie wieszac. Po 2.Nie bedzie sie bezposrednio lało. Ale stan trzeba koniecznie sprawdzić elektryki i kanalizacji. I koniecznie przeprowadzic wizje lokalna.

A Wiertełka dziś wysłałam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN7442.jpg (134,3 KB, 21 załadowań)
__________________
DecouTworki (lepiej oglądać ostatnie stronki niż marne początki)
Papierki małe i większe
jambolaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-25, 09:02   #3221
sioodemka
Zakorzenienie
 
Avatar sioodemka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 4 744
Dot.: Ploty od soboty do soboty, część 5 również nie ostatnia :))

Cytat:
Napisane przez Pupil Pokaż wiadomość
Tereniu KOCHAM CIĘ
i ja też !!
__________________
Pozdrawiam serdecznie
Magda

sioodemka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-25, 09:55   #3222
Terenia18
Zakorzenienie
 
Avatar Terenia18
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Opole i Warszawa
Wiadomości: 4 082
Dot.: Ploty od soboty do soboty, część 5 również nie ostatnia :))

Zwariuję ze szczęścia przy tak pięknej słonecznej i mrożnej sobocie.

Jolu świetna robota i ile się tak dzieje!!! nawet trybiki zegarkowe przyuważyłam. Artycho TY NAsza.
A u mnie jajecznie i gdy wstawiłam kilka jajek na Fb - dawny kolega z Poznania napisał tak "Teresa
jaja sobie robisz.."
__________________

Biżuteria sutaszowa


Decoupage

Edytowane przez Terenia18
Czas edycji: 2014-01-25 o 09:57
Terenia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-25, 10:22   #3223
prunelka
Zadomowienie
 
Avatar prunelka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 811
Dot.: Ploty od soboty do soboty, część 5 również nie ostatnia :))

Dziękuję Jolu za opinię No właśnie to drugie, ostatnie piętro mi też nie wydaję się takie złe. Dach owszem może przeciekać, a może i nie, a równie dobrze u sąsiadów wyżej może rura pęknąć i też może nas zalać. Na dwoje babka wróżyła, tego się nie przewidzi, ale jeśli dach był robiony, to nie widzę przeciwwskazań. Ja mieszkałam w domu rodzinnym na parterze, a w ciągu 15 lat sąsiad z góry nas zalał 3 razy. Pierwszy raz tydzień po remoncie... I tak to bywa niestety. Także o ile przeciekanie dachu można przewidzieć i zgłosić do remontu, tak to czy u sąsiada rura nie pęknie i nas nie zaleje już gorzej.

Jolu pięknie wyszło Naprawę wybałuszyłam oczy na wierzch No i oczywiście nie omieszkam spróbować w najbliższym czasie Osiołek miał rację, że fajna to sprawa Od Was naprawdę wiele można się nauczyć, dziękuję za taką możliwość i wszystkim przesyłam całusy

Zielonko a ja wczoraj zapomniałem Tobie odpisać a później jak chciałam to nie mogłam bo ściągnęłam jakiegoś wirusa na kompa i mój rycerz musiał naprawiać... Więc tak, po pierwsze wysłałam paczkę, ale dopiero wczoraj, bo w czwartek nie zdążyłam Niech tkanina Ci służy jak najlepiej Jak będziesz w Olsztynie któregoś razu, to koniecznie się odezwij Miło by było się spotkać

W ogóle to zazdraszczam Wam tych zlotów Fajnie się tak spotkać pewnie od czasu do czasu.

No i właśnie... I kolejna wiadomość. Śniła mi się dzisiaj Terenia, Figa, Jola i Sylwia Śniło mi się, że się gdzieś spotkałyśmy i omawiałyśmy jakieś "twórcze sprawy", czekając na Jolę, której się pociąg spóźnił i dojechała na spotkanie na czas

Piękny dzień dzisiaj Ja zaraz jadę do dziadka Ciekawa jestem czy mnie pozna Buziaki!
__________________
Początki mojego decou Zapraszam w odwiedziny, Ania

Serwetki na wymianę

Mój raczkujący blog: http://aniciutciut.blogspot.com/ Zapraszam
prunelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-25, 12:18   #3224
Figamaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Figamaga
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 994
Dot.: Ploty od soboty do soboty, część 5 również nie ostatnia :))

Cytat:
Napisane przez prunelka Pokaż wiadomość
No i właśnie... I kolejna wiadomość. Śniła mi się dzisiaj Terenia, Figa, Jola i Sylwia Śniło mi się, że się gdzieś spotkałyśmy i omawiałyśmy jakieś "twórcze sprawy", czekając na Jolę, której się pociąg spóźnił i dojechała na spotkanie na czas
Ja rozumiem, że Terenia, Jola czy Sylwia mogły omawiać twórcze sprawy. Ja na zazwyczaj na takich spotkaniach jestem "apaczem"
A co do spóźnienia Joli, to Ty jakaś czarownica jesteś czy co? Skąd wiedziałaś, że Jola NOTORYCZNIE się spóźnia?
__________________
Pomagamy!!! www.otoz-tarnow.pl
Podaruj nam 1% KRS 0 0 0 0 0 6 9 7 3 0

Figamaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-25, 12:23   #3225
anula3333
Wtajemniczenie
 
Avatar anula3333
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 2 843
Dot.: Ploty od soboty do soboty, część 5 również nie ostatnia :))

Cytat:
Napisane przez Terenia18 Pokaż wiadomość
Zwariuję ze szczęścia przy tak pięknej słonecznej i mrożnej sobocie.
A u nas sypie śnieg od rana. Pies po nim biega i teraz jest czarny w białe kropki no i oczywiście nos biały, bo trzeba powąchać

Jolu praca
__________________
"Życie jest melodią" Franz Heferd
Mój decoupage

Edytowane przez anula3333
Czas edycji: 2014-01-25 o 12:25
anula3333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-25, 14:20   #3226
jambolaja
Zakorzenienie
 
Avatar jambolaja
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 895
Dot.: Ploty od soboty do soboty, część 5 również nie ostatnia :))

No to juz nawet w zaświatach i Krainie Morfeusza wiedzą,żem ja spóźnialska?????????????? ?
Ania czarownica Nasza krew! Sny prorocze. Kupuj mieszkanie przyjedziemy na parapetówkę, wszystko zdekupażujemy, nawet strych
No i przewidziała,że na nastepnym spotkaniu Figa będzie wreszcie coś robić. Widzisz Figuś,koniec z apaczowaniem. Szykuj się!

Śnieg,śnieg,psy uwielbiają,ciekawe jak nasza kotka by zareagowała....

Ewuś już znalazłam prace Laury. Do 4 nad tym siedziałam i szukałam i oglądałam....

Miłego popołudnia Babeczki
__________________
DecouTworki (lepiej oglądać ostatnie stronki niż marne początki)
Papierki małe i większe
jambolaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-25, 14:55   #3227
biernacka4
Zakorzenienie
 
Avatar biernacka4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 5 369
Dot.: Ploty od soboty do soboty, część 5 również nie ostatnia :))

Jolu
Rewelacyjnie Ci to wyszło.
biernacka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-25, 20:12   #3228
Pupil
Osiołek z zakątka :)
 
Avatar Pupil
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 757
Dot.: Ploty od soboty do soboty, część 5 również nie ostatnia :))

Cytat:
Napisane przez jambolaja Pokaż wiadomość
Ewuś już znalazłam prace Laury. Do 4 nad tym siedziałam i szukałam i oglądałam....
Jolu nie było mnie cały dzień, bo byłam na pogrzebie wujka nie mogłam Ci podrzucić adresu prac Laury...ale Laura chyba nie ma swojego bloga, ja jej prace widziałam na K.C. - chyba jesteś tam zalogowana Chyba, że znalazłaś gdzieś prace Laury ogólniedostępne to podrzuć tu linka, warto je obejrzeć

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Blaszka wyszła Ci super fajny pomysł z tym wyciskaniem. Ja też się obawiałam, że robiąc zgodnie z tutkiem Marii mogę zniszczyć wzór, dlatego zmodyfikowałam go tak, że najpierw wypełniam szpachlą a dopiero jak jest sztywne to złocę i maluję
__________________
Zapraszam:

[SIGPIC][/SIGPIC]

Pupil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 15:26   #3229
Pupil
Osiołek z zakątka :)
 
Avatar Pupil
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 757
Dot.: Ploty od soboty do soboty, część 5 również nie ostatnia :))

Ponieważ już zawitała za sprawą Joli folia wyciskana (latonagem) na nasze małe poletko to zajrzyjcie dziewczyny do tutoriali wrzuciłam dla zainteresowanych parę linków i umieściłam tam też linki ze wzorami, który Ela wrzuciła do wątka Jambolaji żeby nie zaginął w przepastnych przestrzeniach wizażu I dodatkowy, który podrzuciła potem
Miłego oglądania...bo jest co Ja od ponad pół roku podziwiałam na argentyńsko-brazylijskich blogach tą technikę i nadal jestem pełna podziwu
__________________
Zapraszam:

[SIGPIC][/SIGPIC]


Edytowane przez Pupil
Czas edycji: 2014-01-26 o 19:53
Pupil jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-26, 18:11   #3230
lexor
Zakorzenienie
 
Avatar lexor
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 8 463
GG do lexor
Dot.: Ploty od soboty do soboty, część 5 również nie ostatnia :))

Aleście naklepały

Joluś piękna blaszka, ale ja na razie z tym poczekam, jak się spotkamy to wówczas wyjaśnicie co i jak, wiec ja nadal zostane apczem

U mnie postudniówkowo, a zmęczonam jakbym to ja na studniówce była, dziecię wybawiło się dobrze do samego rana i to najważniejsze, a za dwa tygodnie powtórka z rozrywki, a le teraz już idzie na studniówkę do chłopaka
Załączam zdjęcie jedyne, które udało mi się zrobić w domu

Miłego wieczoru
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Ania.jpg (56,7 KB, 28 załadowań)
__________________
Pozdrawiam Alina
http://lenkanapoddaszu.blogspot.com/
Zapraszam do odwiedzania moich wątków
Papierowe różności
Rodzinne dłubanki
Decoupage
lexor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 18:32   #3231
biernacka4
Zakorzenienie
 
Avatar biernacka4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 5 369
Dot.: Ploty od soboty do soboty, część 5 również nie ostatnia :))

Ale ślicznie córcia wygląda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
biernacka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 19:06   #3232
Terenia18
Zakorzenienie
 
Avatar Terenia18
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Opole i Warszawa
Wiadomości: 4 082
Dot.: Ploty od soboty do soboty, część 5 również nie ostatnia :))

A ja już chciałam sie pytać gdzie podziała się nasza Alinka i już wszystko jest jasne. Cudna dziewczyna ,wykapana mama.
Dzisiaj gościliśmy naszych przyjaciół na obiedzie i byli do 19. Było
bardzo [przyjemnie tylko nie wiem dlaczego mój Luby jakby padł.baardzo
się zmęczył.
__________________

Biżuteria sutaszowa


Decoupage
Terenia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 19:07   #3233
prunelka
Zadomowienie
 
Avatar prunelka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 811
Dot.: Ploty od soboty do soboty, część 5 również nie ostatnia :))

Cytat:
Napisane przez biernacka4 Pokaż wiadomość
Ale ślicznie córcia wygląda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
__________________
Początki mojego decou Zapraszam w odwiedziny, Ania

Serwetki na wymianę

Mój raczkujący blog: http://aniciutciut.blogspot.com/ Zapraszam
prunelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 19:44   #3234
jambolaja
Zakorzenienie
 
Avatar jambolaja
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 895
Dot.: Ploty od soboty do soboty, część 5 również nie ostatnia :))

Och Ewciu dzieki za linki i fachowe nazwy. Teraz wiem jak szukać. I może mnie cos jeszcze natchnie. Musiałam sama kombinować. I chyba tym sposobem łatwiej co ja robię. Zaraz wrzucę na swój wątek co zrobiłam dalej. Tym razem ikony. Materiał wg mnie idealny do tego. Musze przyznać,żem zadowolona. Każda inna. Bo chciałam wypróbować jak najefektowniej.

Alinko Ania wyglądała bosko!!!!! Wygląda tu tak dojrzale. Prawdziwa juz z Niej kobieta nie dzierlatka. Pozdrów Ją od Nas.
__________________
DecouTworki (lepiej oglądać ostatnie stronki niż marne początki)
Papierki małe i większe
jambolaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 22:05   #3235
Pupil
Osiołek z zakątka :)
 
Avatar Pupil
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 757
Dot.: Ploty od soboty do soboty, część 5 również nie ostatnia :))

Alinko ślicznie Ania wyglądała

Na dobranoc dwa filmiki, zobaczcie jakie słodziaki

http://www.interia.tv/wideo-dwa-male...teriatv_wiecej

http://www.interia.tv/wideo-najslods...teriatv_wiecej tylko początek jest taki sam, dalej jest inny
__________________
Zapraszam:

[SIGPIC][/SIGPIC]

Pupil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 22:53   #3236
babagaga
Wtajemniczenie
 
Avatar babagaga
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: prawie Góry Świętokrzyskie
Wiadomości: 2 742
GG do babagaga
Dot.: Ploty od soboty do soboty, część 5 również nie ostatnia :))

A dopiero tutaj doczytałam, jak Jola wytłacza tą folię, super pomysł z tymi przedmiotami i efekt całkiem inny .

Ja miałam dziś malować prezenty walniente ale od rana nie było wody, to nie chciałam brudzić cię farbami, więc pomyślałam, że wreszcie poodwiedzam wątki na wizażu i blogi to wtedy akurat wysiadł internet Dopiero wieczorem wszystko wróciło do normy w tym samym czasie i woda i internet może to się jakoś łączy , może intenet jest na wodę?? ja się nie znam

Słodkie niedźwiadki, ja wczoraj byłam u mojego słodkiego maluszka, skończył właśnie 1/2 roczku, Mój młodszy syn stwierdził kiedyś,że wszystko co malutkie jiest takie kochane, a później to już z tego wyrasta,

Alinko, Ania jak prawdziwa dama wyglądała, przślicznie!!

Aaa, zapomniałam sie pochwalić,że już mam w domku domek na herbatkę od Tereni, jest suuper, pasuje mi do kuchni jak ulał, jak będzie jakieś słoneczko to zrobię zdjęcia i pokażę .
Tereniu , buziaki jeszcze raz a bombki dla Ciebie zacznę robić jak skończę jaja

Edytowane przez babagaga
Czas edycji: 2014-01-26 o 23:03
babagaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 08:59   #3237
zielona butelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielona butelka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z bliska:)
Wiadomości: 5 211
Dot.: Ploty od soboty do soboty, część 5 również nie ostatnia :))

Cytat:
Napisane przez babagaga Pokaż wiadomość

w tym samym czasie i woda i internet może to się jakoś łączy , może intenet jest na wodę?? ja się nie znam


Nie no, ja się przez Was wykończę Grażynko, rozśmieszyłaś mnie na maksa z tym internetem na wodę, to..... piękne jest!!!

Ja natomiast dziś się lekko od rana podenerowałam, no bo słuchajcie.... czyż to nie jest głupie!
Sioodemka już kiedyś opowiadała historię, jak to dojeżdża z kims do pracy, ja też dojeżdżam z koleżanka od kilku miesięcy. Dzielimy się kursami, raz ja raz ona i jakoś tam naturalnie to wychodzi.
Dziś rozmawiałyśmy o tym, kto będzie jeździł w mrozy( takie wiecie, -20). Z uwagi na to, że ona ma samochód garażowany to wiadomo, zaproponowałam, żeby w największe mrozy jeździła ona, z wielu względów. Po 1- jej samochód na pewno odpali, Po 2- nie musi skrobać szyb i odgarniać śniegu, itd, itp. Na co usłyszałam odpowiedź, która mnie zwaliła z nóg, że ona w takie mrozy nie będzie jeździła! Bo.... uwaga najlepsze! Nie chce, żeby potem samochód " marzł" na parkingu przed firmą 8 godzin!!!! I że ona będzie wtedy właśnie jeździła autobusem!! Podczas gdy to właśnie ma tylko wtedy sens, żeby jeździć samochodem w duże morzy, bo do nas do pracy jeżdżą bardzo kapryśne autobusy i można sobie odmrozić tyłek, czekając na autobus. Ale nie.... ważniejsze jest to, żeby " samochód nie marzł" . Samochód.... eksponat muzealny. Może jeździć tylko wtedy jak jest dobra pogoda, bo nie daj Boże, przy brzydkiej pogodzie, odmrozi sobie.... no właśnie co? Blachę? Kierownicę? Koło?
Powiem Wam, że zirytowałam się strasznie takim podejściem do sprawy.

Ot i tyle, na dzień dobry.

Alinki córcia to w ogóle pięęęęękności dziewczę!




[IMG]file:///C:/Program%20Files/Tlen.pl/skins/chat_sets/standardowy/DefaultAvatar.png[/IMG]
zielona butelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 09:32   #3238
anula3333
Wtajemniczenie
 
Avatar anula3333
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 2 843
Dot.: Ploty od soboty do soboty, część 5 również nie ostatnia :))

Cytat:
Napisane przez babagaga Pokaż wiadomość
Ja miałam dziś malować prezenty walniente ale od rana nie było wody, to nie chciałam brudzić cię farbami, więc pomyślałam, że wreszcie poodwiedzam wątki na wizażu i blogi to wtedy akurat wysiadł internet Dopiero wieczorem wszystko wróciło do normy w tym samym czasie i woda i internet może to się jakoś łączy , może intenet jest na wodę?? ja się nie znam
światłowód Grażynko

Zielonka ona daleko ma do tego autobusu? Poczekaj na jej relację z pierwszej jazdy autobusem w obie strony i czekania na przystanku w te mrozy Samochodowi będzie ciepło w garażu, a ona będzie marzła na przystankach no , ale cóż, samochód jest ważniejszy...
__________________
"Życie jest melodią" Franz Heferd
Mój decoupage

Edytowane przez anula3333
Czas edycji: 2014-01-27 o 09:35
anula3333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 09:45   #3239
Pupil
Osiołek z zakątka :)
 
Avatar Pupil
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 757
Dot.: Ploty od soboty do soboty, część 5 również nie ostatnia :))

Zieloniutka dziewczyna ma po prostu uczuciowe podejście do autka Ale to totalna głupota, przecież chodzi o to, żeby nie marznąć i moknąć na przystanku. A autko nie z cukru, nie rozpuści się Nasze wszystkie samochody stoją na dworze pod chmurką od lat, teraz tylko dostały kołderki na szybę przednią i szyby boczne i i lusterka, żeby nie trzeba było skrobać Moje autko jest już po maturze i nic mu nie dolega, nawet artretyzm jest mu obcy

Braciszek kupił sobie nową alfę, piękną, czerwoną strzałę...no i nazywa się Księżniczka W mrozy oczywiście nie jeździ, bo by zmarzła w nóżki, stoi w cieplutkim garażu a braciszek jeździ starym autkiem, którego jeszcze nie sprzedał ale to z tej racji, że na nowe autko nie kupił zimowych opon.
__________________
Zapraszam:

[SIGPIC][/SIGPIC]

Pupil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 13:36   #3240
zielona butelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielona butelka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z bliska:)
Wiadomości: 5 211
Dot.: Ploty od soboty do soboty, część 5 również nie ostatnia :))

Chyba.... znalazłam!!!
Jutro jadę oglądać
http://www.gumtree.pl/cp-domy-i-mies...czna-562145227
[IMG]file:///C:/Program%20Files/Tlen.pl/skins/chat_sets/standardowy/DefaultAvatar.png[/IMG]
zielona butelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Decoupage


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-09 13:24:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:05.