Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXIII - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-30, 16:14   #2491
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
Ja mam jakieś 40km od siebie taki szpital jak prywatny i każdy kto w nim rodzi jest zadowolony. Cuda wianki, menu do wyboru, świeczki przy porodzie, muzyka itp. ale niestety nie rodziłam tam, bo gdyby coś poważniejszego się działo (a Kamil miał niedmykającą zastawkę) to wywieźli by mi dziecko 100km dalej dlatego rodziłam u siebie i żałuje.
Także zastanów się, bo jak sama mówiłaś niedaleko masz szpital z opieką dla dzieci więc nie musisz się martwić tak jak ja.
Daj znać jak wrażenia

Rena pewnie! dogadzaj dzidzi!!
Hope uff i tak masz nerwy ze stali
Piszesz o Roztoce?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 16:39   #2492
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
podziwiam za cierpliwość. ja bym chyba sama są po twarzy zdzieliła i spytała czy wolno
hehe,

Cytat:
Napisane przez h0pe Pokaż wiadomość
No ale zelżały i dziś jest dużo lepiej już.



[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;47102093]
Pani, do Torressa nie możemy się równać, bo Artek nie jest chyba aż taki kumaty, żeby coś z tych książek wyciągnąć. [/QUOTE]hehe, spoko spoko. myślę, że wkrótce się bardzo zdziwisz

Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
Ja mam jakieś 40km od siebie taki szpital jak prywatny i każdy kto w nim rodzi jest zadowolony.
moja kuzynka miała rodzić tam w tym miesiącu. podczas akcji porodowej stwierdzono, że z jej przypadkiem i historią med. (który nie był tajemnicą) sobie nie porodzą i ją wieźli na sygnale do Tarnowa. I tam już musiała być cc.
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 17:39   #2493
krolewna1986
Wtajemniczenie
 
Avatar krolewna1986
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 638
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXIII

wróciłam od lekarza..ginka powiedziała, że pod koniec roku mogę zacząć się starać o maluszka.. mam tylko mieszane uczucia, bo powiedziała, że max 3 cesarki w życiu, a czasem po drugiej cesarce macica już się nie regeneruje i może nie dojść do 3 ciąży.. a ja tak bardzo pragnę dwójeczki dzieciaczków.. chyba umrę ze stresu podczas drugiej ciąży, że (tfu tfu) znowu może coś się stać
__________________
Mężuś

Juliś 

Aniołek[*]30tc
krolewna1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 17:44   #2494
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXIII

Dużo zdrówka dla Domisia Półroczniaka
I dla Kasi Pasiastej też


Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
ojj tak, wyklucza się ze zboru chrześcijanin musi żyć tak, aby dawać przykład. Są pewne zasady, ale wszystko też jest poddawane opinii starszych zboru, bo wiadomo że czasami są wyjątkowe przypadki.
Kiedyś myślałam, że to okropne, ale teraz rozumiem, że bardzo potrzebne.
Oczywiście nikt nikogo "za fraki" z kościoła nie wyprowadzi, ale jest on wykluczony ze społeczności. Jednak są wypadki, że ludzie powracają, ale to też nie takie łatwe.
Podoba mi się takie podejście Gdyby w kk było podobnie, nie byłoby tylu skandali


Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
czekam na relację
Cytat:
Napisane przez jojla Pokaż wiadomość
i czekamy na relację
Powiem tak: masakra! nie ma to jak ciepła posadka i praca od godziny do godziny właśnie wróciłam do domu ledwo żywa i tysiące mysli, co jeszcze miałam zrobić, o czym zapomniałam, czego nie dopilnowałam Są ludzie do zwolnienia, są do przesunięcia, są sprawy do wycofania, tylko jak to zrobić. Może za jakiś miesiąc, dwa wszystko się jakoś wyprowadzi na prostą, na razie głowa mi pęka

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
ja po wizycie i ktg. kolejne w środę


Cytat:
Napisane przez h0pe Pokaż wiadomość
no, plamiłam ostatnio jeszcze gorzej, dlatego trochę się wycofałam z aktywności tu bo byłam w lekkim zawieszeniu, nie powiem, ale już jaśnieje, jest lepiej. dziękuję za pamięć

Wizytę pierwszą mam dopiero w niedzielę. Mam nadzieję że już więcej się nie przesunie bo ani recept nie mam, ani leków, i w ogóle chciałabym już coś więcej wiedzieć co tam słychać na dole
h0pe, dobrze, że jest lepiej Myślałam ostatnio co u Ciebie, bo zamilkłaś troszeczkę

Cytat:
Napisane przez h0pe Pokaż wiadomość
pamiętam, pamiętam... ale boisz się skarbie tych zmian które mają nastąpić też po pracy?
tak pół na pół trochę się boję, bo już cierpliwosci tyle co kiedyś nie mam, mogą być konflikty z teściową a trochę się też cieszę, bo to nowe wyzwania i coś się jednak w tym życiu zacznie dziać
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 17:48   #2495
wadera4
Wtajemniczenie
 
Avatar wadera4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 141
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
Oj tam, filmy są okropne a na żywo tego nie widzisz
Dla mnie filmy są pomocne Tak samo przed operacją patrzyłam sobie na usuwanie ciąży pozamacicznej i mnie to uspokoiło. Nie mogłabym natomiast psychicznie znieść, że jestem przytomna, coś tam za kurtyną mi robią a ja nie wiem co. I wyobraźnia szaleje
Poza tym dla dziecka to musi być straszne. Siedzi sobie spokojne, nieświadome niczego, może nawet śpi, a tu nagle niebo się otwiera i go wyciągają
Mam jednak duże nadzieje, że mnie to ominie


Cytat:
Napisane przez iza243 Pokaż wiadomość
Mały śpi od 12,to do niego nie podobne.Ja też spałam z nim godzine.
Korzystaj a jak ząbek?
Ja ze swoim zrobiłam porządek, zrobiła się zgorzel, więc dobrze, że już się nim zajęto.


Cytat:
Napisane przez anitaxas Pokaż wiadomość
A i w pt. pisałam Wam, że moja kuzynka rodzi. Urodził się śliczny Oskarek. No i podobnie jak ja, kuzynka zaliczyła poród 2w1 - po 15h porodu sn zrobiono cc. Bidulka się namęczyła strasznie i mówi, że już nigdy więcej..



Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
Waderka nie ma co porównywać wagi dziecka, ale sprawdź sobie na którym jest centylu Kamil w 22 tc ważył 480g więc niby więcej ale urodził się ogromny!
Poszukam tych centyli. Chociaż nie wiem jak liczyć, skoro dwa tak różne pomiary wyszły.


Cytat:
Napisane przez rena5 Pokaż wiadomość
a do południa chyba z 1kg truskawek wciągnęłam
Jedz, jedz. Teraz lato, musisz korzystać z natury i dostarczać małemu witaminki
__________________

Są groby uwiecznione tylko wspomnieniem, na których wciąż tli się płomień rozpaczy.

Edytowane przez wadera4
Czas edycji: 2014-06-30 o 17:50
wadera4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 18:26   #2496
dwakolory1
Wtajemniczenie
 
Avatar dwakolory1
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: zachodnioporskie
Wiadomości: 2 573
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez h0pe Pokaż wiadomość
jak tam z tż? działacie już ?
Z tż w miarę się poukładało. Podziałaliśmy wczoraj, bo tak powinna wypaść mi owulka. Nie wiem czy po odstawieniu tabsów od razu była, ale spróbowaliśmy. Tzn, tż nie był do końca świadomy że to ten dzień . Oboje stwierdziliśmy że się staramy, ale już z doświadczenia wiem że lepiej go tak aż do końca nie uświadamiać, ponieważ jak oznajmiam że dziś trzeba to tż zaczyna się zastanawiać, zaczyna mieć obawy i w końcu się kłócimy i nici z przytulania.
Cytat:
Napisane przez krolewna1986 Pokaż wiadomość
wróciłam od lekarza..ginka powiedziała, że pod koniec roku mogę zacząć się starać o maluszka.. mam tylko mieszane uczucia, bo powiedziała, że max 3 cesarki w życiu, a czasem po drugiej cesarce macica już się nie regeneruje i może nie dojść do 3 ciąży.. a ja tak bardzo pragnę dwójeczki dzieciaczków.. chyba umrę ze stresu podczas drugiej ciąży, że (tfu tfu) znowu może coś się stać
Ja też jak uda mi się w końcu zajść w ciążę to chyba umrę ze strachu!
__________________
03.09.2003 r.- Kubuś
19.05.2016 r.- panna z odzysku

17.02.2013 r. [*]- 10 tc
15.11.2013 r.[*]- Ania 16tc

dwakolory1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 19:06   #2497
rena5
Zakorzenienie
 
Avatar rena5
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 276
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez anitaxas Pokaż wiadomość
Chwalę się: wczoraj byliśmy na rodzinnym spacerku i nasza Emilka wytrzymała w wózku nie śpiąc prawie 40 minut bez płaczu
ale suuuuper

Cytat:
Napisane przez iza243 Pokaż wiadomość
Domiś dziś kończy pół roku
kiedy to zleciało??? zdrówka i wszystkiego co najlepsze dla niego

Cytat:
Napisane przez anitaxas Pokaż wiadomość
A i w pt. pisałam Wam, że moja kuzynka rodzi. Urodził się śliczny Oskarek. No i podobnie jak ja, kuzynka zaliczyła poród 2w1 - po 15h porodu sn zrobiono cc. Bidulka się namęczyła strasznie i mówi, że już nigdy więcej..
o kurcze bidula! najważniejsze, że jest ok - gratulacje!

Zeberkowa Kasieńko wszystkiego najlepszego z okazji 2 urodzin!!! Samych radości!!!

Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
Chyba nie. Ja mimo skurczów od 18tc, miewałam ograzmy w snach i to takie mocne że mnie później brzuch bolał, ale nie szkodziły.
Później jak chciałam wykurzyć Kamila to miałam ogromną nadzieje że zadziałają.. i też nic
zapytałabym dr, ale jak

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
ja po wizycie i ktg. kolejne w środę
chyba, że nie doczekasz

Cytat:
Napisane przez h0pe Pokaż wiadomość
u mnie w sobote plamienia jeszcze bardziej się nasiliły i nie powiem, przestraszyłam się, i tak samo jak byłam spokojna i ufna, tak moment mnie ostudziło i zamroziło na weekend wręcz, oczekując, jak i co to będzie. No ale zelżały i dziś jest dużo lepiej już.
Wizytę pierwszą mam dopiero w niedzielę. Mam nadzieję że już więcej się nie przesunie bo ani recept nie mam, ani leków, i w ogóle chciałabym już coś więcej wiedzieć co tam słychać na dole
kochana a ile progesteronu bierzesz?? badałaś?? może stąd te plamienia?? najważniejsze, że zmalały już trzymam kciuki za wizytę

Cytat:
Napisane przez wadera4 Pokaż wiadomość
Jedz, jedz. Teraz lato, musisz korzystać z natury i dostarczać małemu witaminki
tiaaaa jasne - a d.pa rośnie

Cytat:
Napisane przez dwakolory1 Pokaż wiadomość
Z tż w miarę się poukładało. Podziałaliśmy wczoraj, bo tak powinna wypaść mi owulka. Nie wiem czy po odstawieniu tabsów od razu była, ale spróbowaliśmy. Tzn, tż nie był do końca świadomy że to ten dzień .
i bardzo dobrze!
__________________
"Prawdziwa wiara to nie modlitwa bez końca. To ufność, że Bóg usłyszał Cię za pierwszym razem."


Mateuszek -> cuda się zdarzają
rena5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-30, 19:31   #2498
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXIII

Berbie i jak wrażenia??

Wika

Iza 100 lat dla Domisia! Dobrze że z zębem już lepiej....

Zeberko wszystkiego dobrego dla Kasi i zdrówka!

Anitka super że spacerek się udał i EMI była spokojna teraz już może coraz lepiej będzie!
Kuzynce współczuję ale i gratuluję, najważniejsze że ma to już za sobą!

Waderka przepraszam że wczoraj nie odp...


Hope leżakuj jak najwięcej, TY wiesz....

Rena Ty się du.ą nie przejmuj! Ja tak wcinałam z samego początku i teraz mam tylko 3kg na plusie (póki co) i ginka kręci nosem że mało przybieram....


Dwakolory trzymam za owulkę i pozytywne efekty na koniec...

Królewna będzie dobrze Kochana! Nic się kolejnym razem nie stanie tylko donosisz i szczęśliwie urodzisz!

Luna o matko takie warunki w szpitalu?? normalnie to chyba MARIOT!

Fiol fajna torebka!

Nie wiem czy pisałam ale w sobotę wypadła mi plomba z zęba....to jakieś fatum wizażowo-zębowe?? a najlepsze jest to że miesiąc temu mi ją zakładała bo po 2-3 latach też mi wypadła i teraz znów ta sama i to było robione PRYWATNIE już nie mam sił normalnie....wiem że muszę ale nie chce mi się z nim iść aby zrobić, wścieknę się jak znów mnie skasuje za niego....
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK

Edytowane przez agatkaa1
Czas edycji: 2014-06-30 o 19:33
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 19:47   #2499
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość

Nie wiem czy pisałam ale w sobotę wypadła mi plomba z zęba....to jakieś fatum wizażowo-zębowe?? a najlepsze jest to że miesiąc temu mi ją zakładała bo po 2-3 latach też mi wypadła i teraz znów ta sama i to było robione PRYWATNIE już nie mam sił normalnie....wiem że muszę ale nie chce mi się z nim iść aby zrobić, wścieknę się jak znów mnie skasuje za niego....
U nas się wszystko roznosi po kablach

Nie powinien ci skasować bo przecież jest gwarancja na plombe.
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 19:49   #2500
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 566
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXIII

Była położna. Przybrał 295 gram w 5 dni!
Berbie monitora oddechu nie zakładam..
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 19:49   #2501
Luna0
Zakorzenienie
 
Avatar Luna0
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 340
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXIII

Hosenka tak o roztoce. Wszystkie moje znajome tam rodzą.

Pani no to cos im nie wyszlo... dobrze ze skonczylo sie ok, chociaz cc przeciez w roztoce robią. No i wlasnie dlatego ze wywoza do Tarnowa tam nie rodzilam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Żona
Synuś

Aniołek 25.05.2012
"...Widze Ciebie w głowie, nosze Ciebie w sobie..."
Luna0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-30, 19:54   #2502
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Pokaż wiadomość
Była położna. Przybrał 295 gram w 5 dni!


Iza teoretycznie to wiem...
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 19:55   #2503
jojla
Zakorzenienie
 
Avatar jojla
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: zależy gdzie jestem :)
Wiadomości: 6 350
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez Wika28 Pokaż wiadomość
Powiem tak: masakra! nie ma to jak ciepła posadka i praca od godziny do godziny właśnie wróciłam do domu ledwo żywa i tysiące mysli, co jeszcze miałam zrobić, o czym zapomniałam, czego nie dopilnowałam Są ludzie do zwolnienia, są do przesunięcia, są sprawy do wycofania, tylko jak to zrobić. Może za jakiś miesiąc, dwa wszystko się jakoś wyprowadzi na prostą, na razie głowa mi pęka
teraz na pewno wszystko się wydaje trudne ale na pewno z czasem uda się ogarnąć wszelkie sprawy

Cytat:
Napisane przez krolewna1986 Pokaż wiadomość
wróciłam od lekarza..ginka powiedziała, że pod koniec roku mogę zacząć się starać o maluszka.. mam tylko mieszane uczucia, bo powiedziała, że max 3 cesarki w życiu, a czasem po drugiej cesarce macica już się nie regeneruje i może nie dojść do 3 ciąży.. a ja tak bardzo pragnę dwójeczki dzieciaczków.. chyba umrę ze stresu podczas drugiej ciąży, że (tfu tfu) znowu może coś się stać
Wydaje mi się, że nie ma sensu żebyś się teraz zamartwiała 3 ciążą. Lekarz musi powiedzieć pacjentce o wszelkich możliwych powikłaniach ale to wcale nie znaczy, że muszą one jej dotyczyć przecież
Trzymam kciuki za realizację wszystkich planów i marzeń
A strach, ehh to chyba codzienność w kolejnej ciąży każdej AM...

Cytat:
Napisane przez dwakolory1 Pokaż wiadomość
Ja też jak uda mi się w końcu zajść w ciążę to chyba umrę ze strachu!
będziesz umierać ale nie umrzesz a tak poważnie, to każda z nas zna doskonale ten strach... ja sobie ostatnio przypomniałam moją reakcję na pozytywny test... i aż mi przykro, że strach tak wielki mnie obleciał. Zresztą widzę po sobie, że choć każdego dnia tłumaczę sobie, że będzie dobrze to i tak gdzieś tam z tyłu głowy ten strach siedzi i nie pozwala do końca cieszyć się tym stanem...

za staranka

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy pisałam ale w sobotę wypadła mi plomba z zęba....to jakieś fatum wizażowo-zębowe?? a najlepsze jest to że miesiąc temu mi ją zakładała bo po 2-3 latach też mi wypadła i teraz znów ta sama i to było robione PRYWATNIE już nie mam sił normalnie....wiem że muszę ale nie chce mi się z nim iść aby zrobić, wścieknę się jak znów mnie skasuje za niego....

naprawdę jakieś fatum co prawda nie ja ale mój TŻ dziś wylądował u dentysty bo wczoraj zaczął boleć go ząb który był jakieś dwa lata temu leczony kanałowo i okazało się, że choć kanałówka zrobiona idealnie to się przyplątało jakieś dziadostwo (podobno się zdarza takie powikłanie) i stan zapalny pod zębem między kanałami. Biedny cierpi bardzo, bo leki przeciwbólowe nie działają a zęba prawdopodobnie trzeba będzie i tak wyrwać po podleczeniu antybiotykiem bo dentystka dała 20% szans na jego uratowanie...
__________________
Po drugiej stronie chmur zawsze jest czyste niebo.
/Éric-Emmanuel Schmitt/

jojla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 19:57   #2504
h0pe
Wtajemniczenie
 
Avatar h0pe
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 269
GG do h0pe
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez Wika28 Pokaż wiadomość
tak pół na pół trochę się boję, bo już cierpliwosci tyle co kiedyś nie mam, mogą być konflikty z teściową a trochę się też cieszę, bo to nowe wyzwania i coś się jednak w tym życiu zacznie dziać
no i w koncu razem zamieszkacie... trzymam kciuki, aby wszystko harmonijnie się układało!

Cytat:
Napisane przez dwakolory1 Pokaż wiadomość
Z tż w miarę się poukładało. Podziałaliśmy wczoraj, bo tak powinna wypaść mi owulka. Nie wiem czy po odstawieniu tabsów od razu była, ale spróbowaliśmy. Tzn, tż nie był do końca świadomy że to ten dzień . Oboje stwierdziliśmy że się staramy, ale już z doświadczenia wiem że lepiej go tak aż do końca nie uświadamiać, ponieważ jak oznajmiam że dziś trzeba to tż zaczyna się zastanawiać, zaczyna mieć obawy i w końcu się kłócimy i nici z przytulania.
eeee to trzymam kciukasy

Cytat:
Napisane przez rena5 Pokaż wiadomość
kochana a ile progesteronu bierzesz?? badałaś?? może stąd te plamienia?? najważniejsze, że zmalały już trzymam kciuki za wizytę
biorę dwie lutki100, i od plamień ginka kazała 3x2 dupka. badałam progresteron w zeszłym tyg, przed plamieniami, był 54.

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
Hope leżakuj jak najwięcej, TY wiesz....
myszka
a kiedy ty z tym zębem masz zamiar iść ? pasowałoby, bo stan zapalny nie wskazany, szczególnie w paszczy
h0pe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 19:57   #2505
jojla
Zakorzenienie
 
Avatar jojla
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: zależy gdzie jestem :)
Wiadomości: 6 350
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Pokaż wiadomość
Była położna. Przybrał 295 gram w 5 dni!
Berbie monitora oddechu nie zakładam..

i dla dzielnej Mamy
__________________
Po drugiej stronie chmur zawsze jest czyste niebo.
/Éric-Emmanuel Schmitt/

jojla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 20:06   #2506
BERBIE
Zakorzenienie
 
Avatar BERBIE
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7 119
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez h0pe Pokaż wiadomość
to celowo się umówiliście na nią, kiedy pomyślałaś o porodzie w klinice, tak?

Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
Ja mam jakieś 40km od siebie taki szpital jak prywatny i każdy kto w nim rodzi jest zadowolony. Cuda wianki, menu do wyboru, świeczki przy porodzie, muzyka itp. ale niestety nie rodziłam tam, bo gdyby coś poważniejszego się działo (a Kamil miał niedmykającą zastawkę) to wywieźli by mi dziecko 100km dalej dlatego rodziłam u siebie i żałuje.
Także zastanów się, bo jak sama mówiłaś niedaleko masz szpital z opieką dla dzieci więc nie musisz się martwić tak jak ja.
właśnie od kliniki do szpitala klinicznego są góra 2 km, od mojego szpitala 65 km
ile u was kosztuje poród w takiej klinice?
Cytat:
Napisane przez krolewna1986 Pokaż wiadomość
wróciłam od lekarza..ginka powiedziała, że pod koniec roku mogę zacząć się starać o maluszka.. mam tylko mieszane uczucia, bo powiedziała, że max 3 cesarki w życiu, a czasem po drugiej cesarce macica już się nie regeneruje i może nie dojść do 3 ciąży.. a ja tak bardzo pragnę dwójeczki dzieciaczków.. chyba umrę ze stresu podczas drugiej ciąży, że (tfu tfu) znowu może coś się stać
cieszę się, że możecie starać się już w tym roku
Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
Berbie i jak wrażenia??
my po wizycie bardzo zadowoleni. Mały został po raz kolejny przebadany. wg wymiarów główki ma ponad 4 kg ale wg brzuszka ponad 3600. okaże się po porodzie. zakwalifikowali nas do porodu. ogólnie tak troszkę dziwnie bo czuję się jakbyśmy zatoczyli koło. dwa lata temu 1 lipca miałam tam pierwsze łyżeczkowanie. prowadził mnie ten sam lekarz który nas dziś przyjął, od razu nas poznał. bardzo się ucieszył na nasz widok i pogratulował itp.
jeśli do soboty Krzyś się nie namyśli na samodzielne wyjście jedziemy na indukcję. Porodówka już zarezerwowana. Jeśli się namyśli wcześniej to mamy dzwonić i jechać.
Kazali nam zrobić kilka badań, więc jutro rano do lab jadę. jakieś dziwne te badania, tzn. nie słyszałam o nich, HBsAg, p/ciała anty-HCV
byłam u koleżanki, ma słodziutką córcię. oblookałam sale, pzonałam położne. Koleżanka bardzo zadowolona. sama pierwsze dziecko rodził w naszym szpitalu i mówi, że różnica między niebem a ziemią. wizyta umocniła nas w decyzji co do porodu tam. Mam nadzieję, że będę równie zadowolona.
__________________
27.06.2011 ".... poznamy się po oczach ..." 5.11.2011
Każdego dnia dziękuję Bogu za to, że Cię mam
BERBIE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 20:07   #2507
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Pokaż wiadomość
Była położna. Przybrał 295 gram w 5 dni!
Berbie monitora oddechu nie zakładam..
Pięknie przybiera

Czemu nie zakładasz?
Cytat:
Napisane przez jojla Pokaż wiadomość
naprawdę jakieś fatum co prawda nie ja ale mój TŻ dziś wylądował u dentysty bo wczoraj zaczął boleć go ząb który był jakieś dwa lata temu leczony kanałowo i okazało się, że choć kanałówka zrobiona idealnie to się przyplątało jakieś dziadostwo (podobno się zdarza takie powikłanie) i stan zapalny pod zębem między kanałami. Biedny cierpi bardzo, bo leki przeciwbólowe nie działają a zęba prawdopodobnie trzeba będzie i tak wyrwać po podleczeniu antybiotykiem bo dentystka dała 20% szans na jego uratowanie...
Współczuje tż
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 20:07   #2508
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXIII

Hej!

Berbie Krzyś czeka na lipiec, a może na słońce
Perse Bardzo Głodka Gąsienica? Polecam A macie 'jest tam kto?' Bo tam mało tekstu, mało stron (sztywnych). Jul do dziś uwielbia, zna na pamięć i sam mówi. Sam sobie czyta a zaczynaliśmy z tą książką dawno obcować.

krolewna1986 witaj
Gryzelda szczęścia

Przepraszam, że tak po łebkach. Co do tż, trafił do szpitala w środę, prosto z przychodni. Całkiem przypadkiem okazało się, że ma ekg 'zawałowe' i z przychodni karetką do szpitala. Milion badań i okazało się, że ma zapalenie mięśnia sercowego. Leżał 4 dni na intensywnej, ale wczoraj wieczorem przenieśli go na zwykłą kardiologię bo na szczęście antybiotyki zaczęły działać. Strachu się najedliśmy co nie miara, ale powoli jest postęp i duża szansa na to, że skończy się dobrze. Jeszcze w tym momencie nie wiadomo jakie będą tego konsekwencje, ale wszyscy mówią raczej pozytywnie - może nawet żadne. Więc tej myśli się mocno trzymam.
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 20:14   #2509
jojla
Zakorzenienie
 
Avatar jojla
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: zależy gdzie jestem :)
Wiadomości: 6 350
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXIII

Berbie cieszę się bardzo, że jesteście zadowoleni z wizyty

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
Przepraszam, że tak po łebkach. Co do tż, trafił do szpitala w środę, prosto z przychodni. Całkiem przypadkiem okazało się, że ma ekg 'zawałowe' i z przychodni karetką do szpitala. Milion badań i okazało się, że ma zapalenie mięśnia sercowego. Leżał 4 dni na intensywnej, ale wczoraj wieczorem przenieśli go na zwykłą kardiologię bo na szczęście antybiotyki zaczęły działać. Strachu się najedliśmy co nie miara, ale powoli jest postęp i duża szansa na to, że skończy się dobrze. Jeszcze w tym momencie nie wiadomo jakie będą tego konsekwencje, ale wszyscy mówią raczej pozytywnie - może nawet żadne. Więc tej myśli się mocno trzymam.
ogromne za szczęśliwe wyleczenie TŻ
współczuję stresu
__________________
Po drugiej stronie chmur zawsze jest czyste niebo.
/Éric-Emmanuel Schmitt/

jojla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-30, 20:15   #2510
rena5
Zakorzenienie
 
Avatar rena5
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 276
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Pokaż wiadomość
Była położna. Przybrał 295 gram w 5 dni!
Berbie monitora oddechu nie zakładam..
dla Was!!!! jesteście mega dzielni!!!!

Cytat:
Napisane przez h0pe Pokaż wiadomość
biorę dwie lutki100, i od plamień ginka kazała 3x2 dupka. badałam progresteron w zeszłym tyg, przed plamieniami, był 54.
no to prawie jak ja - tylko ja 3 lutki...

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
my po wizycie bardzo zadowoleni.
no i najważniejsze!

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
Leżał 4 dni na intensywnej, ale wczoraj wieczorem przenieśli go na zwykłą kardiologię bo na szczęście antybiotyki zaczęły działać. Strachu się najedliśmy co nie miara, ale powoli jest postęp i duża szansa na to, że skończy się dobrze.
zdrówka dla męża!
__________________
"Prawdziwa wiara to nie modlitwa bez końca. To ufność, że Bóg usłyszał Cię za pierwszym razem."


Mateuszek -> cuda się zdarzają
rena5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 20:17   #2511
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość

my po wizycie bardzo zadowoleni. Mały został po raz kolejny przebadany. wg wymiarów główki ma ponad 4 kg ale wg brzuszka ponad 3600. okaże się po porodzie. zakwalifikowali nas do porodu. ogólnie tak troszkę dziwnie bo czuję się jakbyśmy zatoczyli koło. dwa lata temu 1 lipca miałam tam pierwsze łyżeczkowanie. prowadził mnie ten sam lekarz który nas dziś przyjął, od razu nas poznał. bardzo się ucieszył na nasz widok i pogratulował itp.
jeśli do soboty Krzyś się nie namyśli na samodzielne wyjście jedziemy na indukcję. Porodówka już zarezerwowana. Jeśli się namyśli wcześniej to mamy dzwonić i jechać.
Kazali nam zrobić kilka badań, więc jutro rano do lab jadę. jakieś dziwne te badania, tzn. nie słyszałam o nich, HBsAg, p/ciała anty-HCV
byłam u koleżanki, ma słodziutką córcię. oblookałam sale, pzonałam położne. Koleżanka bardzo zadowolona. sama pierwsze dziecko rodził w naszym szpitalu i mówi, że różnica między niebem a ziemią. wizyta umocniła nas w decyzji co do porodu tam. Mam nadzieję, że będę równie zadowolona.
Ile płaciszza poród w klinice?Chcesz poród rodzinny?
Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość

Przepraszam, że tak po łebkach. Co do tż, trafił do szpitala w środę, prosto z przychodni. Całkiem przypadkiem okazało się, że ma ekg 'zawałowe' i z przychodni karetką do szpitala. Milion badań i okazało się, że ma zapalenie mięśnia sercowego. Leżał 4 dni na intensywnej, ale wczoraj wieczorem przenieśli go na zwykłą kardiologię bo na szczęście antybiotyki zaczęły działać. Strachu się najedliśmy co nie miara, ale powoli jest postęp i duża szansa na to, że skończy się dobrze. Jeszcze w tym momencie nie wiadomo jakie będą tego konsekwencje, ale wszyscy mówią raczej pozytywnie - może nawet żadne. Więc tej myśli się mocno trzymam.
O kurczeMam nadzieje że tż szybko z tego wyjdzie.A czy wiadomo jaka jest przyczyna?Miał jakieś objawy?
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 20:27   #2512
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXIII

Hope no jutro będę dzwonić.... spokojnie mam pod kontrolą

Berbie widze że jesteś pozytywnie nastawiona i zadowolona, super, bardzo się cieszę!
Co do tych badań to ja je też już robiłam a i pewnie przed porodem będzie trzeba zrobić od nowa
A jaki tel wzięłaś w końcu? w jakiej sieci jesteś?

Inutil o rety! dobrze że szybko to wyłapali i się Tż zajęli, będzie dobrze! Zdrówka!!
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 20:36   #2513
wadera4
Wtajemniczenie
 
Avatar wadera4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 141
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
Waderka przepraszam że wczoraj nie odp...



Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy pisałam ale w sobotę wypadła mi plomba z zęba....to jakieś fatum wizażowo-zębowe??
Najwyraźniej


Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
Kazali nam zrobić kilka badań, więc jutro rano do lab jadę. jakieś dziwne te badania, tzn. nie słyszałam o nich, HBsAg, p/ciała anty-HCV
To chyba przeciwciała na wzw typu B i C.
__________________

Są groby uwiecznione tylko wspomnieniem, na których wciąż tli się płomień rozpaczy.
wadera4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 20:45   #2514
BERBIE
Zakorzenienie
 
Avatar BERBIE
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7 119
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez iza243 Pokaż wiadomość
Ile płaciszza poród w klinice?Chcesz poród rodzinny?
1700, tż może barć udział w porodzie
Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
A jaki tel wzięłaś w końcu? w jakiej sieci jesteś?
t-mobile, Samsung Galaxy Ace 3.

waderko sorki, że nie odpisałam, ale miałam zajętą głowę.

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

agatko cos mi się dzieje z fb i nie mogę Ci odpisać. nr zapisałam.
__________________
27.06.2011 ".... poznamy się po oczach ..." 5.11.2011
Każdego dnia dziękuję Bogu za to, że Cię mam
BERBIE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 20:49   #2515
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXIII

Berbie to doszło że zapisałaś a ja napisałam że jakby coś to czekam
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 20:53   #2516
wadera4
Wtajemniczenie
 
Avatar wadera4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 141
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
waderko sorki, że nie odpisałam, ale miałam zajętą głowę.
domyślam się

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Będziecie oglądać mecz?
__________________

Są groby uwiecznione tylko wspomnieniem, na których wciąż tli się płomień rozpaczy.
wadera4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 21:11   #2517
BERBIE
Zakorzenienie
 
Avatar BERBIE
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7 119
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez wadera4 Pokaż wiadomość
:Będziecie oglądać mecz?
ja nie ogladam.

uciekam spać. tż mi podniósł ciśnienie, chyba myśli, że jak mnie wkurzy to może szybciej syna wykurzy. albo hormony mu przed porodem buzują w każdym razie dziś na pewno nie rodzę, bo nie mam z kim.
__________________
27.06.2011 ".... poznamy się po oczach ..." 5.11.2011
Każdego dnia dziękuję Bogu za to, że Cię mam
BERBIE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 21:33   #2518
wadera4
Wtajemniczenie
 
Avatar wadera4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 141
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
uciekam spać. tż mi podniósł ciśnienie, chyba myśli, że jak mnie wkurzy to może szybciej syna wykurzy. albo hormony mu przed porodem buzują w każdym razie dziś na pewno nie rodzę, bo nie mam z kim.
Co nabroił?
__________________

Są groby uwiecznione tylko wspomnieniem, na których wciąż tli się płomień rozpaczy.
wadera4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 21:54   #2519
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
Hosenka tak o roztoce. Wszystkie moje znajome tam rodzą.

Pani no to cos im nie wyszlo... dobrze ze skonczylo sie ok, chociaz cc przeciez w roztoce robią. No i wlasnie dlatego ze wywoza do Tarnowa tam nie rodzilam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
W moim kręgu tez Roztoka popularna. Sama chciałam tam rodzić jak byłam w ciąży z Kamilkiem. Potem nie w głowie mi były luksusy Roztoki, co innego było ważne.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 22:32   #2520
Luna0
Zakorzenienie
 
Avatar Luna0
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 340
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXIII

Barbie nie kosztuje bo jest jak prywatny ale nfz. 1700 to chyba nie tak zle myslalam ze 2-5tys

Inutil straszne. Trzymam kciuki aby TZ jak najszybciej wyzdrowiał

Hosenka dla mnie tez najwazniejsze bylo zdrowie synka, o niego balam sie najbardziej.
Dzis kiedy mialam bardzo ciezki porod a Kamil okazal sie zdrowy, zaluje. Ale nie moglam wtedy tego przewidziec, tak jak mowisz inne priorytety.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Żona
Synuś

Aniołek 25.05.2012
"...Widze Ciebie w głowie, nosze Ciebie w sobie..."
Luna0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-12 07:53:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:16.