wyrywanie zębów podczas okresu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-06, 10:59   #1
kingkong
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 831
Question

wyrywanie zębów podczas okresu


Witam W poniedziałek jestem umówiona do dentysty na wyrwanie zęba. Będzie to mój czwarty dzień okresu (najprawdopodobniej przedostatni). Sama nie wiem czy zaczekać z tym wyrywaniem jeszcze kilka dni czy iść. Podobno rana trudno się goi i długo krwawi kiedy kobieta miesiączkuje. Proszę o odp Pozdr
kingkong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 11:53   #2
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: wyrywanie zębów podczas okresu

Cytat:
Napisane przez kingkong Pokaż wiadomość
Witam W poniedziałek jestem umówiona do dentysty na wyrwanie zęba. Będzie to mój czwarty dzień okresu (najprawdopodobniej przedostatni). Sama nie wiem czy zaczekać z tym wyrywaniem jeszcze kilka dni czy iść. Podobno rana trudno się goi i długo krwawi kiedy kobieta miesiączkuje. Proszę o odp Pozdr
Ja zawsze unikam wizyt u dentysty gdy mam okres. Jeśli jest możliwość to możesz przeciez wizytę przeożyć.
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 12:01   #3
lacallie
Raczkowanie
 
Avatar lacallie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 424
Dot.: wyrywanie zębów podczas okresu

Pierwsze słyszę żeby jedno z drugim miało coś wspólnego
lacallie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 12:28   #4
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: wyrywanie zębów podczas okresu

Cytat:
Napisane przez lacallie Pokaż wiadomość
Pierwsze słyszę żeby jedno z drugim miało coś wspólnego
owszem ma it o duze. krew z ran trudniej w tych dniach krzepnie. Kiedys mialam wyrywanego zeba i dentystka wlasnie sie pytala, czy mam okres. W czasie okresu nie wykonuje sie tez zadnych zabiegow chirurgicznych, z tego samego powodu. Ponoc w czasie okresu nie powinno sie chodzic do fryzjera, bo farma nie tak bierze i inaczej wlosy sie po scieciu ukladaja...

Kingkong, mysle, ze skoro to jest przedostatni dzien okresu to nic sie nie stanie. Ja mialam tak swego zeba wyrywanego i wszystko ladnie i szybko sie zagoilo Najgorsze sa pierwsze dni okresu i wtedy powinno sie unikac wszelkich zabiegow.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 14:23   #5
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: wyrywanie zębów podczas okresu

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
owszem ma it o duze. krew z ran trudniej w tych dniach krzepnie. Kiedys mialam wyrywanego zeba i dentystka wlasnie sie pytala, czy mam okres. W czasie okresu nie wykonuje sie tez zadnych zabiegow chirurgicznych, z tego samego powodu. Ponoc w czasie okresu nie powinno sie chodzic do fryzjera, bo farma nie tak bierze i inaczej wlosy sie po scieciu ukladaja...

Kingkong, mysle, ze skoro to jest przedostatni dzien okresu to nic sie nie stanie. Ja mialam tak swego zeba wyrywanego i wszystko ladnie i szybko sie zagoilo Najgorsze sa pierwsze dni okresu i wtedy powinno sie unikac wszelkich zabiegow.
co do fryzjera to święta racja - raz się tak naciełam
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 14:43   #6
AyaA
Raczkowanie
 
Avatar AyaA
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 81
Dot.: wyrywanie zębów podczas okresu

nie polecam wizyty u dentysty w dzien okresu. moja siostra tez miała wyrywany ząb w czasie tych dni i dostała krwotoku. z rany po zebie krew leciała jej ponad dzień i to w ogromnych ilościach. mogło to się źle skończyć, nie obyło się bez interwencji lekarza
AyaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 09:09   #7
kingkong
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 831
Dot.: wyrywanie zębów podczas okresu

Cytat:
Napisane przez AyaA Pokaż wiadomość
nie polecam wizyty u dentysty w dzien okresu. moja siostra tez miała wyrywany ząb w czasie tych dni i dostała krwotoku. z rany po zebie krew leciała jej ponad dzień i to w ogromnych ilościach. mogło to się źle skończyć, nie obyło się bez interwencji lekarza
O ranyy, to mnie wystraszyłaś... Jutro pójde i zapytam co dentystka sądzi Mam nadzieje że bedzie ok Thx za odpowiedzi
kingkong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-08, 18:59   #8
kingkong
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 831
Wink Dot.: wyrywanie zębów podczas okresu

Eeee byłam dentystka sie strasznie namęczyła zanim wyrwała moje cudo z buźki Stażystka aż mi nie umiała utrzymac głowy Nic mnie nie boli po 30 minutach krew skrzepła jest ok Tak więc albo ja jestem Xmenem albo można wyrywać zęby podczas okresu Pozdrawiam
kingkong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 20:02   #9
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: wyrywanie zębów podczas okresu

Cytat:
Napisane przez kingkong Pokaż wiadomość
Eeee byłam dentystka sie strasznie namęczyła zanim wyrwała moje cudo z buźki Stażystka aż mi nie umiała utrzymac głowy Nic mnie nie boli po 30 minutach krew skrzepła jest ok Tak więc albo ja jestem Xmenem albo można wyrywać zęby podczas okresu Pozdrawiam
ja swego zeba tez mialam wyrywango podczasokresu i tak jak Ty w koncowych jego dniach. Jakby to byly pierwsze jego dni to bylby problem.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:53.