zakup smartfona w sklepie internetowym - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-20, 13:15   #1
karolaine
Raczkowanie
 
Avatar karolaine
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 303

zakup smartfona w sklepie internetowym


hej,

telefon, który wzięłam w abonamencie jakiś czas temu powoli odmawia posłuszeństwa, a w dodatku przeglądając oferty operatorów doszłam do wniosku, że zakup telefonu na własną rękę i oferta na kartę powinny być dużo tańszą opcją.

wstępnie zdecydowałam się na samsunga galaxy s6, ponieważ bardzo zależy mi na dobrym aparacie fotograficznym i tutaj pojawia się problem... w niektórych sklepach internetowych telefon ten kosztuje nawet 500 zł mniej, większość opinii jest nawet pozytywna, ale wśród negatywnych można znaleźć takie kwiatki jak telefon z zerwanymi folijkami, brak polskiego menu, problemy z gwarancją, a nawet widoczne ślady użytkowania.
wiele telefonów jest odnowionych sprzedawanych jako nowe lub są to jakieś odrzuty odesłane do producenta.
na co zwrócić uwagę, żeby kupić faktycznie nowy telefon, który ma gwarancję? w gre wchodzą tylko sklepy sieciówkowe typu mediamarkty, agd itd.?
ktoś ma jakieś doświadczenia?
__________________
zdjęcia
karolaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-20, 14:00   #2
aljenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 390
Dot.: zakup smartfona w sklepie internetowym

ja polecam sklep internetowy od pomarańczowego operatora - czasami mają naprawdę dobre promocje. Oprócz tego polecam rozejrzeć się za innymi markami niż Szajsung wystarczy poczytać opinie w Internecie.
aljenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-20, 14:15   #3
karolaine
Raczkowanie
 
Avatar karolaine
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 303
Dot.: zakup smartfona w sklepie internetowym

aljenka, a coś konkretnie proponujesz?

potrzebuję telefonu z mega dobrym aparatem fotograficznym, a przynajmniej lepszym od poprzedniego telefonu, z xperią z1 compact właśnie się pożegnałam, po niecałych 2 latach użytkowania, jest jeszcze ld g4, ale średnio przekonuje mnie jego wygląd.
__________________
zdjęcia
karolaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 10:41   #4
me_lena
Przyczajenie
 
Avatar me_lena
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 15
Dot.: zakup smartfona w sklepie internetowym

Huawei P9 ma bardzo dobry aparat - polecam. Nie daj się nabrać na ceny niższe o 400-500 złotych. Nigdy, przenigdy nie kupuj w sklepach z takimi zniżkami - to niemal na 100 procent będzie rodzić problemy. Jeśli znajdziesz telefon z ceną niższą o 100-200 złotych od ceny w popularnych marketach elektronicznych to możesz uważać to za okazję
me_lena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 18:58   #5
Gayanna
Raczkowanie
 
Avatar Gayanna
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 73
Dot.: zakup smartfona w sklepie internetowym

Jeżeli w sklepie internetowym telefon kosztuje o 500 zł mniej niż stacjonarnie, to automatycznie jest podejrzane. Taki sprzęt najczęściej pochodzi z zagranicy i nie ma polskiego menu, jest powystawowy lub są to egzemplarze refurbished. Sama od lat kupuję sprzęty przez internet, ale tylko w sprawdzonych miejscach i różnica w cenie to przeważnie 100-200 zł. Jeśli potrzebujesz konkretne adresy, to podam na priv, bo tutaj to chyba zostanie uznane za reklamę
Gayanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-28 19:58:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:05.