Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXII - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-23, 20:31   #4861
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXII

Zmierzyłam Artkowi temp. termometrem rtęciowym, czy 37,2 to powód do niepokoju?
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 20:38   #4862
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXII

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;46586110]Zmierzyłam Artkowi temp. termometrem rtęciowym, czy 37,2 to powód do niepokoju?[/QUOTE]
A ma jakieś inne objawy? Może po prostu za ciepło mu jest? Ja bym położyła mu mokry ręcznik na głowie, chociaż na chwile


Meire Gratulację Będziemy kciukować za następne 9 ms
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 20:51   #4863
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 566
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Wika28 Pokaż wiadomość
A ja parę dni temu pisałam, ze zła passa wreszcie u nas mija no i dzisiaj Mama Męża trafiła prosto z przychodni na hematologię, podejrzewają białaczkę. Normalnie do doo.py to wszystko
Przykro mi

Cytat:
Napisane przez meire Pokaż wiadomość

Wyczuwam szpiegostwo..
No, tak... Robilam wczoraj bete i wyszla 49,0.. Wiec wyglada na to, ze nam sie udalo...
Ale jestem przerazona... Jak cos sie znow zlego stanie, to nie przezyje..

Przepraszam, ze nie cytuje, ale ostatnio troche mniej czasu n wszystko i w takim szoku zyje, ze nam sie udalo...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Trzymam ogromnie kciuki
Będzie dobrze





Wysłane z mojego SGP321 przy użyciu Tapatalka
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 20:57   #4864
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Alfahelisa Pokaż wiadomość
a ja intuicyjnie wybieram jak najmieksze
lekarka skrytykowała takie (byliśmy w atti) i zasugerowała sztywniejsze dla T. (na poczatki chodzeniowe). fakt, że to nie lekarka "od ruchu", ale ufam jej bardzo.

Perse, jeszcze bym nie panikowała.
Wadera, wracaj
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 21:12   #4865
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
lekarka skrytykowała takie (byliśmy w atti) i zasugerowała sztywniejsze dla T. (na poczatki chodzeniowe). fakt, że to nie lekarka "od ruchu", ale ufam jej bardzo.
Kiedyś jak szukałam obuwia dobrego to natknęłam się na wypowiedź PZ na temat obuwia za kostkę i stwierdził, że jest niepotrzebne bo stopa musi się uczyć ruchu w ruchu. A poleca i reklamuję butki za kostkę


Barbie Masz nadal obrzęki? Mnie też dopadły i pomaga trochę herbata z pokrzywy i gazowana woda mineralna
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 21:24   #4866
Maga83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 225
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXII

Pani no sam jeszcze nie nurkuje ale TZ go trzyma i np robi taki samolot do wody. Dzisiaj było "skakanie" z brzegu basenu. Też super poszło
Meire gratuluje. Musi być wszystko dobrze
__________________

Maga83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 21:37   #4867
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
A poleca i reklamuję butki za kostkę
PZ miota się strasznie między tym co reklamuje a tym co mówi "prywatnie".
Jego instruktaże są dla mnie ekstra (choć trudne były ), ale taka plastelinowatość w wypowiedziach jest słaba.
("przez niego" kupiłam beznadziejne nosidło, bo mi je klepnął. a mógł powiedzieć, po prostu, że to szajs. nie obraziłabym się )

T. po domu chodzi boso. na out ma dwie pary sztywnych i dwie pary miękkich. wkładam jak mu pod ciuch pasuje (w sumie pewnie chodzi dopiero od dwóch tygodni)
i czekam na wizytę u specjalisty

Cytat:
Napisane przez Maga83 Pokaż wiadomość
Dzisiaj było "skakanie" z brzegu basenu.
wow. WOW. brzmi bardzo dorośle
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-23, 21:40   #4868
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXII

Dzięki za odpowiedzi w sprawie sandałków

Cytat:
Napisane przez Wika28 Pokaż wiadomość
A ja parę dni temu pisałam, ze zła passa wreszcie u nas mija no i dzisiaj Mama Męża trafiła prosto z przychodni na hematologię, podejrzewają białaczkę. Normalnie do doo.py to wszystko
przykro mi bardzo i mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni dobrze. Moją teściową też podejrzewali o białaczkę i też z bardzo złymi wynikami była na hematologii. Stres był, ale okazało się, że to coś innego- niegroźnego. Więc kciuki trzymam.

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
wczoraj kupiłam sandały T. i też speniałam przed odkrytymi. choć pani w sklepie zachęcała.
dlaczego się boisz?

bardziej dla Jula niż dla Michała
nie jestem obiektywna, bo bardzo lubię i wydawnictwo, i wszelkieMisie Królakowej. Zabawne rymowane przykazania co wypanda a co nie

a ja wyrzuciłam Pomelo z koszyka (jutro się wybieram na dzieciowe targi, może będzie?)
Co jeszcze polecasz? co lubił Julek rok temu?
pomelo może rzeczywiście dla lekko większych dzieci (musiałam się chwilę zastanowić kto to Michał bo to przecież Torres jest ) Ja też Dwie Siostry biorę w ciemno.
Muszę pomyśleć dość mocno co Jul w zeszłym roku lubił - to było taaak dawno

Polecam też książki Doroty Gellner. My mamy "Czekoladki dla sąsiadki", 'Roztrzepaną sąsiadkę' i 'Mysią orkiestrę'. Ale to też chyba na później. Chociaż czasem można się zdziwić ;-)

Co do sandałów. Zjeździliśmy całe miasto. I d.upa. Na drugim końcu odwiedziliśmy sklep wyprzedażowy ecco, ale ludzie się rzucili i już dla nas nic nie zostało. Kupiliśmy jakieś tam sandałki niby ze skórzanym wnętrzem za 50zł (była promocja na 2 lata sklepu - nawet nie znam nazwy). Sandały na już, teraz. No i pewnie skończy się na Nike (Chyba te same co Alfa pisałaś - http://sklep.sizeer.com/nike-sunray-...25534625.bhtml
w zeszłym roku mieliśmy - i spisały się super i na pewno kupimy (ale dzisiaj jak w sklepie byliśmy dopiero wykładali i nie było jeszcze - kazali wrócić po godzinie a my czasu nie mieliśmy). Ale musi mieć dwie pary. Jul ma nogę na granicy rozmiarów do tego szeroką i z wysokim podbiciem. W większość 'polecanych' butów nawet mu stopy nie wsadzę. a clarks'ów za 300zł nie kupię :/

Cytat:
Napisane przez Maga83 Pokaż wiadomość
MoniaOlek w życiu by mi się nie dał zapakować w śpiwór. Zastanawiam się czy go dziś w samym bodziaku nie położyć. A na przykrycie nie ma szans
Jul śpi w piżamie, albo krótki rękaw+krótkie spodenki. Albo krótki rękaw i długie spodnie (i tak zawsze podwinięte i zawsze rozkopany ;-)
zazdroszczę basenu.

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
Bartki.
marzę o emelkach, ale stacjonarnie mogę zmierzyć po drugiej stronie miasta. Nie z Histeriuszem, nie w te upały :/
znów się przekonałam, że stopy nie ma standardowej, więc musimy mierzyć.
sandały Emelki u nas też odpadają - tak jak jesienno - zimowe buty raczej jest ok. Tak kupić mu sandały to koszmar.
Polecam Primigi. Były nasze pierwsze do chodzenia i spisały się świetnie.
Cytat:
Napisane przez meire Pokaż wiadomość
No, tak... Robilam wczoraj bete i wyszla 49,0.. Wiec wyglada na to, ze nam sie udalo...
Ale jestem przerazona... Jak cos sie znow zlego stanie, to nie przezyje..
gratulacje

Cytat:
Napisane przez Alfahelisa Pokaż wiadomość
O sandalkach widze mowa, coż dla mojego dziecka nie ma w tym kraju ciekawyxh butów tzn wg mnie wiekszosć jest okropnie sztywna, a ja intuicyjnie wybieram jak najmieksze, a Bartki to juz strasznie sztuwne.... w tym roku kupuję nike sunray (jak na zlosć akurat rożowe widzialam, ale mlody zmierzył rozmiar znam i z neta zamowię) jedyne jakie mi podpasowaly...
ja głónie wybieram buty i dla siebie i dla Julka tylko takie które da się wygiąć w każdą stronę (taki świr) - tż się ze mnie śmieje, jak idziemy kupować buty bo wszystkie wyginam w każdą stronę. Już pisałam, że te Nike spisały się u nas dobrze.

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;46586110]Zmierzyłam Artkowi temp. termometrem rtęciowym, czy 37,2 to powód do niepokoju?[/QUOTE]
wydaje mi się, że nie. Ale musisz pilnować.

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
lekarka skrytykowała takie (byliśmy w atti) i zasugerowała sztywniejsze dla T. (na poczatki chodzeniowe). fakt, że to nie lekarka "od ruchu", ale ufam jej bardzo.
Bo attipasi całkowicie miękkie są (te Nike akurat też), ale wystarczy lekko (!! - lekko) usztywniony zapiętek a reszta może być mięciutka i z gumy. Tak mi rehabilitantka tłumaczyła, przód ma się zginać tam gdzie palce (nie w połowie buta) i na wszystkie strony. Reszta dowolna
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 21:43   #4869
meire
Zakorzenienie
 
Avatar meire
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 318
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXII

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;46586110]Zmierzyłam Artkowi temp. termometrem rtęciowym, czy 37,2 to powód do niepokoju?[/QUOTE]

To jeszcze nie powod do paniki.. obserwuj..

Ja sobie wlasnie kleszcza wyjelam ze stopy... I juz jestem przerazona, ze byl chory i ze to zaszkodzi ciazy.. jestem przerazona...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Shouldn't let You torture me so sweetly... but I can't say "no" to You...





Zuzka - ur. 19.11.2009

Julcia - 08.11.2013

II - 22.05.2014

Natalka - 28.01.2015

16.01.2015


meire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 21:59   #4870
Kubek29
Zadomowienie
 
Avatar Kubek29
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXII

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;46585400]


Czy coś może być nie tak w składzie, że nie powinien jej pić tak dużo?

[...]
2. Do jakiej temp. można wychodzić z dzieckiem? Ja teraz wychodzę tak koło 14-15 i raczej staram się spacerować w cieniu...[/quote]
Cukier (3 pierwsze miejsca w składzie to cukry.

Moze rozcienczaj mu ja z dnia na dzien coraz bardziej. Az w koncu nauczy sie pic.. wodę. Taki podstęp?

Spacer do max 3o stopni.
I w duży upał to raczej do 10 o pozniej od ok 17.
Ta 14-15 to chyba najgorzej, wszytsko nagrzane, słońce jeszcze wysoko.

U nas popołudniowy spacer odpada, bo wyedyntylko zaczyna akcje pt NOC

Cytat:
Napisane przez meire Pokaż wiadomość
No, tak... Robilam wczoraj bete i wyszla 49,0.. Wiec wyglada na to, ze nam sie udalo...
.
Gratulacje!!!!!
[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;46586110]Zmierzyłam Artkowi temp. termometrem rtęciowym, czy 37,2 to powód do niepokoju?[/QUOTE]
Nie. Przeciez to normalna, prawidłowa temp. Do 37.5 u niemowlaka norma.
Zmierz mu za jakies dwie godziny czy nie rosnie.
Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość

T. po domu chodzi boso. na out ma dwie pary sztywnych i dwie pary miękkich. wkładam jak mu pod ciuch pasuje D


Pani- biedronka mnie urzekła
Świetna jest.




Ide spac. Padam. Chyba sie przeziebilam

Edytowane przez Kubek29
Czas edycji: 2014-05-23 o 22:05
Kubek29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 22:07   #4871
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
Ja też Dwie Siostry biorę w ciemno.

(sobie kupiłam ich torbę płócienną niech miś-kominiarz idzie z nami na bazarek )

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
Polecam też książki Doroty Gellner. My mamy "Czekoladki dla sąsiadki", 'Roztrzepaną sąsiadkę' i 'Mysią orkiestrę'.
wrzucam do koszyka! pamiętam panią z dziecieństwa

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
Chociaż czasem można się zdziwić ;-)
można.
ile osób mi mówiło, że T. ma za poważne książki. że mu się znudzi. że nie możliwe. że go męczę tjjjaaaaaaa.


Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
W większość 'polecanych' butów nawet mu stopy nie wsadzę. a clarks'ów za 300zł nie kupię :/
a ja już jestem bliska Camperów... (tam "puchata" stopa się zmieści)


Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
Polecam Primigi. Były nasze pierwsze do chodzenia i spisały się świetnie.
zapisuję

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Kubek29 Pokaż wiadomość

U nas popołudniowy spacer odpada, bo wyedyntylko zaczyna akcje pt NOC
cud-dzieć

Cytat:
Napisane przez Kubek29 Pokaż wiadomość
Pani- biedronka mnie urzekła
Świetna jest.
totalnie genialna
(T. "widział" do zdjęcia. muszę mu dać 1 VI gierki-bierki podkonkubentowe )


Cytat:
Napisane przez Kubek29 Pokaż wiadomość
Chyba sie przeziebilam
masz pory na przeziębienia...
Bidula... Klima - samochodowo-sklepowa? czy zaraz'a?
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-23, 22:08   #4872
Alfahelisa
Zakorzenienie
 
Avatar Alfahelisa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 271
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXII

Z tymi butami to jaja są jedni mowią sztywny zapietek inni że to przeżytek....
u nas zwyczajnie Wiktor zbyt sztywne zrzuca z nog i nie chce w nich chodzić, a biega tylko w takich calkowicie miekkich - dzis akurat w butach marki decathlon (domyos baby gym) tylko biedny goraco mu bylo ale tu na obcym terenie ciężko za butami latać (a nie wpadlam ze zrobi sie nagle 31stopni)
wsztywnym bucie nie zrobi kroka a w miekkich lub na boso po drabinkach i pomostach linowych sie wspina (dzis w zoo z asystą taty swego wszedl tam: http://3.bp.blogspot.com/-gQtiykjn_H.../DSC_09000.JPG - zdjecie z netu, ja mam za slaby byswoje wrzucić)
__________________
"Tego dnia
Upadł duch
Wygięła się do wewnątrz
Bezpowrotnie elipsa ma"
Aniołek 7t4d [*] 25.05.2011 i nic już nie będzie takie samo
Wiktor 13.07.2012 kochany szczęściarz urodzony 13ego w piątek
Gloria- 07.06.2015 - nasza księżniczka

Edytowane przez Alfahelisa
Czas edycji: 2014-05-23 o 22:12
Alfahelisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 22:22   #4873
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Maga83 Pokaż wiadomość
MoniaOlek w życiu by mi się nie dał zapakować w śpiwór. Zastanawiam się czy go dziś w samym bodziaku nie położyć. A na przykrycie nie ma szans

Kisimy się w domu. Taki upał. Dobrze że dziś basen
J. dziś też już bez śpiworka, ale wcześniej spał bez problemu.

my jutro basen.

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
Jakub wstaje w śpiworze?
tak. jak ma zapinany na zatrzaski to same się rozpinają przy wstawaniu, czasem się potknie i poleci, ale generalnie dość dobrze opanował wstawanie i przemieszczanie się po łóżeczku w śpiworku.

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

Wika - przykro mi..

Meire - gratuluję!

Perse - ta herbatka to praktycznie sam cukier, więc jeśli już to mocno to rozcieńczaj.. a nie wypije rozcieńczonego soku?

moje mało pijące dziecko teraz, w upały wypija minimum 500ml mocno rozcieńczonych soków, najczęściej ok 600 ml.
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 22:26   #4874
BERBIE
Zakorzenienie
 
Avatar BERBIE
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7 119
Cytat:
Napisane przez Wika28 Pokaż wiadomość
A ja parę dni temu pisałam, ze zła passa wreszcie u nas mija no i dzisiaj Mama Męża trafiła prosto z przychodni na hematologię, podejrzewają białaczkę. Normalnie do doo.py to wszystko
mam nadzieję, że jednak diagnoza będzie łagodniejsza
Cytat:
Napisane przez Maga83 Pokaż wiadomość
Pani uwielbia basen. Chociaż na pierwszych zajęciach nie był zachwycony a teraz uśmiech od ucha do ucha. I pięknie ćwiczenia robi. Już nurkuje

Cytat:
Napisane przez meire Pokaż wiadomość
No, tak... Robilam wczoraj bete i wyszla 49,0.. Wiec wyglada na to, ze nam sie udalo...

Cytat:
Napisane przez wadera4 Pokaż wiadomość
Jutro napiszę więcej.
mam nadzieje, że wracasz na stałe
Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
Barbie Masz nadal obrzęki? Mnie też dopadły i pomaga trochę herbata z pokrzywy i gazowana woda mineralna
niestety mam. mi trzymanie nóg w górze pomaga
Cytat:
Napisane przez Kubek29 Pokaż wiadomość
Ide spac. Padam. Chyba sie przeziebilam
w taką pogodę? jak?

ja po ktg i weselu...
na ktg tętno małego przy górnej granicy lekarz mówi, że może być to spowodowane gorącem. mam dużo pić i unikać przegrzania. skurczy brak, więc na razie nie rodzę. gdyby cokolwiek mnie zaniepokoiło to do szpitala. kolejne ktg za tydzień. jeśli dalej tak będzie to za dwa tygodnie prawdopodobnie rozwiązujemy ciążę. ogólnie jestem zmartwiona.

na weselu fajnie. tż po tańczył. ja posiedziałam. piękne wesele było.
__________________
27.06.2011 ".... poznamy się po oczach ..." 5.11.2011
Każdego dnia dziękuję Bogu za to, że Cię mam
BERBIE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 22:39   #4875
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Alfahelisa Pokaż wiadomość
Z tymi butami to jaja są jedni mowią sztywny zapietek inni że to przeżytek....
racja.
obczaję sobie te decathlony

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
dobrze opanował wstawanie i przemieszczanie się po łóżeczku w śpiworku.


Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
moje mało pijące dziecko teraz, w upały wypija minimum 500ml mocno rozcieńczonych soków, najczęściej ok 600 ml.
mój marchwio-maniak też daje radę. i nawet () dużo wody wprowadza. i nawet melona dziś jadł.
to mnie tylko utwierdza w przekonaniu, że zdrowe dziecko nie da się odwodnić. wie, że potrzebuje.

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
jeśli dalej tak będzie to za dwa tygodnie prawdopodobnie rozwiązujemy ciążę. ogólnie jestem zmartwiona.
Basiuuuu, nic się nie martw. pogoda, pogoda, pogoda. aura nie sprzyja końcóweczce ciąży.
Dacie radę


Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
na weselu fajnie. (..) piękne wesele było.
pamietam jak w zimie o nim pisałaś. zastanawiałaś się jak będzie
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 23:09   #4876
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
przykro mi bardzo i mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni dobrze. Moją teściową też podejrzewali o białaczkę i też z bardzo złymi wynikami była na hematologii. Stres był, ale okazało się, że to coś innego- niegroźnego. Więc kciuki trzymam.
to daje nadzieję lekarz hematolog też powiedział, że od poniedziałku wszystkie badania od początku muszą zrobić i że na chwilę obecną to tak naprawdę nie wiadomo co się dzieje

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;46585400]Wika kochana, zmroziło mnie, jak to przeczytałam, ale... białe krwinki mogą się podnieść przy byle infekcji, może to nic groźnego..
Ja jako dziecko też miałam takie wyniki, że podejrzewali u mnie chłoniaka, białaczkę, a jestem zdrowa, nic mi nie jest.
Trzymam mocno, mocno kciuki
[/QUOTE]


meire, gratuluję super wieści
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-24, 03:09   #4877
Kubek29
Zadomowienie
 
Avatar Kubek29
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXII

Tiaaa, pora na smarkanie i bol gardła idealna

Nie wiem jak to zrobiłam, na klime w smochidzie uwazam. Moze faktycznie klima sklepowa? A może dziecko mnie zaraziło
On jz konczy smatkac, ja zaczynam



Berbie, to pij duuuuzo i spokojny tryb życia juz prowadz.
Faktycznie kiepski czas na końcówkę ciąży.
Pamietam jak ja sierpniowe upały zle znosilam a przeciez Tymon dopiero listopadowy. To co zty biedaku musisz teraz przechodzić :/


Tak cźyyam jak o tych butach piszecie i przeraża mńie to, ze tak ciezko odpowiedni byt znaleść.
Dobrze, ze to dla nas jeszcze taki odległy temat.
Na razie u nas gole stopy

Zapomniała Psrse pogratulować pierwszych Arturowych butików!
Fajne
Jak Artur zareagował na buciki?



Ja mam pytanie odnośnie ubranka na chrzest.
Gdzie moznae kupic cos bialeho, wygodnego. Przewiewmego, bawelnianego, ale moze nie totalnie 'spioszkowego'?
Kubek29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-24, 06:22   #4878
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXII

Hej.

Niestety temperatura wzrosła, było już 37,6 i Artek był rozpalony, więc dałam mu paracetamol (TŻ musiał jechać do nocnej apteki, bo nie umiałam podać czopka no co włożyłam, to wyciskał, w końcu mi obsikał łóżko i tyle było z czopka).
Do 4 było OK, od 5 zaczął się robić cieplejszy, rano powtórka z rozrywki, po paracetamolu spadło.
I chwilami Artek charczy tak, jakby miał coś w gardle i nie umiał tego odkaszlnąć. Czuję, że zawołamy dziś lekarza...

Dziękuję za odpowiedzi w sprawie herbatki!!
Oczywiście wiem wiem, że to cukier I właśnie staram się ją robić coraz rzadszą, żeby go oduczyć... Ale dzisiaj to mi wszystko jedno, ważne, żeby pił

Na buciki Artek zareagował całkiem całkiem, po chwili się przyzwyczaił, ale znając go, jak będzie je miał założone na dłużej - będzie chciał je ściągnąć

Za to póki co wyprawie po buciki lub do Lidla zawdzięczamy chorobę :/
Jak się wchodzi z 30-stopniowego upału do lodówki, to takie są efekty :/
No i koniec ze sklepami na czas letni..
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-24, 07:48   #4879
Kubek29
Zadomowienie
 
Avatar Kubek29
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXII

Takiej temp dobrze nie zbijac.
37,5-38,0 to stan podgorączkowy. Dop powyżej 38 (38,5 w odbycie) to goraczka, z ktora należy walczyć.
Ten stan podgorączkowy bywa pomocny do "zapanowania" organizmowi nad bakteriami/wirusami..


Zdrowia dla Artura!

Mieliśmy imprezę od 3:30-5:30

Edytowane przez Kubek29
Czas edycji: 2014-05-24 o 08:23
Kubek29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-24, 08:01   #4880
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXII

Witam

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość

ja po ktg i weselu...
na ktg tętno małego przy górnej granicy lekarz mówi, że może być to spowodowane gorącem. mam dużo pić i unikać przegrzania. skurczy brak, więc na razie nie rodzę. gdyby cokolwiek mnie zaniepokoiło to do szpitala. kolejne ktg za tydzień. jeśli dalej tak będzie to za dwa tygodnie prawdopodobnie rozwiązujemy ciążę. ogólnie jestem zmartwiona.

na weselu fajnie. tż po tańczył. ja posiedziałam. piękne wesele było.
Ale dlaczego chcą sami rozwiązać ciąże?
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-24, 08:02   #4881
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez rena5 Pokaż wiadomość
no to teraz czekamy na parę - czy już jest??? bo się pogubiłam
może Mlebidakin? bo jakoś zamilkła a jeśli nie to chyba TY do pary albo Wika

Cytat:
Napisane przez Kubek29 Pokaż wiadomość
Pamietam jak ja sierpniowe upały zle znosilam a przeciez Tymon dopiero listopadowy. To co zty biedaku musisz teraz przechodzić :/
jezuuuu nie strasz....chociaż ja w te upały mam powera na maxa teraz i już zaczynam też świrować z tego "szczęścia"

Wika Kochanie mam nadzieję że to jednak pomyłka boże niech to nieszczęście Was już opuści ile można??!!

Meire TY nie świruj tylko obserwuj! Kiedy idziesz do ginka?? Tym razem będzie wszystko dobrze!!

Berbie Kochana to pij ile możesz i jak najwięcej....wiem że to pewnie Cie podłamało teraz no ale obserwuj Kochana i w razie czego na IP ale ja myślę że to własnie przez te upały ale jeszcze dotrwasz spokojnie a i może przenosisz....

Waderka WRACAJ JUŻ proszę !!
Ty też masz teraz jakoś tak więcej siły na wszystko>??
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-24, 08:39   #4882
BERBIE
Zakorzenienie
 
Avatar BERBIE
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7 119
Cytat:
Napisane przez iza243 Pokaż wiadomość
Ale dlaczego chcą sami rozwiązać ciąże?
widocznie nie chcą ryzykować jeśli akcja serca będzie ciągle przyśpieszona, na granicy, to chyba wolą dociągnąć mnie do bezpiecznego etapu (37/38tc) i zrobić cc.
dziewczyny wiem, że już tu 1000 razy był omawiany temat, ale w którym tygodniu mały nie będzie wcześniakim? ile mi brakuje? Kubek ty się chyba najlepiej znasz?

chyba zwiększę sobie dawkę magnezu. wodę piję jak głupia, pęcherz nie wyrabia mam nadzieję, że to hormony, ale ogólnie jestem jakaś przestraszona
__________________
27.06.2011 ".... poznamy się po oczach ..." 5.11.2011
Każdego dnia dziękuję Bogu za to, że Cię mam
BERBIE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-24, 08:48   #4883
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXII

Czy jak maluszkowi się chce pić upomina się płaczem?Domiś od wczoraj nie bardzo chce cyca i martwie sie żeby się nie odwodnił.Nie płaczw,jest radosny i pogodny jak zawsze.

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
widocznie nie chcą ryzykować jeśli akcja serca będzie ciągle przyśpieszona, na granicy, to chyba wolą dociągnąć mnie do bezpiecznego etapu (37/38tc) i zrobić cc.
dziewczyny wiem, że już tu 1000 razy był omawiany temat, ale w którym tygodniu mały nie będzie wcześniakim? ile mi brakuje? Kubek ty się chyba najlepiej znasz?

chyba zwiększę sobie dawkę magnezu. wodę piję jak głupia, pęcherz nie wyrabia mam nadzieję, że to hormony, ale ogólnie jestem jakaś przestraszona
W skończonym 37 tc.
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-24, 09:07   #4884
BERBIE
Zakorzenienie
 
Avatar BERBIE
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7 119
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez iza243 Pokaż wiadomość
W skończonym 37 tc.
czyli którym? w 37 tc czy 38 tc według mojego suwaczka?
__________________
27.06.2011 ".... poznamy się po oczach ..." 5.11.2011
Każdego dnia dziękuję Bogu za to, że Cię mam
BERBIE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-24, 09:10   #4885
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 566
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
ja po ktg i weselu...
na ktg tętno małego przy górnej granicy lekarz mówi, że może być to spowodowane gorącem. mam dużo pić i unikać przegrzania. skurczy brak, więc na razie nie rodzę. gdyby cokolwiek mnie zaniepokoiło to do szpitala. kolejne ktg za tydzień. jeśli dalej tak będzie to za dwa tygodnie prawdopodobnie rozwiązujemy ciążę. ogólnie jestem zmartwiona.

na weselu fajnie. tż po tańczył. ja posiedziałam. piękne wesele było.


Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
widocznie nie chcą ryzykować jeśli akcja serca będzie ciągle przyśpieszona, na granicy, to chyba wolą dociągnąć mnie do bezpiecznego etapu (37/38tc) i zrobić cc.
dziewczyny wiem, że już tu 1000 razy był omawiany temat, ale w którym tygodniu mały nie będzie wcześniakim? ile mi brakuje? Kubek ty się chyba najlepiej znasz?

chyba zwiększę sobie dawkę magnezu. wodę piję jak głupia, pęcherz nie wyrabia mam nadzieję, że to hormony, ale ogólnie jestem jakaś przestraszona
Dla mojego gina 37t0d to ciąża donoszona - zatrzymywać akcji nie będą jeżeli zacznie się poród. Ale cesarki planują raczej 38t0d.

Myślę że nie potrzebnie (mam nadzieje) Cię nastraszył. Jeżeli byłaś zdenerwowana (mnie stresuje sam fakt robienia ktg), zmęczona, było Ci gorąco, to tętno dziecka też idzie w górę. Tak samo jak się mocno rusza... Mój miał na ostatnim dwa razy przez chwile tętno 180... Wtedy też było dużo ruchów. Gin powiedział że ok, położna robiąca ktg też i ta moja położna też mówi że super.

Super że wesele udane



Wysłane z mojego SGP321 przy użyciu Tapatalka
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-24, 09:16   #4886
BERBIE
Zakorzenienie
 
Avatar BERBIE
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7 119
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Pokaż wiadomość
Myślę że nie potrzebnie (mam nadzieje) Cię nastraszył. Jeżeli byłaś zdenerwowana (mnie stresuje sam fakt robienia ktg), zmęczona, było Ci gorąco, to tętno dziecka też idzie w górę. Tak samo jak się mocno rusza... Mój miał na ostatnim dwa razy przez chwile tętno 180... Wtedy też było dużo ruchów. Gin powiedział że ok, położna robiąca ktg też i ta moja położna też mówi że super.
o to chodzi, że nie byłam zdenerwowana, byłam bardzo spokojna. gorąco mi też nie było bo u nas w szpitalu miły chłód panuje. a mały się bardzo mało ruszał w porównaniu do tego jak zwykle bryka. tętno nie skakało, ciągle było przy górnej granicy.
__________________
27.06.2011 ".... poznamy się po oczach ..." 5.11.2011
Każdego dnia dziękuję Bogu za to, że Cię mam
BERBIE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-24, 09:19   #4887
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 566
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXII

Wadera fajnie że się odezwałaś. Tęskno mi za Tobą
Ja też miałam dwa połówkowe

Agatko oddałas sukienkę bez problemu?

Perse Trzymam kciuki żeby Artusiowi żadne chorobsko się nie rozwinęło.


Wysłane z mojego SGP321 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
o to chodzi, że nie byłam zdenerwowana, byłam bardzo spokojna. gorąco mi też nie było bo u nas w szpitalu miły chłód panuje. a mały się bardzo mało ruszał w porównaniu do tego jak zwykle bryka. tętno nie skakało, ciągle było przy górnej granicy.
Hmmm... No to nie będę się wypowiadać bo aż ta się nie znam na ktg
Dobrze że jesteś pod kontrolą.
Myślę że jakby było źle to by kazał Ci przyjść dzisiaj znowu na ktg, albo zostawiłby Cię w szpitalu.

Wysłane z mojego SGP321 przy użyciu Tapatalka
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-24, 09:25   #4888
BERBIE
Zakorzenienie
 
Avatar BERBIE
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7 119
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Pokaż wiadomość
Myślę że jakby było źle to by kazał Ci przyjść dzisiaj znowu na ktg, albo zostawiłby Cię w szpitalu.
staram sobie właśnie to powtarzać, ale słabo działa.
jakaś spanikowana jestem
__________________
27.06.2011 ".... poznamy się po oczach ..." 5.11.2011
Każdego dnia dziękuję Bogu za to, że Cię mam
BERBIE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-24, 09:41   #4889
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
czyli którym? w 37 tc czy 38 tc według mojego suwaczka?
Poczatek 38 tc.
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-24, 09:48   #4890
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 566
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
staram sobie właśnie to powtarzać, ale słabo działa.
jakaś spanikowana jestem
No nie dziwie się i dobrze Cię rozumiem


Wysłane z mojego SGP321 przy użyciu Tapatalka
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-26 22:29:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:46.